CápaBMW fórum
2024. május 18. 02:23:17 am *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 [105] 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 ... 277   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ami a CápaBMW-seket a Cápákon kívül érdekli 2.- Minden más téma, ami szalonképes  (Megtekintve 3577576 alkalommal)
Riggs
Vendég
« Válasz #3120 Dátum: 2011. január 20. 22:33:37 pm »



Én személy szerint többre tartom magam azoknál az embereknél, akik elvégeztek egy szakmunkás sulit,

Erik


A legjobb barátod is ilyen, akkor holnaptól nem leszel vele jóban? Evil

Ez egy kiragadott félmondat apa, "újságírónak"  készülsz? Cheesy
A mondat második felét elfelejtetted bemásolni........ provokatőr!!!!!!   new_2gunsfiring_v1
Vagy nem merted, mi? Féltél, hogy igennel felelek, ugye??  Grin
« Utoljára szerkesztve: 2011. január 20. 22:39:58 pm írta Riggs » Naplózva
Mike
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4841


Csokihabanero :D


« Válasz #3121 Dátum: 2011. január 20. 23:22:49 pm »

Rész-igazság van már megint az én véleményem szerint.

Egyrészt nem értek azzal egyet, hogy "féldisznóért" lehet diplomázni, mert akármilyen felsőoktatási intézmény is, a

Látszik, hogy régen jártál fősulira. Hidd el most lehet! Nem mindenhol, de lehet. Ismét leírom, de már megtettem korábban. Az asszony tavaly diplomázott az egyetemen. Megkért, hogy írjak már egyik órájára egy 20 oldalas beadandót van rá 3 hete az ókori Róma jogi szemszögből. Na el tudod képzelni, hogy mennyire fogott meg a jogi szemszög. 2-3 nap alatt összecsaptam, beadta, 4-es. A csoportja fele nem adta be felének a fele meg elégtelen, és év végén, láss csodát, kevés kivétellel mindenki diplomázott. Ja és ez a Miskolci Egyetem Bölcsészén volt, nem a egy álmos kisváros, szociálpedagógiai, 6 féléves, esti gyorstalpalóján.

98-ban engem páros lábbal rúgtak seggbe az egyetemről, mert elkúrtam 2 jogi vizsgát, ma ugyanott szarják ki a közgáz hallgatókat, az, hogy 20 éve ugyanazt a közgázt ugyanazokból a könyvekből tanítják, holott a kereskedelmi világ 3-szor fordult vagy 130 fokot azóta.

Itt a fórumon meg az éleben olvasgatom a hülyeségeket, hogy nem talál végzettségének megfelelő állást, hát elárulom nem is fog. Az oka rohadt egyszerű évente jelentkezik 100ezer ember főiskolára, 3 millió munkavállaló van csökkenő tendenciával, és 72 év a nyugdíjkorhatár. A diplomásokra bízom, hogy kiszámolják, hogy 2040-re hány munkakorú diplomás lesz az országban, de elárulom, több, mint a munkavállaló. A felsőoktatás és most jegyezném meg, hogy tényleg van kivétel, egy nagy nulla, de ha nem lenne az, azoknak a 90%-a, akkor is halálra van ítélve, aki most úgy gondolja, hogy akár egy egyetemi diplomától is több lesz, mint egy jó lakatos.
Naplózva

Főmordor.
collins
+8 év az autóm javára.
Administrator
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7124


18i 82/11 B6 81/11


« Válasz #3122 Dátum: 2011. január 20. 23:30:16 pm »

Te Erik! Most végig olyanokat mondtál, amikkel egyetértek! Roll Eyes
Naplózva

"It is like an aircraft. If you replace parts and keep it up, it will go on forever."
collins
+8 év az autóm javára.
Administrator
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7124


18i 82/11 B6 81/11


« Válasz #3123 Dátum: 2011. január 20. 23:32:04 pm »

...Veled, mint egy rózsaszíninges-hegyescipős-ultramobilos-menedzserdiplomás IZÉ-vel...

nem lesz menedzserdiplomám, mert azt az iskolában nem lehet megtanulni, de amúgy utálni fogsz? Evil Grin
Naplózva

"It is like an aircraft. If you replace parts and keep it up, it will go on forever."
kzolee

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5166



« Válasz #3124 Dátum: 2011. január 21. 06:42:45 am »

nem lesz menedzserdiplomám, mert azt az iskolában nem lehet megtanulni, de amúgy utálni fogsz? Evil Grin

Miért? Rózsaszín ingben jársz?  Evil Evil Evil
Naplózva

1985 E28 530i
gagus
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5405


Csak az M30 adhat erőt!


WWW
« Válasz #3125 Dátum: 2011. január 21. 09:26:01 am »


És nem utolsósorban: a diploma megszerzéséhez vezető út során igenis sok olyan tanárral és tananyaggal találkozik az ember, ami a való életben hasznára válik, az ott szerzett tudást a későbbi munkája során hasznosítani tudja, és az iskola légköre által teremtett általános, "mindennapi" habitus is jó irányba változhat.
    

Ez most kifejezettem igaz rám. Feb. 1-től 4 órában a volt fősulimon is dolgozom a meglévő munkahelyem mellett. 9 éve végeztem, de nem nagyon kellett bemutatni senkinek az állományból, anno megjegyeztek egy életre  Evil Azn. Ez azért döfi, mert én vágytam rá, amikor szar előadást hallgattam, hogy megmutathassam, hogyan kell ezt érdekesen művelni. Most lesz rá lehetőségem  smiley.
Naplózva

E23 730i '81, E23 728iA '81
http://forum.capabmwforum.hu/index.php/topic,1378.0.html

30/3388166 Csak saját felelősségre!!
02
**Moderátor**

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1758



« Válasz #3126 Dátum: 2011. január 21. 12:52:36 pm »

Szerintetek igaz az, hogy a rendőrségnek két héten belül ki kell küldenie az értesítést egy esetleges gyorshajtásról? Most egyelőre nem határozatra vagy feljelentésre gondolok, mert arra van most már 90 napjuk, hanem csak az értesítést, amiben közlik a gyorshatjás tényét, és megkérdezik hogy ki vezette a kocsit...
 
Naplózva
collins
+8 év az autóm javára.
Administrator
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7124


18i 82/11 B6 81/11


« Válasz #3127 Dátum: 2011. január 21. 13:06:23 pm »

szerintem 30 nap.
Naplózva

"It is like an aircraft. If you replace parts and keep it up, it will go on forever."
collins
+8 év az autóm javára.
Administrator
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7124


18i 82/11 B6 81/11


« Válasz #3128 Dátum: 2011. január 21. 13:07:07 pm »

Miért? Rózsaszín ingben jársz?  Evil Evil Evil

előfordul Roll Eyes
Naplózva

"It is like an aircraft. If you replace parts and keep it up, it will go on forever."
Lidérc
E21 Brothers mother

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 494



« Válasz #3129 Dátum: 2011. január 21. 13:13:23 pm »

Napi vicc adag az ügyvédekről:

- Vádlott: úgy zajlott a betörés ahogyan azt az ügyvéd úr előadta?
- Hát, nem pontosan de az ő módszere sem rossz.


Egy cégnél jogtanácsost keresnek. Bemegy a jelentkező, a felvételis megkérdezi:
– Tudja, nekünk becsületes ügyvédre van szükségünk. Annak tartja magát?
– Igen. Mondok egy példát: apám tizenötezer dollárt költött a taníttatásomra, amit azonnal visszafizettem neki, amint vége lett az első peremnek.
– És mi volt az első ügye?
– Az apám beperelt a tandíjért...


Ügyvédnél:
- Melyik a legolcsóbb szolgáltatása?
- Három kérdés 50 dollárért.
- Nem lesz ez túl sok?
- Lehetséges. Mi a harmadik kérdése?


Vádlott megkérdi az ügyvédjét.
- Meddig tart még ez a kellemetlen helyzet?
- Nekem cirka 5 perc, magának 5 év.


Egy orvos és egy ügyvéd beszélget egymással egy partin, de a társalgást folyton megszakítja valaki, mert jönnek az ismerősök egészségügyi tanácsokat kérni.
A doki kezdi megunni a dolgot, és megkérdezi jogász barátjától:
- Mondd, mit lehet tenni ez ellen? Te hogy kerülöd el, hogy az emberek állandóan zavarjanak a jogi problémáikkal?
- Nos, adok nekik tanácsot, aztán másnap küldök róla egy számlát.
A következő nap az orvos, bár lelkifurdalása van, borítékba teszi az ismerősöknek a számlákat. Éppen el akarja vinni a postára, amikor látja, hogy a saját postaládájában is van egy levél. Kinyitja, és benne van egy számla az ügyvédtől.


– Mondja, nem találkoztunk mi már valahol? – kérdezi az egyik vendég az ügyvédtől.
– Nem… De különben is, rég elévült már a követelése.


– Vádlott! Választott már ügyvédet magának?
– Nem bíró úr. Ez egyszer az igazat szeretném elmondani.


– Mi a különbség a jó ügyvéd és a sztárügyvéd között?
– A jó ügyvéd ismeri a törvényt. A sztárügyvéd a bírót ismeri.


Egy ügyvéd kifogja az aranyhalat, amely így szól:
- Akármit kívánsz, minden ügyvédnek kétszer annyi lesz.
- Akkor jó sok pénzt kérek.
- Rendben.
- Másodjára szeretnék egy kocsit.
- Rendben.
- Utoljára pedig szeretném felajánlani az egyik vesémet jótékony célra.


A skót ügyvéd felesége meghal. A férj megrendeli a sírkövet.
Az elkészült sírkövön a következő szöveg áll:
„Itt nyugszik Phyllis, McAdam ügyvéd felesége. Válóperek, adás–vételi szerződések, végrendeletek”. Amikor az ügyvéd elolvassa a szöveget, hirtelen könnyek szöknek a szemébe, és elkezd sírni. A sírköves együtt érzően megveregeti a vállát:
– Most jött rá, hogy Phyllis nincs többé, ugye?
– Nem, maga szerencsétlen, lehagyta a telefonszámot!
Naplózva
toi

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1379


Alpina fan


« Válasz #3130 Dátum: 2011. január 21. 14:40:04 pm »

Hú Erik ez nem semmi,csak kamillázok nagyokat  Sad
Mint már írtam a dolog lényege,ha valaki segélyt kap akkor annak legyen ellenértéke,amit ha kell kapálással ásással szemétszedéssel stb. kell kompenzálni.
A munka ami ki van osztva,teljesen független attól ki mennyi és mikor tanult.Aki ilyen helyzetbe kerül (sajnos v. direkt) az számoljon a következményeivel.
Semmi sincs ingyen,aki tanul annak sem és aki dolgozik annak sem.Akkor az átlagnál műveltebb,nem is inkább tanultabb miért ne végezzen két kezi munkát  Shocked
Irodákból Dunát lehet rekeszteni,elég volt minek és kinek,mit dolgoznak fel,a nem létező adatokat,sajna a diplomás is dolgozhat és kell is,ha nem akar sepregetni,mert az derogál.
Naplózva

750ia
TraBence

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4521


+36 30 370 85 77


« Válasz #3131 Dátum: 2011. január 21. 14:44:10 pm »

Szerintetek igaz az, hogy a rendőrségnek két héten belül ki kell küldenie az értesítést egy esetleges gyorshajtásról? Most egyelőre nem határozatra vagy feljelentésre gondolok, mert arra van most már 90 napjuk, hanem csak az értesítést, amiben közlik a gyorshatjás tényét, és megkérdezik hogy ki vezette a kocsit...
 

Tudtommal 90 nap a kiküldésre az idő és már kutyát sem érdekli ki vezetett csak küldik a csekket az üzembentartónak Smiley
Naplózva

Bence
02
**Moderátor**

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1758



« Válasz #3132 Dátum: 2011. január 21. 14:51:33 pm »

Tudtommal 90 nap a kiküldésre az idő és már kutyát sem érdekli ki vezetett csak küldik a csekket az üzembentartónak Smiley

Brácsak az lenne hogy küldik a csekket a cégnek... akkor legalább nem vennének el pontot tőlem... de szerintem nem így van... megkérdik hogy ki vezetett...
Naplózva
collins
+8 év az autóm javára.
Administrator
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7124


18i 82/11 B6 81/11


« Válasz #3133 Dátum: 2011. január 21. 17:05:43 pm »

na most kéne valaki, aki elmagyarázza ezeket a pontokat.
a 20d után elég sok csekket fizetek be, de olyan még nem jött, hogy hány pont levonás. meg amúgy is. azért csak meg kéne kérdezni, hogy kitől...

valaki tájékozott erről esetleg?
Naplózva

"It is like an aircraft. If you replace parts and keep it up, it will go on forever."
Mike
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4841


Csokihabanero :D


« Válasz #3134 Dátum: 2011. január 21. 19:01:07 pm »

Hogy hol tart a kereskedelmi weboldalak vevőoptimalizálása. Leültem az asztali PC-m elé, ami nemrég lett vásárolva és eddig ezen kizárólag cápafórumot és youtubot néztem, illetve gugliban kerestem. Vagy 3 hete a gugliban elkezdtem keresni egy Portugál gumigyár slick gumijait, imétlem gugliban,kb akkor használtam ezt a gépet utoljára. A minap egy másik gépről regisztráltam az ebayre, ezen az asztalin még soha nem nyitottam meg az ebayt, a böngésző sem ismerte. Most leülök, bepötyögöm, hogy ebay.com és a kezdő oldalra kicsapja nekem az összes német ebayen árult fedima gumit. Na ezt honnan tudták, hogy érdekel?
Naplózva

Főmordor.
Riggs
Vendég
« Válasz #3135 Dátum: 2011. január 21. 19:14:43 pm »

Hú Erik ez nem semmi,csak kamillázok nagyokat  Sad
Mint már írtam a dolog lényege,ha valaki segélyt kap akkor annak legyen ellenértéke,amit ha kell kapálással ásással szemétszedéssel stb. kell kompenzálni.
A munka ami ki van osztva,teljesen független attól ki mennyi és mikor tanult.Aki ilyen helyzetbe kerül (sajnos v. direkt) az számoljon a következményeivel.
Semmi sincs ingyen,aki tanul annak sem és aki dolgozik annak sem.Akkor az átlagnál műveltebb,nem is inkább tanultabb miért ne végezzen két kezi munkát  Shocked
Irodákból Dunát lehet rekeszteni,elég volt minek és kinek,mit dolgoznak fel,a nem létező adatokat,sajna a diplomás is dolgozhat és kell is,ha nem akar sepregetni,mert az derogál.

Igazából semmiben nem mond ellent a tiédnek az én véleményem, a tied mellett írtam a fentieket.  Smiley
Naplózva
gagus
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5405


Csak az M30 adhat erőt!


WWW
« Válasz #3136 Dátum: 2011. január 21. 19:30:51 pm »


Kiváló barátom rendelkezik jogosítvánnyal a videóban szereplő mozdonyokra. Néhány vasúti rajongóval társadalmi munkában gondozzák a debreceni Zsuzsi vasút vonalát és járműparkját. Mindemellett összehozták ezt a videóklipet a munkájukról.  409 kezfogas icon_ok Fogyasszátok egészséggel!

http://www.youtube.com/watch?v=FXE6vDX7-D8&feature=player_embedded#
Naplózva

E23 730i '81, E23 728iA '81
http://forum.capabmwforum.hu/index.php/topic,1378.0.html

30/3388166 Csak saját felelősségre!!
kopasz

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1296


"Ragadozó"


« Válasz #3137 Dátum: 2011. január 21. 20:10:20 pm »

köszönjük szépen Smiley Smiley :)nagyon jó volt,de szeretnék én is ilyen helyen dolgozni,vasút közelébe lenni angel angel angel
Naplózva
gim_e12
Vendég
« Válasz #3138 Dátum: 2011. január 21. 20:21:22 pm »

Kiváló barátom rendelkezik jogosítvánnyal a videóban szereplő mozdonyokra. Néhány vasúti rajongóval társadalmi munkában gondozzák a debreceni Zsuzsi vasút vonalát és járműparkját. Mindemellett összehozták ezt a videóklipet a munkájukról.  409 kezfogas icon_ok Fogyasszátok egészséggel!

Hát, ez eszméletlen jó!
Az egész heti feszültségem elszállt így hogy végignéztem ezt a hangulatos videót.

Tolmácsold légy szíves maximális tiszteletemet és elismerésemet a barátodnak és kollégáinak.
Ha pedig Debrecen környékén járok, nem fogom kihagyni, hogy felkeressem ezt a vonalat.

Komolyan mondom, ilyen kezdeményezések kellenének. Simán nyomnám társadalmi munkában.

Még egyszer mondom, nagyon el lett találva a videó hangulata. Nekem nagyon bejött.
Naplózva
VA E21
Vendég
« Válasz #3139 Dátum: 2011. január 21. 20:58:08 pm »

Kiváló barátom rendelkezik jogosítvánnyal a videóban szereplő mozdonyokra. Néhány vasúti rajongóval társadalmi munkában gondozzák a debreceni Zsuzsi vasút vonalát és járműparkját. Mindemellett összehozták ezt a videóklipet a munkájukról.  409 kezfogas icon_ok Fogyasszátok egészséggel!

http://www.youtube.com/watch?v=FXE6vDX7-D8&feature=player_embedded#

Mint vasútbuzi aki épp most fejezte be az Indóház extra ,M41 csörgő 2. számának kiolvasását mondom, hogy : Köszönöm, hogy feldobtad ezt a videót!
Párommal most néztük végig és mindkettőnk megtalálta a számára érdekeset benne. Tényleg nagyon jól el lett találva a vidi és a hangulata.
Le a kalappal a csapat előtt aki még hisz az ilyen eszmékben és karban tartja eme kis vasúthálózatot. A kisvasútra szánt anyagi háttérről ,pedig csak sejtéseim lehetnek.  undecided Respect!
 Néha egy egy hír és fotó megjelenik az indóházban a Zsuzsi vasútról,de más nem sok.
A videó láttán viszont  Azn Azn Azn

Tolmácsold kérlek, hogy: Köszi srácok a kezdeményezést a vidi iránt, a filmeseknek a felvételeket és a vágást! 

Most pedig elkezdem a karácsonyi ajándékom olvasását. A nagy Nohab könyv!  smiley
Naplózva
Sam8888

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5132



« Válasz #3140 Dátum: 2011. január 21. 21:05:12 pm »

Hogy hol tart a kereskedelmi weboldalak vevőoptimalizálása. Leültem az asztali PC-m elé, ami nemrég lett vásárolva és eddig ezen kizárólag cápafórumot és youtubot néztem, illetve gugliban kerestem. Vagy 3 hete a gugliban elkezdtem keresni egy Portugál gumigyár slick gumijait, imétlem gugliban,kb akkor használtam ezt a gépet utoljára. A minap egy másik gépről regisztráltam az ebayre, ezen az asztalin még soha nem nyitottam meg az ebayt, a böngésző sem ismerte. Most leülök, bepötyögöm, hogy ebay.com és a kezdő oldalra kicsapja nekem az összes német ebayen árult fedima gumit. Na ezt honnan tudták, hogy érdekel?

Ha egy hálózaton van a 2 gép, akkor simán (WAN ip alapján)... Nekem folyton a kínai oldalakat nyomja reklámba, amióta egyet megnéztem...
Naplózva

2 ajtó 4 kerék 6 henger
LL323i

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 839



« Válasz #3141 Dátum: 2011. január 21. 21:35:55 pm »

Micsoda élmény volt végignézni....Gyerekkorom nyarait ott töltöttem a Faraktár utcában (korábban Április 4.e útja). Nagymamám kertjéből pont a fatelepre lehetett átlátni (ha felmásztunk tesómmal a kerítésre), na meg persze a Zsuzsi vonat vonalára. De jó is volt utazni a kis fapadoson....
Maximális tisztelet azoknak, akik próbálják rendben tartani a vonalat és a mozdonyokat. (Még én is el akarom vinni a lányomat, úgyhogy hajrá és kitartást fiúk!!!)
Naplózva

Kész lett!?
Feco01

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 157



« Válasz #3142 Dátum: 2011. január 21. 22:24:23 pm »

Kiváló barátom rendelkezik jogosítvánnyal a videóban szereplő mozdonyokra. Néhány vasúti rajongóval társadalmi munkában gondozzák a debreceni Zsuzsi vasút vonalát és járműparkját. Mindemellett összehozták ezt a videóklipet a munkájukról.  409 kezfogas icon_ok Fogyasszátok egészséggel!

Egy kicsit hamarabb tudtál leülni a gép elé, mint én.
Magam is ajánlani akartam, de így legalább hamarabb élvezhette a nagyérdemű ezt a kitűnő alkotást.  Cool

Naplózva
wolfgangAM
Vendég
« Válasz #3143 Dátum: 2011. január 21. 22:46:10 pm »

Azért este hadd pihenjek már egy kicsit na...  Roll Eyes Jó lenne néha esténként értelmes műsorokat nézni. (Pl. a Frei dossziét bírtam régen.)
(A DOQ TV-n van, minden kedd este Smiley egész régiek, de tök érdekesek!)
Naplózva
gagus
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5405


Csak az M30 adhat erőt!


WWW
« Válasz #3144 Dátum: 2011. január 21. 22:50:30 pm »

Egy kicsit hamarabb tudtál leülni a gép elé, mint én.
Magam is ajánlani akartam, de így legalább hamarabb élvezhette a nagyérdemű ezt a kitűnő alkotást.  Cool



Büszke vagy egykori osztálytársadra?  angel Lehet is, fanatikus értékmegőrző. Tagnap is csak Royal vodkát volt hajlandó inni  Cheesy Holnap este a Blues Caféban szerintem ugyanaz lesz  angel
Naplózva

E23 730i '81, E23 728iA '81
http://forum.capabmwforum.hu/index.php/topic,1378.0.html

30/3388166 Csak saját felelősségre!!
wolfgangAM
Vendég
« Válasz #3145 Dátum: 2011. január 21. 22:54:59 pm »

(Tanulós- diplomás "de sok a hülye fiatalos" témákhoz)
Mégis mit várunk az egyetemista korosztálytól, mikor már óvodás koruktól a hülyeséget töltik a fejükbe a TV-n, rádión keresztül? Az iskolában a 8. osztályos gyerekek például órákat képesek elbeszélgetni arról, hogy a fiszem f@szom valóvilágban ki mikor fingott és satöbbi. Megelégelvén ezt (gondoltam, majd jól rájuk pirítok) megkérdeztem, hogy "édes gyerekem, aztán anyukád mit szól, hogy ilyen hülyeségeket nézel?" mire a válasz: "ő is nézi velem!". Megjegyzem, hogy szeged egyik legjobb gimijéről van szó. (arról nem is ejtek már szót, hogy 13-14 évesen olyan dizsikbe járnak, hogy....)
Naplózva
Feco01

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 157



« Válasz #3146 Dátum: 2011. január 21. 23:06:34 pm »

Büszke vagy egykori osztálytársadra?  angel Lehet is, fanatikus értékmegőrző. Tagnap is csak Royal vodkát volt hajlandó inni  Cheesy Holnap este a Blues Caféban szerintem ugyanaz lesz  angel
Bükke va'ok, persze. De hát ezt ha valakinek, akkor Neked nem kell magyarázni.  Roll Eyes
Ezek szerint most lesz megtartva az elmaradt közös? Jó mulatozást. Igyatok helyettem is.  Evil
Naplózva
VA E21
Vendég
« Válasz #3147 Dátum: 2011. január 22. 00:13:06 am »

"Tanulós- diplomás "de sok a hülye fiatalos" témákhoz" szintén.

Nekem a legjobban az "tetszik", hogy már egész iparág épült a mi egyetemistáink szórakoztatására. Csak amikor visszanézi az esti bulifotókat a lelkes tanuló, nem az van a fotó alján, hogy  partyfoto.hu, mellesleg.hu, jajjdefaszavagyokhogybuliztam.hu ,hanem elltebuli.hu pl. 
A másik amitől meg hányok, hogy kovácsoljuk össze az egyetemistákat! Yeah!  Legyen gólyatábor, meg ilyen tábor, party amit az egyetem szervez 300 idiótának. Ami a szememben nem szól másról, mint hogy - hogy igyuk le magunkat 25 évesen és szarjunk bele mindenbe, mert én erre meg erre az egyetemre járok és az milyen kurva jó hírű.  Na ja.  Amikor meg jönnek a vizsgák, jön a sírás és a mutogatás.

Nekem sok esetbe ez jön le.  Természetesen tisztelet a kivételnek. Bár ezt főleg azokra értem akik a középiskola után pattannak egyből az egyetemi élet igen "rögös" útvesztőjébe.  Aki később megy az már rég leszarja a bulikat. Egyszerűen egy felsőfokú végzettséget szeretne és már van fogalma az életről és a realitásokról!
Naplózva
Lidérc
E21 Brothers mother

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 494



« Válasz #3148 Dátum: 2011. január 22. 00:30:54 am »

Salgó Talin is Gólyatáborosok voltak a faházakban  Wink
Naplózva
gagus
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5405


Csak az M30 adhat erőt!


WWW
« Válasz #3149 Dátum: 2011. január 22. 08:24:51 am »

Bükke va'ok, persze. De hát ezt ha valakinek, akkor Neked nem kell magyarázni.  Roll Eyes
Ezek szerint most lesz megtartva az elmaradt közös? Jó mulatozást. Igyatok helyettem is.  Evil

Elmaradt, mert a kisebbik fiamnak tüdőgyulladása volt, Hovinak meg mandulakivétele, de most meglesz! Holnap meg  966  Evil
Naplózva

E23 730i '81, E23 728iA '81
http://forum.capabmwforum.hu/index.php/topic,1378.0.html

30/3388166 Csak saját felelősségre!!
Oldalak: 1 ... 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 [105] 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 ... 277   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2011, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!