CápaBMW fórum
2024. április 19. 09:10:53 am *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Cápa BMW Klub öszi találkozó, Bicske - 2007. szeptember 29.  (Megtekintve 370049 alkalommal)
stasis
Vendég
« Válasz #540 Dátum: 2007. szeptember 30. 19:44:52 pm »

A többi problémát esetleg később átnézhetnénk közösen négyesben.
tulzas/rossz otlet lenne osszeallitani egy talalkozo-szervezo know-how-t?
Kezdve onnan hogy ne felejtsuk otthon a walkie-talkiet, a menetnek legyen eleje es vege, es legalabb ok tudjanak egymasrol, tarthassak a kapcsolatot; hogyan tud a menet osszes resztvevoje hatekonyan segiteni azon, hogy minel jobban egyutt maradhassanak az autok.

b1b a palya szelerol. Smiley

ps: eletreszolo elmeny volt hogy a tukorben csak capakat lattam hosszu kigyozo sorban Smiley

ok, erre majd reagálok, de éppen próbálom a gépemen a windowst feléleszteni
Naplózva
TraBence

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4521


+36 30 370 85 77


« Válasz #541 Dátum: 2007. szeptember 30. 20:22:58 pm »

Sziasztok!

Valaki más is fotózott? Én most töltöm fel a képeimet nemsokára az FTPre...
Naplózva

Bence
TraBence

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4521


+36 30 370 85 77


« Válasz #542 Dátum: 2007. szeptember 30. 20:38:17 pm »

kb másfél óra és fenn vannak talis képeim....

Kecskeméttali mappápan egy zip...
Naplózva

Bence
collins
+8 év az autóm javára.
Administrator
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7122


18i 82/11 B6 81/11


« Válasz #543 Dátum: 2007. szeptember 30. 20:54:29 pm »

én holnap fogom tudni a képekkel a babrálást elkezdeni. és akkor feltöltöm őket, kb este 8-9-re lesznek megnézhetőek.
Naplózva

"It is like an aircraft. If you replace parts and keep it up, it will go on forever."
stasis
Vendég
« Válasz #544 Dátum: 2007. szeptember 30. 21:06:29 pm »

Windows javitás kész, most húzom le a videót (végre)
Naplózva
Boge
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3298


Ne vedd el!


« Válasz #545 Dátum: 2007. szeptember 30. 21:26:10 pm »

A többi problémát esetleg később átnézhetnénk közösen négyesben.
tulzas/rossz otlet lenne osszeallitani egy talalkozo-szervezo know-how-t?
Kezdve onnan hogy ne felejtsuk otthon a walkie-talkiet, a menetnek legyen eleje es vege, es legalabb ok tudjanak egymasrol, tarthassak a kapcsolatot; hogyan tud a menet osszes resztvevoje hatekonyan segiteni azon, hogy minel jobban egyutt maradhassanak az autok.

b1b a palya szelerol. Smiley

ps: eletreszolo elmeny volt hogy a tukorben csak capakat lattam hosszu kigyozo sorban Smiley

Semmi gond nem volt a felvonulással, nagyon király volt. Illetve csak a bicskeit tudom mondani, mert ott leghátul mentünk. Mentem már elől is (igaz nem ennyi ragadozóval a hátamban), sejtem hogy mit érezhettél:) A bátyám azóta is szerelmes a kocsidba. Gyere máskor is!
Naplózva
Boge
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3298


Ne vedd el!


« Válasz #546 Dátum: 2007. szeptember 30. 21:29:41 pm »

Csatlakoznék : A találkozó tényleg jó volt..biztos voltak "döcögős"  dolgok a háttérben, de mi ebből semmit sem vettünk észre 
Úgy hogy tényleg köszönet a szervezőségnek..én nem akarok neveket mondani és "vitázni" ezen, akinek inge ,vegye magára  + még nem is ismerek mindenkit, de a következő talin már legalább ismerős cápások fogadnak..
A slalom nagy ötlet volt..a trófea megkülönböztetett helyen van már  Az eszmei értéke számomra óriási.. Legközelebb lemosom a Viktort  ..ok ez kicsit könnyelmű kijelentés volt, de azon leszek.. a lényeg: a slalomot nem hagyhatjátok ki többé egy taliról sem.. mert baromira látványos.. Pl. Statis képei között /letöltöttem..királyak..köszi/az egyik 5-ös /ezüst/ hátúlról fotózva, vágja ki a seggét.
OK..tolta is neki a kollega /bocs nevet nem tudok/  ..tehát ..így nem csak egy "unalmas" kis felvonulás jellege volt. Félre ne értsetek..nem becsmérelni akarok..de szerintem értitek.
Egy ÖTLET: hátha kaptok rajta. A kövi talit lehetne KARTAL ra szervezni. Miért? Mert a polgármester a család barátja és szívesen segítene, sz.tem ha ezt előadom neki ,mit is szeretnénk. + szintén kb.40 km-re van Gödöllő után. + a totalcart is lehet,hogy betudnám szervezni, mert a Winklernek meg a motorját csinálom. ..majd kitaláljátok. Szervezésben természetesen tudok segíteni.. még 1 hónapot távol vagyok, de utna "ráérek".
Vissza térve szlalom..kicsit zavarban vagyok,mert köszönöm a kupát meg mindent, de úgymond nem tettem érte semmit még a klubbért. Klubb díj vagy valami? nem akarom visszahallani, hogy eljött ,nem is láttuk még, majd lelépett 
Lelépés: sorry,hogy mi is leléptünk gyorsan a Viktorékkal..de a vonulás közben nekem meg elment a töltésem és rángatott a kocsi /nem pörgött, nem töltött a generátor eleget/ majd visszakapcsolva ment normálisan. Így nem kockáztattam tovább, inkább "fedezet" mellett haza. ..Viktor ..kérlek túrj egy zsír generátort és tedd félre nekem  2 hét múlva megyek érte..
No zárszóra: még egyszer köszönünk mindent, jól éreztük magunkat. Én is párom is..de sz.tem mindenki nevében mondhatom.
Ja.! Statis van 30 percnyi videom..majd elviszem neked digitalizáltatni, hogy a többiek is élvezhessék! de csak majd 2 hét múlva.. sajna így dolgozom 2 hét távol, 1 itthon.. qva nagy mák, hogy tudtam menni a talira..
Legyetek rosszak! ÜDV!

   Jelentés egy moderátornak    12

Jól mentél, gratula. Tudom szigorú voltam a szabályokkal, de ezt csak a Ti biztoságotok érdekében tetem, hogy ne a gyorsaságról, hanem az ügyességről szóljon...és hogy ne legyen baleset. Grat a helyezéshez, nagyon szépen mentél...csak útban volt a bólya.
Pároddal emeltétek a tali hangulatát, a tetőablakból videózás tök jól nézett ki!
ŐŐŐ Simák nem Kartali-i véletlenül? Ha igen, Őt ismerem.
Naplózva
Boge
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3298


Ne vedd el!


« Válasz #547 Dátum: 2007. szeptember 30. 21:30:34 pm »

Én is köszönöm a szervezőknek az egész napos időtöltést!
Nagyon jól éreztem magam és a szlalom verseny is tetszett!
Ja és köszi a kupát is!  Cheesy
És Nullakettes-nek az autója kipróbálását, maradandó élményt nyújtott! Smiley

Nekem is a szlalom teccet nagyon... Nem vártam hogy kupa lesz belőle...

De a féldisznót meg a borítékot még nem külted Bátyámnak:))))))))))))))))
Naplózva
collins
+8 év az autóm javára.
Administrator
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7122


18i 82/11 B6 81/11


« Válasz #548 Dátum: 2007. szeptember 30. 21:31:54 pm »

A többi problémát esetleg később átnézhetnénk közösen négyesben.
tulzas/rossz otlet lenne osszeallitani egy talalkozo-szervezo know-how-t?
Kezdve onnan hogy ne felejtsuk otthon a walkie-talkiet, a menetnek legyen eleje es vege, es legalabb ok tudjanak egymasrol, tarthassak a kapcsolatot; hogyan tud a menet osszes resztvevoje hatekonyan segiteni azon, hogy minel jobban egyutt maradhassanak az autok.

b1b a palya szelerol. Smiley

ps: eletreszolo elmeny volt hogy a tukorben csak capakat lattam hosszu kigyozo sorban Smiley

Semmi gond nem volt a felvonulással, nagyon király volt. Illetve csak a bicskeit tudom mondani, mert ott leghátul mentünk. Mentem már elől is (igaz nem ennyi ragadozóval a hátamban), sejtem hogy mit érezhettél:) A bátyám azóta is szerelmes a kocsidba. Gyere máskor is!

bivanbi autója az én szívembe is beférkőzte magát (köszi, hogy beülhettem!)! a menet hihetetlen jó volt. élmény volt látni, ahogy volt néhány illedelmes autós, aki kiállt a sorból, miután feltűnt neki a dolog.. és ennyi cápát a visszapillantóba.. főleg bicskére menet hegyes-völgyes szakaszokon mindig visszanéztem és gyönyörű volt.
bár Begivel egyszer nagyon beszartunk. meg a kutyás menet sem volt semmi a körforgalom után.. szóval lehet anekdotázgatni a szombati nap történései után Cheesy
Naplózva

"It is like an aircraft. If you replace parts and keep it up, it will go on forever."
V8 Szisandor
e21 v8 4.0

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1125



« Válasz #549 Dátum: 2007. szeptember 30. 21:38:35 pm »

Ott kezdem hogy nagyon ugyesek vagytok a rendezveny megszervezeseben es lebonyolitasaban ,mert eddig mindenkinek nagyon pozitiv vissza jelzeseit olvashattam ez kulon orom szamomra--/sajnos vmi gond van a gepemmel es nemtom megnezni a tomoritett kepeket/--... remelem a kovetkezoben en is resztvehetek mint autos es mint segito is ...megegyszer gratula mindenkinek.
udvozlet es jo ejt.
« Utoljára szerkesztve: 2007. szeptember 30. 21:52:06 pm írta V8 Szisandor » Naplózva

azert irok ekezetek nelkul mert csak ilyen a billentyuzetem van...

20-260-22-26
collins
+8 év az autóm javára.
Administrator
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7122


18i 82/11 B6 81/11


« Válasz #550 Dátum: 2007. szeptember 30. 21:49:12 pm »

Ott kezdem hogy nagyon ugyesek vagytok a rendezveny megszervezeseben es lebonyolitasaban ,mert eddig mindenkinek nagyon pozitiv vissza jelzeseit olvashattam--/sajnos vmi gond van a gepemmel es nemtom megnezni a tomoritett kepeket/-- ez kulon orom szamomra ... remelem a kovetkezoben en is resztvehetek mint autos es mint segito is ...megegyszer gratula mindenkinek.
udvozlet es jo ejt.

köszönjük a hívást, tapsot is kaptál ha jól emlékszem Smiley
jo8
Naplózva

"It is like an aircraft. If you replace parts and keep it up, it will go on forever."
V8 Szisandor
e21 v8 4.0

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1125



« Válasz #551 Dátum: 2007. október 01. 08:00:57 am »

Ott kezdem hogy nagyon ugyesek vagytok a rendezveny megszervezeseben es lebonyolitasaban ,mert eddig mindenkinek nagyon pozitiv vissza jelzeseit olvashattam--/sajnos vmi gond van a gepemmel es nemtom megnezni a tomoritett kepeket/-- ez kulon orom szamomra ... remelem a kovetkezoben en is resztvehetek mint autos es mint segito is ...megegyszer gratula mindenkinek.
udvozlet es jo ejt.

köszönjük a hívást, tapsot is kaptál ha jól emlékszem Smiley
jo8

enis koszi,+szivesen .csaak most esett le mit is irtal,./tegnap este mar hulla faradt voltam/ Roll Eyes nemhittem volna hogy steffe tenleg  bemondat a hangosba...koszi kiraly:)
Naplózva

azert irok ekezetek nelkul mert csak ilyen a billentyuzetem van...

20-260-22-26
02
**Moderátor**

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1758



« Válasz #552 Dátum: 2007. október 01. 08:09:44 am »

Én is köszönöm a szervezőknek az egész napos időtöltést!
Nagyon jól éreztem magam és a szlalom verseny is tetszett!
Ja és köszi a kupát is!  Cheesy
És Nullakettes-nek az autója kipróbálását, maradandó élményt nyújtott! Smiley

Nagyon szívesen...smiley De máskor nem:-)
Naplózva
balo77

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



« Válasz #553 Dátum: 2007. október 01. 09:16:22 am »

Balo:
Kiscsávó!!!!
azonnal töröjed le azt a foltot a motorháztetőtől!!
Steffe:
Azt ott??Igenis!!!



A keze járjon fiam, ne a szája! cool smiley
Naplózva
balo77

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



« Válasz #554 Dátum: 2007. október 01. 09:22:24 am »

sziasztok rajmund vagyok a balo bálintot keresem melyikőtök az.Én vagyok az a kisrác a gyermek otthonbol lécci irj bálint üdvözlöm az ankát

Szia Rajmi!

Nagyon örülünk, hogy találkoztunk Veled és megismertünk! Remélem jól érezted magad velünk és a Cápásokkal. Jó hogy megtaláltad a fórumot és regisztráltál, így mindig fogod tudni mi történik cápásügyben. Az üdvözletet átadom. smiley
Bálint
Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #555 Dátum: 2007. október 01. 12:23:28 pm »

Na lejött a nyers avi, 20 gb lett, indul a tömörítés
Naplózva
Gisti
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4231



« Válasz #556 Dátum: 2007. október 01. 12:25:05 pm »

Akkor én is köszönöm mindenkinek, aki tett ezért valamit, teljesen tökéletes volt ne kezdjétek el keresni azt hol hibáztatok, mert semmi értelme!
Úgy volt jó ahogy volt, köszönet érte mindenkinek mégegyszer, akinek ebben része volt!

Ui: bocsánat minden érintettől, hogy a szlalomon ilyen gyorsan mentem, majd legközelebb kicsit vissza fogom magam!
grin grin Kézifék....
Naplózva

+36/70/77-97-815
E23 745i 
E39 525d touring
E46 320 Ci
Triumph Herald 13/60
Yamaha Fj 1200
bömbölő

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1536



« Válasz #557 Dátum: 2007. október 01. 12:42:00 pm »

Akkor én is köszönöm mindenkinek, aki tett ezért valamit, teljesen tökéletes volt ne kezdjétek el keresni azt hol hibáztatok, mert semmi értelme!
Úgy volt jó ahogy volt, köszönet érte mindenkinek mégegyszer, akinek ebben része volt!

Ui: bocsánat minden érintettől, hogy a szlalomon ilyen gyorsan mentem, majd legközelebb kicsit vissza fogom magam!
grin grin Kézifék....
Az be volt húzva. Smiley
Naplózva
bömbölő

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1536



« Válasz #558 Dátum: 2007. október 01. 13:14:28 pm »

Hölgyek, Urak!
Köszönet mindenkinek aki részt vett az előkészítésben és a rendezésben. Gondolok itt most főleg a lányokra, akikről eddig elég kevés szó esett, viszont azt veszem észre, hogy számolni kell Velük is.
Stasisné. Köszönet mindenért. Én gondoltam hogy sokat fogsz segíteni és így is lett. Köszi.
Johanna. Egy nagyon csinos lányt ismerhettem meg személyedben. Köszönet a segítségért, hiszen amikor szükség volt ott voltál mindig. Örülök, hogy ilyen fiatalon vérbeli cápás vagy. Üdv a csapatban.
Itt szeretném megköszönni annak a lánynak a segítségét, aki végig ott volt mellettem, segített egész nap, viszont a felsorolásból kimaradt. Szánom-bánom bűnömet, de talán megbocsátja, ha most megteszem. Ő Selly (alias Barbara) a lányom.
Nagy köszönet illeti őt is. Szerintem.
Aztán mindazoknak, akik részvételükkel megtisztelték a találkozót, köszönöm!
Bízom benne, hogy a következőre olyanok is eljönnek akik most csak a képeket nézegetik.
« Utoljára szerkesztve: 2007. október 01. 13:17:11 pm írta Bömbölő » Naplózva
collins húga

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 453



« Válasz #559 Dátum: 2007. október 01. 14:01:30 pm »

Hölgyek, Urak!
Köszönet mindenkinek aki részt vett az előkészítésben és a rendezésben. Gondolok itt most főleg a lányokra, akikről eddig elég kevés szó esett, viszont azt veszem észre, hogy számolni kell Velük is.
Stasisné. Köszönet mindenért. Én gondoltam hogy sokat fogsz segíteni és így is lett. Köszi.
Johanna. Egy nagyon csinos lányt ismerhettem meg személyedben. Köszönet a segítségért, hiszen amikor szükség volt ott voltál mindig. Örülök, hogy ilyen fiatalon vérbeli cápás vagy. Üdv a csapatban.
Itt szeretném megköszönni annak a lánynak a segítségét, aki végig ott volt mellettem, segített egész nap, viszont a felsorolásból kimaradt. Szánom-bánom bűnömet, de talán megbocsátja, ha most megteszem. Ő Selly (alias Barbara) a lányom.
Nagy köszönet illeti őt is. Szerintem.
Aztán mindazoknak, akik részvételükkel megtisztelték a találkozót, köszönöm!
Bízom benne, hogy a következőre olyanok is eljönnek akik most csak a képeket nézegetik.

köszi Bömbölő:)
mikor lesz a következő tali? WinkSmiley (nagyon várom már)
Naplózva
TraBence

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4521


+36 30 370 85 77


« Válasz #560 Dátum: 2007. október 01. 14:12:38 pm »

Na lejött a nyers avi, 20 gb lett, indul a tömörítés

Remélem rajta van a szlalomom... ki akarom elemezni Smiley
Naplózva

Bence
stasis
Vendég
« Válasz #561 Dátum: 2007. október 01. 14:13:55 pm »

Na lejött a nyers avi, 20 gb lett, indul a tömörítés

Remélem rajta van a szlalomom... ki akarom elemezni Smiley

Igen, rajta van. Egy kör nincs rajta, asszem Viktor 1. szlalomja, mert akkor befagyott a kamera.
« Utoljára szerkesztve: 2007. október 01. 14:23:32 pm írta stasis » Naplózva
TurbóDénes
Vendég
« Válasz #562 Dátum: 2007. október 01. 14:14:19 pm »

Hát szerintem is köszönet illeti a hölgy tagokat. Smiley
Mindig jó látni ha Nők sürgölődnek egy (vagy sok) BMW körül.

Természetesen nem csak a házba kell az asszony. Cheesy
Ez egyre jobban be is bizonyosodik. Wink

Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #563 Dátum: 2007. október 01. 14:22:10 pm »


köszi Bömbölő:)
mikor lesz a következő tali? WinkSmiley (nagyon várom már)

Hát, ez nem olyan egyszerü kérdés. Évente 3 nagy tali szokott lenni, egy tavasszal, egy nyáron (Boge-nál), egy pedig ősszel. Az őszit tavaly Imikével, Miki 24v-vel csináltuk 3-an közösen, ez évben Bömbölő, jómagam, Boge, és Steffe intéztük + sok segítő (és te is segitettél!)

Én gondolkodok valami november körüli taliban (akár egy minitali is jó lenne), illetve jövő év február körül is kéne valami, kérdés, hogy hányan fogják a minusz fokokban kivenni a garázsból az autót. Ha novemberre kész lesz a kocsim, akkor elképzelhető hogy megpróbálom összerántani a miskolci embereket, hogy legyen ott is egy tali. De ez még a jövő zenéje. Ha szerveződik tali, akkor lesz róla itt a találkozók témában egy külön topik.
Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #564 Dátum: 2007. október 01. 15:08:27 pm »

Bömbölő, látom reklámoztál te is Smiley

http://www.bicske.info/programajanlo/070925-i-bicskei-capa-bmw-talalkozo-2007-szeptember-29/
Naplózva
Dannert

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 908



« Válasz #565 Dátum: 2007. október 01. 15:56:51 pm »


kommentek között:

"Végre valami olyan rendezvény ami nem kúltúrális és nem néphagyomány őrző. Már elegem van a köcsögkészítésből és a terítőhímzésből. Tongue"


ez jó! Cheesy Cheesy
Naplózva
bömbölő

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1536



« Válasz #566 Dátum: 2007. október 01. 16:08:14 pm »

Igen, eszembe jutott tali előtt két nappal, hogy felrakatom ide. Talán érdekel egy-két helyi menőcsávót.
Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #567 Dátum: 2007. október 01. 17:14:19 pm »

Igen, eszembe jutott tali előtt két nappal, hogy felrakatom ide. Talán érdekel egy-két helyi menőcsávót.

Zoli, volt ott egy fazon, aki valami profi kamerával filmezte az eseményt. Le lesz adva a helyi kábeltévén ? Ha igen, akkor fel tudnád venni videóra, vagy elkérni tőle a nyersanyagot ?
« Utoljára szerkesztve: 2007. október 01. 17:18:53 pm írta stasis » Naplózva
collins
+8 év az autóm javára.
Administrator
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7122


18i 82/11 B6 81/11


« Válasz #568 Dátum: 2007. október 01. 17:18:43 pm »

Igen, eszembe jutott tali előtt két nappal, hogy felrakatom ide. Talán érdekel egy-két helyi menőcsávót.

Zoli, volt ott egy fazon, aki valami profi kamerával filmezte az eseményt ? Le lesz adva a helyi kábeltévén ? Ha igen, akkor fel tudnád venni videóra, vagy elkérni tőle a nyersanyagot ?

Én azt hittem, hogy az egy közülünk való ürge, valahogy fel sem tűnt, hogy mégsem...
Naplózva

"It is like an aircraft. If you replace parts and keep it up, it will go on forever."
bömbölő

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1536



« Válasz #569 Dátum: 2007. október 01. 17:42:35 pm »

Igen a helyi TV rögzítette az eseményeket. Mivel éppen ma lesz döntés, hogy maradjon-e TV bicskén nem tudom, hogy leadja-e?
A nyerset már másolja DVD-re.
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2011, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!