CápaBMW fórum
2024. április 19. 18:38:10 pm *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: BMW múzeumlátogatás 2.0  (Megtekintve 32695 alkalommal)
Promega
Administrator
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3724



« Dátum: 2009. január 15. 08:39:43 am »

A BMW múzeumlátogatással kapcsolatban felmerült ötletek, kérdések számára.
Naplózva
02
**Moderátor**

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1758



« Válasz #1 Dátum: 2009. január 15. 09:29:44 am »

Érdekel valakit a téma? Mondjuk én előbb megnézem hogy kik is jelentkeznek, és csak utána döntök, hogy megyek e... Evil
Naplózva
collins
+8 év az autóm javára.
Administrator
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7122


18i 82/11 B6 81/11


« Válasz #2 Dátum: 2009. január 15. 10:49:15 am »

mikor mész a három hetes túrádra?  Azn
Naplózva

"It is like an aircraft. If you replace parts and keep it up, it will go on forever."
02
**Moderátor**

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1758



« Válasz #3 Dátum: 2009. január 15. 11:18:53 am »

mikor mész a három hetes túrádra?  Azn

Szerintem most nem megyek, elég sok a meló... Ezért akarok menni munichbe, hogy kompenzáljam valamivel... Evil
Naplózva
toi

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1379


Alpina fan


« Válasz #4 Dátum: 2009. január 15. 11:41:50 am »

Érdekel valakit a téma? Mondjuk én előbb megnézem hogy kik is jelentkeznek, és csak utána döntök, hogy megyek e... Evil


Rám számíthatsz  Evil ha te mészbiztos megyek.Csak azért,hogy szekáljalak Evil Meg ezt a csákányos témát lezsíroznánk Cheesy

Amit most írok a lehető legjobb indulattal teszem.Nem féltékenység v. félrevezetés.
Kétszer voltam a Bmw múzeumban a Magyar Bmw Autóklubbal.
Első túra:nagyon nagy buli 2 napos jó cspat+szállás.A múzeumtól sokkal többet vártam,a régiekből kiállítva 02 turbo,Isetta,e-9 Batmobil,Forma 2,e-23,e-23 motorblokk,501,Dixi,e-21 Gruppe?, és ezekután csak az újak,és sok plakát.Volt egypár motor metszet,és ami érdekes volt számomra 16 hengeres csónak motor meg a csillag repülőgépmotor.
A múzeum aulájában rengeteg modell,új szevízkönyv,ruházat,óra ékszer.Nagyon drágán  Cry
A lényeg tetszett szép,hiányoltam a régi autók számát,de minden rendben volt.Fotózni nehéz,érdekesek a fényviszonyok.Mindez 96-ban történt.

Második túra:szintén Bmw kulbbal,már az újgazdag nekem semmi sem drága csapattal.Szintén 2 napos,cak itt pluszba meghívták a klubbot a Mobile Tradicion múzeumba  2014 2014 2014 ezért mentem.
Persze ez elmaradt nem a mi hibánkból.Lelombozódás  Embarrassed irány a város.Nézelődés irigykedés,minimális vásárlás a részemről.Ebéd után vissza a múzeumhoz időre.Amit teljesen felújítottak.
Az aula része ugyan az picit világosabb.Jegy megvesz,irány a körfolyosós tárlatnézés.
Döbbenet,nézelődök a régieknek nyomát nem láttam mintha kiciánozták volna őket.Később megpill. egy 02-est na neki örültem a legjobban.Amúgy semmi,de szomorúság az igen.Én többet biztos nem megyek,ez történt 2004-ben.Ezért biztos nem. undecided

Ha sikerülne és mennétek,lehet más a leosztás.Ezek az én tapasztalataim.Nem biztos,hogy nem változtattak az autókon ill. az elrendezésen.
Ha tehetitek a Mobile Traditiont nézzétek meg inkább.Valahol van prosim róla,és van ismerős aki volt.Csak áradozik róla.Van krómgép dögivel az újak kizárva.
A múzemumtól gyalog megközelíthető.
Mégegyszer jó szervezkedést és élményekben gazdag kintöltött napokat kívánok,minél több látnivalóval  Wink  
Naplózva

750ia
02
**Moderátor**

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1758



« Válasz #5 Dátum: 2009. január 15. 12:21:19 pm »

Érdekel valakit a téma? Mondjuk én előbb megnézem hogy kik is jelentkeznek, és csak utána döntök, hogy megyek e... Evil


Rám számíthatsz  Evil ha te mészbiztos megyek.Csak azért,hogy szekáljalak Evil Meg ezt a csákányos témát lezsíroznánk Cheesy

Amit most írok a lehető legjobb indulattal teszem.Nem féltékenység v. félrevezetés.
Kétszer voltam a Bmw múzeumban a Magyar Bmw Autóklubbal.
Első túra:nagyon nagy buli 2 napos jó cspat+szállás.A múzeumtól sokkal többet vártam,a régiekből kiállítva 02 turbo,Isetta,e-9 Batmobil,Forma 2,e-23,e-23 motorblokk,501,Dixi,e-21 Gruppe?, és ezekután csak az újak,és sok plakát.Volt egypár motor metszet,és ami érdekes volt számomra 16 hengeres csónak motor meg a csillag repülőgépmotor.
A múzeum aulájában rengeteg modell,új szevízkönyv,ruházat,óra ékszer.Nagyon drágán  Cry
A lényeg tetszett szép,hiányoltam a régi autók számát,de minden rendben volt.Fotózni nehéz,érdekesek a fényviszonyok.Mindez 96-ban történt.

Második túra:szintén Bmw kulbbal,már az újgazdag nekem semmi sem drága csapattal.Szintén 2 napos,cak itt pluszba meghívták a klubbot a Mobile Tradicion múzeumba  2014 2014 2014 ezért mentem.
Persze ez elmaradt nem a mi hibánkból.Lelombozódás  Embarrassed irány a város.Nézelődés irigykedés,minimális vásárlás a részemről.Ebéd után vissza a múzeumhoz időre.Amit teljesen felújítottak.
Az aula része ugyan az picit világosabb.Jegy megvesz,irány a körfolyosós tárlatnézés.
Döbbenet,nézelődök a régieknek nyomát nem láttam mintha kiciánozták volna őket.Később megpill. egy 02-est na neki örültem a legjobban.Amúgy semmi,de szomorúság az igen.Én többet biztos nem megyek,ez történt 2004-ben.Ezért biztos nem. undecided

Ha sikerülne és mennétek,lehet más a leosztás.Ezek az én tapasztalataim.Nem biztos,hogy nem változtattak az autókon ill. az elrendezésen.
Ha tehetitek a Mobile Traditiont nézzétek meg inkább.Valahol van prosim róla,és van ismerős aki volt.Csak áradozik róla.Van krómgép dögivel az újak kizárva.
A múzemumtól gyalog megközelíthető.
Mégegyszer jó szervezkedést és élményekben gazdag kintöltött napokat kívánok,minél több látnivalóval  Wink  



Most szerintem már más lehet a tészta az átépítés után...

http://www.bmw-museum.de/home.php?language=DE
Naplózva
VA E21
Vendég
« Válasz #6 Dátum: 2009. január 15. 13:19:11 pm »

Érdekel valakit a téma? Mondjuk én előbb megnézem hogy kik is jelentkeznek, és csak utána döntök, hogy megyek e... Evil
Nincs mit te gyík, ha már nem vetted a fáradságot, hogy levajazd Promival ezt a topicot  Wink
Én komolyan gondolnám a részvételt, akár többed magammal!
Egy két kép, máshonnan :


* 829091.jpg (60.99 KB, 1024x683 - megtekintve 1372 alkalommal.)

* 829105.jpg (79.29 KB, 683x1024 - megtekintve 1259 alkalommal.)
Naplózva
02
**Moderátor**

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1758



« Válasz #7 Dátum: 2009. január 15. 13:33:38 pm »

Na most hogy ilyen ügyi vagy, kezdjük el írni hogy rajtunk kívül érdekel e valakit egy ilyen projekt..., mert ennek függvényében lehetne elkezdeni szervezni. Nagyjából kellene látni hogy hányan lennénk...
1. 02
2. Indy
Naplózva
Bubo E21

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1628



« Válasz #8 Dátum: 2009. január 15. 13:47:22 pm »

BMW múzeum látogatás
1. 02
2. Indy
3. Bubo
Naplózva
VA E21
Vendég
« Válasz #9 Dátum: 2009. január 15. 14:31:14 pm »


BMW múzeum látogatás
1. 02
2. Indy
3. Bubo
4. Durci

Naplózva
steffe

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2566



« Válasz #10 Dátum: 2009. január 15. 18:21:51 pm »

Nem lehetne,hogy olyan április közepén mennyünk??
Monnyuk ide nekem nem sok münchen!!
Naplózva

steffe
Bubo E21

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1628



« Válasz #11 Dátum: 2009. január 15. 18:27:01 pm »

Nem lehetne,hogy olyan április közepén mennyünk??
Monnyuk ide nekem nem sok münchen!!
Időpontból még nincs konkrét úgy tudom.
Naplózva
Dénes
--Óvóbácsi--
Administrator
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6802


"BMWéhes"


WWW
« Válasz #12 Dátum: 2009. január 15. 21:22:00 pm »

Én is nagyon szívesen benne lennék!  Evil de még nem írom magam be, a listába  undecided
Naplózva

70/627-5355
bento

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1035


I run the Death Star


« Válasz #13 Dátum: 2009. január 15. 22:55:43 pm »

Én szívesen megyek! Persze az időpont nem mindegy. Nekem legjobb valamikor júni-júli lenne, akkor úgyis kell mennem vizsgáztatni a vasat valahova passau környékére, onnan már érezni a hofbrauhaus szagát...  laugh
Naplózva

e24 635csi 1984, "A legszebb cápa" díj nyertese (2008. Budaörs)
<(*¿*)>
TraBence

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4521


+36 30 370 85 77


« Válasz #14 Dátum: 2009. január 15. 23:07:24 pm »

Én szívesen megyek! Persze az időpont nem mindegy. Nekem legjobb valamikor júni-júli lenne, akkor úgyis kell mennem vizsgáztatni a vasat valahova passau környékére, onnan már érezni a hofbrauhaus szagát...  laugh

Van aki intézi a Műszakit mert haverom PAssau mellett lakozik Smiley
Naplózva

Bence
bento

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1035


I run the Death Star


« Válasz #15 Dátum: 2009. január 16. 00:02:18 am »

Én szívesen megyek! Persze az időpont nem mindegy. Nekem legjobb valamikor júni-júli lenne, akkor úgyis kell mennem vizsgáztatni a vasat valahova passau környékére, onnan már érezni a hofbrauhaus szagát...  laugh

Van aki intézi a Műszakit mert haverom PAssau mellett lakozik Smiley

aha, a cég, ahol bérlem a verdát, mindent intéz, csak oda kell gurulnom
köszi!!
Naplózva

e24 635csi 1984, "A legszebb cápa" díj nyertese (2008. Budaörs)
<(*¿*)>
scses

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 554



« Válasz #16 Dátum: 2009. január 16. 00:04:48 am »


BMW múzeum látogatás
1. 02
2. Indy
3. Bubo
4. Durci
5. Scses

Naplózva
02
**Moderátor**

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1758



« Válasz #17 Dátum: 2009. január 16. 10:43:47 am »

Gyerekek!
Én úgy gonoltam, hogy még most Januárban, max febr. elején, mert én nem tudok sajnos előr e tervezni. Tavasszal általában már melósak a hétvégéim is, és előre kiszámíthatatlan... Tehát én sajnos most nem tudom azt mondani, hogy akkor március 21-23...
Naplózva
Boge
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3298


Ne vedd el!


« Válasz #18 Dátum: 2009. január 16. 20:53:03 pm »

Gyerekek!
Én úgy gonoltam, hogy még most Januárban, max febr. elején, mert én nem tudok sajnos előr e tervezni. Tavasszal általában már melósak a hétvégéim is, és előre kiszámíthatatlan... Tehát én sajnos most nem tudom azt mondani, hogy akkor március 21-23...


A Y.M.C.A. kórusban való éneklése mióta számít munkának?  Evil Evil Evil
Naplózva
Lütyő1
Lázadó

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5712



« Válasz #19 Dátum: 2009. január 17. 08:32:13 am »

Gyerekek!
Én úgy gonoltam, hogy még most Januárban, max febr. elején, mert én nem tudok sajnos előr e tervezni. Tavasszal általában már melósak a hétvégéim is, és előre kiszámíthatatlan... Tehát én sajnos most nem tudom azt mondani, hogy akkor március 21-23...


A Y.M.C.A. kórusban való éneklése mióta számít munkának?  Evil Evil Evil

 eusa_clap eusa_clap eusa_clap

Nem az a munka, hanem ami utánna jön:Smiley)
Naplózva

E12-518;E23-728i;Trafi 601S
VA E21
Vendég
« Válasz #20 Dátum: 2009. január 17. 15:55:38 pm »

Gyerekek!
Én úgy gonoltam, hogy még most Januárban, max febr. elején, mert én nem tudok sajnos előr e tervezni. Tavasszal általában már melósak a hétvégéim is, és előre kiszámíthatatlan... Tehát én sajnos most nem tudom azt mondani, hogy akkor március 21-23...


A Y.M.C.A. kórusban való éneklése mióta számít munkának?  Evil Evil Evil


 eusa_clap eusa_clap eusa_clap

Nem az a munka, hanem ami utánna jön:Smiley)
Mindig is irigyeltem az olyanokat, kiknek a munkája a hobbyja  Evil
Naplózva
Lütyő1
Lázadó

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5712



« Válasz #21 Dátum: 2009. január 17. 19:33:43 pm »

Gyerekek!
Én úgy gonoltam, hogy még most Januárban, max febr. elején, mert én nem tudok sajnos előr e tervezni. Tavasszal általában már melósak a hétvégéim is, és előre kiszámíthatatlan... Tehát én sajnos most nem tudom azt mondani, hogy akkor március 21-23...


A Y.M.C.A. kórusban való éneklése mióta számít munkának?  Evil Evil Evil


 eusa_clap eusa_clap eusa_clap

Nem az a munka, hanem ami utánna jön:Smiley)
Mindig is irigyeltem az olyanokat, kiknek a munkája a hobbyja  Evil

 2funny
Naplózva

E12-518;E23-728i;Trafi 601S
Promega
Administrator
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3724



« Válasz #22 Dátum: 2009. január 18. 08:02:11 am »

 sm_69 sm_69
maradjunk a témánál!
Naplózva
VA E21
Vendég
« Válasz #23 Dátum: 2009. január 19. 16:12:29 pm »

sm_69 sm_69
maradjunk a témánál!


Látom Promega írt a topicba. Bár már némi sejtéssel nyitottam meg a mondandóját illetően. Nem csalódtam :  Off topic!   Evil
Nem cikizlek, félre ne érts! Így helyes, csak hozzászólásaid 80% -a rendőri intézkedés. (sajnos)  angel


Amúgy látom, hogy az a bmw múzeum látogatás elég fakultatív jellegű lesz.
Bár én nyáron kiakarok kocsikázni a (21-essel) Berthesgadenbe (Sasfészek), max akkor kitérő Münchenbe. 
Naplózva
collins
+8 év az autóm javára.
Administrator
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7122


18i 82/11 B6 81/11


« Válasz #24 Dátum: 2009. január 19. 16:15:50 pm »

majd ha Feri visszajön, megszervezi  Evil és segíthetsz neki akkor Indy!  afro
Naplózva

"It is like an aircraft. If you replace parts and keep it up, it will go on forever."
VA E21
Vendég
« Válasz #25 Dátum: 2009. január 19. 16:22:55 pm »

majd ha Feri visszajön, megszervezi  Evil és segíthetsz neki akkor Indy!  afro
Ez te most kijelentő módban írtad? Szerintem a végét egy kérdőjellel  akartad zárni. Gondolom én, naivan  Evil
Naplózva
bob

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1682



« Válasz #26 Dátum: 2009. január 21. 09:07:54 am »

Ha marc vege elöttre szervezödik csatlakozom! apr-tol melo!
Naplózva
András

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 652



« Válasz #27 Dátum: 2009. január 23. 19:05:05 pm »

időponttól függően én is jönnék, pontosabban mi is
Naplózva
Lütyő1
Lázadó

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5712



« Válasz #28 Dátum: 2009. január 29. 20:27:43 pm »

időponttól függően én is jönnék, pontosabban mi is

Valaki  kb le tudná írni a várható költségeket?per főre.
Kemény kiadásaink  voltak/lesznek, így meg kell gondolnom..
Naplózva

E12-518;E23-728i;Trafi 601S
scses

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 554



« Válasz #29 Dátum: 2009. január 29. 20:33:47 pm »

Sajnos jelenleg úgy látom nem tudok menni.
Naplózva
Oldalak: [1] 2   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2011, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!