CápaBMW fórum
2024. március 28. 18:48:49 pm *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Debreceni Cápa BMW találkozó  (Megtekintve 83032 alkalommal)
g

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 140


Az ördög jobb és bal keze


« Dátum: 2007. március 04. 12:01:19 pm »

Tisztelt Hölgyeim és Uraim!

Az asszonypajtással, és Gyurewwel dumáltunk egy Debrecen környéki taliról. Ha lenne rá érdeklődés, szívesen megszerveznénk...
Jó volna, ha összejönne egy ~15-20 autó.


Vélemény?
Naplózva

Ősállat...
gyurew
Vendég
« Válasz #1 Dátum: 2007. március 04. 17:28:52 pm »

Nos, csináljunk vmi összeírásos mókát, hogy ki mikor ér rá, mert akár 2 napra is összejöhetnénk.Ha van érdeklődés akkor a programot részletesen kidolgozzuk.
Gyertek sokan,mert igyekszünk egy remek talit összehozni.

Gyurew
Naplózva
g

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 140


Az ördög jobb és bal keze


« Válasz #2 Dátum: 2007. március 05. 00:16:45 am »

  Tartottunk ma egy kisebb összeröffenést, és átbeszéltük a dolgokat. Az elején szeretném leszögezni, hogy mi egy lazulós, Just crusin' találkozóra gondoltunk. Hortobágyon szürkemarha simogatás, Debrecenben városnézés, élményfürdőzés(ha van rá igény), nagyon sok autózás a kis falvakon keresztül, nagy kajálások, bográcsozás, sztorizgatás, pihenés...
 

  Örülnék, ha elmondanátok, hogy érdekel-e titeket egy ilyen dolog, mert akkor mi is úgy intéznénk a szállást, ebédet, vacsorát, programokat...

A válaszokat előre is köszi!
Naplózva

Ősállat...
sotee
Vendég
« Válasz #3 Dátum: 2007. március 05. 13:25:49 pm »

  Tartottunk ma egy kisebb összeröffenést, és átbeszéltük a dolgokat. Az elején szeretném leszögezni, hogy mi egy lazulós, Just crusin' találkozóra gondoltunk. Hortobágyon szürkemarha simogatás, Debrecenben városnézés, élményfürdőzés(ha van rá igény), nagyon sok autózás a kis falvakon keresztül, nagy kajálások, bográcsozás, sztorizgatás, pihenés...
 

  Örülnék, ha elmondanátok, hogy érdekel-e titeket egy ilyen dolog, mert akkor mi is úgy intéznénk a szállást, ebédet, vacsorát, programokat...

A válaszokat előre is köszi!

Jól haqnzgik ez is... én úgy is el akarok menni idén a hortobágyra, mert ezer éve nem voltam arra...
Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #4 Dátum: 2007. március 07. 08:21:05 am »

Urak,

Ha már a nagy tali (Eger ami "félúton" van) marad Bp közelében, akkor támogatom, hogy legyen külön debreceni tali.

Tudtommal Debrecen és környékén van legalább 8-10 cápás, aki ír a fórumra. Ha már van javaslatotok az időpontra, és van konkrét elképzelés a programra, akkor körbeküldöm e-mailben a tagoknak, hogy mindenki értesüljön az találkozóról.

Érdemes lenne szerintem Nyiregyházi és Miskolc környéki tagokkal is beszélni, mert nekik sincs túl messze Debrecen.

Próbáljátok felmérni, hogy mennyi költséggel járna a tali az embereknek, illetve nektek milyen kiadásaitok lesznek (út bejárása, szállás leelőgezés, stb). A saját költségekkel kapcsolatban beszéljetek Himizolival, hogy mennyit tudunk a klubkasszából beleadn.
Naplózva
g

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 140


Az ördög jobb és bal keze


« Válasz #5 Dátum: 2007. március 07. 16:31:53 pm »

Na akkor időpont: május 19-20 - szorgalmi időszak vége az egyetemistáknak, nyár eleje...

Programok:

Szombat
10h-11.30h: Gyülekező a Hortobágyon. Ismerkedés, autónézegetés, tájnézegetés, szürkemarhasimogatás, kinek mihez van kedve...
12h-tól: Ebéd a Hortobágyon, hangulatos alföldi étterem, nagyon jó kajával, én egyenételt javaslok, Hortobágyi húsospalacsinta... de várom az igényeket, és kitalálunk v.mi olyat. amit mindenki szeret.
Ebéd után: Közös bevonulás Debrecenbe ~30km, autós városnézés, város autónézés, majd igény szerint(itt is a nép szava dönt, írjátok le kinek mihez lenne kedve), 1. Főtér látogatás:fagyizás, Nagytemplom...; 2. Látványfürdőzés; 3. Kultúrális programok; 4. Állatkert-Vidámpark
17h körül megérkezés a szálláshelyre: Faházas kemping ~10kmre a várostól, a Vekeri-tó partján. Beköltözés, megpihenés.
18.30-19h: Közös bográcsos főzőcskézés.(Mind1 mit csinálunk, mindent meg tudok csinálni Smiley )
20h körül: Gumifüstölés ha van rá igény, és lesz még józan ember Smiley, kivilágított parkolóban
Vacsora, amint elkészül. Ivás,evés dumálás... majd csicsi. Projector elvileg megoldható, de ennek még utánnakérdezek...
 
Vasárnap

7h-9h: Reggeli a szálláshelyen.
10h-12h: Autózás Debrecen környékén. Útvonal később.
12.30h-tól: Svédasztalos ebéd a Paripa csárdában
Ebéd után pedig könnyes búcsú, és így még mindenki időben hazaér.

Asszem ennyi. Várom a véleményeket.


Naplózva

Ősállat...
g

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 140


Az ördög jobb és bal keze


« Válasz #6 Dátum: 2007. március 07. 16:40:14 pm »

Még egy dolog:

A Budapest-Debrecen távolság körülbelül 230km, így mindenki tud nagyjából számolni...
Naplózva

Ősállat...
steffe

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2566



« Válasz #7 Dátum: 2007. március 07. 22:23:58 pm »

Még egy dolog:

A Budapest-Debrecen távolság körülbelül 230km, így mindenki tud nagyjából számolni...

Akkor az nekem oda vissza 600km!!
Naplózva

steffe
stasis
Vendég
« Válasz #8 Dátum: 2007. március 08. 14:51:26 pm »

Még egy dolog:

A Budapest-Debrecen távolság körülbelül 230km, így mindenki tud nagyjából számolni...

Akkor az nekem oda vissza 600km!!

Simán megoldhatjuk, hogy mi budapestiek 2-3 kocsival lemegyünk, autónként 2-3 emberrel, és akkor eloszlik a költség.
Ha addig elkészül az autóm, akkor megpróbálok lejönni.
Naplózva
sotee
Vendég
« Válasz #9 Dátum: 2007. március 08. 16:34:25 pm »

Klassz! Wink
Ezt megpróbálom nem elcseszni mint a mostanit Wink
s.
Naplózva
FoX
Vendég
« Válasz #10 Dátum: 2007. március 10. 08:20:42 am »

Na akkor időpont: május 19-20 - szorgalmi időszak vége az egyetemistáknak, nyár eleje...

Programok:

Szombat
10h-11.30h: Gyülekező a Hortobágyon. Ismerkedés, autónézegetés, tájnézegetés, szürkemarhasimogatás, kinek mihez van kedve...
12h-tól: Ebéd a Hortobágyon, hangulatos alföldi étterem, nagyon jó kajával, én egyenételt javaslok, Hortobágyi húsospalacsinta... de várom az igényeket, és kitalálunk v.mi olyat. amit mindenki szeret.
Ebéd után: Közös bevonulás Debrecenbe ~30km, autós városnézés, város autónézés, majd igény szerint(itt is a nép szava dönt, írjátok le kinek mihez lenne kedve), 1. Főtér látogatás:fagyizás, Nagytemplom...; 2. Látványfürdőzés; 3. Kultúrális programok; 4. Állatkert-Vidámpark
17h körül megérkezés a szálláshelyre: Faházas kemping ~10kmre a várostól, a Vekeri-tó partján. Beköltözés, megpihenés.
18.30-19h: Közös bográcsos főzőcskézés.(Mind1 mit csinálunk, mindent meg tudok csinálni Smiley )
20h körül: Gumifüstölés ha van rá igény, és lesz még józan ember Smiley, kivilágított parkolóban
Vacsora, amint elkészül. Ivás,evés dumálás... majd csicsi. Projector elvileg megoldható, de ennek még utánnakérdezek...
 
Vasárnap

7h-9h: Reggeli a szálláshelyen.
10h-12h: Autózás Debrecen környékén. Útvonal később.
12.30h-tól: Svédasztalos ebéd a Paripa csárdában
Ebéd után pedig könnyes búcsú, és így még mindenki időben hazaér.

Asszem ennyi. Várom a véleményeket.




Jól hangzik, igyekszem ott lenni!
Naplózva
tasi.misi

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 255


Ezüstnyíl!


« Válasz #11 Dátum: 2007. március 10. 09:02:29 am »

Na akkor időpont: május 19-20 - szorgalmi időszak vége az egyetemistáknak, nyár eleje...

Programok:

Szombat
10h-11.30h: Gyülekező a Hortobágyon. Ismerkedés, autónézegetés, tájnézegetés, szürkemarhasimogatás, kinek mihez van kedve...
12h-tól: Ebéd a Hortobágyon, hangulatos alföldi étterem, nagyon jó kajával, én egyenételt javaslok, Hortobágyi húsospalacsinta... de várom az igényeket, és kitalálunk v.mi olyat. amit mindenki szeret.
Ebéd után: Közös bevonulás Debrecenbe ~30km, autós városnézés, város autónézés, majd igény szerint(itt is a nép szava dönt, írjátok le kinek mihez lenne kedve), 1. Főtér látogatás:fagyizás, Nagytemplom...; 2. Látványfürdőzés; 3. Kultúrális programok; 4. Állatkert-Vidámpark
17h körül megérkezés a szálláshelyre: Faházas kemping ~10kmre a várostól, a Vekeri-tó partján. Beköltözés, megpihenés.
18.30-19h: Közös bográcsos főzőcskézés.(Mind1 mit csinálunk, mindent meg tudok csinálni Smiley )
20h körül: Gumifüstölés ha van rá igény, és lesz még józan ember Smiley, kivilágított parkolóban
Vacsora, amint elkészül. Ivás,evés dumálás... majd csicsi. Projector elvileg megoldható, de ennek még utánnakérdezek...
 
Vasárnap

7h-9h: Reggeli a szálláshelyen.
10h-12h: Autózás Debrecen környékén. Útvonal később.
12.30h-tól: Svédasztalos ebéd a Paripa csárdában
Ebéd után pedig könnyes búcsú, és így még mindenki időben hazaér.

Asszem ennyi. Várom a véleményeket.



Én is benne lennék!
Naplózva

Tasi 20-492-0318
stasis
Vendég
« Válasz #12 Dátum: 2007. április 04. 18:01:12 pm »

g + gyurew kolléga:

Hogy állnak a dolgok a talival kapcsolatban ? Mire lenne szükségetek a szervezésben ?
Naplózva
fblacka

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


ejtsd: efbélacka


« Válasz #13 Dátum: 2007. április 04. 18:49:11 pm »

Na akkor időpont: május 19-20 - szorgalmi időszak vége az egyetemistáknak, nyár eleje...

Programok:

Szombat
10h-11.30h: Gyülekező a Hortobágyon. Ismerkedés, autónézegetés, tájnézegetés, szürkemarhasimogatás, kinek mihez van kedve...
12h-tól: Ebéd a Hortobágyon, hangulatos alföldi étterem, nagyon jó kajával, én egyenételt javaslok, Hortobágyi húsospalacsinta... de várom az igényeket, és kitalálunk v.mi olyat. amit mindenki szeret.
Ebéd után: Közös bevonulás Debrecenbe ~30km, autós városnézés, város autónézés, majd igény szerint(itt is a nép szava dönt, írjátok le kinek mihez lenne kedve), 1. Főtér látogatás:fagyizás, Nagytemplom...; 2. Látványfürdőzés; 3. Kultúrális programok; 4. Állatkert-Vidámpark
17h körül megérkezés a szálláshelyre: Faházas kemping ~10kmre a várostól, a Vekeri-tó partján. Beköltözés, megpihenés.
18.30-19h: Közös bográcsos főzőcskézés.(Mind1 mit csinálunk, mindent meg tudok csinálni Smiley )
20h körül: Gumifüstölés ha van rá igény, és lesz még józan ember Smiley, kivilágított parkolóban
Vacsora, amint elkészül. Ivás,evés dumálás... majd csicsi. Projector elvileg megoldható, de ennek még utánnakérdezek...
 
Vasárnap

7h-9h: Reggeli a szálláshelyen.
10h-12h: Autózás Debrecen környékén. Útvonal később.
12.30h-tól: Svédasztalos ebéd a Paripa csárdában
Ebéd után pedig könnyes búcsú, és így még mindenki időben hazaér.

Asszem ennyi. Várom a véleményeket.



Én is benne lennék!

dettó Smiley
Naplózva

g

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 140


Az ördög jobb és bal keze


« Válasz #14 Dátum: 2007. április 04. 22:50:22 pm »

Szükségünk lenne,

- hozzászólásokra, véleményekre, javaslatokra programokról...
- időpontjavaslatokra. Tetszik, nem tetszik...
- fontos lenne, hogy hány ember gondolja úgy hogy eljönne, mert ha konkrétumokat tudunk, akkor úgy alkuszunk

Van időpontra egy 2. javaslatunk is. Ez a május 12.-13.-ai hétvége lenne, ugyanis ekkor lesznek a következő programok Debrecenben és környékén.

II. LÉTAVÉRTESI TUNING FESZTIVÁL

2007. MÁJUS 12.(vasárnap)

Létavértes FŐTERE
(kiegészíthető cápa bmw találkozóvá, és akkor úgy lesz reklámozva, csak fontos lenne, hogy egy komoly listát tudjak felmutatni, hogy kik azok akik biztos hogy jönnek, hogy ne legyen fölöslegesen így promózva, és lesz összesen 1-2 cápa)

illetve


Naplózva

Ősállat...
gyurew
Vendég
« Válasz #15 Dátum: 2007. április 04. 23:02:15 pm »

Hali!

Fontos lenne, viszonylag hamar lefoglalni a szállást és a kaját egyeztetni, ezért jó lenne, ha tudnánk a létszámot kb.
És ha már van 2 időpont és lényegében 2 külön program, akkor kinek mi tetszik alapon, amelyikre nagyobb az igény leszervezzük. Ugyanakkor jelezték néhányan, hogy cápa nincs az udvarban, de valami fiatalabb bajor vassal szives eltöltenének velünk egy hétvégét.Belefér-e nektek vagy sem?


Naplózva
g

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 140


Az ördög jobb és bal keze


« Válasz #16 Dátum: 2007. április 04. 23:04:51 pm »

Wink

Az időpont számomra mind1 Smiley


1. g+ asszonypajtás
Naplózva

Ősállat...
fblacka

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


ejtsd: efbélacka


« Válasz #17 Dátum: 2007. április 04. 23:06:33 pm »

Szükségünk lenne,

- hozzászólásokra, véleményekre, javaslatokra programokról...
- időpontjavaslatokra. Tetszik, nem tetszik...
- fontos lenne, hogy hány ember gondolja úgy hogy eljönne, mert ha konkrétumokat tudunk, akkor úgy alkuszunk

Van időpontra egy 2. javaslatunk is. Ez a május 12.-13.-ai hétvége lenne, ugyanis ekkor lesznek a következő programok Debrecenben és környékén.

II. LÉTAVÉRTESI TUNING FESZTIVÁL

2007. MÁJUS 12.(vasárnap)

Létavértes FŐTERE
(kiegészíthető cápa bmw találkozóvá, és akkor úgy lesz reklámozva, csak fontos lenne, hogy egy komoly listát tudjak felmutatni, hogy kik azok akik biztos hogy jönnek, hogy ne legyen fölöslegesen így promózva, és lesz összesen 1-2 cápa)

illetve




nem tudom a többiek hogy vannak vele, de én személy szerint nem hiányolnám ezt a tuning fesztivált ... és a program amit korábban leírtál teljesen jól hangzik Wink
Naplózva

g

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 140


Az ördög jobb és bal keze


« Válasz #18 Dátum: 2007. április 04. 23:08:10 pm »

Hali!

Fontos lenne, viszonylag hamar lefoglalni a szállást és a kaját egyeztetni, ezért jó lenne, ha tudnánk a létszámot kb.
És ha már van 2 időpont és lényegében 2 külön program, akkor kinek mi tetszik alapon, amelyikre nagyobb az igény leszervezzük. Ugyanakkor jelezték néhányan, hogy cápa nincs az udvarban, de valami fiatalabb bajor vassal szives eltöltenének velünk egy hétvégét.Belefér-e nektek vagy sem?




Kajával kapcsolatban: Az esti bográcsozásra várom a javaslatokat, hogy mire fájna a fogatok, itt is a többség dönt, a Hortobágyi Csárdából meg holnap scannelek étlapot, és úgy választunk egy közös menüt, mi meg alkuszunk...
Naplózva

Ősállat...
gyurew
Vendég
« Válasz #19 Dátum: 2007. április 04. 23:09:05 pm »

Wink

Az időpont számomra mind1 Smiley


1. g+ asszonypajtás
2. Gyurew+asszonyság?----időponthoz alkalmazkodik
Naplózva
g

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 140


Az ördög jobb és bal keze


« Válasz #20 Dátum: 2007. április 04. 23:10:17 pm »



nem tudom a többiek hogy vannak vele, de én személy szerint nem hiányolnám ezt a tuning fesztivált ... és a program amit korábban leírtál teljesen jól hangzik Wink


Ok Uram, akkor ha jól értem, Te május 19-20ra szavazol.
Naplózva

Ősállat...
fblacka

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


ejtsd: efbélacka


« Válasz #21 Dátum: 2007. április 04. 23:13:20 pm »

Wink

Az időpont számomra mind1 Smiley


1. g+ asszonypajtás
2. Gyurew+asszonyság?----időponthoz alkalmazkodik
3  fblacka - gyorsan felíratkozom, bár még azt sem tudom mivel mennék és mivel egyetempista vagyok a 19-20.-t támogatom ...
Naplózva

fblacka

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


ejtsd: efbélacka


« Válasz #22 Dátum: 2007. április 04. 23:15:59 pm »



nem tudom a többiek hogy vannak vele, de én személy szerint nem hiányolnám ezt a tuning fesztivált ... és a program amit korábban leírtál teljesen jól hangzik Wink


Ok Uram, akkor ha jól értem, Te május 19-20ra szavazol.


így van ... Cool
Naplózva

g

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 140


Az ördög jobb és bal keze


« Válasz #23 Dátum: 2007. április 04. 23:17:40 pm »

Wink

Az időpont számomra mind1 Smiley


1. g+ asszonypajtás
2. Gyurew+asszonyság?----időponthoz alkalmazkodik
3  fblacka - gyorsan felíratkozom, bár még azt sem tudom mivel mennék és mivel egyetempista vagyok a 19-20.-t támogatom ...

Hámonnyuk veszel egy szép bézs E28-at valakitől.. Roll Eyes

És Ön uram nemközösségileg egy tali Debrecenben?
Naplózva

Ősállat...
Sabc
Vendég
« Válasz #24 Dátum: 2007. április 04. 23:20:07 pm »

Wink

Az időpont számomra mind1 Smiley


1. g+ asszonypajtás
2. Gyurew+asszonyság?----időponthoz alkalmazkodik
3  fblacka - gyorsan felíratkozom, bár még azt sem tudom mivel mennék és mivel egyetempista vagyok a 19-20.-t támogatom ...

Hámonnyuk veszel egy szép bézs E28-at valakitől.. Roll Eyes

És Ön uram nemközösségileg egy tali Debrecenben?

Gondoltam rá de amíg nem biztos, hogy tudok menni, addig nem iratkznék fel. Majd beesek váratlanul, abban jó vagyok. cool

Valakinek a nemközösségi oldalt is képviselnie kell. Grin
Naplózva
FoX
Vendég
« Válasz #25 Dátum: 2007. április 05. 07:56:48 am »




1. g+ asszonypajtás
2. Gyurew+asszonyság?----időponthoz alkalmazkodik
3  fblacka - gyorsan felíratkozom, bár még azt sem tudom mivel mennék és mivel egyetempista vagyok a 19-20.-t támogatom ...
4. FoX támogatok mindent, legyen minél hamarabb, a tuningfesztiválra nem vagyok kíváncsi.

Naplózva
Sabc
Vendég
« Válasz #26 Dátum: 2007. április 05. 11:52:31 am »


1. g+ asszonypajtás
2. Gyurew+asszonyság?----időponthoz alkalmazkodik
3  fblacka - gyorsan felíratkozom, bár még azt sem tudom mivel mennék és mivel egyetempista vagyok a 19-20.-t támogatom ...
4. FoX támogatok mindent, legyen minél hamarabb, a tuningfesztiválra nem vagyok kíváncsi.


1. g+ asszonypajtás
2. Gyurew+asszonyság?----időponthoz alkalmazkodik
3  fblacka - gyorsan felíratkozom, bár még azt sem tudom mivel mennék és mivel egyetempista vagyok a 19-20.-t támogatom ...
4. FoX támogatok mindent, legyen minél hamarabb, a tuningfesztiválra nem vagyok kíváncsi.
5. Nemközösségi Boogie - Előfordulásom várható. Csatlakoznék Foxhoz: időpont mindegy, tuningfesztivált kihagynám.

Naplózva
g

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 140


Az ördög jobb és bal keze


« Válasz #27 Dátum: 2007. április 05. 20:27:43 pm »

Hali!

Fontos lenne, viszonylag hamar lefoglalni a szállást és a kaját egyeztetni, ezért jó lenne, ha tudnánk a létszámot kb.
És ha már van 2 időpont és lényegében 2 külön program, akkor kinek mi tetszik alapon, amelyikre nagyobb az igény leszervezzük. Ugyanakkor jelezték néhányan, hogy cápa nincs az udvarban, de valami fiatalabb bajor vassal szives eltöltenének velünk egy hétvégét.Belefér-e nektek vagy sem?





Egyéb elfoglaltságok miatt sajna ma nem sikerlt feltennem az étlapot, de holnap megkapjátok... Wink

Kajával kapcsolatban: Az esti bográcsozásra várom a javaslatokat, hogy mire fájna a fogatok, itt is a többség dönt, a Hortobágyi Csárdából meg holnap scannelek étlapot, és úgy választunk egy közös menüt, mi meg alkuszunk...
Naplózva

Ősállat...
g

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 140


Az ördög jobb és bal keze


« Válasz #28 Dátum: 2007. április 05. 20:28:52 pm »


1. g+ asszonypajtás
2. Gyurew+asszonyság?----időponthoz alkalmazkodik
3  fblacka - gyorsan felíratkozom, bár még azt sem tudom mivel mennék és mivel egyetempista vagyok a 19-20.-t támogatom ...
4. FoX támogatok mindent, legyen minél hamarabb, a tuningfesztiválra nem vagyok kíváncsi.


1. g+ asszonypajtás
2. Gyurew+asszonyság?----időponthoz alkalmazkodik
3  fblacka - gyorsan felíratkozom, bár még azt sem tudom mivel mennék és mivel egyetempista vagyok a 19-20.-t támogatom ...
4. FoX támogatok mindent, legyen minél hamarabb, a tuningfesztiválra nem vagyok kíváncsi.
5. Nemközösségi Boogie - Előfordulásom várható. Csatlakoznék Foxhoz: időpont mindegy, tuningfesztivált kihagynám.



helyeshelyes... Smiley

Gyűljetek gyermekeim... Smiley
Naplózva

Ősállat...
stasis
Vendég
« Válasz #29 Dátum: 2007. április 05. 20:53:08 pm »

1. g+ asszonypajtás
2. Gyurew+asszonyság?----időponthoz alkalmazkodik
3  fblacka - gyorsan felíratkozom, bár még azt sem tudom mivel mennék és mivel egyetempista vagyok a 19-20.-t támogatom ...
4. FoX támogatok mindent, legyen minél hamarabb, a tuningfesztiválra nem vagyok kíváncsi.
5. Nemközösségi Boogie - Előfordulásom várható. Csatlakoznék Foxhoz: időpont mindegy, tuningfesztivált kihagynám.
6. Stasis - még nem tudom, hogy mivel
Naplózva
Oldalak: [1] 2 3   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2011, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!