CápaBMW fórum
2024. április 25. 14:37:42 pm *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Indy féle találkozók  (Megtekintve 410975 alkalommal)
bömbölő

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1536



« Válasz #120 Dátum: 2008. szeptember 12. 20:55:55 pm »

Most mi a helyzet irigykedsz? " icon_idea "
Tudnék neveket akikre igen. Cheesy
Naplózva
Gisti
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4231



« Válasz #121 Dátum: 2008. szeptember 12. 20:58:07 pm »

Fúj Rossz!!!!
Naplózva

+36/70/77-97-815
E23 745i 
E39 525d touring
E46 320 Ci
Triumph Herald 13/60
Yamaha Fj 1200
bömbölő

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1536



« Válasz #122 Dátum: 2008. szeptember 12. 21:07:57 pm »

Fúj Rossz!!!!
Roll Eyes Cheesy angel
Naplózva
VA E21
Vendég
« Válasz #123 Dátum: 2008. szeptember 13. 01:37:44 am »

Én eddig bírtam.. még megvártam ,hogy Kox kocsijával a három részeg, húsevő állat visszatérjen. (Mike a sofőr, Kox és Gróf).. Nyugtáztam, hogy nem kenődtek fára, v. nem a helyi rendőrőrsre kell mennem értük.
Remélem már több hülyeséget nem csinálnak..felügyeletet átadtam Bubónak ..bár az ő tekintete sem volt v.mi meggyőző  undecided   
Összességében amúgy jó volt, sz.tem.. családias. A kert tele volt és az utca is.. majd körmölök, vannak képek is.. de most szunya és (Bömbölő és Gisti figyelmébe  Tongueicon_idea
Naplózva
Gisti
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4231



« Válasz #124 Dátum: 2008. szeptember 13. 09:33:09 am »

Én eddig bírtam.. még megvártam ,hogy Kox kocsijával a három részeg, húsevő állat visszatérjen. (Mike a sofőr, Kox és Gróf).. Nyugtáztam, hogy nem kenődtek fára, v. nem a helyi rend@rőrsre kell mennem értük.
Remélem már több hülyeséget nem csinálnak..felügyeletet átadtam Bubónak ..bár az ő tekintete sem volt v.mi meggyőző  undecided  
Összességében amúgy jó volt, sz.tem.. családias. A kert tele volt és az utca is.. majd körmölök, vannak képek is.. de most szunya és (Bömbölő és Gisti figyelmébe  Tongueicon_idea
Egészségetekre!
Naplózva

+36/70/77-97-815
E23 745i 
E39 525d touring
E46 320 Ci
Triumph Herald 13/60
Yamaha Fj 1200
V8 Szisandor
e21 v8 4.0

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1125



« Válasz #125 Dátum: 2008. szeptember 13. 10:02:27 am »

Én eddig bírtam.. még megvártam ,hogy Kox kocsijával a három részeg, húsevő állat visszatérjen. (Mike a sofőr, Kox és Gróf).. Nyugtáztam, hogy nem kenődtek fára, v. nem a helyi rend@rőrsre kell mennem értük.
Remélem már több hülyeséget nem csinálnak..felügyeletet átadtam Bubónak ..bár az ő tekintete sem volt v.mi meggyőző  undecided  
Összességében amúgy jó volt, sz.tem.. családias. A kert tele volt és az utca is.. majd körmölök, vannak képek is.. de most szunya és (Bömbölő és Gisti figyelmébe  Tongueicon_idea
Egészségetekre!

bocsi hogy nem szoltam ,mert kozbejott sokk dolog azert nemtudunk menni,de majddcsak 1x ottleszunk....jo a buli ugy gondolom.... szep ebredest mindenkinek habar az ejjel hideg volt ,gondolom a satrakban meg nincs kulso futees csak belso energia novelo szerek hatasara van melegebb.
hali
Naplózva

azert irok ekezetek nelkul mert csak ilyen a billentyuzetem van...

20-260-22-26
csirke 325i
Vendég
« Válasz #126 Dátum: 2008. szeptember 13. 10:26:18 am »

Köszi Indynek és az egész Varga családnak!  Smiley

Nagyon jó volt a buli és a társaság is!!!  553


A vacsora nagyon jól sikerült!!! Tisztelet Bubonak és Mike-nak!!!  sm_68

Sok új arcot ismertem meg!  Cheesy
Naplózva
collins
+8 év az autóm javára.
Administrator
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7123


18i 82/11 B6 81/11


« Válasz #127 Dátum: 2008. szeptember 13. 11:13:48 am »

Mi is csatlakoznánk!



Köszönjük a Varga családnak a vendéglátást, a kaja készítőknek a vacsorát, és mindenkinek aki eljött!



p.s. azon gondolkodtam, hogy a vespa-val Mike meg Graf hogy mentek haza... vajon Graf ölelte Mike-ot, és úgy repesztettek, vagy fordítva?  Evil
Naplózva

"It is like an aircraft. If you replace parts and keep it up, it will go on forever."
Mike
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4841


Csokihabanero :D


« Válasz #128 Dátum: 2008. szeptember 13. 14:26:38 pm »

Mi is csatlakoznánk!



Köszönjük a Varga családnak a vendéglátást, a kaja készítőknek a vacsorát, és mindenkinek aki eljött!



p.s. azon gondolkodtam, hogy a vespa-val Mike meg Graf hogy mentek haza... vajon Graf ölelte Mike-ot, és úgy repesztettek, vagy fordítva?  Evil

Szer lesz ám 1 foggal szotyizni! Cheesy
Naplózva

Főmordor.
Mike
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4841


Csokihabanero :D


« Válasz #129 Dátum: 2008. szeptember 13. 14:33:43 pm »

Minden nagyon király volt, köszönöm a lehetőséget.

Amúgy Bubó főzött, én csak segítettem, ennek köszönhetően kevésbé volt csípős. Cheesy
Naplózva

Főmordor.
Bubo E21

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1628



« Válasz #130 Dátum: 2008. szeptember 13. 14:44:30 pm »

Minden nagyon király volt, köszönöm a lehetőséget.

Amúgy Bubó főzött, én csak segítettem, ennek köszönhetően kevésbé volt csípős. Cheesy
Neked köszönhetően meg kevesebb nyenyő ment bele. Cheesy

Naplózva
Bubo E21

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1628



« Válasz #131 Dátum: 2008. szeptember 13. 14:45:03 pm »

Mi is csatlakoznánk!



Köszönjük a Varga családnak a vendéglátást, a kaja készítőknek a vacsorát, és mindenkinek aki eljött!



p.s. azon gondolkodtam, hogy a vespa-val Mike meg Graf hogy mentek haza... vajon Graf ölelte Mike-ot, és úgy repesztettek, vagy fordítva?  Evil

Szer lesz ám 1 foggal szotyizni! Cheesy
"Nekem zörögsz papírzacskó?" Smiley
Naplózva
steffe

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2566



« Válasz #132 Dátum: 2008. szeptember 13. 14:54:01 pm »

Mi is csatlakoznánk!



Köszönjük a Varga családnak a vendéglátást, a kaja készítőknek a vacsorát, és mindenkinek aki eljött!



p.s. azon gondolkodtam, hogy a vespa-val Mike meg Graf hogy mentek haza... vajon Graf ölelte Mike-ot, és úgy repesztettek, vagy fordítva?  Evil

Szer lesz ám 1 foggal szotyizni! Cheesy
"Nekem zörögsz papírzacskó?" Smiley
Na ne legyél már hiperaktiv!!Nyomjad a száz rugót!!  crazy2
Naplózva

steffe
Graf Spee
S.T.A.L.K.E.R.

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1558


06202342414


« Válasz #133 Dátum: 2008. szeptember 13. 15:24:42 pm »

Én szintén csak köszönetem szeretném kifejezni Indynek és családjának. Nagyon jó volt a tali.
Naplózva
Graf Spee
S.T.A.L.K.E.R.

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1558


06202342414


« Válasz #134 Dátum: 2008. szeptember 13. 15:25:48 pm »

p.s. azon gondolkodtam, hogy a vespa-val Mike meg Graf hogy mentek haza... vajon Graf ölelte Mike-ot, és úgy repesztettek, vagy fordítva?  Evil
Mike kocsival jött.
Naplózva
Apusch

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 350



WWW
« Válasz #135 Dátum: 2008. szeptember 13. 15:42:04 pm »

Mind Anyusch, Barátusch és magam nevében szeretném megköszönni a szervezőknek a péntek estét. Nagyon jó volt a hangulat, kiváló volt az elemózsia, egyébként pedig fantasztikusan éreztük magunkat, magam részéről egyébként pedig nagyon örülök, hogy megismerkedhettem a Varga családdal.
Naplózva

Öreg autó szivatóval indul...
collins
+8 év az autóm javára.
Administrator
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7123


18i 82/11 B6 81/11


« Válasz #136 Dátum: 2008. szeptember 13. 15:43:30 pm »


p.s. azon gondolkodtam, hogy a vespa-val Mike meg Graf hogy mentek haza... vajon Graf ölelte Mike-ot, és úgy repesztettek, vagy fordítva?  Evil
Szerintem pont úgy, ahogy a Dumb & Dumberben mentek..... Evil
Az nagyon beteg rész a filmben!!! De most, hogy mondod rájuk illik a leírás... Cheesy a nagy spanok!  Evil
Naplózva

"It is like an aircraft. If you replace parts and keep it up, it will go on forever."
Graf Spee
S.T.A.L.K.E.R.

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1558


06202342414


« Válasz #137 Dátum: 2008. szeptember 13. 15:46:09 pm »


p.s. azon gondolkodtam, hogy a vespa-val Mike meg Graf hogy mentek haza... vajon Graf ölelte Mike-ot, és úgy repesztettek, vagy fordítva?  Evil
Szerintem pont úgy, ahogy a Dumb & Dumberben mentek..... Evil
Áálj meg pisilnem kell  Grin Grin Grin
Naplózva
VA E21
Vendég
« Válasz #138 Dátum: 2008. szeptember 13. 20:07:50 pm »

Gép elé keveredtem..

Részünkről a megtiszt. ,hogy vendégül láthattunk titeket ("na azért még ne kezdjük el egymás fa@@át szo@ni" Tongue)
Többet soha  Evil

Nagy szerencsénk volt az időzítéssel.. most már elég cudar idő van kint  Roll Eyes

Blogolni, most nem fogok.. de itt egy lista érkezési sorrendben (sac/kb)

Durci
Lidérc
Bubo E21
Mike (WV Passat ..hahahahahah  Evil ezt jól eldugtuk a kertvégébe )
Shark - E24
Kanári - E36 (az orrtolós Tongue)
Peti E30 (Kanári társa  Evil) - E46 ,ha jól láttam
Kox - E21 viva forever kickstarter
A Grófúr (ki szétfejeli a sörösdobozt) - Vespa (A Graf Spee hadi zászlajával  - mi a krómlángokhoz hasonlóan ,itt is eltűnt Tongue )
Lütyő és kislánya - E28 (a hátsó sötétített lámpás extrás )
Apush, Anyus, Barátus - 02-us   (A kiállásért külön gratulátus!!! Tongue)
Rnie - E28 (az újságterítő Tongue)
Collins és (a mindjárt 16 éves........ Kox..készítsd magad Tongue) Johanna - E21
Petie28 és Viki - E28 2.4.D ..számukra igazi gázolajspórolós buli volt ..úgy 2 km  angel
Alias Csirke és Szami - "E36 coupe" ,de árulást hajtottak végre egy 1.4-es WV Poloval Tongue
Viktor és családja - E39
Colombo - E39
02 (Öltözékéből ítélve, egyenesen a Kapelából  Tongue) - Opel mitom én milyen új kombi...
 + még pár barátom (állt.oszt.társam) : Niki, Trilla, I.c.a. Dream    ..offokkal
Reggel 9-kor:
GimE12 - E32 ..q.jó az a kocsi  Cry Kösz, hogy oszthattam vele !  408
Scesh - E24 ..őt most ismertem meg igazán. Tök normális..bár nem meglepő  Tongue ..cápás
Csirke reggel is visszatért repetázni, Gézuka társaságában ,a strici mobillal - Coupe Merci Smiley

..remélem nem hagytam ki senkit!


Kox volt a legkitartóbb, ő ment el legkésőbb d.u. 3  tájékán, miután útjára löktük  Evil
Mindenkinek köszönöm, ki hozzájárult az este pozitív kimeneteléhez! R,go mindenki ,ki itt volt Smiley + kik reggel jöttek! Nem gondoltam volna, hogy komolyan gondoljál és lám!   ..és azoknak is kik sms - ben "voltak velünk"! (Bento, Imiteam). 

 + Köszönet az egész népkonyha üzemeltetésének! Mike, Bubo, Lidérc, Durci...
 + A fotókért apámnak!

Hát a fotók..ájájájjjj fergeteg Smiley  Holnap ,ha törik, ha szakad mennek fel a megosztómra! 

sm_68

u.i.: lesz még ilyen...eccer

Szerintem az elvekhez, hűek maradtunk ,mit még "nagymesterünk" ,formált szavakba.
Alkatrészbizniszelős (Thx Viktor a korm. művet ..Bentó te meg hívj a felnik végett!) és olcsóbenzines tali... 
« Utoljára szerkesztve: 2008. szeptember 13. 20:40:07 pm írta Indy » Naplózva
Regusch
Vendég
« Válasz #139 Dátum: 2008. szeptember 13. 20:32:58 pm »

A buli csúcs volt, köszönet a szervezőknek!
Mint "Anyusch", köszönöm a kiállásért járó gratulációt, legközelebb kalapozunk. (Apuschtól azóta is várom a működő tolatólámpát!!! Elvileg széria tartozék  Evil)
Naplózva
Boge
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3298


Ne vedd el!


« Válasz #140 Dátum: 2008. szeptember 13. 21:50:02 pm »

Ne rakjatok fel képet, nem kell 1220 1220 1220
Ha már nem tudtam ott lennei, legalább lássam, mit hagytam ki.
Naplózva
bento

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1035


I run the Death Star


« Válasz #141 Dátum: 2008. szeptember 14. 08:14:54 am »

Gép elé keveredtem..

Részünkről a megtiszt. ,hogy vendégül láthattunk titeket ("na azért még ne kezdjük el egymás fa@@át szo@ni" Tongue)
Többet soha  Evil

Nagy szerencsénk volt az időzítéssel.. most már elég cudar idő van kint  Roll Eyes

Blogolni, most nem fogok.. de itt egy lista érkezési sorrendben (sac/kb)

Durci
Lidérc
Bubo E21
Mike (WV Passat ..hahahahahah  Evil ezt jól eldugtuk a kertvégébe )
Shark - E24
Kanári - E36 (az orrtolós Tongue)
Peti E30 (Kanári társa  Evil) - E46 ,ha jól láttam
Kox - E21 viva forever kickstarter
A Grófúr (ki szétfejeli a sörösdobozt) - Vespa (A Graf Spee hadi zászlajával  - mi a krómlángokhoz hasonlóan ,itt is eltűnt Tongue )
Lütyő és kislánya - E28 (a hátsó sötétített lámpás extrás )
Apush, Anyus, Barátus - 02-us   (A kiállásért külön gratulátus!!! Tongue)
Rnie - E28 (az újságterítő Tongue)
Collins és (a mindjárt 16 éves........ Kox..készítsd magad Tongue) Johanna - E21
Petie28 és Viki - E28 2.4.D ..számukra igazi gázolajspórolós buli volt ..úgy 2 km  angel
Alias Csirke és Szami - "E36 coupe" ,de árulást hajtottak végre egy 1.4-es WV Poloval Tongue
Viktor és családja - E39
Colombo - E39
02 (Öltözékéből ítélve, egyenesen a Kapelából  Tongue) - Opel mitom én milyen új kombi...
 + még pár barátom (állt.oszt.társam) : Niki, Trilla, I.c.a. Dream    ..offokkal
Reggel 9-kor:
GimE12 - E32 ..q.jó az a kocsi  Cry Kösz, hogy oszthattam vele !  408
Scesh - E24 ..őt most ismertem meg igazán. Tök normális..bár nem meglepő  Tongue ..cápás
Csirke reggel is visszatért repetázni, Gézuka társaságában ,a strici mobillal - Coupe Merci Smiley

..remélem nem hagytam ki senkit!


Kox volt a legkitartóbb, ő ment el legkésőbb d.u. 3  tájékán, miután útjára löktük  Evil
Mindenkinek köszönöm, ki hozzájárult az este pozitív kimeneteléhez! R,go mindenki ,ki itt volt Smiley + kik reggel jöttek! Nem gondoltam volna, hogy komolyan gondoljál és lám!   ..és azoknak is kik sms - ben "voltak velünk"! (Bento, Imiteam). 

 + Köszönet az egész népkonyha üzemeltetésének! Mike, Bubo, Lidérc, Durci...
 + A fotókért apámnak!

Hát a fotók..ájájájjjj fergeteg Smiley  Holnap ,ha törik, ha szakad mennek fel a megosztómra! 

sm_68

u.i.: lesz még ilyen...eccer

Szerintem az elvekhez, hűek maradtunk ,mit még "nagymesterünk" ,formált szavakba.
Alkatrészbizniszelős (Thx Viktor a korm. művet ..Bentó te meg hívj a felnik végett!) és olcsóbenzines tali... 

bakker.. amúgy is fáj a szívem, de ezeket olvasva még jobban...  Cry
indy, ha van erőd, ezután az őszköszöntő party után kéne csinálnod egy tavaszköszöntős-szezonnyitóst is április környékén, én már most elkezdem vágni a centit!!!
Naplózva

e24 635csi 1984, "A legszebb cápa" díj nyertese (2008. Budaörs)
<(*¿*)>
Kox

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1361


Powered by rozsda


« Válasz #142 Dátum: 2008. szeptember 14. 09:55:14 am »

Köszönet az Indy familiának a vendéglátásért, a fimon kajáért, és a családias hangulatért! Nagyon jól éreztem magam, remélem tavasszal megismételjük.
A cápi természetesen megint megszivatott, de szerencsére volt aki betolja. Grin Hazafelé a soroksári úton  gyorsultam egy V10 -es Audi S8-al, a váltó sajna nem vette be a ketteset... Cry
Naplózva

hubraum = drehmoment -> großer hubraum = großes drehmoment -> kleiner hubraum = große scheisse
BMWWWW
Kicsi Én
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2325


Öreg járgány szivatóval indul


« Válasz #143 Dátum: 2008. szeptember 14. 11:28:51 am »

Mi is köszönjük a vendéglátást, de jólett volna, ha tényleg E39-essel lettünk volna!
A kaja tényleg Űber fasza volt elismerésem mindenkinek akinek része volt a vendéglátásban!!!
KÖSZI!!!

Most nem Virágéknál, hanem Vargáéknál égett a világ...
...de hol volt a rántott béka?
 
Naplózva

pannon 9341256
Ezen hívj ha mersz!!!

Hidd el, hogy úgy lesz, és megtörténik!
petie28
Vendég
« Válasz #144 Dátum: 2008. szeptember 14. 16:41:50 pm »

Köszönet az Indy családnak szuper kis buli volt klassz kajával meg minden,szóval jól éreztük magunkat!
Naplózva
TraBence

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4521


+36 30 370 85 77


« Válasz #145 Dátum: 2008. szeptember 14. 18:37:52 pm »

Mi is köszönjük a vendéglátást, de jólett volna, ha tényleg E39-essel lettünk volna!

Már majdnem irtam hogy, hogy lehetsz ilyen ...... hogy új verdas van és nem is szólsz Smiley
Naplózva

Bence
VA E21
Vendég
« Válasz #146 Dátum: 2008. szeptember 14. 19:30:25 pm »

sorry ,nálam az E39 = E34  Lips Sealed   

Most állok neki a képeknek! ..holnap utazom. Nagy a hiszti itthon, de ma fent lesznek..amint kész rikkantok Smiley
Naplózva
VA E21
Vendég
« Válasz #147 Dátum: 2008. szeptember 15. 00:44:19 am »

KÉPEK!!!

http://picasaweb.google.hu/indy.e21

Most főleg apám kezében kattogott a gép az ő érdeme...  Legalább páron, most rajta is vagyok Smiley
Sok a profil kép.. sokan utálnak saját magukkal szembesülni, itt most megtehetik (Johanna Smiley).
Jó szórakozást!

és a szokásos ízenlítő  Tongue :


* Capa__0221.JPG (53.26 KB, 886x591 - megtekintve 691 alkalommal.)

* Capa__0243.JPG (33.43 KB, 1181x591 - megtekintve 706 alkalommal.)
« Utoljára szerkesztve: 2008. szeptember 15. 00:53:24 am írta Indy » Naplózva
gim_e12
Vendég
« Válasz #148 Dátum: 2008. szeptember 15. 07:05:28 am »

Én is köszönöm a vendéglátást!
rántotta + friss kenyér sarok + kávé + ....

Indy: nagyon nincs mit. Örülök hogy tetszett.

Amikor reggel kezdett ébredezni a banda és volt egy kis élménybeszámoló, akkor már nagyon sajnáltam, hogy nem voltam ott este.. de majd legközelebb.
Naplózva
András

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 652



« Válasz #149 Dátum: 2008. szeptember 15. 09:45:28 am »

KÉPEK!!!

http://picasaweb.google.hu/indy.e21

Most főleg apám kezében kattogott a gép az ő érdeme...  Legalább páron, most rajta is vagyok Smiley
Sok a profil kép.. sokan utálnak saját magukkal szembesülni, itt most megtehetik (Johanna Smiley).
Jó szórakozást!

és a szokásos ízenlítő  Tongue :

sajnálom, hogy nem értem vissza Cry
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2011, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!