CápaBMW fórum
2024. május 04. 22:34:14 pm *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 [91] 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 ... 190   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Offtopic; minden, ami a CápaBMW-seket a Cápákon kívül érdekli  (Megtekintve 2451018 alkalommal)
Sabc
Vendég
« Válasz #2700 Dátum: 2008. július 09. 19:26:30 pm »

Nem terveznek árcsökkentést az erősödő forint miatt az autókereskedők

az autókereskedő nagyon szívesen adná olcsóbban az autót, ha olcsóbban kapná.
szerinted mekkora haszon van egy átlag új autón?
azt nem tudom pontosan, h mennyi a haszon de sztem kb annyi lehet, mint a mcdonaldsnak a hamburgeren (persze arányaiban,%)
igazából nem is az újautókra akartam terelni a témát, hanem arra, h erősödő forintra nem történik semmi, és ezt le is írják, média is sugározza ezerrel , magyar meg -hát ez van,  ha holnap 400-500 ft a benzin, hát ez van , ha a kenyér 500 ft holnaptól, hát ez van majd kevesebbet eszünk. érdekes, h 90 elején  egy taxisblokáddal meg lehetett fékezni az üzemanyagár növekedést, vagyis mérsékelni.
ÖSSZEFOGÁS . ez az ami hiányzik. ha összefogna a magyar nép akkor már rég lenne eurónk és nem itt tartana az ország
Mert az Euro, az aztán kurvára kell nekünk. Igazából ez a kibaszott únió is úgy kellett nekünk, mint meleg szar a zsebbe...
Én speciel nagyon örülnék neki, ha feloszlana az egész únió a picsába.
Nem hinném, hogy Pet kolléga erre asszociált volna...

Azténymonnyuk pont leszarom. Émmeg erre asszociáltam.
Naplózva
Mike
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4841


Csokihabanero :D


« Válasz #2701 Dátum: 2008. július 09. 20:25:04 pm »

Nem terveznek árcsökkentést az erősödő forint miatt az autókereskedők

az autókereskedő nagyon szívesen adná olcsóbban az autót, ha olcsóbban kapná.
szerinted mekkora haszon van egy átlag új autón?
azt nem tudom pontosan, h mennyi a haszon de sztem kb annyi lehet, mint a mcdonaldsnak a hamburgeren (persze arányaiban,%)
igazából nem is az újautókra akartam terelni a témát, hanem arra, h erősödő forintra nem történik semmi, és ezt le is írják, média is sugározza ezerrel , magyar meg -hát ez van,  ha holnap 400-500 ft a benzin, hát ez van , ha a kenyér 500 ft holnaptól, hát ez van majd kevesebbet eszünk. érdekes, h 90 elején  egy taxisblokáddal meg lehetett fékezni az üzemanyagár növekedést, vagyis mérsékelni.
ÖSSZEFOGÁS . ez az ami hiányzik. ha összefogna a magyar nép akkor már rég lenne eurónk és nem itt tartana az ország

Mert az Euro, az aztán kurvára kell nekünk. Igazából ez a kibaszott únió is úgy kellett nekünk, mint meleg szar a zsebbe...
Én speciel nagyon örülnék neki, ha feloszlana az egész únió a picsába.

Ne aggódj! Hamarosan, még a mi életünkben.
Naplózva

Főmordor.
Mike
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4841


Csokihabanero :D


« Válasz #2702 Dátum: 2008. július 09. 20:31:37 pm »

Ezazévan me nálunk ijen emberek dogoznak, jóvan? Eztet mafotóztam he paraztafván készühetett

Tipikus magyar magánvállalkozás kereskedelmi terméke. A sztori kb így néz ki. Magánvállalkozás aki ilyenekkel foglalkozik megunta, hogy küzd a multik áraival, ezért úgy döntött, hogy importőr lesz. Felment az alibaba.com-ra kiválasztotta a megfelelő távolkeleti gyártót, küldött nekik E-mailt. Az válaszolt és megszületett a megállapodás. Igen ám, de emberünk word formátumban küldte el a szövegtervet és a nyomda Kínában így adta ki. A konténer megérkezett, mivel emberünk előre fizetett kénytelen volt piacra doni a terméket. Kb minden nap találkozhat ez ember ilyennel, ha nyitott szemmel jár, főleg a ruhaiparban.

A Vietnám-Kína feliratokra nincs elméletem.
Naplózva

Főmordor.
Mike
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4841


Csokihabanero :D


« Válasz #2703 Dátum: 2008. július 09. 20:43:15 pm »

Nem terveznek árcsökkentést az erősödő forint miatt az autókereskedők

az autókereskedő nagyon szívesen adná olcsóbban az autót, ha olcsóbban kapná.
szerinted mekkora haszon van egy átlag új autón?

Azt nem tudom kinek mennyi a haszna de az Opel Corsa előállítási Költsége (lehet anyagköltség elbizonytalanodtam Sad ) 860e Ft.

Mennyi is most az opel Corsa alapára??? Smiley
2599000 ha jól láttam épp az Opel.hu -n

Nehogymá az importőr meg a kereskedő azt a fennmaradó szaros másfél millát ne tujda okosan elosztani Smiley

Ja és még el is felejtettem ha finanszírozott kocsi akkor még a kereskedő jutalékot is kap a banktól...


van mondjuk 6% árrés.
konkrét opelnél maradva egy kereskedőnek van egy autón gyenge 160e forintja aztán elkezd alkudozni a pógár, hogy kéne rá egy metálfény.
vagy mittomén, százezer forint alatt nem nagyon akarnak alkudozni.
namost akkor ha megjön a bót, akkor egy autón marad 60ezer forint.
adjon el évente 150-200 autót mondjuk egy kisebb vidéki kereskedés (opelből azért több elmegy..)
az mondjuk tizenkétmillió forint.
lófasz.
hiteljutalék szintén lófasz éves szinten.
DE.
ha van mellette szervíz (és mindig van) akkor ott nem alusznak az alkatrészből, mert az már nem jut eszükbe, hogy egy olajszűrőn van mondjuk 20% haszon.
volt itt egy superb.
több, mint egymillió forint értékben pakoltunk rá csak alkatrészt...
jó, ez nem jön minden nap, de akkor is, a kereskedés csak azért van, hogy adjon el darabszámot, ami utána visszajön a szervízbe és ez a kettő együtt tartja el a céget.
amióta dolgozok, csak ebben dolgozok, szóval ezt nekem ne....


6%-a az átlag kereskedőnek van. De vannak megye szintű kereskedők, illetve van az importőrnek is saját kereskedése. Ott lehet bőven alkudni 15%-ot is. Ha hitelre viszed többet is.

De nem kezdem el az átlag kereskedőt sem sajnálni, mert a legnagyobb közvetítői jutalék, amit az egyik bankban dolgozó barátom kötött az a hitelösszeg 20%-a volt (bankot szándékosan nem írok). És, mint tudjuk, a Corsákat, nem zsebből csengetik. Aztán leveszik a kaszkó meg a kötelező biztosításból is a díjat, meg lerendelik a Corsát üresen és a gyári 80 ezres fapados rádió helyett beleraknak 60ezerért egy 20ezres Panasonicot, úgy, hogy az új tulaj még örül is. A csúcs, amikor a listán szereplő 150ezres tolatóradar helyett 50 ezerért rábeszélik a kisnyugdíjast a Tescóban kapható 6ezres sípoló játékszerre. A téligummancs/acélfelni akciókról meg ne is beszéljünk!

Tehát az átlagos kereskedő, egy átlagos család, átlagos 2,5 milkás Corsáján bőven 500ezer felett keres.
Naplózva

Főmordor.
Mike
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4841


Csokihabanero :D


« Válasz #2704 Dátum: 2008. július 09. 20:46:13 pm »

Ezazévan me nálunk ijen emberek dogoznak, jóvan? Eztet mafotóztam he paraztafván készühetett

Tipikus magyar magánvállalkozás kereskedelmi terméke. A sztori kb így néz ki. Magánvállalkozás aki ilyenekkel foglalkozik megunta, hogy küzd a multik áraival, ezért úgy döntött, hogy importőr lesz. Felment az alibaba.com-ra kiválasztotta a megfelelő távolkeleti gyártót, küldött nekik E-mailt. Az válaszolt és megszületett a megállapodás. Igen ám, de emberünk word formátumban küldte el a szövegtervet és a nyomda Kínában így adta ki. A konténer megérkezett, mivel emberünk előre fizetett kénytelen volt piacra doni a terméket. Kb minden nap találkozhat ez ember ilyennel, ha nyitott szemmel jár, főleg a ruhaiparban.

A Vietnám-Kína feliratokra nincs elméletem.


Bocsánat tévedtem. Nem magyar a kereskedő, hanem német, de a tézis ugyanaz, a zacsin lévő egyéb szöveg nyelvtanilag helyes, úgyhogy a szöveg küldésénél csúsztak el a dolgok. Cheesy

Naplózva

Főmordor.
csabE28
aki számodra

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1889


Szerelem, mert cápa!


« Válasz #2705 Dátum: 2008. július 09. 21:09:54 pm »

Na akkor az én elméletem: nem ilyen fonttal akarták írni a termék nevét, de valahogy szar volt a pdf, stb, így az áttördelôdôtt és mivel nem volt magyar elválasztás sem, hát így jártak! Evil
Naplózva

Aranka az én kis vasoxidkupackám!
Mike
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4841


Csokihabanero :D


« Válasz #2706 Dátum: 2008. július 09. 21:14:06 pm »

Na akkor az én elméletem: nem ilyen fonttal akarták írni a termék nevét, de valahogy szar volt a pdf, stb, így az áttördelôdôtt és mivel nem volt magyar elválasztás sem, hát így jártak! Evil

Igen ez is valószínű. Mindenesetre ez még mindig jobb eset, mint amikor angolul levelezik le a szöveget, majd a kínaiak fordítóprogrammal lefordítják és így keletkeznek csodálatos szavak a címkékre.
Naplózva

Főmordor.
collins
+8 év az autóm javára.
Administrator
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7123


18i 82/11 B6 81/11


« Válasz #2707 Dátum: 2008. július 09. 21:41:33 pm »

Mert az Euro, az aztán kurvára kell nekünk. Igazából ez a kibaszott únió is úgy kellett nekünk, mint meleg szar a zsebbe...
Én speciel nagyon örülnék neki, ha feloszlana az egész únió a picsába.
kurvára egyet kell értenem!
Naplózva

"It is like an aircraft. If you replace parts and keep it up, it will go on forever."
Gisti
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4231



« Válasz #2708 Dátum: 2008. július 09. 21:48:25 pm »

Mert az Euro, az aztán kurvára kell nekünk. Igazából ez a kibaszott únió is úgy kellett nekünk, mint meleg szar a zsebbe...
Én speciel nagyon örülnék neki, ha feloszlana az egész únió a picsába.

Fizetett örömlányra !egyet kell értenemnekem is. Így elfogadható ugye?
« Utoljára szerkesztve: 2008. július 09. 21:49:29 pm írta collins » Naplózva

+36/70/77-97-815
E23 745i 
E39 525d touring
E46 320 Ci
Triumph Herald 13/60
Yamaha Fj 1200
Sabc
Vendég
« Válasz #2709 Dátum: 2008. július 09. 21:57:35 pm »

Mert az Euro, az aztán kurvára kell nekünk. Igazából ez a kibaszott únió is úgy kellett nekünk, mint meleg szar a zsebbe...
Én speciel nagyon örülnék neki, ha feloszlana az egész únió a picsába.
kurvára egyet kell értenem!
please, bitte csak a kurva szót neeee! se a kurve szót. a lengyeleknek-akik elözönlötték a nyugatot -ez minden második szavuk már hülyét kapok tőle.





* Gecinyuszi.jpg (37.42 KB, 272x349 - megtekintve 387 alkalommal.)
Naplózva
Ehuszonegy
Vendég
« Válasz #2710 Dátum: 2008. július 09. 22:01:14 pm »


[/quote]

Mert az Euro, az aztán kurvára kell nekünk. Igazából ez a kibaszott únió is úgy kellett nekünk, mint meleg szar a zsebbe...
Én speciel nagyon örülnék neki, ha feloszlana az egész únió a picsába.
[/quote]


Erről egy Woody A. idézet jut eszembe, miszerint: " Nem szeretnék egy olyan klub tagja lenni, ahova engem is felvesznek".
Naplózva
Mike
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4841


Csokihabanero :D


« Válasz #2711 Dátum: 2008. július 10. 07:12:05 am »


jó, elhiszem, neked ezt mesélték, én végül is csak belülről látom naponta tizenegypár éve.

Melyik állításom volt valótlan?
Naplózva

Főmordor.
csabE28
aki számodra

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1889


Szerelem, mert cápa!


« Válasz #2712 Dátum: 2008. július 10. 10:01:06 am »

Minden vita azon alapul hogy minimum az egyik fél az adott tények ismerete nélkül, illetve hamis tények tudatában, netán a tények téves, vagy számára kézenfekvôbb értelmezése során kialakított vélemény védelmében szólal fel. Mivel a VÉLEMÉNYEK és nem a tények ütköztetése a cél.
VITATKOZNI!!!! GYERÜNK!!!  Evil
Naplózva

Aranka az én kis vasoxidkupackám!
Mike
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4841


Csokihabanero :D


« Válasz #2713 Dátum: 2008. július 10. 10:40:44 am »

Minden vita azon alapul hogy minimum az egyik fél az adott tények ismerete nélkül, illetve hamis tények tudatában, netán a tények téves, vagy számára kézenfekvôbb értelmezése során kialakított vélemény védelmében szólal fel. Mivel a VÉLEMÉNYEK és nem a tények ütköztetése a cél.
VITATKOZNI!!!! GYERÜNK!!!  Evil

a vélemény meg olyan, mint a seggluk.
mindenkinek van egy és nem kíváncsi a másikéra.

Vannak olyan emberek akik igen. Van aki a másik véleményére, van, aki a segglyukára kíváncsi. Az utóbbiakat tojással szokták dobálni. Cheesy
Naplózva

Főmordor.
csabE28
aki számodra

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1889


Szerelem, mert cápa!


« Válasz #2714 Dátum: 2008. július 10. 11:31:27 am »

Minden vita azon alapul hogy minimum az egyik fél az adott tények ismerete nélkül, illetve hamis tények tudatában, netán a tények téves, vagy számára kézenfekvôbb értelmezése során kialakított vélemény védelmében szólal fel. Mivel a VÉLEMÉNYEK és nem a tények ütköztetése a cél.
VITATKOZNI!!!! GYERÜNK!!!  Evil

a vélemény meg olyan, mint a seggluk.
mindenkinek van egy és nem kíváncsi a másikéra.
Kivéve ha:
A-mássssként gondolkodó azs illetö
B-Análszex rajongó
C-Urológus
Naplózva

Aranka az én kis vasoxidkupackám!
csabE28
aki számodra

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1889


Szerelem, mert cápa!


« Válasz #2715 Dátum: 2008. július 10. 15:23:48 pm »

http://www.youtube.com/watch?v=njFfcdCtBzA&NR=1
Naplózva

Aranka az én kis vasoxidkupackám!
mifu
Vendég
« Válasz #2716 Dátum: 2008. július 10. 17:01:08 pm »

Mert az Euro, az aztán kurvára kell nekünk. Igazából ez a kibaszott únió is úgy kellett nekünk, mint meleg szar a zsebbe...
Én speciel nagyon örülnék neki, ha feloszlana az egész únió a picsába.
akkor te vagy ámerika párti vagy, vagy elfelejtetted hozzátenni, hogy az usa-val együtt...
jelenlegi álomszép, piacgazdasági világunkban az EU-nak legalább van egy minimális esélye kordában tartani a nagytestvért.  Cry
másrészt fáj, hogy pont neked kell mondanom, de: unió, nem únió  Wink
Naplózva
Ehuszonegy
Vendég
« Válasz #2717 Dátum: 2008. július 10. 18:30:08 pm »

 És az valóság, hogy az eladó/kereskedő jobban jár anyagilag, ha hitelre ad el autót? Azaz, a bank a vételárat megfejeli egy kis prémiummal?
Naplózva
collins
+8 év az autóm javára.
Administrator
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7123


18i 82/11 B6 81/11


« Válasz #2718 Dátum: 2008. július 10. 21:01:37 pm »

És az valóság, hogy az eladó/kereskedő jobban jár anyagilag, ha hitelre ad el autót? Azaz, a bank a vételárat megfejeli egy kis prémiummal?

naná!
Naplózva

"It is like an aircraft. If you replace parts and keep it up, it will go on forever."
collins
+8 év az autóm javára.
Administrator
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7123


18i 82/11 B6 81/11


« Válasz #2719 Dátum: 2008. július 10. 21:18:57 pm »

http://index.hu/politika/bulvar/lov080710/

négy-hat rendőrautó (jöttek-mentek) állt a moszkva téren a kereszteződés közepén, majdnem a budagyöngyéig állt a sor, balfaszkodtak egy sort, közben egy 190-es mercinek felforrt a hűtővize, nagyjából ennyi történt Smiley
Naplózva

"It is like an aircraft. If you replace parts and keep it up, it will go on forever."
fblacka

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


ejtsd: efbélacka


« Válasz #2720 Dátum: 2008. július 11. 09:20:05 am »

http://index.hu/politika/bulvar/lov080710/

négy-hat rend@rautó (jöttek-mentek) állt a moszkva téren a kereszteződés közepén, majdnem a budagyöngyéig állt a sor, balfaszkodtak egy sort, közben egy 190-es mercinek felforrt a hűtővize, nagyjából ennyi történt Smiley

vicc egy: "Az összetört autóból ekkor kiszállt az egyik járőr, és az autóra célozva egy figyelmeztető lövést adott le, a lövedék azonban gellert kapott, irányt változtatott és egy közeli épület falába csapódott."

vicc kettő: "A BRFK közleménye szerint a járműre, mint tárgyra leadott lövés a rendőrségről szóló törvény szerint nem minősül lőfegyverhasználatnak."
Naplózva

Sabc
Vendég
« Válasz #2721 Dátum: 2008. július 11. 09:36:49 am »

Mert az Euro, az aztán kurvára kell nekünk. Igazából ez a kibaszott únió is úgy kellett nekünk, mint meleg szar a zsebbe...
Én speciel nagyon örülnék neki, ha feloszlana az egész únió a picsába.
akkor te vagy ámerika párti vagy, vagy elfelejtetted hozzátenni, hogy az usa-val együtt...
jelenlegi álomszép, piacgazdasági világunkban az EU-nak legalább van egy minimális esélye kordában tartani a nagytestvért.  Cry
másrészt fáj, hogy pont neked kell mondanom, de: unió, nem únió  Wink

Igen, ezerszer inkább Amerika, mint az EU.
Én nem tartozom azok közé, akik fröcsögve szidják az USÁ-t, csak mert most az a divat (20 éve majmolni volt a divat, meg USA feliratos pólóban mászkálni, milyen érdekes), és közben azt se tudja miről beszél, az Egyesült Államokat csak képen meg a tévében látta.
Naplózva
fblacka

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


ejtsd: efbélacka


« Válasz #2722 Dátum: 2008. július 11. 09:43:36 am »

Mert az Euro, az aztán kurvára kell nekünk. Igazából ez a kibaszott únió is úgy kellett nekünk, mint meleg szar a zsebbe...
Én speciel nagyon örülnék neki, ha feloszlana az egész únió a picsába.
akkor te vagy ámerika párti vagy, vagy elfelejtetted hozzátenni, hogy az usa-val együtt...
jelenlegi álomszép, piacgazdasági világunkban az EU-nak legalább van egy minimális esélye kordában tartani a nagytestvért.  Cry
másrészt fáj, hogy pont neked kell mondanom, de: unió, nem únió  Wink

Igen, ezerszer inkább Amerika, mint az EU.
Én nem tartozom azok közé, akik fröcsögve szidják az USÁ-t, csak mert most az a divat (20 éve majmolni volt a divat, meg USA feliratos pólóban mászkálni, milyen érdekes), és közben azt se tudja miről beszél, az Egyesült Államokat csak képen meg a tévében látta.


... na és Kínában jártál?  Roll Eyes
Naplózva

csabE28
aki számodra

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1889


Szerelem, mert cápa!


« Válasz #2723 Dátum: 2008. július 11. 10:17:53 am »

Mert az Euro, az aztán kurvára kell nekünk. Igazából ez a kibaszott únió is úgy kellett nekünk, mint meleg szar a zsebbe...
Én speciel nagyon örülnék neki, ha feloszlana az egész únió a picsába.
akkor te vagy ámerika párti vagy, vagy elfelejtetted hozzátenni, hogy az usa-val együtt...
jelenlegi álomszép, piacgazdasági világunkban az EU-nak legalább van egy minimális esélye kordában tartani a nagytestvért.  Cry
másrészt fáj, hogy pont neked kell mondanom, de: unió, nem únió  Wink

Igen, ezerszer inkább Amerika, mint az EU.
Én nem tartozom azok közé, akik fröcsögve szidják az USÁ-t, csak mert most az a divat (20 éve majmolni volt a divat, meg USA feliratos pólóban mászkálni, milyen érdekes), és közben azt se tudja miről beszél, az Egyesült Államokat csak képen meg a tévében látta.

Na azért ne felejtsd el hogy mekkorát változott az USA külpolitikája, és ezzel együtt a közmegítélése az elmúlt 20 év során!  Ma már számunkra sem az a kis szeretve irigyelt álomország, mint akkor, elfeledve Vietnam tanulságait, hanem egy közelkelet-seggnyaló szemét agresszor, hogy ne mondjam egy pénzügyi érdekkör meghosszabított manipulátor-keze, aki nyiltan világuralomra tör, háborúkat generál mikor kedve tartja, kezében tartva a fél világ gazdaságát, stb.
Nagyot változott azóta a világ, és azt hiszem nem DIVATBÓL rühelli az USA-t és mindazt amit az képvisel, aki rühelli. Nagyonis megvan annak az oka!
A másik: a Fekete hegységet ma is ugyanúgy tisztelem, és vágyom látni mint 20 éve, és szerintem sem a hegységet, hanem a politikusokat kellene örökre elpusztítani!
« Utoljára szerkesztve: 2008. július 11. 10:19:25 am írta csabE28 » Naplózva

Aranka az én kis vasoxidkupackám!
Sabc
Vendég
« Válasz #2724 Dátum: 2008. július 11. 10:49:02 am »

Mert az Euro, az aztán kurvára kell nekünk. Igazából ez a kibaszott únió is úgy kellett nekünk, mint meleg szar a zsebbe...
Én speciel nagyon örülnék neki, ha feloszlana az egész únió a picsába.
akkor te vagy ámerika párti vagy, vagy elfelejtetted hozzátenni, hogy az usa-val együtt...
jelenlegi álomszép, piacgazdasági világunkban az EU-nak legalább van egy minimális esélye kordában tartani a nagytestvért.  Cry
másrészt fáj, hogy pont neked kell mondanom, de: unió, nem únió  Wink

Igen, ezerszer inkább Amerika, mint az EU.
Én nem tartozom azok közé, akik fröcsögve szidják az USÁ-t, csak mert most az a divat (20 éve majmolni volt a divat, meg USA feliratos pólóban mászkálni, milyen érdekes), és közben azt se tudja miről beszél, az Egyesült Államokat csak képen meg a tévében látta.

Na azért ne felejtsd el hogy mekkorát változott az USA külpolitikája, és ezzel együtt a közmegítélése az elmúlt 20 év során!  Ma már számunkra sem az a kis szeretve irigyelt álomország, mint akkor, elfeledve Vietnam tanulságait, hanem egy közelkelet-seggnyaló szemét agresszor, hogy ne mondjam egy pénzügyi érdekkör meghosszabított manipulátor-keze, aki nyiltan világuralomra tör, háborúkat generál mikor kedve tartja, kezében tartva a fél világ gazdaságát, stb.
Nagyot változott azóta a világ, és azt hiszem nem DIVATBÓL rühelli az USA-t és mindazt amit az képvisel, aki rühelli. Nagyonis megvan annak az oka!
A másik: a Fekete hegységet ma is ugyanúgy tisztelem, és vágyom látni mint 20 éve, és szerintem sem a hegységet, hanem a politikusokat kellene örökre elpusztítani!

kezében tartva a fél világ gazdaságát

Kezébe vehetné a miénket is, akkor talán nem itt tartanánk. Így.
Naplózva
csabE28
aki számodra

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1889


Szerelem, mert cápa!


« Válasz #2725 Dátum: 2008. július 11. 10:54:51 am »

Kézben tartja, ne félj! Azért tartunk itt. Nincs neki ebbôl kára, arra mérget vehetsz!
Szerinted miért van, hogy minden új miniszterelnökünket azonnal "meghívják" az USA-ba egy kellemes csevelyre?
Kell nekik ez a kis szarrá eladósodott, tehetetlenül vergödö földdarab, pláne amig tele van idióta rabszolga magyarral, akik eltartják azt a párszázezer élôsködôt, meg amig van felvásárolható ingatlan.
Naplózva

Aranka az én kis vasoxidkupackám!
Sabc
Vendég
« Válasz #2726 Dátum: 2008. július 11. 10:55:56 am »

Mert az Euro, az aztán kurvára kell nekünk. Igazából ez a kibaszott únió is úgy kellett nekünk, mint meleg szar a zsebbe...
Én speciel nagyon örülnék neki, ha feloszlana az egész únió a picsába.
akkor te vagy ámerika párti vagy, vagy elfelejtetted hozzátenni, hogy az usa-val együtt...
jelenlegi álomszép, piacgazdasági világunkban az EU-nak legalább van egy minimális esélye kordában tartani a nagytestvért.  Cry
másrészt fáj, hogy pont neked kell mondanom, de: unió, nem únió  Wink

Igen, ezerszer inkább Amerika, mint az EU.
Én nem tartozom azok közé, akik fröcsögve szidják az USÁ-t, csak mert most az a divat (20 éve majmolni volt a divat, meg USA feliratos pólóban mászkálni, milyen érdekes), és közben azt se tudja miről beszél, az Egyesült Államokat csak képen meg a tévében látta.


... na és Kínában jártál?  Roll Eyes

Az autóikat láttam. Az nekem elég a nuclear holocausthoz.  Grin
Naplózva
csabE28
aki számodra

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1889


Szerelem, mert cápa!


« Válasz #2727 Dátum: 2008. július 11. 10:57:37 am »

Jaj, ne, akkor hol készülnek majd a szuper kis SONY fülhallgatók amit most is hallgatok?  Embarrassed
Naplózva

Aranka az én kis vasoxidkupackám!
Sztavrosz

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 830



« Válasz #2728 Dátum: 2008. július 11. 11:21:57 am »

Mert az Euro, az aztán kurvára kell nekünk. Igazából ez a kibaszott únió is úgy kellett nekünk, mint meleg szar a zsebbe...
Én speciel nagyon örülnék neki, ha feloszlana az egész únió a picsába.
akkor te vagy ámerika párti vagy, vagy elfelejtetted hozzátenni, hogy az usa-val együtt...
jelenlegi álomszép, piacgazdasági világunkban az EU-nak legalább van egy minimális esélye kordában tartani a nagytestvért.  Cry
másrészt fáj, hogy pont neked kell mondanom, de: unió, nem únió  Wink

Igen, ezerszer inkább Amerika, mint az EU.
Én nem tartozom azok közé, akik fröcsögve szidják az USÁ-t, csak mert most az a divat (20 éve majmolni volt a divat, meg USA feliratos pólóban mászkálni, milyen érdekes), és közben azt se tudja miről beszél, az Egyesült Államokat csak képen meg a tévében látta.


... na és Kínában jártál?  Roll Eyes

Az autóikat láttam. Az nekem elég a nuclear holocausthoz.  Grin

Jah változik a világ...

"Milyen rég volt, hogy hasra estem
A fényed előtt, Amerika!
Autócsodák a sztrádán, én meg gyalog a járdán
Mentem napot lopni valahova

Múltak az évek, fordult a kocka
Már nem csodállak, Amerika!
Hiába küldöd a díszpicsádat
Fiatalodni Miamiba

Úgy ahogy mondom, fordult a kocka
Baszd meg a műved, Amerika!
Az elit kultúrád zászlóvivője
Csillagos-sávos kiélt pina"
« Utoljára szerkesztve: 2008. július 11. 11:23:31 am írta Sztavrosz » Naplózva
Mike
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4841


Csokihabanero :D


« Válasz #2729 Dátum: 2008. július 11. 11:38:44 am »

Mert az Euro, az aztán kurvára kell nekünk. Igazából ez a kibaszott únió is úgy kellett nekünk, mint meleg szar a zsebbe...
Én speciel nagyon örülnék neki, ha feloszlana az egész únió a picsába.
akkor te vagy ámerika párti vagy, vagy elfelejtetted hozzátenni, hogy az usa-val együtt...
jelenlegi álomszép, piacgazdasági világunkban az EU-nak legalább van egy minimális esélye kordában tartani a nagytestvért.  Cry
másrészt fáj, hogy pont neked kell mondanom, de: unió, nem únió  Wink

Igen, ezerszer inkább Amerika, mint az EU.
Én nem tartozom azok közé, akik fröcsögve szidják az USÁ-t, csak mert most az a divat (20 éve majmolni volt a divat, meg USA feliratos pólóban mászkálni, milyen érdekes), és közben azt se tudja miről beszél, az Egyesült Államokat csak képen meg a tévében látta.


Én fröcsögve szidom az USA-t. És még nem voltam kint.

De nem azért szidom, ami náluk történik. Azért, ami nálunk, meg a világban. Ahhoz nem kell kimenni, hogy lássuk a kártékony hatását.
Naplózva

Főmordor.
Oldalak: 1 ... 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 [91] 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 ... 190   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2011, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!