CápaBMW fórum
2024. május 04. 23:58:04 pm *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 [56] 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 ... 190   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Offtopic; minden, ami a CápaBMW-seket a Cápákon kívül érdekli  (Megtekintve 2451036 alkalommal)
bömbölő

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1536



« Válasz #1650 Dátum: 2008. április 18. 11:50:32 am »



Itt még új volt a nadrág 1988 at írunk... ja csak hozzáteszem, hogy akkor ez az uv rózsaszín és az uv zöld volt a surfos divat... nyugatról kaptam, eredeti quiksilver volt... a golfos képre már kifakult... Evil Nem tehetek róla, akkoriban mindig ez volt rajtam, lerohaszthatatlan volt rólam... angel afro



Ezt a képet egyszer már feltetted. Akkor is hányingerem lett.

Ha mégegyszer felteszed élek a moderátori jogaimal. Cheesy


Pedig olyan kis csini benne  Evil
Naplózva
steffe

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2566



« Válasz #1651 Dátum: 2008. április 18. 12:01:08 pm »

Inkább azt mondd meg, hogy az ehhez hasonlóakat hova töltsem fel??? afro


Huuu wazze.... kemény  2funny

Hova? Ahhoz 15 évvel kéne visszamenni az időben, s találni egy forumot..mi nem vet ki a sorai közűl  shocked

A rózsaszín, ugye nálad meghatározó árnyalat  Evil ..valld be ,azért a 02-re jobban buknak a cicafiúk (mint a mellékelt képek is mutatják) ..itt még ,mint madmax a magányos hős nyomod, eléggé lejtmenetre ítélve Smiley
szerencsére a gatyádat, azért nem áldoztad fel teljesen a kocsi oltárán ..de szerencsére váltottál  sm_68

Amúgy ,zsír a kép! Sorry a commentekért, de ki kellett írnom ,mi volt számomra a kép áthallása Cheesy
Kicsit olyan feehling, mintha a Moszkva tér c. fimből lenne egy részlet  Azn
NAGYON JÓ!!!!! Még ilyet!

Itt még új volt a nadrág 1988 at írunk... ja csak hozzáteszem, hogy akkor ez az uv rózsaszín és az uv zöld volt a surfos divat... nyugatról kaptam, eredeti quiksilver volt... a golfos képre már kifakult... Evil Nem tehetek róla, akkoriban mindig ez volt rajtam, lerohaszthatatlan volt rólam... angel afro


Látom az asszony meg kapott belőle szoknyát!! Shocked Shocked
Vagyí azt is te kaptad,csak a fotó erejéig cseréltetek!!  crazy2 crazy2
Naplózva

steffe
BMWWWW
Kicsi Én
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2325


Öreg járgány szivatóval indul


« Válasz #1652 Dátum: 2008. április 18. 12:11:12 pm »

Inkább azt mondd meg, hogy az ehhez hasonlóakat hova töltsem fel??? afro


Huuu wazze.... kemény  2funny

Hova? Ahhoz 15 évvel kéne visszamenni az időben, s találni egy forumot..mi nem vet ki a sorai közűl  shocked

A rózsaszín, ugye nálad meghatározó árnyalat  Evil ..valld be ,azért a 02-re jobban buknak a cicafiúk (mint a mellékelt képek is mutatják) ..itt még ,mint madmax a magányos hős nyomod, eléggé lejtmenetre ítélve Smiley
szerencsére a gatyádat, azért nem áldoztad fel teljesen a kocsi oltárán ..de szerencsére váltottál  sm_68

Amúgy ,zsír a kép! Sorry a commentekért, de ki kellett írnom ,mi volt számomra a kép áthallása Cheesy
Kicsit olyan feehling, mintha a Moszkva tér c. fimből lenne egy részlet  Azn
NAGYON JÓ!!!!! Még ilyet!

Itt még új volt a nadrág 1988 at írunk... ja csak hozzáteszem, hogy akkor ez az uv rózsaszín és az uv zöld volt a surfos divat... nyugatról kaptam, eredeti quiksilver volt... a golfos képre már kifakult... Evil Nem tehetek róla, akkoriban mindig ez volt rajtam, lerohaszthatatlan volt rólam... angel afro


Kedvencetek, Fekete Pákó mondaná erre a képre: hujee kocsog!
Naplózva

pannon 9341256
Ezen hívj ha mersz!!!

Hidd el, hogy úgy lesz, és megtörténik!
02
**Moderátor**

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1758



« Válasz #1653 Dátum: 2008. április 18. 13:11:13 pm »



Itt még új volt a nadrág 1988 at írunk... ja csak hozzáteszem, hogy akkor ez az uv rózsaszín és az uv zöld volt a surfos divat... nyugatról kaptam, eredeti quiksilver volt... a golfos képre már kifakult... Evil Nem tehetek róla, akkoriban mindig ez volt rajtam, lerohaszthatatlan volt rólam... angel afro



Ezt a képet egyszer már feltetted. Akkor is hányingerem lett.

Ha mégegyszer felteszed élek a moderátori jogaimal. Cheesy



Jó van na.. Te is csak akkor vagy itt, ha nem kéne Evil Cheesy Cheesy Indy kíváncsága volt....

Bassz pedig még olyan jó képeim vannak... Evil
Naplózva
Mike
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4841


Csokihabanero :D


« Válasz #1654 Dátum: 2008. április 18. 13:33:00 pm »



Itt még új volt a nadrág 1988 at írunk... ja csak hozzáteszem, hogy akkor ez az uv rózsaszín és az uv zöld volt a surfos divat... nyugatról kaptam, eredeti quiksilver volt... a golfos képre már kifakult... Evil Nem tehetek róla, akkoriban mindig ez volt rajtam, lerohaszthatatlan volt rólam... angel afro



Ezt a képet egyszer már feltetted. Akkor is hányingerem lett.

Ha mégegyszer felteszed élek a moderátori jogaimal. Cheesy



Jó van na.. Te is csak akkor vagy itt, ha nem kéne Evil Cheesy Cheesy Indy kíváncsága volt....

Bassz pedig még olyan jó képeim vannak... Evil

Egyszer véletlenül feltöltötted a csajod lábát. Na az jöhetne megint. Cheesy

Naplózva

Főmordor.
Graf Spee
S.T.A.L.K.E.R.

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1558


06202342414


« Válasz #1655 Dátum: 2008. április 18. 13:33:23 pm »

Hát, nézzétek, ez nehéz kérdés. valahol, én úgy érzem, hogy ha valaki ma Magyarországon azt mondja, hogy "kérek szépen egy tökéletes, gyári, vagy annál jobb állapotú Charger R/T-t", akkor bizony ki köll csengetni azt a huszast. Lehet, hogy sokkal olcsóbban is KI LEHET HOZNI (egyébként eddig mindenki ezt mondta rá, és el is hiszem!) de aki nem maga reszel, az bakker virítsa a lóvét! Én megértem, hogy az RPM ennyit kért, még akkor is ha mondjuk 15-ből mindennel megvoltak. Ezért a munkáért és minőségért JÁR ennyi haszon. Ők nem az a buzi barbár szintjén vannak, aki a collinséknál az előtetőt felépítette kétoldali ragasztószalaggal.
Na térjünk a lényegre Indy!. Mennyiből lehetne Arankába egy amcsi V8-at bepottyantani, nem kell nagy Mopar, elég mondjuk valami törpeblokk is, 4 liter körül és lehet kézi szivatós, karbis, is. Jó nem flathead, de tényleg alap.
Ne haragudj, de én azért erősen kételkedek ezen állításodat illetően:
Itt egy tökéletes állapotú, a festését kivéve FULL eredeti, ha a festése nem zavar csak beleülsz és mész vele:
http://www.hasznaltauto.hu/1127238_dodge_charger_1972
Egyébként az Amcsi kocsikhoz az alkatrészek nem drágák, ha találsz egy jó beszállítót.

ez pariban sincs az rpm-es chargerrel. egyrészt az még szép formájú, ez már nem. másrészt az nagyon igényes, ez meg nem..
Graf! Megint új ajtókat nyitogatsz...miket nem is fognak kinyitni neked.
Ne hasonlíts egy 72-es chargert egy a masculcar korszak ikonjaként számottartott aútóhoz!!! Azért ,mert u.a a neve! Volt 66-os charger is, szánalmasan nézett ki-nem is lett siker. Nem hijába mozognak olyan árakon a 68-69-es modellek, még akár a 70 -es modellek is. Egy R/T -ről meg ne is beszéljünk. Épp ezért emeltem ki én is az irományomban ,mikor Csab-nak írtam a galaxiról, hogy nem egy kategória. Mint ahogy a 71-től készűlt chargerek sem..
Aminek kulzusza van (ami ráadásúl kezdetétől fogva máig tart), az drágább is lesz!

Ismét rossz példával "dobálóztál"!  Arról nem is beszélve ,hogy ennek a kocsinak az árában már benne van a hazahozatal, forgalombahelyezés, vám, + nem kevés nyereség...    Ezeket leszámítva pedig szart sem ér! Ha ezeket ,hozzáadjuk, akkor ,igen esetleg annyi ,mint egy kint lévő 68-as charger..és a hazahozatal..stb-ről még nem is beszéltünk.
Tehát itt is eltértél a "jó" példáddal.
Lehetséges, hogy van vmi abban amit írtál. De a szállítás igen érdekes. Egy barátom dolgozott kinn amcsiknál és vett ezt azt. Egy egész konténert foglalt le és 80 ezer forintért behozta neki hollandiába a hajó. A vám, hogy mennyi volt azt pontosan nemtudom, mert sokmindent hozott.
Nah mindegy a lényeg az, hogy bármennyire is szép 20 millát sose fognak neki adni azért a chargerért akármelyik évjáratban készült. Kezdetben ez az autó is amiről kitettem a linket 10 millió fölötti árral mozgott. Szóval sztem nem kell elmondani semmit. Azért kérnek a másikért 20 milliót, mert úgy vannak vele, hogyha nagyon kell vkinek, akkor vigye, nekem tökmindegy ittmarad-e vagy elmegy. Majd ha el akarja adni és komolyan el akarja adni... na majd akkor kíváncsi leszek mennyit fog érte kérni.
De ki mondta, hogy el akarja adni?
Csak arról volt szó, hogy ennyibe van, nem arról hogy eladó.
Jó hagyjuk, mert felesleges erről vitázni.
Naplózva
csabE28
aki számodra

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1889


Szerelem, mert cápa!


« Válasz #1656 Dátum: 2008. április 18. 13:51:04 pm »

Ez annyira aranyos volt, nem tudam kihagyni. Teljesen lázba jöttem, nekem ez KELL!!! Grin Grin Grin


* Picture 1.jpg (137.06 KB, 605x338 - megtekintve 441 alkalommal.)
Naplózva

Aranka az én kis vasoxidkupackám!
csabE28
aki számodra

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1889


Szerelem, mert cápa!


« Válasz #1657 Dátum: 2008. április 18. 13:58:48 pm »

Gráf, te megint félreértetted a dolgot. A fekete Chargert egy tatabányai informatikus srác rendelte meg az RPM-stylingtól.
Hogy miért került neki ez 20 millába, azt megtudhatod, ha FIGYELMESEN végignézed ezt a weboldalt. Üdv!
http://www.rpm-styling.hu/html/projectek_1970_dodge_charger_500_h.htm
Naplózva

Aranka az én kis vasoxidkupackám!
02
**Moderátor**

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1758



« Válasz #1658 Dátum: 2008. április 18. 14:01:29 pm »



Itt még új volt a nadrág 1988 at írunk... ja csak hozzáteszem, hogy akkor ez az uv rózsaszín és az uv zöld volt a surfos divat... nyugatról kaptam, eredeti quiksilver volt... a golfos képre már kifakult... Evil Nem tehetek róla, akkoriban mindig ez volt rajtam, lerohaszthatatlan volt rólam... angel afro



Ezt a képet egyszer már feltetted. Akkor is hányingerem lett.

Ha mégegyszer felteszed élek a moderátori jogaimal. Cheesy



Jó van na.. Te is csak akkor vagy itt, ha nem kéne Evil Cheesy Cheesy Indy kíváncsága volt....

Bassz pedig még olyan jó képeim vannak... Evil

Egyszer véletlenül feltöltötted a csajod lábát. Na az jöhetne megint. Cheesy



Az megmaradt benned mi? Evil Itt van nesze..


* DSCN0691r.JPG (70.12 KB, 800x600 - megtekintve 485 alkalommal.)

* DSCN0693..JPG (78.42 KB, 800x600 - megtekintve 511 alkalommal.)
Naplózva
Agyas

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1128



« Válasz #1659 Dátum: 2008. április 18. 14:18:18 pm »

 Cheesy Grin Grin Grin afro
Naplózva
BMWWWW
Kicsi Én
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2325


Öreg járgány szivatóval indul


« Válasz #1660 Dátum: 2008. április 18. 14:24:00 pm »



Itt még új volt a nadrág 1988 at írunk... ja csak hozzáteszem, hogy akkor ez az uv rózsaszín és az uv zöld volt a surfos divat... nyugatról kaptam, eredeti quiksilver volt... a golfos képre már kifakult... Evil Nem tehetek róla, akkoriban mindig ez volt rajtam, lerohaszthatatlan volt rólam... angel afro



Ezt a képet egyszer már feltetted. Akkor is hányingerem lett.

Ha mégegyszer felteszed élek a moderátori jogaimal. Cheesy



Jó van na.. Te is csak akkor vagy itt, ha nem kéne Evil Cheesy Cheesy Indy kíváncsága volt....

Bassz pedig még olyan jó képeim vannak... Evil

Egyszer véletlenül feltöltötted a csajod lábát. Na az jöhetne megint. Cheesy



Az megmaradt benned mi? Evil Itt van nesze..

Nem bírom a piros színt, olyan kép nincs amin ez a piros izé, már nincs rajta?
Naplózva

pannon 9341256
Ezen hívj ha mersz!!!

Hidd el, hogy úgy lesz, és megtörténik!
collins
+8 év az autóm javára.
Administrator
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7123


18i 82/11 B6 81/11


« Válasz #1661 Dátum: 2008. április 18. 14:28:16 pm »

Viktor!

Kérted, hogy szóljak...

http://totalcar.hu/magazin/technika/igo8/



szóltam Wink
Naplózva

"It is like an aircraft. If you replace parts and keep it up, it will go on forever."
Graf Spee
S.T.A.L.K.E.R.

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1558


06202342414


« Válasz #1662 Dátum: 2008. április 18. 14:45:35 pm »

Gráf, te megint félreértetted a dolgot. A fekete Chargert egy tatabányai informatikus srác rendelte meg az RPM-stylingtól.
Hogy miért került neki ez 20 millába, azt megtudhatod, ha FIGYELMESEN végignézed ezt a weboldalt. Üdv!
http://www.rpm-styling.hu/html/projectek_1970_dodge_charger_500_h.htm
Már értem, hogy mitől vetemedett arra a hülyeségre, hogy 20 millát költsön egy Chargerre. Kézzel csiszolták a fémet.... hogy nagyobb legyen a munkadíj... A motort teljesen felújították és utána meg erre a lehető leghülyébb színre lefújták, ahelyett hogy szépen felpolírozták volna. Egy ilyen kocsi motorjával egyszerse volt semmi gond maximum a vízpumpát leszámítva. Félreértés ne essék a kocsi nagyon szép a lehető legszebben felújított. De 20 millát adni, hogy vkinek egy ilyenje legyen... Hát igen jól mehet az informatikus selyemfiúnak a szekér...
A Charger női autó. <= Ez a legnagyobb hülyeség amit valaha hallottam.
Egyszer már a limitált szériájú autókkal szembern kifejtettem a véleményem. Ezzel is kb. ugyanaz. Majd nézegeti a garázsban, hogy istenem micsoda autója van. Milyen szép, és ilyen senki másnak sincsen azon a kiállításon meg majd duzzad a keble, hogy van egy ilyenje amikor egy percet nem dolgozott rajta tulajdonképp csak így vette. 20 milláért mások akikek meg egy csöpp eszük van arról, hogy mi a helyzet az amerikai kocsikkal elsősorban irigyelni fogják mert a kocsi nagyon szép, és jó, hogy egy ilyen géphez hozzá lehet ilyen állapotban jutni, de azért ottlesz az is, hogy majd jól nevetnek magukban, hogy hű de jól lehúztak téged ezzel a kocsival öcsi. Vki jól keresett rajtad.
De mielőtt vkinek az jutna eszébe, hogy a kocsik xarozom azt kiábrándítanám, hogy a kocsi nekem nagyon tetszik, mert iszonyúan jól lett megcsinálva.
« Utoljára szerkesztve: 2008. április 18. 14:51:16 pm írta Graf Spee » Naplózva
csabE28
aki számodra

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1889


Szerelem, mert cápa!


« Válasz #1663 Dátum: 2008. április 18. 14:52:38 pm »

Valamennyien reméljük, legalább TE tudod, mi indított arra, hogy megtedd ezt a "hozzászólást" Mert én speciel nem is értem, hogy akkor most mit fikázol, a megrendelô álmának megvalósulásán kívül... 78
Naplózva

Aranka az én kis vasoxidkupackám!
Agyas

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1128



« Válasz #1664 Dátum: 2008. április 18. 14:53:08 pm »

Gráf, te megint félreértetted a dolgot. A fekete Chargert egy tatabányai informatikus srác rendelte meg az RPM-stylingtól.
Hogy miért került neki ez 20 millába, azt megtudhatod, ha FIGYELMESEN végignézed ezt a weboldalt. Üdv!
http://www.rpm-styling.hu/html/projectek_1970_dodge_charger_500_h.htm
Már értem, hogy mitől vetemedett arra a hülyeségre, hogy 20 millát költsön egy Chargerre. Kézzel csiszolták a fémet.... hogy nagyobb legyen a munkadíj... A motort teljesen felújították és utána meg erre a lehető leghülyébb színre lefújták, ahelyett hogy szépen felpolírozták volna. Egy ilyen kocsi motorjával egyszerse volt semmi gond maximum a vízpumpát leszámítva. Félreértés ne essék a kocsi nagyon szép a lehető legszebben felújított. De 20 millát adni, hogy vkinek egy ilyenje legyen... Hát igen jól mehet az informatikus selyemfiúnak a szekér...
A Charger női autó. <= Ez a legnagyobb hülyeség amit valaha hallottam.
Egyszer már a limitált szériájú autókkal szembern kifejtettem a véleményem. Ezzel is kb. ugyanaz. Majd nézegeti a garázsban, hogy istenem micsoda autója van. Milyen szép, és ilyen senki másnak sincsen azon a kiállításon meg majd duzzad a keble, hogy van egy ilyenje amikor egy percet nem dolgozott rajta tulajdonképp csak így vette. 20 milláért mások akikek meg egy csöpp eszük van arról, hogy mi a helyzet az amerikai kocsikkal elsősorban irigyelni fogják mert a kocsi nagyon szép, és jó, hogy egy ilyen géphez hozzá lehet ilyen állapotban jutni, de azért ottlesz az is, hogy majd jól nevetnek magukban, hogy hű de jól lehúztak téged ezzel a kocsival öcsi. Vki jól keresett rajtad.
De mielőtt vkinek az jutne eszébe, hogy a kocsik xarozom azt kiábrándítanám, hogy a kocsi nekem nagyon tetszik, mert iszonyúan jól lett megcsinálva.

Graf

Majd idővel rájössz, hogy ha pénzed van, időd nincs, ergo nem tudod álmaid autóját te restaurálni. Talán a szakértelmed sincs annyi, mint egy erre szakososdott műhelynek. Ha megtehetnéd, te is ugyanezt tennéd, mint ő. És jó ízlése van, mert szép az autó, pedig nincsenek is rajta krómlángok Wink Smiley
Szerintem meg ezt a témát lassan lezárhatnánk már. Egy maradandó műalkotást kapott 20M-ért, ha nekem lenne ennyi, én is ezt tenném.

Most azt a részt átugrom, hogy miért kell kézzel fémtisztára csiszolni. De nem biztos, hogy azért, hog többet kelljen fizetni, nem gondolod?
Naplózva
collins
+8 év az autóm javára.
Administrator
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7123


18i 82/11 B6 81/11


« Válasz #1665 Dátum: 2008. április 18. 14:56:28 pm »

előrebocsátom: akinek nem inge, ne vegye magára!



nem akartam kommentálni ezt a sok szart, de nem bírom tovább.

mi a fasz baj van azzal, hogy valakinek tellett 20 millió egy makulátlan autóra, amit kézzel raktak össze, és igazán patent lett? az elégedetlenkedőket nem értem, hogy dobálóznak azzal, hogy x (x egyszámjegy) millió Ft-ból meg van hozzá minden. munkadíj? profit? a cégnek kiadás? ilyenek nincsenek? talán előbb gondolkozni kellene, és aztán leírni, hogy a húsz millió mennyire légből kapott.


bocs, ha valakinek most beszóltam, de szinte hihetetlen számomra, pl: mitől selyemfiú Graf, az, aki informatikus, és volt ennyi pénze rá? ha nem lopta, akkor mégis mi a bajod vele? vagy talán nem érdemli meg, vagy mégis mi a tököm? azt vesz a pénzéből amit akar, ha akar, akkor aranyozott kutyaszart. és mivel amit vett, tényleg nem egy tucat dolog, szerintem jól tette, és nem baszták át egyáltalán!




ha lenne húsz millióm "csak úgy" célra, akkor pl megvenném most ezt, befizetném a regadót, és a legkisebb karcolással rendelkező kis szart is kicserélném gyári cuccra, pont leszarnám mibe kerül.
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=42177041&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=1&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&minFirstRegistrationDate=1975-01-01&maxFirstRegistrationDate=1985-12-31&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&customerIdsAsString=&categories=SportsCar&lang=de&pageNumber=2&tabNumber=2
és ennek tetejébe lennék olyan buzi, hogy mivel nem értek hozzá, nem én csinálnám meg, amihez szakértelem kell. sőt. évente párszor venném elő, ha biztosan nem éri víz.
selyemfiú lennék a p*csába.... inkább nem veszem meg  Wink
« Utoljára szerkesztve: 2008. április 18. 15:00:12 pm írta collins » Naplózva

"It is like an aircraft. If you replace parts and keep it up, it will go on forever."
Graf Spee
S.T.A.L.K.E.R.

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1558


06202342414


« Válasz #1666 Dátum: 2008. április 18. 14:59:26 pm »

Graf

Majd idővel rájössz, hogy ha pénzed van, időd nincs, ergo nem tudod álmaid autóját te restaurálni. Talán a szakértelmed sincs annyi, mint egy erre szakososdott műhelynek. Ha megtehetnéd, te is ugyanezt tennéd, mint ő. És jó ízlése van, mert szép az autó, pedig nincsenek is rajta krómlángok Wink Smiley
Szerintem meg ezt a témát lassan lezárhatnánk már. Egy maradandó műalkotást kapott 20M-ért, ha nekem lenne ennyi, én is ezt tenném.

Most azt a részt átugrom, hogy miért kell kézzel fémtisztára csiszolni. De nem biztos, hogy azért, hog többet kelljen fizetni, nem gondolod?
Hagyjuk a dolgot az előbb írtam. A krómlángokról meg jólenne már leszállni...
A fémtisztára csiszolást értem. Azt, hogy kézzel csiszolják az egy kicsit furább.
A kocsi mint mondtam szép, de ha rákérdeznének hogy ár/érték arányban nekem melyik érné meg jobban, akkor tuti, hogy a sárga Chargerre voksolnék.
Naplózva
csmario

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2315



« Válasz #1667 Dátum: 2008. április 18. 15:03:45 pm »

Graf

Majd idővel rájössz, hogy ha pénzed van, időd nincs, ergo nem tudod álmaid autóját te restaurálni. Talán a szakértelmed sincs annyi, mint egy erre szakososdott műhelynek. Ha megtehetnéd, te is ugyanezt tennéd, mint ő. És jó ízlése van, mert szép az autó, pedig nincsenek is rajta krómlángok Wink Smiley
Szerintem meg ezt a témát lassan lezárhatnánk már. Egy maradandó műalkotást kapott 20M-ért, ha nekem lenne ennyi, én is ezt tenném.

Most azt a részt átugrom, hogy miért kell kézzel fémtisztára csiszolni. De nem biztos, hogy azért, hog többet kelljen fizetni, nem gondolod?
Hagyjuk a dolgot az előbb írtam. A krómlángokról meg jólenne már leszállni...
A fémtisztára csiszolást értem. Azt, hogy kézzel csiszolják az egy kicsit furább.
A kocsi mint mondtam szép, de ha rákérdeznének hogy ár/érték arányban nekem melyik érné meg jobban, akkor tuti, hogy a sárga Chargerre voksolnék.


állj neki géppel csiszolni,aztán kézzel,és meglátod a különbséget Wink másrészt amíg a sárgacsárdzser nem kultuszkocsi,és talán 5 év múlva széthullik,ez 30 év múlva is egyben lesz,mert szinte új Roll Eyes
Naplózva

BMW e21 323i,BMW e30 325ix
Agyas

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1128



« Válasz #1668 Dátum: 2008. április 18. 15:04:53 pm »

Graf

Majd idővel rájössz, hogy ha pénzed van, időd nincs, ergo nem tudod álmaid autóját te restaurálni. Talán a szakértelmed sincs annyi, mint egy erre szakososdott műhelynek. Ha megtehetnéd, te is ugyanezt tennéd, mint ő. És jó ízlése van, mert szép az autó, pedig nincsenek is rajta krómlángok Wink Smiley
Szerintem meg ezt a témát lassan lezárhatnánk már. Egy maradandó műalkotást kapott 20M-ért, ha nekem lenne ennyi, én is ezt tenném.

Most azt a részt átugrom, hogy miért kell kézzel fémtisztára csiszolni. De nem biztos, hogy azért, hog többet kelljen fizetni, nem gondolod?
Hagyjuk a dolgot az előbb írtam. A krómlángokról meg jólenne már leszállni...
A fémtisztára csiszolást értem. Azt, hogy kézzel csiszolják az egy kicsit furább.
A kocsi mint mondtam szép, de ha rákérdeznének hogy ár/érték arányban nekem melyik érné meg jobban, akkor tuti, hogy a sárga Chargerre voksolnék.

Graf

Lehet, hogy ezt a sárga Chargert választanád, de ez így sem ér annyit, amennyit kérnek érte, mert ez már egy hizlalt Charger.
A felújításra rátolnál még 10M-t és lenne egy 6-8 M-t érő autód.

Annál meg nincs tökéletesebb, ha kézzel csiszolod a fémet, mert 1 nem lesz gödrös, 2 ezáltal nem vékonyodik, vetemedik.
Szerintem.
Naplózva
csabE28
aki számodra

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1889


Szerelem, mert cápa!


« Válasz #1669 Dátum: 2008. április 18. 15:06:56 pm »

És ez már csak azért is egy akkora baromság, hogy meg se tudom fogalmazni!
Mit tudsz te arról a sárga Chargerrôl? Hol vannak a képek amik dokumentálják, hogy mit buzultak, gitteltek, foltoztak rajta esetleg tök szakszerütlenül? Hogy gondolod Te az ÁR-ÉRTÉK arányt ennyi információ birtokában??? Azért mert történetesen egy Mopar SZELEPDEKNI van rátéve, akkor már simán rávágod hogy ez jobban megéri mint a fekete, ami jobb állapotú mint mikor a gyárból újonnan kigördült, és azóta is egy LEGENDA a muscle carok között, míg a sárgának cskis kizárólag a NEVE az ami legendás!!!! Honnan veszel te értékítéletet a két kocsi között???
 shocked
Naplózva

Aranka az én kis vasoxidkupackám!
steffe

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2566



« Válasz #1670 Dátum: 2008. április 18. 15:07:09 pm »

Graf

Majd idővel rájössz, hogy ha pénzed van, időd nincs, ergo nem tudod álmaid autóját te restaurálni. Talán a szakértelmed sincs annyi, mint egy erre szakososdott műhelynek. Ha megtehetnéd, te is ugyanezt tennéd, mint ő. És jó ízlése van, mert szép az autó, pedig nincsenek is rajta krómlángok Wink Smiley
Szerintem meg ezt a témát lassan lezárhatnánk már. Egy maradandó műalkotást kapott 20M-ért, ha nekem lenne ennyi, én is ezt tenném.

Most azt a részt átugrom, hogy miért kell kézzel fémtisztára csiszolni. De nem biztos, hogy azért, hog többet kelljen fizetni, nem gondolod?
Hagyjuk a dolgot az előbb írtam. A krómlángokról meg jólenne már leszállni...
A fémtisztára csiszolást értem. Azt, hogy kézzel csiszolják az egy kicsit furább.
A kocsi mint mondtam szép, de ha rákérdeznének hogy ár/érték arányban nekem melyik érné meg jobban, akkor tuti, hogy a sárga Chargerre voksolnék.

Graf

Lehet, hogy ezt a sárga Chargert választanád, de ez így sem ér annyit, amennyit kérnek érte, mert ez már egy hizlalt Charger.
A felújításra rátolnál még 10M-t és lenne egy 6-8 M-t érő autód.

Annál meg nincs tökéletesebb, ha kézzel csiszolod a fémet, mert 1 nem lesz gödrös, 2 ezáltal nem vékonyodik, vetemedik.
Szerintem.

És csak akkor lesz a lehető legszebb fényezésed ha kézzel csiszolod át az egész fém felületet!!
Nyugodtan kérdezz meg restaurátorokat!!
Naplózva

steffe
steffe

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2566



« Válasz #1671 Dátum: 2008. április 18. 15:10:04 pm »

És ez már csak azért is egy akkora baromság, hogy meg se tudom fogalmazni!
Mit tudsz te arról a sárga Chargerrôl? Hol vannak a képek amik dokumentálják, hogy mit buzultak, gitteltek, foltoztak rajta esetleg tök szakszerütlenül? Hogy gondolod Te az ÁR-ÉRTÉK arányt ennyi információ birtokában??? Azért mert történetesen egy Mopar SZELEPDEKNI van rátéve, akkor már simán rávágod hogy ez jobban megéri mint a fekete, ami jobb állapotú mint mikor a gyárból újonnan kigördült, és azóta is egy LEGENDA a muscle carok között, míg a sárgának cskis kizárólag a NEVE az ami legendás!!!! Honnan veszel te értékítéletet a két kocsi között???
 shocked


Grafi,Grafi nem áll jól a szénád!!!  knuppel2 knuppel2 knuppel2 knuppel2 knuppel2 knuppel2 new_2gunsfiring_v1 new_2gunsfiring_v1 new_2gunsfiring_v1 buck2 buck2
Naplózva

steffe
csabE28
aki számodra

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1889


Szerelem, mert cápa!


« Válasz #1672 Dátum: 2008. április 18. 15:10:40 pm »

Inkább annak kell örülni, hogy egy veterán kocsi újjáéledt a pajtából. inkább ezt a Chargert választanám , mint egy új BMW-t

Az biztos! Képzeld el, ha mondjuk valaki nem akarja titkolni, mennyi a pénze, és bedübörög valahová a chargerrel, ahol a 20 millás mercik úgy álnak hogy a tulaj se tudja hirtelen melyik az övé? Ezerszer királyabb ez a ritka szépség, mint egy mai tucatfos.
Naplózva

Aranka az én kis vasoxidkupackám!
Graf Spee
S.T.A.L.K.E.R.

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1558


06202342414


« Válasz #1673 Dátum: 2008. április 18. 15:11:57 pm »

Inkább annak kell örülni, hogy egy veterán kocsi újjáéledt a pajtából. inkább ezt a Chargert választanám , mint egy új BMW-t

Az biztos! Képzeld el, ha mondjuk valaki nem akarja titkolni, mennyi a pénze, és bedübörög valahová a chargerrel, ahol a 20 millás mercik úgy álnak hogy a tulaj se tudja hirtelen melyik az övé? Ezerszer királyabb ez a ritka szépség, mint egy mai tucatfos.
Ebben egyetértünk.
Naplózva
csabE28
aki számodra

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1889


Szerelem, mert cápa!


« Válasz #1674 Dátum: 2008. április 18. 15:16:01 pm »

Annyira sajnálom, hogy azt a cikket nem tudom felrakni, hogy a Hazzard megye lordjaiból az egyik eredeti Charger, ami azóta az egyik föszereplôé maradt, az lett a világon valaha eladott második legdrágább kocsi, és komolyan többszáz millióért vette meg valaki (nem akarok hülyeséget írni, de mivel nem hittem el az összeget, lehet hogy egymilliárd felett járt). Ez azért mutatja a presztízsértékét.
Naplózva

Aranka az én kis vasoxidkupackám!
Graf Spee
S.T.A.L.K.E.R.

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1558


06202342414


« Válasz #1675 Dátum: 2008. április 18. 15:19:24 pm »

Annyira sajnálom, hogy azt a cikket nem tudom felrakni, hogy a Hazzard megye lordjaiból az egyik eredeti Charger, ami azóta az egyik föszereplôé maradt, az lett a világon valaha eladott második legdrágább kocsi, és komolyan többszáz millióért vette meg valaki (nem akarok hülyeséget írni, de mivel nem hittem el az összeget, lehet hogy egymilliárd felett járt). Ez azért mutatja a presztízsértékét.
Nah ez az. Attól, hogy abban a filmben szerepelt. Istenem de nagy presztízse van. Charger az is.
Miért ha a te E28-asod szerepelt volna egy percet is egy filmben attól többet ért volna szted? Sztem holttul nem. Az ilyen típusú presztízst nemtudom értékelni.
Naplózva
csmario

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2315



« Válasz #1676 Dátum: 2008. április 18. 15:21:27 pm »

Annyira sajnálom, hogy azt a cikket nem tudom felrakni, hogy a Hazzard megye lordjaiból az egyik eredeti Charger, ami azóta az egyik föszereplôé maradt, az lett a világon valaha eladott második legdrágább kocsi, és komolyan többszáz millióért vette meg valaki (nem akarok hülyeséget írni, de mivel nem hittem el az összeget, lehet hogy egymilliárd felett járt). Ez azért mutatja a presztízsértékét.
Nah ez az. Attól, hogy abban a filmben szerepelt. Istenem de nagy presztízse van. Charger az is.
Miért ha a te E28-asod szerepelt volna egy percet is egy filmben attól többet ért volna szted? Sztem holttul nem. Az ilyen típusú presztízst nemtudom értékelni.

nemérted sztem... figy,ha egy LEGENDÁS film FŐ eleme egy e28 lett volna anno,akkor neked aligha lenne e28-ad,hacsak nem vagy tatabányai informatikus Roll Eyes
Naplózva

BMW e21 323i,BMW e30 325ix
Graf Spee
S.T.A.L.K.E.R.

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1558


06202342414


« Válasz #1677 Dátum: 2008. április 18. 15:23:57 pm »

állj neki géppel csiszolni,aztán kézzel,és meglátod a különbséget Wink másrészt amíg a sárgacsárdzser nem kultuszkocsi,és talán 5 év múlva széthullik,ez 30 év múlva is egyben lesz,mert szinte új Roll Eyes
Ezt az állításodat, hogy egy amerikai izomautó 5 év múlva majd darabokra hullik ezt írd le mégegyszer. Kíváncsi vagyok hogy hülyeségből mondtad vagy hirtelen felindulásból, vagy esetleg teljesen komoylan gondoltad.
Naplózva
csmario

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2315



« Válasz #1678 Dátum: 2008. április 18. 15:25:13 pm »

állj neki géppel csiszolni,aztán kézzel,és meglátod a különbséget Wink másrészt amíg a sárgacsárdzser nem kultuszkocsi,és talán 5 év múlva széthullik,ez 30 év múlva is egyben lesz,mert szinte új Roll Eyes
Ezt az állításodat, hogy egy amerikai izomautó 5 év múlva majd darabokra hullik ezt írd le mégegyszer. Kíváncsi vagyok hogy hülyeségből mondtad vagy hirtelen felindulásból, vagy esetleg teljesen komoylan gondoltad.

arra utalok amit Csab barátunk is írt,hogy a sárgáról nincs semmi dolumentáció,lehet hogy egy gitthalmaz az egész,szar gányolásokkal tele,míg a fekete nem...
Naplózva

BMW e21 323i,BMW e30 325ix
Graf Spee
S.T.A.L.K.E.R.

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1558


06202342414


« Válasz #1679 Dátum: 2008. április 18. 15:26:09 pm »

Annyira sajnálom, hogy azt a cikket nem tudom felrakni, hogy a Hazzard megye lordjaiból az egyik eredeti Charger, ami azóta az egyik föszereplôé maradt, az lett a világon valaha eladott második legdrágább kocsi, és komolyan többszáz millióért vette meg valaki (nem akarok hülyeséget írni, de mivel nem hittem el az összeget, lehet hogy egymilliárd felett járt). Ez azért mutatja a presztízsértékét.
Nah ez az. Attól, hogy abban a filmben szerepelt. Istenem de nagy presztízse van. Charger az is.
Miért ha a te E28-asod szerepelt volna egy percet is egy filmben attól többet ért volna szted? Sztem holttul nem. Az ilyen típusú presztízst nemtudom értékelni.

nemérted sztem... figy,ha egy LEGENDÁS film FŐ eleme egy e28 lett volna anno,akkor neked aligha lenne e28-ad,hacsak nem vagy tatabányai informatikus Roll Eyes
Erről beszélni is felesleges. Nem egy film adja meg egy márka presztízsét, hanem a népszerűsége vagy a megbízhatósága.
Egyébként  nem biztos, hogy igaz az amit leírtál. Ha jól tudom volt vmi film amiben volt egy vajszínű 6-os BMW. És ugyan nem azt mondom, hogy olcsó, de viszonylag elérhető árban lehet kapni ha vki komolyan vágyik egy ilyen gépre.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 [56] 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 ... 190   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2011, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!