CápaBMW fórum
2024. március 19. 03:09:39 am *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Gyik- gyakran ismételt kérdések  (Megtekintve 14703 alkalommal)
Promega
Administrator
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3724



« Dátum: 2009. november 24. 12:16:43 pm »

Ide jöhetnek azok a kérdések, műszaki probléma megoldások amik már a könyökünkön jönnek ki, mert mindenki  mindig megkérdezi.
Milyen olaj, mekkora mennyiségben? stb.

A témából minden más törlésre kerül.
« Utoljára szerkesztve: 2009. november 24. 16:18:41 pm írta Promega » Naplózva
Promega
Administrator
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3724



« Válasz #1 Dátum: 2009. december 27. 19:43:54 pm »

akkor én kérdezek.m10b18.injektor.milyen olaj kell bele?mer mindenki mást mond.hozzá valo 5-ös váltoba?

        minőségMennyiség
motor SAE 15W40-20w504 L (m10), 4,25 L (m20)
váltóEP hajtóműolaj, SAE 80, dextron II (automata)1L (4 seb), 1,5 L (5 seb)
difiSAE 90 Hypoid0,95 L
Naplózva
Promega
Administrator
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3724



« Válasz #2 Dátum: 2010. január 16. 07:54:38 am »

Gondolom milliószor felmerült már a kérdés, ezért itt teszem fel. Ha én 323i féket szeretnék az E21-re, azt rá tudom tenni problémamentesen a 4 hengeres gólyalábra, vagy szükséges a teljes 323i gólyaláb? Ha rá is tudom tenni, jó is lesz, vagy csak rátettem? Roll Eyes
Jó rá... plug and play....CSak hűtőtt tárcsa kell rá,nem sima,de ez természetes...
Ezek szerint a nyereg az felcsavaroz és kész? A (323i) tárcsa jó helyen fog futni, etc etc...
Jah, meg 23i-n a védőlemez is más, nem? Konkrétan lyuggatott, nyilván a jobb hűtés érdekében. Az is ugyanúgy felmegy a gólyalábra?
Devander, főhenger, ilyesmi ugyanaz?
Köszönöm a gyors választ!
A fék ugyanazokból az elemekből épül, csak a féknyereg két fele közé került egy 9mm-es "közdarab", ill a hűtött tárcsa vastagabb ennyivel, de oly módon, hogy a belső síkja megegyzik a sima féktárcsával.
A porvédőlemezről nem tudok nyilatkozni.  
Naplózva
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2011, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!