CápaBMW fórum
2024. május 05. 00:47:47 am *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 [63] 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 ... 190   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Offtopic; minden, ami a CápaBMW-seket a Cápákon kívül érdekli  (Megtekintve 2451047 alkalommal)
BMWWWW
Kicsi Én
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2325


Öreg járgány szivatóval indul


« Válasz #1860 Dátum: 2008. május 01. 16:20:16 pm »

20 tonnás 4 tengelyes?
Sehol nem találom a 4. tengelyt!
Naplózva

pannon 9341256
Ezen hívj ha mersz!!!

Hidd el, hogy úgy lesz, és megtörténik!
collins
+8 év az autóm javára.
Administrator
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7123


18i 82/11 B6 81/11


« Válasz #1861 Dátum: 2008. május 01. 16:44:43 pm »

20 tonnás 4 tengelyes?
Sehol nem találom a 4. tengelyt!

a második oldalon megtalálod!  afro
Naplózva

"It is like an aircraft. If you replace parts and keep it up, it will go on forever."
02
**Moderátor**

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1758



« Válasz #1862 Dátum: 2008. május 02. 16:03:33 pm »

Én is láttam én is láttam!!! Cheesy Cheesy

Tudom hogy csak irigykedsz!!
Hogy minden álmod egy ilyen!!! Grin

 confused ..baj van Dodó?  Én egy Nohabot akartam venni, még mikor kilóra adták őket. De nem hiszem ,hogy anyám örült volna neki, ha most itt állna egy a kertben Tongue  Bár nekem most is teccene..  Helire sosem vágytam..

Ne légy má nagyképű... Cheesy
Megvenni megtudtad volna, de a kertbe való szállítást már nem tudtad volna kifizetni... Evil
Naplózva
Graf Spee
S.T.A.L.K.E.R.

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1558


06202342414


« Válasz #1863 Dátum: 2008. május 02. 17:15:10 pm »

AHHHHHHHHHHHH

Végre van itthon is netem. 5 évig bírta az XP mire teljesen összesett.
Akkor az XP-d marhajó. Én évente minimum 2-szer felteszem.
Naplózva
VA E21
Vendég
« Válasz #1864 Dátum: 2008. május 02. 22:26:45 pm »

Én is láttam én is láttam!!! Cheesy Cheesy

Tudom hogy csak irigykedsz!!
Hogy minden álmod egy ilyen!!! Grin

 confused ..baj van Dodó?  Én egy Nohabot akartam venni, még mikor kilóra adták őket. De nem hiszem ,hogy anyám örült volna neki, ha most itt állna egy a kertben Tongue  Bár nekem most is teccene..  Helire sosem vágytam..

Ne légy má nagyképű... Cheesy
Megvenni megtudtad volna, de a kertbe való szállítást már nem tudtad volna kifizetni... Evil

tudom.. ezekkel ez a gond.. nem csak feldobom a futira és elhozom  undecided ..t34-est is lehetett venni még 15 éve kilóra, működött is, csak a fegyverzetét hatástalaníttták. Akkor is elgondolkodtam.. crazy2
Naplózva
collins
+8 év az autóm javára.
Administrator
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7123


18i 82/11 B6 81/11


« Válasz #1865 Dátum: 2008. május 03. 06:46:50 am »

http://index.hu/video/2008/05/02/majus_2032/
Naplózva

"It is like an aircraft. If you replace parts and keep it up, it will go on forever."
bento

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1035


I run the Death Star


« Válasz #1866 Dátum: 2008. május 03. 07:14:10 am »


nagyon durva ez az ország.. nem csodálkoznék, ha néhány embernek eszébe jut egy ilyen videó után a cenzus gondolata..
Naplózva

e24 635csi 1984, "A legszebb cápa" díj nyertese (2008. Budaörs)
<(*¿*)>
fblacka

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


ejtsd: efbélacka


« Válasz #1867 Dátum: 2008. május 03. 18:42:12 pm »


indexet ismerve, ügyesen összegyűjtögették több órányi felvételből ... ezért is mellőzöm az említett és hasonló szintű portálok látogatását és "híreik" olvasgatását ... olykor még azt sem szabadna elhinnie az embernek, amit saját szemével lát és hall, nem hogy egy ilyen videóból itéljen meg egy országot ...

nem akarok most kisregényt írni a médiáról, szerintem mindeki tudja mi a helyzet, szóval kapcsoljuk be azt a bizonyos "szűrőt" és rakjunk be egy jó sűrű rostát ... és akkor a megszűrt infónak a fele talán már vitaalap lehet ...
« Utoljára szerkesztve: 2008. május 03. 18:44:26 pm írta fblacka » Naplózva

fblacka

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


ejtsd: efbélacka


« Válasz #1868 Dátum: 2008. május 03. 19:49:00 pm »



nem akarok most kisregényt írni a médiáról, szerintem mindeki tudja mi a helyzet, szóval kapcsoljuk be azt a bizonyos "szűrőt" és rakjunk be egy jó sűrű rostát ... és akkor a megszűrt infónak a fele talán már vitaalap lehet ...
vagyis akkor  csak a kuruc Cheesy

kössz, nem ...
Naplózva

Kox

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1361


Powered by rozsda


« Válasz #1869 Dátum: 2008. május 03. 20:24:56 pm »



nem akarok most kisregényt írni a médiáról, szerintem mindeki tudja mi a helyzet, szóval kapcsoljuk be azt a bizonyos "szűrőt" és rakjunk be egy jó sűrű rostát ... és akkor a megszűrt infónak a fele talán már vitaalap lehet ...
vagyis akkor  csak a kuruc Cheesy

kössz, nem ...

Akko hazaáruló szocibérenc vagy!!! Grin
Naplózva

hubraum = drehmoment -> großer hubraum = großes drehmoment -> kleiner hubraum = große scheisse
fblacka

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


ejtsd: efbélacka


« Válasz #1870 Dátum: 2008. május 03. 20:30:03 pm »



nem akarok most kisregényt írni a médiáról, szerintem mindeki tudja mi a helyzet, szóval kapcsoljuk be azt a bizonyos "szűrőt" és rakjunk be egy jó sűrű rostát ... és akkor a megszűrt infónak a fele talán már vitaalap lehet ...
vagyis akkor  csak a kuruc Cheesy

kössz, nem ...

Akko hazaáruló szocibérenc vagy!!! Grin

ja boccs ...  17
Naplózva

bento

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1035


I run the Death Star


« Válasz #1871 Dátum: 2008. május 03. 20:30:33 pm »



nem akarok most kisregényt írni a médiáról, szerintem mindeki tudja mi a helyzet, szóval kapcsoljuk be azt a bizonyos "szűrőt" és rakjunk be egy jó sűrű rostát ... és akkor a megszűrt infónak a fele talán már vitaalap lehet ...
vagyis akkor  csak a kuruc Cheesy

kössz, nem ...

Akko hazaáruló szocibérenc vagy!!! Grin

legalább is gyanús...  Evil
Naplózva

e24 635csi 1984, "A legszebb cápa" díj nyertese (2008. Budaörs)
<(*¿*)>
Kox

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1361


Powered by rozsda


« Válasz #1872 Dátum: 2008. május 03. 21:15:47 pm »



nem akarok most kisregényt írni a médiáról, szerintem mindeki tudja mi a helyzet, szóval kapcsoljuk be azt a bizonyos "szűrőt" és rakjunk be egy jó sűrű rostát ... és akkor a megszűrt infónak a fele talán már vitaalap lehet ...
vagyis akkor  csak a kuruc Cheesy

kössz, nem ...

Akko hazaáruló szocibérenc vagy!!! Grin

legalább is gyanús...  Evil

Dobjunk Molotov koktélt a házára!! Cheesy
Naplózva

hubraum = drehmoment -> großer hubraum = großes drehmoment -> kleiner hubraum = große scheisse
fblacka

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


ejtsd: efbélacka


« Válasz #1873 Dátum: 2008. május 03. 21:34:03 pm »



nem akarok most kisregényt írni a médiáról, szerintem mindeki tudja mi a helyzet, szóval kapcsoljuk be azt a bizonyos "szűrőt" és rakjunk be egy jó sűrű rostát ... és akkor a megszűrt infónak a fele talán már vitaalap lehet ...
vagyis akkor  csak a kuruc Cheesy

kössz, nem ...

Akko hazaáruló szocibérenc vagy!!! Grin

legalább is gyanús...  Evil

Dobjunk Molotov koktélt a házára!! Cheesy

 crazy2 ... viccelődünk itt, aztán lehet holnap vár két szekrény a ház előtt ...  icon_swoon

módosítás: visszaolvastam az egészet és lehet, hogy valóban olyan szaga van a dolognak, mintha állást foglaltam volna vmelyik párt mellett ... de, hogy véletlenül se higyje ezt bárki is és az esetleges félreértések elkerülése érdekében, ezennel kijelentem, hogy köszönöm, nem kérek a politikából és nem kívánok állást foglalni egyik párt mellett sem ... kizárólag a média szemetét kritizáltam, mindenféle hátsó szándék nélkül ... köszönöm a figyelmet. crazy2

ja és Istenem ... remélem nem kezdődik el megint egy politikai töltetű chat ... már hányingerem van a témától ... én részemről téma lezárva ... már így is túl sokat foglalkoztam vele ...  974
« Utoljára szerkesztve: 2008. május 03. 21:56:56 pm írta fblacka » Naplózva

VA E21
Vendég
« Válasz #1874 Dátum: 2008. május 03. 22:08:45 pm »



nem akarok most kisregényt írni a médiáról, szerintem mindeki tudja mi a helyzet, szóval kapcsoljuk be azt a bizonyos "szűrőt" és rakjunk be egy jó sűrű rostát ... és akkor a megszűrt infónak a fele talán már vitaalap lehet ...
vagyis akkor  csak a kuruc Cheesy

kössz, nem ...

Akko hazaáruló szocibérenc vagy!!! Grin

legalább is gyanús...  Evil

Dobjunk Molotov koktélt a házára!! Cheesy

 crazy2 ... viccelődünk itt, aztán lehet holnap vár két szekrény a ház előtt ...  icon_swoon

módosítás: visszaolvastam az egészet és lehet, hogy valóban olyan szaga van a dolognak, mintha állást foglaltam volna vmelyik párt mellett ... de, hogy véletlenül se higyje ezt bárki is és az esetleges félreértések elkerülése érdekében, ezennel kijelentem, hogy köszönöm, nem kérek a politikából és nem kívánok állást foglalni egyik párt mellett sem ... kizárólag a média szemetét kritizáltam, mindenféle hátsó szándék nélkül ... köszönöm a figyelmet. crazy2

ja és Istenem ... remélem nem kezdődik el megint egy politikai töltetű chat ... már hányingerem van a témától ... én részemről téma lezárva ... már így is túl sokat foglalkoztam vele ...  974

Nem muszály ott politikát olvasnod! Nem kell erre kihegyezni..Azt írtad ,te nem akarsz színezett média szemetet, híreket olvasni. Ezt itt megteheted... Függetlenűl attól, hogy hova húzól..
Befejeztem és el is pártolok jobbra Tongue
Naplózva
bento

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1035


I run the Death Star


« Válasz #1875 Dátum: 2008. május 03. 22:12:43 pm »



nem akarok most kisregényt írni a médiáról, szerintem mindeki tudja mi a helyzet, szóval kapcsoljuk be azt a bizonyos "szűrőt" és rakjunk be egy jó sűrű rostát ... és akkor a megszűrt infónak a fele talán már vitaalap lehet ...
vagyis akkor  csak a kuruc Cheesy

kössz, nem ...

Akko hazaáruló szocibérenc vagy!!! Grin

legalább is gyanús...  Evil

Dobjunk Molotov koktélt a házára!! Cheesy

 crazy2 ... viccelődünk itt, aztán lehet holnap vár két szekrény a ház előtt ...  icon_swoon

módosítás: visszaolvastam az egészet és lehet, hogy valóban olyan szaga van a dolognak, mintha állást foglaltam volna vmelyik párt mellett ... de, hogy véletlenül se higyje ezt bárki is és az esetleges félreértések elkerülése érdekében, ezennel kijelentem, hogy köszönöm, nem kérek a politikából és nem kívánok állást foglalni egyik párt mellett sem ... kizárólag a média szemetét kritizáltam, mindenféle hátsó szándék nélkül ... köszönöm a figyelmet. crazy2

ja és Istenem ... remélem nem kezdődik el megint egy politikai töltetű chat ... már hányingerem van a témától ... én részemről téma lezárva ... már így is túl sokat foglalkoztam vele ...  974

Nem muszály ott politikát olvasnod! Nem kell erre kihegyezni..Azt írtad ,te nem akarsz színezett média szemetet, híreket olvasni. Ezt itt megteheted... Függetlenűl attól, hogy hova húzól..
Befejeztem és el is pártolok jobbra Tongue
9
Naplózva

e24 635csi 1984, "A legszebb cápa" díj nyertese (2008. Budaörs)
<(*¿*)>
Graf Spee
S.T.A.L.K.E.R.

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1558


06202342414


« Válasz #1876 Dátum: 2008. május 04. 09:02:43 am »

ezek nem normálisak. vagy a sok E-xxx es kajától ilyen hülyék, vagy a kárpát medence nem " szellőzik" rendesen és a szennyezett levegőnek van ilyen hatása vagy csak szimplán genetikai örökség.
Basszus. Szóhoz se jutok. Ezt ha kabaréban látom akkor jót nevetek rajta, de így elborzadok azon, hogy milyen emberek vannak. angry
A vasazó cig@ny, meg az öreg cig@ny is lopkodó fogadni merek rá és ezek nevelik fel a fiaikat akik ilyen szellemben felnőlve majd azt gondolják, hogy de jól ment a szekér ezzel ígyis akkor minek is kell dolgozni...
Naplózva
Lütyő1
Lázadó

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5712



« Válasz #1877 Dátum: 2008. május 07. 11:36:04 am »



Semennyit mert megromlott Evil A viszki nem egy bor, ami ha minél öregebb, annál drágább... Szóval a tiéddel csak egy baj van, hogy azt 15 évig
megfelelő körülmények, fahordó, etc.. adott hőmérsékleten érlelték, tárolták, mielőtt palackozták. Ezzel szemben nálad már áll tizen éve üvegben, más hőmérsékleten, gondolom szobában, ahol nyáron +30 fok is lehet etc... Szóval inkább hozd el a Salgóbulira... Evil ott jó helye lesz...

Én nem sokat szarozok ezzel az ital dologgal...
Egyszer megvettem egy üveg JIM et, ez kb 7 éve volt... azóta sima 1300 ft-s burbont öntök bele, és ezzel itatom a sok faszt aki betéved hozzám,
vodkából ugyan ezt csinálom, nagy italosok vannak a környezetemben, de még egyik barom se vette észre, hogy nem azt isszák, ami a cimkén van... Evil Evil Evil

És ha kifogy a benzin, akkor belehugyozol a tankba, hátha az autód sem veszi észre? Cheesy
Valami ilyesmivel akartam én is érvelni..dá látom már megtetted Mike Tongue  ..de almalevet se igyatok 02-nél  Evil

Hülyék vagytok bazdmeg Evil A brigádban én vagyok az isten, akinél mindig drága pia van, és hogy nem sajnálom senkitől sem... A tankba meg Ti is belehugyoznátok szerintem... angel

isten helyett gondolom királylányt akartál írni...Roll Eyes)
Naplózva

E12-518;E23-728i;Trafi 601S
csabE28
aki számodra

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1889


Szerelem, mert cápa!


« Válasz #1878 Dátum: 2008. május 07. 11:51:31 am »

Nem vagyok egy nagy informatikus, de azért ez még nekem is feltünt!!! Kicsit nehéz lehet belépni az oldalra ha helyesen írod be hogy: TESZVESZ Grin Grin Grin Grin Grin Grin


* Picture 1.png (16.52 KB, 479x139 - megtekintve 482 alkalommal.)
Naplózva

Aranka az én kis vasoxidkupackám!
bento

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1035


I run the Death Star


« Válasz #1879 Dátum: 2008. május 07. 16:30:24 pm »

nem egészen, mert úgy is megy! ugyanis gyakran csinálják azt a honlapokon, hogy a gyakori elütés is ugyanoda visz, így észre sem veszd, hogy elütötted
próbáld ki például ezt: gooogle.com


* teszvesz.jpg (39.55 KB, 497x191 - megtekintve 715 alkalommal.)
Naplózva

e24 635csi 1984, "A legszebb cápa" díj nyertese (2008. Budaörs)
<(*¿*)>
Boge
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3298


Ne vedd el!


« Válasz #1880 Dátum: 2008. május 08. 00:23:11 am »

Tudom, nagyon off, de a fanatizmus nem semmi!

http://www.youtube.com/watch?v=m4BAYQG7mFA&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=v-tAjxRMUKA&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=S4ejbUHlLtg&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=qFA_Tvhjbd0&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=S1wHLZ7Mtr0&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=nzO9t7ibHgQ&feature=related

És a végére egy kis történelem, azoknak, akik nem látták, digit és egyéb trükkök nélkül ügyebár:

http://www.youtube.com/watch?v=nzO9t7ibHgQ&feature=related
Naplózva
collins
+8 év az autóm javára.
Administrator
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7123


18i 82/11 B6 81/11


« Válasz #1881 Dátum: 2008. május 10. 08:30:17 am »

http://index.hu/politika/bulvar/buntetn0509/
Naplózva

"It is like an aircraft. If you replace parts and keep it up, it will go on forever."
Sabc
Vendég
« Válasz #1882 Dátum: 2008. május 10. 08:35:35 am »


Kíváncsi vagyok mikor kezdenek rájönni az emberek, hogy rendszám nélkül járni kisebb tétel mint gyorshajtani...  Roll Eyes
Naplózva
Graf Spee
S.T.A.L.K.E.R.

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1558


06202342414


« Válasz #1883 Dátum: 2008. május 10. 08:44:28 am »


Kíváncsi vagyok mikor kezdenek rájönni az emberek, hogy rendszám nélkül járni kisebb tétel mint gyorshajtani...  Roll Eyes
Csöves állam, töketlen zsaruk. Tehetetlenek. Az tuti, hogy valaki ezzel most jól meg akartja magát szedni, de nem lesz a közlekedés fejlesztésére fordítva a befizetett összegből egy forint se az tuti...
« Utoljára szerkesztve: 2008. május 10. 08:51:02 am írta Graf Spee » Naplózva
Sabc
Vendég
« Válasz #1884 Dátum: 2008. május 10. 08:55:00 am »


Kíváncsi vagyok mikor kezdenek rájönni az emberek, hogy rendszám nélkül járni kisebb tétel mint gyorshajtani...  Roll Eyes
Csöves állam, töketlen zsaruk. Tehetetlenek. Az tuti, hogy valaki ezzel most jól meg akartja magát szedni, de nem lesz a közlekedés fejlesztésére fordítva a befizetett összegből egy forint se az tuti...

Jól meg is fogja, nyugodj meg.
Naplózva
collins
+8 év az autóm javára.
Administrator
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7123


18i 82/11 B6 81/11


« Válasz #1885 Dátum: 2008. május 10. 09:03:33 am »

Kíváncsi vagyok mikor kezdenek rájönni az emberek, hogy rendszám nélkül járni kisebb tétel mint gyorshajtani...  Roll Eyes
nekem van egy ötletem Smiley
a sötétkék enegyvenhatra felteszek egy kék villogót amiért asszem harminc ezer a bírság Smiley
szerintem álló rendőrautó még integet is egyet...  Cool
bár jó, ha legalább egy szemüveg van rajtam, kevés 18 éves rendőrezredes van  Grin

viccet félretéve én azóta tényleg lassabban megyek mióta bevezették. eddig ferihegyre menet az egyest elhagyva 130-140, most max 90...
Naplózva

"It is like an aircraft. If you replace parts and keep it up, it will go on forever."
Graf Spee
S.T.A.L.K.E.R.

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1558


06202342414


« Válasz #1886 Dátum: 2008. május 10. 09:07:22 am »


Kíváncsi vagyok mikor kezdenek rájönni az emberek, hogy rendszám nélkül járni kisebb tétel mint gyorshajtani...  Roll Eyes
Csöves állam, töketlen zsaruk. Tehetetlenek. Az tuti, hogy valaki ezzel most jól meg akartja magát szedni, de nem lesz a közlekedés fejlesztésére fordítva a befizetett összegből egy forint se az tuti...
Jól meg is fogja, nyugodj meg.
Jaja. HAverjaim kérdezgetik is tőlem, hogy mi ez a szabályokat nagyon tisztelő vezetési stílus. Hát mondom nem akarok a csöves állam, sőt egyik csöves faszi zsebébe pénzt tenni.
Naplózva
collins
+8 év az autóm javára.
Administrator
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7123


18i 82/11 B6 81/11


« Válasz #1887 Dátum: 2008. május 10. 09:09:52 am »

Jaja. HAverjaim kérdezgetik is tőlem, hogy mi ez a szabályokat nagyon tisztelő vezetési stílus. Hát mondom nem akarok a csöves állam, sőt egyik csöves faszi zsebébe pénzt tenni.
... én meg nem tudnék.. valahogy nincs egy-háromszázezer forintom bírságokra..
Naplózva

"It is like an aircraft. If you replace parts and keep it up, it will go on forever."
gim_e12
Vendég
« Válasz #1888 Dátum: 2008. május 10. 12:12:50 pm »

Viszont a pédák között ott van az is amitől a legjobban féltem:
"Egy 130 ezres bírságot is kiróttak, mert valaki az 50-es sebességkorlátot 54 kilométeres óránkénti sebességgel lépte túl."

Nekem nem az a bajom, ha valamelyik újgazdag köcsögöt elkapják 300-al tépni országúton és megbüntetik 300e-re, hanem ez.

Milyen dolog az, hogy valaki 4Km/h-val túllépi a megengedettet az egyből 130e HUF. Az emberek 40% kb. 100-200e HUF-os autóval jár. Akkor ez most hogy van?
Egyébként is a 10% átlépés még csak ejnyebejnye, nem?

Szóval a lényeg, hogy megint csak beszednek egy rakat pénzt és közben a kisemberek szopnak.

Mert, vajon hol érdekli azt aki 20-30 millás autót vezet, hogy ha egyszer-kétszer elkapják 300e-re.

De mondjuk egy családapa, aki autójával keresi a kenyeret és 50es táblánál megbasszák 130e-re mert 54-el ment, akkor az dögöljön éhen az egész családjával együtt?

Kurvára elegem van ebből a kibaszott országból, az élén lévő kibaszott hazug szemétláda pöcsfejekből és a fantsztikus intézkedéseikből!!!

Ha egyszer sittre kerülök akkor az azért lesz, mert felrobbantom sz össze köcsögöt amikor az év elejei országgyűlésen mind ott vannak mert a fizuemelésükről szavaznak, mert az nekik mindíg jár.

- na lehet moderálni -
Naplózva
steffe

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2566



« Válasz #1889 Dátum: 2008. május 10. 12:32:54 pm »

Viszont a pédák között ott van az is amitől a legjobban féltem:
"Egy 130 ezres bírságot is kiróttak, mert valaki az 50-es sebességkorlátot 54 kilométeres óránkénti sebességgel lépte túl."

Nekem nem az a bajom, ha valamelyik újgazdag köcsögöt elkapják 300-al tépni országúton és megbüntetik 300e-re, hanem ez.

Milyen dolog az, hogy valaki 4Km/h-val túllépi a megengedettet az egyből 130e HUF. Az emberek 40% kb. 100-200e HUF-os autóval jár. Akkor ez most hogy van?
Egyébként is a 10% átlépés még csak ejnyebejnye, nem?

Szóval a lényeg, hogy megint csak beszednek egy rakat pénzt és közben a kisemberek szopnak.

Mert, vajon hol érdekli azt aki 20-30 millás autót vezet, hogy ha egyszer-kétszer elkapják 300e-re.

De mondjuk egy családapa, aki autójával keresi a kenyeret és 50es táblánál megbasszák 130e-re mert 54-el ment, akkor az dögöljön éhen az egész családjával együtt?

Kurvára elegem van ebből a kibaszott országból, az élén lévő kibaszott hazug szemétláda pöcsfejekből és a fantsztikus intézkedéseikből!!!

Ha egyszer sittre kerülök akkor az azért lesz, mert felrobbantom sz össze köcsögöt amikor az év elejei országgyűlésen mind ott vannak mert a fizuemelésükről szavaznak, mert az nekik mindíg jár.

- na lehet moderálni -
Lakott területen belül 50km/h-70km/h-ig csak 30000ft a büntetés!! Cheesy
Naplózva

steffe
Oldalak: 1 ... 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 [63] 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 ... 190   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2011, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!