CápaBMW fórum
2024. április 26. 12:54:56 pm *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 4 [5] 6 7   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Autószerelők, lakatosok, fényezők véleményezése  (Megtekintve 169782 alkalommal)
MR.V12

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6071


Üzemképtelenítő


« Válasz #120 Dátum: 2009. szeptember 25. 07:20:12 am »

Mi van itt? Senki sem volt szerelőnél ?

DIY,kolléga,DIY!
Naplózva

"...súlyosan gyengeelméjű,a debilitás határán áll,iq-ja 20-30 közé tehető..."
"...fuss Forrest,fuss..."
"Vigyázat,sárkány van nálam,és nem félek használni!"
"...átkozott Coimbrák..."
Ne vitatkozz jó tündér,a kívánság,az kívánság,térdelj csak le szépen
bento

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1035


I run the Death Star


« Válasz #121 Dátum: 2009. szeptember 25. 13:05:55 pm »

mi a tök az a DIY??
Naplózva

e24 635csi 1984, "A legszebb cápa" díj nyertese (2008. Budaörs)
<(*¿*)>
Promega
Administrator
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3724



« Válasz #122 Dátum: 2009. szeptember 25. 13:09:46 pm »

mi a tök az a DIY??
Do It Yourself - csináld magad
Naplózva
Bubo E21

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1628



« Válasz #123 Dátum: 2009. október 11. 20:21:17 pm »

Do It Yourself - csináld magad
Ja. Boccs  Cheesy
Naplózva
BabbaR04

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17


« Válasz #124 Dátum: 2010. június 03. 22:02:42 pm »

Csak annyit nagyon nagytudású Bmw dr volt (nemhiába becenév Doki) amit írtam nem bántás képp minden tiszteletem az övé,de ott a de volt egy sajnálatos agyvérzése és kérek mindenkit ezt tartsa tiszteletbe  Embarrassed

...nem mellesleg a tisztes neve valóban Mándoki...

sziasztok,
én az autómat tőle vettem Cry.......... nem ismertem még akkor csak annyit tudtam róla, hogy drága, de semmi mást... viszont épp a műhelye mellett mentem el és megláttam a kicsikocsimat (akkor még az övét) megálltam és lezsíroztam a dolgot mert nekem AZ kellett... Bár még ezelőtt nem hallottam volna, hogy agyvérzése volt de így már total tiszta a dolog. ugyanis valóban tudja mi hol miért és azonnal látja a bajt de mérhetetlenül szervezetlen és NEM KORREKT!!!! adott egy év garit (PAPÍRON - ez mondjuk fain bár a szerződéskötéskor már emlékeztetni kellett rá...) és igen hamar vissza kellett vinnem az autót mert úgy forrt a vize mint a kuktában... garancia: termosztátcsere 10.000HUF pffffff és sok minden van még ám... de mind1

NEM AJÁNLOM!!!!!
Naplózva
Lütyő1
Lázadó

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5712



« Válasz #125 Dátum: 2010. június 05. 17:34:20 pm »

...nem mellesleg a tisztes neve valóban Mándoki...

sziasztok,
én az autómat tőle vettem Cry.......... nem ismertem még akkor csak annyit tudtam róla, hogy drága, de semmi mást... viszont épp a műhelye mellett mentem el és megláttam a kicsikocsimat (akkor még az övét) megálltam és lezsíroztam a dolgot mert nekem AZ kellett... Bár még ezelőtt nem hallottam volna, hogy agyvérzése volt de így már total tiszta a dolog. ugyanis valóban tudja mi hol miért és azonnal látja a bajt de mérhetetlenül szervezetlen és NEM KORREKT!!!! adott egy év garit (PAPÍRON - ez mondjuk fain bár a szerződéskötéskor már emlékeztetni kellett rá...) és igen hamar vissza kellett vinnem az autót mert úgy forrt a vize mint a kuktában... garancia: termosztátcsere 10.000HUF pffffff és sok minden van még ám... de mind1

NEM AJÁNLOM!!!!!

nem tudok olyat,aki ajánlaná, én a saját bőrömön tapasztaltam, hogy a multé a tudása.:Sad(Volt innen is aki akart tőle kocsit venni, a próbakörnél majdnem infarkast kapott....Viszont amióta nála volt a kocsink,máshogy nézek az istenített bmw mágusokra, és hálistennek be is jött...Ha jó szerelőt szeretnél, találsz itt, ahova viheted a kocsidat, de ne olyanhoz vidd, aki magát isteníti...Ha valakit többen ajánlanak,akkor lehet benne valami, de elég egy trógert kifogni, még a kocsit is megutálod...
Naplózva

E12-518;E23-728i;Trafi 601S
mikóE28

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 861



« Válasz #126 Dátum: 2010. június 05. 21:17:46 pm »

...nem mellesleg a tisztes neve valóban Mándoki...

sziasztok,
én az autómat tőle vettem Cry.......... nem ismertem még akkor csak annyit tudtam róla, hogy drága, de semmi mást... viszont épp a műhelye mellett mentem el és megláttam a kicsikocsimat (akkor még az övét) megálltam és lezsíroztam a dolgot mert nekem AZ kellett... Bár még ezelőtt nem hallottam volna, hogy agyvérzése volt de így már total tiszta a dolog. ugyanis valóban tudja mi hol miért és azonnal látja a bajt de mérhetetlenül szervezetlen és NEM KORREKT!!!! adott egy év garit (PAPÍRON - ez mondjuk fain bár a szerződéskötéskor már emlékeztetni kellett rá...) és igen hamar vissza kellett vinnem az autót mert úgy forrt a vize mint a kuktában... garancia: termosztátcsere 10.000HUF pffffff és sok minden van még ám... de mind1

NEM AJÁNLOM!!!!!

Helló!

Csak nem azt a fehér E28-at vetted meg? Azn
Naplózva
Bee

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 226



« Válasz #127 Dátum: 2010. július 24. 22:23:46 pm »

Sziasztok srácok!
Nem tudom,hogy jó helyre irom-e ezt,mert nagyon összetett dologgal kapcsolatban írok,de a forum témához is illik(autoszerelök....stb.véleményezése)
Szoval.husvétkor történt egy kis baki és megzuzodott az autom(e24) bal eleje.jobbanmondva a bal elsö sárvédöívem tropa lett.Vagyis kb.1 cm középen ráhajlott a motorháztetöre.A futomü mellett tökk aprobb baj is keletkezett.MIndegy.Tréler majd kertbe rakás pár napig.Ekkor hozott össze a sors egy 13.ker.i autogumissal.(nevet nem mondok még)megnézte at autot majd pár nap mulva elszállitotta.Én közben visszarepültem angliába.Teltek a hetek nem találtamn sárvédöt.minden más lett volna de az nem.Szoritott az idö mert nyáron mindenképpen vissza kell hoznom az autot.Szoval a vége az lett,egy komplett autiot vettem és hoztam haza,mert igy jobb volt.erröl lesz leszedve a sárvédö.Miondtam a srácnak hogy vegyük le erröl és fényezze le majd tegyük fel a másikra.Többször mondta hogy másik elem kell mert sok macera lenne megcsinálni.Egy szoval sem mondta hogy lehetetlen.................
Szoval mondtam neki,hogy a régi elem kell nekem mert megcsináltatom.Ekkor közölte velem 10 hét után,hogy szét kellett vágni,hogy le tudják szedni.Szerintem kamuzik.Tudja milyen nehéz beszerezni egy ilyet és az árát is tudja.Szerintem elpasszolta,mert nem tudja hol van(ezt mondja mindig)
Ha esetleg valakinek itt a forumrol lett volna szüksége rá akkor kérném irjon priviben nekem.Csak annyit szeretnék tudniu,hogy esetleg elsumákolta az elemet,mert szerintem le lehet szedni szétvágás nélkül is,meghát nem adja oda az állitolag szétvágott elemet sem.......................
Ha eladta nyilván nem tudom,és nem is akarom NEM IS AKAROM!!!!!!!visszaszerezni,csak nem akarom hogy madárnak nézzen.Pláne ez az ember gumis,és fogalma sem volt a milliméteres felniröl.Nekem kellett elmagyarázni mi is az...................ez gáz........
ja és kicseréltette velem az elsö legnökarokat(4-et)kormányösszekötöket stab.pálcákat......Ezekre mondott egy árat majd én közöltem vele hogy az általa megadott árnak a kétharmadáért be tudom szerezni ebay-rol a dolgokat,két nap mulva mondta talált valami helyet ahol ö is annyiért beszerzi mint én az ebay-rol..................
Nem egyenes nekem ez az ember...............Biztos vagyok benne megcsinálja és jo is lesz de ne verjen át(legalábbis maradjon ingerküszöb alatt)
Köszi
Naplózva
Dénes
--Óvóbácsi--
Administrator
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6802


"BMWéhes"


WWW
« Válasz #128 Dátum: 2010. július 25. 06:48:22 am »

Nem történt nagy baj, de biztos beverném a fejét... Ezért nem fogom senki kezébe adni a cápám...
Naplózva

70/627-5355
collins
+8 év az autóm javára.
Administrator
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7123


18i 82/11 B6 81/11


« Válasz #129 Dátum: 2010. július 25. 06:51:16 am »

ezért szerelted Mikivel Démonkát Evil
Naplózva

"It is like an aircraft. If you replace parts and keep it up, it will go on forever."
Lütyő1
Lázadó

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5712



« Válasz #130 Dátum: 2010. július 25. 08:41:50 am »

Sziasztok srácok!
Nem tudom,hogy jó helyre irom-e ezt,mert nagyon összetett dologgal kapcsolatban írok,de a forum témához is illik(autoszerelök....stb.véleményezése)
Szoval.husvétkor történt egy kis baki és megzuzodott az autom(e24) bal eleje.jobbanmondva a bal elsö sárvédöívem tropa lett.Vagyis kb.1 cm középen ráhajlott a motorháztetöre.A futomü mellett tökk aprobb baj is keletkezett.MIndegy.Tréler majd kertbe rakás pár napig.Ekkor hozott össze a sors egy 13.ker.i autogumissal.(nevet nem mondok még)megnézte at autot majd pár nap mulva elszállitotta.Én közben visszarepültem angliába.Teltek a hetek nem találtamn sárvédöt.minden más lett volna de az nem.Szoritott az idö mert nyáron mindenképpen vissza kell hoznom az autot.Szoval a vége az lett,egy komplett autiot vettem és hoztam haza,mert igy jobb volt.erröl lesz leszedve a sárvédö.Miondtam a srácnak hogy vegyük le erröl és fényezze le majd tegyük fel a másikra.Többször mondta hogy másik elem kell mert sok macera lenne megcsinálni.Egy szoval sem mondta hogy lehetetlen.................
Szoval mondtam neki,hogy a régi elem kell nekem mert megcsináltatom.Ekkor közölte velem 10 hét után,hogy szét kellett vágni,hogy le tudják szedni.Szerintem kamuzik.Tudja milyen nehéz beszerezni egy ilyet és az árát is tudja.Szerintem elpasszolta,mert nem tudja hol van(ezt mondja mindig)
Ha esetleg valakinek itt a forumrol lett volna szüksége rá akkor kérném irjon priviben nekem.Csak annyit szeretnék tudniu,hogy esetleg elsumákolta az elemet,mert szerintem le lehet szedni szétvágás nélkül is,meghát nem adja oda az állitolag szétvágott elemet sem.......................
Ha eladta nyilván nem tudom,és nem is akarom NEM IS AKAROM!!!!!!!visszaszerezni,csak nem akarom hogy madárnak nézzen.Pláne ez az ember gumis,és fogalma sem volt a milliméteres felniröl.Nekem kellett elmagyarázni mi is az...................ez gáz........
ja és kicseréltette velem az elsö legnökarokat(4-et)kormányösszekötöket stab.pálcákat......Ezekre mondott egy árat majd én közöltem vele hogy az általa megadott árnak a kétharmadáért be tudom szerezni ebay-rol a dolgokat,két nap mulva mondta talált valami helyet ahol ö is annyiért beszerzi mint én az ebay-rol..................
Nem egyenes nekem ez az ember...............Biztos vagyok benne megcsinálja és jo is lesz de ne verjen át(legalábbis maradjon ingerküszöb alatt)
Köszi



elképzelhető,hogy le kellett vágni, látatlanban van rá esély, de valóban nem sok. Az e23-asom garázsában nézd meg a jobbos sárvédő képét,amikor megvettük, az is lejött..persze  már azt se értem, miért egy gumissal lakatoltatod ki...
Naplózva

E12-518;E23-728i;Trafi 601S
Bee

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 226



« Válasz #131 Dátum: 2010. július 25. 09:08:42 am »



elképzelhető,hogy le kellett vágni, látatlanban van rá esély, de valóban nem sok. Az e23-asom garázsában nézd meg a jobbos sárvédő képét,amikor megvettük, az is lejött..persze  már azt se értem, miért egy gumissal lakatoltatod ki...
Nem voltam elég részletes.A srác gumis de természetsen van lakatosa fényezöje is.Nem a gumismühelyben csinálja a fényezést:-)
Tudod neki volt trailere,hogy elvigye az autot mert a futomüve is elment amikor megtört az eleje.Sokan csak részeiben tudták volna megcsinálni az autot,neki viszont van lakatosa fényezöje is.Így mindent meg tudott csinál(tat)ni rajta.Nekem ez volt a legegyszerübb,mert nem voltam itthon
Naplózva
Sam8888

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5132



« Válasz #132 Dátum: 2010. július 25. 09:11:53 am »

Ilyen esetben az a legjobb megoldás, hogy megegyeztek már az elején, hogy milyen alkatrész kell hozzá, beszerzed neki, ő meg beszereli, lefesti. Így csak a munkadíjat kell neki fizetni.
Naplózva

2 ajtó 4 kerék 6 henger
Lütyő1
Lázadó

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5712



« Válasz #133 Dátum: 2010. július 25. 09:30:40 am »

Nem voltam elég részletes.A srác gumis de természetsen van lakatosa fényezöje is.Nem a gumismühelyben csinálja a fényezést:-)
Tudod neki volt trailere,hogy elvigye az autot mert a futomüve is elment amikor megtört az eleje.Sokan csak részeiben tudták volna megcsinálni az autot,neki viszont van lakatosa fényezöje is.Így mindent meg tudott csinál(tat)ni rajta.Nekem ez volt a legegyszerübb,mert nem voltam itthon

Igy már világos,és érthetőbb..
Naplózva

E12-518;E23-728i;Trafi 601S
Bee

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 226



« Válasz #134 Dátum: 2010. július 25. 10:01:20 am »

Ilyen esetben az a legjobb megoldás, hogy megegyeztek már az elején, hogy milyen alkatrész kell hozzá, beszerzed neki, ő meg beszereli, lefesti. Így csak a munkadíjat kell neki fizetni.
Igazad van.Pá alkatrészt ö szerzett be,a futómühöz mert mint utóbb kiderült annyiért tudta megszerezni mint én tudtam volna.Remélem nem nagyon ver át....... :)Lényeg,hogy jo legyen az auto.smiley
Naplózva
Bee

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 226



« Válasz #135 Dátum: 2010. július 25. 10:05:00 am »

Igy már világos,és érthetőbb..
Tudod,nem akarom leminösiteni az embert,de addig nem mondta,hogy szét kellett vágni,mig biztos nem volt abban,hogy hozok egy másikat amit feltehet.Elötte huzta a száját amikor mondtam neki,hogy meg kellene javittatni a régit.Jött minden ködös szöveggel,hogy ez egy veteránkoru meg klasszik,megy minden..............rendewsen meg kellene csinálni..................Szoval nem emlitette,hogy két darabban van már
Ettöl függetlenül lehet tényleg szét kellett vágni,de nem emlékezhet mindenre,hiszen rengeteg más dolga is van az automon kivül.
Csak bizonytalan vagyok kicsit vele kapcsolatban...És nem esne jol ha esetleg egyben leszedte majd kikalapáltatta és eladta másnak,mert tudja mennyi egy ilyen elem.Mert mégha le is vágta majd feldarabolta utána hamutartonak kiöntette akkor is az enyém és nem tehet vele semmit a megkérdezésem nélkül.Szerintem........
« Utoljára szerkesztve: 2010. július 25. 10:10:34 am írta Bee » Naplózva
Lütyő1
Lázadó

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5712



« Válasz #136 Dátum: 2010. július 25. 10:32:08 am »

Tudod,nem akarom leminösiteni az embert,de addig nem mondta,hogy szét kellett vágni,mig biztos nem volt abban,hogy hozok egy másikat amit feltehet.Elötte huzta a száját amikor mondtam neki,hogy meg kellene javittatni a régit.Jött minden ködös szöveggel,hogy ez egy veteránkoru meg klasszik,megy minden..............rendewsen meg kellene csinálni..................Szoval nem emlitette,hogy két darabban van már
Ettöl függetlenül lehet tényleg szét kellett vágni,de nem emlékezhet mindenre,hiszen rengeteg más dolga is van az automon kivül.
Csak bizonytalan vagyok kicsit vele kapcsolatban...És nem esne jol ha esetleg egyben leszedte majd kikalapáltatta és eladta másnak,mert tudja mennyi egy ilyen elem.Mert mégha le is vágta majd feldarabolta utána hamutartonak kiöntette akkor is az enyém és nem tehet vele semmit a megkérdezésem nélkül.Szerintem........

Nem akarok itélkezni felette ,de sztem azért szajkózta,hogy rendesen meg kell csinálni, meg veterán,meg hasonlóak, mert akkor többet lehet rá mondani...sajnos vannak ilyen szakik...persze lehet hogy tévedek(úgy legyen)..
ha a megbizáskor nem közlöd vele, hogy a ki/leszerelt alkatrészekre igényt tartasz,akkor a belátására bizod,mit tegyen velük.Akár fel is használhatja, viszaviheti a méhbe,kikalapálhatja, és eladhatja, odaadhatja a vasas indiánoknak, stb..
Naplózva

E12-518;E23-728i;Trafi 601S
Miki 24V

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4171


30/ 402 20 24


« Válasz #137 Dátum: 2010. július 25. 10:51:29 am »

...és az ilyen ember halad előre az életben, és mindenki bedől neki... aztán jön a koppanás, másik oldalról tagadás/eltűnés/terelés, stb.

Bee! Hidd el, bármelyik cápáról, még ha totálkáros is, le lehet csavarozni a sárvédőt! A fene enné ki az összes kibaszott lehúzós rohadt köcsög trógert... hogy alakulna fossá mind...

...az ilyenek szoktak még újnak eladni bontott cuccokat.Nyilván olyan helyre és olyannak, aki nem látja/nem ért hozzá....utána széles mellénnyel osztani az igét és lenézni bárkit... 1220
Naplózva

E12 520/6 -1978
E12 520/6 -1979
E12 520/6 -1980
E28 525e
Lütyő1
Lázadó

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5712



« Válasz #138 Dátum: 2010. július 25. 10:57:36 am »

...és az ilyen ember halad előre az életben, és mindenki bedől neki... aztán jön a koppanás, másik oldalról tagadás/eltűnés/terelés, stb.

Bee! Hidd el, bármelyik cápáról, még ha totálkáros is, le lehet csavarozni a sárvédőt! A fene enné ki az összes kibaszott lehúzós rohadt köcsög trógert... hogy alakulna fossá mind...

...az ilyenek szoktak még újnak eladni bontott cuccokat.Nyilván olyan helyre és olyannak, aki nem látja/nem ért hozzá....utána széles mellénnyel osztani az igét és lenézni bárkit... 1220

hát igen..:Sad(
És amikor valaki ilyentől vesz egy újnak mondott 20 éves alkatrészt,utánna anyázik, hogy az új alkatrész 2 év alatt szétporladt...
Naplózva

E12-518;E23-728i;Trafi 601S
Bee

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 226



« Válasz #139 Dátum: 2010. július 25. 11:02:44 am »

Igazság,hogy lett szolva neki,hogy kell az elem mivel akkor még nem emlitette,hogy szét kellett vágni,csak elfelejtette szerintem.mindegy,valahogy leboxolom vele......
Köszönöm az együttérzést!!!!Sajnos még mindig több ilyen lehuzos köcsög van mint normális szerelö!!
Azért is irtam is ide,mert hátha valaki szerzett egy szürke bontott elemet.-Nem tudom.............Mint mondtam nem kell az elem nekem,és nem is haragudhatok arra aki esetleg megvette töle.Egyedül a szerelöre haragszom ebben az esetben csak!!!!!
Szerintetek mennyit érhet egy bontott elem ami javitva van?Mondjuk fényezésre elökészitve?
Mert ha tetszik neki ha nem le fogok vonni a lovébol valamennyit........
Szerintem ha az elején nem tisztázom vele mi legyen a bontott alkatrészekkel,az nem jelenti hogy az övé lesz,hiszen nem megveszi azt,csak kicseréli.
Bár ez a különbség a lehuzos és normális gondolkodás között.............................
« Utoljára szerkesztve: 2010. július 25. 11:24:05 am írta Bee » Naplózva
Lütyő1
Lázadó

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5712



« Válasz #140 Dátum: 2010. július 25. 11:50:09 am »

Igazság,hogy lett szolva neki,hogy kell az elem mivel akkor még nem emlitette,hogy szét kellett vágni,csak elfelejtette szerintem.mindegy,valahogy leboxolom vele......
Köszönöm az együttérzést!!!!Sajnos még mindig több ilyen lehuzos köcsög van mint normális szerelö!!
Azért is irtam is ide,mert hátha valaki szerzett egy szürke bontott elemet.-Nem tudom.............Mint mondtam nem kell az elem nekem,és nem is haragudhatok arra aki esetleg megvette töle.Egyedül a szerelöre haragszom ebben az esetben csak!!!!!
Szerintetek mennyit érhet egy bontott elem ami javitva van?Mondjuk fényezésre elökészitve?
Mert ha tetszik neki ha nem le fogok vonni a lovébol valamennyit........
Szerintem ha az elején nem tisztázom vele mi legyen a bontott alkatrészekkel,az nem jelenti hogy az övé lesz,hiszen nem megveszi azt,csak kicseréli.
Bár ez a különbség a lehuzos és normális gondolkodás között.............................

Hogy mennyit ér, az relativ,ha kurrens/ritka cikk, akkor érhet 20-at is, de egy bontott sárvédő még hátsóban is drága ennyiért.Perzse egy e3-hoz nem annyira az..hatos árakkal nem vagyok képben, de heteshez ez bontottban 5 körül vannak, persze ahoz nem olyan ritka..de egy első lebontásához nem kell sok macera, egy hátsóhoz tudni kell,hol vágd el, a ponthegesztéseket hogyan fukáld le szépen, stb..
Naplózva

E12-518;E23-728i;Trafi 601S
Bee

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 226



« Válasz #141 Dátum: 2010. július 25. 19:33:25 pm »

Hogy mennyit ér, az relativ,ha kurrens/ritka cikk, akkor érhet 20-at is, de egy bontott sárvédő még hátsóban is drága ennyiért.Perzse egy e3-hoz nem annyira az..hatos árakkal nem vagyok képben, de heteshez ez bontottban 5 körül vannak, persze ahoz nem olyan ritka..de egy első lebontásához nem kell sok macera, egy hátsóhoz tudni kell,hol vágd el, a ponthegesztéseket hogyan fukáld le szépen, stb..

Ez egy bal elsö sárvédö csak.....
Nem tudom mennyit érhet.Azt tudom,hogy ujonnan a BMW-töl KÉTSZÁZTÍZEZER!!!!!!! Viszont ÁFÁVAL értendö:-)
Naplózva
Bee

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 226



« Válasz #142 Dátum: 2010. július 25. 21:16:13 pm »

A szürkét haza tudom vinni,de a kéket nem tehetem le az utcán mert kicsit hiányos lesz és félek belepiszkálnak,vagy kedvet kapnak és leszedegetnek rola dolgokat.......
Milyen az az S.A.?
Mit jelent?
« Utoljára szerkesztve: 2010. július 27. 15:20:16 pm írta collins » Naplózva
Lütyő1
Lázadó

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5712



« Válasz #143 Dátum: 2010. július 26. 10:21:20 am »

Nem csak S.A.,hanem lehetne M.L.-es is, meg volna még példám,de a teljes nevét nem tudom..pedig megérdemelné,mert sajnos általános tévhit róla, hogy preciz szerelő,közben pedig egy tróger,lehúzós trágya.Nekem S.A.val kimondottan jó a tapasztalatom, bár én alkatrészt vettem tőle, nem szereltettem...
« Utoljára szerkesztve: 2010. július 27. 15:20:31 pm írta collins » Naplózva

E12-518;E23-728i;Trafi 601S
Lütyő1
Lázadó

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5712



« Válasz #144 Dátum: 2010. július 26. 10:22:30 am »

S.A. egy szerelő monogrammja,akivel Pet megégette magát..

a tied merrefele van, ha a nevét nem akarod leirni?
« Utoljára szerkesztve: 2010. július 27. 15:20:44 pm írta collins » Naplózva

E12-518;E23-728i;Trafi 601S
Bee

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 226



« Válasz #145 Dátum: 2010. július 26. 10:25:36 am »

Nos ö K.L.
Közel  József Attila szinháznál a váci utrol nyilik egy utca
Akkor lehet egy ujabb lesz a lehuzosak közöt?smiley
Naplózva
Lütyő1
Lázadó

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5712



« Válasz #146 Dátum: 2010. július 26. 10:31:10 am »

Nincs kizárva, énnekem nem ismerős..Bár én egyszer vittem "nagynevű" szerelőhöz, elég is volt,kicsit sok volt a tanulópénz...Inkább innen tudok neked ajánlani olyat, akihez nyugodtan vidd, és olyat is,akihez ne, hacsak nem akarsz százezreket otthagyni szarért...gyakorlatilag minden munkafolyamatra van itt megbizható kolléga,de sokmindent te is meg tudsz csinálni hidd el, csak merni kell.segitséget is tudnak adni távoktatásban..ha végképp nem megy,autószerelőt tudok, itt Érden, ő normális, és nem egy ház árát kéri el csak azért,mert BMW-d van...
« Utoljára szerkesztve: 2010. július 27. 15:20:58 pm írta collins » Naplózva

E12-518;E23-728i;Trafi 601S
Bee

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 226



« Válasz #147 Dátum: 2010. július 27. 15:01:37 pm »

Tovabb halad a tema.ma hivott a szerelo,hogy nem jo az akksi.Es a masikban sem,mert ndm tartja meg a feszkot.............ez biztos normalis.nem?HuhHuh
egy kerdes.amikor bent jartam ma a muhelyben,azt lattam,hogy az auto fel van emelve egy benne ul ketten alatta,raadott gyujtassal vilagito fenuszorokkal probaljak a vilagitast es a kodlampat.a motor nem jart,csak gyujtason volt.a kerdesem,hogy nem tesz tonkre valamot,ha huzamosabb odeig nem inditjak be,csak gyujtason van?en kb.20 percet voltam ott addig rajta volt tutira a gyujtas es faszoskodtak..........
Naplózva
gim_e12
Vendég
« Válasz #148 Dátum: 2010. július 27. 15:34:02 pm »

Bee,

Tudom nem hiányzik és nem kis pénz, de hívj egy trailert, arra rakd fel a mozgásképtelen autót, a másikba ülj be és nagyon gyorsan lépj le onna. Hidd el ez még mindig olcsóbb lesz így, mintha tovább pöcsölnek veled.

Az általuk eddig elvégzett "munká"-ból pedig vonj le egy használt bal első elem árát és oszd el kettővel.

Ez az én véleményem.

JAH!!!
És az előttem szólóhoz csatlakozva: mielőtt elhozod őket, nagyon nézd át, hogy nem-e hiányzik ez-az, vagy nincs e lecserélve, eltörve, karcolva, leesve, lógva, stb. a te általad ismert állapothoz képest.
« Utoljára szerkesztve: 2010. július 27. 15:39:21 pm írta gim_e12 » Naplózva
collins
+8 év az autóm javára.
Administrator
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7123


18i 82/11 B6 81/11


« Válasz #149 Dátum: 2010. július 27. 15:35:36 pm »

teljesen biztos, hogy nem hagynám ott az autómat...
Naplózva

"It is like an aircraft. If you replace parts and keep it up, it will go on forever."
Oldalak: 1 2 3 4 [5] 6 7   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2011, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!