CápaBMW fórum
2024. március 28. 16:28:29 pm *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... 97   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Budapesti standard találkozók  (Megtekintve 1383003 alkalommal)
bob

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1682



« Válasz #240 Dátum: 2007. november 01. 15:57:49 pm »

Agyas! Még nekem sem tutira 100% hogy ott leszek,de ha megyek és remélem ez a valószínűbb akkor találkozhatnánk valahol.
Es esetleg ha lehetne 3.-nak csatlakoznek feluton?
Naplózva
picur
Vendég
« Válasz #241 Dátum: 2007. november 01. 16:30:27 pm »

Agyas! Még nekem sem tutira 100% hogy ott leszek,de ha megyek és remélem ez a valószínűbb akkor találkozhatnánk valahol.
Es esetleg ha lehetne 3.-nak csatlakoznek feluton?
Persze hogy lehet ez nem is kérdéses Smiley
Naplózva
Agyas

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1128



« Válasz #242 Dátum: 2007. november 01. 16:50:51 pm »

Agyas! Még nekem sem tutira 100% hogy ott leszek,de ha megyek és remélem ez a valószínűbb akkor találkozhatnánk valahol.
Es esetleg ha lehetne 3.-nak csatlakoznek feluton?
Persze hogy lehet ez nem is kérdéses Smiley

Én 5ig dologozok Vecsésen Sad
De a nullásnál találkozhatnánk... szerintem nem leszek ott fél 6ra, de megpróbálok.
Naplózva
sixpack525i
Vendég
« Válasz #243 Dátum: 2007. november 01. 16:53:51 pm »

Igazán nem akarok kötekedni de miért péntekre és miért 17:30-ra lett téve ennek a talinak az időpontja, amikor a legnagyobb forgalom van és kb. 2 órába tellik Pestről átmenni Budára és fordítva.........
Naplózva
sixpack525i
Vendég
« Válasz #244 Dátum: 2007. november 01. 16:56:10 pm »

Igazán nem akarok kötekedni de miért péntekre és miért 17:30-ra lett téve ennek a talinak az időpontja, amikor a legnagyobb forgalom van és kb. 2 órába tellik Pestről átmenni Budára és fordítva.........

Az m0ról nem is beszélve........
Naplózva
Sabc
Vendég
« Válasz #245 Dátum: 2007. november 01. 17:27:02 pm »

Igazán nem akarok kötekedni de miért péntekre és miért 17:30-ra lett téve ennek a talinak az időpontja, amikor a legnagyobb forgalom van és kb. 2 órába tellik Pestről átmenni Budára és fordítva.........

Az m0ról nem is beszélve........

BMW-k elől lehúzódnak, nem tudtad? Grin
Naplózva
collins
+8 év az autóm javára.
Administrator
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7121


18i 82/11 B6 81/11


« Válasz #246 Dátum: 2007. november 01. 17:28:46 pm »

Igazán nem akarok kötekedni de miért péntekre és miért 17:30-ra lett téve ennek a talinak az időpontja, amikor a legnagyobb forgalom van és kb. 2 órába tellik Pestről átmenni Budára és fordítva.........

Az m0ról nem is beszélve........

BMW-k elől lehúzódnak, nem tudtad? Grin

tegnap is mentem az m0-on, és mázlimra nem az én irányomban volt kamion baleset... 8 km-en át állt a sor.
Naplózva

"It is like an aircraft. If you replace parts and keep it up, it will go on forever."
stasis
Vendég
« Válasz #247 Dátum: 2007. november 01. 17:39:35 pm »

Igazán nem akarok kötekedni de miért péntekre és miért 17:30-ra lett téve ennek a talinak az időpontja, amikor a legnagyobb forgalom van és kb. 2 órába tellik Pestről átmenni Budára és fordítva.........

Az emberek kérésére lett 17ről 17.30ra átrakva az időpont. A miért péntek, és miért 17.30 kérdéssel kapcsolatban keresd meg a szervezőket, ők tudnak válaszolni a kérdésre.
Naplózva
FoX
Vendég
« Válasz #248 Dátum: 2007. november 01. 17:47:25 pm »

Igazán nem akarok kötekedni de miért péntekre és miért 17:30-ra lett téve ennek a talinak az időpontja, amikor a legnagyobb forgalom van és kb. 2 órába tellik Pestről átmenni Budára és fordítva.........

Az m0ról nem is beszélve........

BMW-k elől lehúzódnak, nem tudtad? Grin

tegnap is mentem az m0-on, és mázlimra nem az én irányomban volt kamion baleset... 8 km-en át állt a sor.

Ezt amúgy én sem értem, lehetett volna valami nyugodtabb időben, pl szombaton, vagy vasárnap délután. Szerintem legközelebb erre oda kéne figyelni, egy 2órás dugó elég rendesen el tudja b*szni az ember hangulatát, főleg péntek délután... Na mind1 majd ott megosztjuk a tapasztalatokat, és kialakul Wink
Naplózva
Cápa730

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1043



« Válasz #249 Dátum: 2007. november 01. 17:53:54 pm »

lassan több autó lesz, mint bicskén Smiley ami jó hír!

De ez nem a bicskei talit minősíti rossznak, hanem páran nem akartak / nem tudtak eljönni a bicskei talira, akik most eljönnek, plusz lesz még 2 új autó, plusz a társaság nagy része budapesti vagy pest megyei, ezért ehhez a talihoz kevesebbet kell autózni. Ezért azért tessék hozzátenni Smiley

Annak magában én is örülök, hogy sokan jönnek Smiley

Nekem csak 3 hete van meg a Cápám,kedd óta papíron is és csak azóta haszálhatom.
Bicske idején még csak a keresgélés stádiumánál tartottam. Sajnos.
Naplózva

BMW ÜBER ALLES ! coolsmiley sm_68 coolsmiley
06-30-264-5107
06-1-284-2905
Zsombor

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 264



« Válasz #250 Dátum: 2007. november 01. 17:59:46 pm »

Igazán nem akarok kötekedni de miért péntekre és miért 17:30-ra lett téve ennek a talinak az időpontja, amikor a legnagyobb forgalom van és kb. 2 órába tellik Pestről átmenni Budára és fordítva.........

Az m0ról nem is beszélve........

BMW-k elől lehúzódnak, nem tudtad? Grin

tegnap is mentem az m0-on, és mázlimra nem az én irányomban volt kamion baleset... 8 km-en át állt a sor.

Ezt amúgy én sem értem, lehetett volna valami nyugodtabb időben, pl szombaton, vagy vasárnap délután. Szerintem legközelebb erre oda kéne figyelni, egy 2órás dugó elég rendesen el tudja b*szni az ember hangulatát, főleg péntek délután... Na mind1 majd ott megosztjuk a tapasztalatokat, és kialakul Wink
Úgy lett péntek, hogy mondtam példának a másodikát, és Stasis és még páran mondták, hogy legyen eltolva egy héttel, és konkrétan Stasis mondta, hogy legyen 7edike péntek, csak elnézte. És mindenkinek megfelelt az ötlet. És próbáltuk Collinsékkal megszervezni, csak le lettünk ugatva. A másik az 5 óra megint csak Stasis ötlete volt. Senki nem mondta ha jól emlékszem, hogy 5kor legyen.
Naplózva
Dannert

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 908



« Válasz #251 Dátum: 2007. november 01. 18:04:26 pm »

Igazán nem akarok kötekedni de miért péntekre és miért 17:30-ra lett téve ennek a talinak az időpontja, amikor a legnagyobb forgalom van és kb. 2 órába tellik Pestről átmenni Budára és fordítva.........

Az m0ról nem is beszélve........

BMW-k elől lehúzódnak, nem tudtad? Grin

tegnap is mentem az m0-on, és mázlimra nem az én irányomban volt kamion baleset... 8 km-en át állt a sor.

Ezt amúgy én sem értem, lehetett volna valami nyugodtabb időben, pl szombaton, vagy vasárnap délután. Szerintem legközelebb erre oda kéne figyelni, egy 2órás dugó elég rendesen el tudja b*szni az ember hangulatát, főleg péntek délután... Na mind1 majd ott megosztjuk a tapasztalatokat, és kialakul Wink
Úgy lett péntek, hogy mondtam példának a másodikát, és Stasis és még páran mondták, hogy legyen eltolva egy héttel, és konkrétan Stasis mondta, hogy legyen 7edike péntek, csak elnézte. És mindenkinek megfelelt az ötlet. És próbáltuk Collinsékkal megszervezni, csak le lettünk ugatva. A másik az 5 óra megint csak Stasis ötlete volt. Senki nem mondta ha jól emlékszem, hogy 5kor legyen.

nah akkor stasist kérjük a mikrofonhoz! Grin
Naplózva
sixpack525i
Vendég
« Válasz #252 Dátum: 2007. november 01. 18:09:28 pm »

Igazán nem akarok kötekedni de miért péntekre és miért 17:30-ra lett téve ennek a talinak az időpontja, amikor a legnagyobb forgalom van és kb. 2 órába tellik Pestről átmenni Budára és fordítva.........

Az emberek kérésére lett 17ről 17.30ra átrakva az időpont. A miért péntek, és miért 17.30 kérdéssel kapcsolatban keresd meg a szervezőket, ők tudnak válaszolni a kérdésre.

Ok, engem nem izgat, ti fogtok szívni a dugóban Smiley
Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #253 Dátum: 2007. november 01. 18:09:46 pm »

Igazán nem akarok kötekedni de miért péntekre és miért 17:30-ra lett téve ennek a talinak az időpontja, amikor a legnagyobb forgalom van és kb. 2 órába tellik Pestről átmenni Budára és fordítva.........

Az m0ról nem is beszélve........

BMW-k elől lehúzódnak, nem tudtad? Grin

tegnap is mentem az m0-on, és mázlimra nem az én irányomban volt kamion baleset... 8 km-en át állt a sor.

Ezt amúgy én sem értem, lehetett volna valami nyugodtabb időben, pl szombaton, vagy vasárnap délután. Szerintem legközelebb erre oda kéne figyelni, egy 2órás dugó elég rendesen el tudja b*szni az ember hangulatát, főleg péntek délután... Na mind1 majd ott megosztjuk a tapasztalatokat, és kialakul Wink
Úgy lett péntek, hogy mondtam példának a másodikát, és Stasis és még páran mondták, hogy legyen eltolva egy héttel, és konkrétan Stasis mondta, hogy legyen 7edike péntek, csak elnézte. És mindenkinek megfelelt az ötlet. És próbáltuk Collinsékkal megszervezni, csak le lettünk ugatva. A másik az 5 óra megint csak Stasis ötlete volt. Senki nem mondta ha jól emlékszem, hogy 5kor legyen.

Nagy tévedés Smiley A 17 órát Viktor javasolta. Itt: http://www.capabmw.hu/forum/index.php?topic=376.msg46737#msg46737 és itt: http://www.capabmw.hu/forum/index.php?topic=376.msg46825#msg46825


Én annyit tettem, hogy az hozzászólások alapján későbbi időpontot javasoltam, 17.30-ot : http://www.capabmw.hu/forum/index.php?topic=376.msg47206#msg47206

A nov 7-ét rosszul irtam, utánna javítottam nov 9.-re. Itt: http://www.capabmw.hu/forum/index.php?topic=376.msg46765#msg46765 és itt: http://www.capabmw.hu/forum/index.php?topic=376.msg46816#msg46816

A nov 9-ét Johannának javasoltam, mert - többek kérésének megfelelően - jobb időpont több embernek is: http://www.capabmw.hu/forum/index.php?topic=376.msg46833#msg46833

---

Tehát kéretik nem rajtam elverni a port, azért mert az emberek igényét összeszedve tettem egy pár javaslatot a szervezőknek.
Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #254 Dátum: 2007. november 01. 18:10:16 pm »

Igazán nem akarok kötekedni de miért péntekre és miért 17:30-ra lett téve ennek a talinak az időpontja, amikor a legnagyobb forgalom van és kb. 2 órába tellik Pestről átmenni Budára és fordítva.........

Az emberek kérésére lett 17ről 17.30ra átrakva az időpont. A miért péntek, és miért 17.30 kérdéssel kapcsolatban keresd meg a szervezőket, ők tudnak válaszolni a kérdésre.

Ok, engem nem izgat, ti fogtok szívni a dugóban Smiley

De ezt miért nekem írod, miért nem a szervezőknek ? Ezt a talit nem én szervezem.
Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #255 Dátum: 2007. november 01. 18:11:43 pm »


nah akkor stasist kérjük a mikrofonhoz! Grin

Akkor újból elmondom: nem én szervezem a talit, ha probléma merülne fel, akkor tessék a szervezőkhöz fordulni!
Naplózva
Dannert

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 908



« Válasz #256 Dátum: 2007. november 01. 18:13:02 pm »


nah akkor stasist kérjük a mikrofonhoz! Grin

nem én szervezem a talit

sztem ez nagyon szúrja a szemed Smiley
Naplózva
Zsombor

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 264



« Válasz #257 Dátum: 2007. november 01. 18:14:14 pm »


nah akkor stasist kérjük a mikrofonhoz! Grin

Akkor újból elmondom: nem én szervezem a talit, ha probléma merülne fel, akkor tessék a szervezőkhöz fordulni!
Kik a szervezők?
Naplózva
BB

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 223



« Válasz #258 Dátum: 2007. november 01. 18:15:00 pm »

Most miért problémáztok? Van olyan, hogy egy találkozó mindenkinek jó helyen és időben van? Ha már 20-an jelezték, hogy jönnek, akkor szerintetek rossz a helyszín és az időpont?
Naplózva

E21 320/6 1982; F650ST 1997; E39 530d 2002; K1200R 2006
stasis
Vendég
« Válasz #259 Dátum: 2007. november 01. 18:15:05 pm »


Nekem csak 3 hete van meg a Cápám,kedd óta papíron is és csak azóta haszálhatom.
Bicske idején még csak a keresgélés stádiumánál tartottam. Sajnos.

Kiváncsi vagyok rá már én is, hogyan néz ki élőben Smiley

Egyébként bicskével kapcsolatban végeztem egy számítást: 25 fórumos autó jött el, ezekben pedig 25 ember ült + 5-6 ember jött pluszban kimondottan a talira. Szóval 21 autóval még nincs Bicske veszélyben Smiley
Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #260 Dátum: 2007. november 01. 18:15:35 pm »


nah akkor stasist kérjük a mikrofonhoz! Grin

Akkor újból elmondom: nem én szervezem a talit, ha probléma merülne fel, akkor tessék a szervezőkhöz fordulni!
Kik a szervezők?

Ezt egy komoly kérdés ? Smiley Tudtommal te, collins és collins húga.
Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #261 Dátum: 2007. november 01. 18:17:44 pm »


nah akkor stasist kérjük a mikrofonhoz! Grin

nem én szervezem a talit

sztem ez nagyon szúrja a szemed Smiley

Miért is ? Én már letettem az asztalra elég sokat Bicskével, tehát nyugodtan pihenhetek, plusz irtam, hogy nekem már nincs arra erőm, hogy a klub ügyintézése és a weblap készités + egyéb más dolgok mellett még a budapesti minitalikkal is foglalkozzak.

Tehát pont ellenkezőleg: én örülök, hogy collins, collins húga, és kanári elkezdte a szervezés, és ezt le is írtam. Bemásoljam a hozzászólásom linkjét ?
Naplózva
collins húga

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 453



« Válasz #262 Dátum: 2007. november 01. 18:21:42 pm »

Most miért problémáztok? Van olyan, hogy egy találkozó mindenkinek jó helyen és időben van? Ha már 20-an jelezték, hogy jönnek, akkor szerintetek rossz a helyszín és az időpont?

igen, és akinek nem jó az jön a következőre!
Naplózva
Zsombor

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 264



« Válasz #263 Dátum: 2007. november 01. 18:27:15 pm »


nah akkor stasist kérjük a mikrofonhoz! Grin

Akkor újból elmondom: nem én szervezem a talit, ha probléma merülne fel, akkor tessék a szervezőkhöz fordulni!
Kik a szervezők?

Ezt egy komoly kérdés ? Smiley Tudtommal te, collins és collins húga.
Ez teljesen. Számomra követhetetlen volt. Mert néhány helyen collins ill huga volt feltűntetve, pedig klasszikus értelemben vett szervező nincs. Demokratikus szerintem, a többség megállapodik valamiben. Szerintem.
Naplózva
Zsombor

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 264



« Válasz #264 Dátum: 2007. november 01. 18:29:45 pm »

Most miért problémáztok? Van olyan, hogy egy találkozó mindenkinek jó helyen és időben van? Ha már 20-an jelezték, hogy jönnek, akkor szerintetek rossz a helyszín és az időpont?

igen, és akinek nem jó az jön a következőre!
Ennyi. Köszönöm. Ez a lényeg. Smiley két hét múlva ha ez nem volt jó, akkor kitalálunk valami mást, ami többeknek jó.
Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #265 Dátum: 2007. november 01. 18:32:08 pm »


nah akkor stasist kérjük a mikrofonhoz! Grin

Akkor újból elmondom: nem én szervezem a talit, ha probléma merülne fel, akkor tessék a szervezőkhöz fordulni!
Kik a szervezők?

Ezt egy komoly kérdés ? Smiley Tudtommal te, collins és collins húga.
Ez teljesen. Számomra követhetetlen volt. Mert néhány helyen collins ill huga volt feltűntetve, pedig klasszikus értelemben vett szervező nincs. Demokratikus szerintem, a többség megállapodik valamiben. Szerintem.

Találkozók szervezésekor mindig van egy vagy több szervező, akik felvetik a találkozó ötletét, és tesznek néhány javaslatot az idő és a helyszinnel kapcsolatban:

http://www.capabmw.hu/forum/index.php?topic=376.msg46840#msg46840
http://www.capabmw.hu/forum/index.php?topic=376.msg46694#msg46694

Ötletgazdaként te, collins, és collins huga jelezte, hogy kéne ilyen tali, tehát ti vagytok a szervezők. Elméletileg Viktor is ide tartozna, hiszen ha jól értem, akkor a tali az ő felvetése is, meg javasolt helyet és időpontot. Tehát ti négyen szervezitek a talit.

Mivel nem egy fix programot, helyet, időpontot kináltak a szervezők, ezért nekik kell (kellene) összeszedni a javaslatokat, nekik kellene vinni a beszélgetés fonalát.

Olyan, hogy demokratikus szervezés, nem létezik.
« Utoljára szerkesztve: 2007. november 01. 18:35:39 pm írta stasis » Naplózva
Zsombor

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 264



« Válasz #266 Dátum: 2007. november 01. 18:40:45 pm »


nah akkor stasist kérjük a mikrofonhoz! Grin

Akkor újból elmondom: nem én szervezem a talit, ha probléma merülne fel, akkor tessék a szervezőkhöz fordulni!
Kik a szervezők?

Ezt egy komoly kérdés ? Smiley Tudtommal te, collins és collins húga.
Ez teljesen. Számomra követhetetlen volt. Mert néhány helyen collins ill huga volt feltűntetve, pedig klasszikus értelemben vett szervező nincs. Demokratikus szerintem, a többség megállapodik valamiben. Szerintem.

Találkozók szervezésekor mindig van egy vagy több szervező, akik felvetik a találkozó ötletét, és tesznek néhány javaslatot az idő és a helyszinnel kapcsolatban:

http://www.capabmw.hu/forum/index.php?topic=376.msg46840#msg46840
http://www.capabmw.hu/forum/index.php?topic=376.msg46694#msg46694

Ötletgazdaként te, collins, és collins huga jelezte, hogy kéne ilyen tali, tehát ti vagytok a szervezők. Elméletileg Viktor is ide tartozna, hiszen ha jól értem, akkor a tali az ő felvetése is, meg javasolt helyet és időpontot. Tehát ti négyen szervezitek a talit.

Mivel nem egy fix programot, helyet, időpontot kináltak a szervezők, ezért nekik kell (kellene) összeszedni a javaslatokat, nekik kellene vinni a beszélgetés fonalát.

Olyan, hogy demokratikus szervezés, nem létezik.
Akkor ehez Imikét is ide kéne venni, mert vele határoztuk el amikor a kanárit szereltük, hogy legyen. Viszont ennyi szervező pedig sok. Tehát akkor a továbbiakra ki kéne találni, hogy kik legyenek akik ezzel komolyabban foglalkoznak. Ez megfelelne?
Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #267 Dátum: 2007. november 01. 18:44:04 pm »


Akkor ehez Imikét is ide kéne venni, mert vele határoztuk el amikor a kanárit szereltük, hogy legyen. Viszont ennyi szervező pedig sok. Tehát akkor a továbbiakra ki kéne találni, hogy kik legyenek akik ezzel komolyabban foglalkoznak. Ez megfelelne?

Klasszikus értelemben nem nekem kell, hogy megfeleljen, rossz a kérdésfelvetés Smiley Ha taliról beszélünk, legyen 1-4 ember, aki vállalja, hogy intézi és szervezi a talit. Ameddig ez nincs pontosan tisztázva, addig - ezek szerint Imikével együtt - 5-en szervezitek a talit, tehát bármilyen probléma adódik, vagy bármit kell leegyeztetni, azt nektek kell megoldani. Segitséget természetesen lehet kérni azoktól, akik eljönnek a talira, de a gyeplőt nektet ötötöknek kell kézben tartani.
Naplózva
Zsombor

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 264



« Válasz #268 Dátum: 2007. november 01. 18:50:41 pm »


Akkor ehez Imikét is ide kéne venni, mert vele határoztuk el amikor a kanárit szereltük, hogy legyen. Viszont ennyi szervező pedig sok. Tehát akkor a továbbiakra ki kéne találni, hogy kik legyenek akik ezzel komolyabban foglalkoznak. Ez megfelelne?

Klasszikus értelemben nem nekem kell, hogy megfeleljen, rossz a kérdésfelvetés Smiley Ha taliról beszélünk, legyen 1-4 ember, aki vállalja, hogy intézi és szervezi a talit. Ameddig ez nincs pontosan tisztázva, addig - ezek szerint Imikével együtt - 5-en szervezitek a talit, tehát bármilyen probléma adódik, vagy bármit kell leegyeztetni, azt nektek kell megoldani. Segitséget természetesen lehet kérni azoktól, akik eljönnek a talira, de a gyeplőt nektet ötötöknek kell kézben tartani.
Értelek. Akkor 9edike után okosabbak leszünk. És elővesszük Imikét, hogy aktivizálja magát!:)
Naplózva
bob

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1682



« Válasz #269 Dátum: 2007. november 01. 20:40:13 pm »

Most miért problémáztok? Van olyan, hogy egy találkozó mindenkinek jó helyen és időben van? Ha már 20-an jelezték, hogy jönnek, akkor szerintetek rossz a helyszín és az időpont?

igen, és akinek nem jó az jön a következőre!
Ott a pont!!!!
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... 97   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2011, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!