CápaBMW fórum
2024. március 28. 14:14:05 pm *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: 5.Soproni BMW találkozó.Szeptember5-6.  (Megtekintve 48003 alkalommal)
Mike
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4841


Csokihabanero :D


« Válasz #30 Dátum: 2010. augusztus 30. 08:14:36 am »

Mike-ek jó ismeretsége lehet "odafenn".
A rosszidőre való tekintettel elmaradt a sexy autómosás... Roll Eyes
Azért Aki ott volt, jólszórakozott. Mondjuk amior felmentem a színpadra, eléggé csodálkoztak. A Én korosztályomnak nem ilyen autója szokott lenni.
Pedig jobb lenne, ha a rendezvényeken többen képviselénk a klubot. Nem értem ezt a sértődős fennhéjázást amit néhányan közölünk képviselnek, az efféle talik iránt.

Ne vedd magadra nem veled van bajom. Nem vagyok sértődős, fennhéjázós első szösszenetre egy kicsit, de ha megszoknád a stílusomat, rájönnél, hogy mégsem. Cheesy Mindegy, a lényeg az, hogy nekem nem jönnek be az olyan találkozók, ahol napi 4 gumifüstölés meg 1 autókivégzés a program, ha nektek ez bejön, hajrá, szerintem az amúgy is köztudottan alantas és primitív BMW-s társadalom imázst nem hiszem, hogy ezzel kellene erősíteni. A véleményemnek így adtam hangot, próbáltam rávezetni másokat, hogy nem biztos, hogy ez a követendő példa, ha sikerült, ha nem, leírtam.

Ettől függetlenül örülök, hogy éreztétek magatokat.
Naplózva

Főmordor.
Lütyő1
Lázadó

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5712



« Válasz #31 Dátum: 2010. augusztus 30. 08:42:38 am »

Mike-ek jó ismeretsége lehet "odafenn".
A rosszidőre való tekintettel elmaradt a sexy autómosás... Roll Eyes
Azért Aki ott volt, jólszórakozott. Mondjuk amior felmentem a színpadra, eléggé csodálkoztak. A Én korosztályomnak nem ilyen autója szokott lenni.
Pedig jobb lenne, ha a rendezvényeken többen képviselénk a klubot. Nem értem ezt a sértődős fennhéjázást amit néhányan közölünk képviselnek, az efféle talik iránt.

a fennhéjázás kicsit mást jelent, személy szerint én inkább elitélem azokat a részeket, amik nekem nem jönnek
be programilag...a Salgótalikon vajon miért nincs gumifüstölés(programszerűen, kiemelve, naponta 4szere ),sexy autómosás(erre még asszem lehetne igény, de ez se a BMW ről szól),autószétverés?Ha tényleg nem érted mi bajom ezekkel,akkor felesleges részleteznem, úgyse érted meg. Valóban nem igazán erősiti a BMW sekről kialakult képet, ha egy talin naponta többször a gumifüstölés a program,de ez az én véleményem,semmit se jelent.De hagy ne kelljen már magyarázkodnom, ha egy Cápatalin jól érzem magam a hasonló érdeklődésűek közt, mig egy gumifüstölősön nem igazán.A mifajta talikra a gyereket is elviszem szivesen, nem kell aggódnom, mikor jön egy barom keresztbe az úton adrenalinnal(vagy mással) felturbózva, és csapja telibe..

Még egy apró megjegyzés:a fórumunk nem klub.
Naplózva

E12-518;E23-728i;Trafi 601S
Mike
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4841


Csokihabanero :D


« Válasz #32 Dátum: 2010. augusztus 30. 09:14:31 am »

Gumifüstölés. Számomra ez az a művelet, amit megfelelő autóval egy 12 éves, ha Dénes kategóriáról van szó, 9 éves gyerek is meg tud csinálni. Gyakorlatilag semmiféle vezetési tudás, érzék nem kell hozzá, na ezt nem fogom felfogni soha, hogy mi ebben a jó és miért erre csorgatják a nyálukat.

Hogy ne csak én legyek a rossz, szeretném kiemelni, hogy a gumifüstölés és autókivégzés ellensúlyozására örömmel olvasom, hogy volt a programok között szlalom, drift, tájékozódási verseny és alkatrész felismerés. Ezek legalább intellektuálisabb programok, amiért érdemes lehet a jövőben mégis kimenni.

Naplózva

Főmordor.
Dénes
--Óvóbácsi--
Administrator
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6802


"BMWéhes"


WWW
« Válasz #33 Dátum: 2010. augusztus 30. 09:38:14 am »

Úgy gondolod?  Azn

  Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes  Tongue Tongue Tongue  Cheesy  Evil
Naplózva

70/627-5355
Dénes
--Óvóbácsi--
Administrator
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6802


"BMWéhes"


WWW
« Válasz #34 Dátum: 2010. augusztus 30. 09:41:10 am »

.
..
...
Gumifüstölés. Számomra ez az a művelet, amit megfelelő autóval egy 12 éves, ha Dénes kategóriáról van szó, 9 éves gyerek is meg tud csinálni.
...
..
.

Hmmm, nem tudom eldönteni, hogy most istenítettél vagy fikáztál Tongue  Cheesy  Evil
Naplózva

70/627-5355
Sam8888

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5132



« Válasz #35 Dátum: 2010. augusztus 30. 09:54:52 am »

Gumifüstölés. Számomra ez az a művelet, amit megfelelő autóval egy 12 éves, ha Dénes kategóriáról van szó, 9 éves gyerek is meg tud csinálni. Gyakorlatilag semmiféle vezetési tudás, érzék nem kell hozzá, na ezt nem fogom felfogni soha, hogy mi ebben a jó és miért erre csorgatják a nyálukat.

Hogy ne csak én legyek a rossz, szeretném kiemelni, hogy a gumifüstölés és autókivégzés ellensúlyozására örömmel olvasom, hogy volt a programok között szlalom, drift, tájékozódási verseny és alkatrész felismerés. Ezek legalább intellektuálisabb programok, amiért érdemes lehet a jövőben mégis kimenni.



Mondjuk azért egy 316 vagy 315-el inkább kihívás...  Cheesy Grin
Naplózva

2 ajtó 4 kerék 6 henger
Mike
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4841


Csokihabanero :D


« Válasz #36 Dátum: 2010. augusztus 30. 10:07:57 am »

Mondjuk azért egy 316 vagy 315-el inkább kihívás...  Cheesy Grin

315-tel, rugós feszített diffivel úgy elforgattam a 175/75R13-as kerekeket, mint a huzat. Utána ugyanez a motor, amikor kilehelte a lelkét, elajándékoztam, belerakták egy E30-ba még 2 hónapig kapartatták aszfalton. Cheesy
Naplózva

Főmordor.
totyy528

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 320


Sámán


« Válasz #37 Dátum: 2010. augusztus 30. 20:19:16 pm »

Tudom , hogy kisigényű vagyok Grin, Nekem tetszik az ilyen program.(gumifüstölés) aki faralt kiskorában biciklivel, tudja miről beszélek Evil
Csak már ezt sokan elfelejtették...
Én innen még csak jót kaptam,(és még sok mindenki) éppen ezért lehetnénk klub is, gondolom inkább formai változásokkal járna, mint valódival.
Arra meg  avilágéet sem akakrok senkit rábeszélni, hogy olyan helyre járjon, amit nem szeret, de ahogy látod épp azért van többféle program, hogy mindenki megtalálja a magának valót.
Aki már próbált gumit füstőlni, az tudja, hogy azért nem annyira egyszerű, mint kivűlről látszik. Minden évben van pár srác(20-55 évesig), akikről látszik, most elöszőr lép pályára. Forog a gumi, meg sivít, de az autó kontrollálatlan, semmi szabályosság nincs  adologban, állandóan letilt, és egy szép öszszefüggő 8ast nem tud leírni.
Mint a  találkozók 1része ez is profitorientált. Itt sok német-osztrák volt, szeretik itt kiengedni a gőzt, nekik kell a müsor. (Amúgy kiváncsi lennék egy kinti talira) Ezek miatt, mintha jobb lenne  a soltvadkerti, igaz már az is nagyon kinőtte magát.
A többség itt is teljesen konszolidált normális márkahű BMW-s volt, sok sok kisgyerekkel.(az enyémek szeretik, két kislányom van)
Naplózva

E21 320 M10,E30 318I,E21 320 M20,<E12 528I>,E34 520I 24V,E12 520,E36 325I COUPE,E39 523I TOURING,E46 318Ci< E87 116d>
szabibmw.s5.com
TraBence

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4521


+36 30 370 85 77


« Válasz #38 Dátum: 2010. augusztus 30. 20:26:51 pm »

Szóval Aug 28 tehát azon a napon Németország Baden Würtemberg...

5. BMW Clan Baden talija... A behajtáskor kapott papíroson következő szöveg volt nagy betűvel...
A találkozón tilos a gumifüstölés, ha mégis valakinek kedve lenne hozzá az azonnali feljelentést von maga után...  angel
Naplózva

Bence
pic
Vendég
« Válasz #39 Dátum: 2010. augusztus 30. 20:30:02 pm »

Ezért kell a füvön csapatni. Evil
Naplózva
bob

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1682



« Válasz #40 Dátum: 2010. augusztus 30. 20:33:33 pm »

itt a ringen is tilos!
Naplózva
totyy528

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 320


Sámán


« Válasz #41 Dátum: 2010. augusztus 30. 20:39:21 pm »

Általában csak a kordonnal elválasztott helyeken lehet, a megadott időpontokban.Egy 1602-es is rendesen csapatott. Biztos eredeti moci volt benne... Roll Eyes
Naplózva

E21 320 M10,E30 318I,E21 320 M20,<E12 528I>,E34 520I 24V,E12 520,E36 325I COUPE,E39 523I TOURING,E46 318Ci< E87 116d>
szabibmw.s5.com
Mike
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4841


Csokihabanero :D


« Válasz #42 Dátum: 2010. szeptember 01. 13:18:11 pm »

Akkor biztos én vagyok tálentum, mert egyszer kipróbáltam és ment. Cheesy
Naplózva

Főmordor.
Lütyő1
Lázadó

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5712



« Válasz #43 Dátum: 2010. szeptember 02. 12:11:45 pm »

Akkor biztos én vagyok tálentum, mert egyszer kipróbáltam és ment. Cheesy

És tulajdonképpen mi a francért nem rendeztél talit miatta??Roll Eyes)
Naplózva

E12-518;E23-728i;Trafi 601S
Lidérc
E21 Brothers mother

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 494



« Válasz #44 Dátum: 2010. szeptember 12. 08:21:23 am »

Végül senki sem volt tőlünk?  huh

Legalább pár kép v. beszámoló!  shocked
Naplózva
Oldalak: 1 [2]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2011, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!