CápaBMW fórum
2024. május 01. 22:59:48 pm *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 [252] 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ami a CápaBMW-seket a Cápákon kívül érdekli 2.- Minden más téma, ami szalonképes  (Megtekintve 3556886 alkalommal)
MR.V12

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6071


Üzemképtelenítő


« Válasz #7530 Dátum: 2014. január 07. 20:23:16 pm »

Szerintem semmi baj sincs a szélesítéssel, ha funkciója is van...  Roll Eyes





Igen,ezt hívom indokolt esetnek.  Wink
Naplózva

"...súlyosan gyengeelméjű,a debilitás határán áll,iq-ja 20-30 közé tehető..."
"...fuss Forrest,fuss..."
"Vigyázat,sárkány van nálam,és nem félek használni!"
"...átkozott Coimbrák..."
Ne vitatkozz jó tündér,a kívánság,az kívánság,térdelj csak le szépen
bucibigyó

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 471



« Válasz #7531 Dátum: 2014. január 08. 15:10:10 pm »

Gigi Galli - nem véletlen hatalmas rajongótáborral. Az az oszlopos elfordulás....  Ken Block bekaphatja. Meg az összes majom, aki a miskolci prológ focipálya-körülön nem képes egy normális driftet lenyomni.  Evil

http://www.youtube.com/watch?v=ZbcdUaFs7Ao#


És nem csak lassú kanyarokban tud menni, meg nem csak a látvány. Full őrült - jó értelemben.  Cheesy  Cheesy

http://www.youtube.com/watch?v=iL7ZgIKCvqY#
Naplózva
Mike
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4841


Csokihabanero :D


« Válasz #7532 Dátum: 2014. január 08. 21:06:52 pm »

Gigi Galli - nem véletlen hatalmas rajongótáborral. Az az oszlopos elfordulás....  Ken Block bekaphatja. Meg az összes majom, aki a miskolci prológ focipálya-körülön nem képes egy normális driftet lenyomni.  Evil


És nem csak lassú kanyarokban tud menni, meg nem csak a látvány. Full őrült - jó értelemben.  Cheesy  Cheesy


Egyrészről igazad van, másrészről meg tévedésben is vagy.

Egyrészről. A Ken Block féle produkció fergeteges és egyedülálló, de semmire sem jó. Látvány, kirakat na amerika ahogy van. Úgy tudnám jellemezni, mintha gyorsúszó versenyen elkezdenél pillangózni, a hozzánemértőknek meg leesik az álla.

Másrészről. Ha egyszer lesze olyan tökös és nyélgázon egyszer eltolod a miskolci 5 méter széles salakot 100-110-el keresztbe, mert kb annyi egy jó gumival a v-max a kanyar közepén, akkor lehet hogy összecsinálnád magad. Nem azért tették rally1-es pilóták tetőre a vasat, mert olyan könnyű. Ja, hogy a zsigulik 70-nel keresztbe nyomják, hát bocs, az kb olyan Ken Block.
Naplózva

Főmordor.
kzolee

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5166



« Válasz #7533 Dátum: 2014. január 08. 21:18:51 pm »

Ja, hogy a zsigulik 70-nel keresztbe nyomják, hát bocs, az kb olyan Ken Block.

Erre nyomtam volna egy lájkot.  2014

De se fészbukom, se lájkolàsi lehetőseg nincs.  Cheesy
Naplózva

1985 E28 530i
MR.V12

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6071


Üzemképtelenítő


« Válasz #7534 Dátum: 2014. január 08. 21:40:22 pm »

Gigi Galli - nem véletlen hatalmas rajongótáborral. Az az oszlopos elfordulás....  Ken Block bekaphatja. Meg az összes majom, aki a miskolci prológ focipálya-körülön nem képes egy normális driftet lenyomni.  Evil

http://www.youtube.com/watch?v=ZbcdUaFs7Ao#


Űűű,az elején egy dupla S-ben szerintem röfögött rendesen,össze vissza fékezett,libegett,de befordult,a közepén meg amikor a parkoló autók mellet,már 30-40méterrel kopp keresztbe teszi,majd a kanyarba érve csak rálép,és a kívánt irányba elindul,hát olyat nem sokat láttam még,megesküdtem volna,hogy becsapódik a kocsikba amik ott parkolnak.
Kedvelem a srácot,nem ismerem ezeket a rally gépeket,így a kategóriákat sem,ez a gép a kézi váltó,meg a kuplung miatt nem a csúcs kategóriának tűnik,sejti valaki hány paci lehet ezekben,illetve ez milyen kategória?


És nem csak lassú kanyarokban tud menni, meg nem csak a látvány. Full őrült - jó értelemben.  Cheesy  Cheesy

http://www.youtube.com/watch?v=iL7ZgIKCvqY#
Naplózva

"...súlyosan gyengeelméjű,a debilitás határán áll,iq-ja 20-30 közé tehető..."
"...fuss Forrest,fuss..."
"Vigyázat,sárkány van nálam,és nem félek használni!"
"...átkozott Coimbrák..."
Ne vitatkozz jó tündér,a kívánság,az kívánság,térdelj csak le szépen
bucibigyó

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 471



« Válasz #7535 Dátum: 2014. január 09. 00:25:00 am »

Mike, problémás vagy? Ha rossz napod van, vagy csak simán modortalan vagy, nyugodtan lapozhatsz egyet , mert egyrészt nem vagyok kíváncsi az ismeretlenül  adott személyeskedő véleményedre, másrészt, ha nem érted a szarkazmust vagy inkább iróniát a sorok közt, hát olvasd el mégegyszer.

A Ken Block bekaphatja - Ford Fairline után szabadon.  Cool

Nem szoktam összecsinálni magam egy kis kilinccsel előre miatt, és volt már, hogy 120-al mentem/vittek keresztbe. És hadd legyen meg a véleményem a műmajer, pénzem van csak vezetni nem tudok majomról, ha megengeded. Kösz.  Kiss

Én személy szerint nem keverném össze a zsigulit négykerekes mitsuval vagy akár egy E36-al. Nem egy ligában játszanak, de az élmény amit nyújt, simán van olyan jó, mint egy töbmillás akármiben. Bár ha nem ültél még VFTS-ben, akkor magyarázhatom......   Azn
Naplózva
TraBence

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4521


+36 30 370 85 77


« Válasz #7536 Dátum: 2014. január 09. 17:40:52 pm »

 chips&cola
Naplózva

Bence
Sztavrosz

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 830



« Válasz #7537 Dátum: 2014. január 10. 08:16:10 am »

 Cheesy


* 1538927_569703859784749_145746560_n.jpg (91.45 KB, 640x427 - megtekintve 529 alkalommal.)
Naplózva
mikóE28

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 861



« Válasz #7538 Dátum: 2014. január 10. 13:11:40 pm »

Cheesy

Szegényt jól elhagyták?
Hol leltél rá? Cheesy
Naplózva
Sztavrosz

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 830



« Válasz #7539 Dátum: 2014. január 10. 13:24:57 pm »

Asszony küldte fészbukkról.. mindenféle bmw-s marhaságra fel van iratkozva, állítólag az USákokban van valahol.. egyebet nemtok mondani..
Naplózva
MR.V12

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6071


Üzemképtelenítő


« Válasz #7540 Dátum: 2014. január 11. 16:18:31 pm »

Ezután magam is be fogom tartani az ensz előírásokat,hátha utánam is hajigálnak majd némi gyümi párlatot..... Cheesy

http://news.ie.msn.com/ireland/kim-jong-un-may-be-sipping-some-irish-whiskey-right-now
Naplózva

"...súlyosan gyengeelméjű,a debilitás határán áll,iq-ja 20-30 közé tehető..."
"...fuss Forrest,fuss..."
"Vigyázat,sárkány van nálam,és nem félek használni!"
"...átkozott Coimbrák..."
Ne vitatkozz jó tündér,a kívánság,az kívánság,térdelj csak le szépen
MR.V12

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6071


Üzemképtelenítő


« Válasz #7541 Dátum: 2014. január 11. 16:26:59 pm »

Mike, problémás vagy? Ha rossz napod van, vagy csak simán modortalan vagy, nyugodtan lapozhatsz egyet , mert egyrészt nem vagyok kíváncsi az ismeretlenül  adott személyeskedő véleményedre, másrészt, ha nem érted a szarkazmust vagy inkább iróniát a sorok közt, hát olvasd el mégegyszer.

A Ken Block bekaphatja - Ford Fairline után szabadon.  Cool

Nem szoktam összecsinálni magam egy kis kilinccsel előre miatt, és volt már, hogy 120-al mentem/vittek keresztbe. És hadd legyen meg a véleményem a műmajer, pénzem van csak vezetni nem tudok majomról, ha megengeded. Kösz.  Kiss





MI a véleményed azokról,akinek pénze sincs,vezetni sem tud,de mégis összehoz egy budget "versenyautót"  Cheesy ,esik-kel a pályán,de kiqrt módom élvezi,hogy kedvére flexelheti a BMW-jét,rakhat bele motorokat,végre nyomhatja,mint süket a csengőt,és elmondhatja magáról,hogy "autó versenyző" ?   Grin

Naplózva

"...súlyosan gyengeelméjű,a debilitás határán áll,iq-ja 20-30 közé tehető..."
"...fuss Forrest,fuss..."
"Vigyázat,sárkány van nálam,és nem félek használni!"
"...átkozott Coimbrák..."
Ne vitatkozz jó tündér,a kívánság,az kívánság,térdelj csak le szépen
MR.V12

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6071


Üzemképtelenítő


« Válasz #7542 Dátum: 2014. január 11. 18:00:16 pm »

Értelmes kommenteket várok  Roll Eyes  Cheesy ,itt,most nagyon el lett kalapálva az M3,a bonsai 8-ával együtt,hozzáteszem,lehet pilóta,vagy gumi kérdés is,de folyamatosan kifékezte a benz,illetve tolta az egyenesekben(ez ugye nem annyira user error,mert a nejem is simán tud parkettát nyomni az egyenesekben  Lips Sealed ),sokkal többször korrigált a BMW pilóta,mint a benzes,láthatóan a benz utasa is fogta vissza srácot,útban volt az M3.
V8 vs sok vanos,sok pillangó,sok minden,de onhe hubraum...... Kiss

http://www.youtube.com/watch?v=ZHV_RM-VSV4#


http://www.youtube.com/watch?v=THCvPgQxvhM#


 chips&cola
« Utoljára szerkesztve: 2014. január 11. 18:08:59 pm írta MR.V12 » Naplózva

"...súlyosan gyengeelméjű,a debilitás határán áll,iq-ja 20-30 közé tehető..."
"...fuss Forrest,fuss..."
"Vigyázat,sárkány van nálam,és nem félek használni!"
"...átkozott Coimbrák..."
Ne vitatkozz jó tündér,a kívánság,az kívánság,térdelj csak le szépen
kzolee

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5166



« Válasz #7543 Dátum: 2014. január 11. 18:25:01 pm »

Értelmes kommenteket várok  Roll Eyes  Cheesy ,itt,most nagyon el lett kalapálva az M3,a bonsai 8-ával együtt,hozzáteszem,lehet pilóta,vagy gumi kérdés is,de folyamatosan kifékezte a benz,illetve tolta az egyenesekben(ez ugye nem annyira user error,mert a nejem is simán tud parkettát nyomni az egyenesekben  Lips Sealed ),sokkal többször korrigált a BMW pilóta,mint a benzes,láthatóan a benz utasa is fogta vissza srácot,útban volt az M3.
V8 vs sok vanos,sok pillangó,sok minden,de onhe hubraum...... Kiss

Te itt csak rémeket látsz, ha olyan qvajó lenne a Benz, akkor lelépte volna az M3-at, mint ahogy a Porsche tette.

Két más stílusban vezető sofőrt látok, van ahol a bajor nyúlik el, van ahol a stuttgarti esik be rá kanyarban. Nincs semmiféle erőfölény, az a Porschésnál van.
Naplózva

1985 E28 530i
Sam8888

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5132



« Válasz #7544 Dátum: 2014. január 11. 18:27:32 pm »

Én annyit látok, hogy egy minimum 100 lóval (ha az újabb 63, akkor 200-al) erősebb merci lépést tud tartani egy M3-al...  Cheesy Grin Wink
Naplózva

2 ajtó 4 kerék 6 henger
kzolee

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5166



« Válasz #7545 Dátum: 2014. január 11. 18:31:35 pm »


MI a véleményed azokról,akinek pénze sincs,vezetni sem tud,de mégis összehoz egy budget "versenyautót"  Cheesy ,esik-kel a pályán,de kiqrt módom élvezi,hogy kedvére flexelheti a BMW-jét,rakhat bele motorokat,végre nyomhatja,mint süket a csengőt,és elmondhatja magáról,hogy "autó versenyző" ?   Grin



Az, hogyha lenne pénzem rá, én is ezt tenném. Legfeljebb nem gondolnám magam autóversenyzőnek.  Cheesy
Naplózva

1985 E28 530i
M5swap

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1051


« Válasz #7546 Dátum: 2014. január 11. 18:40:34 pm »

Nem néztem végig, de rögtön egy megjegyzés; követni sokkal könnyebb, mint tempót diktálni  Roll Eyes

Értelmes kommenteket várok  Roll Eyes  Cheesy ,itt,most nagyon el lett kalapálva az M3,a bonsai 8-ával együtt,hozzáteszem,lehet pilóta,vagy gumi kérdés is,de folyamatosan kifékezte a benz,illetve tolta az egyenesekben(ez ugye nem annyira user error,mert a nejem is simán tud parkettát nyomni az egyenesekben  Lips Sealed ),sokkal többször korrigált a BMW pilóta,mint a benzes,láthatóan a benz utasa is fogta vissza srácot,útban volt az M3.
V8 vs sok vanos,sok pillangó,sok minden,de onhe hubraum...... Kiss

 chips&cola
Naplózva
bucibigyó

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 471



« Válasz #7547 Dátum: 2014. január 11. 23:17:15 pm »

Az, hogyha lenne pénzem rá, én is ezt tenném. Legfeljebb nem gondolnám magam autóversenyzőnek.  Cheesy

Hát így ennyi.

De elmesélek egy történetet, mire is gondolok.
A 2012-es Mecsek Rally-n a nap végén érkeztek be a Parc Ferme-be az autók egymás után. A hystoric kategóriában indult több FIAT 131 is. Beérkezett egy kék-fehér olasz rendszámos Abarth. Egy magyar faszi szállt ki belőle. Úgy kezdte, hogy miután kikászálódott az autóból, szó szerint odabaszta a murvára a sisakját, és a nézők és versenyzőtársai füle hallatára, magából kivetkőzve  elkezdte szidni a rendezést és az időmérést, mert szerinte az akárki csalással tudta csak megverni. Egészen  biztosan lehetetlen, hogy gyorsanként 10 másodperceket kapjon. Ha látta volna magát kívülről versenyezni, sztem azon kellett volna csodálkozni, hogy csak 10 mp-eket kapott....  mert annyira szar volt. Mert ahol más még állt a gázon, ő már a féket nyomta, ha kanyarban megindult a hátulja, azonnal elvette. És ő a nagy versenyző, akinek allűrjei vannak, meg dobálja a sisakot. Mert tizenhúszszázezer eurós autóban ül, csak a bérelt autójához nem kapott a csomagban tudást, tehetséget. Mert nincs az ilyennek reális önképe, önkritikája, csak egy rakás pénze, amit én pont le....k. Na az ilyenek képtelenek egy normálisat kanyarodni, és ilyenekkel van tele a mezőny. És nekem ez nem tetszik.
És tökmindegy, hogy hetvennel vagy száztízzel, BMW-vel vagy Ladával  tolja el a focipályán, az egyiken látszik, hogy köze nincs hozzá, - és tetőre is ba....a a vasat, míg a másikat nézni libabőrös élmény.

Hogy mi a véleményem azokról,akinek pénze sincs,vezetni sem tud,de mégis összehoz egy budget "versenyautót"  Cheesy ,esik-kel a pályán,de kiqrt módom élvezi,hogy kedvére flexelheti a BMW-jét,rakhat bele motorokat,végre nyomhatja,mint süket a csengőt,és elmondhatja magáról,hogy "autó versenyző" ?   Grin

Na ilyen vagyok pl én. "Fillérekből" van összerakva az autóm, vezetni sem igen tudok, kikúrt módon élvezem, mikor kitolom a szemét, van rajtam sparco ruha meg OMP cipő, meg velúros a kormány - de nem vagyok versenyző. Csak egy műkedvelő driver, sok kilométerrel, némi virtussal felfegyverkezve, akik hasonszőrű társaimmal  kib jókat meccselünk egy nevenincs versenyen vagy "bajnokságon", ha a sors megengedi.... mert ott a helyünk. Nekem ez a véleményem.
 
Naplózva
MR.V12

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6071


Üzemképtelenítő


« Válasz #7548 Dátum: 2014. január 11. 23:33:47 pm »

"Na ilyen vagyok pl én. "Fillérekből" van összerakva az autóm, vezetni sem igen tudok, kikúrt módon élvezem, mikor kitolom a szemét, van rajtam sparco ruha meg OMP cipő, meg velúros a kormány - de nem vagyok versenyző. Csak egy műkedvelő driver, sok kilométerrel, némi virtussal felfegyverkezve, akik hasonszőrű társaimmal  kib jókat meccselünk egy nevenincs versenyen vagy "bajnokságon", ha a sors megengedi.... mert ott a helyünk. Nekem ez a véleményem. "

Akkor vehetek egy kispét,amivel felszántom a következő Érdi mini rally-t?  Roll Eyes
Naplózva

"...súlyosan gyengeelméjű,a debilitás határán áll,iq-ja 20-30 közé tehető..."
"...fuss Forrest,fuss..."
"Vigyázat,sárkány van nálam,és nem félek használni!"
"...átkozott Coimbrák..."
Ne vitatkozz jó tündér,a kívánság,az kívánság,térdelj csak le szépen
MR.V12

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6071


Üzemképtelenítő


« Válasz #7549 Dátum: 2014. január 11. 23:41:26 pm »

Te itt csak rémeket látsz, ha olyan qvajó lenne a Benz, akkor lelépte volna az M3-at, mint ahogy a Porsche tette.

Két más stílusban vezető sofőrt látok, van ahol a bajor nyúlik el, van ahol a stuttgarti esik be rá kanyarban. Nincs semmiféle erőfölény, az a Porschésnál van.


Te melyik videót nézted?  Cheesy Folyton rajta volt,az utasa is csitította,amint lehetett le is lépte,a porse nem érdekes,nem róla van szó.
Szerintem ultragáz,hogy a saját terepén veri el az M3-at,na jó,az utcán is odavágja a második videón,ideje lenne már egy V8-at felmutatni Bajorhonban is.
Naplózva

"...súlyosan gyengeelméjű,a debilitás határán áll,iq-ja 20-30 közé tehető..."
"...fuss Forrest,fuss..."
"Vigyázat,sárkány van nálam,és nem félek használni!"
"...átkozott Coimbrák..."
Ne vitatkozz jó tündér,a kívánság,az kívánság,térdelj csak le szépen
bucibigyó

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 471



« Válasz #7550 Dátum: 2014. január 11. 23:45:05 pm »

Bár így lenne.  Wink  Sztem eséllyel indulnál a kerekes narancsrekesz kategóriában!  Tongue

A múlt évben amúgy nem volt minirally, helyette volt a Rábaringen Pető Intézetes és egy másik alapítvány által gondozott rákos kisgyermekek számára szervezett rendezvény, - éményautóztatás, motorztatás, egy kis koncertféle - amely keretein belül volt amatőr rally, drift, drag. Na azt élvezted volna.  Cool  Betyár amcsi V8-ak, drag kispé, egy csomó BMW. Ja, és nagggyon fasza volt a büfé sült csülökkel, meg ilyenekkel.

A rendezvény az aktuális árvíz miatt full-full bokó lett, viszont a kissrácok és a versenyzők nagyon bírták!!!!    Smiley Smiley 25

Meg én is a zárás után a döntött kanyarokat.....  azt egyszer ki kell próbálni!!  

http://www.youtube.com/watch?v=Efg5sVhXEO4#t=15
« Utoljára szerkesztve: 2014. január 11. 23:53:52 pm írta bucibigyó » Naplózva
M5swap

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1051


« Válasz #7551 Dátum: 2014. január 11. 23:54:03 pm »

Az E92 M3-as V8-as. És sajnos itt vége is lett a szívó V8-aknak, mert a következő M3-as és M4-es már 6 hengeres turbo  Evil


Te melyik videót nézted?  Cheesy Folyton rajta volt,az utasa is csitította,amint lehetett le is lépte,a porse nem érdekes,nem róla van szó.
Szerintem ultragáz,hogy a saját terepén veri el az M3-at,na jó,az utcán is odavágja a második videón,ideje lenne már egy V8-at felmutatni Bajorhonban is.
Naplózva
MR.V12

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6071


Üzemképtelenítő


« Válasz #7552 Dátum: 2014. január 12. 00:04:27 am »

Én annyit látok, hogy egy minimum 100 lóval (ha az újabb 63, akkor 200-al) erősebb merci lépést tud tartani egy M3-al...  Cheesy Grin Wink


Annyira,hogy meg is előzi.... Cheesy
Valóban,valami 80-90 lóval erősebb a benz,szerintem már csak ezért is ki lehetne rúgni az egész töketlen bandát,aki a motorját méretezte,igaz,a benz majd 100kilóval nehezebb,meg ketten is ültek benne,de az mindegy.  Wink
Megjegyezném még,a tárgyszerűség jegyében,hogy ez a 63,ami lassan a 8. évét tapossa,E osztályos bódéban,kemény ~30századdal maradt le a legújabb biturbó(!!),v8-as M5-től,meg valami 4mph-val kisebb az átlépője az 1000m-es dragon.
Ugye,hogy milyen szép is az,hogy nem mindenki a 175cm-es,szőke,kék szemű,stb bringákat kívája megtekerni?! Wink Cheesy
« Utoljára szerkesztve: 2014. január 12. 00:10:51 am írta MR.V12 » Naplózva

"...súlyosan gyengeelméjű,a debilitás határán áll,iq-ja 20-30 közé tehető..."
"...fuss Forrest,fuss..."
"Vigyázat,sárkány van nálam,és nem félek használni!"
"...átkozott Coimbrák..."
Ne vitatkozz jó tündér,a kívánság,az kívánság,térdelj csak le szépen
Mike
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4841


Csokihabanero :D


« Válasz #7553 Dátum: 2014. január 12. 00:04:48 am »

 chips&cola  afro
Naplózva

Főmordor.
MR.V12

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6071


Üzemképtelenítő


« Válasz #7554 Dátum: 2014. január 12. 00:10:09 am »

Az E92 M3-as V8-as. És sajnos itt vége is lett a szívó V8-aknak, mert a következő M3-as és M4-es már 6 hengeres turbo  Evil



Igen,ideje volt visszatérni a gyökerekhez,a karácsonyi BMW ceitungban volt róluk összehasonlító teszt,M4&M3,lájkolotam is mindkettőt.  sm_68
Naplózva

"...súlyosan gyengeelméjű,a debilitás határán áll,iq-ja 20-30 közé tehető..."
"...fuss Forrest,fuss..."
"Vigyázat,sárkány van nálam,és nem félek használni!"
"...átkozott Coimbrák..."
Ne vitatkozz jó tündér,a kívánság,az kívánság,térdelj csak le szépen
MR.V12

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6071


Üzemképtelenítő


« Válasz #7555 Dátum: 2014. január 12. 00:12:40 am »

Nem néztem végig, de rögtön egy megjegyzés; követni sokkal könnyebb, mint tempót diktálni  Roll Eyes



Akkor ezért engedte előre a benzt! Cheesy
Naplózva

"...súlyosan gyengeelméjű,a debilitás határán áll,iq-ja 20-30 közé tehető..."
"...fuss Forrest,fuss..."
"Vigyázat,sárkány van nálam,és nem félek használni!"
"...átkozott Coimbrák..."
Ne vitatkozz jó tündér,a kívánság,az kívánság,térdelj csak le szépen
bucibigyó

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 471



« Válasz #7556 Dátum: 2014. január 12. 00:12:40 am »

Érdemes megnézni - ha érdekel bárkit - főleg a harmadik oldalt, ott van néhány mozgássérült srác a képeken. Amúgy egész nap mentek az autók, motorok, Off-road gépek, reptették a gyerekeket. A végén úgy kellett a srácokat fellapátolni a buszokra, volt, aki abban pillanatban elaludt, ahogy felért a busra, mert elfáradtak.

http://hajoka.hu/index.php/galeria/lmnyautzs-s-rba-bamako-roki-team-amatr-szlalomverseny-cs-rbaring/lmnyosztk-s-a-gyerekek?page=1&catpage=1

Ez meg az autóverseny - ez volt az én reszortom....

http://hajoka.hu/index.php/galeria/lmnyautzs-s-rba-bamako-roki-team-amatr-szlalomverseny-cs-rbaring/letkpek

http://hajoka.hu/index.php/galeria/lmnyautzs-s-rba-bamako-roki-team-amatr-szlalomverseny-cs-rbaring/szlalom-iii-futam
Naplózva
Sam8888

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5132



« Válasz #7557 Dátum: 2014. január 12. 09:26:37 am »


Annyira,hogy meg is előzi.... Cheesy
Valóban,valami 80-90 lóval erősebb a benz,szerintem már csak ezért is ki lehetne rúgni az egész töketlen bandát,aki a motorját méretezte,igaz,a benz majd 100kilóval nehezebb,meg ketten is ültek benne,de az mindegy.  Wink
Megjegyezném még,a tárgyszerűség jegyében,hogy ez a 63,ami lassan a 8. évét tapossa,E osztályos bódéban,kemény ~30századdal maradt le a legújabb biturbó(!!),v8-as M5-től,meg valami 4mph-val kisebb az átlépője az 1000m-es dragon.
Ugye,hogy milyen szép is az,hogy nem mindenki a 175cm-es,szőke,kék szemű,stb bringákat kívája megtekerni?! Wink Cheesy
80-90? grin
A régebbi 63 g az 525 ló, az m3 meg 420. Ez bő 100 ló különbség. Ha a faceliftes 63 akkor meg 625 ló . wink
Naplózva

2 ajtó 4 kerék 6 henger
Sam8888

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5132



« Válasz #7558 Dátum: 2014. január 12. 09:47:01 am »

A pilóta sem volt a helyzet magaslatán ezek szerint:
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_N%C3%BCrburgring_Nordschleife_lap_times

M3 E92 8:05
C63 AMG 8:13

Érdekességképp az E60 M5 ideje megegyezik a C63-éval...
Naplózva

2 ajtó 4 kerék 6 henger
kzolee

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5166



« Válasz #7559 Dátum: 2014. január 12. 09:56:43 am »


Te melyik videót nézted?  Cheesy Folyton rajta volt,az utasa is csitította,amint lehetett le is lépte,a porse nem érdekes,nem róla van szó.
Szerintem ultragáz,hogy a saját terepén veri el az M3-at,na jó,az utcán is odavágja a második videón,ideje lenne már egy V8-at felmutatni Bajorhonban is.

Elmélkedsz itt két autóról, amit sosem vezettél. Én sem, szerintem nem is valószínű, hogy fogok.

Én leírtam, mit láttam a videóban, te pedig azt, hogy van egy bolhafingnyi előny valamelyik javára, úgy, hogy sem a sofőröket, sem a pályát, sem az autókat nem ismered.  44

Ha valaki jelentősen gyorsabb, az nem majdnem egy teljes körön keresztül (ami azért itt nagyon sok kilóméter) nézi hátulról a másikat, hanem két-három kanyar alatt lelépi, és megy a dolgára.

A videó maga amúgy tetszik, jó a stuttgarti hangja is.  2014 Csak épp semmilyen bizonyító ereje nincs, semmilyen szempontból.
Naplózva

1985 E28 530i
Oldalak: 1 ... 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 [252] 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2011, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!