CápaBMW fórum
2019. február 21. 10:00:40 am *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 4 5 [6]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Autóreszelgető Műhely 3.  (Megtekintve 31459 alkalommal)
collins
+8 év az autóm javára.
Administrator
*
Nem elérhető Nem elérhető

18i 82/11 B6 81/11

« Válasz #150 Dátum: 2018. március 21. 20:03:11 pm »

Módosítani kell, és nem teljesen szépen áll. A vízsugár szögét be tudtam állítani jó.
Funkcionálisan jó, csak nem szép!!!!

Zoli, kuldj kerlek kepet, nekunk nem sikerult..
koszi!
Naplózva

"It is like an aircraft. If you replace parts and keep it up, it will go on forever."
collins
+8 év az autóm javára.
Administrator
*

18i 82/11 B6 81/11

« Válasz #151 Dátum: 2018. november 29. 22:31:10 pm »

Sracok, kis segitseget kernek. Mit gondoltok, mitol 'recseghet' a rugo ami a kuplung pedalt 'tartja'? Az utjaban nincs semmi, tok jol fekszik fel mindket 'vegen', illetve nem egy regi darab. Lehet nevetni, de picit megzsiroztam, hatha az osszehuzodaskor nyekeregteti magat. Persze szerintem ez hulye otlet volt, nyilvan a problemat sem oldotta meg. undecided
Uj rugo?
Naplózva

"It is like an aircraft. If you replace parts and keep it up, it will go on forever."
nortem

« Válasz #152 Dátum: 2018. november 29. 23:07:10 pm »

Sracok, kis segitseget kernek. Mit gondoltok, mitol 'recseghet' a rugo ami a kuplung pedalt 'tartja'? Az utjaban nincs semmi, tok jol fekszik fel mindket 'vegen', illetve nem egy regi darab. Lehet nevetni, de picit megzsiroztam, hatha az osszehuzodaskor nyekeregteti magat. Persze szerintem ez hulye otlet volt, nyilvan a problemat sem oldotta meg. undecided
Uj rugo?

Rugó nélkül próbáltad már? A csavar amin mozog, "forog" nem lehet bűnös? A rugó karikák ahol össze érnek nem rozsdásak?
Naplózva
Pic

« Válasz #153 Dátum: 2018. november 29. 23:08:02 pm »

A pedál forgáspontját is kenyegessed meg. Wink
Naplózva
tom

« Válasz #154 Dátum: 2018. november 30. 12:37:57 pm »

Autómata váltó?  Cheesy Cheesy Evil crazy2
Naplózva

Tom
Kátrány Joe

« Válasz #155 Dátum: 2018. november 30. 22:28:32 pm »

Uj rugo?
Hány rugó egy új rugó ? Egyébként ha nyikorog az azt jelenti , hogy használod , hogy működik  sm_68 különben nincs benne rádió? 1075
Naplózva
Karell Gott

« Válasz #156 Dátum: 2019. január 15. 12:29:01 pm »

Uj rugo?

A rugó nincs beakasztva külön egy ilyen gumi cuccba a pedálon meg az ellentétes oldalon ?Valami dereng,de nem biztos ,hogy ott van amire gondolok.
http://www.realoem.com/bmw/enUS/showparts?id=3071-EUR-09-1978-E21-BMW-323i&diagId=35_0001

A 11 és 23as cuccra gondolok grommet néven.
Naplózva

E21 323i
E32 735i
Oldalak: 1 2 3 4 5 [6]   Fel
  Nyomtatás  

Ugrás:  

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2011, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!