CápaBMW fórum
2024. április 20. 04:41:57 am *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... 48   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Autóvásárlási tanácsok  (Megtekintve 730454 alkalommal)
Thommy

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 737



« Válasz #390 Dátum: 2009. június 05. 17:01:31 pm »

pl:

Na mondjuk az eddigiek közül ez tűnik a legjobb vételnek... kérdés mennyi az annyi??

Konkrét árat még nem dumáltunk meg, van még sok más cucca is hozzá azoktól is függ, nomeg jó lenne élőben is látni, kipróbálni, de sajna ez jövő keddig egyáltalán nem fog menni. undecided
Naplózva

Thommy
Steam

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 274


« Válasz #391 Dátum: 2009. június 06. 09:19:19 am »

pl:

Na mondjuk az eddigiek közül ez tűnik a legjobb vételnek... kérdés mennyi az annyi??

Ez sem hibátlan autó.
De úgy adom el, h a leendő vevő teljes képet kapjon az állapotáról és ennek fényében döntsön.
Az ár meg az extráktól függ.
Naplózva
Ehuszonegy
Vendég
« Válasz #392 Dátum: 2009. június 06. 15:48:52 pm »

Thommy:

http://www.hasznaltauto.hu/3026853_bmw_320_6_1982
Naplózva
Boge
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3298


Ne vedd el!


« Válasz #393 Dátum: 2009. június 06. 18:20:33 pm »

Én is azt tudom mondani mint a legtöbben: a lényeg az hogy a bóde rendben legyen, mert manapság úgy néz ki a lakatos és a fényező kér a legtöbbet. Olcsóbból kijön egy igényes motor generál, mint egy telifény. Inkább köhögjön, füstöljön, de ne porladjon.
Naplózva
Lütyő1
Lázadó

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5712



« Válasz #394 Dátum: 2009. június 06. 18:39:40 pm »

Én is azt tudom mondani mint a legtöbben: a lényeg az hogy a bóde rendben legyen, mert manapság úgy néz ki a lakatos és a fényező kér a legtöbbet. Olcsóbból kijön egy igényes motor generál, mint egy telifény. Inkább köhögjön, füstöljön, de ne porladjon.

Úgybizony..Csak sajna a kaszni hibáit könnyebb eltussolni, mint a motorét...
Naplózva

E12-518;E23-728i;Trafi 601S
Thommy

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 737



« Válasz #395 Dátum: 2009. június 06. 20:14:38 pm »

Hát ez nem csúúnyaa  Shocked bár az autómata váltó nálam kizáró ok, utálom az autómatát.
Naplózva

Thommy
Thommy

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 737



« Válasz #396 Dátum: 2009. június 06. 20:18:06 pm »

Én is azt tudom mondani mint a legtöbben: a lényeg az hogy a bóde rendben legyen, mert manapság úgy néz ki a lakatos és a fényező kér a legtöbbet. Olcsóbból kijön egy igényes motor generál, mint egy telifény. Inkább köhögjön, füstöljön, de ne porladjon.

Úgybizony..Csak sajna a kaszni hibáit könnyebb eltussolni, mint a motorét...
Ennek 100%ig igazat kell adjak, de motorban is meg kaszniban is jó sok buktatót lehet találni sajna, mondjuk asszem mióta fórumot olvasgatom, több mindent észreveszek, hála az istápolásotoknak. angel  Roll Eyes
Naplózva

Thommy
Thommy

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 737



« Válasz #397 Dátum: 2009. június 06. 20:22:31 pm »

Hát ez nem csúúnyaa  Shocked bár az autómata váltó nálam kizáró ok, utálom az autómatát.
A másik meg az hogy ennél már 24Ft az átírás, az meg kicsit horror . 1561
Naplózva

Thommy
steffe

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2566



« Válasz #398 Dátum: 2009. június 06. 20:32:29 pm »

Hát ez nem csúúnyaa  Shocked bár az autómata váltó nálam kizáró ok, utálom az autómatát.
Könnyen cserélhető elem....
Én a helyedben nem foglalkoznék vele,mekkora a motor benne.....
Naplózva

steffe
Thommy

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 737



« Válasz #399 Dátum: 2009. június 06. 20:45:55 pm »

Hát ez nem csúúnyaa  Shocked bár az autómata váltó nálam kizáró ok, utálom az autómatát.
Könnyen cserélhető elem....
Én a helyedben nem foglalkoznék vele,mekkora a motor benne.....
Oké ki lehet cserélni, de akkor kéne egy jó 5ös váltó és egy pedálsor is ami megint pénzbe kerül. Sajna annyi tapasztalatom nincs az autószerelésben, hogy egy ilyet meg tudnék csinálni, legalábbis egyedül. A motor nem érdekelne, ez a kedvenc motorom bele, nagy is, erős is, 6 henger is csak a kassza nem végtelen!  undecided
Naplózva

Thommy
csabE28
aki számodra

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1889


Szerelem, mert cápa!


« Válasz #400 Dátum: 2009. június 07. 08:54:19 am »

A fö problémát én abban látom, hogy az E21-ek esetében sajnos a kasztni sokkal elöbb kezd el porladni mint a motor. Úgyhogy lepusztult motorú de jó kasztnijú E21 szerintem nem létezik legalábbis MO-on nemigen.
 Kint igen, ott vannak csodák. Csak kicsit mélyen zsebbe kell nyúlni... undecided

Megnéztem ezt a barnát, a full szuper garázsban tartottat... huh
A küszöb az porrá van rohadva legalábbis az első 1m biztosan, mert amikorra 20 centi magasan szétmállik a gyári első sárvédő addigra a küszöb is csupa luk, folyik bele a sár. Ilyenkorra már a kerékjáratban a tüzfal is megindul, rosszabb esetben már rég lukas, akkor pedig befolyik a sár a padlószönyeg alá és ott rohad örök vizes sötétben. Nem kell mondani a következményeit...
Szóval a barna is full külő-belső küszöbcserés, akkor már a hátsó ív felől sem lehet nagyon nyugodt az ember. Meg a szokásosak: első váznyulvány, hátsó dob és torony. Embarrassed
Kiindulásnak sokkal jobb, mint a fehér, az biztos! Ehhez azonban k. drága!
« Utoljára szerkesztve: 2009. június 07. 09:01:24 am írta csabE28 » Naplózva

Aranka az én kis vasoxidkupackám!
csabE28
aki számodra

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1889


Szerelem, mert cápa!


« Válasz #401 Dátum: 2009. június 07. 09:09:36 am »

Kicsit Photoshopban rámentem a képre, így kivilágosítva azért Ti is látjátok, hogy a barna bontószökevény.
Összehasonlításul a kék Anyámé. Kísérteties a hasonlóság a foltok esetében, és én tudom, hogy a kék szarrá van porladva. Gondolnátok a képről? Shocked


* oppá.jpg (83.05 KB, 572x286 - megtekintve 822 alkalommal.)

* tipikus.jpg (81.56 KB, 567x244 - megtekintve 902 alkalommal.)
Naplózva

Aranka az én kis vasoxidkupackám!
Thommy

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 737



« Válasz #402 Dátum: 2009. június 07. 10:45:31 am »

Kicsit Photoshopban rámentem a képre, így kivilágosítva azért Ti is látjátok, hogy a barna bontószökevény.
Összehasonlításul a kék Anyámé. Kísérteties a hasonlóság a foltok esetében, és én tudom, hogy a kék szarrá van porladva. Gondolnátok a képről? Shocked
Hát igen, így mindjárt más a leányzó fekvése, az a sárvédő sztem kuka, tiszta horpadás, az alja látszott a sötétebb képen is hogy ott valami gányolás van. Az a hátsó ív sem tetszik, az is horpadt.  undecided
Minden esetre írtam a tulajnak egy mailt, hogy látni szeretnék még róla képeket, remélem küld is...
Thx Csab  Smiley
Naplózva

Thommy
MR.V12

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6071


Üzemképtelenítő


« Válasz #403 Dátum: 2009. június 07. 18:21:47 pm »

Üdv.
Ma kis híján én is újra cápás lettem,de nem fértünk össze a cserével,legalábbis egyenlőre.Igaz az 1.8 miatt nem is nagyon erőltettem,de mégiscsak cápa.Ja,88-as 518i.
Pár kép.


* 518 cápi 001.jpg (107.02 KB, 640x480 - megtekintve 930 alkalommal.)

* 518 cápi 003.jpg (100.25 KB, 640x480 - megtekintve 915 alkalommal.)

* 518 cápi 006.jpg (104.07 KB, 640x480 - megtekintve 901 alkalommal.)

* 518 cápi 004.jpg (111.49 KB, 640x480 - megtekintve 906 alkalommal.)

* 518 cápi 008.jpg (105.35 KB, 640x480 - megtekintve 898 alkalommal.)

* 518 cápi 009.jpg (122.72 KB, 640x480 - megtekintve 910 alkalommal.)

* 518 cápi 010.jpg (96.11 KB, 640x480 - megtekintve 922 alkalommal.)

* 518 cápi 002.jpg (93.89 KB, 640x480 - megtekintve 913 alkalommal.)

* 518 cápi 011.jpg (91.4 KB, 640x480 - megtekintve 889 alkalommal.)

* 518 cápi 013.jpg (100.49 KB, 640x480 - megtekintve 882 alkalommal.)

* 518 cápi 014.jpg (93.15 KB, 640x480 - megtekintve 808 alkalommal.)
« Utoljára szerkesztve: 2009. június 07. 18:33:54 pm írta mr.v12 » Naplózva

"...súlyosan gyengeelméjű,a debilitás határán áll,iq-ja 20-30 közé tehető..."
"...fuss Forrest,fuss..."
"Vigyázat,sárkány van nálam,és nem félek használni!"
"...átkozott Coimbrák..."
Ne vitatkozz jó tündér,a kívánság,az kívánság,térdelj csak le szépen
collins
+8 év az autóm javára.
Administrator
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7122


18i 82/11 B6 81/11


« Válasz #404 Dátum: 2009. június 07. 18:32:00 pm »

de bácsi! épp te szoktad mondani, hogy ugrik bele nagyobb moci, oszt kész  afro
Naplózva

"It is like an aircraft. If you replace parts and keep it up, it will go on forever."
MR.V12

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6071


Üzemképtelenítő


« Válasz #405 Dátum: 2009. június 07. 19:06:50 pm »

de bácsi! épp te szoktad mondani, hogy ugrik bele nagyobb moci, oszt kész  afro

Persze,otthon van minden hozzá,itt nincs,meg már nem leszek itt annyit,hogy belefogjak.Úgy pont jó lenne,hogy megszabadulnék az auditól,és cápám is lenne,meg ha hazavinném használhatatlan lenne közúton,szóval "iccse-úccse",talán pár hét múlva,ha még meg lesz neki majd futok még egy kört. smiley
Naplózva

"...súlyosan gyengeelméjű,a debilitás határán áll,iq-ja 20-30 közé tehető..."
"...fuss Forrest,fuss..."
"Vigyázat,sárkány van nálam,és nem félek használni!"
"...átkozott Coimbrák..."
Ne vitatkozz jó tündér,a kívánság,az kívánság,térdelj csak le szépen
bento

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1035


I run the Death Star


« Válasz #406 Dátum: 2009. június 07. 21:39:48 pm »

Üdv.
Ma kis híján én is újra cápás lettem,de nem fértünk össze a cserével,legalábbis egyenlőre.Igaz az 1.8 miatt nem is nagyon erőltettem,de mégiscsak cápa.Ja,88-as 518i.
Pár kép.

szép!!! el kell hozni! oszt majd ugrik bele más moci...
Naplózva

e24 635csi 1984, "A legszebb cápa" díj nyertese (2008. Budaörs)
<(*¿*)>
MR.V12

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6071


Üzemképtelenítő


« Válasz #407 Dátum: 2009. június 07. 23:31:58 pm »

Üdv.
Ma kis híján én is újra cápás lettem,de nem fértünk össze a cserével,legalábbis egyenlőre.Igaz az 1.8 miatt nem is nagyon erőltettem,de mégiscsak cápa.Ja,88-as 518i.
Pár kép.

szép!!! el kell hozni! oszt majd ugrik bele más moci...

Inkább erre ráhaladok a tali után,ha meglesz még,mire regisztrálom itt annyiba lesz mint az 518i amit néztem.http://www.carandclassic.co.uk/car/C94798/
Itt már van miről beszélni,ha majd hazaviszem lesz pár kurrens alkatrész benne.
Naplózva

"...súlyosan gyengeelméjű,a debilitás határán áll,iq-ja 20-30 közé tehető..."
"...fuss Forrest,fuss..."
"Vigyázat,sárkány van nálam,és nem félek használni!"
"...átkozott Coimbrák..."
Ne vitatkozz jó tündér,a kívánság,az kívánság,térdelj csak le szépen
Sam8888

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5132



« Válasz #408 Dátum: 2009. június 09. 18:18:59 pm »

HELP PLZ!!!

Egy kis segítség kéne olyantól, aki jártas az APEH-ügyekben...


Szóval a helyzet: Vettem egy autót, adásvételi május 1.-ei, APEH záradékot tett rá március 1.-jével, tehát nem írathatom át... Voltam már bent az okmányirodában, de nem tudtak és nem is akartak segíteni a mocskok.

A kérdés: Mivan, ha írunk egy adásvételit pl február 25.-ikéről és azzal megyek be a tokmányirodába? Kapok pénzbírságot, mert nem írattam át 15 napon belül az autót az okés. Kérdés hogy mennyit, illetve, hogy a korábbi adásvételivel engedik-e átíratni a kocsit? Sad
Naplózva

2 ajtó 4 kerék 6 henger
Dénes
--Óvóbácsi--
Administrator
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6802


"BMWéhes"


WWW
« Válasz #409 Dátum: 2009. június 09. 19:14:56 pm »

HELP PLZ!!!

Egy kis segítség kéne olyantól, aki jártas az APEH-ügyekben...


Szóval a helyzet: Vettem egy autót, adásvételi május 1.-ei, APEH záradékot tett rá március 1.-jével, tehát nem írathatom át... Voltam már bent az okmányirodában, de nem tudtak és nem is akartak segíteni a mocskok.

A kérdés: Mivan, ha írunk egy adásvételit pl február 25.-ikéről és azzal megyek be a tokmányirodába? Kapok pénzbírságot, mert nem írattam át 15 napon belül az autót az okés. Kérdés hogy mennyit, illetve, hogy a korábbi adásvételivel engedik-e átíratni a kocsit? Sad

Nalátod!! Nekem pont ilyen problémám akadt, ma kaptam egy levelet......... Az eladóval nem így egyeztünk meg és hát nem örülök neki..........Beadta az adásvételit az ocsmányirodába......... Pedig megegyeztünk.......  angry Nekem is lesz bírságom, de nem tudom, hogy mennyi........ Holnap délben kiderül  angry  angry  angry

Mindegy, egyszer úgy is át kell rajta esni!!! Csak pont szar időben jött ez a 100 ezres kiadás, de vagy kifizetem, vagy kivonják a forgalomból és még több pénzbe lesz...... !!
Naplózva

70/627-5355
Thommy

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 737



« Válasz #410 Dátum: 2009. június 09. 21:51:56 pm »

Üdv mindenkinek, fejlemények a barna csodával kapcsolatban:

Az autó karosszériája jó állapotban van, az egyik küszöb 2 éve, a másik 4 éve lett cserélve (eredetire). A motornak szép hangja van. Lefényképeztük, majd holnap elküldöm a képeket. Egy kicsit csepegteti az olajat, de minimális mértékben. Természetesen nem új, hanem 27 éves az autó, ugyhogy pici  rozsdásodást lehet rajta találni.Ha módomban állna megtartanám, mert nagyon megbízható autó, de nekünk üzleti célra kombi autó kell.
Üdvözlettel: Lőrinczné
(Én nem hiszek neki Csab világosított képe után, vélemények?Huh)
Itt van a link még egyszer: http://www.hasznaltauto.hu/3026853_bmw_320_6_1982
Naplózva

Thommy
TraBence

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4521


+36 30 370 85 77


« Válasz #411 Dátum: 2009. június 09. 21:59:15 pm »

Üdv mindenkinek, fejlemények a barna csodával kapcsolatban:

Az autó karosszériája jó állapotban van, az egyik küszöb 2 éve, a másik 4 éve lett cserélve (eredetire). A motornak szép hangja van. Lefényképeztük, majd holnap elküldöm a képeket. Egy kicsit csepegteti az olajat, de minimális mértékben. Természetesen nem új, hanem 27 éves az autó, ugyhogy pici  rozsdásodást lehet rajta találni.Ha módomban állna megtartanám, mert nagyon megbízható autó, de nekünk üzleti célra kombi autó kell.
Üdvözlettel: Lőrinczné
(Én nem hiszek neki Csab világosított képe után, vélemények?Huh)
Itt van a link még egyszer: http://www.hasznaltauto.hu/3026853_bmw_320_6_1982

A bal küszöb fullra odavan... az enyémen 2003ban cserélt az előző tulaj és kivülről hasonlóan néz ki de porlad Sad ... Jövőre műszaki előtt kasznishoz megy a kocsi kb 3-4 hétre minimum... Sad
Naplózva

Bence
Lütyő1
Lázadó

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5712



« Válasz #412 Dátum: 2009. június 10. 10:51:52 am »

Üdv mindenkinek, fejlemények a barna csodával kapcsolatban:

Az autó karosszériája jó állapotban van, az egyik küszöb 2 éve, a másik 4 éve lett cserélve (eredetire). A motornak szép hangja van. Lefényképeztük, majd holnap elküldöm a képeket. Egy kicsit csepegteti az olajat, de minimális mértékben. Természetesen nem új, hanem 27 éves az autó, ugyhogy pici  rozsdásodást lehet rajta találni.Ha módomban állna megtartanám, mert nagyon megbízható autó, de nekünk üzleti célra kombi autó kell.
Üdvözlettel: Lőrinczné
(Én nem hiszek neki Csab világosított képe után, vélemények?Huh)
Itt van a link még egyszer: http://www.hasznaltauto.hu/3026853_bmw_320_6_1982

Ha eredetire cserélték a küszöböt, akkor semmit nem csináltak vele. Viccet félretéve:nem annyira az az érdekes, hogy milyen küszöbre cseréled(tudok olyan maszek küszöböt,ami jobban passzol, mint a gyári, és vastagabb az anyaga is),a technológián múlik az egész.Van olyan lakatos, aki ráteszi a régire, és innen nem is kell mesélnem a történetet gondolom. Van, aki le se kezeli belülről, és akad olyan is, amikor a többi lemez nincs kijavítva, ami hozzá kapcsolódik.Előfordul, hogy az üregvédő lukat se dugózzák le.Persze az se mindegy, mivel kezelik le belül, vagy mennyire dolgoznak alá kivül.Ráadásul mostanában egyre jobban elterjedt az a téveszme, hogy lánghegesztő cucc nem kell egy jó lakatosnak, mindent meg lehet oldani co-val.Na ez baromság.
Mindenesetre Csab képe elgondolkodtató,jól gondoldd meg,egyáltalán megér-e egy csalódást elutazni megnézni.
Naplózva

E12-518;E23-728i;Trafi 601S
Sam8888

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5132



« Válasz #413 Dátum: 2009. június 10. 11:17:58 am »

HELP PLZ!!!

Egy kis segítség kéne olyantól, aki jártas az APEH-ügyekben...


Szóval a helyzet: Vettem egy autót, adásvételi május 1.-ei, APEH záradékot tett rá március 1.-jével, tehát nem írathatom át... Voltam már bent az okmányirodában, de nem tudtak és nem is akartak segíteni a mocskok.

A kérdés: Mivan, ha írunk egy adásvételit pl február 25.-ikéről és azzal megyek be a tokmányirodába? Kapok pénzbírságot, mert nem írattam át 15 napon belül az autót az okés. Kérdés hogy mennyit, illetve, hogy a korábbi adásvételivel engedik-e átíratni a kocsit? Sad

Na akkor mégegyszer, hátha...

Ha az adásvételin korábbi dátum van, mint amikor záradék került a kocsira, akkor azt én még át tudom íratni?
Naplózva

2 ajtó 4 kerék 6 henger
gim_e12
Vendég
« Válasz #414 Dátum: 2009. június 10. 13:01:51 pm »

HELP PLZ!!!

Egy kis segítség kéne olyantól, aki jártas az APEH-ügyekben...


Szóval a helyzet: Vettem egy autót, adásvételi május 1.-ei, APEH záradékot tett rá március 1.-jével, tehát nem írathatom át... Voltam már bent az okmányirodában, de nem tudtak és nem is akartak segíteni a mocskok.

A kérdés: Mivan, ha írunk egy adásvételit pl február 25.-ikéről és azzal megyek be a tokmányirodába? Kapok pénzbírságot, mert nem írattam át 15 napon belül az autót az okés. Kérdés hogy mennyit, illetve, hogy a korábbi adásvételivel engedik-e átíratni a kocsit? Sad

Na akkor mégegyszer, hátha...

Ha az adásvételin korábbi dátum van, mint amikor záradék került a kocsira, akkor azt én még át tudom íratni?

Érzem hogy sz*r a helyzeted, de belegondoltál ebbe egy kicsit a másik oldalról?
Feltételezem az APEH sem hülye, ergo amikor "végrehajtott" március 1-jén, olyan dolgokat foglalt le amik akkor/azon a dátumon az adós nevén volt.
Ebből az következik, hogy ha ti most írtok egy korábbi dátumú adásvételit és te azzal átíratod egy másik okmányíirodában, akkor később esetleg nem csak a kocsit + átírást bukod, hanem az APEH téged is megb*sz okirathamisításért + hatóság félrevezetéséért + kitudja miért és ha szerencsés vagy felkerülsz mindenféle finom kis listákra, nem lehet hiteled, nem áll veled senki szóba.

Én a helyedben ezt megondolnám ér-e ennyit!

maga az elv. nem rossz, csak nagyon pofára lehet esni ezzel.
Naplózva
TraBence

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4521


+36 30 370 85 77


« Válasz #415 Dátum: 2009. június 10. 13:10:30 pm »

Na akkor mégegyszer, hátha...

Ha az adásvételin korábbi dátum van, mint amikor záradék került a kocsira, akkor azt én még át tudom íratni?

Érzem hogy sz*r a helyzeted, de belegondoltál ebbe egy kicsit a másik oldalról?
Feltételezem az APEH sem hülye, ergo amikor "végrehajtott" március 1-jén, olyan dolgokat foglalt le amik akkor/azon a dátumon az adós nevén volt.
Ebből az következik, hogy ha ti most írtok egy korábbi dátumú adásvételit és te azzal átíratod egy másik okmányíirodában, akkor később esetleg nem csak a kocsit + átírást bukod, hanem az APEH téged is megb*sz okirathamisításért + hatóság félrevezetéséért + kitudja miért és ha szerencsés vagy felkerülsz mindenféle finom kis listákra, nem lehet hiteled, nem áll veled senki szóba.

Én a helyedben ezt megondolnám ér-e ennyit!

maga az elv. nem rossz, csak nagyon pofára lehet esni ezzel.

Konzultálj egy ügyvéddel hogy mivel te kifizetted de átíratni nem tudod van e jogod elbontani és kiárulni legalább hogy ne bukj mert a tulaj hazudott.... tudtommal az adásvételi egyik sorában benne van hogy az eéadó kijeelnti a kocsi per és tehermentes!!!! Remélem ilyet írtatok... gey biztos ne hamisíts mert nem ér annyit az egész!
« Utoljára szerkesztve: 2009. július 06. 18:51:53 pm írta Promega » Naplózva

Bence
Sam8888

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5132



« Válasz #416 Dátum: 2009. június 10. 14:14:42 pm »

Érzem hogy sz*r a helyzeted, de belegondoltál ebbe egy kicsit a másik oldalról?
Feltételezem az APEH sem hülye, ergo amikor "végrehajtott" március 1-jén, olyan dolgokat foglalt le amik akkor/azon a dátumon az adós nevén volt.
Ebből az következik, hogy ha ti most írtok egy korábbi dátumú adásvételit és te azzal átíratod egy másik okmányíirodában, akkor később esetleg nem csak a kocsit + átírást bukod, hanem az APEH téged is megb*sz okirathamisításért + hatóság félrevezetéséért + kitudja miért és ha szerencsés vagy felkerülsz mindenféle finom kis listákra, nem lehet hiteled, nem áll veled senki szóba.

Én a helyedben ezt megondolnám ér-e ennyit!

maga az elv. nem rossz, csak nagyon pofára lehet esni ezzel.

Konzultálj egy ügyvéddel hogy mivel te kifizetted de átíratni nem tudod van e jogod elbontani és kiárulni legalább hogy ne bukj mert a tulaj hazudott.... tudtommal az adásvételi egyik sorában benne van hogy az eéadó kijeelnti a kocsi per és tehermentes!!!! Remélem ilyet írtatok... gey biztos ne hamisíts mert nem ér annyit az egész!

Nem hamisítanám! A tulajjal írnánk! Egyébként az adásvételim hivatalos, de sajnos ilyenkor semmisnek minősül.  Sad Embarrassed
« Utoljára szerkesztve: 2009. július 06. 18:51:34 pm írta Promega » Naplózva

2 ajtó 4 kerék 6 henger
Dénes
--Óvóbácsi--
Administrator
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6802


"BMWéhes"


WWW
« Válasz #417 Dátum: 2009. június 10. 14:45:29 pm »

Nem hamisítanám! A tulajjal írnánk! Egyébként az adásvételim hivatalos, de sajnos ilyenkor semmisnek minősül.  Sad Embarrassed

Íííííí bazzzzzz.....  Sad Egyre szarabbul hangzik !! Én ma szerencsére átestem az átíratáson......Ott hagytam egy vagon pénzt.....  angry  angry  angry Majdnem a tali is elmaradt számomra..... Inkább megtartottam az arra félretett pénzt és kölcsönkértem......  angry  angry  undecided  undecided  Sad
Naplózva

70/627-5355
Sam8888

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5132



« Válasz #418 Dátum: 2009. június 10. 15:38:49 pm »

Nem hamisítanám! A tulajjal írnánk! Egyébként az adásvételim hivatalos, de sajnos ilyenkor semmisnek minősül.  Sad Embarrassed

Íííííí bazzzzzz.....  Sad Egyre szarabbul hangzik !! Én ma szerencsére átestem az átíratáson......Ott hagytam egy vagon pénzt.....  angry  angry  angry Majdnem a tali is elmaradt számomra..... Inkább megtartottam az arra félretett pénzt és kölcsönkértem......  angry  angry  undecided  undecided  Sad

Mennyi volt neked a büntetés és mennyi nappal a határidő lejárta után írattad át?
Naplózva

2 ajtó 4 kerék 6 henger
Dénes
--Óvóbácsi--
Administrator
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6802


"BMWéhes"


WWW
« Válasz #419 Dátum: 2009. június 10. 15:57:17 pm »

Íííííí bazzzzzz.....  Sad Egyre szarabbul hangzik !! Én ma szerencsére átestem az átíratáson......Ott hagytam egy vagon pénzt.....  angry  angry  angry Majdnem a tali is elmaradt számomra..... Inkább megtartottam az arra félretett pénzt és kölcsönkértem......  angry  angry  undecided  undecided  Sad

Mennyi volt neked a büntetés és mennyi nappal a határidő lejárta után írattad át?

Hát az ocsmányiroda és a volt tulaj szerint 2009.május 8-án vettem... Június 9.-én kaptam meg a levelet, és mindent elintéztem, ma át is irattam... (Köszönöm mindenkinek aki segített !! )  Wink

Nem kaptam büntetést !! Viszont így is 100 ezer-be állt meg, + 2-3 ezer.....
« Utoljára szerkesztve: 2009. július 06. 18:51:12 pm írta Promega » Naplózva

70/627-5355
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... 48   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2011, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!