CápaBMW fórum
2024. március 28. 19:07:14 pm *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Milyen extrák legyenek  (Szavazás lezárva: 2011. március 17. 13:09:04 pm)
alkatrész felismerő - 19 (17.4%)
"zúgatós" szakasz - 27 (24.8%)
kincskeresés - 17 (15.6%)
ügyességi - 29 (26.6%)
szivatós itiner - 17 (15.6%)
Összes szavazó: 40

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: 7.CápaBMW-Salgótali és 2. Salgó Rallye BMW Classic  (Megtekintve 247044 alkalommal)
gim_e12
Vendég
« Válasz #300 Dátum: 2011. június 20. 20:23:57 pm »

3 év telt el úgy, hogy mindig közbe jött valami ami miatt nem tudtam el menni, most viszont végre ott lehettem.  Smiley
A mostanival úgy érzem kárpótolva lettem, másrészről ha mind legalább ilyen jó volt, akkor most még jobban esz a fene, hogy azokon nem lehettem ott. Sad
Nagyon jó volt és rengeteg köszönet a háttérmunkákért mindenkinek aki így vagy úgy részt vett benne, de főleg Boge-nak.
Örülök, hogy találkoztam a "régi motorosokkal" és hogy megismerkedhettem új fórumtársakkal.

Vannak nekem is képek, de még nem tudom mikor lesznek publikálva (bár nem veszik fel a versenyt a profi anyagokkal)

Üdv!
Naplózva
BMWWWW
Kicsi Én
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2325


Öreg járgány szivatóval indul


« Válasz #301 Dátum: 2011. június 20. 20:31:37 pm »

Mi is csak csatlakozni tudunk az előttünk szólókhoz!
Mimi és Viktor jelenti, hogy rendkívül jól érezte magát.
A találkozó története során először került sor a kosárlabda mérkőzésre, a papák és a lázadók között.
Gondoltam, hogy a lázadók közül senki nem fogja felhozni a témát, én sem tenném a helyükben ha ilyen csúfos vereséget szenvedtem volna az öregektől. (Végeredmény 41-17) icon_mad 88 2funny peace
Boge ez egy óriási ötlet volt, külön köszönet érte.
Papák! Gratula, és jövőre megint elnáspángoljuk a taknyosokat!

A verseny is fantasztikus élmény volt, a zúgatós szakasz különösen, és az ügyességi is nagyon tetszett.
A társaság már megszokott módon kulturált és jó kedvű, önzetlen és barátságos.

Egyszer majd szeretném, ha valamiféle meglepetéssel, közös összefogással meg tudnánk lepni Bogét hálánk jeléül, azért a rendkívül sok munkáért amit beleölt a szervezésbe, hálánk jeléül.
Néhányan talán el sem tudjátok képzelni mennyi energiát igényel egy ilyen szintű, tökéletes szervezés.

Nem tudok mást mondani, csak azt:

Nagyon-nagyon-nagyon Köszönjük neked BOGE!!!!! 408 408 408 408 408 408 408 408 408 408 408 408 408 408 408
Naplózva

pannon 9341256
Ezen hívj ha mersz!!!

Hidd el, hogy úgy lesz, és megtörténik!
gagus
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5404


Csak az M30 adhat erőt!


WWW
« Válasz #302 Dátum: 2011. június 20. 20:36:25 pm »


A társaság már megszokott módon kulturált
Azn Mi Misik tudjuk, mitől döglik a légy!  Cheesy
Naplózva

E23 730i '81, E23 728iA '81
http://forum.capabmwforum.hu/index.php/topic,1378.0.html

30/3388166 Csak saját felelősségre!!
BMWWWW
Kicsi Én
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2325


Öreg járgány szivatóval indul


« Válasz #303 Dátum: 2011. június 20. 20:38:09 pm »

Azn Mi Misik tudjuk, mitől döglik a légy!  Cheesy

Mike pálinkájára még emlékszem, még Bogé-jéra is, de Apusch tekilája már csak dereng.
Naplózva

pannon 9341256
Ezen hívj ha mersz!!!

Hidd el, hogy úgy lesz, és megtörténik!
gagus
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5404


Csak az M30 adhat erőt!


WWW
« Válasz #304 Dátum: 2011. június 20. 20:40:14 pm »

Mike pálinkájára még emlékszem, még Bogé-jéra is, de Apusch tekilája már csak dereng.

Olyan is volt?  Cheesy


Papák! Gratula, és jövőre megint elnáspángoljuk a taknyosokat!

Ez tuti!! Adni kellene nekik pontelőnyt  Tongue Roll Eyes
« Utoljára szerkesztve: 2011. június 20. 20:47:15 pm írta gagus » Naplózva

E23 730i '81, E23 728iA '81
http://forum.capabmwforum.hu/index.php/topic,1378.0.html

30/3388166 Csak saját felelősségre!!
BMWWWW
Kicsi Én
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2325


Öreg járgány szivatóval indul


« Válasz #305 Dátum: 2011. június 20. 20:50:47 pm »

Pedig ráadásul a mi csapatunkban volt a nagyobb "túlnyomás" is!
Ugye Himizoli?
Naplózva

pannon 9341256
Ezen hívj ha mersz!!!

Hidd el, hogy úgy lesz, és megtörténik!
gagus
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5404


Csak az M30 adhat erőt!


WWW
« Válasz #306 Dátum: 2011. június 20. 20:52:02 pm »

Annyi volt bennünk, mint a nyű!  Cheesy
Naplózva

E23 730i '81, E23 728iA '81
http://forum.capabmwforum.hu/index.php/topic,1378.0.html

30/3388166 Csak saját felelősségre!!
BMWWWW
Kicsi Én
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2325


Öreg járgány szivatóval indul


« Válasz #307 Dátum: 2011. június 20. 20:57:14 pm »

Annyi volt bennünk, mint a nyű!  Cheesy

...és még így is...        Evil
Naplózva

pannon 9341256
Ezen hívj ha mersz!!!

Hidd el, hogy úgy lesz, és megtörténik!
kzolee

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5165



« Válasz #308 Dátum: 2011. június 20. 21:07:05 pm »

Akkor egy rövid kis beszámoló egy elsőbálozótól  Smiley

Ha valakit kihagyok, attól előre is elnézést kérek.

Nagy lelkesedéssel vágott neki maroknyi viharsarki csapatunk a rallye-nak. kzolee-né Salgótarjánban töltötte tanulóéveit, illetve rally III. osztályban sokat versenyzett itt navigátorként, még a dinoszauruszok kipusztulása előtt  Smiley Így volt egy kis motiváció az oldalborda részéről is, nem csak a zsibbadt férj akart nagyon menni.  Cheesy

Az odaúton már szinte folyamatos telefonkapcsolatban voltunk Zsiráffal, és állandó helyzetjelentéseket adtunk, ki - hol jár. Ekkor már világos volt, hogy az északkeletiek már hangolnak egy napja a bulira  Smiley Szépen odataláltunk, a parkolóban Zsiráf és Májki fogadott, gyors kézrázás, autómustra 5 másodpercben, majd egy kérdés: iszunk egy pálinkát?  Cheesy Vittem magammal egy palack barackot, megkóstoltuk, erre Mike hozza elő a Gönci barackot... Azt is megkóstoltuk, mikor kiderült, hogy a többiek is itt vannak, egy parkolóval feljebb...  Cheesy Felmentünk, és tényleg ott volt vagy 25 autó... Megelevenedett a fórum  Smiley Az eddig csak képen csodált gépek mind ott sorakoztak, és egy szinte végeláthatatlan bemutatkozósdi vette kezdetét. Egy elsőbálozónak kicsit nehéz hirtelen harminc új nevet + hozzá tartozó fórumnevet + arcot memorizálni, de azért próbálkoztunk. Mindeközben élőben csodáltam az autókat, kisebb megszakításokkal (Misikém, iszunk egy pálinkát-sört-bort  Cheesy ) próbáltam bemutatkozni és beszélgetni pár mondatot mindenkivel. Majd Boge kiosztotta a pólókat, elfoglaltuk a szállást, és irány a kosármeccs. Dénes jelezte, hogy lesérült pár napja, úgyhogy a másik beugrós Lázadót elvesztettük. Én 5 percet próbáltam vállalni előzetesen, így vagy 15 percig gyengítettem a Lázadókat. A papáknál Mike valami fantasztikusan játszott, még fogni is alig lehetett. Az eredmény önmagáért beszél, sajnos nem bírtam nagyon oxigénnel  Cheesy

A meccs után egy gyors zuhany, majd vissza az autókhoz, beszélgetés, majd vacsora. A vacsi finom volt, de Misikém elfáradt a végére, felkísértük a szobába  Smiley Utána megint vissza az autókhoz, még egy-két aperitív és az élet nagy dolgainak kibeszélése. Apuschék E12-ében gim helyet bérelt magának egy óvatos órácskára, és álmodozott kicsit  Wink Simiroli ekkor hívott, hogy reggel indulnak csak, nem fognak ideérni a rally-ra.  Sad Ezután egy jó kis szalonnasütés jellegű esemény következett, ami nekem alföldi gyereknek egy kicsit furcsa volt: Megmelegítettek egy vas eszközt, abba beletették a szalonnát, és a zsírjával készítették nekünk a "csurgatott kenyeret". Viszont nagyon finom volt!

Másnap reggel a reggelinél meglepődtünk, hogy tojásrántotta van, pedig jóformán mindenki svédasztalost kért. Az üzletvezetőt kérdőre vontuk, belekukucskált a papírokba, és kiderült ők tévedtek, és hozzáfogtak a megrendelt reggeli tálalásának  Smiley

Az eligazítás után rajtszámragasztás és start!  burnrubber Az első szakasz zökkenőmentesen zajlott, minden rendben volt. A második szakaszon (mint végül kiderült, szoftverhiba miatt) egy lekanyarodás rosszul volt jelölve, az itiner szerint a szántóföldön kellett volna folytatni az utat   Roll Eyes Persze ez mindenkit megkavart, de ne panaszkodjak, én a szivatós itinerre szavaztam  Tongue Az időellenőrzőhöz késve érkeztünk. Anyusch azt mondta, hogy a kishídig tartsuk be a megengedett sebességet, mert ha nem, ki leszünk zárva! Elindulunk, lakott terület vége tábla, majd egy irgalmatlan emelkedő... Ja, köszi, a 20i jó ha hatvannal fel tud itt menni, nemhogy 90-nél gyorsabban  Grin Aztán kezdődött a zúgatós szakasz, amit rettentően élveztem. Gyönyörű erdős részen, jó levegőn "faltuk" a szerpentint. Majd némi autókázás után, az ügyességi helyszínére érkeztünk, csak épp az ellenőrző pont nem ért még oda  Smiley Igazából mindegy is volt, lehetett még dumálni  Smiley Az ügyességi nem sikerült valami jól, de ezzel nem csak mi voltunk így  Wink Ezután az utolsó szakasz már nem hozott meglepetést, a kiindulóponthoz kellett visszatalálni. A parkolóban gyülekeztek a beérkezők, Roliék is itt voltak már. Megkaptam a cuccaimat tőle (+ egy kis ajándékot) azután ebéd, majd díjkiosztó. Sajnos a lányom lázas volt így haza kellett indulnunk. Elbúcsúzkodtunk remélem mindenkitől, jövőre biztosan itt leszünk újra! Remélem akkor már 3 naposra is sikerül.
Naplózva

1985 E28 530i
Dannert

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 908



« Válasz #309 Dátum: 2011. június 20. 21:47:44 pm »

pontosan mégis hogy kaphattak ki (ennyire) a lázadók?? pedig én hittem collinsban shocked
Naplózva
collins
+8 év az autóm javára.
Administrator
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7121


18i 82/11 B6 81/11


« Válasz #310 Dátum: 2011. június 20. 21:50:26 pm »

nem értem oda Cheesy
Naplózva

"It is like an aircraft. If you replace parts and keep it up, it will go on forever."
gagus
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5404


Csak az M30 adhat erőt!


WWW
« Válasz #311 Dátum: 2011. június 21. 08:00:39 am »

Győzött a rutin meg az évek.  Tongue Roll Eyes Cool
Naplózva

E23 730i '81, E23 728iA '81
http://forum.capabmwforum.hu/index.php/topic,1378.0.html

30/3388166 Csak saját felelősségre!!
collins
+8 év az autóm javára.
Administrator
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7121


18i 82/11 B6 81/11


« Válasz #312 Dátum: 2011. június 21. 08:27:22 am »

én úgy hallottam, hogy főleg a testek tehetetlensége segített ott némi agresszióval megszórva Grin
Naplózva

"It is like an aircraft. If you replace parts and keep it up, it will go on forever."
gagus
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5404


Csak az M30 adhat erőt!


WWW
« Válasz #313 Dátum: 2011. június 21. 09:19:09 am »

én úgy hallottam, hogy főleg a testek tehetetlensége segített ott némi agresszióval megszórva Grin

Te rossz csatornán hallgattad a krimit, Mike-ot vitték legtöbbet földre..
Naplózva

E23 730i '81, E23 728iA '81
http://forum.capabmwforum.hu/index.php/topic,1378.0.html

30/3388166 Csak saját felelősségre!!
Mike
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4841


Csokihabanero :D


« Válasz #314 Dátum: 2011. június 21. 09:45:23 am »

pontosan mégis hogy kaphattak ki (ennyire) a lázadók?? pedig én hittem collinsban shocked

Marha egyszerű. 6-7 percig nem hitték el, hogy elkezdődött a meccs, 10-0 nál meg már lélekben feladták. Cheesy

Egyébként nem védekeztek, ennyi volt a gond, mi meg félpályánál nem engedtük őket előrébb. :d

Amúgy 4-szer voltam padlón és 3-szor bordásfalon. Kicsit fáj mindenem.
Naplózva

Főmordor.
szamitogepandris

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 524



« Válasz #315 Dátum: 2011. június 21. 10:20:11 am »

a kulfodon jatszo profi jatekosoknak hosszu valt az ideny igy a galamecsre elfaradtak picit ...
egyebkent tiszteletlenseg lett volna a veteran csapattal szemben ha a rebelisek elkenik a grandfathereket  Cheesy

egy megalazott lazado ...

Naplózva
Gisti
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4231



« Válasz #316 Dátum: 2011. június 21. 11:35:46 am »

Kevés volt a lázadókban a célzóvíz....
Naplózva

+36/70/77-97-815
E23 745i 
E39 525d touring
E46 320 Ci
Triumph Herald 13/60
Yamaha Fj 1200
BMWWWW
Kicsi Én
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2325


Öreg járgány szivatóval indul


« Válasz #317 Dátum: 2011. június 21. 11:41:59 am »

Kevés volt a lázadókban a célzóvíz....

Inkább a power volt kevés! Evil
Kis kocsi kis erő, nagy kocsi, nagy erő!
Naplózva

pannon 9341256
Ezen hívj ha mersz!!!

Hidd el, hogy úgy lesz, és megtörténik!
TraBence

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4521


+36 30 370 85 77


« Válasz #318 Dátum: 2011. június 21. 12:14:38 pm »

Marha egyszerű. 6-7 percig nem hitték el, hogy elkezdődött a meccs, 10-0 nál meg már lélekben feladták. Cheesy

Egyébként nem védekeztek, ennyi volt a gond, mi meg félpályánál nem engedtük őket előrébb. :d

Amúgy 4-szer voltam padlón és 3-szor bordásfalon. Kicsit fáj mindenem.

Rám még rám is szóltak hogy a bordásfalat ne törjem össze  Roll Eyes
Naplózva

Bence
Boge
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3298


Ne vedd el!


« Válasz #319 Dátum: 2011. június 21. 13:34:47 pm »

Most csak a kosármeccsre reagálnék:

Minden elismerésem, a győzteseknek!

Tegyük hozzá, hogy nem egy manus országos vagy régiós szinten dobált palánkra anno a papás csapatban, tehát már kezdetnek sem voltak egyenlőek az esélyek. Ami pedig a terület védelmet illeti, jelentős súlyfölényben részesültek, amit úgy használtak ki (tisztelet a kivételnek), hogy egyszerűen mozgó oszlopot játszottak. Miután nemtetszésemet nyilvánítottam ki, de erre semmi reakció nem volt, én is eljátszottam ezt kétszer. Mindkétszer csúnya esés lett belőle és néztek rám, hogy miért nem ugrottam el a labdával szaladó ember elől. Ilyet én is tudok játszani, csak nem hiszem hogy ez a sportszerű magatartás, hogy a másikat fellökjük. Mi hiába szaladtunk a lasztivala egyenesen, nem mentünk a másiknak neki (mondjuk KZolee is érdekesen játszott ez tény), inkább cselezni, kerülni próbáltunk. A papás csapat zöme, testi fölényét kihasználva rohant mint a vaddisznó, majd elugranak előle módon....el is ugrottam. Ismétlem, kétszer megálltam egyhelyben, hatalmas csatt és nézték, hogy ez most mi volt. Semmi, csak én is felvettem a kesztyűt.
Mindezt nem írtam volna le, ilyen nyersen, ha most nem nagyzoltok azzal, hogy milyen jól elvertetek minket. Továbbra is tartom, hogy jobbak voltatok, de a játék módja semmiképpen sem volt finom. Kérném legközelebb ezt kissé finomabban.
Naplózva
BMWWWW
Kicsi Én
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2325


Öreg járgány szivatóval indul


« Válasz #320 Dátum: 2011. június 21. 13:42:55 pm »

Mivel tudom, hogy ez rám vonatkozik a legkevésbé, ezért a győzelemmel kapcsolatos írásomat nem vonnám vissza, ráadásul próbáltam a megfelelő helyre, néhány smile-t tenni, hogy érezhető legyen mennyire, gondoltam komolyan az írásomat. Továbbra is fenn tartom, hogy az ötlet és a meccs is fantasztikus volt, én személy szerint nagyon élveztem, a győzelemtől függetlenül.
Legközelebb a saját csapattagokra is figyelni fogok, és jelzem nekik, ha sportszerűtlenül játszanának.
Remélem lesz legközelebb.
Naplózva

pannon 9341256
Ezen hívj ha mersz!!!

Hidd el, hogy úgy lesz, és megtörténik!
szamitogepandris

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 524



« Válasz #321 Dátum: 2011. június 21. 13:58:19 pm »

Ha lehet mindekeppen legyen legkozelebb szeretnem a sirni latni a nagyszaju papakat Grin
Naplózva
gim_e12
Vendég
« Válasz #322 Dátum: 2011. június 21. 13:59:43 pm »

Nagyon jó volt a kosár, bár sokat nem tettem hozzá....

Szerintem legközelebb helyszínen választjuk szét az emberkéket a csapatokba és így lehet erő/test/tudás -arányt normalizálni.

Akkor is élveztem volna, ha nem mi nyerünk (én eleve arra készültem, hogy porrá leszünk alázva), mert szerintem itt tényleg a játék volt a lényeg, nem pedig a győzelem.
Naplózva
Dannert

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 908



« Válasz #323 Dátum: 2011. június 21. 14:12:01 pm »

boge, a nagy és nehéz papákat nem lehetett passzolással és fürgeséggel kijátszani?
Naplózva
TraBence

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4521


+36 30 370 85 77


« Válasz #324 Dátum: 2011. június 21. 14:57:29 pm »

ez azért nem az NBA döntő volt....
Naplózva

Bence
ohnelader

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 137



« Válasz #325 Dátum: 2011. június 21. 15:02:31 pm »

Ha lehet mindekeppen legyen legkozelebb szeretnem a sirni latni a nagyszaju papakat Grin


Csatlakozom Andrishoz! Van egy évünk gyúrni rá:D
Naplózva
gim_e12
Vendég
« Válasz #326 Dátum: 2011. június 21. 15:06:35 pm »

No, egy pár kép tőlem is:

day1 - gyülekező - érkezés - parkoló - autómustra
https://picasaweb.google.com/109704494267688128527/BogeTaliDay120110617?authkey=Gv1sRgCPuj0tazyvXI5QE&feat=directlink

day2/1 - Rallye
https://picasaweb.google.com/109704494267688128527/BogeTaliDay2Rallye20110618?authkey=Gv1sRgCOqnq5vooqOf9gE&feat=directlink

day2/2 - Salgóvár
https://picasaweb.google.com/109704494267688128527/BogeTaliSalgoVar20110618?authkey=Gv1sRgCN33-5ThlM6FlAE&feat=directlink
Naplózva
DD_one

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 471



« Válasz #327 Dátum: 2011. június 21. 19:23:36 pm »

Üdv mindenkinek!!!

Én is nagyon szépen köszönöm Boge-nak és a többi szervezőnek ezt a felejthetetlen talit! Nagyon jó volt végre hasonló elmeháborodásban szenvedő cápa tulajokkal találkozni!

Az útról néhány szó: Reggel hajnali 7kor elindultunk Debrecenből Szerencs irányába hogy találkozzunk a keleti szekció jeles képviselőivel! Volt némi tájékozódási problémánk de kis útbaigazítás után találkoztunk Gagussal, Zsiráfékkal, Mikeal és az enyhén ittas és fáradt Dénessel. Dénes félkómában végig mutogatta a műhelyben készülő gépeket és mutatott két motort amit nem vehetek meg de a nyálam azért csorgathatom rá... (Köszi Evil) Ezután indulás Salgótarján felé persze mi nem pályán mentünk mert hát alföldi sutyerákoknak a hegy ismeretlen fogalom így a közúti szerpentineket választottuk! Salgótarjánba beérve megálltunk az egyik  körforgalom kijáratánál és mikor már éppen kipattantam a kocsiból a körforgóban megláttam a cáparajt! Gyorsan beugrottunk az autóba és félig nyitotta ajtókkal, szokásos korom felhő kíséretében rászabadítottam az útra az m21es motor 116 vérszomjas pónilovát és szerencsére utolértük a mezőnyt. Ezzel egy álmom vált valóra mikor egy cápa raj közé állhattam be kicsit rozsdás hátrányos helyzetű TD-mel. A verseny fantasztikus volt és soha nem éreztem/tük magam még ilyen jól! Nagyon jó volt az itiner és a bejárt útszakasz is! Bár az egyik porlasztócsúcsom féltávon feladta a versenyt, a TD rendületlenül 5hengerrel elvitt minket a célig és ezután még 220km-t utaztunk vele hazáig! 

Egy nagyon jó baráti társaságot ismertem meg és nagyon örültem h ott lehettem veletek! (érdemes volt átrakatni az érettségim időpontját Cheesy)

üdv: DáviD

ui.: INSPEKCIÓÓÓÓÓÓÓÓ!!!!!! Cheesy
Naplózva

e28 524TD, e28 535i?
kzolee

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5165



« Válasz #328 Dátum: 2011. június 21. 20:21:33 pm »

Jövőre legyen sakkmeccs...  Tongue  Cheesy

Azt hiszem Mike-al megbeszéltük a dolgot rögtön a meccs után.
Naplózva

1985 E28 530i
gagus
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5404


Csak az M30 adhat erőt!


WWW
« Válasz #329 Dátum: 2011. június 22. 06:39:35 am »


Ha valakinek a legapróbb kék foltot is okoztam, elnézést kérek.

Mentségemre: mifelénk a sörmeccsek is ugyanúgy mennek, mint a bajnokik. Játszunk rendesen. Természetesen ez nem azt jelenti, hogy szét kell egymást verni, ezért ha valakinek tényleg a legkisebb sérülést okoztam, nagyon sajnálom és szeretném, ha tudnátok: szándékosság ki van zárva. Nem éreztem durvaságot, pláne agressziót a játékunkban egyébként, de ez az én értékrendszerem. Test test elleni játék, belemenés benne van, spori lefújja, megyünk tovább. Talán valóban a fizikai adottságokat kellett volna kiegyenlíteni.

Részemről nem szeretném túlspirázni a dolgot, és szeretnék jövőre is játszani, amennyiben erre lehetőséget kapok.

Collins meg jól tette, hogy elkésett, legalább így nyertünk  Tongue Roll Eyes Evil Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink
Naplózva

E23 730i '81, E23 728iA '81
http://forum.capabmwforum.hu/index.php/topic,1378.0.html

30/3388166 Csak saját felelősségre!!
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2011, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!