CápaBMW fórum
2024. március 28. 21:19:35 pm *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 4 5   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: I. tatabányai találkozó  (Megtekintve 106077 alkalommal)
kopasz

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1296


"Ragadozó"


« Dátum: 2008. június 22. 20:14:17 pm »

Sziasztok!

Mivel már régota tervezgetem,hogy szerveznem kéne egy rögtönzött talit itt nálunk Tatabányán,igy hát megpobálkozok vele.
Nekem tetszett a Hösök terén szervezett akcio, Wink,én egy szombati napra szeretném szervezni,kora délután,
mivel akkor már talán senki nem melozik,és nemkell hazasietni mert másnap munka.
julius bármelyik szombatjára gondoltam volna,amelyik nektek szimpatikus,és persze ami a lényeg
hogy minél többen eltudjatok jönni
Ha tetszik az ötlet nektek várom az észrevételeket,és,hogy melyik szombat lenne a legjobb mindenkinek
irjátok meg,és eldöntjük akkor mejik a legyen,és persze az idö pont,pl.: du. 17:00 vagy 18:00 stb...

elég nagy parkolo van ahova hivnálak titeket,nemzavarna senki,közelbe van egy mcdonald kajálda is,benzinkut.

megközelithetőség pofon egyszerü:

mindegy hogy Györ felöl vagy pest felöl érkezel az M1 autópályról a Tatabánya Centrum kijáratnál kell lejönni
és utánna jobbra kanyarodni a régi 100-as utra Vértesszöllős irányába,ha eljöttél jobbra onnan kb.200méter és már látszik
is a nagy parkolo/régi skála sztráda parkolo/. u.i:Pest-Tb-a kb 60-70km attol függ mejik részröl jössz,Györ-Tb
ugyszintén ekkora távra van,és fehérvártol is


Várom a válaszotokat,egyátalán teccik e az ötlet.
Vki irta h jo lenne mostanság egy ijen rögtönzött tali,részemröl nincs akadály Grin


Tisztelettel:Haab Gyula/kopasz/ 20/480-9678,ha kérdésed volna

Sziasztok sm_68 ek
« Utoljára szerkesztve: 2008. július 03. 20:11:06 pm írta collins » Naplózva
BMWWWW
Kicsi Én
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2325


Öreg járgány szivatóval indul


« Válasz #1 Dátum: 2008. június 23. 05:50:30 am »

Sziasztok!

Mivel már régota tervezgetem,hogy szerveznem kéne egy rögtönzött talit itt nálunk Tatabányán,igy hát megpobálkozok vele.
Nekem tetszett a Hösök terén szervezett akcio, Wink,én egy szombati napra szeretném szervezni,kora délután,
mivel akkor már talán senki nem melozik,és nemkell hazasietni mert másnap munka.
julius bármelyik szombatjára gondoltam volna,amelyik nektek szimpatikus,és persze ami a lényeg
hogy minél többen eltudjatok jönni
Ha tetszik az ötlet nektek várom az észrevételeket,és,hogy melyik szombat lenne a legjobb mindenkinek
irjátok meg,és eldöntjük akkor mejik a legyen,és persze az idö pont,pl.: du. 17:00 vagy 18:00 stb...

elég nagy parkolo van ahova hivnálak titeket,nemzavarna senki,közelbe van egy mcdonald kajálda is,benzinkut.

megközelithetőség pofon egyszerü:

mindegy hogy Györ felöl vagy pest felöl érkezel az M1 autópályról a Tatabánya Centrum kijáratnál kell lejönni
és utánna jobbra kanyarodni a régi 100-as utra Vértesszöllős irányába,ha eljöttél jobbra onnan kb.200méter és már látszik
is a nagy parkolo/régi skála sztráda parkolo/. u.i:Pest-Tb-a kb 60-70km attol függ mejik részröl jössz,Györ-Tb
ugyszintén ekkora távra van,és fehérvártol is


Várom a válaszotokat,egyátalán teccik e az ötlet.
Vki irta h jo lenne mostanság egy ijen rögtönzött tali,részemröl nincs akadály Grin


Tisztelettel:Haab Gyula/kopasz/ 20/480-9678,ha kérdésed volna

Sziasztok sm_68 ek
Szia, Kopasz!

Az ötlet nem rossz, abban a régióban alig van aktív tagunk, jó lenne egy kis népszerüsítés nekünk ott is!
A Bp.-i talin nem sikerült megismerkednem veled, pedig többek között ezért mentem ki, szeretek az írásokhoz arcokat társítani.
Valahogy pont elkerültük egymást.
Javasolnám, hogy a taglistában tarts egy bemutatkozást, a többiek is tudhassák ki is lennél, milyen a kocsid és még amit megosztasz velünk magadról.
Egyébként meg sok sikert a tali rendezéshez, egyetlen jó tanács, az időpontot kell nagyon jól kitalálni, hogy minél többen ott lehessenek.

Üdv, Viktor
Naplózva

pannon 9341256
Ezen hívj ha mersz!!!

Hidd el, hogy úgy lesz, és megtörténik!
csabE28
aki számodra

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1889


Szerelem, mert cápa!


« Válasz #2 Dátum: 2008. június 23. 13:30:26 pm »

Nekünk csak a juli 12 lenne jó. Még föl is vonulhatnánk (40-nel) Tatán a körforgalomig oszt vissza!
« Utoljára szerkesztve: 2008. június 23. 13:32:41 pm írta csabE28 » Naplózva

Aranka az én kis vasoxidkupackám!
kopasz

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1296


"Ragadozó"


« Válasz #3 Dátum: 2008. június 23. 18:17:20 pm »

Sziasztok!

Mivel már régota tervezgetem,hogy szerveznem kéne egy rögtönzött talit itt nálunk Tatabányán,igy hát megpobálkozok vele.
Nekem tetszett a Hösök terén szervezett akcio, Wink,én egy szombati napra szeretném szervezni,kora délután,
mivel akkor már talán senki nem melozik,és nemkell hazasietni mert másnap munka.
julius bármelyik szombatjára gondoltam volna,amelyik nektek szimpatikus,és persze ami a lényeg
hogy minél többen eltudjatok jönni
Ha tetszik az ötlet nektek várom az észrevételeket,és,hogy melyik szombat lenne a legjobb mindenkinek
irjátok meg,és eldöntjük akkor mejik a legyen,és persze az idö pont,pl.: du. 17:00 vagy 18:00 stb...

elég nagy parkolo van ahova hivnálak titeket,nemzavarna senki,közelbe van egy mcdonald kajálda is,benzinkut.

megközelithetőség pofon egyszerü:

mindegy hogy Györ felöl vagy pest felöl érkezel az M1 autópályról a Tatabánya Centrum kijáratnál kell lejönni
és utánna jobbra kanyarodni a régi 100-as utra Vértesszöllős irányába,ha eljöttél jobbra onnan kb.200méter és már látszik
is a nagy parkolo/régi skála sztráda parkolo/. u.i:Pest-Tb-a kb 60-70km attol függ mejik részröl jössz,Györ-Tb
ugyszintén ekkora távra van,és fehérvártol is


Várom a válaszotokat,egyátalán teccik e az ötlet.
Vki irta h jo lenne mostanság egy ijen rögtönzött tali,részemröl nincs akadály Grin


Tisztelettel:Haab Gyula/kopasz/ 20/480-9678,ha kérdésed volna

Sziasztok sm_68 ek
Szia, Kopasz!

Az ötlet nem rossz, abban a régióban alig van aktív tagunk, jó lenne egy kis népszerüsítés nekünk ott is!
A Bp.-i talin nem sikerült megismerkednem veled, pedig többek között ezért mentem ki, szeretek az írásokhoz arcokat társítani.
Valahogy pont elkerültük egymást.
Javasolnám, hogy a taglistában tarts egy bemutatkozást, a többiek is tudhassák ki is lennél, milyen a kocsid és még amit megosztasz velünk magadról.
Egyébként meg sok sikert a tali rendezéshez, egyetlen jó tanács, az időpontot kell nagyon jól kitalálni, hogy minél többen ott lehessenek.

Üdv, Viktor

Szia,Viktor

Köszi szépen,többek közt ezért is szeretnék talit szervezni,meg nálunk soha nemtörténik semmi Cheesy Shocked,pedig ott voltam a talin,BTC-545 a kocsim redszáma,a hátso ablakba kiraktam direkt a kopasz táblát hogy mindenki tudja ki vagyok
amugy raktam fel képet a taglistára+ott van a kocsim is meg ijesmi.
irtam is h nekem bármejik szombat jo lenne,kora du.án,akkor talán többen ráérnekű

üdv gyula
Naplózva
kopasz

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1296


"Ragadozó"


« Válasz #4 Dátum: 2008. június 23. 18:21:00 pm »

Nekünk csak a juli 12 lenne jó. Még föl is vonulhatnánk (40-nel) Tatán a körforgalomig oszt vissza!

juli 12?? Shocked Shocked,az csütörtök shocked huh,nem rossz ötlet a felvonulás,ha sokan eljönnének akár mehetnénk is egy kört a városba,de akár tatába is,
más idöpont nem is jo neked???vmejik szombat pl.
Naplózva
VA E21
Vendég
« Válasz #5 Dátum: 2008. június 23. 18:21:35 pm »

Amúgy júli 07 és 14 között a tatabányai tesco parkolóban leszünk..  Majd nézz ki.. nagy sárga kamion  Tongue
Naplózva
kopasz

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1296


"Ragadozó"


« Válasz #6 Dátum: 2008. június 23. 18:25:50 pm »

Amúgy júli 07 és 14 között a tatabányai tesco parkolóban leszünk..  Majd nézz ki.. nagy sárga kamion  Tongue

mé mi lessz ott???nemtok rola Sad de kinézek Grin
Naplózva
VA E21
Vendég
« Válasz #7 Dátum: 2008. június 23. 22:51:11 pm »

Amúgy júli 07 és 14 között a tatabányai tesco parkolóban leszünk..  Majd nézz ki.. nagy sárga kamion  Tongue

mé mi lessz ott???nemtok rola Sad de kinézek Grin
http://www.autoklub.hu/index.php?mid0=65&mid1=71 ..én itt nyomom kiegészítőként. Nem reklámozom,mert megvan róla a véleményem, csak linkeltem ,mert így eccerübb.
Naplózva
steffe

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2566



« Válasz #8 Dátum: 2008. június 23. 23:03:02 pm »

Amúgy júli 07 és 14 között a tatabányai tesco parkolóban leszünk..  Majd nézz ki.. nagy sárga kamion  Tongue

mé mi lessz ott???nemtok rola Sad de kinézek Grin
http://www.autoklub.hu/index.php?mid0=65&mid1=71 ..én itt nyomom kiegészítőként. Nem reklámozom,mert megvan róla a véleményem, csak linkeltem ,mert így eccerübb.
Hehe!!
Jösz te még idén Fehérvárra!!  knuppel2 knuppel2 knuppel2 knuppel2
Naplózva

steffe
Lütyő1
Lázadó

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5712



« Válasz #9 Dátum: 2008. június 24. 07:48:00 am »

Amúgy júli 07 és 14 között a tatabányai tesco parkolóban leszünk..  Majd nézz ki.. nagy sárga kamion  Tongue

mé mi lessz ott???nemtok rola Sad de kinézek Grin
http://www.autoklub.hu/index.php?mid0=65&mid1=71 ..én itt nyomom kiegészítőként. Nem reklámozom,mert megvan róla a véleményem, csak linkeltem ,mert így eccerübb.
Hehe!!
Jösz te még idén Fehérvárra!!  knuppel2 knuppel2 knuppel2 knuppel2

Van ott is tecsó..Roll Eyes)
Naplózva

E12-518;E23-728i;Trafi 601S
david520
Vendég
« Válasz #10 Dátum: 2008. június 24. 13:03:15 pm »

Szia Kopasz!
Örülök, hogy rászántad magad a találkára!
Legalább a környéken úszkáló cápáknak is lehetőségük lenne vadászni kicsit!
Ha valamiben tudok segíteni szólj és megoldjuk.
Amiről a múltkor beszéltünk sajna nem sikerült szereznem, de még nem veszett minden, rajta leszek!
Hajrá!
Naplózva
kopasz

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1296


"Ragadozó"


« Válasz #11 Dátum: 2008. június 24. 17:17:51 pm »

Amúgy júli 07 és 14 között a tatabányai tesco parkolóban leszünk..  Majd nézz ki.. nagy sárga kamion  Tongue

mé mi lessz ott???nemtok rola Sad de kinézek Grin
http://www.autoklub.hu/index.php?mid0=65&mid1=71 ..én itt nyomom kiegészítőként. Nem reklámozom,mert megvan róla a véleményem, csak linkeltem ,mert így eccerübb.
Hehe!!
Jösz te még idén Fehérvárra!!  knuppel2 knuppel2 knuppel2 knuppel2

Van ott is tecsó..Roll Eyes)

már mint nálunk???kettö is van bi bi Tongue Cheesy
Naplózva
kopasz

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1296


"Ragadozó"


« Válasz #12 Dátum: 2008. június 24. 17:24:09 pm »

Szia Kopasz!
Örülök, hogy rászántad magad a találkára!
Legalább a környéken úszkáló cápáknak is lehetőségük lenne vadászni kicsit!
Ha valamiben tudok segíteni szólj és megoldjuk.
Amiről a múltkor beszéltünk sajna nem sikerült szereznem, de még nem veszett minden, rajta leszek!
Hajrá!

Köszi Wink afro_,hát azon vok összejöjjön egy jo kis találka,csak eddig még senki nem jelezte konkrétan mikor volna neki jo
ha már meglesz a konkrét idö pont,akkor máshol is meghidetem a talit hátha..... Cool crazy2,remélem sikerül 553
Naplózva
Lütyő1
Lázadó

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5712



« Válasz #13 Dátum: 2008. június 24. 17:33:46 pm »

Amúgy júli 07 és 14 között a tatabányai tesco parkolóban leszünk..  Majd nézz ki.. nagy sárga kamion  Tongue

mé mi lessz ott???nemtok rola Sad de kinézek Grin
http://www.autoklub.hu/index.php?mid0=65&mid1=71 ..én itt nyomom kiegészítőként. Nem reklámozom,mert megvan róla a véleményem, csak linkeltem ,mert így eccerübb.
Hehe!!
Jösz te még idén Fehérvárra!!  knuppel2 knuppel2 knuppel2 knuppel2

Van ott is tecsó..Roll Eyes)

már mint nálunk???kettö is van bi bi Tongue Cheesy


Fehérvárra gondoltam, de igaz, nálatok is van..Sőt, sajna nálunk is...
Naplózva

E12-518;E23-728i;Trafi 601S
kopasz

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1296


"Ragadozó"


« Válasz #14 Dátum: 2008. június 24. 18:15:32 pm »

Lütyö,te neked mi a véleményed a talimról???eljönnél/jössz?Huh
Naplózva
VA E21
Vendég
« Válasz #15 Dátum: 2008. június 24. 21:09:34 pm »

Amúgy júli 07 és 14 között a tatabányai tesco parkolóban leszünk..  Majd nézz ki.. nagy sárga kamion  Tongue

mé mi lessz ott???nemtok rola Sad de kinézek Grin
http://www.autoklub.hu/index.php?mid0=65&mid1=71 ..én itt nyomom kiegészítőként. Nem reklámozom,mert megvan róla a véleményem, csak linkeltem ,mert így eccerübb.
Hehe!!
Jösz te még idén Fehérvárra!!  knuppel2 knuppel2 knuppel2 knuppel2

Van ott is tecsó..Roll Eyes)

már mint nálunk???kettö is van bi bi Tongue Cheesy

Nagy dicsőség  Evil
Naplózva
Lidérc
E21 Brothers mother

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 494



« Válasz #16 Dátum: 2008. június 24. 21:19:55 pm »

Amúgy júli 07 és 14 között a tatabányai tesco parkolóban leszünk..  Majd nézz ki.. nagy sárga kamion  Tongue

mé mi lessz ott???nemtok rola Sad de kinézek Grin
http://www.autoklub.hu/index.php?mid0=65&mid1=71 ..én itt nyomom kiegészítőként. Nem reklámozom,mert megvan róla a véleményem, csak linkeltem ,mert így eccerübb.
Hehe!!
Jösz te még idén Fehérvárra!!  knuppel2 knuppel2 knuppel2 knuppel2

Van ott is tecsó..Roll Eyes)

már mint nálunk???kettö is van bi bi Tongue Cheesy

Nagy dicsőség  Evil
Csak, hogy lezárjam a Tesco kérdést: hazánkban 38 db Tesco müködik.Pont.
Naplózva
VA E21
Vendég
« Válasz #17 Dátum: 2008. június 24. 21:24:12 pm »

Amúgy júli 07 és 14 között a tatabányai tesco parkolóban leszünk..  Majd nézz ki.. nagy sárga kamion  Tongue

mé mi lessz ott???nemtok rola Sad de kinézek Grin
http://www.autoklub.hu/index.php?mid0=65&mid1=71 ..én itt nyomom kiegészítőként. Nem reklámozom,mert megvan róla a véleményem, csak linkeltem ,mert így eccerübb.
Hehe!!
Jösz te még idén Fehérvárra!!  knuppel2 knuppel2 knuppel2 knuppel2

Van ott is tecsó..Roll Eyes)

már mint nálunk???kettö is van bi bi Tongue Cheesy

Nagy dicsőség  Evil
Csak, hogy lezárjam a Tesco kérdést: hazánkban 38 db Tesco müködik.Pont.
Ez alapjaiban forgatta meg a látásmódom , ezek az igen nívós nevü helyek iránt.. Tongue
Naplózva
M52B25
Vendég
« Válasz #18 Dátum: 2008. június 24. 21:25:46 pm »

már mint nálunk???kettö is van bi bi Tongue Cheesy
Nagy dicsőség  Evil
Csak, hogy lezárjam a Tesco kérdést: hazánkban 38 db Tesco müködik.Pont.
Árulhatják még a lejárt datoyát?  Evil
Naplózva
VA E21
Vendég
« Válasz #19 Dátum: 2008. június 24. 21:30:12 pm »

már mint nálunk???kettö is van bi bi Tongue Cheesy
Nagy dicsőség  Evil
Csak, hogy lezárjam a Tesco kérdést: hazánkban 38 db Tesco müködik.Pont.
Árulhatják még a lejárt datoyát?  Evil
meg a tesco gazdaságos ízű krémet is...      (táblán volt)  2funny   vaj akart lenni, sz.tem, de biztos finom. Kend a hajadra azt a gépzsírt..
Naplózva
M52B25
Vendég
« Válasz #20 Dátum: 2008. június 24. 21:32:16 pm »

már mint nálunk???kettö is van bi bi Tongue Cheesy
Nagy dicsőség  Evil
Csak, hogy lezárjam a Tesco kérdést: hazánkban 38 db Tesco müködik.Pont.
Árulhatják még a lejárt datoyát?  Evil
meg a tesco gazdaságos ízű krémet is...      (táblán volt)  2funny   vaj akart lenni, sz.tem, de biztos finom. Kend a hajadra azt a gépzsírt..
Én?

Én két dolgot szoktam venni a TESÓBAN.
Franciadrazsét meg Balfi ásványvizet.  Smiley

Bocs.Három.
Kasszánál mély lélegzet.  Grin
Naplózva
Lidérc
E21 Brothers mother

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 494



« Válasz #21 Dátum: 2008. június 24. 21:33:57 pm »

Szerintem szeptemberre kellene szervezni a talit. :icon_ok Most lesz a pesti, majd a salgótarjáni + szabadságok. Ne keseredj el Smiley, biztos lesz tali Tatabányán. Jó lenne egy kis program, hisz egy szép város, lenne látnivaló is. Sok sikert a szervezéshez! Azn
Naplózva
VA E21
Vendég
« Válasz #22 Dátum: 2008. június 24. 21:36:21 pm »

már mint nálunk???kettö is van bi bi Tongue Cheesy
Nagy dicsőség  Evil
Csak, hogy lezárjam a Tesco kérdést: hazánkban 38 db Tesco müködik.Pont.
Árulhatják még a lejárt datoyát?  Evil
meg a tesco gazdaságos ízű krémet is...      (táblán volt)  2funny   vaj akart lenni, sz.tem, de biztos finom. Kend a hajadra azt a gépzsírt..
Én?

Én két dolgot szoktam venni a TESÓBAN.
Franciadrazsét meg Balfi ásványvizet.  Smiley

Bocs.Három.
Kasszánál mély lélegzet.  Grin
nem dehogy .. a gyík aki megveszi... az nem az én gondom ,ha magadra ismertél ?  Evil


Naplózva
VA E21
Vendég
« Válasz #23 Dátum: 2008. június 24. 21:37:44 pm »

Szerintem szeptemberre kellene szervezni a talit. :icon_ok Most lesz a pesti, majd a salgótarjáni + szabadságok. Ne keseredj el Smiley, biztos lesz tali Tatabányán. Jó lenne egy kis program, hisz egy szép város, lenne látnivaló is. Sok sikert a szervezéshez! Azn
logikus...ami elhangzott  sm_68  ..így csak többen mennének!  Azn
Naplózva
Lütyő1
Lázadó

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5712



« Válasz #24 Dátum: 2008. június 25. 07:40:12 am »

Lütyö,te neked mi a véleményed a talimról???eljönnél/jössz?Huh

Részemről a szombat rendben van. Csak el kellene dönteni, hogy bp-en lesz tali akkor, vagy nálatok..Érdről mindegy merrefele megyek:Smiley)
Naplózva

E12-518;E23-728i;Trafi 601S
kopasz

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1296


"Ragadozó"


« Válasz #25 Dátum: 2008. június 25. 19:03:03 pm »

Nos tehát...
megprobálom,hátha sikerül... Shocked
 
A találkozóra 4 dátum és idö pont közül lehet választani,amik a következők:

-juli 5. szombat

-juli 12 szombat

-juli 19 szombat,ha itt sikerüne megszerveznem annak még külön örünék,ugyanis 20.-án van a szül.napom!!!!/29/egyben szül.napi ajándék volnátok ti akik eljöttö Cheesy 553 572 572 358 sm28

-juli 26 szombat

idöpontok:

-16:00

-17:00

-18:00

nekem bármelyik jo,irjátok meg melyik jobb nektek
 
én megtettem mindent,már csak rajtatok mulik

kopasz

Naplózva
VA E21
Vendég
« Válasz #26 Dátum: 2008. június 25. 19:24:44 pm »

Kopasz... Juli 18. Budapest tali..  Azt aug. 8-9 Bogetali.. Ezek után kellene sz.tem, mert úgy tuti a siker. Most egy kicsit zsúfi lenne.. Augusztus vége felé meg már mindenki úgy is várja, hogy legyen traccsparti..akár tatabányán is!
Ez csak egy vélemény , érvekkel! és nem lebeszélni akarlak... sm_68
Naplózva
kopasz

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1296


"Ragadozó"


« Válasz #27 Dátum: 2008. június 25. 20:17:42 pm »

köszi,gondoltam,és tudom mostanság leszz kettö is,de pl. én nembiztos h eltudok menni boge talira,vagy esetleg más,vagy akára pesti talra is vki nemtud menni,meg még kombinálhatnánk Cool Roll Eyes Shocked

ezért szeretnék vmelyik szombaton szervezni egyet,ASE ÉERDEKEL HA CSAK 10-EN JÖNNEK,VAGY CSAK 5-EN,DE LEGALÁBB ITT LENNÉNEK.

mégegyszer köszi a jotanácsokat,és ötleteket,rendes vagy.

Naplózva
collins húga

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 453



« Válasz #28 Dátum: 2008. június 25. 21:13:43 pm »

kopasz!

én sem szeretnélek lebeszélni vagy akár kioktatni, d sztem egy találkozónak akkor van értelme, ha minél többen vagyunk. Nem a mennyiségre megyünk, hanem hogy minél több ember megjelenjen! ha neked az megfelel, h kb. 5-6 autó lesz... miközben azugusztusban 2-szer ennyi lenne, akkor nyugodtan szervezd tovább  huh , d ezt sztem átkéne gondolni még1szer!  undecided
egy tatabányai találkozó egyébként nagyon jó ötlet, szép hely, kellemes odaautózni!!  Cool
!
további sok sikert a szervezéshez, de ahogy Viktor mondta, az időpont a legfontosabb!!
Naplózva
csmario

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2315



« Válasz #29 Dátum: 2008. június 25. 21:37:05 pm »

most mit izéltek? szervez egy talit most,akár 5-6 kocsival. de attól még mértne lehetne augusztusban is? huh
Naplózva

BMW e21 323i,BMW e30 325ix
Oldalak: [1] 2 3 4 5   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2011, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!