CápaBMW fórum
2024. április 26. 23:09:10 pm *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: 3. salgótali Bogeturbónál  (Megtekintve 354504 alkalommal)
Lütyő1
Vendég
« Válasz #270 Dátum: 2007. július 11. 18:14:31 pm »

Miki, BrothaD, igazán sajnálom. Majd mesélünk....vagy majd a képek:)))

Agyas:
Megéri tankolni, főleg ha azt akarod, hogy még szarabban menjen az autó és még többet egyen. Azért mondom a még-et, mert én is (ahogyan sok kolléga írta a napokban), tapasztaltam, hogy a nyugati lötty jót tesz a fogyinak és a menetteljesítménynek. Na ez a szlovákoknál negítvban igaz.

Pet:
A viszony nem iszony, egyszerűen csak semilyenek. Atrocitás nem jellemző a környéken, mivel mi lesz*rjuk azt a vidéket, nem jellemző, hogy tömegével oda járunk....ellentétben velük. Az utak aránylag jók, kicsi a forgalom és van a közelben egy elég pofás kis vár. A kaja olcsó és jó, ezért is érdemes lehet átnézni.
Amúgy azért mennénk oda, mert ügye az első talin már megnéztük a salgói és a somosi várat. Nem akartam 1 évre rá ismét oda menni, mert páran akik voltak 2005-ben, azok únták volna ugyanazt 2006-ban. Tavaj ügye elmaradt a szlovi túra, ha a brigád java inkább a solgói és somosi várat mászná, akkor választhatjuk azt is.
Ja van Losoncon (40Km) egy fedett gokart pálya? Nem tudom nyitva lesz-e szombaton, de ha izgatja a társaságot, akkor utánanézhetek!
Vélemény?

Kérek javallatot!!!!

Tavaly is voltunk szloviban!! Igaz, 10 percre..:Sad(
Naplózva
Lütyő1
Vendég
« Válasz #271 Dátum: 2007. július 11. 18:15:20 pm »

Srácok!
család miatt le kell hogy mondjam a részvételt.
Nektek jó bulit!

D

hfgjertrufjkghfd,ghegne.rlg...

Röviden:sajnálom! Elég kevesen leszünk a tavalyi brigádból:Sad(

A köménymag ott lesz. Cheesy

Épp a köménymagból hiányoznak sokan..:Sad( Nade majd belehúzunk!:Smiley)Végülis reggel kezdünk!:Smiley)

Előrre félek:))))))))

Igazából asszem hangulatfüggő lesz a dolog..Remélem, lesz olyan jó hangulat, mint tavaly..Roll Eyes)Rajtam nem fog múlni..Roll Eyes)
Naplózva
Agyas

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1128



« Válasz #272 Dátum: 2007. július 11. 19:19:10 pm »

Miki, BrothaD, igazán sajnálom. Majd mesélünk....vagy majd a képek:)))

Agyas:
Megéri tankolni, főleg ha azt akarod, hogy még szarabban menjen az autó és még többet egyen. Azért mondom a még-et, mert én is (ahogyan sok kolléga írta a napokban), tapasztaltam, hogy a nyugati lötty jót tesz a fogyinak és a menetteljesítménynek. Na ez a szlovákoknál negítvban igaz.

Pet:
A viszony nem iszony, egyszerűen csak semilyenek. Atrocitás nem jellemző a környéken, mivel mi lesz*rjuk azt a vidéket, nem jellemző, hogy tömegével oda járunk....ellentétben velük. Az utak aránylag jók, kicsi a forgalom és van a közelben egy elég pofás kis vár. A kaja olcsó és jó, ezért is érdemes lehet átnézni.
Amúgy azért mennénk oda, mert ügye az első talin már megnéztük a salgói és a somosi várat. Nem akartam 1 évre rá ismét oda menni, mert páran akik voltak 2005-ben, azok únták volna ugyanazt 2006-ban. Tavaj ügye elmaradt a szlovi túra, ha a brigád java inkább a solgói és somosi várat mászná, akkor választhatjuk azt is.
Ja van Losoncon (40Km) egy fedett gokart pálya? Nem tudom nyitva lesz-e szombaton, de ha izgatja a társaságot, akkor utánanézhetek!
Vélemény?

Kérek javallatot!!!!

Ok, akkor elfelejtettem a keleti benyát Smiley
Naplózva
Mike
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4841


Csokihabanero :D


« Válasz #273 Dátum: 2007. július 11. 20:09:13 pm »

egy két szlovit emlékeztethetnénk arra , hogy merre hány méter....gondolok itt a magyarokat ért atrocitásokra Smiley

Pet!

Én is reagálnék. Nem akarok beszólni és nem vagyok elvakult libsi balfasz, úgyhogy kérlek értsd jól! Nem kellene egy népet kompletten előre elásni pusztán TV-ben hallott események alapján. Én 1-2-3 hetente járok ki vannak kint barátaim rokonaim, mások mint mi, de nem veszélyesek. Jó ott is van néhány száz barom, de legyünk őszinték nálunk nincs? Mellesleg mit vársz egy olyan országban, ahol a többség lassan kissebségben van? Ha jól tudom szlovákiában 60% alatt van a szlovákság, a többi, cig@ny, magyar, lengyel, cseh és ukrán. Cheesy

Én speciel mindíg jól érzem magam kint, vannak szép hegyek, jó szlovák kaják, kurva szép Skodák.
Naplózva

Főmordor.
stasis
Vendég
« Válasz #274 Dátum: 2007. július 11. 20:30:37 pm »

Tényleg, szlovákokhoz milyen pénz hozzunk ?

- forint
- euro
- valami szlovák pénz (nem ugrik be) ?

Ha euro, akkor mennyit váltsunk be ?
Naplózva
Boge
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3298


Ne vedd el!


« Válasz #275 Dátum: 2007. július 11. 20:33:11 pm »

Tényleg, szlovákokhoz milyen pénz hozzunk ?

- forint
- euro
- valami szlovák pénz (nem ugrik be) ?

Ha euro, akkor mennyit váltsunk be ?

Általában elfogadják a forintot, de a határon lehet váltani koronát, hátha szőröznek. Sosem lehet tudni. Túl sok pénz nem kell: ebéd, esetleg várbelépő, esetleg gokart:)
Naplózva
Sabc
Vendég
« Válasz #276 Dátum: 2007. július 11. 20:54:58 pm »

Tényleg, szlovákokhoz milyen pénz hozzunk ?

- forint
- euro
- valami szlovák pénz (nem ugrik be) ?

Ha euro, akkor mennyit váltsunk be ?

A valami szlovák pénz, az a korona. Smiley
Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #277 Dátum: 2007. július 11. 21:33:21 pm »

Tényleg, szlovákokhoz milyen pénz hozzunk ?

- forint
- euro
- valami szlovák pénz (nem ugrik be) ?

Ha euro, akkor mennyit váltsunk be ?

Általában elfogadják a forintot, de a határon lehet váltani koronát, hátha szőröznek. Sosem lehet tudni. Túl sok pénz nem kell: ebéd, esetleg várbelépő, esetleg gokart:)

Ok, de a szlovák árakat nem vágom Smiley Szóval 3-4 e pénz elég lesz euróban ?
Naplózva
Sabc
Vendég
« Válasz #278 Dátum: 2007. július 11. 21:49:32 pm »

Tényleg, szlovákokhoz milyen pénz hozzunk ?

- forint
- euro
- valami szlovák pénz (nem ugrik be) ?

Ha euro, akkor mennyit váltsunk be ?

Általában elfogadják a forintot, de a határon lehet váltani koronát, hátha szőröznek. Sosem lehet tudni. Túl sok pénz nem kell: ebéd, esetleg várbelépő, esetleg gokart:)

Ok, de a szlovák árakat nem vágom Smiley Szóval 3-4 e pénz elég lesz euróban ?
3-4 ezer euro? Ember, az több mint egy milla. Grin
Naplózva
fblacka

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


ejtsd: efbélacka


« Válasz #279 Dátum: 2007. július 11. 21:53:24 pm »

egy két szlovit emlékeztethetnénk arra , hogy merre hány méter....gondolok itt a magyarokat ért atrocitásokra Smiley

Pet!

Én is reagálnék. Nem akarok beszólni és nem vagyok elvakult libsi balfasz, úgyhogy kérlek értsd jól! Nem kellene egy népet kompletten előre elásni pusztán TV-ben hallott események alapján. Én 1-2-3 hetente járok ki vannak kint barátaim rokonaim, mások mint mi, de nem veszélyesek. Jó ott is van néhány száz barom, de legyünk őszinték nálunk nincs? Mellesleg mit vársz egy olyan országban, ahol a többség lassan kissebségben van? Ha jól tudom szlovákiában 60% alatt van a szlovákság, a többi, cig@ny, magyar, lengyel, cseh és ukrán. Cheesy

Én speciel mindíg jól érzem magam kint, vannak szép hegyek, jó szlovák kaják, kurva szép Skodák.
tudom tudom nem is a rendes emberekre gondoltam ,
az ötlet eleve halva született. én kérek elnézést , csak egy idő után tényleg uncsi , hogy akár itt akár ott mindíg verik a magyarokat . én ha kinnt élnék biztos nem hagynám hogy pár suttyó b*szogasson .

könnyű itthonról beszélni ... Smiley
Naplózva

stasis
Vendég
« Válasz #280 Dátum: 2007. július 12. 06:34:51 am »

Tényleg, szlovákokhoz milyen pénz hozzunk ?

- forint
- euro
- valami szlovák pénz (nem ugrik be) ?

Ha euro, akkor mennyit váltsunk be ?

Általában elfogadják a forintot, de a határon lehet váltani koronát, hátha szőröznek. Sosem lehet tudni. Túl sok pénz nem kell: ebéd, esetleg várbelépő, esetleg gokart:)

Ok, de a szlovák árakat nem vágom Smiley Szóval 3-4 e pénz elég lesz euróban ?
3-4 ezer euro? Ember, az több mint egy milla. Grin

3-4 ezer forint, euroba átváltva, de nem számoltam át hogy mennyi euró.
Naplózva
Mike
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4841


Csokihabanero :D


« Válasz #281 Dátum: 2007. július 12. 06:59:14 am »

Stasis!

3-4ezer forint értékű koronáért Szlovákiában pont annyi cuccot (talán 5%-al többet veszel), mint itthon. Aszem ezzel mindent elmondtam. Cheesy
Naplózva

Főmordor.
bömbölő

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1536



« Válasz #282 Dátum: 2007. július 12. 13:21:13 pm »

Akkor egy friss lista:

.) Lütyő kaja IGEN!! Csak nem tom melyik fajta legyen..Lehet mindkettő?+ pet e12  megkaptam a szabit , kiröhögtem a főnököt és még fizu emelést is kaptam      ja és kaja 1 főre , de másfél adag kellene , mert hízókúrán vagyok:)
2.) Boge kaja 1 főre
3.) Steffe és Steffené 200% és KAJA MIKETÓL 1 FŐRE(az asszony vega,ugyhogy jó lesz neki a saláta meg a zőccség)
4.) Stasis + kaja 1 főre (valakihez be lehetne űlni, aki megy a talira Budapestről ?)
5.) Mike kaja 1 főre:)
6.) Himizoli + Asszonyka + Realdrift (Adtak szabadsagot)  KAJA MIKETÓL 2 FŐRE
7.) Leovinci 50% (az autón még műszaki sincs) kaja 1 főre
8.) Agyas (csak opciósan, mindig az a biztos ami megvolt) Saját zöldségtárat viszek
9.) rnie kaja 1 főre
10.) fblacka -KAJA MIKETÓL 1 FŐRE
11.) Miki 24V kaja?
12.) Begi kaja Mike-tól 1 főre. Valaki beülhet, még van hely...
13.) BMWWWW ha egyáltaláún tudunk menni akkor szombat reggel 9 körül ott vagyunk. Kaja nem kell.
14.) Coroner (Coronerné hastáncgálára hivatalos szombaton, nem jön) Kaját nem kérek a "rossz" belem miatt. Piát viszek!
15.) FoX - Kaja Mike-tól 1főre.
16.) Bömbölő + kaja Miketól 1 főre és Pesten fel tudom venni Stasist. Hangosítást vigyek?
Naplózva
gim_e12
Vendég
« Válasz #283 Dátum: 2007. július 12. 13:29:16 pm »

Sziasztok!

Mivel többször előfordult már, hogy szerettem volna menni és valamiért nem jött össze, ezért nem is jelentkeztem most.
Viszont megkérnék valakit, aki tuti-100%-ezerbiztos ott lesz (pl Boge), hogy adjon nekem egy telefonszámot, amin elérhetem, ha mégis úgy alakul, hogy le tudok/tudunk (asszonyság) gurulni.

+ megerősítést kérnék az időpontról. Ha jól értettem a hozzászólásokat akkor ez a mostani hétvége, de ha nem kérek helyesbítést. (nem olvastam vissza túl sokat)

Szóval semmi nem biztos, ha megyünk akkor meg gondoskodunk magunkról.

Előre is köszönöm! Gergő
Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #284 Dátum: 2007. július 12. 14:14:57 pm »

Gim:

jövő hétvége ! Smiley Most hétvégén 02 klub tali lesz.

Bömbölő:

Köszi, de Begi már szólt, hogy le tud vinni.
Naplózva
brain
Vendég
« Válasz #285 Dátum: 2007. július 12. 14:51:16 pm »

Akkor egy friss lista:

.) Lütyő kaja IGEN!! Csak nem tom melyik fajta legyen..Lehet mindkettő?+ pet e12  megkaptam a szabit , kiröhögtem a főnököt és még fizu emelést is kaptam      ja és kaja 1 főre , de másfél adag kellene , mert hízókúrán vagyok:)
2.) Boge kaja 1 főre
3.) Steffe és Steffené 200% és KAJA MIKETÓL 1 FŐRE(az asszony vega,ugyhogy jó lesz neki a saláta meg a zőccség)
4.) Stasis + kaja 1 főre (Begi jelezte, hogy jöhetek vele)
5.) Mike kaja 1 főre:)
6.) Himizoli + Asszonyka + Realdrift (Adtak szabadsagot)  KAJA MIKETÓL 2 FŐRE
7.) Leovinci 50% (az autón még műszaki sincs) kaja 1 főre
8.) Agyas (csak opciósan, mindig az a biztos ami megvolt) Saját zöldségtárat viszek
9.) rnie kaja 1 főre
10.) fblacka -KAJA MIKETÓL 1 FŐRE
11.) Miki 24V kaja?
12.) Begi kaja Mike-tól 1 főre. Valaki beülhet, még van hely...
13.) BMWWWW ha egyáltaláún tudunk menni akkor szombat reggel 9 körül ott vagyunk. Kaja nem kell.
14.) Coroner (Coronerné hastáncgálára hivatalos szombaton, nem jön) Kaját nem kérek a "rossz" belem miatt. Piát viszek!
15.) FoX - Kaja Mike-tól 1főre.
16.) Bömbölő + kaja Miketól 1 főre és Pesten fel tudom venni Stasist. Hangosítást vigyek?
17,)Brájen+ Asszony kaja Miketől 2 főre (sajna off verda uh nembaszogat Grin )

« Utoljára szerkesztve: 2007. július 12. 15:08:51 pm írta stasis » Naplózva
gim_e12
Vendég
« Válasz #286 Dátum: 2007. július 12. 15:21:07 pm »

Gim:

jövő hétvége ! Smiley Most hétvégén 02 klub tali lesz.

Bömbölő:

Köszi, de Begi már szólt, hogy le tud vinni.

Köszi!
Naplózva
bömbölő

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1536



« Válasz #287 Dátum: 2007. július 13. 07:51:14 am »

Stasis.
Oké nem gond. Vigyázni az úton, szépen lassan menni! Smiley
Naplózva
brothaD

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314



« Válasz #288 Dátum: 2007. július 13. 11:27:57 am »

Gim:

jövő hétvége ! Smiley Most hétvégén 02 klub tali lesz.

Bömbölő:

Köszi, de Begi már szólt, hogy le tud vinni.

Köszi!
tényleg jövő héten lesz?Huh?
Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #289 Dátum: 2007. július 13. 11:44:03 am »

Gim:

jövő hétvége ! Smiley Most hétvégén 02 klub tali lesz.

Bömbölő:

Köszi, de Begi már szólt, hogy le tud vinni.

Köszi!
tényleg jövő héten lesz?Huh?

most nem találom Boge hozzászólását, de rnie korábban ezt irta: Javítás fentebb: 21-e helyett valszeg 20-án este le tudok menni,

tehát jövő hét. Most 02 bmw klub tali lesz, 2 óra múlva már indulok is Sümegre.
Naplózva
Boge
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3298


Ne vedd el!


« Válasz #290 Dátum: 2007. július 13. 13:37:52 pm »

Akkor lássuk ISMÉT, immárom 3. a programokat és az időrendet.

2007.07.20. Péntek!

16.00.-tól érkezés, az igért embereknek autózás a fehérkével
18.00-tól tábortűz megrakása
20.00-tól kaja
21.00-tól kivetítős videjózás (rossz idő esetén sátorban)
23.00-tól további kaják és piák kifulladásig

2007.07.21. Szombat:

8.00-tól reggeli ébredések
9.00-tól féktárcsa hajítások és egyéb vicces vetélkedők, esetleg a viságrádihoz hasonló tesztlap kitöltése
10.00-tól egymás cápáinak mustrája
11.00-tól indulás a szlovák túrára (iratok nélkül megjelenni tilos!!!!!!!!!!!)
13.00 keresünk egy kajáldát szloviban
15.00-tól visszavonulás egy várhoz, gyönyörködni a panorámában (nem kell gyalogolni hozzá tele hassal)
végül érzékeny búcsú

Eső esetén van egy kis baj, ugyanis a műhely és az előtető már a múlté, megpróbálok szerezni egy big sátrat, arra az esetre, ha jön az égi áldás.

Mivel a várható létszám elég magas, ezért az eddigi kajálás szokást már nem tudom tartani. Idén is fogok csinálni csöpögtetős kenyér hegyeket, így senki nem fog éhesen lefeküdni, de az igazi atrakció Mike-tól várható. Némi baksis ellenében hibátlan vacsit fog prezentálni.
Ami az italozást illeti, jópár üveg finomságot viszek idén is, de az sem baj, ha a társaság egy része is így tesz:)
Szóval éhen és szomjan nem hal senki, de ha valaki tök részeg szeretne lenni, az hozzon magával valami itókát.

A higéniás dolgok úgy működnek mint tavaly: bent van vizesblokk: wc, mosdók, tusoló.....de a vörös lomposokat kérném a fűben prezentálni:)
Szállás van a környéken olcsón, de aludni lehet a kocsiban, sátorban, kinek merre szimpatikus.

Térkép azoknak, akik még nem voltak felénk:

Lehet nagyítani, úgy olvasható!

[/quote] 

--------------------------------------------------------------------------------

 Salgótarján térkép leírással.JPG (363.97 KB, 1200x1600 - megtekintve 103 alkalommal.)
 


* Salgótarján térkép leírással.JPG (109.38 KB, 1200x1600 - megtekintve 577 alkalommal.)
« Utoljára szerkesztve: 2007. július 13. 18:47:07 pm írta Boge » Naplózva
Boge
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3298


Ne vedd el!


« Válasz #291 Dátum: 2007. július 13. 13:39:23 pm »

16.) Bömbölő + kaja Miketól 1 főre és Pesten fel tudom venni Stasist. Hangosítást vigyek?


Jujujuj, Isten ments. Ez egy lakóövezet!!!
 Hangoskodni lehet (volt már rá példa), de csak módjával, kulturáltan. Eddig nem volt gond, remélem ezután sem lesz.
Naplózva
TraBence

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4521


+36 30 370 85 77


« Válasz #292 Dátum: 2007. július 13. 14:10:22 pm »

Akkor lássuk ISMÉT, immárom 3. a programokat és az időrendet.

2007.07.20. Péntek!

16.00.-tól érkezés, az igért embereknek autózás a fehérkével
18.00-tól tábortűz megrakása
20.00-tól kaja
21.00-tól kivetítős videjózás (rossz idő esetén sátorban)
23.00-tól további kaják és piák kifulladásig

2007.07.21. Szombat:

8.00-tól reggeli ébredések
9.00-tól féktárcsa hajítások és egyéb vicces vetélkedők, esetleg a viságrádihoz hasonló tesztlap kitöltése
10.00-tól egymás cápáinak mustrája
11.00-tól indulás a szlovák túrára (iratok nélkül megjelenni tilos!!!!!!!!!!!)
13.00 keresünk egy kajáldát szloviban
15.00-tól visszavonulás egy várhoz, gyönyörködni a panorámában (nem kell gyalogolni hozzá tele hassal)
végül érzékeny búcsú

Eső esetén van egy kis baj, ugyanis a műhely és az előtető már a múlté, megpróbálok szerezni egy big sátrat, arra az esetre, ha jön az égi áldás.

Mivel a várható létszám elég magas, ezért az eddigi kajálás szokást már nem tudom tartani. Idén is fogok csinálni csöpögtetős kenyér hegyeket, így senki nem fog éhesen lefeküdni, de az igazi atrakció Mike-tól várható. Némi baksis ellenében hibátlan vacsit fog prezentálni.
Ami az italozást illeti, jópár üveg finomságot viszek idén is, de az sem baj, ha a társaság egy része is így tesz:)
Szóval éhen és szomjan nem hal senki, de ha valaki tök részeg szeretne lenni, az hozzon magával valami itókát.

A higéniás dolgok úgy működnek mint tavaly: bent van vizesblokk: wc, mosdók, tusoló.....de a vörös lomposokat kérném a fűben prezentálni:)
Szállás van a környéken olcsón, de aludni lehet a kocsiban, sátorban, kinek merre szimpatikus.

Térkép azoknak, akik még nem voltak felénk:

 

--------------------------------------------------------------------------------

 Salgótarján térkép leírással.JPG (363.97 KB, 1200x1600 - megtekintve 103 alkalommal.)
 

[/quote]

Kasznigürgető verseny nem lesz? Láttam náled valami régi 5öst a kert végében az pont jó lenne Grin Grin Grin
Naplózva

Bence
BMWWWW
Kicsi Én
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2325


Öreg járgány szivatóval indul


« Válasz #293 Dátum: 2007. július 13. 17:51:39 pm »

Abban én verhetetlen vagyok.
Naplózva

pannon 9341256
Ezen hívj ha mersz!!!

Hidd el, hogy úgy lesz, és megtörténik!
Lütyő1
Vendég
« Válasz #294 Dátum: 2007. július 13. 20:50:46 pm »

Abban én verhetetlen vagyok.

De nyuszi vagy lejönni pénteken:Smiley)
Naplózva
Lütyő1
Vendég
« Válasz #295 Dátum: 2007. július 13. 20:52:14 pm »

1.) Lütyő +Pet kaja 2,5 főre Miketól
2.) Boge kaja 1 főre
3.) Steffe és Steffené 200% és KAJA MIKETÓL 1 FŐRE(az asszony vega,ugyhogy jó lesz neki a saláta meg a zőccség)
4.) Stasis + kaja 1 főre (Begi jelezte, hogy jöhetek vele)
5.) Mike kaja 1 főre:)
6.) Himizoli + Asszonyka + Realdrift (Adtak szabadsagot)  KAJA MIKETÓL 2 FŐRE
7.) Leovinci 50% (az autón még műszaki sincs) kaja 1 főre
8.) Agyas (csak opciósan, mindig az a biztos ami megvolt) Saját zöldségtárat viszek
9.) rnie kaja 1 főre
10.) fblacka -KAJA MIKETÓL 1 FŐRE
11.) Miki 24V kaja?
12.) Begi kaja Mike-tól 1 főre. Valaki beülhet, még van hely...
13.) BMWWWW ha egyáltaláún tudunk menni akkor szombat reggel 9 körül ott vagyunk. Kaja nem kell.
14.) Coroner (Coronerné hastáncgálára hivatalos szombaton, nem jön) Kaját nem kérek a "rossz" belem miatt. Piát viszek!
15.) FoX - Kaja Mike-tól 1főre.
16.) Bömbölő + kaja Miketól 1 főre és Pesten fel tudom venni Stasist. Hangosítást vigyek?
17,)Brájen+ Asszony kaja Miketől 2 főre (sajna off verda uh nembaszogat  )
Naplózva
steffe

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2566



« Válasz #296 Dátum: 2007. július 13. 22:13:55 pm »

1.) Lütyő +Pet kaja 2,5 főre Miketól
2.) Boge kaja 1 főre
3.) Steffe és Steffené 200% és KAJA MIKETÓL 1 FŐRE(az asszony vega,ugyhogy jó lesz neki a saláta meg a zőccség)
4.) Stasis + kaja 1 főre (Begi jelezte, hogy jöhetek vele)
5.) Mike kaja 1 főre:)
6.) Himizoli + Asszonyka + Realdrift (Adtak szabadsagot)  KAJA MIKETÓL 2 FŐRE
7.) Leovinci 50% (az autón még műszaki sincs) kaja 1 főre
8.) Agyas (csak opciósan, mindig az a biztos ami megvolt) Saját zöldségtárat viszek
9.) rnie kaja 1 főre
10.) fblacka -KAJA MIKETÓL 1 FŐRE
11.) Miki 24V kaja?
12.) Begi kaja Mike-tól 1 főre. Valaki beülhet, még van hely...
13.) BMWWWW ha egyáltaláún tudunk menni akkor szombat reggel 9 körül ott vagyunk. Kaja nem kell.
14.) Coroner (Coronerné hastáncgálára hivatalos szombaton, nem jön) Kaját nem kérek a "rossz" belem miatt. Piát viszek!
15.) FoX - Kaja Mike-tól 1főre.
16.) Bömbölő + kaja Miketól 1 főre és Pesten fel tudom venni Stasist. Hangosítást vigyek?
17,)Brájen+ Asszony kaja Miketől 2 főre (sajna off verda uh nembaszogat  )


Mi van Lütyi,Pet nem is eszik???
grin
Naplózva

steffe
Lütyő1
Vendég
« Válasz #297 Dátum: 2007. július 14. 12:54:19 pm »

1.) Lütyő +Pet kaja 2,5 főre Miketól
2.) Boge kaja 1 főre
3.) Steffe és Steffené 200% és KAJA MIKETÓL 1 FŐRE(az asszony vega,ugyhogy jó lesz neki a saláta meg a zőccség)
4.) Stasis + kaja 1 főre (Begi jelezte, hogy jöhetek vele)
5.) Mike kaja 1 főre:)
6.) Himizoli + Asszonyka + Realdrift (Adtak szabadsagot)  KAJA MIKETÓL 2 FŐRE
7.) Leovinci 50% (az autón még műszaki sincs) kaja 1 főre
8.) Agyas (csak opciósan, mindig az a biztos ami megvolt) Saját zöldségtárat viszek
9.) rnie kaja 1 főre
10.) fblacka -KAJA MIKETÓL 1 FŐRE
11.) Miki 24V kaja?
12.) Begi kaja Mike-tól 1 főre. Valaki beülhet, még van hely...
13.) BMWWWW ha egyáltaláún tudunk menni akkor szombat reggel 9 körül ott vagyunk. Kaja nem kell.
14.) Coroner (Coronerné hastáncgálára hivatalos szombaton, nem jön) Kaját nem kérek a "rossz" belem miatt. Piát viszek!
15.) FoX - Kaja Mike-tól 1főre.
16.) Bömbölő + kaja Miketól 1 főre és Pesten fel tudom venni Stasist. Hangosítást vigyek?
17,)Brájen+ Asszony kaja Miketől 2 főre (sajna off verda uh nembaszogat  )


Mi van Lütyi,Pet nem is eszik???
grin

Nem, ő csak iszik:Smiley)
Naplózva
steffe

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2566



« Válasz #298 Dátum: 2007. július 14. 13:56:51 pm »

1.) Lütyő +Pet kaja 2,5 főre Miketól
2.) Boge kaja 1 főre
3.) Steffe és Steffené 200% és KAJA MIKETÓL 1 FŐRE(az asszony vega,ugyhogy jó lesz neki a saláta meg a zőccség)
4.) Stasis + kaja 1 főre (Begi jelezte, hogy jöhetek vele)
5.) Mike kaja 1 főre:)
6.) Himizoli + Asszonyka + Realdrift (Adtak szabadsagot)  KAJA MIKETÓL 2 FŐRE
7.) Leovinci 50% (az autón még műszaki sincs) kaja 1 főre
8.) Agyas (csak opciósan, mindig az a biztos ami megvolt) Saját zöldségtárat viszek
9.) rnie kaja 1 főre
10.) fblacka -KAJA MIKETÓL 1 FŐRE
11.) Miki 24V kaja?
12.) Begi kaja Mike-tól 1 főre. Valaki beülhet, még van hely...
13.) BMWWWW ha egyáltaláún tudunk menni akkor szombat reggel 9 körül ott vagyunk. Kaja nem kell.
14.) Coroner (Coronerné hastáncgálára hivatalos szombaton, nem jön) Kaját nem kérek a "rossz" belem miatt. Piát viszek!
15.) FoX - Kaja Mike-tól 1főre.
16.) Bömbölő + kaja Miketól 1 főre és Pesten fel tudom venni Stasist. Hangosítást vigyek?
17,)Brájen+ Asszony kaja Miketől 2 főre (sajna off verda uh nembaszogat  )


Mi van Lütyi,Pet nem is eszik???
grin

Nem, ő csak iszik:Smiley)
meg horkol Cheesy de nagyon, ugye Stefee?? majd én megyek utoljára aludni ...

Rábasztá mert én anno a Powerben(akkor a 2. leghangosabb diszkóvolt az országban,24000 watt)a hangfalra dőlve elaludtam!!!Pedig még bebaszva sem voltam!! smiley
Naplózva

steffe
Lütyő1
Vendég
« Válasz #299 Dátum: 2007. július 14. 14:33:29 pm »

1.) Lütyő +Pet kaja 2,5 főre Miketól
2.) Boge kaja 1 főre
3.) Steffe és Steffené 200% és KAJA MIKETÓL 1 FŐRE(az asszony vega,ugyhogy jó lesz neki a saláta meg a zőccség)
4.) Stasis + kaja 1 főre (Begi jelezte, hogy jöhetek vele)
5.) Mike kaja 1 főre:)
6.) Himizoli + Asszonyka + Realdrift (Adtak szabadsagot)  KAJA MIKETÓL 2 FŐRE
7.) Leovinci 50% (az autón még műszaki sincs) kaja 1 főre
8.) Agyas (csak opciósan, mindig az a biztos ami megvolt) Saját zöldségtárat viszek
9.) rnie kaja 1 főre
10.) fblacka -KAJA MIKETÓL 1 FŐRE
11.) Miki 24V kaja?
12.) Begi kaja Mike-tól 1 főre. Valaki beülhet, még van hely...
13.) BMWWWW ha egyáltaláún tudunk menni akkor szombat reggel 9 körül ott vagyunk. Kaja nem kell.
14.) Coroner (Coronerné hastáncgálára hivatalos szombaton, nem jön) Kaját nem kérek a "rossz" belem miatt. Piát viszek!
15.) FoX - Kaja Mike-tól 1főre.
16.) Bömbölő + kaja Miketól 1 főre és Pesten fel tudom venni Stasist. Hangosítást vigyek?
17,)Brájen+ Asszony kaja Miketől 2 főre (sajna off verda uh nembaszogat  )


Mi van Lütyi,Pet nem is eszik???
grin

Nem, ő csak iszik:Smiley)
meg horkol Cheesy de nagyon, ugye Stefee?? majd én megyek utoljára aludni ...

Rábasztá mert én anno a Powerben(akkor a 2. leghangosabb diszkóvolt az országban,24000 watt)a hangfalra dőlve elaludtam!!!Pedig még bebaszva sem voltam!! smiley

Ezt én a hangfalon ülve a Küklopszban prezentáltam:Smiley)
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2011, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!