CápaBMW fórum
2024. április 20. 08:37:58 am *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Sabcos talin főtt virsli vagy kolbászsütés roston?
Főtt virsli - 2 (11.1%)
Kolbász roston - 9 (50%)
Mindegy, csak sör legyen - 2 (11.1%)
Az kizárt dolog, mer nemtudom - 4 (22.2%)
Malvin - 1 (5.6%)
Összes szavazó: 6

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Weblap megbeszélés - 2006. 05. 20.  (Megtekintve 276774 alkalommal)
Lütyő1
Vendég
« Válasz #300 Dátum: 2006. május 16. 19:50:20 pm »

Idézet

Egy igazi cápás csipsz helyett is doblemezt ropogtat és DOT 4-essel csillapítja szomját?
Idézet

Sajnos már kóstoltam a dot 4-est, nem csillapítja rendesen a szomjat:Sad(
Idézet

Meg utána olyan kótyagos az ember...
Idézet

Ha eleget iszik belőle, akkor nem...

Igen, de akkor soha többé...

Hát igen, ez a mellékhatása megvan..Roll Eyes)
A kockázatok és mellékhatások tekintetében kérdezze meg autósboltosát, vagy autószerelőjét..Roll Eyes)
Naplózva
Ehuszonegy
Vendég
« Válasz #301 Dátum: 2006. május 16. 19:57:29 pm »

Idézet

Egy igazi cápás csipsz helyett is doblemezt ropogtat és DOT 4-essel csillapítja szomját?
Idézet

Sajnos már kóstoltam a dot 4-est, nem csillapítja rendesen a szomjat:Sad(
Idézet

Meg utána olyan kótyagos az ember...
Idézet

Ha eleget iszik belőle, akkor nem...

Igen, de akkor soha többé...

Hát igen, ez a mellékhatása megvan..Roll Eyes)
A kockázatok és mellékhatások tekintetében kérdezze meg autósboltosát, vagy autószerelőjét..Roll Eyes)

Illetve kórboncnokát...
Naplózva
Lütyő1
Vendég
« Válasz #302 Dátum: 2006. május 16. 19:58:48 pm »

Idézet

Hát igen, ez a mellékhatása megvan..Roll Eyes)
A kockázatok és mellékhatások tekintetében kérdezze meg autósboltosát, vagy autószerelőjét..Roll Eyes)
Idézet

Illetve kórboncnokát...
Idézet

Azt már kérdezheti ugyan..Roll Eyes)
Naplózva
Ehuszonegy
Vendég
« Válasz #303 Dátum: 2006. május 16. 20:02:20 pm »

Idézet

Hát igen, ez a mellékhatása megvan..Roll Eyes)
A kockázatok és mellékhatások tekintetében kérdezze meg autósboltosát, vagy autószerelőjét..Roll Eyes)
Idézet

Illetve kórboncnokát...
Idézet

Azt már kérdezheti ugyan..Roll Eyes)

Ja igen, azzal nem szokás beszélgetni...
Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #304 Dátum: 2006. május 17. 14:15:55 pm »

Ákos kollégám is jön a 635el

Ő is be fog segíteni anyagokkal az oldalba ? Ez újdonság.

De gondolom azt senki nem gondolta, hogy csak a móka kedvéért lett meghirdetve a megbeszélés.
Naplózva
Dannert

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 908



« Válasz #305 Dátum: 2006. május 17. 15:59:46 pm »

Ákos kollégám is jön a 635el

Ő is be fog segíteni anyagokkal az oldalba ? Ez újdonság.

De gondolom azt senki nem gondolta, hogy csak a móka kedvéért lett meghirdetve a megbeszélés.

márpedig sztem nem árulok el nagy titkot, ha azt mondom, legtöbben biza nem a honlap miatt jönnek el.. és ez miért baj?Huh?
Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #306 Dátum: 2006. május 17. 16:09:14 pm »

Ákos kollégám is jön a 635el

Ő is be fog segíteni anyagokkal az oldalba ? Ez újdonság.

De gondolom azt senki nem gondolta, hogy csak a móka kedvéért lett meghirdetve a megbeszélés.

márpedig sztem nem árulok el nagy titkot, ha azt mondom, legtöbben biza nem a honlap miatt jönnek el.. és ez miért baj?Huh?

Talán azért, mert az a fő célja a találkozónak, hogy megbeszéljük, hogy a weblap készítésébe ki mivel tud beszállni ! Én éppen ezért NEM IS FELTÉTELEZEM, hogy lesz olyan ember, aki nem fog valamit elvállalni az oldal készítéséből.

Tehát aki eljön, az olvasta ez első hozzászólást a topikban:

Az utóbbi napokban a társaság máris több felé szaladt azzal kapcsolatban, hogy milyen weboldal kellene, ki mit vállal be, milyen fórum legyen, stb. Az öszes problémás rész rendezéséhez, és a konkrét teendők megbeszéléséhez 2005. május 20-án (szombaton) délután 2 órakor Sabc-nál lesz egy megbeszélés.

Aki mégsem így gondolja, és csak "jaj de jó poénkodni fogunk" feelingért akar jönni, azt nyugodtan lehúzhatja magát a listáról. Lista = weblap készítésben tevékenyen részvevők köre.

Ma és holnap megpróbálom összeírni, hogy miről kell majd beszélnünk, és hogy milyen feladatokkal kellene foglalkozni.
« Utoljára szerkesztve: 2006. május 17. 16:21:54 pm írta stasis » Naplózva
Sabc
Vendég
« Válasz #307 Dátum: 2006. május 17. 16:33:14 pm »

Ákos kollégám is jön a 635el

Ő is be fog segíteni anyagokkal az oldalba ? Ez újdonság.

De gondolom azt senki nem gondolta, hogy csak a móka kedvéért lett meghirdetve a megbeszélés.

márpedig sztem nem árulok el nagy titkot, ha azt mondom, legtöbben biza nem a honlap miatt jönnek el.. és ez miért baj?Huh?

Talán azért, mert az a fő célja a találkozónak, hogy megbeszéljük, hogy a weblap készítésébe ki mivel tud beszállni ! Én éppen ezért NEM IS FELTÉTELEZEM, hogy lesz olyan ember, aki nem fog valamit elvállalni az oldal készítéséből.

Tehát aki eljön, az olvasta ez első hozzászólást a topikban:

Az utóbbi napokban a társaság máris több felé szaladt azzal kapcsolatban, hogy milyen weboldal kellene, ki mit vállal be, milyen fórum legyen, stb. Az öszes problémás rész rendezéséhez, és a konkrét teendők megbeszéléséhez 2005. május 20-án (szombaton) délután 2 órakor Sabc-nál lesz egy megbeszélés.

Aki mégsem így gondolja, és csak "jaj de jó poénkodni fogunk" feelingért akar jönni, azt nyugodtan lehúzhatja magát a listáról. Lista = weblap készítésben tevékenyen részvevők köre.

Ma és holnap megpróbálom összeírni, hogy miről kell majd beszélnünk, és hogy milyen feladatokkal kellene foglalkozni.

A weblap témát meg lehet beszélni 1-2 óra alatt, és attól még lehet egy kötetlen hangulató összejövetel, sőt remélem, hgoy az lesz, és azt is, hogy a weblapos kérdésekre, esetleges nézetkülönbségekre is pontot tudunk tenni. De mint mondtam, nem félkatonai szervezetet építünk...
Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #308 Dátum: 2006. május 17. 16:40:18 pm »

A weblap témát meg lehet beszélni 1-2 óra alatt, és attól még lehet egy kötetlen hangulató összejövetel, sőt remélem, hgoy az lesz, és azt is, hogy a weblapos kérdésekre, esetleges nézetkülönbségekre is pontot tudunk tenni. De mint mondtam, nem félkatonai szervezetet építünk...

Ez itt a lényeg ! Megbeszéljük a témát, aztán lehet mókázni. Akkor Dannert miről beszél ?
Naplózva
Dannert

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 908



« Válasz #309 Dátum: 2006. május 17. 16:43:38 pm »

Ákos kollégám is jön a 635el

Ő is be fog segíteni anyagokkal az oldalba ? Ez újdonság.

De gondolom azt senki nem gondolta, hogy csak a móka kedvéért lett meghirdetve a megbeszélés.

márpedig sztem nem árulok el nagy titkot, ha azt mondom, legtöbben biza nem a honlap miatt jönnek el.. és ez miért baj?Huh?

Talán azért, mert az a fő célja a találkozónak, hogy megbeszéljük, hogy a weblap készítésébe ki mivel tud beszállni ! Én éppen ezért NEM IS FELTÉTELEZEM, hogy lesz olyan ember, aki nem fog valamit elvállalni az oldal készítéséből.

Tehát aki eljön, az olvasta ez első hozzászólást a topikban:

Az utóbbi napokban a társaság máris több felé szaladt azzal kapcsolatban, hogy milyen weboldal kellene, ki mit vállal be, milyen fórum legyen, stb. Az öszes problémás rész rendezéséhez, és a konkrét teendők megbeszéléséhez 2005. május 20-án (szombaton) délután 2 órakor Sabc-nál lesz egy megbeszélés.

Aki mégsem így gondolja, és csak "jaj de jó poénkodni fogunk" feelingért akar jönni, azt nyugodtan lehúzhatja magát a listáról. Lista = weblap készítésben tevékenyen részvevők köre.

Ma és holnap megpróbálom összeírni, hogy miről kell majd beszélnünk, és hogy milyen feladatokkal kellene foglalkozni.

láttam, gyorsan átszerkesztetted a hsz-ed, és kitörölted a nyafizós részt, miszerint szankciókat vezetsz be, és bezárod az oldalt meg a fórumot.. ezt jól tetted
Naplózva
Dannert

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 908



« Válasz #310 Dátum: 2006. május 17. 16:44:42 pm »

A weblap témát meg lehet beszélni 1-2 óra alatt, és attól még lehet egy kötetlen hangulató összejövetel, sőt remélem, hgoy az lesz, és azt is, hogy a weblapos kérdésekre, esetleges nézetkülönbségekre is pontot tudunk tenni. De mint mondtam, nem félkatonai szervezetet építünk...

Ez itt a lényeg ! Megbeszéljük a témát, aztán lehet mókázni. Akkor Dannert miről beszél ?

mondd, miről beszéltem?
Naplózva
Sabc
Vendég
« Válasz #311 Dátum: 2006. május 17. 16:45:00 pm »

A weblap témát meg lehet beszélni 1-2 óra alatt, és attól még lehet egy kötetlen hangulató összejövetel, sőt remélem, hgoy az lesz, és azt is, hogy a weblapos kérdésekre, esetleges nézetkülönbségekre is pontot tudunk tenni. De mint mondtam, nem félkatonai szervezetet építünk...

Ez itt a lényeg ! Megbeszéljük a témát, aztán lehet mókázni. Akkor Dannert miről beszél ?

Arról, hogy biztos vannak páran, akik meglátták, hogy egy új tali szerveződik, és gondolták, hogy jajj de jó, végre egy cápás tali, elmegyek, mert szeretnék szép autókat látni, és jó társaságban, márkatársak közt lenni. Sztem baszhatjuk a közösséget, ha őket elriasztjuk, csak mert elsőre nem hoznak 2 konténernyi gyári prospektust.
Olyan ingatag lábakon áll még ez az alakulgató kis közösség, vigyázzunk rá...
Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #312 Dátum: 2006. május 17. 16:47:08 pm »

Sabc:

De pont ezért irtuk le az első hozzászólásban, hogy ezt nem találkozó lesz, hanem megbeszélés. Ha cápás a közösség akar weblapot, akkor ne csak 10 ember dolgozzon rajta, mindenki adjon bele valamit. Tehát ha valaki eljön, akkor legyen már annyira komoly, hogy a közösség és weblap miatt jön el, és nem csak azért mert "hö ez egy találkozónak látszó valami..."

Naplózva
Dannert

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 908



« Válasz #313 Dátum: 2006. május 17. 16:48:50 pm »

"nem hoznak 2 konténernyi gyári prospektust"

Cheesy Cheesy Cheesy
Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #314 Dátum: 2006. május 17. 16:49:54 pm »

Dannert:

láttam, gyorsan átszerkesztetted a hsz-ed, és kitörölted a nyafizós részt, miszerint szankciókat vezetsz be, és bezárod az oldalt meg a fórumot.. ezt jól tetted

Szankciókról nem irtam, csak arról, hogyha a közösség nem egy irányba akar haladni, akkor felesleges annak a 6-8 embernek hajtani az oldal miatt, aki ideág anyagilag vagy meglévő cuccokkal támogatta az oldalt. Tehát aki eljön, az igenis szálljon bele valamivel az oldalba.

Lesznek majd találkozók, ott majd lehet tengeni lengeni. De most lesz egy kis munkánk, aztán persze mehet estig a szórakozás.
Naplózva
Sabc
Vendég
« Válasz #315 Dátum: 2006. május 17. 16:50:28 pm »

Sabc:

De pont ezért irtuk le az első hozzászólásban, hogy ezt nem találkozó lesz, hanem megbeszélés. Ha cápás a közösség akar weblapot, akkor ne csak 10 ember dolgozzon rajta, mindenki adjon bele valamit. Tehát ha valaki eljön, akkor legyen már annyira komoly, hogy a közösség és weblap miatt jön el, és nem csak azért mert "hö ez egy találkozónak látszó valami..."



De, pont a közösség miatt jönnek, de attól még had legyen ott a társaságunkban, mert egíből nem vállal magára feladatot, mert ha elzavarjuk, akkor később se fog...
Naplózva
Ehuszonegy
Vendég
« Válasz #316 Dátum: 2006. május 17. 16:52:25 pm »

Hát ez nekem magas...
Naplózva
Sabc
Vendég
« Válasz #317 Dátum: 2006. május 17. 16:53:44 pm »

Dannert:

láttam, gyorsan átszerkesztetted a hsz-ed, és kitörölted a nyafizós részt, miszerint szankciókat vezetsz be, és bezárod az oldalt meg a fórumot.. ezt jól tetted

Szankciókról nem irtam, csak arról, hogyha a közösség nem egy irányba akar haladni, akkor felesleges annak a 6-8 embernek hajtani az oldal miatt, aki ideág anyagilag vagy meglévő cuccokkal támogatta az oldalt. Tehát aki eljön, az igenis szálljon bele valamivel az oldalba.

Lesznek majd találkozók, ott majd lehet tengeni lengeni. De most lesz egy kis munkánk, aztán persze mehet estig a szórakozás.

Ez az egész weblap dolog azért alapvetően a szórakozást szolgálja, annak ellenére, hogy kurvasok meló van vele, tehát nem kéne egy szigorú munkamegbeszélést csinálni, mert én nem azt rendezek, most szólok. Kötetlen, weblapmegbeszélős, kóbászolós, virslizős, sörölős talit. Ezek közül egyik se zárja ki a másikat.
Amúgy meg általában a nagy dolgok úgy születnek, hogy van pár ember, aki a nagy többségért magára vállalja a munkát. Az csak komcsi utópia, hogy mindenki egyenlő részben dolgozik, blabla..
Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #318 Dátum: 2006. május 17. 16:54:26 pm »

"nem hoznak 2 konténernyi gyári prospektust"

Cheesy Cheesy Cheesy

Segítéség az, ha valaki beszáll egy kis pénzzel az oldalba (mint ahogy már páran tették, illetve a talin is fogják). Segítség ha van hazai cápa bmw-kről infója (gondolj zs_e24, és Agyas E24 regiszterére). Segítség az, ha irsz egy pár szót az autót felújításáról. Segítség, ha utángyártott alkatrész infókat adsz a népnek (BrothaD). Segítség az, ha rallyautó építéshez adsz anyagokat (bogeturbo).

Soroljam még ? Senkinek nem kell 20 vagonnal hozni prosikat, ha valaki hoz, az jó, ha nem, akkor a meglévő anyagokkal fogunk dolgozni.
Naplózva
Sabc
Vendég
« Válasz #319 Dátum: 2006. május 17. 16:58:30 pm »

"nem hoznak 2 konténernyi gyári prospektust"

Cheesy Cheesy Cheesy

Segítéség az, ha valaki beszáll egy kis pénzzel az oldalba (mint ahogy már páran tették, illetve a talin is fogják). Segítség ha van hazai cápa bmw-kről infója (gondolj zs_e24, és Agyas E24 regiszterére). Segítség az, ha irsz egy pár szót az autót felújításáról. Segítség, ha utángyártott alkatrész infókat adsz a népnek (BrothaD). Segítség az, ha rallyautó építéshez adsz anyagokat (bogeturbo).

Soroljam még ? Senkinek nem kell 20 vagonnal hozni prosikat, ha valaki hoz, az jó, ha nem, akkor a meglévő anyagokkal fogunk dolgozni.

Nah, ebből sztem nem lesz hiány, ötlete, tipjje, tanácsa, javaslata sztem mindenkinek lesz, kinek több, kinek kevesebb, mindet meg kell őrizni, mert lehet, később valakinek pont az lesz a hasznos.
Naplózva
Dannert

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 908



« Válasz #320 Dátum: 2006. május 17. 16:59:24 pm »

"nem hoznak 2 konténernyi gyári prospektust"

Cheesy Cheesy Cheesy

Segítéség az, ha valaki beszáll egy kis pénzzel az oldalba (mint ahogy már páran tették, illetve a talin is fogják). Segítség ha van hazai cápa bmw-kről infója (gondolj zs_e24, és Agyas E24 regiszterére). Segítség az, ha irsz egy pár szót az autót felújításáról. Segítség, ha utángyártott alkatrész infókat adsz a népnek (BrothaD). Segítség az, ha rallyautó építéshez adsz anyagokat (bogeturbo).

Soroljam még ? Senkinek nem kell 20 vagonnal hozni prosikat, ha valaki hoz, az jó, ha nem, akkor a meglévő anyagokkal fogunk dolgozni.

nah erről (is) fog szólni a szombat, úgyh nem értem, miért problémázol most ezen
Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #321 Dátum: 2006. május 17. 17:03:45 pm »

Sabc, ha tényleg igy gondolod, akkor - ne haragudj hogy ezt mondom - de utópiában élsz.

Volt már rá példa hogy a munkahelyemen a közösségnek készítettem weboldalt, páran besegítettek, mi pedig hónapokon keresztül majd meggebedtünk a kurva sok meló miatt. Az én esetemben a barátnőm már lázadozott, hogy alig vagyok vele, és csak az oldallal foglalkozok. Ez lenne a nagy feláldozás, hogy néhány hajtós ember szarrá vágja a szabadidejét / magánéletét, hogy a többség jól szórakozzon ? Ez szerintem nem tartható.

Senki nem akar katonai szerzevezet szervezni. A megbeszélésre mindent össze fogok szedni, amiről beszélnünk kell. A munkát igenis szét kell osztani a közösség tagjai között. Ha a közösség többsége nem akar dolgozni, akkor miért sípolt, hogy kell nekik weblap ?

A legdurvább szituáció az lesz, hogy át kellene nézni az index fórum több mint 20 ezer hozzászólását, és onnan össze kellene szedni az infókat + az infókat beíróknak levelet kellene küldeni, hogy megengedi-e az anyagok felhasználást. Ezt a melót kb. 5-6 embernek kellene csinálni, fejenként 4 ezer hozzászólás nem lesz kispálya, de 1-2 hét alatt meg lehet csinálni. Ha egyes emberek éveken keresztül restaurálgatják a kocsijukat a topikba, akkor úgy lenne korrekt, hogy az életükből beáldoznak 1-2 hetet.

Egyébként szvsz amikor azt fogjuk kérdezni, hogy ki jelentkezik az első , második, stb. adagért, akkor olyan kuss lesz, hogy öröm lesz nézni. Ha nem, és lesz 5-6 jelentkező, akkor komoly a cápás társaság, és lesz egy jó weblapunk.


Ez az egész weblap dolog azért alapvetően a szórakozást szolgálja, annak ellenére, hogy kurvasok meló van vele, tehát nem kéne egy szigorú munkamegbeszélést csinálni, mert én nem azt rendezek, most szólok. Kötetlen, weblapmegbeszélős, kóbászolós, virslizős, sörölős talit. Ezek közül egyik se zárja ki a másikat.
Amúgy meg általában a nagy dolgok úgy születnek, hogy van pár ember, aki a nagy többségért magára vállalja a munkát. Az csak komcsi utópia, hogy mindenki egyenlő részben dolgozik, blabla..
Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #322 Dátum: 2006. május 17. 17:06:07 pm »

"nem hoznak 2 konténernyi gyári prospektust"

Cheesy Cheesy Cheesy

Segítéség az, ha valaki beszáll egy kis pénzzel az oldalba (mint ahogy már páran tették, illetve a talin is fogják). Segítség ha van hazai cápa bmw-kről infója (gondolj zs_e24, és Agyas E24 regiszterére). Segítség az, ha irsz egy pár szót az autót felújításáról. Segítség, ha utángyártott alkatrész infókat adsz a népnek (BrothaD). Segítség az, ha rallyautó építéshez adsz anyagokat (bogeturbo).

Soroljam még ? Senkinek nem kell 20 vagonnal hozni prosikat, ha valaki hoz, az jó, ha nem, akkor a meglévő anyagokkal fogunk dolgozni.

nah erről (is) fog szólni a szombat, úgyh nem értem, miért problémázol most ezen

Az már gond, hogyha felmerül az, hogy bárki is úgy jön el, hogy bulizás lesz, és valamilyen szinten nem akar besegíteni az oldalba.
Naplózva
FoX
Vendég
« Válasz #323 Dátum: 2006. május 17. 17:08:05 pm »

Stasis: Szerintem nem lesz ilyen gond, legyünk optimisták Wink Max ha valaki csak a móka kedvéért jön el addig ül csöndben és ég a pofája Grin
Naplózva
Sabc
Vendég
« Válasz #324 Dátum: 2006. május 17. 17:08:52 pm »

Sabc, ha tényleg igy gondolod, akkor - ne haragudj hogy ezt mondom - de utópiában élsz.

Volt már rá példa hogy a munkahelyemen a közösségnek készítettem weboldalt, páran besegítettek, mi pedig hónapokon keresztül majd meggebedtünk a kurva sok meló miatt. Az én esetemben a barátnőm már lázadozott, hogy alig vagyok vele, és csak az oldallal foglalkozok. Ez lenne a nagy feláldozás, hogy néhány hajtós ember szarrá vágja a szabadidejét / magánéletét, hogy a többség jól szórakozzon ? Ez szerintem nem tartható.

Senki nem akar katonai szerzevezet szervezni. A megbeszélésre mindent össze fogok szedni, amiről beszélnünk kell. A munkát igenis szét kell osztani a közösség tagjai között. Ha a közösség többsége nem akar dolgozni, akkor miért sípolt, hogy kell nekik weblap ?

A legdurvább szituáció az lesz, hogy át kellene nézni az index fórum több mint 20 ezer hozzászólását, és onnan össze kellene szedni az infókat + az infókat beíróknak levelet kellene küldeni, hogy megengedi-e az anyagok felhasználást. Ezt a melót kb. 5-6 embernek kellene csinálni, fejenként 4 ezer hozzászólás nem lesz kispálya, de 1-2 hét alatt meg lehet csinálni. Ha egyes emberek éveken keresztül restaurálgatják a kocsijukat a topikba, akkor úgy lenne korrekt, hogy az életükből beáldoznak 1-2 hetet.

Egyébként szvsz amikor azt fogjuk kérdezni, hogy ki jelentkezik az első , második, stb. adagért, akkor olyan kuss lesz, hogy öröm lesz nézni. Ha nem, és lesz 5-6 jelentkező, akkor komoly a cápás társaság, és lesz egy jó weblapunk.


Ez az egész weblap dolog azért alapvetően a szórakozást szolgálja, annak ellenére, hogy kurvasok meló van vele, tehát nem kéne egy szigorú munkamegbeszélést csinálni, mert én nem azt rendezek, most szólok. Kötetlen, weblapmegbeszélős, kóbászolós, virslizős, sörölős talit. Ezek közül egyik se zárja ki a másikat.
Amúgy meg általában a nagy dolgok úgy születnek, hogy van pár ember, aki a nagy többségért magára vállalja a munkát. Az csak komcsi utópia, hogy mindenki egyenlő részben dolgozik, blabla..


Nem kérlek, az lehet, hogy mindenki csinál pár kisebb dolgot, de a munka nagy része minden esetben pár emberen oszlik meg. És nincs is ezzel gond. Sztem.
A munkakiosztánál vedd figyelembe, hogy a nagy többség doglozik, tehát nem tud pl. egész nap index fóumot böngészni, és/ vagy kurvafáradt esetleg hozzá, mermonnyuk egész nap követ tört, vagy mittomén.

"Egyébként szvsz amikor azt fogjuk kérdezni, hogy ki jelentkezik az első , második, stb. adagért, akkor olyan kuss lesz, hogy öröm lesz nézni."

Látod, ezzel a hozzáállásoddal van a baj. Miért feltételezel rosszat olyan emberekről, akiket még nem is ismersz? Huh
Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #325 Dátum: 2006. május 17. 17:09:03 pm »

Stasis: Szerintem nem lesz ilyen gond, legyünk optimisták Wink Max ha valaki csak a móka kedvéért jön el addig ül csöndben és ég a pofája Grin

Reméljük Smiley
Naplózva
Sabc
Vendég
« Válasz #326 Dátum: 2006. május 17. 17:09:36 pm »

"nem hoznak 2 konténernyi gyári prospektust"

Cheesy Cheesy Cheesy

Segítéség az, ha valaki beszáll egy kis pénzzel az oldalba (mint ahogy már páran tették, illetve a talin is fogják). Segítség ha van hazai cápa bmw-kről infója (gondolj zs_e24, és Agyas E24 regiszterére). Segítség az, ha irsz egy pár szót az autót felújításáról. Segítség, ha utángyártott alkatrész infókat adsz a népnek (BrothaD). Segítség az, ha rallyautó építéshez adsz anyagokat (bogeturbo).

Soroljam még ? Senkinek nem kell 20 vagonnal hozni prosikat, ha valaki hoz, az jó, ha nem, akkor a meglévő anyagokkal fogunk dolgozni.

nah erről (is) fog szólni a szombat, úgyh nem értem, miért problémázol most ezen

Az már gond, hogyha felmerül az, hogy bárki is úgy jön el, hogy bulizás lesz, és valamilyen szinten nem akar besegíteni az oldalba.

Lesz.
Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #327 Dátum: 2006. május 17. 17:18:09 pm »


Nem kérlek, az lehet, hogy mindenki csinál pár kisebb dolgot, de a munka nagy része minden esetben pár emberen oszlik meg. És nincs is ezzel gond. Sztem.
A munkakiosztánál vedd figyelembe, hogy a nagy többség doglozik, tehát nem tud pl. egész nap index fóumot böngészni, és/ vagy kurvafáradt esetleg hozzá, mermonnyuk egész nap követ tört, vagy mittomén.

"Egyébként szvsz amikor azt fogjuk kérdezni, hogy ki jelentkezik az első , második, stb. adagért, akkor olyan kuss lesz, hogy öröm lesz nézni."

Látod, ezzel a hozzáállásoddal van a baj. Miért feltételezel rosszat olyan emberekről, akiket még nem is ismersz? Huh

Nade aki kurvafáradt este munka után, azok egy része miért is siránkozott az index fórumon, hogy kell weblap ? Minket dolgoztatnának, de ők meg "fáradtságra" hivatkozva otthon lábat lógatva néznék, hogy mi hajtunk mint állat ? A társaság többsége már aktivan dolgozik, mindenkinek le kell húznia a napi 8-10-12 óráját, és érdekes, hogy jópáran még a saját szabadidős elfoglalatságuk mellett is tudtak áldozni pl: anyagokat és időt az oldalra. Vagy nézd meg, te is leszervezted a talit, és ez nem kis szó. Szóval minden csak hozzáállás kérdése.

A hozzászólás olvasás szétosztással kapcsolatban azért gondolom, amit gondolok, mert egy rakás alkalommal irtuk már, hogy át kellene nézni a hozzászólásokat. Volt egy kósza jelentkező, kb. 1.5 hónapja. Azóta szerinted kaptam e-mailt ezügyben bárkitöl is ? Vagy telefonhívást ? Senki nem vállalta el, hogy csinálja ezt a részt.

Amikor még annyi idős voltam mint te, akkor én is anyira idelista voltam mint mr. Sabc Smiley De már közel a 30hoz kicsit máshogy látom a dolgokat. Az emberek többsége sosem fog nagy munkákat bevállalni, mindig is más munkájának az erdeményét akarja használni. Gondolj csak arra, hogy jó weboldalból miért van olyan kevés az interneten.
Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #328 Dátum: 2006. május 17. 17:18:48 pm »

Sabc:

Akkor a Fox által leírtak lépnek életbe.
Naplózva
Sabc
Vendég
« Válasz #329 Dátum: 2006. május 17. 17:31:33 pm »

Nagyon szeretném -főleg, mivel én leszek a házigizda- ha ez egy jó hangulatú összejövetel lenne, indexfórumhozzászólás gyűjtéstől függetlenül.
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2011, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!