CápaBMW fórum
2024. május 17. 09:09:44 am *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 [66] 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 ... 195   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Szeretem, mert cápa. 2.  (Megtekintve 2526367 alkalommal)
kopasz

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1296


"Ragadozó"


« Válasz #1950 Dátum: 2008. december 16. 20:46:05 pm »

fenyőfa szállitmányozás Cheesy angel
a fa hossza 2.60cm Evil

hallod, azzal a kályhával csinálj már valamit, ez így elég szarul néz ki. Grin

meg tegyél fel gyári vonóhorgot. Ladákra szokták ezt a borzalmat tenni...

mért mi baj avval a horoggal?nemértem 1084 1084 1225 nekem megfelel Tongue

Az baze, hogy ha gyári horgot teszel rá, akkor egyrészt nem úgy néz ki hátulról, mint egy kőműves ezerötös Ladája, másrészt elfér a kipufogódob is.
Jó az a teszkós borzalom vég valszeg nem, de azért nem is kár...  Evil



az tény,hogy igy másképp néz ki.na de..mi a rákot csinájjak vele ha ezt rakták fel anno? 1225 1084
lecseréni nemfogom azt elhiheted,minek?ez van azt kész,akinek nemteccik az ne nézze

Épp mondani akartam, hogy hozzádvágok egyet ingyen ha kell, csak össze kell túrnom a darabokat a padláson, de ha neked azis jó, akkor nem erőltetem.

akkor má nem is jóóó Cheesy Evil dobhatod nyugottan elfogadom 8)köszi nemharagszok meg érte Tongue Roll Eyes

Jólvan, hamarosan felkommandózok a padlásra, és összetúrom a horgot. Amelyik kocsiról tettem be a képet, a JOX rendszámú, az arról származó horognak meg kell lennie valahol.

ha megtalátad,keress meg privátba,azt megdumájjuk 25 25 afro_
Naplózva
S_1
Vendég
« Válasz #1951 Dátum: 2008. december 16. 20:53:21 pm »

mi lehet ronda egy v.horgon???árujátok má el nekem Evil
ugyan uojan gömbölyü a vége mint a másiknak Tongue Roll Eyes Cheesy

az egyik a hátfalra van csavarozva kívülről, a másik meg a csomagtérpadló végébe, de a hátfalon belülre.
kevesebb látszik ez utóbbiból, de mondom, én azt nem basztatnám.
komolyan mondom, odaadom a réginek a végét krómostól, vágd le a picsába ezt, tegyél fel valami normálisat.
nem is az, hogy dupla, meg hogy mekkora, hanem hogy oldalra néz ez a dupla vég.

az enyém pont az elsö verzio,kivülre van csavarozva.nekem teccik ez a dupla vég+hogy kromozott a vége.
valoban ugy lehet ahogy te mondod,hogy levághatták,aztán ferdén felhegesztették

nem érted.

a gyári végben van oldalra meg felfelé is egy hajtás, hogy a kivágás közepén találjon ki a cső.
a  tieden nem ugyanaz van máshogy, hanem valami egészen más egészen nemodavaló.
cserélhetsz azon bármit, tartógumit, egyebeket, az a vég sose fog szépen állni.
"és akkor most vegyél egy ilyen. vagy vedd meg ezt" Grin
mondom, ingyévan.


* DSC00064.JPG (58.7 KB, 2048x1536 - megtekintve 698 alkalommal.)
« Utoljára szerkesztve: 2008. december 16. 20:56:34 pm írta S_1 » Naplózva
kopasz

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1296


"Ragadozó"


« Válasz #1952 Dátum: 2008. december 16. 21:04:01 pm »

"az egyik a hátfalra van csavarozva kívülről, a másik meg a csomagtérpadló végébe, de a hátfalon belülre.
kevesebb látszik ez utóbbiból, de mondom, én azt nem basztatnám"

ezt a vonohorogra irtad nem??én erre irtam,h az enyém kivülröl van felfogatva.
a kipufogot azt értem mire gondotál
Naplózva
S_1
Vendég
« Válasz #1953 Dátum: 2008. december 16. 21:08:42 pm »

"az egyik a hátfalra van csavarozva kívülről, a másik meg a csomagtérpadló végébe, de a hátfalon belülre.
kevesebb látszik ez utóbbiból, de mondom, én azt nem basztatnám"

ezt a vonohorogra irtad nem??én erre irtam,h az enyém kivülröl van felfogatva.
a kipufogot azt értem mire gondotál
figyi, akkor egyszerűbben.
én adok gyári véget, mert a jelenlegi szerintem szarul néz ki, a sabc meg ad gyári horgot, mert szerinte az néz ki szarul.
de akkor vagy fölrakod, vagy mi vesszük le mindkettőt viharos gyorsasággal. aztán amikor gyorsan kell dolgozni, nem ér rá az ember körülményeskedni. Grin Wink
Naplózva
Gisti
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4231



« Válasz #1954 Dátum: 2008. december 16. 21:31:32 pm »

 553 553 553 Nna csak így tovább és kopasznak megvan a boldog karácsonya!
Naplózva

+36/70/77-97-815
E23 745i 
E39 525d touring
E46 320 Ci
Triumph Herald 13/60
Yamaha Fj 1200
Mike
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4841


Csokihabanero :D


« Válasz #1955 Dátum: 2008. december 16. 23:36:19 pm »

adok én nektek rondát asziszem crazy2 knuppel2 knuppel2 760 760 uglystupid2

Ne sziszeddddd... mert mindjárt jönnek az írástudók... Evil

Igen és megmondják, hogyan kell az autódnak kinézni. Cheesy

kopasz!

Szerintem szard le őket, jó az a fenyőfa! Cheesy

Szerintem térjünk vissza inkább a te épített 15 ezres motorodra... Az annyira jó téma volt Evil Evil Evil

20ezer Te pöts. Cheesy
Naplózva

Főmordor.
VA E21
Vendég
« Válasz #1956 Dátum: 2008. december 16. 23:41:35 pm »

adok én nektek rondát asziszem crazy2 knuppel2 knuppel2 760 760 uglystupid2

Ne sziszeddddd... mert mindjárt jönnek az írástudók... Evil

Igen és megmondják, hogyan kell az autódnak kinézni. Cheesy

kopasz!

Szerintem szard le őket, jó az a fenyőfa! Cheesy

Szerintem térjünk vissza inkább a te épített 15 ezres motorodra... Az annyira jó téma volt Evil Evil Evil

20ezer Te pöts. Cheesy
Nagy betűvel!  Pöts!  Evil
Naplózva
Mike
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4841


Csokihabanero :D


« Válasz #1957 Dátum: 2008. december 16. 23:59:01 pm »



20ezer Te pöts. Cheesy

Há, de hülye vagyok. 20 ezer a moci, 3 ezer a tömítés, meg 1,5 ezer a tacskós olaj. Az már 24.500.- Ft Cheesy Cheesy Cheesy
Naplózva

Főmordor.
gim_e12
Vendég
« Válasz #1958 Dátum: 2008. december 17. 08:43:01 am »


Én azt vártam ebből az egészből (amire már kaptam ígéretet), hogy valaki tudja, melyik karosszériának mi a meghatározása.


ez például jó lesz?
 Wink

kupé:két illetve négy üléses, két ajtós, sport jellegű csukott karosszéria, amelynek ülései két sorban helyezkednek el, de a hátsó üléssor szűkített méretű.

mondjuk hogy ontopic legyen az ember, e9 és e24. pont.
e21 szerintem ebbe nem fér bele, 02 nem fér bele, e30 nem fér bele.

Még mindíg nem vagyok meggyőzve - bár a könyv akkori érvényességét nem tisztem és nem is szándékom megkérdőjelezni.

Kommenteltem a képre - de elég szarul látszik.

A COACH megnevezésnél vagy a kép vagy a szöveg nem stimmel.

Ki mondja meg, hogy az E21 pl. "sport jellegű karosszéria"-e vagy sem. Mert kb. ennyin áll vagy bukik az itt leírtakban.

Az E9 és E24 belefér de az E21, 02, E30 nem. Miért? Mitől szűkítettebb a hátsó ülésrész az E9/E24-ben mint a 02/E21/E30-ban?
Hogy mitől szűkebb?? Egyszer érdemes szemrevételezned egy E24-et, a hátsó üléssor konkrétan dísznek van, bár kétségkívül jól néz ki. 150cm alatti 10 éves gyereknél nagyobb nem igen fér el kényelmesen. Egy átlagos testalkatú csaj elutazik benne hátul néhány órát de úgy kell kihajtogatni a végén, és a lába csak akkor fér el ha a soför sem nagyobb 175-nél...Hát ezért sportcoupé.

Néha elgondolkodom, hogy direkt nem arra válaszolnak egyesek amit kérdezek, vagy csak simán érthetetlen a kérdés.

Tibika barátom E24-ben (Agyas kolléga új szerzeménye) én is ültem hátul. Tudom milyen a kiképzés, tudom mekkora a lábtér, stb.
Én nem azt kérdőjeleztem meg hogy az szűk-e vagy sem, hanem azt kérdeztem mitől szűkebb az mint pl. az E21 hátsó üléssora.

Olyanunk volt. 2en hátul 120km után simán lezsibbadt lábbal száltunk ki (persze terpesz). Volt hogy rövid távra bemerészkedtek 3an, de úgy már a vállak sem fértek el. A lábak a terpesz lehetősége hiányában pedig totális nyomorgásban úgy hogy én is kénytelen voltam rápaszírozni magam a kormányra az üléssel.

Nem szándékom senkit bántani (nem csak Balo77-nek szól ez) de jó lenne ha értelmeznénk a kérdést amire válaszolunk.
Naplózva
Roland635
Papír ami

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1213



« Válasz #1959 Dátum: 2008. december 17. 08:53:28 am »


Én azt vártam ebből az egészből (amire már kaptam ígéretet), hogy valaki tudja, melyik karosszériának mi a meghatározása.


ez például jó lesz?
 Wink

kupé:két illetve négy üléses, két ajtós, sport jellegű csukott karosszéria, amelynek ülései két sorban helyezkednek el, de a hátsó üléssor szűkített méretű.

mondjuk hogy ontopic legyen az ember, e9 és e24. pont.
e21 szerintem ebbe nem fér bele, 02 nem fér bele, e30 nem fér bele.

Még mindíg nem vagyok meggyőzve - bár a könyv akkori érvényességét nem tisztem és nem is szándékom megkérdőjelezni.

Kommenteltem a képre - de elég szarul látszik.

A COACH megnevezésnél vagy a kép vagy a szöveg nem stimmel.

Ki mondja meg, hogy az E21 pl. "sport jellegű karosszéria"-e vagy sem. Mert kb. ennyin áll vagy bukik az itt leírtakban.

Az E9 és E24 belefér de az E21, 02, E30 nem. Miért? Mitől szűkítettebb a hátsó ülésrész az E9/E24-ben mint a 02/E21/E30-ban?
Hogy mitől szűkebb?? Egyszer érdemes szemrevételezned egy E24-et, a hátsó üléssor konkrétan dísznek van, bár kétségkívül jól néz ki. 150cm alatti 10 éves gyereknél nagyobb nem igen fér el kényelmesen. Egy átlagos testalkatú csaj elutazik benne hátul néhány órát de úgy kell kihajtogatni a végén, és a lába csak akkor fér el ha a soför sem nagyobb 175-nél...Hát ezért sportcoupé.

Néha elgondolkodom, hogy direkt nem arra válaszolnak egyesek amit kérdezek, vagy csak simán érthetetlen a kérdés.

Tibika barátom E24-ben (Agyas kolléga új szerzeménye) én is ültem hátul. Tudom milyen a kiképzés, tudom mekkora a lábtér, stb.
Én nem azt kérdőjeleztem meg hogy az szűk-e vagy sem, hanem azt kérdeztem mitől szűkebb az mint pl. az E21 hátsó üléssora.

Olyanunk volt. 2en hátul 120km után simán lezsibbadt lábbal száltunk ki (persze terpesz). Volt hogy rövid távra bemerészkedtek 3an, de úgy már a vállak sem fértek el. A lábak a terpesz lehetősége hiányában pedig totális nyomorgásban úgy hogy én is kénytelen voltam rápaszírozni magam a kormányra az üléssel.

Nem szándékom senkit bántani (nem csak Balo77-nek szól ez) de jó lenne ha értelmeznénk a kérdést amire válaszolunk.

Hogy megértsd a kulcsszavak : A hátsó üléssor szűkített méretű mit jelent ez? Azt hogy ugye az E24 alapja az E12/28 ahol normál üléssor-méret van.
Ebből fakad, hogy az E24 nél szűkített.
E 21 nél eleve nincs 4 ajtós amiből szűkítsenek. E30 nál van, de ott meg ugyanaz a távolság alaphelyzetben.

Szerintem
Naplózva

E24 bedobozolva a szekrény mélyén
+36 20 233 63 66
+43 68 8949 51 41
Nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást.
gim_e12
Vendég
« Válasz #1960 Dátum: 2008. december 17. 08:58:19 am »


Hogy megértsd a kulcsszavak : A hátsó üléssor szűkített méretű mit jelent ez? Azt hogy ugye az E24 alapja az E12/28 ahol normál üléssor-méret van.
Ebből fakad, hogy az E24 nél szűkített.
E 21 nél eleve nincs 4 ajtós amiből szűkítsenek. E30 nál van, de ott meg ugyanaz a távolság alaphelyzetben.

Szerintem

Na jó. Én itt adtam fel.
Megértettem. Igazatok van. Hülye vagyok. Csak az E9 és az E24 coupe az összes BMw-közül.

.
Naplózva
Roland635
Papír ami

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1213



« Válasz #1961 Dátum: 2008. december 17. 09:38:08 am »


Hogy megértsd a kulcsszavak : A hátsó üléssor szűkített méretű mit jelent ez? Azt hogy ugye az E24 alapja az E12/28 ahol normál üléssor-méret van.
Ebből fakad, hogy az E24 nél szűkített.
E 21 nél eleve nincs 4 ajtós amiből szűkítsenek. E30 nál van, de ott meg ugyanaz a távolság alaphelyzetben.

Szerintem

Na jó. Én itt adtam fel.
Megértettem. Igazatok van. Hülye vagyok. Csak az E9 és az E24 coupe az összes BMw-közül.

.

Nem teljesen. ugye az E9 elődei is.
Meg a későbbi szériák E31 meg az új 6.
Naplózva

E24 bedobozolva a szekrény mélyén
+36 20 233 63 66
+43 68 8949 51 41
Nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást.
02
**Moderátor**

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1758



« Válasz #1962 Dátum: 2008. december 17. 09:54:59 am »


Hogy megértsd a kulcsszavak : A hátsó üléssor szűkített méretű mit jelent ez? Azt hogy ugye az E24 alapja az E12/28 ahol normál üléssor-méret van.
Ebből fakad, hogy az E24 nél szűkített.
E 21 nél eleve nincs 4 ajtós amiből szűkítsenek. E30 nál van, de ott meg ugyanaz a távolság alaphelyzetben.

Szerintem

Na jó. Én itt adtam fel.
Megértettem. Igazatok van. Hülye vagyok. Csak az E9 és az E24 coupe az összes BMw-közül.

.

Nagyjából igazat írsz... Nézd mindig hogy mi van ráírva a hátuljára... Ci Csi Cs... Coupe Sport vagy Injection... Benne van a nevében... Ugyan úgy mint
a Polo Coupe-ra sem véletlenül írta rá a VW...  Evil Evil Evil
Naplózva
Roland635
Papír ami

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1213



« Válasz #1963 Dátum: 2008. december 17. 10:08:02 am »


Hogy megértsd a kulcsszavak : A hátsó üléssor szűkített méretű mit jelent ez? Azt hogy ugye az E24 alapja az E12/28 ahol normál üléssor-méret van.
Ebből fakad, hogy az E24 nél szűkített.
E 21 nél eleve nincs 4 ajtós amiből szűkítsenek. E30 nál van, de ott meg ugyanaz a távolság alaphelyzetben.

Szerintem

Na jó. Én itt adtam fel.
Megértettem. Igazatok van. Hülye vagyok. Csak az E9 és az E24 coupe az összes BMw-közül.

.

Nagyjából igazat írsz... Nézd mindig hogy mi van ráírva a hátuljára... Ci Csi Cs... Coupe Sport vagy Injection... Benne van a nevében... Ugyan úgy mint
a Polo Coupe-ra sem véletlenül írta rá a VW...  Evil Evil Evil

Ehheh hát ez a polo kupé... ááá

Mindenesetre BMW nél baromi könnyű megmondani mi a kupé mert minthogy Nullakettő is mondja jelölik a típust mégpedig a C betűvel. Ci CSi CS CSl Cf@szomtudja

Ugyanígy a mercinél is csak ott elől is meg hátul is volt, csak mióta osztályokba van már nehezen követhető. SlC SEC, 124 nél ott ugye CE meg van CLK meg mittoménmiaf@sz.

A laikus meg egyből rákérdez... És akkor a CDI? - Az is kupé menj haza aszt olvasd a Niels Holgersont az való neked.

Hát ez van. Bonyolult a jelölési rendszer, de azért azok akik felülemelkedtek a turbódízelinnyektoros szinten, azért kissé gáz ha nem vágják le olykor miről is van szó.
Naplózva

E24 bedobozolva a szekrény mélyén
+36 20 233 63 66
+43 68 8949 51 41
Nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást.
gim_e12
Vendég
« Válasz #1964 Dátum: 2008. december 17. 10:10:56 am »


Hogy megértsd a kulcsszavak : A hátsó üléssor szűkített méretű mit jelent ez? Azt hogy ugye az E24 alapja az E12/28 ahol normál üléssor-méret van.
Ebből fakad, hogy az E24 nél szűkített.
E 21 nél eleve nincs 4 ajtós amiből szűkítsenek. E30 nál van, de ott meg ugyanaz a távolság alaphelyzetben.

Szerintem

Na jó. Én itt adtam fel.
Megértettem. Igazatok van. Hülye vagyok. Csak az E9 és az E24 coupe az összes BMw-közül.

.

Nagyjából igazat írsz... Nézd mindig hogy mi van ráírva a hátuljára... Ci Csi Cs... Coupe Sport vagy Injection... Benne van a nevében... Ugyan úgy mint
a Polo Coupe-ra sem véletlenül írta rá a VW...  Evil Evil Evil

Elnézést, nem tudom megálni/abbahagyni:

Igen. És a merci 4 ajtós coupe-ja is az, mert annak hívják. ua. mint az új passat.
És ha én legyártok egy kurva nagy kombájnt és azt írom a hátuljára hogy coupe, akkor az már az is. Smiley szuper. Milyen egyszerű a világ!

Ja. Még valami.

Autót gyártok. De csak 2 ajtósat, mert ez a heppem. Ezek szerint ha nincs 4 ajtós változata az autómnak, akkor nem nevezhetem coupe-nak mert nincs mihez viszonyítani a hátsó térkínálat szűkösségét.
Naplózva
02
**Moderátor**

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1758



« Válasz #1965 Dátum: 2008. december 17. 10:20:07 am »


Hogy megértsd a kulcsszavak : A hátsó üléssor szűkített méretű mit jelent ez? Azt hogy ugye az E24 alapja az E12/28 ahol normál üléssor-méret van.
Ebből fakad, hogy az E24 nél szűkített.
E 21 nél eleve nincs 4 ajtós amiből szűkítsenek. E30 nál van, de ott meg ugyanaz a távolság alaphelyzetben.

Szerintem

Na jó. Én itt adtam fel.
Megértettem. Igazatok van. Hülye vagyok. Csak az E9 és az E24 coupe az összes BMw-közül.

.

Nagyjából igazat írsz... Nézd mindig hogy mi van ráírva a hátuljára... Ci Csi Cs... Coupe Sport vagy Injection... Benne van a nevében... Ugyan úgy mint
a Polo Coupe-ra sem véletlenül írta rá a VW...  Evil Evil Evil

Ehheh hát ez a polo kupé... ááá

Mindenesetre BMW nél baromi könnyű megmondani mi a kupé mert minthogy Nullakettő is mondja jelölik a típust mégpedig a C betűvel. Ci CSi CS CSl Cf@szomtudja

Ugyanígy a mercinél is csak ott elől is meg hátul is volt, csak mióta osztályokba van már nehezen követhető. SlC SEC, 124 nél ott ugye CE meg van CLK meg mittoménmiaf@sz.

A laikus meg egyből rákérdez... És akkor a CDI? - Az is kupé menj haza aszt olvasd a Niels Holgersont az való neked.

Hát ez van. Bonyolult a jelölési rendszer, de azért azok akik felülemelkedtek a turbódízelinnyektoros szinten, azért kissé gáz ha nem vágják le olykor miről is van szó.

Ez az egész amiről beszélünk körülírhatatlan dolog... pl. a Pagoda Merci 230 SL vagy 280 SL a hatvanas években is coupe volt, ott aztán nényleg szűk volt a hátulja, és azon sem volt C megjelölés... ugyan akkor a hetvenes években már megtoldották SLC-re...
Ez a gyárak heppje hogy mit írnak a kocsira. Felesleges hülye téma szerintem, mint ahogy azt már írtam, mert ameddig a VW ráírja POLO-ra hogy  COUPE, addig nekünk felesleges itt vitatkozni azon hogy mi számít annak és mi nem!!!

Naplózva
S_1
Vendég
« Válasz #1966 Dátum: 2008. december 17. 10:33:28 am »


pl. a Pagoda Merci 230 SL vagy 280 SL a hatvanas években is coupe volt, ott aztán nényleg szűk volt a hátulja, és azon sem volt C megjelölés


na vajon miért nem hívták a w113at kupénak?
na?
na?
ki tudja a helyes választ?
ott hátul, pistike?
igen, azért mert az összesnek levehető teteje volt.
okos gyerek vagy, jól van, leülhetsz.
 Grin
(bónusz kérdés: mi a különbség a kétüléses és a 2+2 üléses w113 közt az ülések számán felül?)
Naplózva
Roland635
Papír ami

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1213



« Válasz #1967 Dátum: 2008. december 17. 10:50:12 am »


Hogy megértsd a kulcsszavak : A hátsó üléssor szűkített méretű mit jelent ez? Azt hogy ugye az E24 alapja az E12/28 ahol normál üléssor-méret van.
Ebből fakad, hogy az E24 nél szűkített.
E 21 nél eleve nincs 4 ajtós amiből szűkítsenek. E30 nál van, de ott meg ugyanaz a távolság alaphelyzetben.

Szerintem

Na jó. Én itt adtam fel.
Megértettem. Igazatok van. Hülye vagyok. Csak az E9 és az E24 coupe az összes BMw-közül.

.

Nagyjából igazat írsz... Nézd mindig hogy mi van ráírva a hátuljára... Ci Csi Cs... Coupe Sport vagy Injection... Benne van a nevében... Ugyan úgy mint
a Polo Coupe-ra sem véletlenül írta rá a VW...  Evil Evil Evil

Elnézést, nem tudom megálni/abbahagyni:

Igen. És a merci 4 ajtós coupe-ja is az, mert annak hívják. ua. mint az új passat.
És ha én legyártok egy kurva nagy kombájnt és azt írom a hátuljára hogy coupe, akkor az már az is. Smiley szuper. Milyen egyszerű a világ!

Ja. Még valami.

Autót gyártok. De csak 2 ajtósat, mert ez a heppem. Ezek szerint ha nincs 4 ajtós változata az autómnak, akkor nem nevezhetem coupe-nak mert nincs mihez viszonyítani a hátsó térkínálat szűkösségét.

Ja hát ez a Passat CC meg a Merci 4 ajtós kupé ez egy 2 éve kialakult új irányvonal bár én inkább gyalázatnak hívnám azt ne vigyük bele szerintem...

Az uccsó mondatoddal nem jársz távol a valóságtól amúgy.

Naplózva

E24 bedobozolva a szekrény mélyén
+36 20 233 63 66
+43 68 8949 51 41
Nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást.
Roland635
Papír ami

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1213



« Válasz #1968 Dátum: 2008. december 17. 10:51:13 am »


pl. a Pagoda Merci 230 SL vagy 280 SL a hatvanas években is coupe volt, ott aztán nényleg szűk volt a hátulja, és azon sem volt C megjelölés


na vajon miért nem hívták a w113at kupénak?
na?
na?
ki tudja a helyes választ?
ott hátul, pistike?
igen, azért mert az összesnek levehető teteje volt.
okos gyerek vagy, jól van, leülhetsz.
 Grin
(bónusz kérdés: mi a különbség a kétüléses és a 2+2 üléses w113 közt az ülések számán felül?)

Az hogy hány cig@nygyereket tudsz belepréselni.
Naplózva

E24 bedobozolva a szekrény mélyén
+36 20 233 63 66
+43 68 8949 51 41
Nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást.
S_1
Vendég
« Válasz #1969 Dátum: 2008. december 17. 10:56:02 am »


Ja hát ez a Passat CC meg a Merci 4 ajtós kupé ez egy 2 éve kialakult új irányvonal

hát nem.
 Grin



* rp5bs.JPG (59.96 KB, 595x397 - megtekintve 571 alkalommal.)

* rp5bc.jpg (134.48 KB, 500x333 - megtekintve 589 alkalommal.)
Naplózva
S_1
Vendég
« Válasz #1970 Dátum: 2008. december 17. 10:59:24 am »

na vajon miért nem hívták a w113at kupénak?
na?
na?
ki tudja a helyes választ?
ott hátul, pistike?
igen, azért mert az összesnek levehető teteje volt.
okos gyerek vagy, jól van, leülhetsz.
 Grin
(bónusz kérdés: mi a különbség a kétüléses és a 2+2 üléses w113 közt az ülések számán felül?)

Az hogy hány cig@nygyereket tudsz belepréselni.

oké, de honnan jön a különbség?
na jó, onnan, hogy a w113 alapértelmezettként kétüléses volt, lehajtható tetővel, opcionális levehető keménytetővel.
viszont volt egy california coupe nevű változat is, ahol elhagyták a vászontetőt a vászontető tárolóteknőjével együtt és az így nyert helyre betettek két minimálhokedlit.
ehhez az autóhoz viszont alapáron járt a levehető keménytető.
Naplózva
gim_e12
Vendég
« Válasz #1971 Dátum: 2008. december 17. 11:01:44 am »

Most akkor megint feltenném a költői kérdést:

Attól lesz valami coupe, hogy mennyire lejt a hátsó szélvédő?
Tehát 42 fok az meg sedan, de 40 foktól már coupe?
Naplózva
balo77

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



« Válasz #1972 Dátum: 2008. december 17. 11:06:38 am »


Én azt vártam ebből az egészből (amire már kaptam ígéretet), hogy valaki tudja, melyik karosszériának mi a meghatározása.


ez például jó lesz?
 Wink

kupé:két illetve négy üléses, két ajtós, sport jellegű csukott karosszéria, amelynek ülései két sorban helyezkednek el, de a hátsó üléssor szűkített méretű.

mondjuk hogy ontopic legyen az ember, e9 és e24. pont.
e21 szerintem ebbe nem fér bele, 02 nem fér bele, e30 nem fér bele.

Még mindíg nem vagyok meggyőzve - bár a könyv akkori érvényességét nem tisztem és nem is szándékom megkérdőjelezni.

Kommenteltem a képre - de elég szarul látszik.

A COACH megnevezésnél vagy a kép vagy a szöveg nem stimmel.

Ki mondja meg, hogy az E21 pl. "sport jellegű karosszéria"-e vagy sem. Mert kb. ennyin áll vagy bukik az itt leírtakban.

Az E9 és E24 belefér de az E21, 02, E30 nem. Miért? Mitől szűkítettebb a hátsó ülésrész az E9/E24-ben mint a 02/E21/E30-ban?
Hogy mitől szűkebb?? Egyszer érdemes szemrevételezned egy E24-et, a hátsó üléssor konkrétan dísznek van, bár kétségkívül jól néz ki. 150cm alatti 10 éves gyereknél nagyobb nem igen fér el kényelmesen. Egy átlagos testalkatú csaj elutazik benne hátul néhány órát de úgy kell kihajtogatni a végén, és a lába csak akkor fér el ha a soför sem nagyobb 175-nél...Hát ezért sportcoupé.

Néha elgondolkodom, hogy direkt nem arra válaszolnak egyesek amit kérdezek, vagy csak simán érthetetlen a kérdés.

Tibika barátom E24-ben (Agyas kolléga új szerzeménye) én is ültem hátul. Tudom milyen a kiképzés, tudom mekkora a lábtér, stb.
Én nem azt kérdőjeleztem meg hogy az szűk-e vagy sem, hanem azt kérdeztem mitől szűkebb az mint pl. az E21 hátsó üléssora.

Olyanunk volt. 2en hátul 120km után simán lezsibbadt lábbal száltunk ki (persze terpesz). Volt hogy rövid távra bemerészkedtek 3an, de úgy már a vállak sem fértek el. A lábak a terpesz lehetősége hiányában pedig totális nyomorgásban úgy hogy én is kénytelen voltam rápaszírozni magam a kormányra az üléssel.

Nem szándékom senkit bántani (nem csak Balo77-nek szól ez) de jó lenne ha értelmeznénk a kérdést amire válaszolunk.
Jogos, rosszul értelmeztem a kérdésedet. Próbáltam értelmesebbnek gondolni. Így a válasz: azért szűkebb, mert a kagyló forma miatt az utas seggének és hátának rendelkezésére álló hely lényegesen kisebb (SZŰKEBB!!!) mint az E21 lapos ülésén. Pesze ha a logikádat követem, egy Isettához képest óriás a beltér, tehát az Isetta egy igazi coupé...
Jó lenne ha a kérdések amiket felteszünk értelmesek lennének... Wink
Naplózva
02
**Moderátor**

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1758



« Válasz #1973 Dátum: 2008. december 17. 11:07:49 am »

na vajon miért nem hívták a w113at kupénak?
na?
na?
ki tudja a helyes választ?
ott hátul, pistike?
igen, azért mert az összesnek levehető teteje volt.
okos gyerek vagy, jól van, leülhetsz.
 Grin
(bónusz kérdés: mi a különbség a kétüléses és a 2+2 üléses w113 közt az ülések számán felül?)

Az hogy hány cig@nygyereket tudsz belepréselni.

oké, de honnan jön a különbség?
na jó, onnan, hogy a w113 alapértelmezettként kétüléses volt, lehajtható tetővel, opcionális levehető keménytetővel.
viszont volt egy california coupe nevű változat is, ahol elhagyták a vászontetőt a vászontető tárolóteknőjével együtt és az így nyert helyre betettek két minimálhokedlit.
ehhez az autóhoz viszont alapáron járt a levehető keménytető.

Látod mennyire okos vagy, nem is írsz mindig hülyeségeket... csak néha... erre nem is gondoltam hogy miért nincs C mögötte... de így van, most már ezt
is tudjuk... Evil Wink
Viszont a bónuszkérdésed megválaszolásával várhattál volna, mert válaszoltam volna rá, csak ki kellett szaladnom...

Most of the early SLs were sold with both the removable hard top and a soft top in the so-called "Coupe/Roadster" configuration, but there was also a "California Coupe" version available that came with the removable hardtop but no soft top. In these models, the soft top well (between the passenger compartment and trunk) is removed, and a drop-down bench seat is installed in its place. The rear seat is small and not very useful, so these 2+2 models are rare but not especially sought after today.
Naplózva
gim_e12
Vendég
« Válasz #1974 Dátum: 2008. december 17. 11:09:13 am »


Jogos, rosszul értelmeztem a kérdésedet. Próbáltam értelmesebbnek gondolni. Így a válasz: azért szűkebb, mert a kagyló forma miatt az utas seggének és hátának rendelkezésére álló hely lényegesen kisebb (SZŰKEBB!!!) mint az E21 lapos ülésén. Pesze ha a logikádat követem, egy Isettához képest óriás a beltér, tehát az Isetta egy igazi coupé...
Jó lenne ha a kérdések amiket felteszünk értelmesek lennének... Wink

aha. Well Done! Ezzel megfogtál.
És az E9? tudtommal az nem kagylósított.
Naplózva
Roland635
Papír ami

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1213



« Válasz #1975 Dátum: 2008. december 17. 11:11:35 am »


Ja hát ez a Passat CC meg a Merci 4 ajtós kupé ez egy 2 éve kialakult új irányvonal

hát nem.
 Grin



Télleg nem... Ezek viszont legalább annyira nem kupék mint az újmerci meg passzát. Hát ez van.
Nem vagyok elég művelt... Ellenben mindíg tanul az ember.
Naplózva

E24 bedobozolva a szekrény mélyén
+36 20 233 63 66
+43 68 8949 51 41
Nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást.
02
**Moderátor**

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1758



« Válasz #1976 Dátum: 2008. december 17. 11:11:59 am »

na vajon miért nem hívták a w113at kupénak?
na?
na?
ki tudja a helyes választ?
ott hátul, pistike?
igen, azért mert az összesnek levehető teteje volt.
okos gyerek vagy, jól van, leülhetsz.
 Grin
(bónusz kérdés: mi a különbség a kétüléses és a 2+2 üléses w113 közt az ülések számán felül?)

Az hogy hány cig@nygyereket tudsz belepréselni.

oké, de honnan jön a különbség?
na jó, onnan, hogy a w113 alapértelmezettként kétüléses volt, lehajtható tetővel, opcionális levehető keménytetővel.
viszont volt egy california coupe nevű változat is, ahol elhagyták a vászontetőt a vászontető tárolóteknőjével együtt és az így nyert helyre betettek két minimálhokedlit.
ehhez az autóhoz viszont alapáron járt a levehető keménytető.

Ja, és hiába nincs ráírva... ezek szerint az is Coupe volt... mégpedig California... Evil Grin Cheesy Wink Smiley
Naplózva
Mike
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4841


Csokihabanero :D


« Válasz #1977 Dátum: 2008. december 17. 11:25:54 am »

Nem unjátok?   Sad
Naplózva

Főmordor.
gim_e12
Vendég
« Válasz #1978 Dátum: 2008. december 17. 11:31:52 am »

Nem unjátok?   Sad

De, egy picit. Smiley De itt legalább vannak érvek - ellenérvek. + nem anyázzuk egymást.
Naplózva
Roland635
Papír ami

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1213



« Válasz #1979 Dátum: 2008. december 17. 11:33:57 am »

Nem unjátok?   Sad

De, egy picit. Smiley De itt legalább vannak érvek - ellenérvek. + nem anyázzuk egymást.

Hát ja, ilyenen szívesebben vitázok mint a zs!dóc!g@nygyurcs@nyorb@non.


Naplózva

E24 bedobozolva a szekrény mélyén
+36 20 233 63 66
+43 68 8949 51 41
Nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást.
Oldalak: 1 ... 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 [66] 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 ... 195   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2011, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!