CápaBMW fórum
2024. március 28. 22:00:52 pm *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 4 5 [6] 7   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Autószerelők, lakatosok, fényezők véleményezése  (Megtekintve 168146 alkalommal)
Lütyő1
Lázadó

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5712



« Válasz #150 Dátum: 2010. július 27. 15:51:31 pm »

Bee,

Tudom nem hiányzik és nem kis pénz, de hívj egy trailert, arra rakd fel a mozgásképtelen autót, a másikba ülj be és nagyon gyorsan lépj le onna. Hidd el ez még mindig olcsóbb lesz így, mintha tovább pöcsölnek veled.

Az általuk eddig elvégzett "munká"-ból pedig vonj le egy használt bal első elem árát és oszd el kettővel.

Ez az én véleményem.

JAH!!!
És az előttem szólóhoz csatlakozva: mielőtt elhozod őket, nagyon nézd át, hogy nem-e hiányzik ez-az, vagy nincs e lecserélve, eltörve, karcolva, leesve, lógva, stb. a te általad ismert állapothoz képest.

Bizony,valahogy igy,de a trailer árának a legalább felét is levonnám......hozzátenném, vinnék magammal valakit,akinek van jó nagy tenyere,és nem fél használni összecsukva ha kell...
Naplózva

E12-518;E23-728i;Trafi 601S
Sam8888

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5132



« Válasz #151 Dátum: 2010. július 27. 16:16:34 pm »

Tovabb halad a tema.ma hivott a szerelo,hogy nem jo az akksi.Es a masikban sem,mert ndm tartja meg a feszkot.............ez biztos normalis.nem?HuhHuh
egy kerdes.amikor bent jartam ma a muhelyben,azt lattam,hogy az auto fel van emelve egy benne ul ketten alatta,raadott gyujtassal vilagito fenuszorokkal probaljak a vilagitast es a kodlampat.a motor nem jart,csak gyujtason volt.a kerdesem,hogy nem tesz tonkre valamot,ha huzamosabb odeig nem inditjak be,csak gyujtason van?en kb.20 percet voltam ott addig rajta volt tutira a gyujtas es faszoskodtak..........


Naneee. 2 kocsiban egyszerre megy tönkre az akksi? Működött amikor odavitted? Ha igen, akkor hozd el az autóid. Szerintem még akkor is jobban jársz, ha megveszed a szerszámokat, alkatrészeket és megcsinálod magadnak...
Naplózva

2 ajtó 4 kerék 6 henger
Bee

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 226



« Válasz #152 Dátum: 2010. július 27. 16:42:59 pm »

Köszönöm a tanácsokat és együttérzést!!!
Tényleg dühitö már az egész.A szürkébe tavaly februárban vettem akksit 4 éves garanciával,nekem sosem volt vele problémám,csak amikor rossz volt a csomagtérvilágitás,de megcsináltam.A kékben pedig abban is jo volt az akksi mert 4 napot pihent mielött hazaindultam vele.
A gyujtásrendszernek nem tesz rosszat,ha fél óráig van gyujtáson az auto,és ne inditják be?
Én ugy hallottam bár a zsigulira mondták,hogyha sokáig gyujtásonhagyják az autot,akkor a gyujtotrafo tönkremehet,mert nincs megszakitva,mivel nem megy a motor.Ez igaz?Ha igaz akkor igaz a cápára is?Tényleg nem tudom.
Holnap vége lesz a rémálomnak.................
Tényleg köszönöm a tanácsokat!
Egy  biztos!a jövöben bármi bajom is lesz az autoval csak itt fogok tanácsot kérni,vagy ti ajánljatok valakit aki tud segiteni
Naplózva
Dénes
--Óvóbácsi--
Administrator
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6802


"BMWéhes"


WWW
« Válasz #153 Dátum: 2010. július 27. 21:59:28 pm »

Tényleg felképelném őket...  angry angry angry 
Naplózva

70/627-5355
Miki 24V

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4171


30/ 402 20 24


« Válasz #154 Dátum: 2010. július 27. 23:10:18 pm »

Szemét banda.  1220

Akkut pedig töltsék fel.
Naplózva

E12 520/6 -1978
E12 520/6 -1979
E12 520/6 -1980
E28 525e
gim_e12
Vendég
« Válasz #155 Dátum: 2010. július 28. 06:00:40 am »

Akkut pedig töltsék fel.

Én már azt sem nagyon bíznám rájuk ezek után....
Naplózva
Bee

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 226



« Válasz #156 Dátum: 2010. július 28. 07:37:35 am »

Bizony.Sajnos sokan vannak ilyen szemetek még mindig............
És tényleg,lehet msgsm töltöm fel az akkukat is:-)
Igazábol két dolog van.Az egyik:vagy nagyon luzer hozzá nemértö emberek dolgoznak ott,vagy pedig rosszindulatu nyerészkedö lehúzós átverös emberek.
Itt azthiszem mindkettö jelenség fent áll..........
Szóval és tettvel srácok még a közelébe se menjetek mert már ha az utcában elautóztok vélhetöen elromlik valami valami a müködö autotokban,olyan a hely:-)
Naplózva
V8 Szisandor
e21 v8 4.0

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1125



« Válasz #157 Dátum: 2010. július 28. 08:11:06 am »

szemet egy banda az biztos.... 760 760 760 760 angry angry angry angry

az akksikat se hagyd ott,meg semmit se + ne is fizesd ki amit megcsinaltak,majd ha vissza adja a sarvedot amit leszedett...meg  az aprosagokat is... angry angry angry

remelem elhozod mihamarabb szegeny capakat....

udv
Naplózva

azert irok ekezetek nelkul mert csak ilyen a billentyuzetem van...

20-260-22-26
Miki 24V

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4171


30/ 402 20 24


« Válasz #158 Dátum: 2010. július 28. 10:09:00 am »

Az ilyenektől elkerülve szokott kiderülni, hogy a mondott alkatrészek ki sincsenek cserélve, vagy hozzá sem nyúltak, vagy szar, amit beletettek. Persze szép, kerek összegért. Aztán mikor ez kiderül egy hozzáértő helyen, akkor még az van meggyanúsítva, aki szétszedte és észrevette a turpisságot.Hogy biztosan Ő lopta ki/akar rosszat.
Gusztustalan az ilyen ember komolyan mondom.
És kerek perec kimondom, a fórumon is van ilyen "szerelő", de nevét és a munkáját nem írom/nem teszem be, mert úgyis én innám meg a levét, nem pedig a drágajó kolléga úr. Persze nagymellény és pofa, az van. Csalódtam.

De ,hogy ne csak erre az úriemberre összpontosítsunk, jártam már így más "nagynevűvel" is. (nem fórumos reszelő). Persze akkor is a sértődés, terelés, a hülye és a fasz én voltam. Na akkor tanultam meg, hogy amikor ilyen jellegű meló van, hogy mr. nagymellényvagyokvagyonokértdolgozokmertmegtehetem után csak a tulaj jelenlétében szedek szét "gyanús" dolgokat + fényképet csinálok már régóta mindenről.



« Utoljára szerkesztve: 2010. július 28. 10:18:46 am írta Miki 24V » Naplózva

E12 520/6 -1978
E12 520/6 -1979
E12 520/6 -1980
E28 525e
Lütyő1
Lázadó

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5712



« Válasz #159 Dátum: 2010. július 28. 10:35:03 am »

Az ilyenektől elkerülve szokott kiderülni, hogy a mondott alkatrészek ki sincsenek cserélve, vagy hozzá sem nyúltak, vagy szar, amit beletettek. Persze szép, kerek összegért. Aztán mikor ez kiderül egy hozzáértő helyen, akkor még az van meggyanúsítva, aki szétszedte és észrevette a turpisságot.Hogy biztosan Ő lopta ki/akar rosszat.
Gusztustalan az ilyen ember komolyan mondom.
És kerek perec kimondom, a fórumon is van ilyen "szerelő", de nevét és a munkáját nem írom/nem teszem be, mert úgyis én innám meg a levét, nem pedig a drágajó kolléga úr. Persze nagymellény és pofa, az van. Csalódtam.

De ,hogy ne csak erre az úriemberre összpontosítsunk, jártam már így más "nagynevűvel" is. (nem fórumos reszelő). Persze akkor is a sértődés, terelés, a hülye és a fasz én voltam. Na akkor tanultam meg, hogy amikor ilyen jellegű meló van, hogy mr. nagymellényvagyokvagyonokértdolgozokmertmegtehetem után csak a tulaj jelenlétében szedek szét "gyanús" dolgokat + fényképet csinálok már régóta mindenről.





ez igy van,találkoztam én is olyan "mester" munkájával, aki restaurált egy kocsit egy évvel azelőtt, hogy hozzánk került, de dudorodott a hátfal valamiért...perrsze gittelve volt, kb 2(!) centi vastagon...ez egy 850-es fiat volt, és nem felújitva lett, hanem restaurálva,potom 300000 ft-ért(ez több mint 10 éve volt)...

Sajnos valóban van olyan ember, akit BMW-s körökben is ismernek, de mivel nem lettek fotók csinálva természetesen letagadható a munkája...az éppen nem restaurálva lett, hanem egy eladó kocsi lett úgy csinálva meg,hogy "jó állapotúnek" lett hirdetve...messze volt attól sajnos, csak az ára volt jó állapotú...
Sajnos sok ilyen szemétláda van,és nehéz kiszűrni őket...
Naplózva

E12-518;E23-728i;Trafi 601S
Kox

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1361


Powered by rozsda


« Válasz #160 Dátum: 2010. július 28. 11:02:19 am »


Én ugy hallottam bár a zsigulira mondták,hogyha sokáig gyujtásonhagyják az autot,akkor a gyujtotrafo tönkremehet,mert nincs megszakitva,mivel nem megy a motor.Ez igaz?Ha igaz akkor igaz a cápára is?Tényleg nem tudom.



Sajnos igaz ez a bmw-re is, égett már ki így trafó e30 -ban is...  Cheesy undecided
Naplózva

hubraum = drehmoment -> großer hubraum = großes drehmoment -> kleiner hubraum = große scheisse
Miki 24V

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4171


30/ 402 20 24


« Válasz #161 Dátum: 2010. július 28. 11:22:53 am »

ez igy van,találkoztam én is olyan "mester" munkájával, aki restaurált egy kocsit egy évvel azelőtt, hogy hozzánk került, de dudorodott a hátfal valamiért...perrsze gittelve volt, kb 2(!) centi vastagon...ez egy 850-es fiat volt, és nem felújitva lett, hanem restaurálva,potom 300000 ft-ért(ez több mint 10 éve volt)...

Sajnos valóban van olyan ember, akit BMW-s körökben is ismernek, de mivel nem lettek fotók csinálva természetesen letagadható a munkája...az éppen nem restaurálva lett, hanem egy eladó kocsi lett úgy csinálva meg,hogy "jó állapotúnek" lett hirdetve...messze volt attól sajnos, csak az ára volt jó állapotú...
Sajnos sok ilyen szemétláda van,és nehéz kiszűrni őket...

Van fotó is, tanú is a bizonyításra, de igazából nem az én dolgom. Ezért nem is fogok nevet írni sem, majd a tulaj, ha akarja,véleményezi, közzé teszi. Bár ő is eléggé béketűrő ember.

Én úgy tekintek az ilyenre mint meló. Idehozzák,hogy nem jó, ami rossz javítom, ha nem tudom javítani, cserélem. Nem érdekel,hogy ki, mikor és hol szerelte. Az sem, hogy mennyiért.Ami rossz, az rossz.

... Csak azért bosszantó.
Naplózva

E12 520/6 -1978
E12 520/6 -1979
E12 520/6 -1980
E28 525e
csmario

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2315



« Válasz #162 Dátum: 2010. július 28. 11:34:52 am »

Az ilyenektől elkerülve szokott kiderülni, hogy a mondott alkatrészek ki sincsenek cserélve, vagy hozzá sem nyúltak, vagy szar, amit beletettek. Persze szép, kerek összegért. Aztán mikor ez kiderül egy hozzáértő helyen, akkor még az van meggyanúsítva, aki szétszedte és észrevette a turpisságot.Hogy biztosan Ő lopta ki/akar rosszat.
Gusztustalan az ilyen ember komolyan mondom.
És kerek perec kimondom, a fórumon is van ilyen "szerelő", de nevét és a munkáját nem írom/nem teszem be, mert úgyis én innám meg a levét, nem pedig a drágajó kolléga úr. Persze nagymellény és pofa, az van. Csalódtam.

De ,hogy ne csak erre az úriemberre összpontosítsunk, jártam már így más "nagynevűvel" is. (nem fórumos reszelő). Persze akkor is a sértődés, terelés, a hülye és a fasz én voltam. Na akkor tanultam meg, hogy amikor ilyen jellegű meló van, hogy mr. nagymellényvagyokvagyonokértdolgozokmertmegtehetem után csak a tulaj jelenlétében szedek szét "gyanús" dolgokat + fényképet csinálok már régóta mindenről.





mifelénk jóapám úgy szokta csinálni,hogy amit kiszed az adott kocsiból,azt nyugodtan megnézheti a tulaj,akár el is viheti. (féktárcsa,kuplung, akármibármi, ami cserére került). nyilván vannak akik azt gondolják, hogy nem is abból az autóból származik a kiszedett alkatrész,de mivel mindenféle kocsit javít,aligha sorakozik 12000 féle rossz alkatrész a polcokon Cheesy
Naplózva

BMW e21 323i,BMW e30 325ix
Miki 24V

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4171


30/ 402 20 24


« Válasz #163 Dátum: 2010. július 28. 11:54:56 am »

Nálam is meg lehet mindig tekinteni,hogy mik voltak a rosszak Wink Szerintem ez így van rendjén.
Naplózva

E12 520/6 -1978
E12 520/6 -1979
E12 520/6 -1980
E28 525e
csmario

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2315



« Válasz #164 Dátum: 2010. július 28. 12:42:19 pm »

ígyvan,sajnos ti vagytok a "kissebség" ezen a téren Sad
« Utoljára szerkesztve: 2010. július 28. 14:29:15 pm írta collins » Naplózva

BMW e21 323i,BMW e30 325ix
Lütyő1
Lázadó

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5712



« Válasz #165 Dátum: 2010. július 29. 09:51:40 am »

Van fotó is, tanú is a bizonyításra, de igazából nem az én dolgom. Ezért nem is fogok nevet írni sem, majd a tulaj, ha akarja,véleményezi, közzé teszi. Bár ő is eléggé béketűrő ember.

Én úgy tekintek az ilyenre mint meló. Idehozzák,hogy nem jó, ami rossz javítom, ha nem tudom javítani, cserélem. Nem érdekel,hogy ki, mikor és hol szerelte. Az sem, hogy mennyiért.Ami rossz, az rossz.

... Csak azért bosszantó.

az bizony, főleg a tulaj szemszögéből, amikor duplán fizeti ki...:Sad(
de a normális hozzáállás az az,hogy ami rossz,az rossz, ki kell cserélni, nem csak az árát elkérni...ez ami minősit egy magát szerelőnek tartó embert, és rohadt gusztustalan.előbb utóbb valaki remélem nem nyeli le a brekuszt, és jól pofánveri..
Naplózva

E12-518;E23-728i;Trafi 601S
BMWWWW
Kicsi Én
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2325


Öreg járgány szivatóval indul


« Válasz #166 Dátum: 2010. július 29. 10:01:02 am »

Nálam is meg lehet mindig tekinteni,hogy mik voltak a rosszak Wink Szerintem ez így van rendjén.

Tőlem már sokadszorra kérdezi az ügyfél, hogy az a sok rozsdás szar mi a franc a csomagtartóban azon a neylonon?
Mondom neki ami ki lett cserélve a kocsidon.
-jaaaaa!
Naplózva

pannon 9341256
Ezen hívj ha mersz!!!

Hidd el, hogy úgy lesz, és megtörténik!
Bee

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 226



« Válasz #167 Dátum: 2010. július 30. 09:59:14 am »

Srácok!
Elhoztam mindkettöt.Szerencsére az egyik akku jo,a másik holnap kiderül............................A trafo nem ment tönkre.Amit a futomüvel csináltak az jo lett,ugyanis a komplett eleje lengokarok,stabrud,stabpálcs,kormányöszekötök,ki lettek cserélve.láttam szép uj mind de
DE MONDOM DEEEE:a kicserélt sárvédön mikor vitték futomüállitásra visszafelejövet egy kavicfelverödés(legalábbis ezt mondta)megsértette a fényezést!!!!!és látszik és csunya és és.......................még egy huszassal jövök neki.igazság szerint ki kellene fizetnem mert elkészült az auto,de ujra kell fényeztetnem az elemet,ami kb enyi lenne asszem..........
Valamiért nem akart rendben összejönni ez a dolog......................................................
mindegy.beszélek vele ö mit gondol erröl.....................
Naplózva
Miki 24V

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4171


30/ 402 20 24


« Válasz #168 Dátum: 2010. július 30. 11:44:58 am »

Hát ez jó Cheesy Mondd meg neki,hogy neked tetszik, ha sérült a fényezése... Evil Garantálom,hogy azt mondja, már kijavította és fotó sincs Smiley
Naplózva

E12 520/6 -1978
E12 520/6 -1979
E12 520/6 -1980
E28 525e
Miki 24V

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4171


30/ 402 20 24


« Válasz #169 Dátum: 2010. július 30. 11:45:27 am »

Tőlem már sokadszorra kérdezi az ügyfél, hogy az a sok rozsdás szar mi a franc a csomagtartóban azon a neylonon?
Mondom neki ami ki lett cserélve a kocsidon.
-jaaaaa!

Ennyi.
Naplózva

E12 520/6 -1978
E12 520/6 -1979
E12 520/6 -1980
E28 525e
géza

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 73



« Válasz #170 Dátum: 2010. augusztus 08. 14:32:18 pm »

Ugy látom elég sok itt a negativ vélemény, tapasztalatbol tudom hogy nem véletlenül, DE azért emlitsük meg a pozitiv dolgokat is!!
Ugy alakult hogy az autom bemondta az unalamast ezért keresgéltem egy kicsit és olyat akartam választani akiröl azért van visszajelzés is, mert a kontárokbol már igencsak elegem van.Így mentem el BMWWW Viktorék mühelyébe, meg kell mondjam elöször amikor találkoztunk majdnem sarkon fordultam, mert Viktor tulságosan is sorolta a hibákat, ezeket a hibákat tudtam én is de ettöl függetlenül rossz volt hallgatni! Smiley  De szerencsére Viktor társa elég nyugodt tipusnak látszik, ettöl egy kicsit én is megnyugodtam!:)  És most már tapasztalatbol mondom hogy nem döntöttem rosszul, nem mondom hogy hibátlanok de hát senki nem az, viszont ök voltak az egyetlenek a kocsim szerelöi között akik ténylegesen foglalkoztak is az autoval,és meg is tudták csinálni, és olyan apro hibákat, amik egyébként elég komoly gondok, nekiállnak és megcsinálnak, és nem leszarták!!!! Egy rakás olyan dolgra tudták a választ amit elöttük senki nem tudott! Ez számomra fontos dolog, merthát azért visszük oda az autonkat hogy jo kézben legyen, mert szeretjük!
Szoval ugy gondolom hogy ez a mühely jo választás, bátran ajánlom mindenkinek aki nem akarja feleslegesen kiszorni a pénzét az ablakon és hozzáértő embereket keres! Wink
Naplózva
Lütyő1
Lázadó

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5712



« Válasz #171 Dátum: 2010. augusztus 08. 14:36:20 pm »

ez jó hir.természetesen jó,ha jó véleményt is ir valaki,ezért van ez a topic,lévén azért vannak normális,megbizható szerelők is,csak megkell találni őket!
Naplózva

E12-518;E23-728i;Trafi 601S
BMWWWW
Kicsi Én
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2325


Öreg járgány szivatóval indul


« Válasz #172 Dátum: 2010. augusztus 08. 23:00:00 pm »

Ugy látom elég sok itt a negativ vélemény, tapasztalatbol tudom hogy nem véletlenül, DE azért emlitsük meg a pozitiv dolgokat is!!
Ugy alakult hogy az autom bemondta az unalamast ezért keresgéltem egy kicsit és olyat akartam választani akiröl azért van visszajelzés is, mert a kontárokbol már igencsak elegem van.Így mentem el BMWWW Viktorék mühelyébe, meg kell mondjam elöször amikor találkoztunk majdnem sarkon fordultam, mert Viktor tulságosan is sorolta a hibákat, ezeket a hibákat tudtam én is de ettöl függetlenül rossz volt hallgatni! Smiley  De szerencsére Viktor társa elég nyugodt tipusnak látszik, ettöl egy kicsit én is megnyugodtam!:)  És most már tapasztalatbol mondom hogy nem döntöttem rosszul, nem mondom hogy hibátlanok de hát senki nem az, viszont ök voltak az egyetlenek a kocsim szerelöi között akik ténylegesen foglalkoztak is az autoval,és meg is tudták csinálni, és olyan apro hibákat, amik egyébként elég komoly gondok, nekiállnak és megcsinálnak, és nem leszarták!!!! Egy rakás olyan dolgra tudták a választ amit elöttük senki nem tudott! Ez számomra fontos dolog, merthát azért visszük oda az autonkat hogy jo kézben legyen, mert szeretjük!
Szoval ugy gondolom hogy ez a mühely jo választás, bátran ajánlom mindenkinek aki nem akarja feleslegesen kiszorni a pénzét az ablakon és hozzáértő embereket keres! Wink



Köszönöm!
...és ha tényleg így gondolod annak rendkívül örülök!
Naplózva

pannon 9341256
Ezen hívj ha mersz!!!

Hidd el, hogy úgy lesz, és megtörténik!
Boge
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3298


Ne vedd el!


« Válasz #173 Dátum: 2010. augusztus 15. 07:05:21 am »

Én nem mondanék véleményt, mert nem ismerem őket, de a képek elég brutálisak. Vajon mennyi a közük hozzá?? Valaki ismeri őket??

http://rpm-styling.com/de

http://rpm-styling.com/hu/filmek


http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?__lp=3&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=19800&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&minFirstRegistrationDate=1960-01-01&maxFirstRegistrationDate=1975-12-31&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&lang=de&id=128482390&pageNumber=3
« Utoljára szerkesztve: 2010. augusztus 15. 07:13:48 am írta Boge » Naplózva
Dénes
--Óvóbácsi--
Administrator
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6802


"BMWéhes"


WWW
« Válasz #174 Dátum: 2010. augusztus 16. 17:20:45 pm »

Találkoztam már velük, jót beszélgettünk. Ők csinálják, karosszériát, motort... Beszerzéstől a kulcs átadásáig mindent, (talán a fényezés máshol történik, de ez nem biztos). Egyszer el is megyek a műhelybe, múltkor máshol találkoztunk  Wink
Naplózva

70/627-5355
csabE28
aki számodra

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1889


Szerelem, mert cápa!


« Válasz #175 Dátum: 2010. augusztus 17. 14:56:52 pm »

Az RPM az tényleg ilyen durva. De meg is kérik az árát rendesen...
Naplózva

Aranka az én kis vasoxidkupackám!
Sam8888

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5132



« Válasz #176 Dátum: 2010. augusztus 17. 15:13:05 pm »

Dolgoznék is náluk szívesen...  Cool Roll Eyes Smiley
Naplózva

2 ajtó 4 kerék 6 henger
csabE28
aki számodra

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1889


Szerelem, mert cápa!


« Válasz #177 Dátum: 2010. augusztus 17. 16:25:04 pm »

Nekem is ezt kellett volna választanom, bár ahogy ismerem a helyzetet, ott is csak tulajnak éri meg lenni. Amiket a Discoveryn is látok, hogy a melósok hogy güriznek az ilyen nagy nevü cégek további gazdagításán, hát úgy már nem kéne... Van számtalan ismerősöm akik 10-15 év szerelési tapasztalattal belekezdtek ilyen kis létszámú, baráti alapú, nagyon lelkiismeretes kis motorépítgető cégekbe, aztán a vége az lett hogy ma már épp hogy kezet fognak ha találkoznak. Egy -két problémás ügyfél, aztán mindjárt nincs mit enni a családnak...
Naplózva

Aranka az én kis vasoxidkupackám!
Sam8888

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5132



« Válasz #178 Dátum: 2010. augusztus 17. 16:31:59 pm »

Azért szerintem a tv-ben látható szerelők havi fizetése kettőnk éves teljes jövedelmét is meghaladja...
Naplózva

2 ajtó 4 kerék 6 henger
Miki 24V

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4171


30/ 402 20 24


« Válasz #179 Dátum: 2010. augusztus 17. 22:47:00 pm »

Azért tegyük hozzá, hogy azt a minőségi hátteret felépíteni, nem 2 Ft. Az is lehet, hogy karcolja a 100 millát. És akkor még azt fenntartani, megfizetni a többi igényesen, szépen dolgozó "munkást".... vállaljanak nyugodtan sokért, fizessék csak meg az emberek tehetségét. Nem irigykedni kell, fel kell nézni rájuk. Szaréhúgyé a büdös életben nem lesz szép autód.
Naplózva

E12 520/6 -1978
E12 520/6 -1979
E12 520/6 -1980
E28 525e
Oldalak: 1 2 3 4 5 [6] 7   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2011, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!