CápaBMW fórum
2024. április 26. 15:25:25 pm *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 ... 97   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Budapesti standard találkozók  (Megtekintve 1397757 alkalommal)
stasis
Vendég
« Válasz #450 Dátum: 2007. november 10. 18:13:07 pm »


ááá Sad ... tökéletesen félreérted szerintem.

Ó, én és a többi nagytali szervező ezt pontosan, jól érti Smiley Kik lennének olyan állatok ezek után, hogy 2-3-4-en, összesen 20-50 ezer forint zsebből történő eltapsolásával, több hónapos szervezéssel nagy talit csináljon, ha egy 0 szervezéses talira másfélszer több ember jön el ? Smiley Inkább ők is eljönnek a 0 szervezéses talikra, így több pénzük és idejük marad meg Smiley

Uraim, ne tessék már hülyének nézni a taliszervezőket Smiley
« Utoljára szerkesztve: 2007. november 10. 18:16:03 pm írta stasis » Naplózva
collins
+8 év az autóm javára.
Administrator
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7123


18i 82/11 B6 81/11


« Válasz #451 Dátum: 2007. november 10. 18:14:16 pm »

nem hinném, hogy hülyének nézésről lenne szó!
Naplózva

"It is like an aircraft. If you replace parts and keep it up, it will go on forever."
stasis
Vendég
« Válasz #452 Dátum: 2007. november 10. 18:15:43 pm »

Feri ez így nem igaz!! Én is írtam, és még valaki más is, hogy pl. a bicskei az szuper volt!
De tali és tali között tényleg nagy különbség van! Ha évente lesz két-három nagy tali, ami egyrészt egésznapos, másrész vannak programok, akkor szerintem a kis taliknak is van helyük a naptárban rendszeresen.

Collins, a budapesti tali pontosan megmutatta a csapásirány, hogy milyen talikra van igényük az embereknek Smiley

Szerinted ki lesz olyan állat, aki ezek után több hónapnyi melóval, több tízezer zsebből fizetett forintból nagytalit csinál, ha kevesebb ember jön el rá, mint a spontán talikra ? Cheesy

Írtam is, hogy pls ne nézzétek madárnak a nagytali szervezőket Cheesy

A legtöbb taliszervező családos, vagy barátnővel / feleséggel rendelkező egyén, tehát biztos, hogy a felszabaduló pénzzel és szabadidővel tudnak jobb dolgokat is csinálni Smiley
« Utoljára szerkesztve: 2007. november 10. 18:18:20 pm írta stasis » Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #453 Dátum: 2007. november 10. 18:16:59 pm »

Beszéljetek arról inkább, hogy mikor lenne jó a következő tali, azt most inkább aktuálisabb Smiley
Naplózva
Boge
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3298


Ne vedd el!


« Válasz #454 Dátum: 2007. november 10. 18:46:15 pm »

Totális a félreértés szerintem.
Egy találkozó sikere nem egyenlő a résztvevők számával!!!
Mivel magyarországon Budapest a legnagyobb város, ezért értelemszerűen ott a legtöbb a cápa. Minél messzebb van egy tali Bp-től, annál kevesebben jönnek el. Pécs szép hely és van ott 2 db full restaurált cápa is, amit máshol még nem láttam (ettől még lehet), mégsem lennének 20-an egy talin. Ez van, ezen senki sem fog tudni változtatni. Sok Bp-i számára az ország véget ér 20Km-re a várostól. Nem lehet senkit sem kényszeríteni az utazásra, de ez a fő ok....szerintem
Én azért nem mentem erre a talira, mert nekem a Campona péntek délután otthonról 3-3.5 óra oda és kb 2-2.5 óra vissza, tehát kb 6 óra utazás + egy rakás káromkodás. Egy 2-3 órás beszélgetés most ennyit nem ért nekem, majd inkább a máskor.
Naplózva
VA E21
Vendég
« Válasz #455 Dátum: 2007. november 10. 19:01:52 pm »


tömören röviden..bár már indítottam ez ügyben egy topikot /ami belett ide olvasztva, de mind1/..szerintem sincs semmi gond a sűrűbb talikkal.. aki akar ,és számít neki ..eljön. De ezt Collins már kifejtette. ...és többet nem is szólnék bele..havonta egy szombat v. vasárnap.
Az ,hogy meg ennyien eljöttek..szerintem úgy kéne felfogni ,hogy igen is van rá igény és nem azon kéne "fáradozni", hogy "nelegyen" ennyi minitali. Erre meg mit mondjak, hogy a nagytalin x -en és a kistalin is x-en voltak ? Smiley ..talán épp a spontanitása volt a varázsa és ,hogy a fórumózók kiváncsiak egymásra és a kocsikra + az újabb élményekre.

Magyarul fogalmazva senki nem akar már jól szervezett nagytalikat. Csak nem értem, hogy miért ilyen későn, pont most, így kell ennek kiderülni. Megspóróltatok volna ezzel az információval 2 évet és rengeteg pénzt a nagy talik szervezőinek, ha már 2005-ben nyilvánvalóan közlitek az igényeket, és a 2003-2004-es Lurdys talikon meg nem mondjátok azt, hogy elegetek van az egy helyben állós talikból Smiley

Úgy is fogalmaznám, hogy budapesti minitali sikeressége után ha bárki is nagytali szervezésbe fog, az hülye Cheesy

Statis! Most komolyan? Erre neked mit mondjak? ... ha így akarnám ,akkor ezt írtam volna...
« Utoljára szerkesztve: 2007. november 10. 19:04:43 pm írta Indy » Naplózva
VA E21
Vendég
« Válasz #456 Dátum: 2007. november 10. 19:15:53 pm »

Beszéljetek arról inkább, hogy mikor lenne jó a következő tali, azt most inkább aktuálisabb Smiley

DECEMBER 16. VASÁRNAP ..Campona parkoló /de nekem tök mind1/ .. 18:00 -tól

Beszéltem erről.. remélem ezt nem érted félre Smiley
Naplózva
collins
+8 év az autóm javára.
Administrator
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7123


18i 82/11 B6 81/11


« Válasz #457 Dátum: 2007. november 10. 19:19:00 pm »

szerintem az már nagyon karácsony! inkább legyen egy héttel korábban. mit gondoltok?
Naplózva

"It is like an aircraft. If you replace parts and keep it up, it will go on forever."
bömbölő

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1536



« Válasz #458 Dátum: 2007. november 10. 19:21:49 pm »

Már bocsánatot kívánok. Mint találkozó szervező egyet kell értsek Ferivel.  MIvel érintett vagyok, így veszem a bátorságot hogy beleszóljak.
Megmondom őszintén a találkozó után nem voltam feldonódva. Ha visszanézem, hogy kb 40 jelentkezőből 25 jött el Sad, akkor ez csalódás. Ha úgy nézem, hogy szinte teljesen ismeretlenül  (a többség számára) elkezdtem szervezni és ehhez képest 25-en jöttetek, Smiley ez így másképp hangzik.
Tény, hogy amennyit tudtam megoldottam saját erőből, de persze a közösből is ki lett pótolva.  Mindenesetre aki csinált már ilyet, az tudja, hogy mi-mennyibe kerül.
Tény, hogy a tegnapi költségvetése és a nagytalik költségvetése egy kicsikét más. Kb mint egy Corsa meg egy hetes bömbi.
Lényeg, hogy biztosan szükséges ez is, de azért elgondolkodtató, hogy Pesttől 30 km-re már miért is nem jött el a társaság?
Naplózva
collins húga

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 453



« Válasz #459 Dátum: 2007. november 10. 19:26:21 pm »

Beszéljetek arról inkább, hogy mikor lenne jó a következő tali, azt most inkább aktuálisabb Smiley

DECEMBER 16. VASÁRNAP ..Campona parkoló /de nekem tök mind1/ .. 18:00 -tól

Beszéltem erről.. remélem ezt nem érted félre Smiley

nekem8. de tetszik az ötlet, mert akkor lenne egy karácsonyi tali! SmileyWink
Naplózva
TurbóDénes
Vendég
« Válasz #460 Dátum: 2007. november 10. 19:31:42 pm »

Én nem akarok beleszólni,mégis megtenném.

Előre is elnézést szeretnék kérni,mivel sajnos az idei évem egy trágya,így sajnos a 2 azaz kettő darab Kecskeméti minitalin kívül sajnos nem állt módomban több rendezvényen megjelennünk. Sad

De.

Én azt gondolom hogy ez a tegnapi (igen jólsikerült) Bp.minitali így elsőre vonzott effektíve sok cápást.
Nem biztos hogy minden egyes alkalommal meg fog tudni jelenni ennyi fórumos kolléga.
Másrészt ugye számolni kell a nem vagy nem aktív megjelentekkel is.Nem 1-en voltak. Smiley

Majd kialakul ennek is a rendje.
De szerintem ezt már más is leírta.

Másrészt nem kellene elkeseredni sem Bömbölőnek,sem pedig Boge-nak és Stasisnak sem.
Meg senkinek.
Megszervezett "nagytalikra" igenis szükség van.
Évente minimum akkor egy,nem pedig kettő vagy több.

Én inkább büszke vagyokazokra akik energiát és pénzösszeget fektettek egy "agyonszervezettmaxitalira",mintsem hogy hülyének nézzem Őket. Wink

Ne legyetek pesszimisták.
Nincs sem értelme,sem pedig okotok nincs rá.
Naplózva
Cápa730

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1043



« Válasz #461 Dátum: 2007. november 10. 19:34:14 pm »

Sziasztok!
A képek láttán nagyon jó kis tali lehetett!
Sajnálom hogy nem lehettem ott,de a következőre megyek még ha offal is,mert még elég sok idő míg a cápi elkészül!

Nálam elfértél volna, de tudod néma gyereknek az annya veri a f....  Smiley
Fiat.... Smiley
Erre gondoltam én is ; Smiley Cheesy

Egyébként majd elfelejtettem, köszi a csatit, meg mindent. Látom minden baj nélkül hazaértetek.
A Balaton hogy került a képbe?

A nagy Cápa biztosan akart egy kicsit uszikálni. Cheesy  Cheesy  Cheesy
Naplózva

BMW ÜBER ALLES ! coolsmiley sm_68 coolsmiley
06-30-264-5107
06-1-284-2905
bömbölő

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1536



« Válasz #462 Dátum: 2007. november 10. 19:44:13 pm »

Sziasztok!
A képek láttán nagyon jó kis tali lehetett!
Sajnálom hogy nem lehettem ott,de a következőre megyek még ha offal is,mert még elég sok idő míg a cápi elkészül!

Nálam elfértél volna, de tudod néma gyereknek az annya veri a f....  Smiley
Fiat.... Smiley
Erre gondoltam én is ; Smiley Cheesy

Egyébként majd elfelejtettem, köszi a csatit, meg mindent. Látom minden baj nélkül hazaértetek.
A Balaton hogy került a képbe?

A nagy Cápa biztosan akart egy kicsit uszikálni. Cheesy  Cheesy  Cheesy
Cheesy Cheesy Cheesy
Naplózva
VA E21
Vendég
« Válasz #463 Dátum: 2007. november 10. 19:48:50 pm »

Beszéljetek arról inkább, hogy mikor lenne jó a következő tali, azt most inkább aktuálisabb Smiley

DECEMBER 16. VASÁRNAP ..Campona parkoló /de nekem tök mind1/ .. 18:00 -tól

Beszéltem erről.. remélem ezt nem érted félre Smiley

nekem8. de tetszik az ötlet, mert akkor lenne egy karácsonyi tali! SmileyWink

Ezért mondtam ..még karácsony előtt , de a mostani után 1 hónappal.
Bömbölő: Le a kalappal tényleg elötetek a bicskei tali megszervezéséért ,lebonyolításáért ..stb.. ti tudjátok a legjobban Smiley nem nekem kell ecsetelnem.. Cheesy ..én elsőre voltam ,ilyen talin és nagyon megteccet pl. ahogy megköszönted a helyieknek is + ajandék formájában is, hogy segítettek /r'go nem a bunkó bmw-s megítélést hagytuk magünk mögött/..rendőrök, hang, művház ..bla bla ..pont ma néztem meg a videót. Ez a hozzáállás az ami mozgatja a nagytalikat..s hogy ilyen jó is lett. Tehát, nagy talikra ,igen is szükség van, főleg amíg ilyen remek gárda szervezi.. pénz? ezt meg meglehetne beszélni ,mondjuk a decemberi minitalin Cheesy ..ki kell találni egy összeget és becsengetjük.
Én megyek amire tudok..  
Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #464 Dátum: 2007. november 10. 19:50:47 pm »

Megszervezett "nagytalikra" igenis szükség van.


Boritékolom neked, hogy ezek után olyan minőségü talit, mint amit négyen összeraktunk Bicskén, már senki nem fog csinálni.

Pontosítok: senki nem lesz olyan hülye, egy ilyen budapesti tali után bármilyen, Bicske volumenü, és program mennyiségü találkozót csináljon.

De nem is baj.
Naplózva
Dannert

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 908



« Válasz #465 Dátum: 2007. november 10. 19:54:49 pm »

Megszervezett "nagytalikra" igenis szükség van.


Boritékolom neked, hogy ezek után olyan minőségü talit, mint amit négyen összeraktunk Bicskén, már senki nem fog csinálni.

Pontosítok: senki nem lesz olyan hülye, egy ilyen budapesti tali után bármilyen, Bicske volumenü, és program mennyiségü találkozót csináljon.

De nem is baj.

abbahagytad már a siránkozást?
Naplózva
bömbölő

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1536



« Válasz #466 Dátum: 2007. november 10. 19:57:17 pm »

Annak  kellene örülnünk, hogy mindezek ellenére (amiről itt fentebb szó volt) nagyon jól sikerült és ez tény. Köszönöm mindenkinek aki résztvett, és aki feldobta. Nagyon jó ötlet egyébként, pont ezért nem kellene ebből végleges következtetéseket levonni. Az biztos, hogy ha tudok akkor megyek én is.
Naplózva
collins húga

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 453



« Válasz #467 Dátum: 2007. november 10. 19:57:41 pm »

Stasis,

eddig mindenki azt nyilatkozta, h igenis KELLENEK a nagytalik. ebből azt következik, h azt közösség szeretné, h legyen nagytali, akkor hát miről beszélünk?
Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #468 Dátum: 2007. november 10. 19:58:11 pm »

Bömbölő: Le a kalappal tényleg elötetek a bicskei tali megszervezéséért ,lebonyolításáért ..stb.. ti tudjátok a legjobban Smiley nem nekem kell ecsetelnem.. Cheesy ..én elsőre voltam ,ilyen talin és nagyon megteccet pl. ahogy megköszönted a helyieknek is + ajandék formájában is, hogy segítettek /r'go nem a bunkó bmw-s megítélést hagytuk magünk mögött/..rendőrök, hang, művház ..bla bla ..pont ma néztem meg a videót. Ez a hozzáállás az ami mozgatja a nagytalikat..s hogy ilyen jó is lett. Tehát, nagy talikra ,igen is szükség van, főleg amíg ilyen remek gárda szervezi.. pénz? ezt meg meglehetne beszélni ,mondjuk a decemberi minitalin Cheesy ..ki kell találni egy összeget és becsengetjük.
Én megyek amire tudok..  

Indy:

Bömbölő, Boge, Steffe és jómagam baromi sokat melóztunk a talival. Én még aktivan emlékszek arra, hogy kb. 50 embert próbáltam győzködni msn-en, és több tucat embernek szóltam telefonon és privátban. Erre kínkeservesen összejön 25 ember.

Viktor meg hangosan körbekiált, hogy emberek, tali ! és jön 35 autó. Szerinted ezek után lesz olyan nagytali szervező, aki hülyét fog magából csinálni, és megint 2 hónapot fog tali szervezéssel tölteni ?

Nekem ezek a "tök jó volt Bicske, legyen megint nagytali" hozzászólások olyanak, hogy na srácok itt a munka, akkor fogjátok meg és vigyétek! Erre van az a mondás, hogy más f*szával könnyü a csalánt verni.

Már ne is haragudj, te ezek szerint tényleg nem érthető, amit mondunk : nem, nem fogunk nagy talikat csinálni, nem éri meg. A közösségnek kevés benzines, budapesti alkatrészbizniszelős talik kellenek, ezek után meglepődnék, ha a nagy öreg taliszervezők akár egy másodpercnyi időt, vagy 1 forintot is beleölnének következő nagytalikba.

Enyje már, ne tessék már minket hülyének nézni...

Inkább tessék annak örülni, hogy 2007-re végre összeállt budapesten egy olyan tali, ami a cápás közösség magas igényeit maximálisan lefedi. Fixáljátok le a helyet és az időt.
« Utoljára szerkesztve: 2007. november 10. 20:02:58 pm írta stasis » Naplózva
VA E21
Vendég
« Válasz #469 Dátum: 2007. november 10. 19:58:42 pm »

Megszervezett "nagytalikra" igenis szükség van.


Boritékolom neked, hogy ezek után olyan minőségü talit, mint amit négyen összeraktunk Bicskén, már senki nem fog csinálni.

Pontosítok: senki nem lesz olyan hülye, egy ilyen budapesti tali után bármilyen, Bicske volumenü, és program mennyiségü találkozót csináljon.

De nem is baj.

statis a saját nevedben beszélj lécci! ..ne másokéban!
Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #470 Dátum: 2007. november 10. 20:00:15 pm »

Stasis,

eddig mindenki azt nyilatkozta, h igenis KELLENEK a nagytalik. ebből azt következik, h azt közösség szeretné, h legyen nagytali, akkor hát miről beszélünk?

Johanna,

A közösség jót röhög, és 2 havi szervezéses 25 autós talira nyom válaszként egy 0 szervezéses 35 autós talit Smiley Innentől fogva senkit nem érdekel, hogy a közösség mit szeretne, hiszen a nagytali szervezők nem fognak sem időt se pénzt áldozni nagytalik szervezésében.

Viszont ti, a fiatalabb közösség ha akartok, nyugodtan szervezhettek ilyeneket. De az biztos, hogy a nagytalis csapat most egy időre biztosan besokalt.
Naplózva
VA E21
Vendég
« Válasz #471 Dátum: 2007. november 10. 20:00:31 pm »

Bömbölő: Le a kalappal tényleg elötetek a bicskei tali megszervezéséért ,lebonyolításáért ..stb.. ti tudjátok a legjobban Smiley nem nekem kell ecsetelnem.. Cheesy ..én elsőre voltam ,ilyen talin és nagyon megteccet pl. ahogy megköszönted a helyieknek is + ajandék formájában is, hogy segítettek /r'go nem a bunkó bmw-s megítélést hagytuk magünk mögött/..rendőrök, hang, művház ..bla bla ..pont ma néztem meg a videót. Ez a hozzáállás az ami mozgatja a nagytalikat..s hogy ilyen jó is lett. Tehát, nagy talikra ,igen is szükség van, főleg amíg ilyen remek gárda szervezi.. pénz? ezt meg meglehetne beszélni ,mondjuk a decemberi minitalin Cheesy ..ki kell találni egy összeget és becsengetjük.
Én megyek amire tudok..  

Indy:

Bömbölő, Boge, Steffe és jómagam baromi sokat melóztunk a talival. Én még aktivan emlékszek arra, hogy kb. 50 ember próbáltal győzködni msn-en, és több tucat embernek szóltam telefonon és privátban. Erre kínkeservesen összejön 25 ember.

Viktor meg hangosan körbekiált, hogy emberek, tali ! és jön 35 autó. Szerinted ezek után lesz olyan nagytali szervező, aki hülyét fog magából csinálni, és megint 2 hónapot fog tali szervezéssel tölteni ?

Nekem ezek a "tök jó volt Bicske, legyen megint nagytali" hozzászólások olyanak, hogy na srácok itt a munka, akkor fogjátok meg és vigyétek! Erre van az a mondás, hogy más f*szával könnyü a csalánt verni.

Már ne is haragudj, te ezek szerint tényleg nem érthető, amit mondunk : nem, nem fogunk nagy talikat csinálni, nem éri meg. A közösségnek kevés benzines, budapesti alkatrészbizniszelős talik kellenek, ezek után meglepődnék, ha a nagy öreg taliszervezők akár egy másodpercnyi időt, vagy 1 forintot is beleölnének következő nagytalikba.

Enyje már, ne tessék már minket hülyének nézni...

Inkább tessék annak örülni, hogy 2007-re végre összeállt budapesten egy olyan tali, ami a cápás közösség magas igényeit maximálisan lefedi. Fixáljátok le a helyet és az időt.

statis a saját nevedben beszélj lécci! ..ne másokéban!
Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #472 Dátum: 2007. november 10. 20:00:57 pm »

Annak  kellene örülnünk, hogy mindezek ellenére (amiről itt fentebb szó volt) nagyon jól sikerült és ez tény. Köszönöm mindenkinek aki résztvett, és aki feldobta. Nagyon jó ötlet egyébként, pont ezért nem kellene ebből végleges következtetéseket levonni. Az biztos, hogy ha tudok akkor megyek én is.

Ha lesz megint budapesti tali, én is eljövök. Végre nem nekünk kell szervezni Smiley
Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #473 Dátum: 2007. november 10. 20:01:50 pm »


statis a saját nevedben beszélj lécci! ..ne másokéban!

Ó, hidd el, hogy én nem csak a saját nevemben beszélek, tessék olvasni hozzászólásokat.
Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #474 Dátum: 2007. november 10. 20:02:28 pm »

Megszervezett "nagytalikra" igenis szükség van.


Boritékolom neked, hogy ezek után olyan minőségü talit, mint amit négyen összeraktunk Bicskén, már senki nem fog csinálni.

Pontosítok: senki nem lesz olyan hülye, egy ilyen budapesti tali után bármilyen, Bicske volumenü, és program mennyiségü találkozót csináljon.

De nem is baj.

abbahagytad már a siránkozást?

Elkezdted már a következő nagytali szervezését ? Kivettél már két hónao szabit, hogy megszervezd ? Smiley Szereztél már segitőket ? Vettél le a kártyáról mondjuk 30 ezer forintot ? Szólj ha megvan az időpont, szivesen eljönnék Smiley
« Utoljára szerkesztve: 2007. november 10. 20:09:13 pm írta stasis » Naplózva
TurbóDénes
Vendég
« Válasz #475 Dátum: 2007. november 10. 20:03:35 pm »

Megszervezett "nagytalikra" igenis szükség van.


Boritékolom neked, hogy ezek után olyan minőségü talit, mint amit négyen összeraktunk Bicskén, már senki nem fog csinálni.

Pontosítok: senki nem lesz olyan hülye, egy ilyen budapesti tali után bármilyen, Bicske volumenü, és program mennyiségü találkozót csináljon.

De nem is baj.

Édesapa.

Ne legyél így nekikeseredve kérlek.

A Nyitóbulin mindenki ott van. Smiley
Meg a záró bulin is. Cheesy

Egyszeri ekora létszámú minitaliból ne vonjon le senki messzemenő következtetéseket.
Természetesen nem akarok rosszmájú lenni,és jómagam is csak örülök ha sokan összejönnek egy-egy alkalmi minitalira,de nem törvényszrű egy egyszeri eset.

Jó?

Ha mindenki ilyen hamar nekszontyolodik mint Te akkor mi lesz? Wink

Én azt mondom,igenis kell egy Éves nagyobb összeröff.

Akkor evvel az erővel Boge is kútbavetheti magát?  Cheesy
Szerintem Nem.

És Te sem és senkisem.

Lassítsunk már egy kicsit az elkeseredéssel.
Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #476 Dátum: 2007. november 10. 20:06:06 pm »

Dénes:

Ugyanmár, ennek nincs semmi köze az "elkeseredéshez". Inkább ahhoz, hogyha ezek után bárki hülyét csinálhat magából, és csinálhat nagytalit, mi öregek biztos, hogy nem fogunk Smiley

Ha mindenki ilyen hamar nekszontyolodik mint Te akkor mi lesz?

Akkor mindenegyik nagytali szervezőnek több szabadideje lesz, és több pénze marad, amit a családjára fog tudni költeni Smiley Stasisnénak már szóltam, hogy kezdődik a kánaán, végre lesz szabadidőm, és egy kicsivel több pénzem marad. De fura, hogy nem tiltakozott Smiley

« Utoljára szerkesztve: 2007. november 10. 20:08:10 pm írta stasis » Naplózva
VA E21
Vendég
« Válasz #477 Dátum: 2007. november 10. 20:08:11 pm »


statis a saját nevedben beszélj lécci! ..ne másokéban!

Ó, hidd el, hogy én nem csak a saját nevemben beszélek, tessék olvasni hozzászólásokat.

vagy mond azt ,hogy ,kibasz..túl idegesít, hogy ide enyien eljöttek. A program színvonalát, meg felesleges szapúlnod, mert mindenki tudta, hogy itt nem várja semmi program ..de ezt úgy is kiforgathatod, hogy az embereknek erre van igénye és nem a nagytalikra, ha így jobban megfelel neked.
Bömbölő: ha kell szívesen besegítek nagytali szervezésben /anyagilag is/..félre értés ne essék ,nem statis helyére akarok lépni, csak ennek a siránkozásnak már véget lehetne vetni..és inkább örűlni kéne hogy ennyien összejöttünk.  De így elég nehéz.."hogy nem fog ezek után csinálni semmit senki" ..bla -bla

u.i.: ha akarod dobj át a vitafórumra /ahogy azt már tetted/
« Utoljára szerkesztve: 2007. november 10. 20:10:31 pm írta Indy » Naplózva
TurbóDénes
Vendég
« Válasz #478 Dátum: 2007. november 10. 20:10:54 pm »

Dénes:

Ugyanmár, ennek nincs semmi köze az "elkeseredéshez". Inkább ahhoz, hogyha ezek után bárki hülyét csinálhat magából, és csinálhat nagytalit, mi öregek biztos, hogy nem fogunk Smiley


Feri. Cheesy

Engem személy szerint elszomorít ha így gondolkodsz.
Ha elkeseredés,ha nem.
Tökmindegy.

Én egy percig sem érezném hülyének magam ha nekiállnék mondjuk gyüjtögetni,szervezkedni és megrendezni egy 1.Bajai Cápatalit,ahova mondjuk elcsattogna 20 ember 14 Cápával. Smiley

De Te tudod.
Nem foglak győzködni.

De ha lehülyézel,mert elverem a forintom kislétszámú agyonszervezett Talira, dühös leszek. grin Cheesy
Naplózva
Ehuszonegy
Vendég
« Válasz #479 Dátum: 2007. november 10. 20:13:04 pm »

Beszéljetek arról inkább, hogy mikor lenne jó a következő tali, azt most inkább aktuálisabb Smiley

DECEMBER 16. VASÁRNAP ..Campona parkoló /de nekem tök mind1/ .. 18:00 -tól

Beszéltem erről.. remélem ezt nem érted félre Smiley

nekem8. de tetszik az ötlet, mert akkor lenne egy karácsonyi tali! SmileyWink

És akkor kapnék mindenkitől ajándékot!
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 ... 97   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2011, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!