CápaBMW fórum
2024. május 20. 00:46:51 am *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 [64] 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 ... 190   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Offtopic; minden, ami a CápaBMW-seket a Cápákon kívül érdekli  (Megtekintve 2470835 alkalommal)
Ehuszonegy
Vendég
« Válasz #1890 Dátum: 2008. május 10. 12:35:54 pm »

Viszont a pédák között ott van az is amitől a legjobban féltem:
"Egy 130 ezres bírságot is kiróttak, mert valaki az 50-es sebességkorlátot 54 kilométeres óránkénti sebességgel lépte túl."

Nekem nem az a bajom, ha valamelyik újgazdag köcsögöt elkapják 300-al tépni országúton és megbüntetik 300e-re, hanem ez.

Milyen dolog az, hogy valaki 4Km/h-val túllépi a megengedettet az egyből 130e HUF. Az emberek 40% kb. 100-200e HUF-os autóval jár. Akkor ez most hogy van?
Egyébként is a 10% átlépés még csak ejnyebejnye, nem?

Szóval a lényeg, hogy megint csak beszednek egy rakat pénzt és közben a kisemberek szopnak.

Mert, vajon hol érdekli azt aki 20-30 millás autót vezet, hogy ha egyszer-kétszer elkapják 300e-re.

De mondjuk egy családapa, aki autójával keresi a kenyeret és 50es táblánál megbasszák 130e-re mert 54-el ment, akkor az dögöljön éhen az egész családjával együtt?

Kurvára elegem van ebből a kibaszott országból, az élén lévő kibaszott hazug szemétláda pöcsfejekből és a fantsztikus intézkedéseikből!!!

Ha egyszer sittre kerülök akkor az azért lesz, mert felrobbantom sz össze köcsögöt amikor az év elejei országgyűlésen mind ott vannak mert a fizuemelésükről szavaznak, mert az nekik mindíg jár.

- na lehet moderálni -


Ha az 50-et 54-el léped túl, akkor 104-el mész. Szerintem ezért még kevés is a 130 ezres bünti!

Akit meg 3 K-ra büntetnek annak valószínű ugrik a jogsija is , legalább egy évre!
« Utoljára szerkesztve: 2008. május 10. 12:37:25 pm írta Ehuszonegy » Naplózva
bömbölő

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1536



« Válasz #1891 Dátum: 2008. május 10. 14:21:22 pm »

Viszont a pédák között ott van az is amitől a legjobban féltem:
"Egy 130 ezres bírságot is kiróttak, mert valaki az 50-es sebességkorlátot 54 kilométeres óránkénti sebességgel lépte túl."

Nekem nem az a bajom, ha valamelyik újgazdag köcsögöt elkapják 300-al tépni országúton és megbüntetik 300e-re, hanem ez.

Milyen dolog az, hogy valaki 4Km/h-val túllépi a megengedettet az egyből 130e HUF. Az emberek 40% kb. 100-200e HUF-os autóval jár. Akkor ez most hogy van?
Egyébként is a 10% átlépés még csak ejnyebejnye, nem?

Szóval a lényeg, hogy megint csak beszednek egy rakat pénzt és közben a kisemberek szopnak.

Mert, vajon hol érdekli azt aki 20-30 millás autót vezet, hogy ha egyszer-kétszer elkapják 300e-re.

De mondjuk egy családapa, aki autójával keresi a kenyeret és 50es táblánál megbasszák 130e-re mert 54-el ment, akkor az dögöljön éhen az egész családjával együtt?

Kurvára elegem van ebből a kibaszott országból, az élén lévő kibaszott hazug szemétláda pöcsfejekből és a fantsztikus intézkedéseikből!!!

Ha egyszer sittre kerülök akkor az azért lesz, mert felrobbantom sz össze köcsögöt amikor az év elejei országgyűlésen mind ott vannak mert a fizuemelésükről szavaznak, mert az nekik mindíg jár.

- na lehet moderálni -
eusa_clap eusa_clap eusa_clap
A szívemből szóltál tezsvírem.  409
Naplózva
gim_e12
Vendég
« Válasz #1892 Dátum: 2008. május 10. 15:05:31 pm »

Viszont a pédák között ott van az is amitől a legjobban féltem:
"Egy 130 ezres bírságot is kiróttak, mert valaki az 50-es sebességkorlátot 54 kilométeres óránkénti sebességgel lépte túl."

Nekem nem az a bajom, ha valamelyik újgazdag köcsögöt elkapják 300-al tépni országúton és megbüntetik 300e-re, hanem ez.

Milyen dolog az, hogy valaki 4Km/h-val túllépi a megengedettet az egyből 130e HUF. Az emberek 40% kb. 100-200e HUF-os autóval jár. Akkor ez most hogy van?
Egyébként is a 10% átlépés még csak ejnyebejnye, nem?

Szóval a lényeg, hogy megint csak beszednek egy rakat pénzt és közben a kisemberek szopnak.

Mert, vajon hol érdekli azt aki 20-30 millás autót vezet, hogy ha egyszer-kétszer elkapják 300e-re.

De mondjuk egy családapa, aki autójával keresi a kenyeret és 50es táblánál megbasszák 130e-re mert 54-el ment, akkor az dögöljön éhen az egész családjával együtt?

Kurvára elegem van ebből a kibaszott országból, az élén lévő kibaszott hazug szemétláda pöcsfejekből és a fantsztikus intézkedéseikből!!!

Ha egyszer sittre kerülök akkor az azért lesz, mert felrobbantom sz össze köcsögöt amikor az év elejei országgyűlésen mind ott vannak mert a fizuemelésükről szavaznak, mert az nekik mindíg jár.

- na lehet moderálni -


Ha az 50-et 54-el léped túl, akkor 104-el mész. Szerintem ezért még kevés is a 130 ezres bünti!

Akit meg 3 K-ra büntetnek annak valószínű ugrik a jogsija is , legalább egy évre!

Lehet, hogy én értelmezem rosszul, de szerintem itt nem arról volt szó, hogy 104km/h-val ment az 50-es táblánál. Bár kétség kívül két féle képpen értelmezhető.
Ha lakott területen valaki 104-el megy azt nem sajnálom.
Viszont sokat ingázok/tam a 4es főúton BP és Szolnok között és amikor két sávosították az utat, volt hogy több mint egy évig kint voltak a 60-as, 40-es táblák (Abony elkerülő, Abony-Cegléd közötti szakasz) úgy, hogy pl. télen rohadtul nem csináltak semmit. Naná, hogy idővel mindenki tett a táblákra és min. 80-al ment.

Nagyon sok ok nélkül kitett, ott felejtett, vagy nem megfelelő mértékben csökkentett korlátozó táblát látok akármerre járok, és nem tartom sportszerűnek így az ilyen mértékű büntetéseket.

Mikor kint voltam németben akkor volt 80as korlátozó tábla az autópályán, ha olyan sáv szűkület volt, hogy a két szemben jövő kamionos nyújtózkodás nélkül tudott volna pacsit adni egymásnak. Nincs felesleges 40-es, 60-as tábla kibaszva mindenhova.

Másrészt: MO-n a sebesség korlátozó táblák 80%-a azért van kitéve, mert szarul csinálják meg az utakat. Vályúsok, gödrösek, egy tél alatt feltöredeznek.
Szóval akkor kit kellene büntetni?
Nem azt aki szar minőségű utat csinál? Persze, garanciát vállal és javítja: de hogy? kivágnak egy 50x50es kockát és esőben, mínuszban betömik. Rakás szar!!!

Szóval a lényeg: itthon mindíg ez a felállás. Nem az okokat szűntetik meg, hanem a következményeket próbálják visszaszorítani.

Teljesen más a véleményem az ittas/drogos vezetésről és azokról is akik elméletileg jogsit kaptak/kapnak de biciklire sem engedném őket felülni.

- modi -
Naplózva
Mike
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4841


Csokihabanero :D


« Válasz #1893 Dátum: 2008. május 11. 10:30:02 am »

Én rohadtul gondolkodom a szlovák rendszámon és jogosítványon.

- A rendszám azért, mert nincs regaódó, kombi jellegűekre pl E39 touring, céges szinten visszaadják az ÁFA-t, tehát, ha van ismerős, kis túlzással a mostani E39-em magyar piaci árából tudnék venni Németországban egy 2 évvel fiatalabb ugyanilyet vagy egy hasonló évjáratú Alpina D10-et és azt Szlovákiaában forgalomba tudnám helyezni.

- A jogosítványt, ahhoz csak kell egy szlovák lakcím, és le kell vizsgázni, de azt lehet magyraul is, meg azért, hogy az objektív felelőség baromságukkal meg vívjanak meg a szlovák hatóságokkal, velünk megetették, de velük nem fog menni. Kétlem, hogy egy fotó alapján ki tudnának küldeni szlovákiai lakosnak 3 kilós csekket.


Naplózva

Főmordor.
gim_e12
Vendég
« Válasz #1894 Dátum: 2008. május 11. 10:37:03 am »

Én rohadtul gondolkodom a szlovák rendszámon és jogosítványon.

- A rendszám azért, mert nincs regaódó, kombi jellegűekre pl E39 touring, céges szinten visszaadják az ÁFA-t, tehát, ha van ismerős, kis túlzással a mostani E39-em magyar piaci árából tudnék venni Németországban egy 2 évvel fiatalabb ugyanilyet vagy egy hasonló évjáratú Alpina D10-et és azt Szlovákiaában forgalomba tudnám helyezni.

- A jogosítványt, ahhoz csak kell egy szlovák lakcím, és le kell vizsgázni, de azt lehet magyraul is, meg azért, hogy az objektív felelőség baromságukkal meg vívjanak meg a szlovák hatóságokkal, velünk megetették, de velük nem fog menni. Kétlem, hogy egy fotó alapján ki tudnának küldeni szlovákiai lakosnak 3 kilós csekket.




Ebből azt hiszem csak a Szlovák lakcím a necces a legtöbbünknek.
Egyébként már valószínűleg én is ezt tettem volna.
Naplózva
akos51

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25



« Válasz #1895 Dátum: 2008. május 11. 10:48:07 am »

Kétlem, hogy egy fotó alapján ki tudnának küldeni szlovákiai lakosnak 3 kilós csekket.

Az attól függ...
http://www.hasznoshirek.hu/?module=news&action=show&nid=22507
Naplózva
Boge
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3298


Ne vedd el!


« Válasz #1896 Dátum: 2008. május 11. 17:13:55 pm »

Kétlem, hogy egy fotó alapján ki tudnának küldeni szlovákiai lakosnak 3 kilós csekket.

Az attól függ...
http://www.hasznoshirek.hu/?module=news&action=show&nid=22507

Az Unió és a világ egyirányú utca magyarország felé. Mi mindent betartunk, jobban is mint kellene, de fordítva....
Pl. a gázoló ír faszkalap most is szabadlábon van, pedig jogerős letöltendője van....de erről már beszéltünk. Szóval ha mi kint csinálunk ezt-azt akkor oké hogy behajtja pl. az osztrák, de a mimóza magyarok fosnak keménykedni külfölddel. Mindig is erről volt híres az országunk...mármint hogy barna a nyelvünk.
Naplózva
Mike
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4841


Csokihabanero :D


« Válasz #1897 Dátum: 2008. május 11. 18:10:53 pm »

Kétlem, hogy egy fotó alapján ki tudnának küldeni szlovákiai lakosnak 3 kilós csekket.

Az attól függ...
http://www.hasznoshirek.hu/?module=news&action=show&nid=22507

Igen, ez eddig, OK, de ez addig jó,a míg megállítanak, ami eddig is így volt. Ha csak az autópálya kamerák, vagy a hamarosan érkező privát üzemeltetésű kamerák veszik fel a Szlovák cég tulajdonában álló autót, akkor a sofőrt nem biztos, hogy megtalálják, ugyanis, ott nem érvényes az objektív "mindegy ki csak fizessen" felelősség. Cheesy

Másrészről a magyar paraszton csak az itthon érvényes díjakat lehet behajtani, gondolom ez fordítva is így van, tehát ha szlovák megy gyorsan, akkor nem szabhatják ki rá a 3 kilós bírságot max az ott elérhető maximumot.
Naplózva

Főmordor.
Mike
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4841


Csokihabanero :D


« Válasz #1898 Dátum: 2008. május 11. 18:14:34 pm »

És félreértés ne essék, nem előre megfontolt szándékkal szeretnék gyorshajtani, nem áll szándékomban részegen vezetni, sőt egyáltalán minden szabály betartanék, ha az betartható lenne, de a tököm tele van a véresszájú komcsi rezsimmel, akik a 16-ik bőrt húzzák le a magyarokról, hogy cserébe el tudják tartani magukat és a retkeket. Ne az én bírságomból fizessék ki a fel sem épült ház szocpolját!
Naplózva

Főmordor.
Graf Spee
S.T.A.L.K.E.R.

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1558


06202342414


« Válasz #1899 Dátum: 2008. május 11. 20:14:07 pm »

És félreértés ne essék, nem előre megfontolt szándékkal szeretnék gyorshajtani, nem áll szándékomban részegen vezetni, sőt egyáltalán minden szabály betartanék, ha az betartható lenne, de a tököm tele van a véresszájú komcsi rezsimmel, akik a 16-ik bőrt húzzák le a magyarokról, hogy cserébe el tudják tartani magukat és a retkeket. Ne az én bírságomból fizessék ki a fel sem épült ház szocpolját!
Nagyjából összefoglaltad amit ezzel a témával kapcsolatban gondolok.
Hát fenjük meg a kaszákat !
Nosza hegyibe !   1561 1561 1561
Nah jah. Énis erre a nem előre megfontolt szándékra gondoltam. Sajnos igen nagy az esély rá, hogy jönni fog a csekk....
Naplózva
Boge
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3298


Ne vedd el!


« Válasz #1900 Dátum: 2008. május 11. 20:41:01 pm »

Nem idézek most semmit és nem is a leírtak igazság tartalmával van a baj, de egyrészt a fórum alapszabály is tiltja, másrészt meg ne egy hülye om busan miatt keljen bezárni az oldalt...esetleg megbélyegezni. Lécci ne merüljünk jobban bele a cigánykérdésbe. Elég ha teszek egy kört a város azon részein és ....nem is folytatom.
Naplózva
steffe

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2566



« Válasz #1901 Dátum: 2008. május 11. 23:07:42 pm »

Na ezt a változatot simán bevállalnám,de gondolom itthon nem sok futkározik belőle!!   Cry Cry Cry

http://www.ultimatespecs.com/?option=4&brand=11&model=62&car=1460
Naplózva

steffe
Sabc
Vendég
« Válasz #1902 Dátum: 2008. május 12. 08:59:16 am »

Na ezt a változatot simán bevállalnám,de gondolom itthon nem sok futkározik belőle!!   Cry Cry Cry

http://www.ultimatespecs.com/?option=4&brand=11&model=62&car=1460

Valszeg egy darab sem, ez a dél-afrikai 745i és jobbkormányos. Smiley
Naplózva
BB

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 223



« Válasz #1903 Dátum: 2008. május 12. 10:04:27 am »

Na ezt a változatot simán bevállalnám,de gondolom itthon nem sok futkározik belőle!!   Cry Cry Cry

http://www.ultimatespecs.com/?option=4&brand=11&model=62&car=1460

Valszeg egy darab sem, ez a dél-afrikai 745i és jobbkormányos. Smiley
Van egy magazinom, amiben írnak a jobbkormányos délafrikai 745i-kről, de nem találom. Illés ez az újság van nálad? Beszkennelnéd és feldobnád azt a cikket? Szerintem elég különleges, mert alapból nem csináltak jobbkormányos 45i-ket, de Délafrikában összeraktak egy párat. Amelyikről írnak azzal járt akkoriban Bernd Pischetsrieder.
Naplózva

E21 320/6 1982; F650ST 1997; E39 530d 2002; K1200R 2006
Lütyő1
Lázadó

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5712



« Válasz #1904 Dátum: 2008. május 12. 10:05:17 am »

Viszont a pédák között ott van az is amitől a legjobban féltem:
"Egy 130 ezres bírságot is kiróttak, mert valaki az 50-es sebességkorlátot 54 kilométeres óránkénti sebességgel lépte túl."

Nekem nem az a bajom, ha valamelyik újgazdag köcsögöt elkapják 300-al tépni országúton és megbüntetik 300e-re, hanem ez.

Milyen dolog az, hogy valaki 4Km/h-val túllépi a megengedettet az egyből 130e HUF. Az emberek 40% kb. 100-200e HUF-os autóval jár. Akkor ez most hogy van?
Egyébként is a 10% átlépés még csak ejnyebejnye, nem?

Szóval a lényeg, hogy megint csak beszednek egy rakat pénzt és közben a kisemberek szopnak.

Mert, vajon hol érdekli azt aki 20-30 millás autót vezet, hogy ha egyszer-kétszer elkapják 300e-re.

De mondjuk egy családapa, aki autójával keresi a kenyeret és 50es táblánál megbasszák 130e-re mert 54-el ment, akkor az dögöljön éhen az egész családjával együtt?

Kurvára elegem van ebből a kibaszott országból, az élén lévő kibaszott hazug szemétláda pöcsfejekből és a fantsztikus intézkedéseikből!!!

Ha egyszer sittre kerülök akkor az azért lesz, mert felrobbantom sz össze köcsögöt amikor az év elejei országgyűlésen mind ott vannak mert a fizuemelésükről szavaznak, mert az nekik mindíg jár.

- na lehet moderálni -


Ha az 50-et 54-el léped túl, akkor 104-el mész. Szerintem ezért még kevés is a 130 ezres bünti!

Akit meg 3 K-ra büntetnek annak valószínű ugrik a jogsija is , legalább egy évre!

Lehet, hogy én értelmezem rosszul, de szerintem itt nem arról volt szó, hogy 104km/h-val ment az 50-es táblánál. Bár kétség kívül két féle képpen értelmezhető.
Ha lakott területen valaki 104-el megy azt nem sajnálom.
Viszont sokat ingázok/tam a 4es főúton BP és Szolnok között és amikor két sávosították az utat, volt hogy több mint egy évig kint voltak a 60-as, 40-es táblák (Abony elkerülő, Abony-Cegléd közötti szakasz) úgy, hogy pl. télen rohadtul nem csináltak semmit. Naná, hogy idővel mindenki tett a táblákra és min. 80-al ment.

Nagyon sok ok nélkül kitett, ott felejtett, vagy nem megfelelő mértékben csökkentett korlátozó táblát látok akármerre járok, és nem tartom sportszerűnek így az ilyen mértékű büntetéseket.

Mikor kint voltam németben akkor volt 80as korlátozó tábla az autópályán, ha olyan sáv szűkület volt, hogy a két szemben jövő kamionos nyújtózkodás nélkül tudott volna pacsit adni egymásnak. Nincs felesleges 40-es, 60-as tábla kibaszva mindenhova.

Másrészt: MO-n a sebesség korlátozó táblák 80%-a azért van kitéve, mert szarul csinálják meg az utakat. Vályúsok, gödrösek, egy tél alatt feltöredeznek.
Szóval akkor kit kellene büntetni?
Nem azt aki szar minőségű utat csinál? Persze, garanciát vállal és javítja: de hogy? kivágnak egy 50x50es kockát és esőben, mínuszban betömik. Rakás szar!!!

Szóval a lényeg: itthon mindíg ez a felállás. Nem az okokat szűntetik meg, hanem a következményeket próbálják visszaszorítani.

Teljesen más a véleményem az ittas/drogos vezetésről és azokról is akik elméletileg jogsit kaptak/kapnak de biciklire sem engedném őket felülni.

- modi -

A 4-esen még most is sok helyen kint van a 60-as tábla. Megpróbáltam TEHERAUTÓVAL betartani, nem egyszerűen toltak le...A 80 más jobb...Úgyhogy ébn leszarom, ráállok egy másik kamionra, és mehetünk...
Naplózva

E12-518;E23-728i;Trafi 601S
Cápa730

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1043



« Válasz #1905 Dátum: 2008. május 12. 13:24:44 pm »

Nem idézek most semmit és nem is a leírtak igazság tartalmával van a baj, de egyrészt a fórum alapszabály is tiltja, másrészt meg ne egy hülye om busan miatt keljen bezárni az oldalt...esetleg megbélyegezni. Lécci ne merüljünk jobban bele a cigánykérdésbe. Elég ha teszek egy kört a város azon részein és ....nem is folytatom.

Teljesen igazad van,csak egyszerűen kibukott belőlem,nem volt szándékos.
Töröltem a hozzászólásomat.
Naplózva

BMW ÜBER ALLES ! coolsmiley sm_68 coolsmiley
06-30-264-5107
06-1-284-2905
collins
+8 év az autóm javára.
Administrator
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7125


18i 82/11 B6 81/11


« Válasz #1906 Dátum: 2008. május 12. 13:46:09 pm »

Na ezt a változatot simán bevállalnám,de gondolom itthon nem sok futkározik belőle!!   Cry Cry Cry

http://www.ultimatespecs.com/?option=4&brand=11&model=62&car=1460

Valszeg egy darab sem, ez a dél-afrikai 745i és jobbkormányos. Smiley
Van egy magazinom, amiben írnak a jobbkormányos délafrikai 745i-kről, de nem találom. Illés ez az újság van nálad? Beszkennelnéd és feldobnád azt a cikket? Szerintem elég különleges, mert alapból nem csináltak jobbkormányos 45i-ket, de Délafrikában összeraktak egy párat. Amelyikről írnak azzal járt akkoriban Bernd Pischetsrieder.
Igen, itt van az asztalomon Smiley
Most csak befotózni tudom, de ha kell, akkor beszkennelem a héten!
Naplózva

"It is like an aircraft. If you replace parts and keep it up, it will go on forever."
BB

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 223



« Válasz #1907 Dátum: 2008. május 12. 14:02:31 pm »

Na ezt a változatot simán bevállalnám,de gondolom itthon nem sok futkározik belőle!!   Cry Cry Cry

http://www.ultimatespecs.com/?option=4&brand=11&model=62&car=1460

Valszeg egy darab sem, ez a dél-afrikai 745i és jobbkormányos. Smiley
Van egy magazinom, amiben írnak a jobbkormányos délafrikai 745i-kről, de nem találom. Illés ez az újság van nálad? Beszkennelnéd és feldobnád azt a cikket? Szerintem elég különleges, mert alapból nem csináltak jobbkormányos 45i-ket, de Délafrikában összeraktak egy párat. Amelyikről írnak azzal járt akkoriban Bernd Pischetsrieder.
Igen, itt van az asztalomon Smiley
Most csak befotózni tudom, de ha kell, akkor beszkennelem a héten!
Akkor jó, mert egy pillanatra megijedtem, hogy elkavartam vhova...
Nekem nem kell lefotóznod, mert én olvastam, csak arra gondoltam hátha érdekel valakit innen is, ha már szóbakerült.
Mikor derül ki, hogy mérnökpalánta leszel-e?
Naplózva

E21 320/6 1982; F650ST 1997; E39 530d 2002; K1200R 2006
collins
+8 év az autóm javára.
Administrator
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7125


18i 82/11 B6 81/11


« Válasz #1908 Dátum: 2008. május 12. 14:04:54 pm »

asszem július 24. az a bizonyos nap  Roll Eyes
Naplózva

"It is like an aircraft. If you replace parts and keep it up, it will go on forever."
Cápa730

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1043



« Válasz #1909 Dátum: 2008. május 12. 14:48:52 pm »

Na ezt a változatot simán bevállalnám,de gondolom itthon nem sok futkározik belőle!!   Cry Cry Cry

http://www.ultimatespecs.com/?option=4&brand=11&model=62&car=1460

Valszeg egy darab sem, ez a dél-afrikai 745i és jobbkormányos. Smiley

Ez mitől jobbkormányos ?    54 1084
A repülős képen a bal oldali autóban,amelyik szemből áll,látszik a kormány a bal oldalon.
A beltérről készült képen is a kormánytól jobb oldalra nyúlik a műszerfal,váltóbox,az is bal kormányos.
A motortérről bezzeg nem raktak be képet a taplók.
Kiváncsi lennék rá,hogy az E23-hoz kifejlesztett "prototípus" motor van benne,vagy az E32-esé.
Ha az E32-esé,akkor komolyan mondom nem kellene.
« Utoljára szerkesztve: 2008. május 12. 14:55:05 pm írta Cápa730 » Naplózva

BMW ÜBER ALLES ! coolsmiley sm_68 coolsmiley
06-30-264-5107
06-1-284-2905
Sabc
Vendég
« Válasz #1910 Dátum: 2008. május 12. 15:00:04 pm »

Na ezt a változatot simán bevállalnám,de gondolom itthon nem sok futkározik belőle!!   Cry Cry Cry

http://www.ultimatespecs.com/?option=4&brand=11&model=62&car=1460

Valszeg egy darab sem, ez a dél-afrikai 745i és jobbkormányos. Smiley

Ez mitől jobbkormányos ?    54 1084
A repülős képen a bal oldali autóban,amelyik szemből áll,látszik a kormány a bal oldalon.
A beltérről készült képen is a kormánytól jobb oldalra nyúlik a műszerfal,váltóbox,az is bal kormányos.
A motortérről bezzeg nem raktak be képet a taplók.
Kiváncsi lennék rá,hogy az E23-hoz kifejlesztett "prototípus" motor van benne,vagy az E32-esé.
Ha az E32-esé,akkor komolyan mondom nem kellene.

A képek nem dél-afrikai 745-ösöket ábrázolnak, csak E23-akat, illusztráció gyanánt. Nyilván európai kivitelű modelleket.
Dél-Afrikában viszont baloldali közlekedés van, tehát ott csak jobbkormányos BMW-k készültek. Smiley
És E28 M5 motor volt bennük.  Wink
Naplózva
Cápa730

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1043



« Válasz #1911 Dátum: 2008. május 12. 16:07:20 pm »

Na ezt a változatot simán bevállalnám,de gondolom itthon nem sok futkározik belőle!!   Cry Cry Cry

http://www.ultimatespecs.com/?option=4&brand=11&model=62&car=1460

Valszeg egy darab sem, ez a dél-afrikai 745i és jobbkormányos. Smiley

Ez mitől jobbkormányos ?    54 1084
A repülős képen a bal oldali autóban,amelyik szemből áll,látszik a kormány a bal oldalon.
A beltérről készült képen is a kormánytól jobb oldalra nyúlik a műszerfal,váltóbox,az is bal kormányos.
A motortérről bezzeg nem raktak be képet a taplók.
Kiváncsi lennék rá,hogy az E23-hoz kifejlesztett "prototípus" motor van benne,vagy az E32-esé.
Ha az E32-esé,akkor komolyan mondom nem kellene.

A képek nem dél-afrikai 745-ösöket ábrázolnak, csak E23-akat, illusztráció gyanánt. Nyilván európai kivitelű modelleket.
Dél-Afrikában viszont baloldali közlekedés van, tehát ott csak jobbkormányos BMW-k készültek. Smiley
És E28 M5 motor volt bennük.  Wink

Jaj. A hengerűrtartalmat benéztem. Csak a képekre koncentráltam,
a kép alatt lévő feliratot néztem,nem a tipusleírást.
Ebben igazad van,hogy a leírásban szerepelnek valós adatok.
Az meg,hogy az európai változatot tették be ilusztrációnak,az nem szép dolog.
« Utoljára szerkesztve: 2008. május 12. 16:11:48 pm írta Cápa730 » Naplózva

BMW ÜBER ALLES ! coolsmiley sm_68 coolsmiley
06-30-264-5107
06-1-284-2905
Mrs.Durci
Vendég
« Válasz #1912 Dátum: 2008. május 13. 20:36:12 pm »

Mindenki szorítson holnap!!Kettőtől 5-ig!!Szügségem lesz rá!!Köszike!!
Naplózva
Graf Spee
S.T.A.L.K.E.R.

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1558


06202342414


« Válasz #1913 Dátum: 2008. május 13. 20:39:05 pm »

Mindenki szorítson holnap!!Kettőtől 5-ig!!Szügségem lesz rá!!Köszike!!
Oké. Szorítunk  Wink
Naplózva
Boge
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3298


Ne vedd el!


« Válasz #1914 Dátum: 2008. május 13. 21:32:53 pm »

A téma csak félig off. Stefével egy kis kiránduláson voltunk. Először meló, aztán egy kis nyálcsorgatás. A képek nézegetéséhez mindenkinek jó étvágyat kivánok!!! icon_slyuni icon_slyuni      icon_slyuni         icon_slyuni     icon_slyuni


* P4260125.JPG (64.47 KB, 1600x1200 - megtekintve 586 alkalommal.)

* P4260126.JPG (96.93 KB, 1600x1200 - megtekintve 584 alkalommal.)

* P4260127.JPG (104.95 KB, 1600x1200 - megtekintve 588 alkalommal.)

* P4260128.JPG (55.21 KB, 1600x1200 - megtekintve 572 alkalommal.)
Naplózva
Boge
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3298


Ne vedd el!


« Válasz #1915 Dátum: 2008. május 13. 21:34:52 pm »

 icon_slyuni


* P4260131.JPG (55.25 KB, 1600x1200 - megtekintve 591 alkalommal.)

* P4260132.JPG (73.54 KB, 1600x1200 - megtekintve 576 alkalommal.)

* P4260134.JPG (61.86 KB, 1600x1200 - megtekintve 525 alkalommal.)

* P4260135.JPG (65 KB, 1600x1200 - megtekintve 561 alkalommal.)

* P4260137.JPG (74.01 KB, 1600x1200 - megtekintve 584 alkalommal.)

* P4260138.JPG (107.87 KB, 1600x1200 - megtekintve 603 alkalommal.)
« Utoljára szerkesztve: 2008. május 13. 21:38:44 pm írta Boge » Naplózva
Boge
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3298


Ne vedd el!


« Válasz #1916 Dátum: 2008. május 13. 21:36:05 pm »

 icon_slyuni


* P4260141.JPG (102.55 KB, 1600x1200 - megtekintve 575 alkalommal.)

* P4260142.JPG (97.68 KB, 1600x1200 - megtekintve 558 alkalommal.)

* P4260143.JPG (81.01 KB, 1600x1200 - megtekintve 563 alkalommal.)
Naplózva
Boge
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3298


Ne vedd el!


« Válasz #1917 Dátum: 2008. május 13. 21:37:07 pm »

Steffe munka közben crazy2


* P4260091.JPG (38.2 KB, 1600x1200 - megtekintve 491 alkalommal.)
Naplózva
csmario

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2315



« Válasz #1918 Dátum: 2008. május 13. 21:37:58 pm »

Steffe munka közben crazy2

eeez igen,magaslati cukrászat! afro
Naplózva

BMW e21 323i,BMW e30 325ix
steffe

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2566



« Válasz #1919 Dátum: 2008. május 13. 21:40:36 pm »

Steffe munka közben crazy2
Apám,ezért az élményért iszonyat hálás vagyok!!
Nem mindennapi élmény volt!!
A 7-es meg elég gáz volt,mert a bal első ülés kicsit kivolt szakadva!!
Minnyá nyomok én is képeket!! smiley
Naplózva

steffe
Oldalak: 1 ... 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 [64] 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 ... 190   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2011, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!