CápaBMW fórum
2024. március 29. 01:37:29 am *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 ... 206   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Újabb BMW modellek: E30, E32, E34, E36, E39 ..  (Megtekintve 3065546 alkalommal)
Radyus
Vendég
« Válasz #510 Dátum: 2008. július 16. 10:20:15 am »


Figyu, és ez az összes dolog kellett ahhoz, hogy ÜZEMKÉPES legyen az autó? Szerintem ne keverjük össze a felújítást azzal, hogy nem mentél vele még egy métert sem.

A papíros dolog meg olyan, hogy kocsivételkor el kell menni az eladóval együtt a megírt adásvételivel az eredetvizsgára, és csak utána fizetni. Persze utólag könnyű okosnak lenni, de szerintem téged csak szimplán megszívattak. Ha jól emlékszem  a számok megegyeztek, csak azt mondták, hogy ütve vannak.
A történet nekem is ez volt az E21nél, a THG-nél (soha nem megyek többet), csak egy ezres/fő kifizetése után javasolták, hogy menjek máshová, mert náluk nem megy át a kocsi. Átmentem a Metalelektrohoz, nem volt semmi gond, a srác megmutatta, hogy a katalógusukban van minta arról, hogy a BMWnél milyen "hullámosan" ütötték bele a blokkba a számot.


Sejtem mit értesz üzemképes alatt, de most erre mit mondjak? Ami nem jó, az rossz! Tehát cserélni kell! Ennyi. (E30-on is minden jó volt, van aki ismerte innen a fórumról.)

Szerintem csak te kevered össze a felújítást azzal, hogy még nem tudom használni! Én csak megemlítettem az utolsó előtti sorban, hogy: "És még egy métert nem mentem vele a k.rva rend@rség, meg okmányiroda, meg nem tudom még ki jóvoltából!!!"
Ennek semmi köze a költségekhez és a felújításhoz, nem is mondtam ilyet!

...a herce-hurcával kapcsolatos problémámat pedig nem jól látjátok! Nekem nem az a gondom, hogy nem stimmelt a motorsz@m! Kit érdekel, azért van a motorkód! Kijön egy szakértő, lefényképezi a kocsit, másnapra ott a véleménye a rend@rségnél, akik lezárják a "nyomozást", és mehet motorkódra. Csak amikor az ember 2 hónapot(!) vár arra, hogy a szakértő a fényképezőgéppel kijöjjön, aztán egy hónapot ül rajta a rend@r, aki szinte semmit nem csinál (Ő szólta el magát), na akkor borul el az ember agya!! És ez csak egy motorkódozás! Mi van akkor, ha mondjuk ellopják a kocsidat! Itt lehet, hogy én sem voltam elég körültekintő, de azt hogy véded ki? Azt mikor kapod vissza szerinted? (Főleg ha mondjuk elkövettek egy rablást is vele!) Vagy megszünteted a vállalkozásodat, és még évek múltán is zaklat az APEH, pedig mindened rendben van! Ezeket hogy védi ki az ember??

sm_69

MEGMONDOM! Úgy, hogy ebben az országban nem veszel autót (hanem mondjuk Szlovákiában), ebben az országban nem jársz csak Uazzal, mert minden más autó széthullik az "útjainkon", nem alapítasz vállakozást (azt is inkább Szlovákiában), nem dolgozol negyed annyiért mint Európában máshol, nem leszel beteg, mert nincs normális egészségügy, jobb ha nem örökölsz senkitől semmit, mert elvisz mindent az adó, stb. Tovább nem folytatom...
...nem a motorkódom két karakterével van itt a probléma, azt hiszem! angry

Üdv: Balázs

Ui: mások munkájában könnyű hibát találni, de aki ismer az tudja, hogy ha a rend@rség fele olyan alaposan és gyorsan végezné a munkáját, mint ahogy én végzem az enyémet, akkor 2 hét alatt lezártuk volna. (De akkor a Balkánnak sem mi lennénk a legsötétebb, legmocskosabb, legkorruptabb szeglete!)

sm_69
« Utoljára szerkesztve: 2008. július 16. 13:28:57 pm írta Radyus » Naplózva
Roland635
Papír ami

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1213



« Válasz #511 Dátum: 2008. augusztus 08. 11:04:35 am »

De sajnálom már hogy eladtam szegénykét! Cry  Cry  Cry

Mindene működött hibátlanul, persze utcai használat mellett! Tongue  (Kivéve a hidegjárati alapjárat ingadozást, azt senki nem tudta megcsinálni...)

...nem tudom megérte-e lecserélni erre a "csodára", ami már több mint egy millióban van! Embarrassed

(Anyagilag a legnagyobb böszmeség volt, amit ember csinálhatott, már csak abban bízom, hogy az extrák és az élmények hosszú távon kárpótolnak!)

1 milla? hogy csináltad? én is felhívtam, csak túl későn egy félreértés miatt, addigra már eladta, pedig felszereltségéhez mérten rendkívül jó áron volt

Igen, a felszereltsége (ilyeneket együtt, E23-ban még nem láttam!) és a vételára fogott meg engem is!

Cirka 300e volt az autó, majd 200e a bürokrácia (eredetvizsga, sima vizsga, átírás, törzskönyv, bizti első n.év, stb.) ami 4 hónapja tart a motorsz@m probléma miatt, aztán 100e az alap nagyszervíz (összes olaj, összes szűrő, gyetya, akksi, stb).
Ezen felül még van két A4-es oldalnyi (oldalanként két oszlopban írva!) felsorolás az újra, vagy újszerűre cserélt alkatrészkről. Új Boge gátlók, új klíma és párologtató hűtők, új olajpumpa, újszerű AC, ülésmemória modul pótlás, minden nem eredeti vagy nem tökéletesen működő baszomság cserélve, fék-futómű-elektromosság rendbetéve, stb-stb-stb-stb.

...munkadíjjakkal együtt azt hiszem most lépjük át az 1.2 milliót. undecided (Éppen az inspekciót csináltatom, hogy le lehessen nullázni, meg majd a boardot is kell cserélni, azt hiszem!)

Tételesen tudtam mindig mindent előre, semmit nem sokaltam (1-2 ezer forintos tétel a legkisebb, 47 ezres klímahűtő a legnagyobb), de a matekkal nem lehet vitatkozni, ennyi az annyi!  undecided


És még egy métert nem mentem vele a k.rva rend@rség, meg okmányiroda, meg nem tudom még ki jóvoltából!!!  1220

...ha vallásos vagy, akkor áldd az Istenedet, hogy lemaradtál róla!!!  wall

Figyu, és ez az összes dolog kellett ahhoz, hogy ÜZEMKÉPES legyen az autó? Szerintem ne keverjük össze a felújítást azzal, hogy nem mentél vele még egy métert sem.

A papíros dolog meg olyan, hogy kocsivételkor el kell menni az eladóval együtt a megírt adásvételivel az eredetvizsgára, és csak utána fizetni. Persze utólag könnyű okosnak lenni, de szerintem téged csak szimplán megszívattak. Ha jól emlékszem  a számok megegyeztek, csak azt mondták, hogy ütve vannak.
A történet nekem is ez volt az E21nél, a THG-nél (soha nem megyek többet), csak egy ezres/fő kifizetése után javasolták, hogy menjek máshová, mert náluk nem megy át a kocsi. Átmentem a Metalelektrohoz, nem volt semmi gond, a srác megmutatta, hogy a katalógusukban van minta arról, hogy a BMWnél milyen "hullámosan" ütötték bele a blokkba a számot.


Őőő és mostanába pl a motorsz@m ha nem látszik vagy "véletlenül" olvashatatlanná válik akkor AF helyett KF et kap csak azt nem tudom, hogy ezt milyen formába kivitelezik.
Régen ugye az AF nél megkapta az AF és kaszniszám uccsó mittoménhány számjegye, de semmi motorkód, ráadásul ragasztott platnival, amit arra raksz amire épp jónak látod papírmeló nélkül Cheesy

Ez meg mi?  2funny hülyegyerek kiszabadúlt a rajzszakkörről? Az otthoni számbeütő készletével szebbet hoz össze az ember..  wall

Kérdezd meg a közlekedési felügyeletet, régen ha olvashatatlan volt a mociszámod ezt kaptad. Sok embernek jót tettek vele köztük nekem is Cheesy
Levehető, újraüthető átrakható mikellmég?  Tongue Kár hogy alvázszámra nincs ilyen...
Naplózva

E24 bedobozolva a szekrény mélyén
+36 20 233 63 66
+43 68 8949 51 41
Nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást.
bömbölő

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1536



« Válasz #512 Dátum: 2008. augusztus 12. 16:53:00 pm »

Találtam egy ilyet:


* M6.jpg (167.6 KB, 500x375 - megtekintve 1001 alkalommal.)
Naplózva
Radyus
Vendég
« Válasz #513 Dátum: 2008. augusztus 12. 18:49:55 pm »

Találtam egy ilyet:

Na, már megint! Egy kert végében? Befér még a garázsba??? shocked

Remélem a gyorshajtásért elveszik a jogsidat, hogy egyiket se tudd használni!!! Evil

...ja és műszaki legyen rajta, ha kimész vele a közútra!!! 2funny
Naplózva
bömbölő

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1536



« Válasz #514 Dátum: 2008. augusztus 12. 20:43:15 pm »

Találtam egy ilyet:

Na, már megint! Egy kert végében? Befér még a garázsba??? shocked

Remélem a gyorshajtásért elveszik a jogsidat, hogy egyiket se tudd használni!!! Evil

...ja és műszaki legyen rajta, ha kimész vele a közútra!!! 2funny
Haggyámá vazzeg, nem vettem meg és nem is akarom. Nekem elég a 2000-es fordulat is.
Naplózva
Radyus
Vendég
« Válasz #515 Dátum: 2008. augusztus 12. 20:45:47 pm »

Találtam egy ilyet:

Na, már megint! Egy kert végében? Befér még a garázsba??? shocked

Remélem a gyorshajtásért elveszik a jogsidat, hogy egyiket se tudd használni!!! Evil

...ja és műszaki legyen rajta, ha kimész vele a közútra!!! 2funny
Haggyámá vazzeg, nem vettem meg és nem is akarom. Nekem elég a 2000-es fordulat is.

Tudom! Szegény Szivarban be is fog rozsdásodni a turbó! Grin
Naplózva
bömbölő

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1536



« Válasz #516 Dátum: 2008. augusztus 12. 20:51:15 pm »

Tudom! Szegény Szivarban be is fog rozsdásodni a turbó! Grin
Valahol olvastam erről egy cikket, csak nem emléxem pontosan 1001 1084 confused 44 46 85 idiot2 knuppel2 knuppel2 knuppel2
Naplózva
bento

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1035


I run the Death Star


« Válasz #517 Dátum: 2008. augusztus 20. 21:57:33 pm »

Találtam egy ilyet:

Na, már megint! Egy kert végében? Befér még a garázsba??? shocked

Remélem a gyorshajtásért elveszik a jogsidat, hogy egyiket se tudd használni!!! Evil

...ja és műszaki legyen rajta, ha kimész vele a közútra!!! 2funny
Haggyámá vazzeg, nem vettem meg és nem is akarom. Nekem elég a 2000-es fordulat is.

vessetek meg, én azért elmozognék ezzel...
Naplózva

e24 635csi 1984, "A legszebb cápa" díj nyertese (2008. Budaörs)
<(*¿*)>
Schnitzer
Vendég
« Válasz #518 Dátum: 2008. augusztus 22. 12:15:01 pm »

Találtam egy ilyet:

Pf.....  Cry
Karaj.
A szép az hogy így nyolcezres fordulatnál,bő 340km/h-nál sem megy 100 fok főlé az olaj.
esetleg ha még azt a plusz 250-es fordulatot lehetne tiltásig...  Evil

Viszont a háromnegyed tanknál kijelzett 281 km-t a kifogyásig... ...hát valamit valamiért.
De simán 80 literes tankot saccolok,így a saccolt 60 liter 281km(~300km) -re,durván 60/3 az a huszas átlag nem is sok,főleg annak tudatában hogy ezt tempózva 2 óra alatt kinnt vagyok Bob-nál,Salzburg-ban.  Grin

Hát,Bömbölő most őszintén irigyellek.  Embarrassed

Enyém ilyenkor ennikézik 14-16 körül...

http://www.youtube.com/watch?v=K149ypRmM5M&feature=related
« Utoljára szerkesztve: 2008. augusztus 22. 12:26:29 pm írta Schnitzer » Naplózva
bömbölő

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1536



« Válasz #519 Dátum: 2008. augusztus 22. 12:53:39 pm »

Találtam egy ilyet:

Hát,Bömbölő most őszintén irigyellek.  Embarrassed

Nincs miért, ugyanis ez nem az enyém hanem a neten találtam. Aki ismer, az tudja, hogy nálam ennyit soha nem forogna Cheesy
Naplózva
bento

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1035


I run the Death Star


« Válasz #520 Dátum: 2008. augusztus 22. 13:48:55 pm »

Találtam egy ilyet:

Hát,Bömbölő most őszintén irigyellek.  Embarrassed

Nincs miért, ugyanis ez nem az enyém hanem a neten találtam. Aki ismer, az tudja, hogy nálam ennyit soha nem forogna Cheesy

azért az enyém néha forogna ennyit...  Evil
Naplózva

e24 635csi 1984, "A legszebb cápa" díj nyertese (2008. Budaörs)
<(*¿*)>
Schnitzer
Vendég
« Válasz #521 Dátum: 2008. augusztus 22. 14:05:21 pm »

Találtam egy ilyet:

Hát,Bömbölő most őszintén irigyellek.  Embarrassed

Nincs miért, ugyanis ez nem az enyém hanem a neten találtam. Aki ismer, az tudja, hogy nálam ennyit soha nem forogna Cheesy

azért az enyém néha forogna ennyit...  Evil

Ha jólsejtem,mindkettőtöknek M30B35-je van,éééééééééés talán Automata mindkettő.  Roll Eyes
Vagy krézi váltós?
Én imádom az M30-as motorokat!!!
Meg a cápákat is és a nullakettőt is. sm_68
Mármint az e10-es 02-eseket.
Nem Nullakettes fórumkollégát.  Grin
Naplózva
bömbölő

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1536



« Válasz #522 Dátum: 2008. augusztus 22. 14:23:12 pm »

Találtam egy ilyet:

Hát,Bömbölő most őszintén irigyellek.  Embarrassed

Nincs miért, ugyanis ez nem az enyém hanem a neten találtam. Aki ismer, az tudja, hogy nálam ennyit soha nem forogna Cheesy

azért az enyém néha forogna ennyit...  Evil
Mert Te mindig húszéves maradsz Cheesy
« Utoljára szerkesztve: 2008. augusztus 22. 14:39:04 pm írta bömbölő » Naplózva
bento

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1035


I run the Death Star


« Válasz #523 Dátum: 2008. augusztus 22. 22:07:11 pm »

Találtam egy ilyet:

Hát,Bömbölő most őszintén irigyellek.  Embarrassed

Nincs miért, ugyanis ez nem az enyém hanem a neten találtam. Aki ismer, az tudja, hogy nálam ennyit soha nem forogna Cheesy

azért az enyém néha forogna ennyit...  Evil
Mert Te mindig húszéves maradsz Cheesy

a csajok teszik...  Cool
Naplózva

e24 635csi 1984, "A legszebb cápa" díj nyertese (2008. Budaörs)
<(*¿*)>
Schnitzer
Vendég
« Válasz #524 Dátum: 2008. augusztus 25. 23:12:35 pm »

Asszem szerelmes lettem.  Smiley
Ez éri a gubát...  Shocked

http://videa.hu/videok/jarmuvek/bmw-m6-vs-motorok-autopalya-motor-szaguld-DCvaJ6TIOh54UYA0
Naplózva
gim_e12
Vendég
« Válasz #525 Dátum: 2008. augusztus 29. 12:31:03 pm »

Autószerelőbe is ment, de hátha itt hamarabb észreveszi valaki:

kérnék szépen szakmai tanácsokat ill. javaslatokat.
Nem biztos hogy minden most röktön de előbb-utóbb sor kerül a dolgokra és szeretnék nem mellé fogni.
Ugyebár E32 730 M30B30-ról van szó.

1. Fékek cseréje: amit találtam
- Komplett szettek cirka 30-32e HUF-ért. (hazaszállítás megoldható) Kérdés: melyik lehet a jobb?
http://cgi.ebay.de/4-BREMSSCHEIBEN-BELAGE-HANDBREMSE-BMW-E32-730-735-740i_W0QQitemZ140259972773QQcmdZViewItem?hash=item140259972773&_trkparms=72%3A1140|39%3A1|66%3A2|65%3A12|240%3A1318&_trksid=p3286.c0.m14

http://cgi.ebay.de/BMW-E32-Bremsscheiben-Bremsen-Belaege-Handbremse-VA-HA_W0QQitemZ350091348172QQcmdZViewItem?hash=item350091348172&_trkparms=72%3A1140|39%3A1|66%3A2|65%3A12|240%3A1318&_trksid=p3286.c0.m14

- Ez elméletileg csak első két féktárcsa, viszont sport. (kérdés: érdemes-e ebben gondolkodni) kb. annyiba van mint az előző komplett szett
http://cgi.ebay.de/Zimmermann-Sportbremsscheiben-fuer-BMW-E34-E32-302x22mm_W0QQitemZ160274669079QQcmdZViewItem?hash=item160274669079&_trkparms=72%3A1140|39%3A1|66%3A2|65%3A12|240%3A1318&_trksid=p3286.c0.m14

2. Lengéscsillapítók cseréje: milyen márkát érdemes?

3. Extra: van most eladó H&R ültető szett 15e HUF-ért (4-5cm): van valakinek tapasztalata, akár más típusoknál a H&R-rel kapcsolatban?

A segítséget előre is köszönöm!
Naplózva
steffe

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2566



« Válasz #526 Dátum: 2008. augusztus 29. 15:58:15 pm »

Autószerelőbe is ment, de hátha itt hamarabb észreveszi valaki:

kérnék szépen szakmai tanácsokat ill. javaslatokat.
Nem biztos hogy minden most röktön de előbb-utóbb sor kerül a dolgokra és szeretnék nem mellé fogni.
Ugyebár E32 730 M30B30-ról van szó.

1. Fékek cseréje: amit találtam
- Komplett szettek cirka 30-32e HUF-ért. (hazaszállítás megoldható) Kérdés: melyik lehet a jobb?
http://cgi.ebay.de/4-BREMSSCHEIBEN-BELAGE-HANDBREMSE-BMW-E32-730-735-740i_W0QQitemZ140259972773QQcmdZViewItem?hash=item140259972773&_trkparms=72%3A1140|39%3A1|66%3A2|65%3A12|240%3A1318&_trksid=p3286.c0.m14

http://cgi.ebay.de/BMW-E32-Bremsscheiben-Bremsen-Belaege-Handbremse-VA-HA_W0QQitemZ350091348172QQcmdZViewItem?hash=item350091348172&_trkparms=72%3A1140|39%3A1|66%3A2|65%3A12|240%3A1318&_trksid=p3286.c0.m14

- Ez elméletileg csak első két féktárcsa, viszont sport. (kérdés: érdemes-e ebben gondolkodni) kb. annyiba van mint az előző komplett szett
http://cgi.ebay.de/Zimmermann-Sportbremsscheiben-fuer-BMW-E34-E32-302x22mm_W0QQitemZ160274669079QQcmdZViewItem?hash=item160274669079&_trkparms=72%3A1140|39%3A1|66%3A2|65%3A12|240%3A1318&_trksid=p3286.c0.m14

2. Lengéscsillapítók cseréje: milyen márkát érdemes?

3. Extra: van most eladó H&R ültető szett 15e HUF-ért (4-5cm): van valakinek tapasztalata, akár más típusoknál a H&R-rel kapcsolatban?

A segítséget előre is köszönöm!

Szerintem az első szett megéri,benne van minden!!!Sportot akkor érdemes venni ha te is úgy használod a kocsit,mint HimiZoli!!! smiley
Ha itt prémium márkát válaszatasz akkor a szett kb.100000ft(minden Ferodo)
Lengéscsillapitónak szerintem ekkora halnál érdemes valami prémium márkát választani Boge vagy Kayaba!!(Ez kurva drága lesz ha mind a 4-et cseréled,szerezz valakit akinek van kedvezménye)
A H&R egész jó német minőség,szerintem nyugodtan megveheted,persze ha használt érdemes alaposan megnézni,nincs-e megülve,elrepedve,szétrohadva a rugó!!!

REmélem tudtam segiteni!!
Naplózva

steffe
gim_e12
Vendég
« Válasz #527 Dátum: 2008. augusztus 29. 16:42:07 pm »

Szerintem az első szett megéri,benne van minden!!!Sportot akkor érdemes venni ha te is úgy használod a kocsit,mint HimiZoli!!! smiley
Ha itt prémium márkát válaszatasz akkor a szett kb.100000ft(minden Ferodo)
Lengéscsillapitónak szerintem ekkora halnál érdemes valami prémium márkát választani Boge vagy Kayaba!!(Ez kurva drága lesz ha mind a 4-et cseréled,szerezz valakit akinek van kedvezménye)
A H&R egész jó német minőség,szerintem nyugodtan megveheted,persze ha használt érdemes alaposan megnézni,nincs-e megülve,elrepedve,szétrohadva a rugó!!!

REmélem tudtam segiteni!!

Köszönöm! Tudtál.
A féket szerintem mindenképpen beszerzem innen, mert ennél itthon jóval drágábbra jönne ki.
H&R lecsekkolom erősen, amennyire tudom, bár pl egy megülést nem tudom észre veszek-e rajta.
A lengéscsillapító felújítás-ról mik a vélemények? Én már halottam ezt is azt is. Mit jelent ha pl. Boge hogy kurva drága, kb.?

üdv: gim

ui. te meg keress sok pénzt, hogy aztán összerakhasd a gépet!
Naplózva
steffe

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2566



« Válasz #528 Dátum: 2008. augusztus 29. 18:10:48 pm »

Szerintem az első szett megéri,benne van minden!!!Sportot akkor érdemes venni ha te is úgy használod a kocsit,mint HimiZoli!!! smiley
Ha itt prémium márkát válaszatasz akkor a szett kb.100000ft(minden Ferodo)
Lengéscsillapitónak szerintem ekkora halnál érdemes valami prémium márkát választani Boge vagy Kayaba!!(Ez kurva drága lesz ha mind a 4-et cseréled,szerezz valakit akinek van kedvezménye)
A H&R egész jó német minőség,szerintem nyugodtan megveheted,persze ha használt érdemes alaposan megnézni,nincs-e megülve,elrepedve,szétrohadva a rugó!!!

REmélem tudtam segiteni!!

Köszönöm! Tudtál.
A féket szerintem mindenképpen beszerzem innen, mert ennél itthon jóval drágábbra jönne ki.
H&R lecsekkolom erősen, amennyire tudom, bár pl egy megülést nem tudom észre veszek-e rajta.
A lengéscsillapító felújítás-ról mik a vélemények? Én már halottam ezt is azt is. Mit jelent ha pl. Boge hogy kurva drága, kb.?

üdv: gim

ui. te meg keress sok pénzt, hogy aztán összerakhasd a gépet!

A megülést úgy tudod lecsekkolni,hogy egymásmellé rakod a párokat,és megnézed nincs-e valami szintkülönbség a kettő között!!
A boge előre 52000/db
a kayaba előre 35000/db
a boge hátulra 53000/db
a kayaba hátulra 40000/db

Szorozz és megtudod!!!

Ha felújitasz ajánlom a Lindort,náluk darabját 7000ft-ért megcsináljál,és akár kérhetsz egy kis keményitést is!!
Nekem ők csinálták,és eddig nem volt panaszom rájuk(igaz a kocsiban kb.30km erejéig voltak), a bátyám mazdájába is ők csinálták,abban is faszán muzsikál,igaz volt egy kis gikszer,de garanciában megcsinálták!!!
Naplózva

steffe
Schnitzer
Vendég
« Válasz #529 Dátum: 2008. augusztus 30. 22:17:23 pm »

Szerintem az első szett megéri,benne van minden!!!Sportot akkor érdemes venni ha te is úgy használod a kocsit,mint HimiZoli!!! smiley

Remélem tudtam segíteni!!

Köszönöm! Tudtál.
A féket szerintem mindenképpen beszerzem innen, mert ennél itthon jóval drágábbra jönne ki.
H&R lecsekkolom erősen, amennyire tudom, bár pl egy megülést nem tudom észre veszek-e rajta.
A lengéscsillapító felújítás-ról mik a vélemények? Én már hallottam ezt is azt is. Mit jelent ha pl. Boge hogy kurva drága, kb.?

üdv: gim

ui. te meg keress sok pénzt, hogy aztán összerakhasd a gépet!

A megülést úgy tudod lecsekkolni,hogy egymásmellé rakod a párokat,és megnézed nincs-e valami szintkülönbség a kettő között!!

Ha felújitasz ajánlom a Lindort,náluk darabját 7000ft-ért megcsináljál,és akár kérhetsz egy kis keményitést is!!
Nekem ők csinálták,és eddig nem volt panaszom rájuk(igaz a kocsiban kb.30km erejéig voltak), a bátyám mazdájába is ők csinálták,abban is faszán muzsikál,igaz volt egy kis gikszer,de garanciában megcsinálták!!!

Hali.

Szerintem a szettet vedd meg.
Annak a tárcsának (Zimmermann) nagyon jó minősége van,de mint mondták (talán Indy druszám) nem sok értelme van a lovadon...
Ültetni viszont jótékony lehet a kellékeden... csak számolj avval a mínusz centikkel minden parkolásnál,meg az úton is,egyszóval mindenhol,mert ebben az országban... chhhhhhhhh....  szóval a hasára vigyázz.
H&R szerintem is jó nagyon.
Nekem a hátsó fékem lett helyrerakva.
ATE minden.
Nekem az a No.-1 ha gyári fék kell.  Smiley
Naplózva
Schnitzer
Vendég
« Válasz #530 Dátum: 2008. augusztus 30. 22:25:20 pm »

Találtam pár friss képet a Drágáról...  Smiley



* DSC00027.JPG (74.91 KB, 1280x1024 - megtekintve 802 alkalommal.)

* DSC00031.JPG (54.81 KB, 1280x1024 - megtekintve 842 alkalommal.)

* DSC00033.JPG (69.29 KB, 1280x1024 - megtekintve 798 alkalommal.)

* DSC00035.JPG (55.4 KB, 1280x1024 - megtekintve 700 alkalommal.)
Naplózva
Schnitzer
Vendég
« Válasz #531 Dátum: 2008. augusztus 30. 22:30:08 pm »

Barátom kellékével... (kopp ugyanez,csak fullos huszonnyolcas)



* DSC00036.JPG (41.13 KB, 1280x1024 - megtekintve 797 alkalommal.)

* DSC00037.JPG (49.36 KB, 1280x1024 - megtekintve 784 alkalommal.)

* DSC00039.JPG (44.7 KB, 1280x1024 - megtekintve 693 alkalommal.)

* DSC00040.JPG (40.34 KB, 1280x1024 - megtekintve 778 alkalommal.)
Naplózva
Schnitzer
Vendég
« Válasz #532 Dátum: 2008. augusztus 30. 22:32:18 pm »

Ez egy szép pillanat volt...  Azn


* DSC00058.JPG (45.71 KB, 1280x1024 - megtekintve 775 alkalommal.)
Naplózva
gim_e12
Vendég
« Válasz #533 Dátum: 2008. augusztus 31. 08:07:55 am »

A megülést úgy tudod lecsekkolni,hogy egymásmellé rakod a párokat,és megnézed nincs-e valami szintkülönbség a kettő között!!
A boge előre 52000/db
a kayaba előre 35000/db
a boge hátulra 53000/db
a kayaba hátulra 40000/db

Szorozz és megtudod!!!

Ha felújitasz ajánlom a Lindort,náluk darabját 7000ft-ért megcsináljál,és akár kérhetsz egy kis keményitést is!!
Nekem ők csinálták,és eddig nem volt panaszom rájuk(igaz a kocsiban kb.30km erejéig voltak), a bátyám mazdájába is ők csinálták,abban is faszán muzsikál,igaz volt egy kis gikszer,de garanciában megcsinálták!!!

Köszi az infókat.
- viszont elméletileg akkor ha mind a kettő (párjával) meg van ülve kb. egyenlő mértékben, akkor nem lehet észrevenni gondolom.
- ezek a lengő árak elég kemények bassz. uh. felújítás a szimpatikusabb

Písz&Riszpekt
Naplózva
gim_e12
Vendég
« Válasz #534 Dátum: 2008. augusztus 31. 08:13:07 am »

Hali.

Szerintem a szettet vedd meg.
Annak a tárcsának (Zimmermann) nagyon jó minősége van,de mint mondták (talán Indy druszám) nem sok értelme van a lovadon...
Ültetni viszont jótékony lehet a kellékeden... csak számolj avval a mínusz centikkel minden parkolásnál,meg az úton is,egyszóval mindenhol,mert ebben az országban... chhhhhhhhh....  szóval a hasára vigyázz.
H&R szerintem is jó nagyon.
Nekem a hátsó fékem lett helyrerakva.
ATE minden.
Nekem az a No.-1 ha gyári fék kell.  Smiley

Az első linkben szereplő szett lesz belőle úgy látom: már ketten erre voksoltatok és nekem is az a szimpatikus.
Az ültető szettet tök véletlenül találtam a neten és az ára miatt cuppantam rá. Igazából nekem csak a kocsi elejével van gondom, mert még a 18"-sokkal is látszik hogy pipiskedik az orra és az nekem nagyon nem tettsz. Elméletileg 4-5cm-t ültet a hírdető elmondása szerint, elöl kb kellene is. Hátra még nem tom, de legfeljebb ott meg maradna ami van, ha sok lenne neki az ültetés.
Naplózva
BMWWWW
Kicsi Én
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2325


Öreg járgány szivatóval indul


« Válasz #535 Dátum: 2008. augusztus 31. 09:47:31 am »

Hali.

Szerintem a szettet vedd meg.
Annak a tárcsának (Zimmermann) nagyon jó minősége van,de mint mondták (talán Indy druszám) nem sok értelme van a lovadon...
Ültetni viszont jótékony lehet a kellékeden... csak számolj avval a mínusz centikkel minden parkolásnál,meg az úton is,egyszóval mindenhol,mert ebben az országban... chhhhhhhhh....  szóval a hasára vigyázz.
H&R szerintem is jó nagyon.
Nekem a hátsó fékem lett helyrerakva.
ATE minden.
Nekem az a No.-1 ha gyári fék kell.  Smiley

Az első linkben szereplő szett lesz belőle úgy látom: már ketten erre voksoltatok és nekem is az a szimpatikus.
Az ültető szettet tök véletlenül találtam a neten és az ára miatt cuppantam rá. Igazából nekem csak a kocsi elejével van gondom, mert még a 18"-sokkal is látszik hogy pipiskedik az orra és az nekem nagyon nem tettsz. Elméletileg 4-5cm-t ültet a hírdető elmondása szerint, elöl kb kellene is. Hátra még nem tom, de legfeljebb ott meg maradna ami van, ha sok lenne neki az ültetés.
Ha megülteted, akkor szerezz be néhány tartalék olajteknőt, és kipufogót!
Naplózva

pannon 9341256
Ezen hívj ha mersz!!!

Hidd el, hogy úgy lesz, és megtörténik!
gim_e12
Vendég
« Válasz #536 Dátum: 2008. augusztus 31. 15:07:38 pm »

Hali.

Szerintem a szettet vedd meg.
Annak a tárcsának (Zimmermann) nagyon jó minősége van,de mint mondták (talán Indy druszám) nem sok értelme van a lovadon...
Ültetni viszont jótékony lehet a kellékeden... csak számolj avval a mínusz centikkel minden parkolásnál,meg az úton is,egyszóval mindenhol,mert ebben az országban... chhhhhhhhh....  szóval a hasára vigyázz.
H&R szerintem is jó nagyon.
Nekem a hátsó fékem lett helyrerakva.
ATE minden.
Nekem az a No.-1 ha gyári fék kell.  Smiley

Az első linkben szereplő szett lesz belőle úgy látom: már ketten erre voksoltatok és nekem is az a szimpatikus.
Az ültető szettet tök véletlenül találtam a neten és az ára miatt cuppantam rá. Igazából nekem csak a kocsi elejével van gondom, mert még a 18"-sokkal is látszik hogy pipiskedik az orra és az nekem nagyon nem tettsz. Elméletileg 4-5cm-t ültet a hírdető elmondása szerint, elöl kb kellene is. Hátra még nem tom, de legfeljebb ott meg maradna ami van, ha sok lenne neki az ültetés.
Ha megülteted, akkor szerezz be néhány tartalék olajteknőt, és kipufogót!

Tényleg ennyira sok lenne a 4-5 cm?
Még gondolkodom, mert tényleg szopacs a közlekedés - de ültetve meg annyira jól nézne ki. szerintem.
A 18-asokkal is úgy vagyok, hogy egyik nap eladnám a másiknap kipolíroztatnám. Rohadtul nem tudok dönteni.
Miért nem adatik meg, hogy normális útjaink legyenek? Miért kell balkánost játszani mind a mai napig?

Veszek egy rohadt dacia-t és alárakok egy UAZ futóművet - talán akkor nem lesz kínszenvedés.
...szom!!

bocs
Naplózva
VA E21
Vendég
« Válasz #537 Dátum: 2008. augusztus 31. 22:49:26 pm »

Hali.

Szerintem a szettet vedd meg.
Annak a tárcsának (Zimmermann) nagyon jó minősége van,de mint mondták (talán Indy druszám) nem sok értelme van a lovadon...
Ültetni viszont jótékony lehet a kellékeden... csak számolj avval a mínusz centikkel minden parkolásnál,meg az úton is,egyszóval mindenhol,mert ebben az országban... chhhhhhhhh....  szóval a hasára vigyázz.
H&R szerintem is jó nagyon.
Nekem a hátsó fékem lett helyrerakva.
ATE minden.
Nekem az a No.-1 ha gyári fék kell.  Smiley

Az első linkben szereplő szett lesz belőle úgy látom: már ketten erre voksoltatok és nekem is az a szimpatikus.
Az ültető szettet tök véletlenül találtam a neten és az ára miatt cuppantam rá. Igazából nekem csak a kocsi elejével van gondom, mert még a 18"-sokkal is látszik hogy pipiskedik az orra és az nekem nagyon nem tettsz. Elméletileg 4-5cm-t ültet a hírdető elmondása szerint, elöl kb kellene is. Hátra még nem tom, de legfeljebb ott meg maradna ami van, ha sok lenne neki az ültetés.
Ha megülteted, akkor szerezz be néhány tartalék olajteknőt, és kipufogót!

Tényleg ennyira sok lenne a 4-5 cm?
Még gondolkodom, mert tényleg szopacs a közlekedés - de ültetve meg annyira jól nézne ki. szerintem.
A 18-asokkal is úgy vagyok, hogy egyik nap eladnám a másiknap kipolíroztatnám. Rohadtul nem tudok dönteni.
Miért nem adatik meg, hogy normális útjaink legyenek? Miért kell balkánost játszani mind a mai napig?

Veszek egy rohadt dacia-t és alárakok egy UAZ futóművet - talán akkor nem lesz kínszenvedés.
...szom!!

bocs

Vagy kartervédőt alá a váltóig, nekem is az lesz ,persze aluból. 
Elejét ültesd! Retek ha feláll az eleje..én is csak az elejét ültettem. A kocsi orra lement, oldalnézetből az egész kocsi lejt, viszont így lett egyenlő a távolság elől, hátúl a gumi és a kerékívek között!

Naplózva
VA E21
Vendég
« Válasz #538 Dátum: 2008. augusztus 31. 22:50:58 pm »

Találtam pár friss képet a Drágáról...  Smiley



Mik ezek a felnik? Mondtad, hogy másik van rajta, de ez mi?Huh A pofám leszakad?  Tongue
Naplózva
gim_e12
Vendég
« Válasz #539 Dátum: 2008. szeptember 01. 06:59:07 am »

Hali.

Szerintem a szettet vedd meg.
Annak a tárcsának (Zimmermann) nagyon jó minősége van,de mint mondták (talán Indy druszám) nem sok értelme van a lovadon...
Ültetni viszont jótékony lehet a kellékeden... csak számolj avval a mínusz centikkel minden parkolásnál,meg az úton is,egyszóval mindenhol,mert ebben az országban... chhhhhhhhh....  szóval a hasára vigyázz.
H&R szerintem is jó nagyon.
Nekem a hátsó fékem lett helyrerakva.
ATE minden.
Nekem az a No.-1 ha gyári fék kell.  Smiley

Az első linkben szereplő szett lesz belőle úgy látom: már ketten erre voksoltatok és nekem is az a szimpatikus.
Az ültető szettet tök véletlenül találtam a neten és az ára miatt cuppantam rá. Igazából nekem csak a kocsi elejével van gondom, mert még a 18"-sokkal is látszik hogy pipiskedik az orra és az nekem nagyon nem tettsz. Elméletileg 4-5cm-t ültet a hírdető elmondása szerint, elöl kb kellene is. Hátra még nem tom, de legfeljebb ott meg maradna ami van, ha sok lenne neki az ültetés.
Ha megülteted, akkor szerezz be néhány tartalék olajteknőt, és kipufogót!

Tényleg ennyira sok lenne a 4-5 cm?
Még gondolkodom, mert tényleg szopacs a közlekedés - de ültetve meg annyira jól nézne ki. szerintem.
A 18-asokkal is úgy vagyok, hogy egyik nap eladnám a másiknap kipolíroztatnám. Rohadtul nem tudok dönteni.
Miért nem adatik meg, hogy normális útjaink legyenek? Miért kell balkánost játszani mind a mai napig?

Veszek egy rohadt dacia-t és alárakok egy UAZ futóművet - talán akkor nem lesz kínszenvedés.
...szom!!

bocs

Vagy kartervédőt alá a váltóig, nekem is az lesz ,persze aluból. 
Elejét ültesd! Retek ha feláll az eleje..én is csak az elejét ültettem. A kocsi orra lement, oldalnézetből az egész kocsi lejt, viszont így lett egyenlő a távolság elől, hátúl a gumi és a kerékívek között!

Én is úgy gondoltam, hogy lehet csak az eleje kapja meg. A hátsóhoz valót elrakom, hogy ha egyszer megváltoznak az útviszonyok még meglegyen. Smiley
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 ... 206   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2011, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!