CápaBMW fórum
2024. március 28. 13:14:53 pm *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Találkozó márciusban  (Megtekintve 248846 alkalommal)
stasis
Vendég
« Dátum: 2007. január 30. 09:42:34 am »

Üdv,

Lassan kezdjük el a szervezést. Mikor, hol lenne jó ? Javaslatokat kérek.
Naplózva
TraBence

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4521


+36 30 370 85 77


« Válasz #1 Dátum: 2007. január 30. 19:38:03 pm »

Üdv,

Lassan kezdjük el a szervezést. Mikor, hol lenne jó ? Javaslatokat kérek.

Alföld??? Mondjuk Kecskemét egy szép város Smiley
Naplózva

Bence
stasis
Vendég
« Válasz #2 Dátum: 2007. január 30. 20:43:51 pm »

Üdv,

Lassan kezdjük el a szervezést. Mikor, hol lenne jó ? Javaslatokat kérek.

Alföld??? Mondjuk Kecskemét egy szép város Smiley

Ennél kicsit konkrétabbakra gondoltam:

- mennyi lenne a benzinköltség + autópályadíj (engem mondjuk nem érdekel, másokat igen)
- van-e elég nagy parkoló, ahova úgy le tud 10-20 autó parkolni, hogy ne jöjjön a rendőrség
- van-e olyan kajálda, amit ismersz, és már kipróbáltál, ahol lehetne egyet ebédelni
- mit lenne a programjavaslat az egy napos talira.
Naplózva
Miki 24V

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4171


30/ 402 20 24


« Válasz #3 Dátum: 2007. január 30. 21:46:06 pm »

Üdv,

Lassan kezdjük el a szervezést. Mikor, hol lenne jó ? Javaslatokat kérek.

Alföld??? Mondjuk Kecskemét egy szép város Smiley

Kecskemét? Te nem ott laksz ? Grin
Naplózva

E12 520/6 -1978
E12 520/6 -1979
E12 520/6 -1980
E28 525e
rnie
Vendég
« Válasz #4 Dátum: 2007. január 30. 22:13:24 pm »

Mecsek, Orfű? 400km Budapestről oda-vissza, sok szerpentin, esetleg termálfürdő Sikondán (elég olcsó, 1000ft-ból egy csomót lehet benn lenni), ott van étterem is, de Orfűn vagy Pécsen több is.
Persze lehet, h az messze van, az 518-al voltam utoljára ott, 90-100-al még a hatos is kellemes hétvégén:)))
Naplózva
TraBence

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4521


+36 30 370 85 77


« Válasz #5 Dátum: 2007. január 31. 06:35:29 am »

Üdv,

Lassan kezdjük el a szervezést. Mikor, hol lenne jó ? Javaslatokat kérek.

Alföld??? Mondjuk Kecskemét egy szép város Smiley

Kecskemét? Te nem ott laksz ? Grin
Nem Kecskeméti vagyok csak ott melózok... Van egy jó kis placc ahol össze lehetne jönni, esetleg lehetne kirándulni Soltvadkertre a helyi BMW-s "szentéjbe"... Igaz főleg nem Cápák vannak de van ott minden... főleg 6 hengeresek
Naplózva

Bence
FoX
Vendég
« Válasz #6 Dátum: 2007. február 11. 17:38:32 pm »

Hú a Mecseket én is támogatnám, szeretem szép tájakon látni a szép autókat. Wink Bár akkor 2naposra kéne sztem, Péccsel egybekötni. Orrfűn van egy nagy étterem-lovarda "komlexum" oda sok cápival be lehet férni. Van esetleg olyan aki a közelben lakik?

Mecsek, Orfű? 400km Budapestről oda-vissza, sok szerpentin, esetleg termálfürdő Sikondán (elég olcsó, 1000ft-ból egy csomót lehet benn lenni), ott van étterem is, de Orfűn vagy Pécsen több is.
Persze lehet, h az messze van, az 518-al voltam utoljára ott, 90-100-al még a hatos is kellemes hétvégén:)))
Naplózva
rnie
Vendég
« Válasz #7 Dátum: 2007. február 11. 19:22:43 pm »

Hú a Mecseket én is támogatnám, szeretem szép tájakon látni a szép autókat. Wink Bár akkor 2naposra kéne sztem, Péccsel egybekötni. Orrfűn van egy nagy étterem-lovarda "komlexum" oda sok cápival be lehet férni. Van esetleg olyan aki a közelben lakik?

Mecsek, Orfű? 400km Budapestről oda-vissza, sok szerpentin, esetleg termálfürdő Sikondán (elég olcsó, 1000ft-ból egy csomót lehet benn lenni), ott van étterem is, de Orfűn vagy Pécsen több is.
Persze lehet, h az messze van, az 518-al voltam utoljára ott, 90-100-al még a hatos is kellemes hétvégén:)))

A szallassal már lehet, h sokaknak draga lenne:( viszont ha megyunk, en tudok pár szerpentint, ahol lehet jatszani:))
Naplózva
brothaD

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314



« Válasz #8 Dátum: 2007. február 13. 08:09:10 am »

Mit szólnátok ha inkább Szeged felé vennénk az irányt?

érvek mellette:
- olcsó szálláslehetőség
- könnyű elérhetőség
- programszervezésre ideális
- esetleg Miki24V-t is meg lehetne látogatni

érvek ellene:
- kevés hegy van arra
- ki a tököm az a Miki24V? SmileySmileySmiley
Naplózva
Agyas

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1128



« Válasz #9 Dátum: 2007. február 13. 09:15:09 am »

Szerintem mindenképp olyan környékre kellene menni, ahol van lehetőség rosszidős programokra, ráadásul olyanokra, ami tetszik is a társaságnak.
Én legszívesebben vmi hegyes vidékre mennék, de ahhoz meg sunshine kell Smiley (na meg kész cápa Grin Grin)
Naplózva
FoX
Vendég
« Válasz #10 Dátum: 2007. február 13. 09:21:29 am »

Én is inkább a hegyes, kisvárosos vidékeket támogatnám.
Naplózva
Miki 24V

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4171


30/ 402 20 24


« Válasz #11 Dátum: 2007. február 13. 13:58:47 pm »

Mit szólnátok ha inkább Szeged felé vennénk az irányt?

érvek mellette:
- olcsó szálláslehetőség
- könnyű elérhetőség
- programszervezésre ideális
- esetleg Miki24V-t is meg lehetne látogatni

érvek ellene:
- kevés hegy van arra
- ki a tököm az a Miki24V? SmileySmileySmiley

Ki az? Grin

Komolyra fordítva,én is szívesebben megyek a hegyekbe,itt a legmagasabb hely a Tisza töltés Cheesy
Nameg a Szeged nekem azért sem jó,mert akkor nem tudok sokat utazni egy találkozóra Grin
Naplózva

E12 520/6 -1978
E12 520/6 -1979
E12 520/6 -1980
E28 525e
brothaD

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314



« Válasz #12 Dátum: 2007. február 13. 14:03:45 pm »

Mit szólnátok ha inkább Szeged felé vennénk az irányt?

érvek mellette:
- olcsó szálláslehetőség
- könnyű elérhetőség
- programszervezésre ideális
- esetleg Miki24V-t is meg lehetne látogatni

érvek ellene:
- kevés hegy van arra
- ki a tököm az a Miki24V? SmileySmileySmiley

Ki az? Grin

Komolyra fordítva,én is szívesebben megyek a hegyekbe,itt a legmagasabb hely a Tisza töltés Cheesy
Nameg a Szeged nekem azért sem jó,mert akkor nem tudok sokat utazni egy találkozóra Grin

egy téli salgótalit a népnek?!  Smiley
Naplózva
zimpet
Vendég
« Válasz #13 Dátum: 2007. február 28. 07:30:45 am »

TALI!!!!!! Cheesy:D:D:D:D

Neklem mindegy hova, csak menjünk! Cheesy
Én tuti ott leszek Cheesy
Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #14 Dátum: 2007. február 28. 08:23:27 am »

Srácok,

Ez mind nagyszerü, de ki kellene választani, hogy hova menjünk, és ki az a 2-3 ember, aki megszervezi. Itt lenne az idő a tettek mezejére lépni. Rám hiába néztek, én a Visegrádi talit tavaj Imik-E-28-cal, Niggaval, Miki 24V-vel összehoztam, elmondtam, hogy most egy ideig ezzel nem akarok foglalkozni (ott a weboldal, épp elég az a napi 4-6 óra, amit rászánok), most jöhetnének mások is, akik elvállalják a szervezést.

Ha nem tesztek semmit, csak "de jó lenne ha ide vagy oda mennénk", és senki nem tesz érdemi lépéseket, akkor nem lesz találkozó, engem nem érdekel.

Véleményem szerint:

- olyan helyet kell keresni, amelyik a többségnek hasonló távolságra van. Nekem effektive nincs bajom szegeddel vagy kecskeméttel, de jó lenne az ország keleti részét is bevonni a talikba, ezért valami köztes megoldás kéne, pl: Eger.

- olyan helyet kell keresni, amit a szervezők jól ismernek. Tehát olyat ne játszunk, hogy menjünk el olyan városba, ahol semmit se ismerünk, aztán majd lesz valahogy, mert az nem találkozó. Az egyik Lurdy-s talin is ez volt: fejetlenül elindult a társaság 3 irányba budaörsre, csomóan lemaradtak, stb. A fejetlenség, szervezetlenség a legrosszabb egy találkozón.

- fel kéne mérni, hogy a nagy városokból, ahol vannak fórumtagok (kecskemét, szeged, miskolc) milyen távolságra van a választott város, hogy tudjanak az emberek anyagilag tervezni

- be kellene járni előtte az útvonalat, hogy lehessen tervezni. Anno mi Imik-e-28-cal a visegrádi tali előtt megtettük, kiszámoltuk, hogy egyes helyszineken mennyit időzünk, és nagyjából tudtuk is tartani az időket

- programokon el kellene gondolkodni. Részemről mehet a szlalomozás, vagy bármi más, a lényeg, hogy valamilyen autós ügyességi verseny legyen. Ötlet: lehetne olyan, hogy megadunk egy időt, pl: 20 másodperc, és egy távolságot, pl: 100 méter, és stopper nélkül 20 másodperchez közeli idő alatt kell végigmenni rajta. Az a jobb, aki a 20 másodpercet jobban megközeliti. Ötlet 2: kocsi orrától 3 méterre lerakunk 2 bóját, és az lesz a jobb, aki minél közelebb áll meg a bójáktól

- célszerü lenne egész napos "autózunk / megállunk / autózunk / stb" programot kialakitani, igy azok a vendégek (barátnők, ismerősök), akiket kevéssé érdekel a bmw, csak velünk tartanak, azok se unatkozzanak.

- el kéne gondolkodni a társaság étkeztetésén. Tavaj a barátőm bevállalta, hogy süt fasirtot + én bevásároltam, de idén ezt nem szeretném. Tehát olyan helyet kellene kinézni, ahol normál áron meg tudunka társaság ebédelni. Ezért lenne fontos, hogy előtte bejárák a szervezők az utat, és ne az első étterembe üljünk be. Gondoljatok arra, hogy annó hányan nem akartak kifiziteni benzinre azt a kb. 5 ezer forintot, amikor boge-nél volt tali, mert "5 ezer forintből veszek 345436536 darab papir nélküli E21-et". Én nem örülnék ezért, ha bárki is ki lenne rekesztve, de gondolom egy fejenkénti 1500-2000 forintos kaja még be fog férni.

- ha nagy városba megyünk: mit érdemes megnézni ? A tavaji visegrádi talin előtt is gondolkodtam azon, hogy menjünk fel a várba, de leszavaztam, mert már rég volt tali, és inkább legyen egy kicsit pihenősebb / beszélgetősebb tali. Viszont szerintem mostanra kezd összeállni a társaság, tehát bele tud férni valami 1 órás nem autós program. Egerben pl: ott a vár, amit meg lehet nézni, de ha van más program lehetőség, akkor abba is lehet gondolkodni. Vagy ha fürdőváros választunk, akkor 1-2 óra fürdőzés beleférne. Ha valami hegyi útban gondolkodunk (pl: kékestető), akkor egy fél órás túra valami kilátóhoz, stb. Tehát legyen aktiv a program, ne csináljunk olyat, mint kb. 10 hónapja, hogy kimentünk pilisborzasztóra, és egész nap egy helyben áltunk.

A napokban kiküldöm a levelet a klubpénz befizetéssel kapcsolatban. Az ebből befolyó összegből szeretném, ha meg tudnánk finanszirozni a benzinköltségét a szervezőknek, vagy ha hoznak számlát pl: üditő vásárlásról, akkor azt is ebből tudnánk kifizetni. Tehát nem ingyen kérnénk azt a 2-3 embert, hogy most ő próbáljon meg talit szervezni.

Mégegyszer mondom: ha csak vágyakoztok, és azt várjátok, hogy a sült galamb a szátokba repüljön, "miért én ? csinálja meg más", akkor nem lesz találkozó.
« Utoljára szerkesztve: 2007. február 28. 08:29:05 am írta stasis » Naplózva
Mitya
Mitya

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 402


Műanyagos


WWW
« Válasz #15 Dátum: 2007. február 28. 09:08:52 am »

Nekem az a véleményem erről,hogy mindenki oldja meg a maga környezetében a "minitalikat"(nem drága,ismerik a lehetőségeket,stb.......).Ezek legyenek sűrűbben(havi 1,havi 2) , természetesen minden érdeklődőt szívesen várnak,ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉs legyen évi egy-kettő nagyszabású rendezvény, ahol (mindenki) ott van.Erre kellene szervezőket találni, ha nem vállalja senki, akkor menjünk el más BMW-s rendezvényekre.Azok évek óta mindig  jobbak és szervezettebbek.Gondolok itt 02-es tali Július, soproni tali Augusztus,de ezek csak példák!Remélem nem baj, hogy beleszóltam,de nekem ez a tapasztalatom a talikkal kapcsolatban!!!
Naplózva

tel.sz.:06209163620
stasis
Vendég
« Válasz #16 Dátum: 2007. február 28. 09:20:22 am »

Nekem az a véleményem erről,hogy mindenki oldja meg a maga környezetében a "minitalikat"(nem drága,ismerik a lehetőségeket,stb.......).Ezek legyenek sűrűbben(havi 1,havi 2) , természetesen minden érdeklődőt szívesen várnak,ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉs legyen évi egy-kettő nagyszabású rendezvény, ahol (mindenki) ott van.Erre kellene szervezőket találni, ha nem vállalja senki, akkor menjünk el más BMW-s rendezvényekre.Azok évek óta mindig  jobbak és szervezettebbek.Gondolok itt 02-es tali Július, soproni tali Augusztus,de ezek csak példák!Remélem nem baj, hogy beleszóltam,de nekem ez a tapasztalatom a talikkal kapcsolatban!!!

Szia,

Miért lenne baj, ha megirtad a véleményedet ? Ez egy fórum, beszélgetünk, véleményt cserélünk Smiley

A mini talikkal kapcsolatban (Kecskemét, januári szentendrei tali) egyetértünk. Viszont a nagy talikat magunknak kéne megcsinálni. Közel 200 regisztrált tag van a fórumon, neccess volna, ha ennyi emberből nem tudnánk egy 15-20 fős csapatot összehozni. A visergrádi tavaji tali jó példa, hogy jómagam + 2 ember + Miki 24V + Pet E12 egy elég türhető összejövetelt tudtunk összehozni.

Azért 02-es tali se egyszerü, a 3 napos program szálással 20 ezer forint. Ezt onnan tudom, hogy eddig már 2x voltam. Ha ezt az árat mondod egy E21 tulajnak, menten szivinfartust kap, mert ebből ő 5645645764767455252567767 darab bontott E21 alkatrészt tud vásárolni Smiley
Másrészről a több nagy "nemzetközi" tali (pl: sopron) teli van tajparaszt, "intelligens" E36 / E46 tulajjal, azoktól meg szerintem jobb tisztességes távolságra lenni.
Naplózva
FoX
Vendég
« Válasz #17 Dátum: 2007. február 28. 09:25:07 am »

Az ötlet jó, viszont lakik valaki egerben vagy közelében?
A pilisszentborzasztói talin, is mentünk volna fel dobogókőre, de senki nem akart elindulni, úgyhogy végül csak 3kocsival mentünk fel.
Naplózva
FoX
Vendég
« Válasz #18 Dátum: 2007. február 28. 09:28:30 am »

Amúgy szívesen segítek a szervezésben, ha baszálna még 1-2 ember. Főleg a helyszín miatt is kéne, mert a közelemben nincs olyan hely, ahol még nem jártunk.
Naplózva
Begi
Vendég
« Válasz #19 Dátum: 2007. február 28. 09:34:48 am »

Fox én szívesen beszállok a szervezésbe, de akkor tényleg kéne rá szánni egy-két napot hogy előre bejárjuk a helyszíneket, hogy megfelelő nyílt tereket találjunk, valamint szép útvonalakat. Erre azért van pár ötletem!
Naplózva
Mitya
Mitya

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 402


Műanyagos


WWW
« Válasz #20 Dátum: 2007. február 28. 11:31:13 am »

A soproni valóban tele van"jaszkari gyerekekkel"
A 02-esen mindig ott vagyunk, de csak egy éjszaka és kollégium, így sokkal olcsóbb (nem kötelező minden programon ott lenni)!
Én örülnék, ha saját talink is lenne!
Kecskeméten szállást,kaját tudok intézni.
Eger és környéke, nekem semmi ismerős!!!
Naplózva

tel.sz.:06209163620
tasi.misi

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 255


Ezüstnyíl!


« Válasz #21 Dátum: 2007. február 28. 18:24:39 pm »

A soproni valóban tele van"jaszkari gyerekekkel"
A 02-esen mindig ott vagyunk, de csak egy éjszaka és kollégium, így sokkal olcsóbb (nem kötelező minden programon ott lenni)!
Én örülnék, ha saját talink is lenne!
Kecskeméten szállást,kaját tudok intézni.
Eger és környéke, nekem semmi ismerős!!!
Szerintem a soproni talira is érdemes lenne lemenni egy nagylétszámú cápáskollégával,
és akkor látnák hogy azért még a cápák sem haltak ki!
A vagány gyerekekről meg anyit hogy nem az a dicsőség hogy veszek egy páréves BMW-t és deszép dejó!
Hanem egy öreg autót talpra állítani,ápolni,vigyázni rá,stb!
Naplózva

Tasi 20-492-0318
FoX
Vendég
« Válasz #22 Dátum: 2007. március 01. 00:43:36 am »

Fox én szívesen beszállok a szervezésbe, de akkor tényleg kéne rá szánni egy-két napot hogy előre bejárjuk a helyszíneket, hogy megfelelő nyílt tereket találjunk, valamint szép útvonalakat. Erre azért van pár ötletem!

Akkor majd felhívlak valamelyik nap, és megpróbálhatunk valamit alkotni.
Naplózva
sotee
Vendég
« Válasz #23 Dátum: 2007. március 01. 18:39:20 pm »

Az ötlet jó, viszont lakik valaki egerben vagy közelében?
A pilisszentborzasztói talin, is mentünk volna fel dobogókőre, de senki nem akart elindulni, úgyhogy végül csak 3kocsival mentünk fel.

Én Egerszalókon töltöttem az almúlt két karácsonyt. Van ott egy újépítésű rész, ahol van egy két éve épült apartman. Jó a ház és kb 20-25 embert be lehet préselni. Közelben van a nyitott éjjel-nappali termálfürdű és Eger kb 15-20 perc. a szállás men volt túl drága, de nem emlékszem rá pontosan. Ha érdekel valakit előkotrom az apartman oldalát.

lehet hogy elküldtem már ezt, csak bénáztam egy sort. bocsi...
Naplózva
gyurew
Vendég
« Válasz #24 Dátum: 2007. március 01. 20:23:56 pm »

Srácok,

Ez mind nagyszerü, de ki kellene választani, hogy hova menjünk, és ki az a 2-3 ember, aki megszervezi. Itt lenne az idő a tettek mezejére lépni. Rám hiába néztek, én a Visegrádi talit tavaj Imik-E-28-cal, Niggaval, Miki 24V-vel összehoztam, elmondtam, hogy most egy ideig ezzel nem akarok foglalkozni (ott a weboldal, épp elég az a napi 4-6 óra, amit rászánok), most jöhetnének mások is, akik elvállalják a szervezést.

Ha nem tesztek semmit, csak "de jó lenne ha ide vagy oda mennénk", és senki nem tesz érdemi lépéseket, akkor nem lesz találkozó, engem nem érdekel.

Véleményem szerint:

- olyan helyet kell keresni, amelyik a többségnek hasonló távolságra van. Nekem effektive nincs bajom szegeddel vagy kecskeméttel, de jó lenne az ország keleti részét is bevonni a talikba, ezért valami köztes megoldás kéne, pl: Eger.

- olyan helyet kell keresni, amit a szervezők jól ismernek. Tehát olyat ne játszunk, hogy menjünk el olyan városba, ahol semmit se ismerünk, aztán majd lesz valahogy, mert az nem találkozó. Az egyik Lurdy-s talin is ez volt: fejetlenül elindult a társaság 3 irányba budaörsre, csomóan lemaradtak, stb. A fejetlenség, szervezetlenség a legrosszabb egy találkozón.

- fel kéne mérni, hogy a nagy városokból, ahol vannak fórumtagok (kecskemét, szeged, miskolc) milyen távolságra van a választott város, hogy tudjanak az emberek anyagilag tervezni

- be kellene járni előtte az útvonalat, hogy lehessen tervezni. Anno mi Imik-e-28-cal a visegrádi tali előtt megtettük, kiszámoltuk, hogy egyes helyszineken mennyit időzünk, és nagyjából tudtuk is tartani az időket

- programokon el kellene gondolkodni. Részemről mehet a szlalomozás, vagy bármi más, a lényeg, hogy valamilyen autós ügyességi verseny legyen. Ötlet: lehetne olyan, hogy megadunk egy időt, pl: 20 másodperc, és egy távolságot, pl: 100 méter, és stopper nélkül 20 másodperchez közeli idő alatt kell végigmenni rajta. Az a jobb, aki a 20 másodpercet jobban megközeliti. Ötlet 2: kocsi orrától 3 méterre lerakunk 2 bóját, és az lesz a jobb, aki minél közelebb áll meg a bójáktól

- célszerü lenne egész napos "autózunk / megállunk / autózunk / stb" programot kialakitani, igy azok a vendégek (barátnők, ismerősök), akiket kevéssé érdekel a bmw, csak velünk tartanak, azok se unatkozzanak.

- el kéne gondolkodni a társaság étkeztetésén. Tavaj a barátőm bevállalta, hogy süt fasirtot + én bevásároltam, de idén ezt nem szeretném. Tehát olyan helyet kellene kinézni, ahol normál áron meg tudunka társaság ebédelni. Ezért lenne fontos, hogy előtte bejárák a szervezők az utat, és ne az első étterembe üljünk be. Gondoljatok arra, hogy annó hányan nem akartak kifiziteni benzinre azt a kb. 5 ezer forintot, amikor boge-nél volt tali, mert "5 ezer forintből veszek 345436536 darab papir nélküli E21-et". Én nem örülnék ezért, ha bárki is ki lenne rekesztve, de gondolom egy fejenkénti 1500-2000 forintos kaja még be fog férni.

- ha nagy városba megyünk: mit érdemes megnézni ? A tavaji visegrádi talin előtt is gondolkodtam azon, hogy menjünk fel a várba, de leszavaztam, mert már rég volt tali, és inkább legyen egy kicsit pihenősebb / beszélgetősebb tali. Viszont szerintem mostanra kezd összeállni a társaság, tehát bele tud férni valami 1 órás nem autós program. Egerben pl: ott a vár, amit meg lehet nézni, de ha van más program lehetőség, akkor abba is lehet gondolkodni. Vagy ha fürdőváros választunk, akkor 1-2 óra fürdőzés beleférne. Ha valami hegyi útban gondolkodunk (pl: kékestető), akkor egy fél órás túra valami kilátóhoz, stb. Tehát legyen aktiv a program, ne csináljunk olyat, mint kb. 10 hónapja, hogy kimentünk pilisborzasztóra, és egész nap egy helyben áltunk.

A napokban kiküldöm a levelet a klubpénz befizetéssel kapcsolatban. Az ebből befolyó összegből szeretném, ha meg tudnánk finanszirozni a benzinköltségét a szervezőknek, vagy ha hoznak számlát pl: üditő vásárlásról, akkor azt is ebből tudnánk kifizetni. Tehát nem ingyen kérnénk azt a 2-3 embert, hogy most ő próbáljon meg talit szervezni.

Mégegyszer mondom: ha csak vágyakoztok, és azt várjátok, hogy a sült galamb a szátokba repüljön, "miért én ? csinálja meg más", akkor nem lesz találkozó.

Örülök, hogy a keleti régiót emlitetted.Debrecen-Hortobágy és környékén lehetne sztem egy jó tali, ebben nagyon szivesen segitenék, illetve a Bükkben is sokat megfordulok, egész jól ismerem, tehát ott is aktivizálnám magam.Ha tetszik valamilyen helyszin az emlitett régióban akkor irok konkrétabb dolgokat, programot. Üdv:Gyuri
Naplózva
Karell Gott

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 725



« Válasz #25 Dátum: 2007. március 02. 21:16:21 pm »

amikor boge-nél volt tali, mert "5 ezer forintből veszek 345436536 darab papir nélküli E21-et".
 Ha ezt az árat mondod egy E21 tulajnak, menten szivinfartust kap, mert ebből ő 5645645764767455252567767 darab bontott E21 alkatrészt tud vásárolni

Kedves Stasis!

Nem kötekedésképp,de azért megemlítem,hogy 2 hsz-ben is az e21 tulajokat célozgatod ezen kedvesnek,és sztem még viccesnek sem nevezhető módon.

Ha ez a véleményed konkrétan róluk ,akkor mond ki bátran.De sztem ennyi erővel lehetett volna a típusokat sorolni az e12-től a 28-ig bezárólag.
Az hogy ki mennyit vesz mennyiért ,senkire nem tartozik sztem,ezen piaci helyzeten jelenleg változtatni nem tudsz.

Légy olyan kedves,ezek után mellőzd az ilyen jellegű hozzászólásokat,vagy minősítsd együtt a cápás társadalmat,ne csak a 21-s tulajokat.

Maradok további tisztelettel:

Karell

Naplózva

E21 323i
E32 750iL
E36 323iT
stasis
Vendég
« Válasz #26 Dátum: 2007. március 02. 21:46:39 pm »

amikor boge-nél volt tali, mert "5 ezer forintből veszek 345436536 darab papir nélküli E21-et".
 Ha ezt az árat mondod egy E21 tulajnak, menten szivinfartust kap, mert ebből ő 5645645764767455252567767 darab bontott E21 alkatrészt tud vásárolni

Kedves Stasis!

Nem kötekedésképp,de azért megemlítem,hogy 2 hsz-ben is az e21 tulajokat célozgatod ezen kedvesnek,és sztem még viccesnek sem nevezhető módon.

Ha ez a véleményed konkrétan róluk ,akkor mond ki bátran.De sztem ennyi erővel lehetett volna a típusokat sorolni az e12-től a 28-ig bezárólag.
Az hogy ki mennyit vesz mennyiért ,senkire nem tartozik sztem,ezen piaci helyzeten jelenleg változtatni nem tudsz.

Légy olyan kedves,ezek után mellőzd az ilyen jellegű hozzászólásokat,vagy minősítsd együtt a cápás társadalmat,ne csak a 21-s tulajokat.

Maradok további tisztelettel:

Karell



Sajnos mégis ez az érve sok E21 tulajnak, amikor egy találkozóra pénzt kell kiadni.
Naplózva
sotee
Vendég
« Válasz #27 Dátum: 2007. március 02. 22:41:45 pm »

amikor boge-nél volt tali, mert "5 ezer forintből veszek 345436536 darab papir nélküli E21-et".
 Ha ezt az árat mondod egy E21 tulajnak, menten szivinfartust kap, mert ebből ő 5645645764767455252567767 darab bontott E21 alkatrészt tud vásárolni

Kedves Stasis!

Nem kötekedésképp,de azért megemlítem,hogy 2 hsz-ben is az e21 tulajokat célozgatod ezen kedvesnek,és sztem még viccesnek sem nevezhető módon.

Ha ez a véleményed konkrétan róluk ,akkor mond ki bátran.De sztem ennyi erővel lehetett volna a típusokat sorolni az e12-től a 28-ig bezárólag.
Az hogy ki mennyit vesz mennyiért ,senkire nem tartozik sztem,ezen piaci helyzeten jelenleg változtatni nem tudsz.

Légy olyan kedves,ezek után mellőzd az ilyen jellegű hozzászólásokat,vagy minősítsd együtt a cápás társadalmat,ne csak a 21-s tulajokat.

Maradok további tisztelettel:

Karell



Sajnos mégis ez az érve sok E21 tulajnak, amikor egy találkozóra pénzt kell kiadni.


hűű, ne kössük már típushoz, hogy ki mennyit áldoz találkozókra... nekem pl nincs lóvém és mégis akarok találkozóra menni E12-vel Wink el kell jönni mindenkinek egy üveg jégerrel a farzsebben és kész Cheesy
Naplózva
FoX
Vendég
« Válasz #28 Dátum: 2007. március 03. 10:18:27 am »

Jogos, e28 tulajból is ismerünk ilyet párat Wink

amikor boge-nél volt tali, mert "5 ezer forintből veszek 345436536 darab papir nélküli E21-et".
 Ha ezt az árat mondod egy E21 tulajnak, menten szivinfartust kap, mert ebből ő 5645645764767455252567767 darab bontott E21 alkatrészt tud vásárolni

Kedves Stasis!

Nem kötekedésképp,de azért megemlítem,hogy 2 hsz-ben is az e21 tulajokat célozgatod ezen kedvesnek,és sztem még viccesnek sem nevezhető módon.

Ha ez a véleményed konkrétan róluk ,akkor mond ki bátran.De sztem ennyi erővel lehetett volna a típusokat sorolni az e12-től a 28-ig bezárólag.
Az hogy ki mennyit vesz mennyiért ,senkire nem tartozik sztem,ezen piaci helyzeten jelenleg változtatni nem tudsz.

Légy olyan kedves,ezek után mellőzd az ilyen jellegű hozzászólásokat,vagy minősítsd együtt a cápás társadalmat,ne csak a 21-s tulajokat.

Maradok további tisztelettel:

Karell


Naplózva
Lütyő1
Vendég
« Válasz #29 Dátum: 2007. március 03. 10:58:58 am »

Jogos, e28 tulajból is ismerünk ilyet párat Wink

amikor boge-nél volt tali, mert "5 ezer forintből veszek 345436536 darab papir nélküli E21-et".
 Ha ezt az árat mondod egy E21 tulajnak, menten szivinfartust kap, mert ebből ő 5645645764767455252567767 darab bontott E21 alkatrészt tud vásárolni

Kedves Stasis!

Nem kötekedésképp,de azért megemlítem,hogy 2 hsz-ben is az e21 tulajokat célozgatod ezen kedvesnek,és sztem még viccesnek sem nevezhető módon.

Ha ez a véleményed konkrétan róluk ,akkor mond ki bátran.De sztem ennyi erővel lehetett volna a típusokat sorolni az e12-től a 28-ig bezárólag.
Az hogy ki mennyit vesz mennyiért ,senkire nem tartozik sztem,ezen piaci helyzeten jelenleg változtatni nem tudsz.

Légy olyan kedves,ezek után mellőzd az ilyen jellegű hozzászólásokat,vagy minősítsd együtt a cápás társadalmat,ne csak a 21-s tulajokat.

Maradok további tisztelettel:

Karell



Mindegyikből van, ez teljesen tipusfüggetlen. Nálam hála istennek nem a lé a motiváló találkozóknál, hanem a társaság. Van, akikkel(hez) akár Nagykanizsa is belefér, van akikkel meg a tescohoz se mennék ki talizni... Természetesen van olyan tali is, ami számomra értelmetlen, és ezért nem is érdekel. Talit egyébként se lehet olyat szervezni, ami mindenkinek jó időben van, és távban is jó lenne.Nomeg azért beleszólhat a családi kassza is. Biztos, ha elkezdődik az építkezés, én is lemondok jópárat. Egy van, amit tutira nem hagynék ki...Roll Eyes)
Naplózva
Oldalak: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2011, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!