CápaBMW fórum
2024. május 18. 04:49:29 am *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 [107] 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 ... 277   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ami a CápaBMW-seket a Cápákon kívül érdekli 2.- Minden más téma, ami szalonképes  (Megtekintve 3577803 alkalommal)
kzolee

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5166



« Válasz #3180 Dátum: 2011. január 24. 16:17:01 pm »

A mai diplomás-nem diplomás sztorim:

Könyvhöz anyaggyűjtés. E-mailben átküldött Excel tábla, az e-mailben pontosan leírva, hogy digitális formában kérjük az adatokat. (Iskolákról van szó, intézményvezető pedagógusok töltik ki az adatokat)

Az egyik intézmény a következő formában küldte vissza:

Üres Excel táblázatot kinyomtatta, kitöltötte tollal, beszkennelte, majd így már, mint digitális állományt, visszaküldte...  Cheesy Cheesy Cheesy
Naplózva

1985 E28 530i
Sam8888

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5132



« Válasz #3181 Dátum: 2011. január 24. 16:22:45 pm »

Én meg közben megálmodtam világmegváltó ötletemet. Legyen általános iskolásoknak (meg középiskolásoknak is) Közlekedéskultúra és Etikett tantárgyak!  Smiley
Sajnos az utóbbi időben egyre inkább azt tapasztalom, hogy sokan még gyalogosan sem tudnak normálisan közlekedni... És akkor még vezetni akarnak...
Naplózva

2 ajtó 4 kerék 6 henger
kzolee

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5166



« Válasz #3182 Dátum: 2011. január 24. 16:34:44 pm »

Én meg közben megálmodtam világmegváltó ötletemet. Legyen általános iskolásoknak (meg középiskolásoknak is) Közlekedéskultúra és Etikett tantárgyak!  Smiley
Sajnos az utóbbi időben egyre inkább azt tapasztalom, hogy sokan még gyalogosan sem tudnak normálisan közlekedni... És akkor még vezetni akarnak...

Sőt! Általános iskola 7-8-adik osztályában kötelező KRESZ-oktatás, a gyalogos és kerékpáros közlekedésről, és ugyanúgy meg lehessen bukni, mint bármely tárgyból!
Ha ilyen nem lesz, én azért a gyerekeimnek megtanítom.
Naplózva

1985 E28 530i
Sam8888

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5132



« Válasz #3183 Dátum: 2011. január 24. 16:42:26 pm »

Én úgy gondoltam, hogy a közlekedéskultúra tantárgy erről szól...  Cheesy Wink

Kéne indítani egy petíciót, mint a B125 esetében is...  Azn Evil
Naplózva

2 ajtó 4 kerék 6 henger
VA E21
Vendég
« Válasz #3184 Dátum: 2011. január 24. 21:23:39 pm »

 Ezt meg Indynek:


  Egy Rocker 10 évvel ezelőtt hajótörést szenvedett egy lakatlan szigeten.
Egyik nap közeledni lát
valamit a tengeren, hajónak kicsi, ezért kíváncsian várja, mi lehet az. Egy
gyönyörű női búvár
lépked ki a partra és megáll a Rocker előtt.
- Mondd, Rocker, mikor gyújtottál rá utoljára?
- 10 éve, mikor hajótörést szenvedtem.
Erre a nő a búvárruha egyik zsebéből elővesz egy doboz cigit, meggyújt egy
szálat és a Rocker
szájába adja.
- És mondd, Rocker, mikor ittál utoljára egy jó Whiskeyt?
- 10 éve, mikor hajótörést szenvedtem.
Erre a nő elővesz egy üveg jóféle italt és átnyújtja a Rockernek, majd
lassan lehúzza a cipzárt a
ruháján, ahonnan két gyönyörű mell bukkan elő.
- És mondd, Rocker, mikor érezted magad utoljára igazán jól?
- Istenem, csak azt ne mondd, hogy van nálad egy motor is?




Kössz Wink   Én motoroztam volna vele.  Wink


* lk1.jpg (78.35 KB, 780x520 - megtekintve 611 alkalommal.)
« Utoljára szerkesztve: 2011. január 24. 21:28:14 pm írta Indy » Naplózva
firex

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 348



« Válasz #3185 Dátum: 2011. január 24. 22:04:50 pm »

És ezzel?? huh


* Mocis lány.jpg (326.01 KB, 749x1124 - megtekintve 577 alkalommal.)
Naplózva

Mit ér az erő,ha nem uralod.
VA E21
Vendég
« Válasz #3186 Dátum: 2011. január 24. 22:08:44 pm »

És ezzel?? huh

Ha téged a gumicsizma és ostobenkó tekintet izgat fel Wink
Naplózva
Zsiráf

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 922



« Válasz #3187 Dátum: 2011. január 24. 22:09:06 pm »

És ezzel?? huh


Buta fiú,KÉK a moci!!
Naplózva
firex

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 348



« Válasz #3188 Dátum: 2011. január 24. 22:18:40 pm »

Ha téged a gumicsizma és ostobenkó tekintet izgat fel Wink
Én a motorra gondoltam.Érdekesen néznél ki rajta,ha motoroznál egyet vele.
Naplózva

Mit ér az erő,ha nem uralod.
MR.V12

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6071


Üzemképtelenítő


« Válasz #3189 Dátum: 2011. január 24. 22:24:10 pm »

Ez kellett volna neked! A P 1000 ratte. 

1000 tonna ,csak sosem valósult meg. Szint úgy, mint a nagy testvére a P 1500  monster.

http://img607.imageshack.us/f/v42621germanww2rattep10.jpg/
http://www.achtungpanzer.com/p-10001500-pzkpfw-ixx.htm#1000

Ezzel is túllőttek a célon,akkora monstrum lett(volna),hogy használhatatlan,és értelmetlen fogyasztással is járt volna.
Már a tigrisekkel is sok baj volt,nem bírták el az utak,a hidak,a picit gyengébb talajon is hamar lehasalt,és botrányos mennyiségű benzint égetett el,ami mennyiséget képtelenek voltak a hosszú utánpótlási vonalaikon utánpótolni,nem egy egyszerűen ott maradt,mert kifogyott belőle a benzin.
Iván eleve dízel voltés majd 3x akkora volt a hatótávja mint a tigrisnek,könnyebb,mozgékonyabb is volt,és talán a T32-nek volt először olyan ágyúja,ami át ütötte a tigris páncélját.
Naplózva

"...súlyosan gyengeelméjű,a debilitás határán áll,iq-ja 20-30 közé tehető..."
"...fuss Forrest,fuss..."
"Vigyázat,sárkány van nálam,és nem félek használni!"
"...átkozott Coimbrák..."
Ne vitatkozz jó tündér,a kívánság,az kívánság,térdelj csak le szépen
firex

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 348



« Válasz #3190 Dátum: 2011. január 24. 22:29:36 pm »

Buta fiú,KÉK a moci!!
Kékkel nem szabad?
Naplózva

Mit ér az erő,ha nem uralod.
VA E21
Vendég
« Válasz #3191 Dátum: 2011. január 24. 23:45:16 pm »

Én a motorra gondoltam.Érdekesen néznél ki rajta,ha motoroznál egyet vele.
Én meg a "motorozás" fogalmát értettem másképp.  Wink icon_idea
Naplózva
VA E21
Vendég
« Válasz #3192 Dátum: 2011. január 25. 00:02:36 am »

Ezzel is túllőttek a célon,akkora monstrum lett(volna),hogy használhatatlan,és értelmetlen fogyasztással is járt volna.
Már a tigrisekkel is sok baj volt,nem bírták el az utak,a hidak,a picit gyengébb talajon is hamar lehasalt,és botrányos mennyiségű benzint égetett el,ami mennyiséget képtelenek voltak a hosszú utánpótlási vonalaikon utánpótolni,nem egy egyszerűen ott maradt,mert kifogyott belőle a benzin.
Iván eleve dízel voltés majd 3x akkora volt a hatótávja mint a tigrisnek,könnyebb,mozgékonyabb is volt,és talán a T32-nek volt először olyan ágyúja,ami át ütötte a tigris páncélját.

Ez egy elég nagy és kimeríthetetlen téma, mert nagyon sok a pro/kontra érv.

Egy tigris (hozzáértő személyzettel rendelkezve) egy halálos ítélet volt azok számára kikbe beleötlött. Nem beszélve a pszichés hatásról.
(Volt ,hogy kiugráltak az ellenséges tankból és elfutottak, ha tigrist láttak.)
Ha gondolod szerezd be ezt a könyvet Mr.  : http://www.libri.hu/konyv/nehez-harckocsik.html   Alapmű

A T32 pedig biztos, hogy nem ütötte át a tigris páncélzatát ,mert a T34 előfutára volt. A32 néven is emlegetik egy röhejesen rövid, kis torkolatsebességű 76 mm-es ágyúval.  http://www.morozov.com.ua/eng/body/tanks/a-32.php   és majd 7 tonnával könnyebb volt ,mint a T34.

Ami esetleg orosz részről tudott problémát okozni a tigrisnek (a döntött páncélzaton kívül) az a későbbi T34-be szerelt 85mm-es ágyú.
Majd a későbbiekben ,esetleg a KV-3, de inkább a JSZ tankok, miknek a 3. variánsa már a modern nehéz harckocsik igazi előfutárának számított.
http://crowland.uw.hu/images/haboru/neheztankok.html

Bocs, most nincs igazad, vagy nem néztél utána. Smiley

Ha csak nem az amcsi T32-es nehéz harckocsira gondolsz. Bár mivel oroszokkal dobálóztál,nem hinném Smiley  
http://ww2drawings.jexiste.fr/Files/1-Vehicles/Allies/1-USA/03-HeavyTanks/SuperHeavyTanks/T32.htm  
Bár ez kizárva, hisz csak 47-től gyártották. Miután már tanultak abból a tényből, hogy 7 sherman kellett 1 tigrisre.  Cheesy
« Utoljára szerkesztve: 2011. január 25. 00:09:38 am írta Indy » Naplózva
TraBence

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4521


+36 30 370 85 77


« Válasz #3193 Dátum: 2011. január 25. 00:04:54 am »

Jut eszembe ide is van képem.. . Smiley


* indynek1.JPG (220.34 KB, 1296x972 - megtekintve 546 alkalommal.)

* indynek2.JPG (240.45 KB, 1296x972 - megtekintve 623 alkalommal.)
Naplózva

Bence
VA E21
Vendég
« Válasz #3194 Dátum: 2011. január 25. 00:21:42 am »

Jut eszembe ide is van képem.. . Smiley
Szerencsétlen Panther :S

Van Tigrisük is ,azt mutasd!  Wink
Naplózva
TraBence

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4521


+36 30 370 85 77


« Válasz #3195 Dátum: 2011. január 25. 00:22:56 am »

nézem mi van még...
Naplózva

Bence
TraBence

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4521


+36 30 370 85 77


« Válasz #3196 Dátum: 2011. január 25. 00:26:17 am »

Tank  ennyi...

de ott volt még Adolf mergája is  Evil


* merga.JPG (257.63 KB, 1296x972 - megtekintve 604 alkalommal.)
Naplózva

Bence
VA E21
Vendég
« Válasz #3197 Dátum: 2011. január 25. 00:32:16 am »

Tank  ennyi...

de ott volt még Adolf mergája is  Evil

Beteg egy autó. 7.7 sor 8 feltöltő.  Ahh  icon_slyuni  és vagy 5 tonna.  A Mercedes!
Naplózva
Adri

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 45


Manóval


« Válasz #3198 Dátum: 2011. január 25. 07:02:31 am »

Gyerekek!
A felsőoktatás ma 90%-ban a bulizásról szól a többit meg összepuskázzuk, csaljuk stb.( tisztelet a ritka kivételeknek) Sokszor egy egyszerű kétkezi melósnak több van "kultúrálisan" és gyakorlatilag is a fejében mint egy több diplomával rendelkező szakbarbárnak


Ez teljesen igaz!Sok diplomás szalag mellett nyomja!
Naplózva
Mike
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4841


Csokihabanero :D


« Válasz #3199 Dátum: 2011. január 25. 09:08:57 am »

Miskolci bölcsészen volt egy vicc. Mit mond a végzett közgázos a végzett bölcsésznek?

- 2 sajtburgert sültkrumplival!

Jót nevettünk egészen addig a pillanatig, amíg egyszer bementünk a miskolci mekibe és tényleg ott dolgozott egy Anitámmal végzett szocos. Sad
Naplózva

Főmordor.
Bubo E21

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1628



« Válasz #3200 Dátum: 2011. január 25. 09:23:13 am »

Miskolci bölcsészen volt egy vicc. Mit mond a végzett közgázos a végzett bölcsésznek?

- 2 sajtburgert sültkrumplival!

Jót nevettünk egészen addig a pillanatig, amíg egyszer bementünk a miskolci mekibe és tényleg ott dolgozott egy Anitámmal végzett szocos. Sad
Valahol el kell kezdeni. Majd talál másik állást diplomával, vagy nem.
Naplózva
Lütyő1
Lázadó

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5712



« Válasz #3201 Dátum: 2011. január 25. 10:25:36 am »

Miskolci bölcsészen volt egy vicc. Mit mond a végzett közgázos a végzett bölcsésznek?

- 2 sajtburgert sültkrumplival!

Jót nevettünk egészen addig a pillanatig, amíg egyszer bementünk a miskolci mekibe és tényleg ott dolgozott egy Anitámmal végzett szocos. Sad

Szerintem még mindig jobb, mintha segélyre várna, és sirna, hogy nincs munkája, mert neki diplomája van, és nem adja alább...
Naplózva

E12-518;E23-728i;Trafi 601S
MR.V12

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6071


Üzemképtelenítő


« Válasz #3202 Dátum: 2011. január 25. 19:53:45 pm »

Addig emlegetitek itt,hogy lassan kedvet kapok hozzá,mennyiért adnak egyet az ecskón manapság? Cheesy Grin Azn Evil Roll Eyes
Naplózva

"...súlyosan gyengeelméjű,a debilitás határán áll,iq-ja 20-30 közé tehető..."
"...fuss Forrest,fuss..."
"Vigyázat,sárkány van nálam,és nem félek használni!"
"...átkozott Coimbrák..."
Ne vitatkozz jó tündér,a kívánság,az kívánság,térdelj csak le szépen
petig
Vendég
« Válasz #3203 Dátum: 2011. január 25. 20:28:35 pm »


Ez teljesen igaz!Sok diplomás szalag mellett nyomja!

Amúgy meg meg kellene nézni mennyi diplomásra van szükség a gazdaságban.Sztem aki tud az elhelyezkedik vhol aki nem sorban áll segélyosztáskor.Minek annyi diplomás?Mert a kétkezi meló büdös?Nem az a lényeg hogy ki mit csinál hnem hogy hogyan!!!!
Naplózva
csmario

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2315



« Válasz #3204 Dátum: 2011. január 25. 21:00:10 pm »

Amúgy meg meg kellene nézni mennyi diplomásra van szükség a gazdaságban.Sztem aki tud az elhelyezkedik vhol aki nem sorban áll segélyosztáskor.Minek annyi diplomás?Mert a kétkezi meló büdös?Nem az a lényeg hogy ki mit csinál hnem hogy hogyan!!!!

szerintem nem azért diplomázik valaki mert büdös neki a kétkezi munka,hanem mert az emberek általános nézete és véleménye az,hogy diplomával sokkal jobban lehet keresni... ezért van sok diplomás,és mindenki ebben reménykedik,más kérdés,hogy nagyrészük nem jut a hőn áhított fizetés közelébe se...
Naplózva

BMW e21 323i,BMW e30 325ix
Riggs
Vendég
« Válasz #3205 Dátum: 2011. január 25. 22:46:27 pm »

szerintem nem azért diplomázik valaki mert büdös neki a kétkezi munka,hanem mert az emberek általános nézete és véleménye az,hogy diplomával sokkal jobban lehet keresni... ezért van sok diplomás,és mindenki ebben reménykedik,más kérdés,hogy nagyrészük nem jut a hőn áhított fizetés közelébe se...

Peti, te tudod, hány diplomásra van szükség a gazdaságban? Miért hiszed el ezt a szamárságot, hogy a diploma birtoklása egyenlő a munka utálatával? Miért mondasz ennyi haszontalan közhelyet?
A diploma egy bizonyítvány. Igazolja, hogy eredményesen sajátítottál el az általános képzésnél magasabb szintű tananyagot, szereztél az átlagosnál nagyobb mértékű ismeretet egy szakterületen. Nem az a nyomorult záróvizsga a lényeg, hanem az iskolában töltött nyolc vagy tíz félév. Hidd el, az ott tanulók - és ez főleg igaz a levelező tagozatosokra - nagy hányada komolyan veszi ezt. Az igaz, hogy az iskolások nagy hányada azért jár felsőoktatási intézménybe, mert abban bízik, hogy így jobban tud boldogulni. De azt is hidd el, hogy ez a legtöbb eseteben nem elég az iskola elvégzéséhez. Ha minél több magasan képzett ember tagja a társadalomnak, az a társadalom minden egyedére kihat pozitív irányban. Neked is az az érdeked, hogy minél több diplomás legyen, elárulom, bármennyire hihetetlen....
És egyben igazad van, nem a diploma a lényeg, hanem az, hogy mindenki a saját adottságaihoz képest végezze a legjobb munkát.


Mario. Azért van sok diplomás, mert az iskolákba való bekerülés sokkal egyszerűbb és könnyebb, mint mondjuk húsz évvel ezelőtt. A politika irányelvei határozzák meg mindenkor az oktatás milyenségét. Most az az irányelv, hogy minél több ember tanul, annál nagyobb bevételre tesz szert az állam. Ezért lehetővé kellett tenni, hogy jelentősen több ember kerülhessen be a felsőoktatás rendszerébe. Mi a leggazdaságosabb módja ennek az állam szempontjából? Nem költenek az alapképzés színvonalának növelésére, hogy így többen elérjék azt a tudásszintet, ami kellett anno a bekerüléshez, mert az iszonyú sokba fájna. Egyszerűbb levinni az alsó határokat. Kerülj be, fizess be egy csomó mindent, vegyél fel diákhitelt, fizess félévente több tíz- vagy százezret. Big bíznisz. Aki nem tudja hozni az alap színvonalat, az úgyis egy-két félév után kihullik - de addig is pengetett.
DE. Aki végigtanul nagyjából becsületesen akár egy akármi szocped fősulit, az is szerez olyan ismereteket, melyek a későbbikben igenis használhatók a mindennapi munkavégzés során. Számít az a tudás, amit a sulin a fejekbe töltenek.
Az már ismét az állam pénzügyi szemléletének eredménye, hogy koránt sem biztosít annyi munkalehetőséget, amelyek felvennék a képesített munkaerő nagy részét - hiszen az megint pénzbe kerülne. Így marad a sok munkanélküli, vagy nem a képesítésének megfelelő helyen dolgozó túlképzett ember, aki kitörölheti a diplomájával. És ez nem a "diplomások" hibája, hidd el....
Még mindíg azt mondom, hogy aki elvégez egy vagy több főiskolát vagy egyetemet, az letesz valamit az asztalra. Beletesz időt, pénzt, szellemi energiát ebbe a több évig tartó dologba. Épp ezért ezt el kéne ismerni, és meg kéne becsülni sztem.Sokan még erre sem képesek....   Nem fikázni, meg hülyeségeket írni, mint  néhányan korábban.
Jártatok felsőoktatási intézménybe? Csak úgy kíváncsi lennék.....

Erik   
Naplózva
csmario

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2315



« Válasz #3206 Dátum: 2011. január 25. 22:53:05 pm »

Peti, te tudod, hány diplomásra van szükség a gazdaságban? Miért hiszed el ezt a szamárságot, hogy a diploma birtoklása egyenlő a munka utálatával? Miért mondasz ennyi haszontalan közhelyet?
A diploma egy bizonyítvány. Igazolja, hogy eredményesen sajátítottál el az általános képzésnél magasabb szintű tananyagot, szereztél az átlagosnál nagyobb mértékű ismeretet egy szakterületen. Nem az a nyomorult záróvizsga a lényeg, hanem az iskolában töltött nyolc vagy tíz félév. Hidd el, az ott tanulók - és ez főleg igaz a levelező tagozatosokra - nagy hányada komolyan veszi ezt. Az igaz, hogy az iskolások nagy hányada azért jár felsőoktatási intézménybe, mert abban bízik, hogy így jobban tud boldogulni. De azt is hidd el, hogy ez a legtöbb eseteben nem elég az iskola elvégzéséhez. Ha minél több magasan képzett ember tagja a társadalomnak, az a társadalom minden egyedére kihat pozitív irányban. Neked is az az érdeked, hogy minél több diplomás legyen, elárulom, bármennyire hihetetlen....
És egyben igazad van, nem a diploma a lényeg, hanem az, hogy mindenki a saját adottságaihoz képest végezze a legjobb munkát.


Mario. Azért van sok diplomás, mert az iskolákba való bekerülés sokkal egyszerűbb és könnyebb, mint mondjuk húsz évvel ezelőtt. A politika irányelvei határozzák meg mindenkor az oktatás milyenségét. Most az az irányelv, hogy minél több ember tanul, annál nagyobb bevételre tesz szert az állam. Ezért lehetővé kellett tenni, hogy jelentősen több ember kerülhessen be a felsőoktatás rendszerébe. Mi a leggazdaságosabb módja ennek az állam szempontjából? Nem költenek az alapképzés színvonalának növelésére, hogy így többen elérjék azt a tudásszintet, ami kellett anno a bekerüléshez, mert az iszonyú sokba fájna. Egyszerűbb levinni az alsó határokat. Kerülj be, fizess be egy csomó mindent, vegyél fel diákhitelt, fizess félévente több tíz- vagy százezret. Big bíznisz. Aki nem tudja hozni az alap színvonalat, az úgyis egy-két félév után kihullik - de addig is pengetett.
DE. Aki végigtanul nagyjából becsületesen akár egy akármi szocped fősulit, az is szerez olyan ismereteket, melyek a későbbikben igenis használhatók a mindennapi munkavégzés során. Számít az a tudás, amit a sulin a fejekbe töltenek.
Az már ismét az állam pénzügyi szemléletének eredménye, hogy koránt sem biztosít annyi munkalehetőséget, amelyek felvennék a képesített munkaerő nagy részét - hiszen az megint pénzbe kerülne. Így marad a sok munkanélküli, vagy nem a képesítésének megfelelő helyen dolgozó túlképzett ember, aki kitörölheti a diplomájával. És ez nem a "diplomások" hibája, hidd el....
Még mindíg azt mondom, hogy aki elvégez egy vagy több főiskolát vagy egyetemet, az letesz valamit az asztalra. Beletesz időt, pénzt, szellemi energiát ebbe a több évig tartó dologba. Épp ezért ezt el kéne ismerni, és meg kéne becsülni sztem.Sokan még erre sem képesek....   Nem fikázni, meg hülyeségeket írni, mint  néhányan korábban.
Jártatok felsőoktatási intézménybe? Csak úgy kíváncsi lennék.....

Erik   

egyetértek veled, ám ha a fikázással rám gondoltál, akkor közlöm hogy nem fikázom őket,magamat is beleértve Smiley
Naplózva

BMW e21 323i,BMW e30 325ix
Riggs
Vendég
« Válasz #3207 Dátum: 2011. január 25. 23:15:37 pm »

A fikázást nem rád értettem, az szónoklatom általános, záró "gondolata" akart lenni, és korábbi írásokra, nem a  te mostani írásodra utalt.  Wink
Naplózva
csmario

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2315



« Válasz #3208 Dátum: 2011. január 25. 23:20:16 pm »

A fikázást nem rád értettem, az szónoklatom általános, záró "gondolata" akart lenni, és korábbi írásokra, nem a  te mostani írásodra utalt.  Wink

rendben akkor rosszul értelmeztem ,bocsi Smiley
Naplózva

BMW e21 323i,BMW e30 325ix
VA E21
Vendég
« Válasz #3209 Dátum: 2011. január 25. 23:22:26 pm »

rendben akkor rosszul értelmeztem ,bocsi Smiley
Utálom az ilyen nyálas kibéküléseket!  Evil
Naplózva
Oldalak: 1 ... 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 [107] 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 ... 277   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2011, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!