CápaBMW fórum
2024. március 29. 11:32:34 am *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Találkozó márciusban  (Megtekintve 248949 alkalommal)
TraBence

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4521


+36 30 370 85 77


« Válasz #390 Dátum: 2007. április 01. 10:57:22 am »

Én is köszönöm a szervezőknek ... Első Cápás talim volt de sajna csak utasként  Köszi Promega a fuvart... de legközelebb nem ússzátok meg hogy menjek a sajátommal... aminek lagalább most már tudo a gyári színkódját Smiley Startos-Blau Metallic Grin
Naplózva

Bence
TraBence

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4521


+36 30 370 85 77


« Válasz #391 Dátum: 2007. április 01. 10:58:20 am »

Ja és még valami... Nem úgy volt hogy Lütyesz is ott lesz ? Ugye nincs baj?
Naplózva

Bence
TraBence

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4521


+36 30 370 85 77


« Válasz #392 Dátum: 2007. április 01. 11:00:51 am »

Nyomja már a képeket akinek van!
Statis, a videókat légyszi mihamarább!
Bence, a belső kamerást azonnal akarom valahogy!!!

Viktor Most töltöm éppen fel az Uploadba... Gondolom Stasis majd átteszi a végleges helyre és belinkeli...
Naplózva

Bence
Dannert

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 908



« Válasz #393 Dátum: 2007. április 01. 11:02:04 am »

tegnap este 7-től idáig aludtam, úgyh csak most reagálok Cheesy

taliról: a 10 órás időpont teljesen jó kezdés. 2 helyen volt a gyülekező, ez furcsa volt, de végül mindenki megtalálta a teccsót, ez a lényeg. én a kúton is jártam, mert úgy gondoltam tankolok (rájöttem, feleslegesen tettem, mert szuper fogyasztást produkált a gép a 130 hajtós, pörgetős km alatt). a teccsónál elegendő ideig voltunk, se túl sokáig, se túl rövid ideig. még beszélgetni is tudtam egy kicsit, sőt wc-re is be tudtam rohanni, pedig én eléggé késve érkeztem Smiley a konvoly egész jól összeállt, tudtommal nem hagytunk el senkit, én hívtam pl sabcot, niggát ha már nem láttam a közelben, h hol vagytok.. (ne legyen az, mint a múltkori talin, ehh..) a konvolyozási sebesség optimális volt, habár én kicsit tempósabbat mentem volna, de másokra való tekintettel ezt kellett diktálni, és ezt megértem, elfogadom stb. ebből ne is legyen flém, azt kérném. előzgetés nem volt, ez pozitívan minősíti a társaságot.. a "hegyi" szakasz jó kátyúsan indult, én még a kerülgetésüket is élveztem Smiley viszont túl rövidnek találtam az erdős utat. a parkolóban elég szépen elfértünk. szerencsére nem sokszor terrorizált minket az őrült polszkis, gondolom ő is tisztában volt azzal, mit kapott volna, ha vkit összetör.. programok nem voltak, ennek ellenére rendesen elment az idő.

rólatok: bár nem mindenkivel beszéltem, de akikkel igen, azokról csak pozitívat tudok mondani. örülök, h ilyen emberekből áll a cápás brigád. mindenkinek köszönet a szervezésért, vásárlásért, sütésért, fotókért, videókért és a jelenlétekért!
viktornak külön köszönet a versenytesztkörért, mondanom sem kell, h maradandó élmény volt Smiley

szumma: a tali jól sikerült, eleinte anyagiaskodtam, h most nem nagyon tudok pénzt erre áldozni, aztán áldoztam, és azt kell mondjam, MEGÉRTE! pedig ha én ezt mondom, az már egy kategória Wink
Naplózva
Sabc
Vendég
« Válasz #394 Dátum: 2007. április 01. 11:09:09 am »

No mostanra teljesen felkeltem. Begi, én pedig magam és a otthonmaradtak nevében szeretném megköszönni, hogy ennyit segítettél a videók elkészítésében ! Steffe-nek meg köszönöm, hogy kölcsönadta a kamerát a filmezéshez.

Más:

A videó hangjával van 2 helyen gond, egyszer amikot Viktor beszél, meg amikor Sabc-ot filmezzük, a hang belassul. Plusz még van egy pár másodperces késés a hangban. Ezeket majd jövő héten javítom (újratömörítés), van is tippem, hogy mi a probléma.

Látod, még a videót is tönkreteszem. Cheesy Csak vicc volt. Smiley
Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #395 Dátum: 2007. április 01. 11:16:18 am »

Nyomja már a képeket akinek van!
Statis, a videókat légyszi mihamarább!
Bence, a belső kamerást azonnal akarom valahogy!!!

Viktor Most töltöm éppen fel az Uploadba... Gondolom Stasis majd átteszi a végleges helyre és belinkeli...

Bence,

Felment a videó ?
Naplózva
TraBence

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4521


+36 30 370 85 77


« Válasz #396 Dátum: 2007. április 01. 11:20:18 am »

Nyomja már a képeket akinek van!
Statis, a videókat légyszi mihamarább!
Bence, a belső kamerást azonnal akarom valahogy!!!

Viktor Most töltöm éppen fel az Uploadba... Gondolom Stasis majd átteszi a végleges helyre és belinkeli...

Bence,

Felment a videó ?
Az egyik most megy 100_3553.mov és a másik meg 100_3554.mov lesz, ja és sajna mivel gagyi kodak digigéppel lett csinálva elég szar minőség  De azt mondta Promega ha tudja kicsit feljavítja...

Ráadásul csak ez a 2 van mert elfogyott a helyem a gépben.... legközelebbre beújítok egy másik kártyát is vagy nem felejtem otthon az adatkábelt és le tudjuk azonnal szedni Laptopra... Grin
« Utoljára szerkesztve: 2007. április 01. 11:22:35 am írta TraBence » Naplózva

Bence
stasis
Vendég
« Válasz #397 Dátum: 2007. április 01. 11:23:13 am »

Nyomja már a képeket akinek van!
Statis, a videókat légyszi mihamarább!
Bence, a belső kamerást azonnal akarom valahogy!!!

Viktor Most töltöm éppen fel az Uploadba... Gondolom Stasis majd átteszi a végleges helyre és belinkeli...

Bence,

Felment a videó ?
Az egyik most megy 100_3553.mov és a másik meg 100_3554.mov lesz, ja és sajna mivel gagyi kodak digigéppel lett csinálva elég szar minőség  De azt mondta Promega ha tudja kicsit feljavítja...

Ráadásul csak ez a 2 van mert elfogyott a helyem a gépben.... legközelebbre beújítok egy másik kártyát is vagy nem felejtem otthon az adatkábelt és le tudjuk azonnal szedni Laptopra... Grin

Ok, nézem.
Naplózva
TraBence

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4521


+36 30 370 85 77


« Válasz #398 Dátum: 2007. április 01. 11:25:03 am »

Ehhhe.. hiába van 4 Megabites netem felfele csak 20Kbyte/Sec-el megy... Sad
Naplózva

Bence
TraBence

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4521


+36 30 370 85 77


« Válasz #399 Dátum: 2007. április 01. 11:25:48 am »

Nyomja már a képeket akinek van!
Statis, a videókat légyszi mihamarább!
Bence, a belső kamerást azonnal akarom valahogy!!!

Viktor Most töltöm éppen fel az Uploadba... Gondolom Stasis majd átteszi a végleges helyre és belinkeli...

Bence,

Felment a videó ?
Az egyik most megy 100_3553.mov és a másik meg 100_3554.mov lesz, ja és sajna mivel gagyi kodak digigéppel lett csinálva elég szar minőség  De azt mondta Promega ha tudja kicsit feljavítja...

Ráadásul csak ez a 2 van mert elfogyott a helyem a gépben.... legközelebbre beújítok egy másik kártyát is vagy nem felejtem otthon az adatkábelt és le tudjuk azonnal szedni Laptopra... Grin

Ok, nézem.
Még csak a képek vannak fenn... egy mappába tettem vegyesen a képéket vidiókat Grin
Naplózva

Bence
stasis
Vendég
« Válasz #400 Dátum: 2007. április 01. 11:37:04 am »

Trabence:

Rendben, irj egy privit, aztán kirakom a videót + a képeket.
Naplózva
TraBence

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4521


+36 30 370 85 77


« Válasz #401 Dátum: 2007. április 01. 11:38:43 am »

Trabence:

Rendben, irj egy privit, aztán kirakom a videót + a képeket.


SCP szerint 51 Perc és fenn minden
Naplózva

Bence
Lütyő1
Vendég
« Válasz #402 Dátum: 2007. április 01. 11:44:59 am »

Ja és még valami... Nem úgy volt hogy Lütyesz is ott lesz ? Ugye nincs baj?

De, úgy volt, még péntek délután is..Szombat reggelre leromlott a Főnök állapota, és ezért nem mentünk...Nem hiányoztam én onnan, hidd el..

Legalább tudtam kicsit haladni a TD vel, de még messze a vége..Kábel a rengetegben..Roll Eyes)
Naplózva
TraBence

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4521


+36 30 370 85 77


« Válasz #403 Dátum: 2007. április 01. 11:54:58 am »

Trabence:

Rendben, irj egy privit, aztán kirakom a videót + a képeket.


SCP szerint 51 Perc és fenn minden

Egyik Vidió is felért...
Naplózva

Bence
stasis
Vendég
« Válasz #404 Dátum: 2007. április 01. 13:57:29 pm »

Ok, köszönjük szépen Bence a nép nevében. Most rohannom kell, ezért nincs direkt link, de innen lehet szedni a cumót:

http://www.capabmw.hu/talalkozok/video/

a .MOV kiterjesztésü videók Trabence videó
Naplózva
Boge
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3298


Ne vedd el!


« Válasz #405 Dátum: 2007. április 01. 14:33:34 pm »

Fox

Majd a következő talin megiszunk rá egyet:)

Trabence, Promega, Brájen
Bocs, hogy "elzavartalak" Titeket, de tényleg mennem kellett! Legközelebb jobban elmélkedhetünk.
Naplózva
FoX
Vendég
« Válasz #406 Dátum: 2007. április 01. 14:58:30 pm »

Fox

Majd a következő talin megiszunk rá egyet:)

Trabence, Promega, Brájen
Bocs, hogy "elzavartalak" Titeket, de tényleg mennem kellett! Legközelebb jobban elmélkedhetünk.

Remélem azért meghívsz majd Wink
Naplózva
TraBence

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4521


+36 30 370 85 77


« Válasz #407 Dátum: 2007. április 01. 18:33:35 pm »

Fox

Majd a következő talin megiszunk rá egyet:)

Trabence, Promega, Brájen
Bocs, hogy "elzavartalak" Titeket, de tényleg mennem kellett! Legközelebb jobban elmélkedhetünk.
Semmi gond igy is csak éjfélre értem haza aztán mentem is Polgárőrködni Smiley
Naplózva

Bence
Sabc
Vendég
« Válasz #408 Dátum: 2007. április 01. 18:37:16 pm »

A nemközösségi quartett. Grin cool



* IMG_1785.jpg (93.92 KB, 1024x680 - megtekintve 807 alkalommal.)
Naplózva
BMWWWW
Kicsi Én
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2325


Öreg járgány szivatóval indul


« Válasz #409 Dátum: 2007. április 01. 19:17:47 pm »

Ahoz hogy erre a képre rákerüljek be kell szolnom ennek annak, egy párszor úgy rendesen?
Naplózva

pannon 9341256
Ezen hívj ha mersz!!!

Hidd el, hogy úgy lesz, és megtörténik!
Lütyő1
Vendég
« Válasz #410 Dátum: 2007. április 01. 19:19:00 pm »

Ahoz hogy erre a képre rákerüljek be kell szolnom ennek annak, egy párszor úgy rendesen?

ÁÁÁÁÁÁááááááááááááááá, dehogy..Látod, én se vagyok rajta..Roll Eyes))
Naplózva
steffe

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2566



« Válasz #411 Dátum: 2007. április 01. 19:20:49 pm »

A nemközösségi quartett. Grin cool



A Tüdő,meg az Erő,meg a Verő ,meg Karó!!!!
Naplózva

steffe
videospromega

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 87


Mostmár úszkálunk...


« Válasz #412 Dátum: 2007. április 01. 19:24:47 pm »

Az egyik most megy 100_3553.mov és a másik meg 100_3554.mov lesz, ja és sajna mivel gagyi kodak digigéppel lett csinálva elég szar minőség  De azt mondta Promega ha tudja kicsit feljavítja...
bevallom tévedtem, sajna nem tudok sötétíteni a tájon, a digitgépnek kisebb a dinamikaátfogása, ami itt fehér, az fehér(túl fényes), de egy videokameránál elég sok részletet elő lehetne csalni egy "fehér" felületből is.
Promega
Bocs a technikai rizsáért...
Naplózva

Promega

BMW 315 1982, alpinweiB (O==[][]==O)

Lassanként megjobbítom... nagyonlassanként
stasis
Vendég
« Válasz #413 Dátum: 2007. április 01. 19:58:10 pm »

Az egyik most megy 100_3553.mov és a másik meg 100_3554.mov lesz, ja és sajna mivel gagyi kodak digigéppel lett csinálva elég szar minőség  De azt mondta Promega ha tudja kicsit feljavítja...
bevallom tévedtem, sajna nem tudok sötétíteni a tájon, a digitgépnek kisebb a dinamikaátfogása, ami itt fehér, az fehér(túl fényes), de egy videokameránál elég sok részletet elő lehetne csalni egy "fehér" felületből is.
Promega
Bocs a technikai rizsáért...

Én értem, hogy mit mondassz, ne kérj a "technikai rizsáért" elnézést Smiley
Naplózva
rnie
Vendég
« Válasz #414 Dátum: 2007. április 01. 20:11:04 pm »

Rnie kollégától meg elnézést a Verőcei fékezés miatt, de kb 500m-re egy fehér Felicia állt a forgalommal szemközti oldalon, én meg 50 helyett 80 körül döngettem, ezért egy kis fékezéssel akartam javítani a helyzeten. A Felicia amúgy civil volt, de ezt én akkor még nem láttam, Bocsika még egyszer!

Semmi gond, én meg birtam allni, kulonben sem kell 80-al menni faluban. Viszont az L200 extrabozotraccsal majdnem eltaposott:)))

A 2/B-n sikerült kicsit felmelegiteni a kipuffot, nehogy leragadjon a sok korom:))
Mondjuk ma ugyenezt egy masik BMW-vel is megismételtem, de az egy egészen komoly más érzés volt:)
Naplózva
Mike
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4841


Csokihabanero :D


« Válasz #415 Dátum: 2007. április 01. 20:17:20 pm »

Gratula a tali résztvevőinek, a képek szerint jól sikerült. Én sajnos a 2 szék közé estem, egy sajnálatos iratvesztést követően.

Ha pozitívan állok hozzá, akkor úgy fogalmaznék, hogy nem is baj pihenek 1 hetet, mire pótolom az elveszett cuccaimat. Smiley
Naplózva

Főmordor.
Mike
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4841


Csokihabanero :D


« Válasz #416 Dátum: 2007. április 01. 20:21:38 pm »

ööö nem látom a bebaszós képeket.
Naplózva

Főmordor.
Boge
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3298


Ne vedd el!


« Válasz #417 Dátum: 2007. április 01. 20:30:12 pm »

Fox

Majd a következő talin megiszunk rá egyet:)

Trabence, Promega, Brájen
Bocs, hogy "elzavartalak" Titeket, de tényleg mennem kellett! Legközelebb jobban elmélkedhetünk.

Remélem azért meghívsz majd Wink

Még szép!!!
Naplózva
rnie
Vendég
« Válasz #418 Dátum: 2007. április 02. 09:36:25 am »

Mondjad nyugodtan...
Sajnos ez ilyen... Van akit az szórakoztat, hogy megy 10km-t és ott van a talin, és még az is nagyon messze van, van aki gurul 4-500km-t hogy ott legyen. Van ez így.

Én nem bánom, ha BP-től messzebb van, legalább megyek egyet az autóval:) de megértem, ha nem mindenkinek tetszik...
Naplózva
zimpet
Vendég
« Válasz #419 Dátum: 2007. április 02. 17:47:02 pm »

A nemközösségi quartett. Grin cool



Azért lássuk be! Ütős a kép!
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2011, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!