CápaBMW fórum
2024. május 04. 21:15:33 pm *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 [66] 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 ... 190   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Offtopic; minden, ami a CápaBMW-seket a Cápákon kívül érdekli  (Megtekintve 2450973 alkalommal)
Gisti
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4231



« Válasz #1950 Dátum: 2008. május 14. 20:22:10 pm »

Igy vette az öreg!!
DE azért egy páran bőszen ennék szart,csak,hogy ilyen állapotban legyen a kocsijuk!
Meg azért kivi lennék a tieden kivül hány ilyen állapotú 745i van még itthon,ami 95% eredeti??
[/quote]
Akkor most mit is írtál?  "tieden kivül"
Ha figyelnél néha az öregebbre akkor azt is írtam, hogy tetszik... Arra a bizonyos bősz evésre előfizetnék mint néző!
Naplózva

+36/70/77-97-815
E23 745i 
E39 525d touring
E46 320 Ci
Triumph Herald 13/60
Yamaha Fj 1200
steffe

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2566



« Válasz #1951 Dátum: 2008. május 14. 20:35:52 pm »

Igy vette az öreg!!
DE azért egy páran bőszen ennék szart,csak,hogy ilyen állapotban legyen a kocsijuk!
Meg azért kivi lennék a tieden kivül hány ilyen állapotú 745i van még itthon,ami 95% eredeti??
Akkor most mit is írtál?  "tieden kivül"
Ha figyelnél néha az öregebbre akkor azt is írtam, hogy tetszik... Arra a bizonyos bősz evésre előfizetnék mint néző!
[/quote]
Azért a tieden kivül mert a tied 100%-os!! smiley
Igen az az evés mozis lenne,vinnék kamerát is!!!  crazy2
Naplózva

steffe
Cápa730

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1043



« Válasz #1952 Dátum: 2008. május 15. 07:06:43 am »

Egyébként nekem is tetszik csak az elején az a csík...
és tejesen zavarban vagyok: a lámpatörlőknek most melyik az igazi állása mert az öreglányon pont fordítva állnak.

Itt egy igenszép állapotú 745i,ezen látszik a szemein a "csipatörlő" állása.

http://www.hasznaltauto.hu/829392_bmw_745a_1985

Csak a hegyesorrú 745-ről van prospektusom.
Azon tökéletesen látszanak a "csiparörlők",de az teljesen más,nem irányadó.
E12-ön viszont jól mutatnak a prosiban.     2014
Mivel bekapcsoláskor a motor az alaphelyzetből csak egy irányba indulhat,
ezért szerintem csak egyféleképp lehet
feltenni a lapátokat úgy,hogy működjön és ne a műanyag rácsot kezdje törölni.

A tiéd így működik.  Akkor csak jó lehet.
Lehet,hogy a a kinti autóra még csak feltette a gazdája,neki így tűnt logikusnak,de még nem volt beindítva.
A jobbos-balos lapátokat,meg egyszerűen az elképzelése szerint rakta fel és fordítva sikerült,
ezért első ránézésre jónak tűnik,mert a lámpa széléhez szépen igazodnak alul-felül.
Szerintem.... 1084
Max még azt tudom elképzelni,hogy a jobbos-balos motort cserélte fel beszereléskor
és a többi szerelvény téves állása,már csak ennek a tévedésnek a szükségszerű következménye.
Nem tudom,hogy a két motor felcserélhető-e,nem ismerem a szerkezeti felépítését !
Nem ér hajigálni kockakővel !   1075 peace
« Utoljára szerkesztve: 2008. május 15. 07:41:33 am írta Cápa730 » Naplózva

BMW ÜBER ALLES ! coolsmiley sm_68 coolsmiley
06-30-264-5107
06-1-284-2905
collins
+8 év az autóm javára.
Administrator
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7123


18i 82/11 B6 81/11


« Válasz #1953 Dátum: 2008. május 15. 08:26:09 am »

http://index.hu/politika/belfold/tass080514/


nem szociális védőhálóval kéne reklámozni a projectet, hanem pl. munkahely-teremtéssel...
Naplózva

"It is like an aircraft. If you replace parts and keep it up, it will go on forever."
Sabc
Vendég
« Válasz #1954 Dátum: 2008. május 15. 11:50:59 am »

Egyébként nekem is tetszik csak az elején az a csík...
és tejesen zavarban vagyok: a lámpatörlőknek most melyik az igazi állása mert az öreglányon pont fordítva állnak.

Itt egy igenszép állapotú 745i,ezen látszik a szemein a "csipatörlő" állása.

http://www.hasznaltauto.hu/829392_bmw_745a_1985

Csak a hegyesorrú 745-ről van prospektusom.
Azon tökéletesen látszanak a "csiparörlők",de az teljesen más,nem irányadó.
E12-ön viszont jól mutatnak a prosiban.     2014
Mivel bekapcsoláskor a motor az alaphelyzetből csak egy irányba indulhat,
ezért szerintem csak egyféleképp lehet
feltenni a lapátokat úgy,hogy működjön és ne a műanyag rácsot kezdje törölni.

A tiéd így működik.  Akkor csak jó lehet.
Lehet,hogy a a kinti autóra még csak feltette a gazdája,neki így tűnt logikusnak,de még nem volt beindítva.
A jobbos-balos lapátokat,meg egyszerűen az elképzelése szerint rakta fel és fordítva sikerült,
ezért első ránézésre jónak tűnik,mert a lámpa széléhez szépen igazodnak alul-felül.
Szerintem.... 1084
Max még azt tudom elképzelni,hogy a jobbos-balos motort cserélte fel beszereléskor
és a többi szerelvény téves állása,már csak ennek a tévedésnek a szükségszerű következménye.
Nem tudom,hogy a két motor felcserélhető-e,nem ismerem a szerkezeti felépítését !
Nem ér hajigálni kockakővel !   1075 peace

Nem így van. Lehet máshogy feltenni a lapátokat, úgy is működni fog tökéletesen. Smiley tudom, mert eljátszottam az E28-on anno ezt. Smiley Egyébként úgy áll jól, ahogy Gistié.
Naplózva
Gisti
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4231



« Válasz #1955 Dátum: 2008. május 15. 13:15:22 pm »

Akkó' megnyugodtam... Wink
Naplózva

+36/70/77-97-815
E23 745i 
E39 525d touring
E46 320 Ci
Triumph Herald 13/60
Yamaha Fj 1200
Cápa730

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1043



« Válasz #1956 Dátum: 2008. május 15. 16:08:31 pm »

Egyébként nekem is tetszik csak az elején az a csík...
és tejesen zavarban vagyok: a lámpatörlőknek most melyik az igazi állása mert az öreglányon pont fordítva állnak.

Itt egy igenszép állapotú 745i,ezen látszik a szemein a "csipatörlő" állása.

http://www.hasznaltauto.hu/829392_bmw_745a_1985

Csak a hegyesorrú 745-ről van prospektusom.
Azon tökéletesen látszanak a "csiparörlők",de az teljesen más,nem irányadó.
E12-ön viszont jól mutatnak a prosiban.     2014
Mivel bekapcsoláskor a motor az alaphelyzetből csak egy irányba indulhat,
ezért szerintem csak egyféleképp lehet
feltenni a lapátokat úgy,hogy működjön és ne a műanyag rácsot kezdje törölni.

A tiéd így működik.  Akkor csak jó lehet.
Lehet,hogy a a kinti autóra még csak feltette a gazdája,neki így tűnt logikusnak,de még nem volt beindítva.
A jobbos-balos lapátokat,meg egyszerűen az elképzelése szerint rakta fel és fordítva sikerült,
ezért első ránézésre jónak tűnik,mert a lámpa széléhez szépen igazodnak alul-felül.
Szerintem.... 1084
Max még azt tudom elképzelni,hogy a jobbos-balos motort cserélte fel beszereléskor
és a többi szerelvény téves állása,már csak ennek a tévedésnek a szükségszerű következménye.
Nem tudom,hogy a két motor felcserélhető-e,nem ismerem a szerkezeti felépítését !
Nem ér hajigálni kockakővel !   1075 peace

Nem így van. Lehet máshogy feltenni a lapátokat, úgy is működni fog tökéletesen. Smiley tudom, mert eljátszottam az E28-on anno ezt. Smiley Egyébként úgy áll jól, ahogy Gistié.

De mitől áll meg ott? Elvileg ugye csak egy irányban indulhatna el. Vagy nem?
Kérlek magyarázd el !
Szétfeszít a kiváncsiság.  Smiley   Smiley   Smiley
Naplózva

BMW ÜBER ALLES ! coolsmiley sm_68 coolsmiley
06-30-264-5107
06-1-284-2905
collins
+8 év az autóm javára.
Administrator
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7123


18i 82/11 B6 81/11


« Válasz #1957 Dátum: 2008. május 19. 13:00:32 pm »

http://index.hu/gal/?dir=0805/bulvar/autoeg/


báz meg, azért van erő ebben a karosszériában...  Shocked
Naplózva

"It is like an aircraft. If you replace parts and keep it up, it will go on forever."
Lütyő1
Lázadó

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5712



« Válasz #1958 Dátum: 2008. május 19. 20:02:43 pm »

Elsősorban papák figyelmébe ajánlom, hogy május 24.-én Kerepesen P.Mobil koncert lesz!!
Naplózva

E12-518;E23-728i;Trafi 601S
csmario

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2315



« Válasz #1959 Dátum: 2008. május 19. 20:09:04 pm »

Elsősorban papák figyelmébe ajánlom, hogy május 24.-én Kerepesen P.Mobil koncert lesz!!

Piramis koncertre mennék már Sad
Naplózva

BMW e21 323i,BMW e30 325ix
VA E21
Vendég
« Válasz #1960 Dátum: 2008. május 20. 10:45:47 am »

Tudom, nagyon off, de a fanatizmus nem semmi!

http://www.youtube.com/watch?v=m4BAYQG7mFA&feature=related


 409 Szüleim sose értették, hogy mit szeretek annyira a Mad Max 1 -en, hisz full nyomasztó.. De gyerekként látni mikor Strucc reggel kijön a csehóból, rápattan a Kawa Z1000 -re (mi ugyebár egy örök klasszikus)  és 100 méternyi gumicsíkot hagyva magaután, égő, nyikorgó kerekkekkel elindúl ..wááááááá    Rongyosra néztem ott a szallagot.. Akkor már tudtam ,hogy nekem is ez kell..     Ok ez a motoros oldal.. de hát mi volt akkor magyarországon még motorfelhozatalba ,mikor bejött a mad max?

Természetesen a kocsik sem rosszak.. bár nekem ez a formavilág már kiesős..

Mindenesetre klasszikus!!! a 2. még elmegy   ..nah a 3. ról meg ne beszéljünk..

Ha valaki ismerte az Interstate 76 nevű pc játékot.. akkor ezt a feehlinget kapta  Wink

Ha túl Grafos voltam követ rám  Evil
Naplózva
VA E21
Vendég
« Válasz #1961 Dátum: 2008. május 20. 10:48:57 am »

Kíváncsi vagyok mikor kezdenek rájönni az emberek, hogy rendszám nélkül járni kisebb tétel mint gyorshajtani...  Roll Eyes
nekem van egy ötletem Smiley
a sötétkék enegyvenhatra felteszek egy kék villogót amiért asszem harminc ezer a bírság Smiley
szerintem álló rend@rautó még integet is egyet...  Cool
bár jó, ha legalább egy szemüveg van rajtam, kevés 18 éves rend@rezredes van  Grin

viccet félretéve én azóta tényleg lassabban megyek mióta bevezették. eddig ferihegyre menet az egyest elhagyva 130-140, most max 90...

én meg azóta többet motorozom ..olvasgassák csak a rendszámom.. vízszintben                     
« Utoljára szerkesztve: 2008. május 20. 11:10:51 am írta Indy » Naplózva
Lütyő1
Lázadó

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5712



« Válasz #1962 Dátum: 2008. május 20. 11:05:19 am »

Elsősorban papák figyelmébe ajánlom, hogy május 24.-én Kerepesen P.Mobil koncert lesz!!

Piramis koncertre mennék már Sad
Az nem az én műfajom..
Naplózva

E12-518;E23-728i;Trafi 601S
Lütyő1
Lázadó

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5712



« Válasz #1963 Dátum: 2008. május 20. 11:07:05 am »

Tudom, nagyon off, de a fanatizmus nem semmi!

http://www.youtube.com/watch?v=m4BAYQG7mFA&feature=related


 409 Szüleim sose értették, hogy mit szeretek annyira a Mad Max 1 -en, hisz full nyomasztó.. De gyerekként látni mikor Strucc reggel kijön a csehóból, rápattan a Kawa Z1000 -re (mi ugyebár egy örök klasszikus)  és 100 méternyi gumicsíkot hagyva magaután, égő, nyikorgó kerekkekkel elindúl ..wááááááá    Rongyosra néztem ott a szallagot.. Akkor már tudtam ,hogy nekem is ez kell..     Ok ez a motoros oldal.. de hát mi volt akkor magyarországon még motorfelhozatalba ,mikor bejött a mad max?

Természetesen a kocsik sem rosszak.. bár nekem ez a formavilág már kiesős..

Mindenesetre klasszikus!!! a 2. még elmegy   ..nah a 3. ról meg ne beszéljünk..

Ha valaki ismerte az Interstate 76 nevű pc játékot.. akkor ezt a feehlinget kapta  Wink

Ha túl Grafos voltam követ rám  Evil

 KŐ:Smiley)
Naplózva

E12-518;E23-728i;Trafi 601S
VA E21
Vendég
« Válasz #1964 Dátum: 2008. május 20. 11:10:23 am »

A bestia!!  Evil Evil Evil
Sok baja volt mert a jobbos index törött volt,az első lökösön a jobb és bal oldali gumi csik hiányzott,és a felnik nem eredetiek voltak!! crazy2 crazy2 crazy2
Ja és valami 147000km volt benne,és nem visszatekert!  icon_slyuni icon_slyuni icon_slyuni

Törött ez, nincs meg az ..ki nem szarja, hogy - hogy áll rajta az ablaktörlő lapát.  Ránézésre nagyon full..

Én a az E21 helyett majdnem 78-as B asconát vettem..csak az a merev difi hátúl..ááááááá  fa ék...  ok belelehet kötni, mert a régi amcsiautókon ..nah nem kell a litánia! Ha valaki erre akarna vetemedni..csak most szóltam előre! + a gyenge motor teljesítmény Sad   így lett cápa..

De kocsi így kocsi úgy ..a felhőkarcolós képek a tutik.. jéééé láccik hogy gömbölyű a föld Tongue  Mibe fáj egy ilyen túra Steffe? Egy laza cigi?  Evil vagy a két szép avataros szemedért mehettél fel?  Azn Eccer felmennék én is (ez búrkolt célzás volt Boge  Roll Eyes).... persze ezer hevederrel biztosítva!  shocked
« Utoljára szerkesztve: 2008. május 20. 11:13:13 am írta Indy » Naplózva
Lütyő1
Lázadó

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5712



« Válasz #1965 Dátum: 2008. május 20. 11:19:25 am »

A bestia!!  Evil Evil Evil
Sok baja volt mert a jobbos index törött volt,az első lökösön a jobb és bal oldali gumi csik hiányzott,és a felnik nem eredetiek voltak!! crazy2 crazy2 crazy2
Ja és valami 147000km volt benne,és nem visszatekert!  icon_slyuni icon_slyuni icon_slyuni

Törött ez, nincs meg az ..ki nem szarja, hogy - hogy áll rajta az ablaktörlő lapát.  Ránézésre nagyon full..

Én a az E21 helyett majdnem 78-as B asconát vettem..csak az a merev difi hátúl..ááááááá  fa ék...  ok belelehet kötni, mert a régi amcsiautókon ..nah nem kell a litánia! Ha valaki erre akarna vetemedni..csak most szóltam előre! + a gyenge motor teljesítmény Sad   így lett cápa..

De kocsi így kocsi úgy ..a felhőkarcolós képek a tutik.. jéééé láccik hogy gömbölyű a föld Tongue  Mibe fáj egy ilyen túra Steffe? Egy laza cigi?  Evil vagy a két szép avataros szemedért mehettél fel?  Azn Eccer felmennék én is (ez búrkolt célzás volt Boge  Roll Eyes).... persze ezer hevederrel biztosítva!  shocked

Aki bírja annak biztosan egy nagy élmény..Én a Völgyhidon az M7-esen is olyan rosszul vagyok...
Naplózva

E12-518;E23-728i;Trafi 601S
VA E21
Vendég
« Válasz #1966 Dátum: 2008. május 20. 11:28:41 am »

A bestia!!  Evil Evil Evil
Sok baja volt mert a jobbos index törött volt,az első lökösön a jobb és bal oldali gumi csik hiányzott,és a felnik nem eredetiek voltak!! crazy2 crazy2 crazy2
Ja és valami 147000km volt benne,és nem visszatekert!  icon_slyuni icon_slyuni icon_slyuni

Törött ez, nincs meg az ..ki nem szarja, hogy - hogy áll rajta az ablaktörlő lapát.  Ránézésre nagyon full..

Én a az E21 helyett majdnem 78-as B asconát vettem..csak az a merev difi hátúl..ááááááá  fa ék...  ok belelehet kötni, mert a régi amcsiautókon ..nah nem kell a litánia! Ha valaki erre akarna vetemedni..csak most szóltam előre! + a gyenge motor teljesítmény Sad   így lett cápa..

De kocsi így kocsi úgy ..a felhőkarcolós képek a tutik.. jéééé láccik hogy gömbölyű a föld Tongue  Mibe fáj egy ilyen túra Steffe? Egy laza cigi?  Evil vagy a két szép avataros szemedért mehettél fel?  Azn Eccer felmennék én is (ez búrkolt célzás volt Boge  Roll Eyes).... persze ezer hevederrel biztosítva!  shocked

Aki bírja annak biztosan egy nagy élmény..Én a Völgyhidon az M7-esen is olyan rosszul vagyok...

Boge vagy Steffe! Hány méteren voltatok? 200-250?   avagy milyen magas a torony???
Naplózva
Zottya

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 479



« Válasz #1967 Dátum: 2008. május 20. 11:46:28 am »

Mai viccadag:

  Apáca stoppol az út mellett. Megáll egy piros Porsche,
egy fiatal szőke bombázó ül benne, és felveszi.
Útközben gondolkodik az apáca, és egyszer csak megkérdezi:
-Ne haragudjon, hogy megkérdezem, de ilyen fiatalon honnan volt pénze ilyen autóra?
-Tudja, van egy gazdag barátom, akinek olyan élményt nyújtok az ágyban, hogy ő vette nekem ezt az autót.
Az apáca fülig vörösödik, mennek tovább, egyszer csak meglát a hátsó ülésen egy gyönyörű nercbundát.
Megint kérdezi az apáca:
-Ne haragudjon, hogy megkérdezem, de ilyen fiatalon honnan volt pénze ilyen bundára?
-Tudja, olyan jól szexelek, hogy ezt is a barátomtól kaptam.
Az apáca fülig vörösödik megint. Közben az apáca hazaér, este lefekszik, olvassa a Bibliát az ágyban.
Kopognak az ajtaján egyszer csak.
-Ki az? kérdezi.
-János atya!
-Na húzz a picsába a pilótakekszeddel!
Naplózva

Zoli


 "A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem
annyira, mint a tolószék."

 47°20'20.57"N  18°58'4.30"E

tel:+36 20 4468504
Graf Spee
S.T.A.L.K.E.R.

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1558


06202342414


« Válasz #1968 Dátum: 2008. május 20. 11:50:26 am »

Mai viccadag:

  Apáca stoppol az út mellett. Megáll egy piros Porsche,
egy fiatal szőke bombázó ül benne, és felveszi.
Útközben gondolkodik az apáca, és egyszer csak megkérdezi:
-Ne haragudjon, hogy megkérdezem, de ilyen fiatalon honnan volt pénze ilyen autóra?
-Tudja, van egy gazdag barátom, akinek olyan élményt nyújtok az ágyban, hogy ő vette nekem ezt az autót.
Az apáca fülig vörösödik, mennek tovább, egyszer csak meglát a hátsó ülésen egy gyönyörű nercbundát.
Megint kérdezi az apáca:
-Ne haragudjon, hogy megkérdezem, de ilyen fiatalon honnan volt pénze ilyen bundára?
-Tudja, olyan jól szexelek, hogy ezt is a barátomtól kaptam.
Az apáca fülig vörösödik megint. Közben az apáca hazaér, este lefekszik, olvassa a Bibliát az ágyban.
Kopognak az ajtaján egyszer csak.
-Ki az? kérdezi.
-János atya!
-Na húzz a picsába a pilótakekszeddel!

Ezt ismertem. De én a Porsche-s szöszit én egy arab férfi egyik feleségeként, a budát pedig gyémántgyűrűként.
De amúgy tuti  Cheesy
Naplózva
VA E21
Vendég
« Válasz #1969 Dátum: 2008. május 20. 12:18:34 pm »

Mai viccadag:

  Apáca stoppol az út mellett. Megáll egy piros Porsche,
egy fiatal szőke bombázó ül benne, és felveszi.
Útközben gondolkodik az apáca, és egyszer csak megkérdezi:
-Ne haragudjon, hogy megkérdezem, de ilyen fiatalon honnan volt pénze ilyen autóra?
-Tudja, van egy gazdag barátom, akinek olyan élményt nyújtok az ágyban, hogy ő vette nekem ezt az autót.
Az apáca fülig vörösödik, mennek tovább, egyszer csak meglát a hátsó ülésen egy gyönyörű nercbundát.
Megint kérdezi az apáca:
-Ne haragudjon, hogy megkérdezem, de ilyen fiatalon honnan volt pénze ilyen bundára?
-Tudja, olyan jól szexelek, hogy ezt is a barátomtól kaptam.
Az apáca fülig vörösödik megint. Közben az apáca hazaér, este lefekszik, olvassa a Bibliát az ágyban.
Kopognak az ajtaján egyszer csak.
-Ki az? kérdezi.
-János atya!
-Na húzz a picsába a pilótakekszeddel!

Ezt ismertem. De én a Porsche-s szöszit én egy arab férfi egyik feleségeként, a budát pedig gyémántgyűrűként.
De amúgy tuti  Cheesy

igen , így teljesen megváltozik a vicc karaktere Graf  Evil   ..jó ,hogy újra itt vagyok?
Naplózva
Graf Spee
S.T.A.L.K.E.R.

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1558


06202342414


« Válasz #1970 Dátum: 2008. május 20. 12:20:56 pm »

Mai viccadag:

  Apáca stoppol az út mellett. Megáll egy piros Porsche,
egy fiatal szőke bombázó ül benne, és felveszi.
Útközben gondolkodik az apáca, és egyszer csak megkérdezi:
-Ne haragudjon, hogy megkérdezem, de ilyen fiatalon honnan volt pénze ilyen autóra?
-Tudja, van egy gazdag barátom, akinek olyan élményt nyújtok az ágyban, hogy ő vette nekem ezt az autót.
Az apáca fülig vörösödik, mennek tovább, egyszer csak meglát a hátsó ülésen egy gyönyörű nercbundát.
Megint kérdezi az apáca:
-Ne haragudjon, hogy megkérdezem, de ilyen fiatalon honnan volt pénze ilyen bundára?
-Tudja, olyan jól szexelek, hogy ezt is a barátomtól kaptam.
Az apáca fülig vörösödik megint. Közben az apáca hazaér, este lefekszik, olvassa a Bibliát az ágyban.
Kopognak az ajtaján egyszer csak.
-Ki az? kérdezi.
-János atya!
-Na húzz a picsába a pilótakekszeddel!

Ezt ismertem. De én a Porsche-s szöszit én egy arab férfi egyik feleségeként, a budát pedig gyémántgyűrűként.
De amúgy tuti  Cheesy

igen , így teljesen megváltozik a vicc karaktere Graf  Evil   ..jó ,hogy újra itt vagyok?
Jah. Kezdfett már unalmas lenni nélküled a fórum te 25 éves vén róka  Evil
Naplózva
steffe

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2566



« Válasz #1971 Dátum: 2008. május 20. 12:48:58 pm »

A bestia!!  Evil Evil Evil
Sok baja volt mert a jobbos index törött volt,az első lökösön a jobb és bal oldali gumi csik hiányzott,és a felnik nem eredetiek voltak!! crazy2 crazy2 crazy2
Ja és valami 147000km volt benne,és nem visszatekert!  icon_slyuni icon_slyuni icon_slyuni

Törött ez, nincs meg az ..ki nem szarja, hogy - hogy áll rajta az ablaktörlő lapát.  Ránézésre nagyon full..

Én a az E21 helyett majdnem 78-as B asconát vettem..csak az a merev difi hátúl..ááááááá  fa ék...  ok belelehet kötni, mert a régi amcsiautókon ..nah nem kell a litánia! Ha valaki erre akarna vetemedni..csak most szóltam előre! + a gyenge motor teljesítmény Sad   így lett cápa..

De kocsi így kocsi úgy ..a felhőkarcolós képek a tutik.. jéééé láccik hogy gömbölyű a föld Tongue  Mibe fáj egy ilyen túra Steffe? Egy laza cigi?  Evil vagy a két szép avataros szemedért mehettél fel?  Azn Eccer felmennék én is (ez búrkolt célzás volt Boge  Roll Eyes).... persze ezer hevederrel biztosítva!  shocked

Aki bírja annak biztosan egy nagy élmény..Én a Völgyhidon az M7-esen is olyan rosszul vagyok...

Boge vagy Steffe! Hány méteren voltatok? 200-250?   avagy milyen magas a torony???
Tengerszint felett elvileg 823m magason voltunk,amugy a torony 240m magas!!
Ugye Boge??

Ha tudnád,mi más is történt még ezen a napon,de csitt.... Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed
Nem cigi volt....
Naplózva

steffe
VA E21
Vendég
« Válasz #1972 Dátum: 2008. május 20. 16:26:18 pm »

A bestia!!  Evil Evil Evil
Sok baja volt mert a jobbos index törött volt,az első lökösön a jobb és bal oldali gumi csik hiányzott,és a felnik nem eredetiek voltak!! crazy2 crazy2 crazy2
Ja és valami 147000km volt benne,és nem visszatekert!  icon_slyuni icon_slyuni icon_slyuni

Törött ez, nincs meg az ..ki nem szarja, hogy - hogy áll rajta az ablaktörlő lapát.  Ránézésre nagyon full..

Én a az E21 helyett majdnem 78-as B asconát vettem..csak az a merev difi hátúl..ááááááá  fa ék...  ok belelehet kötni, mert a régi amcsiautókon ..nah nem kell a litánia! Ha valaki erre akarna vetemedni..csak most szóltam előre! + a gyenge motor teljesítmény Sad   így lett cápa..

De kocsi így kocsi úgy ..a felhőkarcolós képek a tutik.. jéééé láccik hogy gömbölyű a föld Tongue  Mibe fáj egy ilyen túra Steffe? Egy laza cigi?  Evil vagy a két szép avataros szemedért mehettél fel?  Azn Eccer felmennék én is (ez búrkolt célzás volt Boge  Roll Eyes).... persze ezer hevederrel biztosítva!  shocked

Aki bírja annak biztosan egy nagy élmény..Én a Völgyhidon az M7-esen is olyan rosszul vagyok...

Boge vagy Steffe! Hány méteren voltatok? 200-250?   avagy milyen magas a torony???
Tengerszint felett elvileg 823m magason voltunk,amugy a torony 240m magas!!
Ugye Boge??

Ha tudnád,mi más is történt még ezen a napon,de csitt.... Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed
Nem cigi volt....
Látom baromira elakarjátok érni, hogy valaki már rákérdezzen Smiley Már másodszor célozgattok....
Valami langyi téma lesz ,így a rákérdezés élményét ráhagynám kedves rózsaszín nacis kollégánkra. = 02
Naplózva
VA E21
Vendég
« Válasz #1973 Dátum: 2008. május 20. 21:07:29 pm »

Durván ennyi történt, míg elvoltam... nagy kommentekre lusta vagyok és nem is érdekel senkit, de ha már fotóztam..
Voltunk minden felé és csináltunk mindent..
Lerobbant a tetves kamion.
Fotóztam cápákat, amiket épp lebírtam szegeden. Megerőszakoltam a borulásszimulátor babákat. Megnéztem a tanteremben projektoron Hitler A Bukást-t. Ettem 130 ft-os csontlevest egy tuti ,40 éve ugyanúgy kinéző szocreál népkonyhán. Olvasgattam értelmes tescos plakátokat. Voltak dögös anyukák az oktatásokon.. Bejártuk a tisza árterét..
Betévedtem egy olyan területre, hol tábla közölte velem, ha tovább megyek lelőnek.. csupa jó..
És szolnokon átéltem a szállásunkon tartott peugeot 206 clubbtalálkozót  wall ott nem mertem fotózni, mert még azt hitték volna ,hogy fogékony vagyok a szarjaikra. Bár most már bánom,hogy nem fotóztam.. megért volna egy misét...


* Kép110.jpg (72.28 KB, 902x1167 - megtekintve 582 alkalommal.)

* Kép111.jpg (75.3 KB, 1566x1077 - megtekintve 560 alkalommal.)

* Kép112.jpg (68.4 KB, 1587x1077 - megtekintve 571 alkalommal.)

* Kép051.jpg (86.76 KB, 1586x1174 - megtekintve 582 alkalommal.)

* Kép125.jpg (62.26 KB, 799x536 - megtekintve 583 alkalommal.)

* Kép101.jpg (84.41 KB, 1392x953 - megtekintve 578 alkalommal.)

* Kép129.jpg (84.46 KB, 1136x1536 - megtekintve 494 alkalommal.)

* Kép127.jpg (112.01 KB, 1600x1200 - megtekintve 564 alkalommal.)

* Kép109.jpg (78.5 KB, 764x1087 - megtekintve 559 alkalommal.)

* Kép107.jpg (43.59 KB, 368x521 - megtekintve 577 alkalommal.)

* Kép100.jpg (69.19 KB, 1600x1200 - megtekintve 554 alkalommal.)

* Kép092.jpg (79.73 KB, 1600x1200 - megtekintve 505 alkalommal.)

* Kép089.jpg (105.85 KB, 1600x1200 - megtekintve 547 alkalommal.)

* Kép072.jpg (185.64 KB, 1600x1200 - megtekintve 581 alkalommal.)

* Kép079.jpg (63.18 KB, 1200x1600 - megtekintve 578 alkalommal.)
« Utoljára szerkesztve: 2008. május 20. 21:15:37 pm írta Indy » Naplózva
Graf Spee
S.T.A.L.K.E.R.

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1558


06202342414


« Válasz #1974 Dátum: 2008. május 20. 21:35:25 pm »

Durván ennyi történt, míg elvoltam... nagy kommentekre lusta vagyok és nem is érdekel senkit, de ha már fotóztam..
Voltunk minden felé és csináltunk mindent..
Lerobbant a tetves kamion.
Fotóztam cápákat, amiket épp lebírtam szegeden. Megerőszakoltam a borulásszimulátor babákat. Megnéztem a tanteremben projektoron Hitler A Bukást-t. Ettem 130 ft-os csontlevest egy tuti ,40 éve ugyanúgy kinéző szocreál népkonyhán. Olvasgattam értelmes tescos plakátokat. Voltak dögös anyukák az oktatásokon.. Bejártuk a tisza árterét..
Betévedtem egy olyan területre, hol tábla közölte velem, ha tovább megyek lelőnek.. csupa jó..
És szolnokon átéltem a szállásunkon tartott peugeot 206 clubbtalálkozót  wall ott nem mertem fotózni, mert még azt hitték volna ,hogy fogékony vagyok a szarjaikra. Bár most már bánom,hogy nem fotóztam.. megért volna egy misét...
A próbababákat?  Cheesy
Nah mindegy. A film legalább jó volt?
Naplózva
Zottya

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 479



« Válasz #1975 Dátum: 2008. május 21. 07:30:10 am »

Vicc mára:

   A fakír egy új mutatványt ad elő a színpadon. A közönség feszülten figyeli,
miközben előveszi a farkát, és beleteszi egy krokodil szájába, majd egy
erőteljeset rácsap a krokodil fejére. A nézők közül mindenki elhűlten
szemléli az eseményeket.
A fakír körbenéz, kinyitja a krokodil száját, és körbemutogatja a sértetlen
szervét.
Ezután a közönséghez fordul:
- Jelentkezőt várok, aki megpróbálkozik a mutatvánnyal!
A színpadon síri csend... Hirtelen egy fiatal, szőke hölgy pattan fel:
- Én megcsinálom!
- Maga? - ráncolja a szemöldökét a fakír.
- Igen, csak ne tessék nagyot ütni a fejemre!
Naplózva

Zoli


 "A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem
annyira, mint a tolószék."

 47°20'20.57"N  18°58'4.30"E

tel:+36 20 4468504
ujjtibor

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 378



« Válasz #1976 Dátum: 2008. május 21. 07:41:42 am »

Vicc mára:

   A fakír egy új mutatványt ad elő a színpadon. A közönség feszülten figyeli,
miközben előveszi a farkát, és beleteszi egy krokodil szájába, majd egy
erőteljeset rácsap a krokodil fejére. A nézők közül mindenki elhűlten
szemléli az eseményeket.
A fakír körbenéz, kinyitja a krokodil száját, és körbemutogatja a sértetlen
szervét.
Ezután a közönséghez fordul:
- Jelentkezőt várok, aki megpróbálkozik a mutatvánnyal!
A színpadon síri csend... Hirtelen egy fiatal, szőke hölgy pattan fel:
- Én megcsinálom!
- Maga? - ráncolja a szemöldökét a fakír.
- Igen, csak ne tessék nagyot ütni a fejemre!

Ezt még nem hallottam. Nagyon jó! Grin
Naplózva

06-30-499-20-10
E 12 520, E 39 535. E 12 518 egyenlőre C vágányon
Bubo E21

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1628



« Válasz #1977 Dátum: 2008. május 21. 09:02:20 am »

Vicc mára:

   A fakír egy új mutatványt ad elő a színpadon. A közönség feszülten figyeli,
miközben előveszi a farkát, és beleteszi egy krokodil szájába, majd egy
erőteljeset rácsap a krokodil fejére. A nézők közül mindenki elhűlten
szemléli az eseményeket.
A fakír körbenéz, kinyitja a krokodil száját, és körbemutogatja a sértetlen
szervét.
Ezután a közönséghez fordul:
- Jelentkezőt várok, aki megpróbálkozik a mutatvánnyal!
A színpadon síri csend... Hirtelen egy fiatal, szőke hölgy pattan fel:
- Én megcsinálom!
- Maga? - ráncolja a szemöldökét a fakír.
- Igen, csak ne tessék nagyot ütni a fejemre!

Ezt még nem hallottam. Nagyon jó! Grin
Smiley
Naplózva
Graf Spee
S.T.A.L.K.E.R.

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1558


06202342414


« Válasz #1978 Dátum: 2008. május 21. 09:08:30 am »

Vicc mára:

   A fakír egy új mutatványt ad elő a színpadon. A közönség feszülten figyeli,
miközben előveszi a farkát, és beleteszi egy krokodil szájába, majd egy
erőteljeset rácsap a krokodil fejére. A nézők közül mindenki elhűlten
szemléli az eseményeket.
A fakír körbenéz, kinyitja a krokodil száját, és körbemutogatja a sértetlen
szervét.
Ezután a közönséghez fordul:
- Jelentkezőt várok, aki megpróbálkozik a mutatvánnyal!
A színpadon síri csend... Hirtelen egy fiatal, szőke hölgy pattan fel:
- Én megcsinálom!
- Maga? - ráncolja a szemöldökét a fakír.
- Igen, csak ne tessék nagyot ütni a fejemre!

Ezt még nem hallottam. Nagyon jó! Grin
Smiley
nagyon laza Cheesy
Naplózva
Cápa730

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1043



« Válasz #1979 Dátum: 2008. május 21. 12:02:32 pm »

Vicc mára:

   A fakír egy új mutatványt ad elő a színpadon. A közönség feszülten figyeli,
miközben előveszi a farkát, és beleteszi egy krokodil szájába, majd egy
erőteljeset rácsap a krokodil fejére. A nézők közül mindenki elhűlten
szemléli az eseményeket.
A fakír körbenéz, kinyitja a krokodil száját, és körbemutogatja a sértetlen
szervét.
Ezután a közönséghez fordul:
- Jelentkezőt várok, aki megpróbálkozik a mutatvánnyal!
A színpadon síri csend... Hirtelen egy fiatal, szőke hölgy pattan fel:
- Én megcsinálom!
- Maga? - ráncolja a szemöldökét a fakír.
- Igen, csak ne tessék nagyot ütni a fejemre!


Látom nagyon unatkozol a munkahelyeden,hogy ennyi vicc jut eszedbe.   Grin
Hozzáteszem,csak unatkozz hetekig és ne kelljen a szirénát használnod senki miatt sem !!! Smiley
Naplózva

BMW ÜBER ALLES ! coolsmiley sm_68 coolsmiley
06-30-264-5107
06-1-284-2905
Oldalak: 1 ... 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 [66] 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 ... 190   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2011, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!