CápaBMW fórum
2024. május 17. 17:16:23 pm *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 [57] 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 ... 190   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Offtopic; minden, ami a CápaBMW-seket a Cápákon kívül érdekli  (Megtekintve 2465000 alkalommal)
Graf Spee
S.T.A.L.K.E.R.

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1558


06202342414


« Válasz #1680 Dátum: 2008. április 18. 15:27:05 pm »

állj neki géppel csiszolni,aztán kézzel,és meglátod a különbséget Wink másrészt amíg a sárgacsárdzser nem kultuszkocsi,és talán 5 év múlva széthullik,ez 30 év múlva is egyben lesz,mert szinte új Roll Eyes
Ezt az állításodat, hogy egy amerikai izomautó 5 év múlva majd darabokra hullik ezt írd le mégegyszer. Kíváncsi vagyok hogy hülyeségből mondtad vagy hirtelen felindulásból, vagy esetleg teljesen komoylan gondoltad.

arra utalok amit Csab barátunk is írt,hogy a sárgáról nincs semmi dolumentáció,lehet hogy egy gitthalmaz az egész,szar gányolásokkal tele,míg a fekete nem...
Az amerikai autók nem Suzukik, hogy csak úgy szétessenek. De mindegy fejezzük be. Nem akarom, hogy megint majd miattam legyen az, hogy marhanagy vita alakul ki a fórumon....
Naplózva
collins
+8 év az autóm javára.
Administrator
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7124


18i 82/11 B6 81/11


« Válasz #1681 Dátum: 2008. április 18. 15:27:36 pm »

hirtelen felindulásból nem Mario ír le hülyeségeket Graf, hanem általában Te!

na mindegy, lezártam részemről a meddő vitát.  Lips Sealed
Naplózva

"It is like an aircraft. If you replace parts and keep it up, it will go on forever."
csabE28
aki számodra

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1889


Szerelem, mert cápa!


« Válasz #1682 Dátum: 2008. április 18. 15:28:55 pm »

Hát igen, csak Te túl fiatal vagy ahhoz, hogy felfogd, hogy egy amerika méretü ország lakosságának egy generációja számára a Hazzard megye volt a fiatalság, a vagánykodás, az autós rosszalkodás vizuális bibliája, és a nagyvárosok urbánusainak kivételével egy generáció lázadási MINTÁJA volt a Charger, a tízméteres ugratás és a JÍÍÍÍHAAAA!!! Neked errôl már fogalmad nem lehet mert nem is láthattad az eredeti szinkronnal, és ma már a vészhelyzet meg a született feleségek az amivel a népségeket a képernyô elé csábítják. Azért azt is megemlíteném, hogy nem kis tehetsége volt annak (nem tudom, talán AAron Spelling?) aki végiggondolta azt, hogy egy Dodge-ból hogy csinálhat olyan kult autót amit még 35 év után is többen ismernek fel, mint a 007-es ügynök eddigi bármelyik kocsiját, ha csak a flmeknél maradunk.
Naplózva

Aranka az én kis vasoxidkupackám!
csmario

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2315



« Válasz #1683 Dátum: 2008. április 18. 15:29:49 pm »

Annyira sajnálom, hogy azt a cikket nem tudom felrakni, hogy a Hazzard megye lordjaiból az egyik eredeti Charger, ami azóta az egyik föszereplôé maradt, az lett a világon valaha eladott második legdrágább kocsi, és komolyan többszáz millióért vette meg valaki (nem akarok hülyeséget írni, de mivel nem hittem el az összeget, lehet hogy egymilliárd felett járt). Ez azért mutatja a presztízsértékét.
Nah ez az. Attól, hogy abban a filmben szerepelt. Istenem de nagy presztízse van. Charger az is.
Miért ha a te E28-asod szerepelt volna egy percet is egy filmben attól többet ért volna szted? Sztem holttul nem. Az ilyen típusú presztízst nemtudom értékelni.

nemérted sztem... figy,ha egy LEGENDÁS film FŐ eleme egy e28 lett volna anno,akkor neked aligha lenne e28-ad,hacsak nem vagy tatabányai informatikus Roll Eyes
Erről beszélni is felesleges. Nem egy film adja meg egy márka presztízsét, hanem a népszerűsége vagy a megbízhatósága.
Egyébként  nem biztos, hogy igaz az amit leírtál. Ha jól tudom volt vmi film amiben volt egy vajszínű 6-os BMW. És ugyan nem azt mondom, hogy olcsó, de viszonylag elérhető árban lehet kapni ha vki komolyan vágyik egy ilyen gépre.

melyik film az,én még nem hallottam róla, a Hazárd megye lordjai-ról pedig igen,és láttam is,és talán még páran vagyunk így vele Smiley de ha mégis neked lenne igazad,akkor nem az a 69-70-es Charger lenne messze a legkeresettebb,amelyik a filmben szerepelt Wink
Naplózva

BMW e21 323i,BMW e30 325ix
csmario

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2315



« Válasz #1684 Dátum: 2008. április 18. 15:32:09 pm »

állj neki géppel csiszolni,aztán kézzel,és meglátod a különbséget Wink másrészt amíg a sárgacsárdzser nem kultuszkocsi,és talán 5 év múlva széthullik,ez 30 év múlva is egyben lesz,mert szinte új Roll Eyes
Ezt az állításodat, hogy egy amerikai izomautó 5 év múlva majd darabokra hullik ezt írd le mégegyszer. Kíváncsi vagyok hogy hülyeségből mondtad vagy hirtelen felindulásból, vagy esetleg teljesen komoylan gondoltad.

arra utalok amit Csab barátunk is írt,hogy a sárgáról nincs semmi dolumentáció,lehet hogy egy gitthalmaz az egész,szar gányolásokkal tele,míg a fekete nem...
Az amerikai autók nem Suzukik, hogy csak úgy szétessenek. De mindegy fejezzük be. Nem akarom, hogy megint majd miattam legyen az, hogy marhanagy vita alakul ki a fórumon....

a suzukik se esnek szét maguktól nyugi... bár tény hogy nem bírnak annyit mint egy CÁPA,vagy egy amcsidög,de ha a cápák úgy bírnák ahogy szerinted az izomautók,akkor nem lenne olyan állapotba a Te e21-ed sem amilyenben van (nem beszólásnak írtam Wink )
Naplózva

BMW e21 323i,BMW e30 325ix
csabE28
aki számodra

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1889


Szerelem, mert cápa!


« Válasz #1685 Dátum: 2008. április 18. 15:35:38 pm »

A charger annak is köszönheti a sikerét, hogy csupán 2 évig gyártották, és ezalatt talán két változata volt, az ossztott orrú, hátul kör lámpás, és az egybeorrú, csíklámpás. Tehát nem egy olyan könnyen elérhetô autó, mint a Ford Mustang, vagy a Corvette, netalán a Trans Am Pontiac, amik szintén igen híresek lettek, Pl. NÁJTRÁJDER KOCSI, de mivel sok maradt belôlük, kisebb az értéke a mai rajongók szemében.
Naplózva

Aranka az én kis vasoxidkupackám!
csmario

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2315



« Válasz #1686 Dátum: 2008. április 18. 15:39:05 pm »

A charger annak is köszönheti a sikerét, hogy csupán 2 évig gyártották, és ezalatt talán két változata volt, az ossztott orrú, hátul kör lámpás, és az egybeorrú, csíklámpás. Tehát nem egy olyan könnyen elérhetô autó, mint a Ford Mustang, vagy a Corvette, netalán a Trans Am Pontiac, amik szintén igen híresek lettek, Pl. NÁJTRÁJDER KOCSI, de mivel sok maradt belôlük, kisebb az értéke a mai rajongók szemében.

mindig tanul vmi újat az ember Smiley  Embarrassed
Naplózva

BMW e21 323i,BMW e30 325ix
Dannert

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 908



« Válasz #1687 Dátum: 2008. április 18. 15:40:42 pm »

szerintem a restaurátorunknak az a gondja, h a fekete dodge camaro fényezésére nem ragadnak fel a homasitás lángnyelvek!
Naplózva
Graf Spee
S.T.A.L.K.E.R.

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1558


06202342414


« Válasz #1688 Dátum: 2008. április 18. 16:06:21 pm »

Hát igen, csak Te túl fiatal vagy ahhoz, hogy felfogd, hogy egy amerika méretü ország lakosságának egy generációja számára a Hazzard megye volt a fiatalság, a vagánykodás, az autós rosszalkodás vizuális bibliája, és a nagyvárosok urbánusainak kivételével egy generáció lázadási MINTÁJA volt a Charger, a tízméteres ugratás és a JÍÍÍÍHAAAA!!! Neked errôl már fogalmad nem lehet mert nem is láthattad az eredeti szinkronnal, és ma már a vészhelyzet meg a született feleségek az amivel a népségeket a képernyô elé csábítják. Azért azt is megemlíteném, hogy nem kis tehetsége volt annak (nem tudom, talán AAron Spelling?) aki végiggondolta azt, hogy egy Dodge-ból hogy csinálhat olyan kult autót amit még 35 év után is többen ismernek fel, mint a 007-es ügynök eddigi bármelyik kocsiját, ha csak a flmeknél maradunk.
Ezt a túl fiatal vagy hozzá dolgot meg se hallottam. Imádtam énis a Hazárd Megye Lordjai című sorozatot. Bármilyen fura is imádtam a Knight Riderrel eggyütt. A tízméteres ugratás hát nagyon szép volt, meg az, hogy állandóan jó gyorsan mentek. Az ajtók nélküli kocsi hangulata is jó volt, és az öregre is emléxem aki nagyon jó sofőr volt. Emléxem arra a részre amikor valaki xarba akarta keverni azzal, hogy Alkoholos piát tesz a csomagtartóba, jöttek a Chargeres srácok. Sajnos a szereplők nevére már nem emléxem. Nah mindegy röviden annyi, hogy nagyon jó film volt.
Nekem is a Charger burkoltan az álomautóm egy ember ezt a fórumon tudta is. Csakhát én nem bírnám ki azt hogy csak hétvégén üljek bele elmenni egy buliba vagy ilyesmi, és mivel sokat fogyaszt ezért nem bírnám fenntartani se  (gázt emg se említem mert azért is lehurrog a társaság egy része)
Énis imádtam ezeket a filmeket mert egy ideig vígan közvetítették és nem olyan spanyol meg francia szerelmes szarokat mint az Esmeralda meg mittudomén ne menjünk ebbe bele. Én erről a kocsiról, úgyértve, hogy pontosan milyen autó ez a Halálos Iramban című filmnél szereztem tudomást. Sajnos abba már benne van ez a túlzó amerika dolog. De egy nap többször is meg tudtam nézni onnan, hogy gyorsulnak egyet a Chargerrel. Engem a kocsinak a puszta látványa is magával ragadt és fájt a szívem mikor egy kamion oldalának csapódott...
Csak azért mert nem vallunk egy nézetet egy autó presztízsértékéről meg hogy ennyit elkérnek érte. Azért még nem kell azzal lehurrogni, hogy fiatal vagyok és foglamam sincs az egészről. ugyanis van és igenis van erről fogalmam. Olyan amit a veterán meg az eredetiségmánisok talán nem a legnagyobb örömmel fogadnak de ez is egy vélemény. A presztízse egy autónak az az, amikor egy autó álktalános ismertségéről és megbecsüléséről beszélünk, amely nem feltétlen abból származik, hogy egy autó milyen király izomautó volt. Egyébként akkor a Charger úgy ér sokat, hogy egy nagyszámban gyártott autó volt, típusonként lehet hogy volt ami kisszámban készült de ez mellékes. Ha nekem lenne egy akármilyen Dodge Chargerem kezem lábam összetenném örömömben, hogy istenem enyém az amerikai álomnak az egyik legnagyobb szelete.
Naplózva
Lütyő1
Lázadó

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5712



« Válasz #1689 Dátum: 2008. április 18. 16:19:16 pm »

Most néztem a garaget és az E12 elött készűlt kocsikat. Vagy is egyet, Apuch...azt gondolkodtam (bár fájt) . Valami hiánycikk.
Exchibionista barátunk 02 (bár már leállt az -e féle avatarképeivel).. nincs naplója?   
Csinálhatnál! Telenyomhatnád pl. ilyen happy boysos, könyöklünk a verdán képekkel, mint legutóbb osztottál meg a nagyérdemüvel! ..a siker nem is maradt el  Evil        "ki, nem buzi a képen?"  Azn

 2funny 2funny 2funny 2funny
Naplózva

E12-518;E23-728i;Trafi 601S
Lütyő1
Lázadó

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5712



« Válasz #1690 Dátum: 2008. április 18. 16:36:02 pm »



Itt még új volt a nadrág 1988 at írunk... ja csak hozzáteszem, hogy akkor ez az uv rózsaszín és az uv zöld volt a surfos divat... nyugatról kaptam, eredeti quiksilver volt... a golfos képre már kifakult... Evil Nem tehetek róla, akkoriban mindig ez volt rajtam, lerohaszthatatlan volt rólam... angel afro



Ezt a képet egyszer már feltetted. Akkor is hányingerem lett.

Ha mégegyszer felteszed élek a moderátori jogaimal. Cheesy



Jó van na.. Te is csak akkor vagy itt, ha nem kéne Evil Cheesy Cheesy Indy kíváncsága volt....

Bassz pedig még olyan jó képeim vannak... Evil

Egyszer véletlenül feltöltötted a csajod lábát. Na az jöhetne megint. Cheesy



Az megmaradt benned mi? Evil Itt van nesze..


És a másik vége??Roll Eyes))
Naplózva

E12-518;E23-728i;Trafi 601S
Zottya

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 479



« Válasz #1691 Dátum: 2008. április 18. 16:40:25 pm »

Inkább annak kell örülni, hogy egy veterán kocsi újjáéledt a pajtából. inkább ezt a Chargert választanám , mint egy új BMW-t

Az biztos! Képzeld el, ha mondjuk valaki nem akarja titkolni, mennyi a pénze, és bedübörög valahová a chargerrel, ahol a 20 millás mercik úgy álnak hogy a tulaj se tudja hirtelen melyik az övé? Ezerszer királyabb ez a ritka szépség, mint egy mai tucatfos.
Ebben egyetértünk.




alakul a közös hang:)


Ha már hangról beszéltünk, itt egy kis emlékeztető:   De azért EZ mégiscsak "A" CÁPA BMW-k FÓRUMA !!!


EZT NÉZZÉTEK MEG? DE JÓL KIHANGOSÍTVA

* Amcsi autók- Komárom 154.mov.AVI (1270.31 KB - letöltve 283 alkalommal.)
« Utoljára szerkesztve: 2008. április 20. 09:59:08 am írta Zottya » Naplózva

Zoli


 "A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem
annyira, mint a tolószék."

 47°20'20.57"N  18°58'4.30"E

tel:+36 20 4468504
Lütyő1
Lázadó

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5712



« Válasz #1692 Dátum: 2008. április 18. 16:49:05 pm »

Hát igen, csak Te túl fiatal vagy ahhoz, hogy felfogd, hogy egy amerika méretü ország lakosságának egy generációja számára a Hazzard megye volt a fiatalság, a vagánykodás, az autós rosszalkodás vizuális bibliája, és a nagyvárosok urbánusainak kivételével egy generáció lázadási MINTÁJA volt a Charger, a tízméteres ugratás és a JÍÍÍÍHAAAA!!! Neked errôl már fogalmad nem lehet mert nem is láthattad az eredeti szinkronnal, és ma már a vészhelyzet meg a született feleségek az amivel a népségeket a képernyô elé csábítják. Azért azt is megemlíteném, hogy nem kis tehetsége volt annak (nem tudom, talán AAron Spelling?) aki végiggondolta azt, hogy egy Dodge-ból hogy csinálhat olyan kult autót amit még 35 év után is többen ismernek fel, mint a 007-es ügynök eddigi bármelyik kocsiját, ha csak a flmeknél maradunk.

Igen, Spelling volt....
Naplózva

E12-518;E23-728i;Trafi 601S
Lütyő1
Lázadó

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5712



« Válasz #1693 Dátum: 2008. április 18. 17:16:20 pm »

Csab, könnyebb 1 kocsit megjegyezni, főleg ami sorozatban van, valamint minden 3. képkockán a charger van.  Az akciófilmben több kocsija is volt az ügynöknek és jóval ritkábban lehetett látni.

a Charger téma helyett nem fikázhatnánk a kormányt? vagy esetleg 02 kolléga betehetné a kép másik részét. vagy elmehetnénk beb*szni. jajj majd elfelejtettem. olyan jó ütős sört vettem kinnt , hogy nagyon Tongue igaz 5%-os de legalább 15-nek lehet érezni.

ja és ez különleges sör!! megiszol KETTŐT- Lütyő nem szól semmit Cheesy - és szinte perfekt német, angol, lengyel  stb. leszel.


Tán csak nem Fosters-t ittál? Az fincsi...Én meg kozelt vettem ma:Smiley)
Naplózva

E12-518;E23-728i;Trafi 601S
Lütyő1
Lázadó

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5712



« Válasz #1694 Dátum: 2008. április 18. 17:37:50 pm »

Csab, könnyebb 1 kocsit megjegyezni, főleg ami sorozatban van, valamint minden 3. képkockán a charger van.  Az akciófilmben több kocsija is volt az ügynöknek és jóval ritkábban lehetett látni.

a Charger téma helyett nem fikázhatnánk a kormányt? vagy esetleg 02 kolléga betehetné a kép másik részét. vagy elmehetnénk beb*szni. jajj majd elfelejtettem. olyan jó ütős sört vettem kinnt , hogy nagyon Tongue igaz 5%-os de legalább 15-nek lehet érezni.

ja és ez különleges sör!! megiszol KETTŐT- Lütyő nem szól semmit Cheesy - és szinte perfekt német, angol, lengyel  stb. leszel.


Tán csak nem Fosters-t ittál? Az fincsi...Én meg kozelt vettem ma:Smiley)
BLONDY   francia sör, nagyon finom. 0,25l-es üveges, tekerős kupakos, visszazárható. bár az utóbbinak semmi értelme nincs sztem:)

Egy Blondy-val mást kell csinálni, te kis kamionos..Roll Eyes)
Naplózva

E12-518;E23-728i;Trafi 601S
Lütyő1
Lázadó

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5712



« Válasz #1695 Dátum: 2008. április 18. 17:42:01 pm »

Csab, könnyebb 1 kocsit megjegyezni, főleg ami sorozatban van, valamint minden 3. képkockán a charger van.  Az akciófilmben több kocsija is volt az ügynöknek és jóval ritkábban lehetett látni.

a Charger téma helyett nem fikázhatnánk a kormányt? vagy esetleg 02 kolléga betehetné a kép másik részét. vagy elmehetnénk beb*szni. jajj majd elfelejtettem. olyan jó ütős sört vettem kinnt , hogy nagyon Tongue igaz 5%-os de legalább 15-nek lehet érezni.

ja és ez különleges sör!! megiszol KETTŐT- Lütyő nem szól semmit Cheesy - és szinte perfekt német, angol, lengyel  stb. leszel.


Tán csak nem Fosters-t ittál? Az fincsi...Én meg kozelt vettem ma:Smiley)
BLONDY   francia sör, nagyon finom. 0,25l-es üveges, tekerős kupakos, visszazárható. bár az utóbbinak semmi értelme nincs sztem:)

Egy Blondy-val mást kell csinálni, te kis kamionos..Roll Eyes)
öntsem a tankba gázolaj helyett? Cheesy

Igen Peti, azt is lehet..Roll Eyes)
Naplózva

E12-518;E23-728i;Trafi 601S
Lütyő1
Lázadó

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5712



« Válasz #1696 Dátum: 2008. április 18. 17:54:45 pm »

Csab, könnyebb 1 kocsit megjegyezni, főleg ami sorozatban van, valamint minden 3. képkockán a charger van.  Az akciófilmben több kocsija is volt az ügynöknek és jóval ritkábban lehetett látni.

a Charger téma helyett nem fikázhatnánk a kormányt? vagy esetleg 02 kolléga betehetné a kép másik részét. vagy elmehetnénk beb*szni. jajj majd elfelejtettem. olyan jó ütős sört vettem kinnt , hogy nagyon Tongue igaz 5%-os de legalább 15-nek lehet érezni.

ja és ez különleges sör!! megiszol KETTŐT- Lütyő nem szól semmit Cheesy - és szinte perfekt német, angol, lengyel  stb. leszel.


Tán csak nem Fosters-t ittál? Az fincsi...Én meg kozelt vettem ma:Smiley)
BLONDY   francia sör, nagyon finom. 0,25l-es üveges, tekerős kupakos, visszazárható. bár az utóbbinak semmi értelme nincs sztem:)

Egy Blondy-val mást kell csinálni, te kis kamionos..Roll Eyes)
öntsem a tankba gázolaj helyett? Cheesy

Igen Peti, azt is lehet..Roll Eyes)
lehet, de utána el kell pakolni mindent a fülke billentéséhez a légtelenítés miatt. inkább megiszom az a tuti

Rendesen szar kamionnal mehettél eddig, ha a 4-600 liter gázolajhoz adott 2,5 dl söür miatt megáll..Légteleníteni emiatt amúgyse kell, te!
Naplózva

E12-518;E23-728i;Trafi 601S
Mike
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4841


Csokihabanero :D


« Válasz #1697 Dátum: 2008. április 18. 17:57:18 pm »

Annyira sajnálom, hogy azt a cikket nem tudom felrakni, hogy a Hazzard megye lordjaiból az egyik eredeti Charger, ami azóta az egyik föszereplôé maradt, az lett a világon valaha eladott második legdrágább kocsi, és komolyan többszáz millióért vette meg valaki (nem akarok hülyeséget írni, de mivel nem hittem el az összeget, lehet hogy egymilliárd felett járt). Ez azért mutatja a presztízsértékét.

Az egyik eredeti? A 17-ből? Mert kb annyit zúztak rommá a az új film elkészítésekor. A sorozatban meg 2-szer annyit.

A multkor volt egy film a Cargerről és a sorozatról. A legmeglepőbb, hogy azért választották a Chargert, mert akkor a kutyának sem kellett és ez volt a legolcsóbb izomautó "jellegű". Volt egy műhely, ahol csak a Chargereket építették, mert némelyik epizód alatt 3-4 autót is sikerült leamortizálniuk.

Úgyhogy szerintem General Leeből nincs eredeti.
Naplózva

Főmordor.
steffe

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2566



« Válasz #1698 Dátum: 2008. április 18. 18:41:09 pm »

Annyira sajnálom, hogy azt a cikket nem tudom felrakni, hogy a Hazzard megye lordjaiból az egyik eredeti Charger, ami azóta az egyik föszereplôé maradt, az lett a világon valaha eladott második legdrágább kocsi, és komolyan többszáz millióért vette meg valaki (nem akarok hülyeséget írni, de mivel nem hittem el az összeget, lehet hogy egymilliárd felett járt). Ez azért mutatja a presztízsértékét.

Az egyik eredeti? A 17-ből? Mert kb annyit zúztak rommá a az új film elkészítésekor. A sorozatban meg 2-szer annyit.

A multkor volt egy film a Cargerről és a sorozatról. A legmeglepőbb, hogy azért választották a Chargert, mert akkor a kutyának sem kellett és ez volt a legolcsóbb izomautó "jellegű". Volt egy műhely, ahol csak a Chargereket építették, mert némelyik epizód alatt 3-4 autót is sikerült leamortizálniuk.

Úgyhogy szerintem General Leeből nincs eredeti.

DE igen van!!

Pár éve adták el az ebayen!!!
a sorozatszáma 1-es volt,ő volt az első General Lee a sorozatban!!
Egy mocsárból huzták ki,hihetetlen,de egész jó állapotban!! Hiperösszegért kelt el!!! smiley
Naplózva

steffe
csabE28
aki számodra

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1889


Szerelem, mert cápa!


« Válasz #1699 Dátum: 2008. április 18. 18:42:01 pm »

Annyira sajnálom, hogy azt a cikket nem tudom felrakni, hogy a Hazzard megye lordjaiból az egyik eredeti Charger, ami azóta az egyik föszereplôé maradt, az lett a világon valaha eladott második legdrágább kocsi, és komolyan többszáz millióért vette meg valaki (nem akarok hülyeséget írni, de mivel nem hittem el az összeget, lehet hogy egymilliárd felett járt). Ez azért mutatja a presztízsértékét.

Az egyik eredeti? A 17-ből? Mert kb annyit zúztak rommá a az új film elkészítésekor. A sorozatban meg 2-szer annyit.

A multkor volt egy film a Cargerről és a sorozatról. A legmeglepőbb, hogy azért választották a Chargert, mert akkor a kutyának sem kellett és ez volt a legolcsóbb izomautó "jellegű". Volt egy műhely, ahol csak a Chargereket építették, mert némelyik epizód alatt 3-4 autót is sikerült leamortizálniuk.

Úgyhogy szerintem General Leeből nincs eredeti.

NEEEEE!! Mike kérlek, ne csináld Te is!
http://www.youtube.com/watch?v=W5TIuusfojY  shocked shocked
Naplózva

Aranka az én kis vasoxidkupackám!
Mike
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4841


Csokihabanero :D


« Válasz #1700 Dátum: 2008. április 18. 18:47:27 pm »


DE igen van!!

Pár éve adták el az ebayen!!!
a sorozatszáma 1-es volt,ő volt az első General Lee a sorozatban!!
Egy mocsárból huzták ki,hihetetlen,de egész jó állapotban!! Hiperösszegért kelt el!!! smiley

Hihetetlen, hogy egy induló sorozatban a szép sorjában összetörésre váró 30db Charger közül megmaradt pont az első.

Ez kb olyan, mintha most valaki lezsírozná a Cobra 11-ből Semir első ezüst E36-osát, amit minden bizonnyal már az első rész 10-percében teibevert valamelyik bűnöző furgonja. Cheesy

Azt elhiszem, hogy ezzel a dumával adták el.
Naplózva

Főmordor.
steffe

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2566



« Válasz #1701 Dátum: 2008. április 18. 18:50:13 pm »


DE igen van!!

Pár éve adták el az ebayen!!!
a sorozatszáma 1-es volt,ő volt az első General Lee a sorozatban!!
Egy mocsárból huzták ki,hihetetlen,de egész jó állapotban!! Hiperösszegért kelt el!!! smiley

Hihetetlen, hogy egy induló sorozatban a szép sorjában összetörésre váró 30db Charger közül megmaradt pont az első.

Ez kb olyan, mintha most valaki lezsírozná a Cobra 11-ből Semir első ezüst E36-osát, amit minden bizonnyal már az első rész 10-percében teibevert valamelyik bűnöző furgonja. Cheesy

Azt elhiszem, hogy ezzel a dumával adták el.


Amit belinkelt Csabe28 azaza a kocsi amiről beszéltem!!!
Naplózva

steffe
csabE28
aki számodra

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1889


Szerelem, mert cápa!


« Válasz #1702 Dátum: 2008. április 18. 19:27:22 pm »


DE igen van!!

Pár éve adták el az ebayen!!!
a sorozatszáma 1-es volt,ő volt az első General Lee a sorozatban!!
Egy mocsárból huzták ki,hihetetlen,de egész jó állapotban!! Hiperösszegért kelt el!!! smiley

Hihetetlen, hogy egy induló sorozatban a szép sorjában összetörésre váró 30db Charger közül megmaradt pont az első.

Ez kb olyan, mintha most valaki lezsírozná a Cobra 11-ből Semir első ezüst E36-osát, amit minden bizonnyal már az első rész 10-percében teibevert valamelyik bűnöző furgonja. Cheesy

Azt elhiszem, hogy ezzel a dumával adták el.


Amit belinkelt Csabe28 azaza a kocsi amiről beszéltem!!!
És az a hang!!!! Isssstenem!! 408 ima
Naplózva

Aranka az én kis vasoxidkupackám!
Mike
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4841


Csokihabanero :D


« Válasz #1703 Dátum: 2008. április 18. 19:31:02 pm »

És az a hang!!!! Isssstenem!! 408 ima

Na ja. Azt írják, hogy ez a kisblokkos. Akkor milyen lehet a nagy? Cheesy
Naplózva

Főmordor.
csabE28
aki számodra

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1889


Szerelem, mert cápa!


« Válasz #1704 Dátum: 2008. április 18. 19:51:54 pm »

Na akkor is beteszem ide, SZERINTEM a világ két leghíresebb kocsija. Mondjuk a Torino nem tökéletes, hiszen a Starsky és Hutch-ban dragster gumik voltak rajta, és hátul jócskán nagyobbak mint ezen.
http://www.youtube.com/watch?v=-BmdGcPmAzA&feature=related
« Utoljára szerkesztve: 2008. április 18. 19:55:40 pm írta csabE28 » Naplózva

Aranka az én kis vasoxidkupackám!
Mike
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4841


Csokihabanero :D


« Válasz #1705 Dátum: 2008. április 18. 20:19:14 pm »

Ha mégsem lenne meg valakinek:

http://wiki.bigblock.hu/Dodge_Charger
Naplózva

Főmordor.
VA E21
Vendég
« Válasz #1706 Dátum: 2008. április 18. 20:36:22 pm »

Gáz, hogy csak így estefele tudok folyton csak csatlakozni, de legalább nem egyhetes lemaradással kell reagálnom.
Graf: TE egy +"%/?..xc'~=eäđ˘!  VAGY! ..és no komment Smiley
Én szerencsére nem a halálosiramból ismertem meg a chargert, azt a filmet csak körberöhögni űltük le, mert "jókat" hallotunk róla Cheesy ..de rád nagy hatással lehetet (chrom flames)  Evil
Bár számomra a hazzard megye lordjai sem egy műalkotás, de nem is az volt a cél a sorozattal szemben, hisz eleve egy B. kategoriás izének készűlt, és ennek tökéletesen eleget is tett. Mert hisz, ugye nem a storyk bonyolúltsága miatt néztük Tongue
+ van még egy két olyan kocsi mi szerintem még teccene neked Graf, max nem tudsz róla.. de hátha jön, majd valami "klasszikus" miben szerepel egy újabb kedvenc. "Hozzáillő" hupirózsaszín, hevített, neoncsöves szekerek között tálalva, természetesen.   
Nekem kettő van...az egyik a charger (csak is a 68-as!), a másikat nem fedem fel...mert félek tőled Cheesy ..de egy olasz   
a 70-es évek végéről...
Naplózva
csmario

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2315



« Válasz #1707 Dátum: 2008. április 18. 20:42:56 pm »

ha már kedvenc,akkor nekem a bmw-k mellett, az Audi S1 Wink
Naplózva

BMW e21 323i,BMW e30 325ix
Graf Spee
S.T.A.L.K.E.R.

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1558


06202342414


« Válasz #1708 Dátum: 2008. április 18. 21:35:35 pm »

A Chargeres dolgokra egy kicsit visszatérve szeretnék elnézést kérni azoktól akikkkel szócsatáztam. Azon állításom fenntartom, hogy sztem egy kicsit sokat kértek el azért a Chargerért, és arról a sárgáról amiről tettem linket az talán egy picit jobban megéri az árát. De azért számos esetben túllőttem azon a célon amire mutatni akartam vele. Sajnos a hangulatom nem a volt a legjobb és most se a legjobb, de mivel mégiscsak egy klub vagyunk ezért tartsunk össze. angel  kezfogas
Naplózva
csmario

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2315



« Válasz #1709 Dátum: 2008. április 18. 21:44:51 pm »

A Chargeres dolgokra egy kicsit visszatérve szeretnék elnézést kérni azoktól akikkkel szócsatáztam. Azon állításom fenntartom, hogy sztem egy kicsit sokat kértek el azért a Chargerért, és arról a sárgáról amiről tettem linket az talán egy picit jobban megéri az árát. De azért számos esetben túllőttem azon a célon amire mutatni akartam vele. Sajnos a hangulatom nem a volt a legjobb és most se a legjobb, de mivel mégiscsak egy klub vagyunk ezért tartsunk össze. angel  kezfogas


szerintem senkit nem haragítottál magadra. igazunk meg úgyis nekünk van,de erről nevitázzunk Cheesy
Naplózva

BMW e21 323i,BMW e30 325ix
Oldalak: 1 ... 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 [57] 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 ... 190   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2011, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!