CápaBMW fórum
2024. május 08. 10:22:42 am *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 [151] 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 ... 190   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Offtopic; minden, ami a CápaBMW-seket a Cápákon kívül érdekli  (Megtekintve 2453072 alkalommal)
toi

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1379


Alpina fan


« Válasz #4500 Dátum: 2008. december 07. 22:34:01 pm »

Szerintem nyugodtan beszélhetsz ne tartsd magadba  Wink
Naplózva

750ia
wolfgangAM
Vendég
« Válasz #4501 Dátum: 2008. december 07. 22:39:11 pm »

Szerintem nyugodtan beszélhetsz ne tartsd magadba  Wink
öö..ezt nekem?
Naplózva
toi

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1379


Alpina fan


« Válasz #4502 Dátum: 2008. december 07. 22:40:03 pm »

öö..ezt neked!
Naplózva

750ia
wolfgangAM
Vendég
« Válasz #4503 Dátum: 2008. december 07. 22:43:54 pm »

öö..ezt neked!

Kb a Mega**ar 1 óta hallgatom az ismerőseim 80 %-tól,hogy "és  miért is nem jelentkeztél? Á..tuti megnyernéd" stb. És már majdnem beadtam a derekam. És akkor...jött Miki 24V nevű, számomra igen kedves kollegátok és elbeszélgettünk erről (is). És rájöttem, hogy nincs szükségem arra, hogy ilyen kisstílű emberek, mint Friderikusz, meg Mester Tamás (akiknek közük nincs A Zenéhez) fikázzon és "okosakat" mondjon nekem. Van még 1000+1 normális, értékes tehetségkutató fórum, ahonnan el lehet indulni. Másik indok a diploma volt..ha belemásztam volna ebbe (Hál'Istennek nem tettem) ráment volna a diplomám..legalábbis az, hogy 2009-ben megkapjam, az tuti. Nnna.. Smiley Lehet kérdezni Smiley
Naplózva
toi

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1379


Alpina fan


« Válasz #4504 Dátum: 2008. december 07. 22:52:32 pm »

Nos Szerintem jó ,hogy hallgattál Miki 24-re.Ezek a mocskok felfuttatnak kivesznek belőled mindent és elhajítanak sok példa van erre 1pár: Cserháti,Albert Györgyi,és szegény Flipper Öcsi (hálisten személyesen ismerhettem) Nem 1 jó buli persze náluk a pia is nagy szerepet játszott.
Nem tudom hányan hallották,hogy volt a szkander vb és a 2.helyezett MAGYAR Cheesy Hát hol a média???és még sorolhatnám áááá csak felidegelem magam nem ér ennyit  angry
Naplózva

750ia
wolfgangAM
Vendég
« Válasz #4505 Dátum: 2008. december 07. 23:00:07 pm »

Nos Szerintem jó ,hogy hallgattál Miki 24-re.Ezek a mocskok felfuttatnak kivesznek belőled mindent és elhajítanak sok példa van erre 1pár: Cserháti,Albert Györgyi,és szegény Flipper Öcsi (hálisten személyesen ismerhettem) Nem 1 jó buli persze náluk a pia is nagy szerepet játszott.
Nem tudom hányan hallották,hogy volt a szkander vb és a 2.helyezett MAGYAR Cheesy Hát hol a média???és még sorolhatnám áááá csak felidegelem magam nem ér ennyit  angry
Áldom is az eszét,hogy lebeszélt Smiley
Tegnap este "csakazértis" alapon belenéztünk a gigaszuperdöntőbe... Őszintén szólva elég meglepő volt. Ott volt 3 fiatal gyerek (egy férfiembernek huszonpárévesen még nem érett a hangja...). Mind a három külön egyéniség, külön hang. És elvárták tőlük,hogy márpedig énekeljenek ugyanúgy. Vigyorogjanak, de azért ne túl sokat, meg ilyen marhaságok.  Amíg olyan emberek ítélnek mások felett, akik még olyan szintet sem érnek el, mint a versenyben lévő pár fiatal, addig nem a hang alapján fog döntés születni. Bár ez annyira nem is meglepő kis hazánkban Smiley
Nem mellesleg pedig nem biztos, hogy egy 20-22 éves ember már tudja, hogy mit akar csinálni egész életében (én legalábbis nem tudom, bár ez lehet az én szegénységi bizonyítványom is...). És nincs rengeteg tapasztalata  jóról és rosszról. Márpedig ha én valakire felnézek (állítólag a "sztárokra" föl szoktak), akkor mutasson példát. (tudom, belelóg a kezem a bilibe...) Smiley
Naplózva
Miki 24V

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4171


30/ 402 20 24


« Válasz #4506 Dátum: 2008. december 08. 00:45:27 am »

öö..ezt neked!

Kb a Mega**ar 1 óta hallgatom az ismerőseim 80 %-tól,hogy "és  miért is nem jelentkeztél? Á..tuti megnyernéd" stb. És már majdnem beadtam a derekam. És akkor...jött Miki 24V nevű, számomra igen kedves kollegátok és elbeszélgettünk erről (is). És rájöttem, hogy nincs szükségem arra, hogy ilyen kisstílű emberek, mint Friderikusz, meg Mester Tamás (akiknek közük nincs A Zenéhez) fikázzon és "okosakat" mondjon nekem. Van még 1000+1 normális, értékes tehetségkutató fórum, ahonnan el lehet indulni. Másik indok a diploma volt..ha belemásztam volna ebbe (Hál'Istennek nem tettem) ráment volna a diplomám..legalábbis az, hogy 2009-ben megkapjam, az tuti. Nnna.. Smiley Lehet kérdezni Smiley

Örülök,hogy hallgattál rám Kedvesem Smiley Látod, igazam lett.... ez az egész megaszarosdi csak időpocsékolás lett volna.
Semmi másról nem szól ez,csak a pénzről.1-2 fiatalnak adnak látszat lehetőséget, de annyi. Az eddigi nyertesek, résztvevők körül is volt pár hónapos felhajtás, de egy sem lett az a húde megasztár.Sőt, szinte nem is hallani róluk.

Neked ott a kis zenekarod és talán beindul egyszer Smiley Főleg, ha a tagok komolyan gondolnák.
Naplózva

E12 520/6 -1978
E12 520/6 -1979
E12 520/6 -1980
E28 525e
VA E21
Vendég
« Válasz #4507 Dátum: 2008. december 08. 01:09:25 am »

Kicsit dobjuk fel az off topicot  Azn   jó stupid fejük van, de hát.. undecided


* santa-claus-girls-02.jpg (61.09 KB, 480x601 - megtekintve 610 alkalommal.)

* santa-girls.jpg (47.16 KB, 300x400 - megtekintve 597 alkalommal.)
Naplózva
VA E21
Vendég
« Válasz #4508 Dátum: 2008. december 08. 01:11:22 am »

Ja! ..s hogy a buzi ruhát kedvelő tagokra is gondoljunk  Evil


* FO58556.jpg (28.84 KB, 209x300 - megtekintve 668 alkalommal.)
Naplózva
Höggenbukken
Vendég
« Válasz #4509 Dátum: 2008. december 08. 09:11:24 am »

Ja! ..s hogy a buzi ruhát kedvelő tagokra is gondoljunk  Evil

Nabazmeg... megyek hányni..

Továbbá ezt küldeném a cápafórum Indy féle szekciójának.  Evil

http://www.youtube.com/watch?v=q54LJ5RsqRw&feature=related
Naplózva
Roland635
Papír ami

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1213



« Válasz #4510 Dátum: 2008. december 08. 09:22:17 am »

A lényege PÉNZ ennyi sztár nincs a világon mint amennyi kis hazánkban.Egyáltalán sztár???:Jávor Pál,Csortos Gyula,Bessenyei,Agárdi,Tolnai,Szécsi Pali,Máté Péter stb.ők azok voltak sajnos a haláluk után és nem gondolom,hogy ünnepeltették magukat.
Jómagam nagyon szeretem az utazós,természetfilmes fözös műsorokat REKLÁMMENTESEN de ezeket azért nem nyomják a magyarok mert a Győzi saóóó viszi a nézettségi listát.Az emberekkel is gond van  undecided


Tolnay Klári nevét y-nal írjuk. Wink de egyébként egyetértek veled, szánalmas ez a celebesdi...

Áhá!

Persze! Szánalmas a celebesdi mi?
Felvázolok egy meglátást konkrétan az enyémet.

- Igen az emberekkel baj van mert biztos nem azért olyan magasak a nézettségi adatok mer senkit nem érdekel hogy a Gyézéke hulyekocsog éppen hogy b@ssza meg az anyját.
Ellenben van egy másik oldala is a dolognak. Nekem mint anygilag nem túl fényes pozícióban levő néhány társamnak ebben a tisztességes országban a varázslatos 3 csatorna jön be csak. Révén hogy eleve keveset nézek tévét és akár 500 forintot is sajnálnék kábelre meg júpíszí meg egyéb szarokra költeni.

Namármost egy átlag este a varázslatos 3 csatornán így néz ki:

Talk show: Józsi barát, Mónika- Kinyírom a családodat már nem szeretlek elvetted a gyerekem aki mástól van és különben is fizetnek hogy itt játszam az agyam. TV kikapcs vagy M1 en nézheted a hitvallás műsort.

Kvízműsor: Jó ez még nézhető... rosszat nem tanulsz de itt is vannak olyan emberek hogy áááá

Főzősó: Bekapcsolva maradhat a TV kategória de ez is teljesen ilyen celebes fasság különben is miaz hogy celeb b@sszameg ilyen egy f@sz szót hát komolyan mondom...
 
Egyszerűen vajmi kis százalékban van nézhető műsor.

Balóóó Győőőrgy vagyok.

És ennyi. Azé megy hogy valami szóljon a szobában kb. Ha nem celeb akkor hulye kocsog.

Hol van már a Mindent vagy semmit meg a szerencsekerék meg ilyesmi kategória. A legyen ön se milliomost is szerettem. Ha más nem is de tanultál belőle.

Vicc az egész...  Ezt keee csináááni e?

Mondjon le!


 
Naplózva

E24 bedobozolva a szekrény mélyén
+36 20 233 63 66
+43 68 8949 51 41
Nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást.
Bubo E21

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1628



« Válasz #4511 Dátum: 2008. december 08. 09:58:53 am »

Tolnay Klári nevét y-nal írjuk. Wink de egyébként egyetértek veled, szánalmas ez a celebesdi...

Áhá!

Persze! Szánalmas a celebesdi mi?
Felvázolok egy meglátást konkrétan az enyémet.

- Igen az emberekkel baj van mert biztos nem azért olyan magasak a nézettségi adatok mer senkit nem érdekel hogy a Gyézéke hulyekocsog éppen hogy b@ssza meg az anyját.
Ellenben van egy másik oldala is a dolognak. Nekem mint anygilag nem túl fényes pozícióban levő néhány társamnak ebben a tisztességes országban a varázslatos 3 csatorna jön be csak. Révén hogy eleve keveset nézek tévét és akár 500 forintot is sajnálnék kábelre meg júpíszí meg egyéb szarokra költeni.

Namármost egy átlag este a varázslatos 3 csatornán így néz ki:

Talk show: Józsi barát, Mónika- Kinyírom a családodat már nem szeretlek elvetted a gyerekem aki mástól van és különben is fizetnek hogy itt játszam az agyam. TV kikapcs vagy M1 en nézheted a hitvallás műsort.

Kvízműsor: Jó ez még nézhető... rosszat nem tanulsz de itt is vannak olyan emberek hogy áááá

Főzősó: Bekapcsolva maradhat a TV kategória de ez is teljesen ilyen celebes fasság különben is miaz hogy celeb b@sszameg ilyen egy f@sz szót hát komolyan mondom...
 
Egyszerűen vajmi kis százalékban van nézhető műsor.

Balóóó Győőőrgy vagyok.

És ennyi. Azé megy hogy valami szóljon a szobában kb. Ha nem celeb akkor hulye kocsog.

Hol van már a Mindent vagy semmit meg a szerencsekerék meg ilyesmi kategória. A legyen ön se milliomost is szerettem. Ha más nem is de tanultál belőle.

Vicc az egész...  Ezt keee csináááni e?

Mondjon le!


 
Nálam a főzőműsor is kikapcs kategórai a TV-ben.

Inkább ezt olvasom és ajánlom a gasztronomia iránt érdeklődőknek.

http://buvosszakacs.blog.hu/

Érdemes beleolvasni
« Utoljára szerkesztve: 2009. július 10. 15:25:04 pm írta Promega » Naplózva
Bubo E21

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1628



« Válasz #4512 Dátum: 2008. december 08. 10:42:36 am »

Mindenkinek kötelező megnézni!!

http://www.youtube.com/watch?v=NR3AjBrVCiw&eurl=http://kuruc.info/r/35/29943

A barzilok megmutatják hogyan kell csapatni.

« Utoljára szerkesztve: 2008. december 08. 11:06:24 am írta Bubo E21 » Naplózva
VA E21
Vendég
« Válasz #4513 Dátum: 2008. december 08. 11:18:23 am »

Ja! ..s hogy a buzi ruhát kedvelő tagokra is gondoljunk  Evil

Nabazmeg... megyek hányni..

Továbbá ezt küldeném a cápafórum Indy féle szekciójának.  Evil

http://www.youtube.com/watch?v=q54LJ5RsqRw&feature=related
Alap csapat ..én ezt láttam tőlük először, de a gay bar is viszi a prímet  Evil
http://www.youtube.com/watch?v=2a4gyJsY0mc&feature=related
Naplózva
gim_e12
Vendég
« Válasz #4514 Dátum: 2008. december 08. 11:33:06 am »

Én is hagy....

Hétköznap amikor esetleg az átlagember hazaér a nézhető műsor a TV2 és RTL Klub kínálatából kb. a Híradó, Széf v. egyéb kvízműsor. Esti sorozat Dr. House és Helyszínelők.
Hétvégén örülök ha du. van valami kicsit nem annyira bárgyú sorozat + Vasárnap esti film (ilyenkor persze egyszerre a TV2-n és a Klubon is)

Mivel kicsit szánok rá van kábeltévé normál csomag, ergo van 26 csatornám, amiből mondjuk 6 nézhető.
A 3 előzőekben említetten kívül Viasat, Film+ néha zene a VIVA-n, bár az is elég gyér.

Viasat: sorozatok - pl. helyszínelő
Film+: régi de nézhető filmek

Viszont, amit útálok, hogy nincs Totalcar, ami régen felüdülés volt hétvégén.
Ellenben megy az Autómánia (rakás szar: több éve csinálják, és ZÉRÓ hozzáértésük nincs mind autók terén mind Televíziózás szinten - pl. mindíg nagyobb a szélzaj mint a beszéd hangereje)
Viasat - Start autó: Barna bá + másik csávó próbálnak valami TC szerűt hozni, csak az a baj nem megy - Erőltetett.

Szóval legjobb, ha berak az ember egy DVD filmet és megnézi.
Naplózva
rnie
Vendég
« Válasz #4515 Dátum: 2008. december 08. 11:43:49 am »

Mondjuk szerintem a BMW-s körökben 90% a kurucinfóhoz hasonló oldalak elfogadottsága, de abban egyetértek S1-el, h a maradékot viszont kimondottan zavarja, engem is. De a stílus, ahogy lereagálta, kritkán aluli!:))

Amúgy sajnos a TV-s vitába nem tudok beszállni, mert az nekem nincs, rádió is csak a kocsiban, és azon is mindig két adó szól:) (Petőfi, Gazdasági)
Naplózva
Bubo E21

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1628



« Válasz #4516 Dátum: 2008. december 08. 11:46:20 am »

Mondjuk szerintem a BMW-s körökben 90% a kurucinfóhoz hasonló oldalak elfogadottsága, de abban egyetértek S1-el, h a maradékot viszont kimondottan zavarja, engem is. De a stílus, ahogy lereagálta, kritkán aluli!:))

Amúgy sajnos a TV-s vitába nem tudok beszállni, mert az nekem nincs, rádió is csak a kocsiban, és azon is mindig két adó szól:) (Petőfi, Gazdasági)
Nem tudom, hogyan jön a képbe a kuruc mert a link nem arra mutat.
Naplózva
Roland635
Papír ami

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1213



« Válasz #4517 Dátum: 2008. december 08. 12:02:20 pm »

Mondjuk szerintem a BMW-s körökben 90% a kurucinfóhoz hasonló oldalak elfogadottsága, de abban egyetértek S1-el, h a maradékot viszont kimondottan zavarja, engem is. De a stílus, ahogy lereagálta, kritkán aluli!:))

Amúgy sajnos a TV-s vitába nem tudok beszállni, mert az nekem nincs, rádió is csak a kocsiban, és azon is mindig két adó szól:) (Petőfi, Gazdasági)

A maradéknak lehet még nem lopták el a fél garázsát ami többszázezret ért ők meg jó ha kaptak érte 20 ezret a vasban.

Mindegy. Tiszteletben tartom mindenki véleményét.

A TV ről sztem nincs vita. Úgy szar ahogy van. Legalábbis nekünk. A nyugdíjasok jól elvannak rajta szörnyülködnek izgulnak nekik ez kell. Eszmeraldát felcsinálta szomszéd csődör jujdejó, és az apja valójában a sofőr feleségét tömködi és a nagyanyjától van a gyereke. Királyság!
Tisztelet a kivételnek!

A DVD vel az a baj hogy elalszom rajta egyszerűen. De ez az én magán problémám.


Naplózva

E24 bedobozolva a szekrény mélyén
+36 20 233 63 66
+43 68 8949 51 41
Nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást.
02
**Moderátor**

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1758



« Válasz #4518 Dátum: 2008. december 08. 12:09:35 pm »

Mondjuk szerintem a BMW-s körökben 90% a kurucinfóhoz hasonló oldalak elfogadottsága, de abban egyetértek S1-el, h a maradékot viszont kimondottan zavarja, engem is. De a stílus, ahogy lereagálta, kritkán aluli!:))

Amúgy sajnos a TV-s vitába nem tudok beszállni, mert az nekem nincs, rádió is csak a kocsiban, és azon is mindig két adó szól:) (Petőfi, Gazdasági)

A maradéknak lehet még nem lopták el a fél garázsát ami többszázezret ért ők meg jó ha kaptak érte 20 ezret a vasban.

Mindegy. Tiszteletben tartom mindenki véleményét.

A TV ről sztem nincs vita. Úgy szar ahogy van. Legalábbis nekünk. A nyugdíjasok jól elvannak rajta szörnyülködnek izgulnak nekik ez kell. Eszmeraldát felcsinálta szomszéd csődör jujdejó, és az apja valójában a sofőr feleségét tömködi és a nagyanyjától van a gyereke. Királyság!
Tisztelet a kivételnek!

A DVD vel az a baj hogy elalszom rajta egyszerűen. De ez az én magán problémám.




Nekem ezek vannak beprogramozva, és ezek szerintem qrva jó csatornák:
VH1 Classic, Discovery, NatGeo, Spektrum, Reality, Explorer, Extreme, Eurosport 1,2, Ab moteurs, Sport Classics, Filmmúzeum, CNN, BBC, TV5.
Ennyi elég is...
Naplózva
rnie
Vendég
« Válasz #4519 Dátum: 2008. december 08. 12:38:10 pm »



A maradéknak lehet még nem lopták el a fél garázsát ami többszázezret ért ők meg jó ha kaptak érte 20 ezret a vasban.

Mindegy. Tiszteletben tartom mindenki véleményét.

A TV ről sztem nincs vita. Úgy szar ahogy van. Legalábbis nekünk. A nyugdíjasok jól elvannak rajta szörnyülködnek izgulnak nekik ez kell. Eszmeraldát felcsinálta szomszéd csődör jujdejó, és az apja valójában a sofőr feleségét tömködi és a nagyanyjától van a gyereke. Királyság!
Tisztelet a kivételnek!

A DVD vel az a baj hogy elalszom rajta egyszerűen. De ez az én magán problémám.


Ha annyit mondok, h laktam Borsodban, majd Miskolcon, a nyócker Leonardo utcában, és jó pár dolog tűnt már el tőlem, akkor mondjuk azt, h tőlem is loptak már nem keveset, motort, biciklit vagy teljes tárolónyi cuccot. Mint kiderült, fehérek, tarkák egyaránt. Ennek ellenére sem a kurucinfos média, sem a gárdázás nem jut az eszembe. Sőt, ami mégrosszabb, még komcsirajongó sem vagyok. És szerintem ez a téma nem is tartozik egy autós közegbe, bár jellemzően az összes BMW fórumon alap ez a mentalitás...
Naplózva
Roland635
Papír ami

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1213



« Válasz #4520 Dátum: 2008. december 08. 12:57:14 pm »



A maradéknak lehet még nem lopták el a fél garázsát ami többszázezret ért ők meg jó ha kaptak érte 20 ezret a vasban.

Mindegy. Tiszteletben tartom mindenki véleményét.

A TV ről sztem nincs vita. Úgy szar ahogy van. Legalábbis nekünk. A nyugdíjasok jól elvannak rajta szörnyülködnek izgulnak nekik ez kell. Eszmeraldát felcsinálta szomszéd csődör jujdejó, és az apja valójában a sofőr feleségét tömködi és a nagyanyjától van a gyereke. Királyság!
Tisztelet a kivételnek!

A DVD vel az a baj hogy elalszom rajta egyszerűen. De ez az én magán problémám.


Ha annyit mondok, h laktam Borsodban, majd Miskolcon, a nyócker Leonardo utcában, és jó pár dolog tűnt már el tőlem, akkor mondjuk azt, h tőlem is loptak már nem keveset, motort, biciklit vagy teljes tárolónyi cuccot. Mint kiderült, fehérek, tarkák egyaránt. Ennek ellenére sem a kurucinfos média, sem a gárdázás nem jut az eszembe. Sőt, ami mégrosszabb, még komcsirajongó sem vagyok. És szerintem ez a téma nem is tartozik egy autós közegbe, bár jellemzően az összes BMW fórumon alap ez a mentalitás...


Hát a gárdázásból nekem annyi jön le hogy hülyét csinálnak magukból namindegy.

Ha meg ezek megtörténtek, és mégis ilyen jól tűröd akkor te túl jószívű vagy esetleg írhatnál pályázatot a télapónak hogy már nagyon öreg és menjen nyugdíjba mert te vagy az ideális utód  crazy2

Csak vicceltem. Irígylem a személyiségedet.

Amúgy abban egyetértek hogy sok olyan fehér van aki egy hangyaf@sznyival se jobb C nál sőt. Mindegy ebbe nem megyünk bele pont.

Ez a komcsizás meg... hát komolyan mondom...
Valaki írja már le nekem privátban akár hogy mi a kommunizmus konkrét fogalma sajnos nem olvastam a Marxi elveket ez az én szegénységi bizonyítványom de ha tudnátok hogy ism körömben hány középkorú kommunistázza le a másikat egyszerűen nem értem vagy nem látom az áthallást  Evil
Hihetetlen én csak annyit látok hogy megy a faszi gereblyézi a lehullott leveleket szöszmötöl stb. de hogy az mekkora komcsi meg mittomén  Sad
Annyira tudtam következtetni hogy tagja volt ejsze valami csoportnak vagy pártnak.
Mindegy lehet rosszul látom..



Naplózva

E24 bedobozolva a szekrény mélyén
+36 20 233 63 66
+43 68 8949 51 41
Nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást.
gim_e12
Vendég
« Válasz #4521 Dátum: 2008. december 08. 13:06:30 pm »



A maradéknak lehet még nem lopták el a fél garázsát ami többszázezret ért ők meg jó ha kaptak érte 20 ezret a vasban.

Mindegy. Tiszteletben tartom mindenki véleményét.

A TV ről sztem nincs vita. Úgy szar ahogy van. Legalábbis nekünk. A nyugdíjasok jól elvannak rajta szörnyülködnek izgulnak nekik ez kell. Eszmeraldát felcsinálta szomszéd csődör jujdejó, és az apja valójában a sofőr feleségét tömködi és a nagyanyjától van a gyereke. Királyság!
Tisztelet a kivételnek!

A DVD vel az a baj hogy elalszom rajta egyszerűen. De ez az én magán problémám.


Ha annyit mondok, h laktam Borsodban, majd Miskolcon, a nyócker Leonardo utcában, és jó pár dolog tűnt már el tőlem, akkor mondjuk azt, h tőlem is loptak már nem keveset, motort, biciklit vagy teljes tárolónyi cuccot. Mint kiderült, fehérek, tarkák egyaránt. Ennek ellenére sem a kurucinfos média, sem a gárdázás nem jut az eszembe. Sőt, ami mégrosszabb, még komcsirajongó sem vagyok. És szerintem ez a téma nem is tartozik egy autós közegbe, bár jellemzően az összes BMW fórumon alap ez a mentalitás...


Hát ja! Elég genya vagy, meg néha én is azt érzem, hogy egy senki vagyok, meg nem hazafi, mert nem megyek tüntetni, nem verem szét a várost, nem verek rend@rt, mentőst, nem ajnározom gyurcsit vagy orbit, nem zsidózok, romázok, palesztínozok.....
Ilyen szánalmas kis hülye életem van, hogy megpróbálok evezni a meglévő hullámokon (vagy sikerül vagy nem).
Ettől függetlenül megvan a véleményem mindenről, de igyekszem azt megfelelő keretek között tartani.
Naplózva
02
**Moderátor**

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1758



« Válasz #4522 Dátum: 2008. december 08. 13:13:38 pm »

Ha annyit mondok, h laktam Borsodban, majd Miskolcon, a nyócker Leonardo utcában, és jó pár dolog tűnt már el tőlem, akkor mondjuk azt, h tőlem is loptak már nem keveset, motort, biciklit vagy teljes tárolónyi cuccot. Mint kiderült, fehérek, tarkák egyaránt. Ennek ellenére sem a kurucinfos média, sem a gárdázás nem jut az eszembe. Sőt, ami mégrosszabb, még komcsirajongó sem vagyok. És szerintem ez a téma nem is tartozik egy autós közegbe, bár jellemzően az összes BMW fórumon alap ez a mentalitás...


Hát ja! Elég genya vagy, meg néha én is azt érzem, hogy egy senki vagyok, meg nem hazafi, mert nem megyek tüntetni, nem verem szét a várost, nem verek rend@rt, mentőst, nem ajnározom gyurcsit vagy orbit, nem zs!dózok, romázok, palesztínozok.....
Ilyen szánalmas kis hülye életem van, hogy megpróbálok evezni a meglévő hullámokon (vagy sikerül vagy nem).
Ettől függetlenül megvan a véleményem mindenről, de igyekszem azt megfelelő keretek között tartani.

Ezzel én is így vagyok... leszarom az egészet a picsába... Úgyhogy ha esetleg vége itt ennek az érdekfeszítő témának, akkor küldjetek egy privit, és visszanézek... addig szebasztok Evil
« Utoljára szerkesztve: 2009. július 10. 15:23:59 pm írta Promega » Naplózva
BMWWWW
Kicsi Én
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2325


Öreg járgány szivatóval indul


« Válasz #4523 Dátum: 2008. december 08. 13:21:19 pm »

A szöveget olvassátok!!!
Na ez a nem semmi!

http://www.hasznaltauto.hu/2539645_piaggio_(vespa)_nrg_1998
Naplózva

pannon 9341256
Ezen hívj ha mersz!!!

Hidd el, hogy úgy lesz, és megtörténik!
Gisti
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4231



« Válasz #4524 Dátum: 2008. december 08. 13:23:16 pm »

Ezt te sohasem írnád ki!
Naplózva

+36/70/77-97-815
E23 745i 
E39 525d touring
E46 320 Ci
Triumph Herald 13/60
Yamaha Fj 1200
rnie
Vendég
« Válasz #4525 Dátum: 2008. december 08. 13:25:44 pm »

Talán annyi a lényeg, h nekem is megvannak az érzéseim és előítéleteim ezzel kapcsolatban, de úgy tartom kultúráltnak, ha ezt egyrészt magánügynek kezelem, másrészt amennyire lehet, mindenkinek megadom az esélyt, származástól, kortól, nemtől függetlenül.
De ez nem jelent naívságot, vagy oktondi jószívűséget, csupán nem zárkózom el a másik elől, mert más, mint én.
 Viszont határozottan elkülönítem magam azoktól (ebben a kérdésben), akik szélsőjobboldaliak (nem a média, hanem a valós értelmében). Talán ez is a legnagyobb bajom pl. a exballiberális, de ma már középjobboldalinak tartott párttal: nem húznak világos határt, hogy meddig tart az ő elképzelésük...

Amúgy a legrosszabb kifogás:
nem vagyok fajgyűlölő, nekem is vannak c/zs barátaim. Smiley
Naplózva
rnie
Vendég
« Válasz #4526 Dátum: 2008. december 08. 13:29:33 pm »


 Viszont határozottan elkülönítem magam azoktól (ebben a kérdésben), akik szélsőjobboldaliak (nem a média, hanem a valós értelmében).

Pl. Mike kedves BMW-s haver, de ha erről a kérdésről van szó, akkor inkább nem vitázom vele, úgysem lesz közös pontunk:) A BMW-kben meg simán egyetértünk a gázolajos mániáján kivul:))
Naplózva
Mike
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4841


Csokihabanero :D


« Válasz #4527 Dátum: 2008. december 08. 13:34:43 pm »

ELÉG

Remélem most fejezte be mindenki, mert iszonyat takarítás lesz, olvasás nélkül. Utána meg majd jön a sírás, hogy engem miért.

Naplózva

Főmordor.
Roland635
Papír ami

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1213



« Válasz #4528 Dátum: 2008. december 08. 13:35:31 pm »

Hát ja! Elég genya vagy, meg néha én is azt érzem, hogy egy senki vagyok, meg nem hazafi, mert nem megyek tüntetni, nem verem szét a várost, nem verek rend@rt, mentőst, nem ajnározom gyurcsit vagy orbit, nem zs!dózok, romázok, palesztínozok.....
Ilyen szánalmas kis hülye életem van, hogy megpróbálok evezni a meglévő hullámokon (vagy sikerül vagy nem).
Ettől függetlenül megvan a véleményem mindenről, de igyekszem azt megfelelő keretek között tartani.

Ezzel én is így vagyok... leszarom az egészet a picsába... Úgyhogy ha esetleg vége itt ennek az érdekfeszítő témának, akkor küldjetek egy privit, és visszanézek... addig szebasztok Evil

Részemről vége.
« Utoljára szerkesztve: 2009. július 10. 15:23:23 pm írta Promega » Naplózva

E24 bedobozolva a szekrény mélyén
+36 20 233 63 66
+43 68 8949 51 41
Nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást.
BMWWWW
Kicsi Én
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2325


Öreg járgány szivatóval indul


« Válasz #4529 Dátum: 2008. december 08. 14:57:27 pm »

Ezt te sohasem írnád ki!
Egyik kutyámat se!!!
Na jó az asszonyt néha...   na de ki nem?
Naplózva

pannon 9341256
Ezen hívj ha mersz!!!

Hidd el, hogy úgy lesz, és megtörténik!
Oldalak: 1 ... 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 [151] 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 ... 190   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2011, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!