CápaBMW fórum
2024. március 28. 10:05:17 am *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... 110   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Keresek (CápaBMW-s dolgok)  (Megtekintve 1773067 alkalommal)
Begi
Vendég
« Válasz #150 Dátum: 2006. május 10. 12:31:13 pm »

Jóvanna, semmi gáz, nem kell ám komolyan venni! Wink
Naplózva
steffe

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2566



« Válasz #151 Dátum: 2006. május 10. 12:51:46 pm »

Jóvanna, semmi gáz, nem kell ám komolyan venni! Wink

Tudom,tudom neked igértem valami kötényt,de tavaly rendet raktam a garázsomba,de idén mikor hazaértem szétvolt pakolva minden,és egypár dolog eltünt!
Na de nincs ebből probléma,viszem magammal a hazugságvizsgálot  a talira és mindenkit megnézek vele!Aki hazudott annak megkell generálozni a td-ém motorját egy csillagcsavarhuzóval és 4dkg nejlonnal Mekgájver módra! grin
Amugy nemsokára teszek fel képeket milyen alkatrészeim vannak még,akinek kell valami azt elbotom!!
Amugy hátsó gyári e28 szárnyad van?
Naplózva

steffe
Begi
Vendég
« Válasz #152 Dátum: 2006. május 10. 13:09:55 pm »

Nincsen, de még nem döntöttem el, hogy tetszik-e az a Skoda 120L-re , vagy Dacia TLX-re emlékeztető bakelitbigyó ottan hátul. LEhet, hogy jól nézne ki vele, fene se tudja... Smiley
Naplózva
Lütyő1
Vendég
« Válasz #153 Dátum: 2006. május 10. 17:23:03 pm »

Te, Kolléga, ez nem az a cucc, amit még ősszel nekem ígértél? Wink

Lehetséges,nem tudom ,mert azota apámék tartottak egy lomtalanitást,de ez amugy td első kötény,nekem volt egy másik is de az momentán nem találom,lehet az kilett dobva,de akkor ujra felveszem a maszkomat,és az ujságok megint cikkezni fognak a villanyborotváscápásos gyilkosról!
De majd kiengesztellek valami egyéb alkatrésszel,csak még turnom kell!!



Hasonlót keresek, klímás td-hez(ha jól látrom, ez is olyan)..Nekem a kerék előtt(tehát a két széle) domború egy kicsit..Ha ez is olyan, akkor már csak az ára érdekelne...Roll Eyes)
Naplózva
TraBence

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4521


+36 30 370 85 77


« Válasz #154 Dátum: 2006. május 10. 18:06:51 pm »

Keresek E21 318i-hez komplett kipuff rendszert. Gyárit, esetleg kicsit mélyebb hangó sportdobost...
Naplózva

Bence
steffe

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2566



« Válasz #155 Dátum: 2006. május 10. 18:30:25 pm »

Te, Kolléga, ez nem az a cucc, amit még ősszel nekem ígértél? Wink

Lehetséges,nem tudom ,mert azota apámék tartottak egy lomtalanitást,de ez amugy td első kötény,nekem volt egy másik is de az momentán nem találom,lehet az kilett dobva,de akkor ujra felveszem a maszkomat,és az ujságok megint cikkezni fognak a villanyborotváscápásos gyilkosról!
De majd kiengesztellek valami egyéb alkatrésszel,csak még turnom kell!!




Hasonlót keresek, klímás td-hez(ha jól látrom, ez is olyan)..Nekem a kerék előtt(tehát a két széle) domború egy kicsit..Ha ez is olyan, akkor már csak az ára érdekelne...Roll Eyes)

Hát a takaróbizbasz belőle Zimpeté,persze ha kell neki,de a kötény ha  érdekel(a bizbasz nélkül)megbotolhatjuk!!
Naplózva

steffe
Ehuszonegy
Vendég
« Válasz #156 Dátum: 2006. május 10. 19:28:31 pm »

Hi!

Keresek E21 elektrottyos tükör kapcsolót

Ha nem csal az emlékezetem akkor nekem van 1 elfekvő. Holnap megnézem.

Hát sorry! Feltúrtam mindent de nem találtam.
Naplózva
zimpet
Vendég
« Válasz #157 Dátum: 2006. május 10. 19:42:41 pm »

Jó reggelt az uraknak!

Keresek egy műanyag takaró biz-bazt, ami az első vonószemet takarja a jobb oldalon. De lehet mind a kettő is!
Smiley


Szia Zimpet!

Nekem volna olyanom,de rakok fel képet és ha érdekel a weblap bulin megbotolhatjuk a dolgot!!
A két kép!!


Köszöntem!
Megnézem, hogy pontossan ilyen-e az enyém, aztán a talin elboltoljuk. Nekem csak a biz-basz kell belőle, a továbbit felajánlom a kollegának újrahasznosításra.
Naplózva
Lütyő1
Vendég
« Válasz #158 Dátum: 2006. május 10. 19:56:36 pm »

Jó reggelt az uraknak!

Keresek egy műanyag takaró biz-bazt, ami az első vonószemet takarja a jobb oldalon. De lehet mind a kettő is!
Smiley


Szia Zimpet!

Nekem volna olyanom,de rakok fel képet és ha érdekel a weblap bulin megbotolhatjuk a dolgot!!
A két kép!!


Köszöntem!
Megnézem, hogy pontossan ilyen-e az enyém, aztán a talin elboltoljuk. Nekem csak a biz-basz kell belőle, a továbbit felajánlom a kollegának újrahasznosításra.

Rendben, köszönöm a felajánlást!

Holnap lefényképelem, az enyémnek azt a bizonyos részét, nomeg kellene rá egy ár..
Naplózva
zimpet
Vendég
« Válasz #159 Dátum: 2006. május 10. 19:59:46 pm »

Jó reggelt az uraknak!

Keresek egy műanyag takaró biz-bazt, ami az első vonószemet takarja a jobb oldalon. De lehet mind a kettő is!
Smiley


Szia Zimpet!

Nekem volna olyanom,de rakok fel képet és ha érdekel a weblap bulin megbotolhatjuk a dolgot!!
A két kép!!


Köszöntem!
Megnézem, hogy pontossan ilyen-e az enyém, aztán a talin elboltoljuk. Nekem csak a biz-basz kell belőle, a továbbit felajánlom a kollegának újrahasznosításra.

Rendben, köszönöm a felajánlást!

Holnap lefényképelem, az enyémnek azt a bizonyos részét, nomeg kellene rá egy ár..

Majd személyessen kell árat alkudi, miközben együtt nagyon csúnyán nézünk rá! Wink
Naplózva
Lütyő1
Vendég
« Válasz #160 Dátum: 2006. május 10. 20:03:21 pm »

Jó reggelt az uraknak!

Keresek egy műanyag takaró biz-bazt, ami az első vonószemet takarja a jobb oldalon. De lehet mind a kettő is!
Smiley


Szia Zimpet!

Nekem volna olyanom,de rakok fel képet és ha érdekel a weblap bulin megbotolhatjuk a dolgot!!
A két kép!!


Köszöntem!
Megnézem, hogy pontossan ilyen-e az enyém, aztán a talin elboltoljuk. Nekem csak a biz-basz kell belőle, a továbbit felajánlom a kollegának újrahasznosításra.

Rendben, köszönöm a felajánlást!

Holnap lefényképelem, az enyémnek azt a bizonyos részét, nomeg kellene rá egy ár..

Majd személyessen kell árat alkudi, miközben együtt nagyon csúnyán nézünk rá! Wink

Hát nem bánom, nézhetünk csúnyán, de nem tudom, az jó irányba befolyásolja -e az ügymenetet árilag...Roll Eyes))
Naplózva
zimpet
Vendég
« Válasz #161 Dátum: 2006. május 10. 20:06:36 pm »

Jó reggelt az uraknak!

Keresek egy műanyag takaró biz-bazt, ami az első vonószemet takarja a jobb oldalon. De lehet mind a kettő is!
Smiley


Szia Zimpet!

Nekem volna olyanom,de rakok fel képet és ha érdekel a weblap bulin megbotolhatjuk a dolgot!!
A két kép!!


Köszöntem!
Megnézem, hogy pontossan ilyen-e az enyém, aztán a talin elboltoljuk. Nekem csak a biz-basz kell belőle, a továbbit felajánlom a kollegának újrahasznosításra.

Rendben, köszönöm a felajánlást!

Holnap lefényképelem, az enyémnek azt a bizonyos részét, nomeg kellene rá egy ár..

Majd személyessen kell árat alkudi, miközben együtt nagyon csúnyán nézünk rá! Wink

Hát nem bánom, nézhetünk csúnyán, de nem tudom, az jó irányba befolyásolja -e az ügymenetet árilag...Roll Eyes))

Ismered a témát. Cool 2000 /csúnyanézés/ ööööö 1500 /még mindíg/ öööööö 500 / még jobban/ Angry  ok, fizetek 5000, elviszitek? Smiley Smiley
Naplózva
Lütyő1
Vendég
« Válasz #162 Dátum: 2006. május 10. 20:34:02 pm »

Jó reggelt az uraknak!

Keresek egy műanyag takaró biz-bazt, ami az első vonószemet takarja a jobb oldalon. De lehet mind a kettő is!
Smiley


Szia Zimpet!

Nekem volna olyanom,de rakok fel képet és ha érdekel a weblap bulin megbotolhatjuk a dolgot!!
A két kép!!


Köszöntem!
Megnézem, hogy pontossan ilyen-e az enyém, aztán a talin elboltoljuk. Nekem csak a biz-basz kell belőle, a továbbit felajánlom a kollegának újrahasznosításra.

Rendben, köszönöm a felajánlást!

Holnap lefényképelem, az enyémnek azt a bizonyos részét, nomeg kellene rá egy ár..

Majd személyessen kell árat alkudi, miközben együtt nagyon csúnyán nézünk rá! Wink

Hát nem bánom, nézhetünk csúnyán, de nem tudom, az jó irányba befolyásolja -e az ügymenetet árilag...Roll Eyes))

Ismered a témát. Cool 2000 /csúnyanézés/ ööööö 1500 /még mindíg/ öööööö 500 / még jobban/ Angry  ok, fizetek 5000, elviszitek? Smiley Smiley

Remek..Ha működik ez így, akkor mindenki hozzon magával még valakit...:Roll Eyes))
Naplózva
steffe

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2566



« Válasz #163 Dátum: 2006. május 10. 20:43:56 pm »

Uraim!

Mindenki nézhet csunyán ahogy akar,de lagcsunyábban a 180centi és 150 kilós bátyám néz ugyis ,ugyhogy valami Bhitel vegyetek fel mielőtt jöttök a buliba! grin:-D:-D:-D
Naplózva

steffe
Lütyő1
Vendég
« Válasz #164 Dátum: 2006. május 10. 20:52:20 pm »

Uraim!

Mindenki nézhet csunyán ahogy akar,de lagcsunyábban a 180centi és 150 kilós bátyám néz ugyis ,ugyhogy valami Bhitel vegyetek fel mielőtt jöttök a buliba! grin:-D:-D:-D

Höhö, akkor hozom a rakodómat is, az is kb 180 magas, de ennyi erővel nyomja az alátámasztást is, vagy húzza a felfüggesztést..Roll Eyes))))))
Naplózva
zimpet
Vendég
« Válasz #165 Dátum: 2006. május 11. 14:47:35 pm »

Te, Kolléga, ez nem az a cucc, amit még ősszel nekem ígértél? Wink

Lehetséges,nem tudom ,mert azota apámék tartottak egy lomtalanitást,de ez amugy td első kötény,nekem volt egy másik is de az momentán nem találom,lehet az kilett dobva,de akkor ujra felveszem a maszkomat,és az ujságok megint cikkezni fognak a villanyborotváscápásos gyilkosról!
De majd kiengesztellek valami egyéb alkatrésszel,csak még turnom kell!!




Hasonlót keresek, klímás td-hez(ha jól látrom, ez is olyan)..Nekem a kerék előtt(tehát a két széle) domború egy kicsit..Ha ez is olyan, akkor már csak az ára érdekelne...Roll Eyes)

Hát a takaróbizbasz belőle Zimpeté,persze ha kell neki,de a kötény ha  érdekel(a bizbasz nélkül)megbotolhatjuk!!


Akkor itt a kicsike!
Naplózva
FoX
Vendég
« Válasz #166 Dátum: 2006. május 11. 14:57:22 pm »

Hát ebből csúnyán kitört a lényeg ;(
Naplózva
steffe

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2566



« Válasz #167 Dátum: 2006. május 11. 15:21:02 pm »

Zimpet!

A zöld kötény alatti fekete rész amiben benne van a vonoszem,azt lelehet csavarozni vagy egyben van?
Csak mert az enyém az csavarozható,meg szerintem a takarócucc sem lenne jó a tiedre,de csinálok egy közeli képet én is az enyémről!!!


* Kép055.jpg (56.58 KB, 640x480 - megtekintve 586 alkalommal.)

* Kép057.jpg (44.35 KB, 640x480 - megtekintve 622 alkalommal.)
Naplózva

steffe
zimpet
Vendég
« Válasz #168 Dátum: 2006. május 11. 15:32:22 pm »

Zimpet!

A zöld kötény alatti fekete rész amiben benne van a vonoszem,azt lelehet csavarozni vagy egyben van?
Csak mert az enyém az csavarozható,meg szerintem a takarócucc sem lenne jó a tiedre,de csinálok egy közeli képet én is az enyémről!!!

Nem csavarozható. Ráadásul a fülecske sem kivehető, hanem kipattintod és lehajlik.
Naplózva
FoX
Vendég
« Válasz #169 Dátum: 2006. május 11. 15:35:26 pm »

Meg az nagyobb is sokkal.
Naplózva
steffe

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2566



« Válasz #170 Dátum: 2006. május 11. 15:36:12 pm »

Zimpet!

A zöld kötény alatti fekete rész amiben benne van a vonoszem,azt lelehet csavarozni vagy egyben van?
Csak mert az enyém az csavarozható,meg szerintem a takarócucc sem lenne jó a tiedre,de csinálok egy közeli képet én is az enyémről!!!

Nem csavarozható. Ráadásul a fülecske sem kivehető, hanem kipattintod és lehajlik.

Akkor sajna nem egyre gondoltunk!! sad( Akkor ha nem bánod felajánlanám lütyönek a cuccot,mert ha jól emlékszem öneki kellett még!
Naplózva

steffe
zimpet
Vendég
« Válasz #171 Dátum: 2006. május 11. 15:37:00 pm »

Ha valakinek van rossz kilóméterórája, amin a plexi tuti, akkor a plexire vevő vagyok egyből, mert az enyém az egyik kivételnél sikeressen elpattant. Sad
Naplózva
zimpet
Vendég
« Válasz #172 Dátum: 2006. május 11. 15:38:11 pm »

Zimpet!

A zöld kötény alatti fekete rész amiben benne van a vonoszem,azt lelehet csavarozni vagy egyben van?
Csak mert az enyém az csavarozható,meg szerintem a takarócucc sem lenne jó a tiedre,de csinálok egy közeli képet én is az enyémről!!!

Nem csavarozható. Ráadásul a fülecske sem kivehető, hanem kipattintod és lehajlik.

Akkor sajna nem egyre gondoltunk!! sad( Akkor ha nem bánod felajánlanám lütyönek a cuccot,mert ha jól emlékszem öneki kellett még!

Ez a legtermészetesebb. Legalább Mi cápások tartsunk össze! Nagyon köszönöm, hogy ennyit fáradtál vele! Lesörözzük! Smiley

Naplózva
steffe

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2566



« Válasz #173 Dátum: 2006. május 11. 15:39:54 pm »

Zimpet!

A zöld kötény alatti fekete rész amiben benne van a vonoszem,azt lelehet csavarozni vagy egyben van?
Csak mert az enyém az csavarozható,meg szerintem a takarócucc sem lenne jó a tiedre,de csinálok egy közeli képet én is az enyémről!!!

Nem csavarozható. Ráadásul a fülecske sem kivehető, hanem kipattintod és lehajlik.

Ugyan nem tesz semmit!All for one,one for all!! grin


Akkor sajna nem egyre gondoltunk!! sad( Akkor ha nem bánod felajánlanám lütyönek a cuccot,mert ha jól emlékszem öneki kellett még!

Ez a legtermészetesebb. Legalább Mi cápások tartsunk össze! Nagyon köszönöm, hogy ennyit fáradtál vele! Lesörözzük! Smiley


Naplózva

steffe
zimpet
Vendég
« Válasz #174 Dátum: 2006. május 11. 15:56:10 pm »

Ja és még, ha valakinek van a turbóhoz a gumicsöve, ami a szelepfedél fölött van és még jó állapotú is, akkor rávetődök! Wink Az alkatrészre! Smiley
Naplózva
Sabc
Vendég
« Válasz #175 Dátum: 2006. május 11. 16:43:41 pm »

Ha valakinek van rossz kilóméterórája, amin a plexi tuti, akkor a plexire vevő vagyok egyből, mert az enyém az egyik kivételnél sikeressen elpattant. Sad

Van kilométerórám, még választhatsz is, mert 3 db akad. Smiley Talin elviheted.
Naplózva
zimpet
Vendég
« Válasz #176 Dátum: 2006. május 11. 17:15:58 pm »

Ha valakinek van rossz kilóméterórája, amin a plexi tuti, akkor a plexire vevő vagyok egyből, mert az enyém az egyik kivételnél sikeressen elpattant. Sad

Van kilométerórám, még választhatsz is, mert 3 db akad. Smiley Talin elviheted.

Az nagyon ZSÍÍÍÍÍR! Köszi! Wink
Naplózva
Lütyő1
Vendég
« Válasz #177 Dátum: 2006. május 11. 17:23:50 pm »

Ha valakinek van rossz kilóméterórája, amin a plexi tuti, akkor a plexire vevő vagyok egyből, mert az enyém az egyik kivételnél sikeressen elpattant. Sad

Van kilométerórám, még választhatsz is, mert 3 db akad. Smiley Talin elviheted.


Van olyan is, amelyik működik? Persze, ha egyezik a dieselével...Plexi nélkül is tökéletes, lehet, hogy nem is az a baj az enyémmel, dehát ki tzudja. A lényeg, hogy nem megy se a km óra, se a fordszámmérő..:Sad(
Naplózva
Lütyő1
Vendég
« Válasz #178 Dátum: 2006. május 11. 17:27:14 pm »

Zimpet!

A zöld kötény alatti fekete rész amiben benne van a vonoszem,azt lelehet csavarozni vagy egyben van?
Csak mert az enyém az csavarozható,meg szerintem a takarócucc sem lenne jó a tiedre,de csinálok egy közeli képet én is az enyémről!!!

Meg tudod nekem mérni a magasságát a köténynek? Mert mintha az enyém is magasabb lenne, de nem tudom, szét lehet-e szedni...
Naplózva
Sabc
Vendég
« Válasz #179 Dátum: 2006. május 11. 17:28:07 pm »

Ha valakinek van rossz kilóméterórája, amin a plexi tuti, akkor a plexire vevő vagyok egyből, mert az enyém az egyik kivételnél sikeressen elpattant. Sad

Van kilométerórám, még választhatsz is, mert 3 db akad. Smiley Talin elviheted.


Van olyan is, amelyik működik? Persze, ha egyezik a dieselével...Plexi nélkül is tökéletes, lehet, hogy nem is az a baj az enyémmel, dehát ki tzudja. A lényeg, hogy nem megy se a km óra, se a fordszámmérő..:Sad(

Csati mindegyiken ugyanolyan. Jössz, válogatsz.
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... 110   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2011, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!