CápaBMW fórum
2024. május 05. 00:04:01 am *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 [94] 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 ... 190   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Offtopic; minden, ami a CápaBMW-seket a Cápákon kívül érdekli  (Megtekintve 2451037 alkalommal)
Cápa730

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1043



« Válasz #2790 Dátum: 2008. július 13. 14:46:11 pm »

Az egyik barátom tulajdona.


* Közlekedési Múzeum 2008.május 05. 014.jpg (83.47 KB, 1000x750 - megtekintve 632 alkalommal.)

* Közlekedési Múzeum 2008.május 05. 015.jpg (87.8 KB, 1000x750 - megtekintve 649 alkalommal.)

* Közlekedési Múzeum 2008.május 05. 017.jpg (68.93 KB, 1000x750 - megtekintve 632 alkalommal.)

* Közlekedési Múzeum 2008.május 05. 019.jpg (83.34 KB, 1000x750 - megtekintve 602 alkalommal.)
Naplózva

BMW ÜBER ALLES ! coolsmiley sm_68 coolsmiley
06-30-264-5107
06-1-284-2905
Cápa730

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1043



« Válasz #2791 Dátum: 2008. július 13. 14:51:31 pm »

Nézzétek meg a kidolgozottságát,a részleteit !
Gyönyörű munka,le a kalappal a tervező és gyártó munkája előtt !   408 2014
A gyújtótrafó a blokk elejére téve,hogy a lehető legjobb hűtést kapja.
A hengertől induló kipuff bővöület egy korai rezonátor dob,a teljesítmény növelésére.
A blokk öntvénye és a hajtómű is hűtőbordákkal ellátott.
Lengővillája van,szemben a BK 350 "bakrugós"megoldásához.
A kardánhajtás a lengővillában fut,tokozottan.
Vele összehasonlítva az NDK BK 350-es egy esetlen munkagép.  Tongue
« Utoljára szerkesztve: 2008. július 13. 15:25:47 pm írta Cápa730 » Naplózva

BMW ÜBER ALLES ! coolsmiley sm_68 coolsmiley
06-30-264-5107
06-1-284-2905
Graf Spee
S.T.A.L.K.E.R.

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1558


06202342414


« Válasz #2792 Dátum: 2008. július 13. 16:23:16 pm »

Köszi hogy megosztottad ezt velem meg a többiekkel. Wink
Naplózva
Gisti
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4231



« Válasz #2793 Dátum: 2008. július 13. 19:27:28 pm »

Kösz fiúk!
Még nem láttam élőben ilyent és az egyik barátom fotózta Ópusztaszeren motoros talin ahol mellesleg a lánya esküvőjét is tartották (egyszerre).
Naplózva

+36/70/77-97-815
E23 745i 
E39 525d touring
E46 320 Ci
Triumph Herald 13/60
Yamaha Fj 1200
bömbölő

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1536



« Válasz #2794 Dátum: 2008. július 13. 23:30:24 pm »

Azt szeretném kérdezni, hogy aki vesz egy autót amin nincsen műszaki, romokba hever az autó mert ugy azért vette meg az illető hogy majd két év alatt talpraállítja, szóval az ilyen autót hogyan lehet névre venni?
Nálunk ugyanis az ocsmányirodán azzal kezdik, hogy műszaki, zöldkártya, biztosítás érvényes-e? Ha nem, addig nem írják át. Ez törvényes-e, van-e valami megoldás arra, hogy a rendszámot ne kelljen leadni, stb. ... 1084
Naplózva
bömbölő

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1536



« Válasz #2795 Dátum: 2008. július 14. 00:01:56 am »

Azt szeretném kérdezni, hogy aki vesz egy autót amin nincsen műszaki, romokba hever az autó mert ugy azért vette meg az illető hogy majd két év alatt talpraállítja, szóval az ilyen autót hogyan lehet névre venni?
Nálunk ugyanis az ocsmányirodán azzal kezdik, hogy műszaki, zöldkártya, biztosítás érvényes-e? Ha nem, addig nem írják át. Ez törvényes-e, van-e valami megoldás arra, hogy a rendszámot ne kelljen leadni, stb. ... 1084

át lehet iratni műszaki nélkül is.
megkérdezem neked a pontos mikéntet.
Köszi, én is így tudom, dehát lassan ér el az információ egyes köztisztviselőkhöz.
Ha valami § számot tudnál, akkor esetleg az orra alá tudnám tenni, talán olvasni tudnak.  842


Bár, most hogy belegondolok... 1220
Naplózva
Lidérc
E21 Brothers mother

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 494



« Válasz #2796 Dátum: 2008. július 14. 21:03:06 pm »

Trabence és Promega figyelmébe ajánlom:  Smiley
http://index.hu/gazdasag/magyar/haltrabi0807/
Naplózva
bömbölő

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1536



« Válasz #2797 Dátum: 2008. július 14. 22:10:47 pm »

A "VEZETŐSÉG" figyelmébe ajánlom:

"Kedves barátunk!

Különleges, nagyszabású autós-motoros rendezvényre szeretnénk meginvitálni,
2008 augusztus 9-10-én Siófokra, a Verda Napok Fesztivál-ra, ahol
tuningautók, épített motorok, repülők, helikopterek, hadi járművek és
egyéb járműkülönlegességek népesítik be egy hétvége erejéig az ország
nyári fővárosát.

Egy ilyen kaliberű rendezvényről nem maradhatnak el a márkaklubok,
autós-motoros klubok sem.
Elkerített helyet biztosítunk számotokra, ahol bemutatkozhattok,
kiállíthatjátok legszebb, legérdekesebb járműveiteket. Természetesen a
klubok részére a megjelenés ingyenes, ráadásul a rendezvény más
programjait is ingyenesen látogathatjátok. Elsősorban a szombati napra
várjunk benneteket, de akinek kedve van, vasárnapra is nyugodtan maradhat.

Kérlek, jelezzetek vissza amennyiben részt kívántok venni a
rendezvényen. Minden klubtól maximum 10 autót tudunk fogadni, ha
speciális igényetek van, kérem, azt is jelezzétek. Terveink szerint ide
várjuk az ország összes autos-motoros klubját, így a Verda Napokon lenne
az ország egyik legnagyobb márkafüggetlen autós találkozója. Az autók
mozgatásánál ezen a téren jártas szegedi STREET RACING SZEGED segédkezik.

Kérlek feltétlen regisztrálj oldalunkon, hogy klubodnak helyet tudjunk
biztosítani. Regisztráció: ego.akos@totalcar.hu
telefon: 30-3825399
"
Naplózva
Agyas

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1128



« Válasz #2798 Dátum: 2008. július 15. 07:39:59 am »

A "VEZETŐSÉG" figyelmébe ajánlom:

"Kedves barátunk!

Különleges, nagyszabású autós-motoros rendezvényre szeretnénk meginvitálni,
2008 augusztus 9-10-én Siófokra, a Verda Napok Fesztivál-ra, ahol
tuningautók, épített motorok, repülők, helikopterek, hadi járművek és
egyéb járműkülönlegességek népesítik be egy hétvége erejéig az ország
nyári fővárosát.

Egy ilyen kaliberű rendezvényről nem maradhatnak el a márkaklubok,
autós-motoros klubok sem.
Elkerített helyet biztosítunk számotokra, ahol bemutatkozhattok,
kiállíthatjátok legszebb, legérdekesebb járműveiteket. Természetesen a
klubok részére a megjelenés ingyenes, ráadásul a rendezvény más
programjait is ingyenesen látogathatjátok. Elsősorban a szombati napra
várjunk benneteket, de akinek kedve van, vasárnapra is nyugodtan maradhat.

Kérlek, jelezzetek vissza amennyiben részt kívántok venni a
rendezvényen. Minden klubtól maximum 10 autót tudunk fogadni, ha
speciális igényetek van, kérem, azt is jelezzétek. Terveink szerint ide
várjuk az ország összes autos-motoros klubját, így a Verda Napokon lenne
az ország egyik legnagyobb márkafüggetlen autós találkozója. Az autók
mozgatásánál ezen a téren jártas szegedi STREET RACING SZEGED segédkezik.

Kérlek feltétlen regisztrálj oldalunkon, hogy klubodnak helyet tudjunk
biztosítani. Regisztráció: ego.akos@totalcar.hu
telefon: 30-3825399
"

Salgótali is akkor lesz emlékeim szerint...
Naplózva
VA E21
Vendég
« Válasz #2799 Dátum: 2008. július 15. 09:09:39 am »

Mert az Euro, az aztán kurvára kell nekünk. Igazából ez a kibaszott únió is úgy kellett nekünk, mint meleg szar a zsebbe...
Én speciel nagyon örülnék neki, ha feloszlana az egész únió a picsába.
akkor te vagy ámerika párti vagy, vagy elfelejtetted hozzátenni, hogy az usa-val együtt...
jelenlegi álomszép, piacgazdasági világunkban az EU-nak legalább van egy minimális esélye kordában tartani a nagytestvért.  Cry
másrészt fáj, hogy pont neked kell mondanom, de: unió, nem únió  Wink

Igen, ezerszer inkább Amerika, mint az EU.
Én nem tartozom azok közé, akik fröcsögve szidják az USÁ-t, csak mert most az a divat (20 éve majmolni volt a divat, meg USA feliratos pólóban mászkálni, milyen érdekes), és közben azt se tudja miről beszél, az Egyesült Államokat csak képen meg a tévében látta.

Na azért ne felejtsd el hogy mekkorát változott az USA külpolitikája, és ezzel együtt a közmegítélése az elmúlt 20 év során!  Ma már számunkra sem az a kis szeretve irigyelt álomország, mint akkor, elfeledve Vietnam tanulságait, hanem egy közelkelet-seggnyaló szemét agresszor, hogy ne mondjam egy pénzügyi érdekkör meghosszabított manipulátor-keze, aki nyiltan világuralomra tör, háborúkat generál mikor kedve tartja, kezében tartva a fél világ gazdaságát, stb.
Nagyot változott azóta a világ, és azt hiszem nem DIVATBÓL rühelli az USA-t és mindazt amit az képvisel, aki rühelli. Nagyonis megvan annak az oka!
A másik: a Fekete hegységet ma is ugyanúgy tisztelem, és vágyom látni mint 20 éve, és szerintem sem a hegységet, hanem a politikusokat kellene örökre elpusztítani!

kezében tartva a fél világ gazdaságát

Kezébe vehetné a miénket is, akkor talán nem itt tartanánk. Így.

Megjövök.. olvasom, de itt talajt fogtam  wall
Naplózva
Cápa730

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1043



« Válasz #2800 Dátum: 2008. július 15. 09:17:03 am »

Mert az Euro, az aztán kurvára kell nekünk. Igazából ez a kibaszott únió is úgy kellett nekünk, mint meleg szar a zsebbe...
Én speciel nagyon örülnék neki, ha feloszlana az egész únió a picsába.
akkor te vagy ámerika párti vagy, vagy elfelejtetted hozzátenni, hogy az usa-val együtt...
jelenlegi álomszép, piacgazdasági világunkban az EU-nak legalább van egy minimális esélye kordában tartani a nagytestvért.  Cry
másrészt fáj, hogy pont neked kell mondanom, de: unió, nem únió  Wink

Igen, ezerszer inkább Amerika, mint az EU.
Én nem tartozom azok közé, akik fröcsögve szidják az USÁ-t, csak mert most az a divat (20 éve majmolni volt a divat, meg USA feliratos pólóban mászkálni, milyen érdekes), és közben azt se tudja miről beszél, az Egyesült Államokat csak képen meg a tévében látta.

Na azért ne felejtsd el hogy mekkorát változott az USA külpolitikája, és ezzel együtt a közmegítélése az elmúlt 20 év során!  Ma már számunkra sem az a kis szeretve irigyelt álomország, mint akkor, elfeledve Vietnam tanulságait, hanem egy közelkelet-seggnyaló szemét agresszor, hogy ne mondjam egy pénzügyi érdekkör meghosszabított manipulátor-keze, aki nyiltan világuralomra tör, háborúkat generál mikor kedve tartja, kezében tartva a fél világ gazdaságát, stb.
Nagyot változott azóta a világ, és azt hiszem nem DIVATBÓL rühelli az USA-t és mindazt amit az képvisel, aki rühelli. Nagyonis megvan annak az oka!
A másik: a Fekete hegységet ma is ugyanúgy tisztelem, és vágyom látni mint 20 éve, és szerintem sem a hegységet, hanem a politikusokat kellene örökre elpusztítani!

kezében tartva a fél világ gazdaságát

Kezébe vehetné a miénket is, akkor talán nem itt tartanánk. Így.

Megjövök.. olvasom, de itt talajt fogtam  wall

Részemről a hideg kirázott az ötlettől.
Van aki szeret rabszolga lenni ?  Embarrassed
Naplózva

BMW ÜBER ALLES ! coolsmiley sm_68 coolsmiley
06-30-264-5107
06-1-284-2905
VA E21
Vendég
« Válasz #2801 Dátum: 2008. július 15. 09:25:35 am »

Mert az Euro, az aztán kurvára kell nekünk. Igazából ez a kibaszott únió is úgy kellett nekünk, mint meleg szar a zsebbe...
Én speciel nagyon örülnék neki, ha feloszlana az egész únió a picsába.
akkor te vagy ámerika párti vagy, vagy elfelejtetted hozzátenni, hogy az usa-val együtt...
jelenlegi álomszép, piacgazdasági világunkban az EU-nak legalább van egy minimális esélye kordában tartani a nagytestvért.  Cry
másrészt fáj, hogy pont neked kell mondanom, de: unió, nem únió  Wink

Igen, ezerszer inkább Amerika, mint az EU.
Én nem tartozom azok közé, akik fröcsögve szidják az USÁ-t, csak mert most az a divat (20 éve majmolni volt a divat, meg USA feliratos pólóban mászkálni, milyen érdekes), és közben azt se tudja miről beszél, az Egyesült Államokat csak képen meg a tévében látta.

Na azért ne felejtsd el hogy mekkorát változott az USA külpolitikája, és ezzel együtt a közmegítélése az elmúlt 20 év során!  Ma már számunkra sem az a kis szeretve irigyelt álomország, mint akkor, elfeledve Vietnam tanulságait, hanem egy közelkelet-seggnyaló szemét agresszor, hogy ne mondjam egy pénzügyi érdekkör meghosszabított manipulátor-keze, aki nyiltan világuralomra tör, háborúkat generál mikor kedve tartja, kezében tartva a fél világ gazdaságát, stb.
Nagyot változott azóta a világ, és azt hiszem nem DIVATBÓL rühelli az USA-t és mindazt amit az képvisel, aki rühelli. Nagyonis megvan annak az oka!
A másik: a Fekete hegységet ma is ugyanúgy tisztelem, és vágyom látni mint 20 éve, és szerintem sem a hegységet, hanem a politikusokat kellene örökre elpusztítani!

kezében tartva a fél világ gazdaságát

Kezébe vehetné a miénket is, akkor talán nem itt tartanánk. Így.

Megjövök.. olvasom, de itt talajt fogtam  wall

Részemről a hideg kirázott az ötlettől.
Van aki szeret rabszolga lenni ?  Embarrassed


Ez Sabc véleménye... s ,ahogy látom S_1 meg mindenre rákontráz.   sug 5   ..lásd a igen komoly volumenü centírozás vitát  2funny   .."miért nincs rajtad sapka?"  Rajtatok kívűl minenki értette, mit Mike mondott.
Naplózva
VA E21
Vendég
« Válasz #2802 Dátum: 2008. július 15. 09:44:39 am »



Ez Sabc véleménye... s ,ahogy látom S_1 meg mindenre rákontráz.   sug 5   ..lásd a igen komoly volumenü centírozás vitát  2funny   .."miért nincs rajtad sapka?"  Rajtatok kívűl minenki értette, mit Mike mondott.

biztos nem az lehet a probléma, hogy újonnan kerültem ide és összesen a sabcot, a sixpakkot, a dannertet meg az örnit ismerem személyesen.
ha a sabccal van gondod, neki mondjad, ha velem, akkor meg nekem.
felnőttek vagyunk.
ne dumáljunk mellé.


Ezt úgy mondod, mintha a hátad mögött privátban írtam volna valakinek és úgy derült volna ki.Szerintem ő is olvassa és te is (ezért forum).  Én csak azt nem csípem ,mikor szarságokért ugrotok valakire és addig veritek a vasat míg meleg, de mindenkinek megvan a maga kenyere. Nekem ,akkor úgy látszik az, hogy ezt szóvá tettem.  Mellé dumáltam ,vagy fogalmazzam át?
« Utoljára szerkesztve: 2008. július 15. 09:47:26 am írta Indy » Naplózva
Bubo E21

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1628



« Válasz #2803 Dátum: 2008. július 15. 10:37:44 am »

Mert az Euro, az aztán kurvára kell nekünk. Igazából ez a kibaszott únió is úgy kellett nekünk, mint meleg szar a zsebbe...
Én speciel nagyon örülnék neki, ha feloszlana az egész únió a picsába.
akkor te vagy ámerika párti vagy, vagy elfelejtetted hozzátenni, hogy az usa-val együtt...
jelenlegi álomszép, piacgazdasági világunkban az EU-nak legalább van egy minimális esélye kordában tartani a nagytestvért.  Cry
másrészt fáj, hogy pont neked kell mondanom, de: unió, nem únió  Wink

Igen, ezerszer inkább Amerika, mint az EU.
Én nem tartozom azok közé, akik fröcsögve szidják az USÁ-t, csak mert most az a divat (20 éve majmolni volt a divat, meg USA feliratos pólóban mászkálni, milyen érdekes), és közben azt se tudja miről beszél, az Egyesült Államokat csak képen meg a tévében látta.

Na azért ne felejtsd el hogy mekkorát változott az USA külpolitikája, és ezzel együtt a közmegítélése az elmúlt 20 év során!  Ma már számunkra sem az a kis szeretve irigyelt álomország, mint akkor, elfeledve Vietnam tanulságait, hanem egy közelkelet-seggnyaló szemét agresszor, hogy ne mondjam egy pénzügyi érdekkör meghosszabított manipulátor-keze, aki nyiltan világuralomra tör, háborúkat generál mikor kedve tartja, kezében tartva a fél világ gazdaságát, stb.
Nagyot változott azóta a világ, és azt hiszem nem DIVATBÓL rühelli az USA-t és mindazt amit az képvisel, aki rühelli. Nagyonis megvan annak az oka!
A másik: a Fekete hegységet ma is ugyanúgy tisztelem, és vágyom látni mint 20 éve, és szerintem sem a hegységet, hanem a politikusokat kellene örökre elpusztítani!

kezében tartva a fél világ gazdaságát

Kezébe vehetné a miénket is, akkor talán nem itt tartanánk. Így.

Megjövök.. olvasom, de itt talajt fogtam  wall
Van egy jó hírem. Sad A "meghosszabbított manipulátor keze" kézben tart.
Naplózva
csabE28
aki számodra

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1889


Szerelem, mert cápa!


« Válasz #2804 Dátum: 2008. július 15. 12:10:02 pm »

Ezt meg most én nem értem. Ott van leírva, akkor mi ezen A HÍR??? Shocked
Naplózva

Aranka az én kis vasoxidkupackám!
VA E21
Vendég
« Válasz #2805 Dátum: 2008. július 15. 12:11:24 pm »



Ez Sabc véleménye... s ,ahogy látom S_1 meg mindenre rákontráz.   sug 5   ..lásd a igen komoly volumenü centírozás vitát  2funny   .."miért nincs rajtad sapka?"  Rajtatok kívűl minenki értette, mit Mike mondott.

biztos nem az lehet a probléma, hogy újonnan kerültem ide és összesen a sabcot, a sixpakkot, a dannertet meg az örnit ismerem személyesen.
ha a sabccal van gondod, neki mondjad, ha velem, akkor meg nekem.
felnőttek vagyunk.
ne dumáljunk mellé.


Ezt úgy mondod, mintha a hátad mögött privátban írtam volna valakinek és úgy derült volna ki.Szerintem ő is olvassa és te is (ezért forum).  Én csak azt nem csípem ,mikor szarságokért ugrotok valakire és addig veritek a vasat míg meleg, de mindenkinek megvan a maga kenyere. Nekem ,akkor úgy látszik az, hogy ezt szóvá tettem.  Mellé dumáltam ,vagy fogalmazzam át?

 sug 5

ja, ezt fogalmazd már át mert akkor én értettem félre.
Van értelme?  Evil
Naplózva
collins
+8 év az autóm javára.
Administrator
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7123


18i 82/11 B6 81/11


« Válasz #2806 Dátum: 2008. július 15. 12:11:54 pm »

http://sportgeza.hu/sport/2008/07/15/meghalt_kolonics_gyorgy_olimpiai_bajnok/


az egyik legjobb forma evezős volt, akit ismertem  Cry
Naplózva

"It is like an aircraft. If you replace parts and keep it up, it will go on forever."
VA E21
Vendég
« Válasz #2807 Dátum: 2008. július 15. 12:13:15 pm »

http://sportgeza.hu/sport/2008/07/15/meghalt_kolonics_gyorgy_olimpiai_bajnok/


az egyik legjobb forma evezős volt, akit ismertem  Cry
én is most hallottam a rádióban..kicsit talán túl vannak hajszolva  undecided
A mentőcsőnakba még átdőlt azt elvesztette az eszméletét. Még megpróbálták a helyszinen újra éleszteni, de hiába.. én ennyit tudok.
« Utoljára szerkesztve: 2008. július 15. 12:15:50 pm írta Indy » Naplózva
Lidérc
E21 Brothers mother

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 494



« Válasz #2808 Dátum: 2008. július 15. 15:37:40 pm »

http://sportgeza.hu/sport/2008/07/15/meghalt_kolonics_gyorgy_olimpiai_bajnok/


az egyik legjobb forma evezős volt, akit ismertem  Cry
In memorian: http://index.hu/video/2008/07/15/kolonics_gyorgy_elfaradtam/
Naplózva
Lütyő1
Lázadó

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5712



« Válasz #2809 Dátum: 2008. július 15. 17:09:24 pm »

Azt szeretném kérdezni, hogy aki vesz egy autót amin nincsen műszaki, romokba hever az autó mert ugy azért vette meg az illető hogy majd két év alatt talpraállítja, szóval az ilyen autót hogyan lehet névre venni?
Nálunk ugyanis az ocsmányirodán azzal kezdik, hogy műszaki, zöldkártya, biztosítás érvényes-e? Ha nem, addig nem írják át. Ez törvényes-e, van-e valami megoldás arra, hogy a rendszámot ne kelljen leadni, stb. ... 1084

át lehet iratni műszaki nélkül is.
megkérdezem neked a pontos mikéntet.

Ha jössz pénteken, elmesélem neked, az E23 is át van iratva, mégsincs műszakija..
Naplózva

E12-518;E23-728i;Trafi 601S
Lütyő1
Lázadó

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5712



« Válasz #2810 Dátum: 2008. július 15. 17:26:17 pm »


Nem vagyok egy sportember, de kötelességemnek éreztem, hogy végignézzem. Azt hiszem azt a három percet megérdemli a 15 világbajnoki cím után...Nyugodjék békében!
Naplózva

E12-518;E23-728i;Trafi 601S
scses

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 554



« Válasz #2811 Dátum: 2008. július 15. 17:34:21 pm »


Nem vagyok egy sportember, de kötelességemnek éreztem, hogy végignézzem. Azt hiszem azt a három percet megérdemli a 15 világbajnoki cím után...Nyugodjék békében!

Ma este utolsó riportja az Echo tvn 22:30 kor
Naplózva
csabE28
aki számodra

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1889


Szerelem, mert cápa!


« Válasz #2812 Dátum: 2008. július 15. 18:20:18 pm »

 Cry Cry
Naplózva

Aranka az én kis vasoxidkupackám!
collins
+8 év az autóm javára.
Administrator
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7123


18i 82/11 B6 81/11


« Válasz #2813 Dátum: 2008. július 15. 21:04:42 pm »

http://sportgeza.hu/sport/2008/07/15/egy_oran_at_kuzdottek_kolonics_eleteert/


elképesztő, hogy milyen egészségügyi állapotok uralkodnak itthon... nem a faszban volt, egy erdőben a mátrában, hanem a fővárosban bassza meg!


(ha jól emlékszem 15 perces maximális kiérkezést ígértek odafentről pár éve...)
Naplózva

"It is like an aircraft. If you replace parts and keep it up, it will go on forever."
bömbölő

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1536



« Válasz #2814 Dátum: 2008. július 15. 21:37:55 pm »

Azt szeretném kérdezni, hogy aki vesz egy autót amin nincsen műszaki, romokba hever az autó mert ugy azért vette meg az illető hogy majd két év alatt talpraállítja, szóval az ilyen autót hogyan lehet névre venni?
Nálunk ugyanis az ocsmányirodán azzal kezdik, hogy műszaki, zöldkártya, biztosítás érvényes-e? Ha nem, addig nem írják át. Ez törvényes-e, van-e valami megoldás arra, hogy a rendszámot ne kelljen leadni, stb. ... 1084

át lehet iratni műszaki nélkül is.
megkérdezem neked a pontos mikéntet.

Ha jössz pénteken, elmesélem neked, az E23 is át van iratva, mégsincs műszakija..
Köszi.
Naplózva
Lütyő1
Lázadó

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5712



« Válasz #2815 Dátum: 2008. július 16. 17:25:23 pm »

Azt szeretném kérdezni, hogy aki vesz egy autót amin nincsen műszaki, romokba hever az autó mert ugy azért vette meg az illető hogy majd két év alatt talpraállítja, szóval az ilyen autót hogyan lehet névre venni?
Nálunk ugyanis az ocsmányirodán azzal kezdik, hogy műszaki, zöldkártya, biztosítás érvényes-e? Ha nem, addig nem írják át. Ez törvényes-e, van-e valami megoldás arra, hogy a rendszámot ne kelljen leadni, stb. ... 1084

át lehet iratni műszaki nélkül is.
megkérdezem neked a pontos mikéntet.

Ha jössz pénteken, elmesélem neked, az E23 is át van iratva, mégsincs műszakija..
Köszi.

Nincs mit!Szóval jössz.
Mondom:JÖSSZ!!:Smiley)
Naplózva

E12-518;E23-728i;Trafi 601S
Graf Spee
S.T.A.L.K.E.R.

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1558


06202342414


« Válasz #2816 Dátum: 2008. július 16. 17:36:46 pm »

Egy kis hasonlatgyújtemény.
Angolok magyarul:

- What can there (Vadkender)
- Hole one a wait say? (Hol van a WC?)
- One Kate Lee bumm (Van két libám)
- All cut race (Alkatrész)
- Hot show race (Hátsórész)
- Kitchen get neck (Kicsengetnek)
- New see one up road? (Nyuszi van apród?)
- Me of us one? (Mi a fasz van?)
- One hut one Kate catch came (Van hatvankét kecském)
- Hut are row Zoe saw (Határozószó)
- Sun cow (Szánkó)
- Sir one a you come on (Szõr van a lyukamon)
- This no all (Disznóól)
- Kate no mud touch cow one a bock Ron tool. (Két nomád tacskó van a
bokron túl.)
- Beer luck! (Bírlak!)
- Soul a new! (Szól anyu!)
- Tap ate a. (Tapéta.)
- Fog peace call low. (Fogpiszkáló.)
- Tape at war you one a fun. (Tépett varjú van a fán.)
Naplózva
Promega
Administrator
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3724



« Válasz #2817 Dátum: 2008. július 16. 18:38:33 pm »

Trabence és Promega figyelmébe ajánlom:  Smiley
http://index.hu/gazdasag/magyar/haltrabi0807/
Az egyik szemem sír, a másik meg csak félig nevet...

Nem lehetett volna ezzel kezdeni a történetet?
Ehelyett hülyítették itt a népet, meg egy csomó ember bedőlt és egy csomó jobbsorsra érdemes "papika" autó került a zúzdákba...

Na megyek hányni...

Promega
Naplózva
Lütyő1
Lázadó

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5712



« Válasz #2818 Dátum: 2008. július 16. 19:13:57 pm »

Trabence és Promega figyelmébe ajánlom:  Smiley
http://index.hu/gazdasag/magyar/haltrabi0807/
Az egyik szemem sír, a másik meg csak félig nevet...

Nem lehetett volna ezzel kezdeni a történetet?
Ehelyett hülyítették itt a népet, meg egy csomó ember bedőlt és egy csomó jobbsorsra érdemes "papika" autó került a zúzdákba...

Na megyek hányni...

Promega

Lobby...:Sad(
Naplózva

E12-518;E23-728i;Trafi 601S
kopasz

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1296


"Ragadozó"


« Válasz #2819 Dátum: 2008. július 16. 19:19:54 pm »

tudom nem BMW és nem is shark,ez a melos szekerem Grin afro
Taksony T4 bánya,tavaly julius körül


* Kép049.jpg (59.82 KB, 1600x1200 - megtekintve 454 alkalommal.)
Naplózva
Oldalak: 1 ... 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 [94] 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 ... 190   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2011, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!