CápaBMW fórum
2024. április 24. 23:32:05 pm *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 ... 277   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ami a CápaBMW-seket a Cápákon kívül érdekli 2.- Minden más téma, ami szalonképes  (Megtekintve 3549967 alkalommal)
Thommy

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 737



« Válasz #660 Dátum: 2010. június 25. 09:23:58 am »

Háát ilyen repedtsarkú műcsipák láttán ne csodálkozz Smiley)))
A többség nem feleségül venné a fórumon, addig amíg teszi a dolgát valószínű nagy kín szenvedések közepette el tudnám viselni a fejét is.   Evil
Naplózva

Thommy
Promega
Administrator
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3724



« Válasz #661 Dátum: 2010. június 25. 14:51:08 pm »

Nem vészmadárkodás csak lelki felkészítés.
Nyugaton, már pár hónapja 1,5 € a benzin  ez kb. 400-450 ft
Hamarosan itthon is ennyi lesz.
Hollandiában már 2 éve is annyi volt...
Naplózva
Mike
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4841


Csokihabanero :D


« Válasz #662 Dátum: 2010. június 27. 17:23:39 pm »

szerintem szólni kéne neki, hogy elszakadt egy kicsit a nacija....
(a pasik nem nézik a fejet?Huh)



Nem minek? Sötétben nem látszik. Cheesy
Naplózva

Főmordor.
Mike
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4841


Csokihabanero :D


« Válasz #663 Dátum: 2010. június 27. 17:24:06 pm »

Lütyőnek!

http://jatekok.oldal.info/play/5388/automotor/School%20Bus%20License
Naplózva

Főmordor.
Thommy

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 737



« Válasz #664 Dátum: 2010. június 27. 18:04:38 pm »

Ez jó játék volt!  afro
Naplózva

Thommy
Lütyő1
Lázadó

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5712



« Válasz #665 Dátum: 2010. június 27. 20:21:31 pm »


Nekem ugyan van már,de köszi! Wink
Naplózva

E12-518;E23-728i;Trafi 601S
Mike
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4841


Csokihabanero :D


« Válasz #666 Dátum: 2010. június 27. 20:29:20 pm »

Nekem ugyan van már,de köszi! Wink

Ez kéziváltós. Cheesy
Naplózva

Főmordor.
Mike
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4841


Csokihabanero :D


« Válasz #667 Dátum: 2010. június 27. 20:49:18 pm »

Lütyő írta: "nem zavar..))"

2-szer jelent meg az egyiket kivettem, most egyik sincs. Zavar van az erőben? Cheesy

Amúgy jó játék, csak rövid.
Naplózva

Főmordor.
Lütyő1
Lázadó

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5712



« Válasz #668 Dátum: 2010. június 27. 20:57:13 pm »

Lütyő írta: "nem zavar..))"

2-szer jelent meg az egyiket kivettem, most egyik sincs. Zavar van az erőben? Cheesy

Amúgy jó játék, csak rövid.

én akkor töröltem a másikat:Smiley)
Naplózva

E12-518;E23-728i;Trafi 601S
Mike
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4841


Csokihabanero :D


« Válasz #669 Dátum: 2010. június 27. 21:05:08 pm »

én akkor töröltem a másikat:Smiley)

Cheesy Cheesy Cheesy
Naplózva

Főmordor.
Mpower
Vendég
« Válasz #670 Dátum: 2010. június 27. 23:05:42 pm »

Na akkor gratulálunk a mai teljesítményéhez csmarionak és dávidnak nekik köszönhetően kitértem a hitemből,nem tudom milyen jogon bírálnak bárkit is?!,másrészt az én szememben kicsit el vannak szállva érdekes hogy az Én irányomban nagy a szájuk de mással nem csak velem megy a állandó jellegű baszogatás amivel tele a tököm.Azt hogy Én mit csinálok az autóimmal,illetve azoknak a papírjaival mi van az szerintem az Én magánügyem Én sem kérdezem meg tőletek hogy:na ezt átírattad stb,szóval vissza lehet venni.Választ nem kérek mindenki tartsa meg a véleményét akié érdekel azzal úgyis megbeszélem.

Miki:hogy mit illik vagy mit nem illik írni szerintem az lényegtelen a ma esti történés után,tudom hogy nem illik de elég ideges vagyok hogy így hagyjam,sőt szerintem ahhoz képest hogy milyen pipa lettem és vagyok még visszafogott is.
« Utoljára szerkesztve: 2010. június 27. 23:24:24 pm írta Mpower » Naplózva
Miki 24V

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4171


30/ 402 20 24


« Válasz #671 Dátum: 2010. június 27. 23:17:53 pm »

Engedj meg egy építő jellegű kritikát. Nem illik ennyiszer használni és pláne nagybetűvel az én szót.
Naplózva

E12 520/6 -1978
E12 520/6 -1979
E12 520/6 -1980
E28 525e
VA E21
Vendég
« Válasz #672 Dátum: 2010. június 28. 01:00:24 am »

Na akkor gratulálunk a mai teljesítményéhez csmarionak és dávidnak nekik köszönhetően kitértem a hitemből,nem tudom milyen jogon bírálnak bárkit is?!,másrészt az én szememben kicsit el vannak szállva érdekes hogy az Én irányomban nagy a szájuk de mással nem csak velem megy a állandó jellegű baszogatás amivel tele a tököm.Azt hogy Én mit csinálok az autóimmal,illetve azoknak a papírjaival mi van az szerintem az Én magánügyem Én sem kérdezem meg tőletek hogy:na ezt átírattad stb,szóval vissza lehet venni.Választ nem kérek mindenki tartsa meg a véleményét akié érdekel azzal úgyis megbeszélem.

Miki:hogy mit illik vagy mit nem illik írni szerintem az lényegtelen a ma esti történés után,tudom hogy nem illik de elég ideges vagyok hogy így hagyjam,sőt szerintem ahhoz képest hogy milyen pipa lettem és vagyok még visszafogott is.

Én is gratulálok nekik!  Wink

Milyen jogon bírálnak? Erre magadtól kéne rájönnöd, de mivel csak felháborodni szeretsz, hagylak is ebben a formádban.
A te szemedben vannak elszállva, az enyémben nem!!!!!!!!!   Ne kezdjük el egymást ,ill. egymás munkáját hasonlítgatni, mert ebből ,csak te jöhetsz ki rosszul. Persze, ha valakinek nincs önkritikája, úgy nehéz is.
Igen, csak veled megy az állandó jellegű baszogatás! Miért? Kár, hogy ezt a szádba kell adni. Hiteltelenné váltál.
"Választ nem kérek mindenki tartsa meg a véleményét akié érdekel azzal úgyis megbeszélem."  Akkor ez nem a te fórumod!

A topicod törlődött ismét?   Jééééééééé  Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy

Pedig Mario mindenki szívéből szólt benne, s csak pár igen egyszerű felvetést vetett fel. Ez ennyire felbosszantott? Megértelek.
Hogy valaki kétségbe vonja, hogy a merci nem a tiéd? Ez gyalázatos! Fujj!  Nem megsértődni kéne, meg hisztizni, hanem azon elgondolkodni, hogy ezt a kérdést vajon miért tette fel! Ill. másnak miért nem!!!!   Mert mindenki téged baszogat. Hát persze. Ez már tudjuk!  De akkor ez miért jó neked? Élvezed? Valamiért még is kell neked , hogy ide irkálj, szerepelj!

Olyan vagy ,mint Dávid Ibolya.  Duma, duma, duma azt lemondasz (szintén a semmiről). Nagy füst körülötted ,de semmi kézzelfogható.
Ennyi csupán a gond, de ha ezt sem érted ,akkor kár a szóért.   Magadat nevetteted ki, ezért nem is fogékony már senki, semmi új "trükködre" és ezért nem tudnak veled együtt örülni, mert már mindenki fenntartásokkal él.
Engem az érdekel vajon mi lehet a célod ezzel?
Sajnállak.

Részemről a púder sztori lezárva.  Egy fiókba kerültél s-el.

u.i.: Vond le a konzekvenciát.  Itt mindenki genyó és kiakar csinálni. Okké.  De ok - okozat.       Bár szerintem kár a szóért.  undecided
« Utoljára szerkesztve: 2010. június 28. 01:11:01 am írta Indy » Naplózva
toi

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1379


Alpina fan


« Válasz #673 Dátum: 2010. június 28. 06:59:40 am »

Na végre valami a híg izébe  Cheesy Cheesy Cheesy Grin
Indy ez igen,nem szarakodsz,miért nem te vagy a fővezér   408  M Power,ne hagyd már magad,mert pik pak kigolyóznak,folytatást várok,még több eseményt  900 eusa_clap Wink
Naplózva

750ia
gagus
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5405


Csak az M30 adhat erőt!


WWW
« Válasz #674 Dátum: 2010. június 28. 08:09:35 am »

Engedj meg egy építő jellegű kritikát. Nem illik ennyiszer használni és pláne nagybetűvel az én szót.

Megragadtad a lényeget  Cheesy Cheesy Cheesy
Naplózva

E23 730i '81, E23 728iA '81
http://forum.capabmwforum.hu/index.php/topic,1378.0.html

30/3388166 Csak saját felelősségre!!
pic
Vendég
« Válasz #675 Dátum: 2010. június 28. 09:58:50 am »

Nem értem miért háborogsz P! Hány topikod volt? Jah, nehéz megszámolni, ahogy azt is ebből mennyi került törlésre. Hintetted a púdert a népnek, "vettél" ilyen romot meg olyan romot, amikkel lényegében semmi nem történt, csak a nagy szavak voltak. Miért kell ezek után csodálkozni, ha senki nem hisz neked! Volt buszod, e30-ad, e12-őd, a többire már nem is emlékszem. Ha nincs pénzed azt meg lehet érteni, de akkor minek veszel egyik csirkeólra egy másikat? Nyitod egyik garázst a másik után, amiket aztán törölsz. Mutasd már meg, ki csinálja ezt? Lakatos vagy? Még egy nyomorult ponthegesztést sem láttunk tőled! Vagy segítettél Lacának felpopszegecselni a bámulatos vfts ladatunyingszettet, meg feltenni a zeusz dobot? És nekiállsz feljebb, hogy mindenki hiteltelennek tart... Mindegy, sorolhatnám még két oldalon át, de már nem érdekel. Megyek füvet nyírni.
Naplózva
Mike
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4841


Csokihabanero :D


« Válasz #676 Dátum: 2010. június 28. 10:31:06 am »

. Megyek füvet nyírni.

Majd adsz belőle? Vagy ez nem olyan? Cheesy
Naplózva

Főmordor.
gagus
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5405


Csak az M30 adhat erőt!


WWW
« Válasz #677 Dátum: 2010. június 28. 10:39:16 am »

Majd adsz belőle? Vagy ez nem olyan? Cheesy

PicStop!  Evil
Naplózva

E23 730i '81, E23 728iA '81
http://forum.capabmwforum.hu/index.php/topic,1378.0.html

30/3388166 Csak saját felelősségre!!
bob

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1682



« Válasz #678 Dátum: 2010. június 28. 18:57:04 pm »

Majd adsz belőle? Vagy ez nem olyan? Cheesy
2funny 2funny 2funny 2funny 2funny
Naplózva
Dávid

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2357



« Válasz #679 Dátum: 2010. június 28. 20:23:58 pm »

Na akkor gratulálunk a mai teljesítményéhez csmarionak és dávidnak nekik köszönhetően kitértem a hitemből,nem tudom milyen jogon bírálnak bárkit is?!,másrészt az én szememben kicsit el vannak szállva érdekes hogy az Én irányomban nagy a szájuk de mással nem csak velem megy a állandó jellegű baszogatás amivel tele a tököm.Azt hogy Én mit csinálok az autóimmal,illetve azoknak a papírjaival mi van az szerintem az Én magánügyem Én sem kérdezem meg tőletek hogy:na ezt átírattad stb,szóval vissza lehet venni.Választ nem kérek mindenki tartsa meg a véleményét akié érdekel azzal úgyis megbeszélem.

Miki:hogy mit illik vagy mit nem illik írni szerintem az lényegtelen a ma esti történés után,tudom hogy nem illik de elég ideges vagyok hogy így hagyjam,sőt szerintem ahhoz képest hogy milyen pipa lettem és vagyok még visszafogott is.
Mi volt a hited?
És az, hogy kitértél a hitedből azt jelenti, hogy eladod a Mercit?
« Utoljára szerkesztve: 2010. június 28. 21:00:59 pm írta Dávid » Naplózva

\CO=\\ \==O O \  ...Amelyik cápa a kezedből eszik, az a lábadból is fog...
csmario

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2315



« Válasz #680 Dátum: 2010. június 28. 20:30:11 pm »

Mi volt a hited?

még a hite sem a sajátja Cheesy


egyébként gondolom csak berágott,mert nemtudott már mit kitalálni a kérdéseimre,és hogy te mit írtál neki,arról fogalmam sincs mert már nincs meg a topic...
Naplózva

BMW e21 323i,BMW e30 325ix
Dávid

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2357



« Válasz #681 Dátum: 2010. június 28. 20:43:11 pm »

Te mit írtál?  Cheesy
Naplózva

\CO=\\ \==O O \  ...Amelyik cápa a kezedből eszik, az a lábadból is fog...
MR.V12

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6071


Üzemképtelenítő


« Válasz #682 Dátum: 2010. június 28. 21:15:28 pm »

Te mit írtál?  Cheesy

Ki?
Naplózva

"...súlyosan gyengeelméjű,a debilitás határán áll,iq-ja 20-30 közé tehető..."
"...fuss Forrest,fuss..."
"Vigyázat,sárkány van nálam,és nem félek használni!"
"...átkozott Coimbrák..."
Ne vitatkozz jó tündér,a kívánság,az kívánság,térdelj csak le szépen
csmario

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2315



« Válasz #683 Dátum: 2010. június 28. 21:23:51 pm »

Ki?

én : D
Naplózva

BMW e21 323i,BMW e30 325ix
csmario

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2315



« Válasz #684 Dátum: 2010. június 28. 21:25:45 pm »

Te mit írtál?  Cheesy

nemtudommár pontosan Cheesy a csere-bere dolgon akadtam ki,hogy egyik kocsin sem csinál semmit,holott mindre van rengeteg terve,1 csavart nem húz meg rajtuk,aztán eladja mert kell a pénz,de ha cseréli akkor mégse kell.  átvannak írva,aztmondja,de nemhiszem hogy ilyen jólmegy,hogy ennyire szereti elbukni az átírás összegét,hogy 2 havont kocsit vesz... valami ilyesmi. erre úgyberágott hogy nem is válaszolt semmire,hanem "kitért a hitéből" : D
Naplózva

BMW e21 323i,BMW e30 325ix
VA E21
Vendég
« Válasz #685 Dátum: 2010. június 29. 14:01:55 pm »

Mario-é nyílt volt, Hemiltoné burkoltabb, de mindkettő egyre mutatott rá!   

Hemilton úgy zárta sorait, hogy (ha jól emléxem) : Bár látom kérdéseimre sosem fogok választ kapni.  A kérdéseket tudjuk. 

Amennyi rálátásom van, Merő-nek van valami köze a helyi (szolnoki) veterán egyesülethez, brigádhoz, nevezzük ahogy akarjuk. S ami oda frissibe beérkezik azt körbefotózza és eladja, mintha a sajátja lenne. Ennyi.  Csak nem értem, hogy itt mindenki madár számára? Vagy nem tudunk felemelkedni a stílusára és vele együtt örülni?  Nem is kérdezem meg már magamtól, hogy vajon miért is nem!?
A kussolj azzal beszélgetek akivel akarok, meg a vissza lehet venni típusú hozzászólásaival pedig magát minősíti.  Senki nem ilyen stílusban írt neki, még a mai napig sem.  Ez inteligencia kérdése. El is hiszem, hogy ki tért szegény a hitéből, hisz hogy adjon olyanra választ mit nem lehet megfogni? Hány autója is van, melyiket irata át, épp melyik projekt fut? Az M tech, a ratt, a bus, az e12, a lada, az opel, a merci, az omega v6.... meg mit tom én még mi. Pedig egyszerű kérdések lennének, hisz csak arról kérdeznek mit leírt.  Vagy most akkor még se?
Bezárult a hazugságfelhő és rászakadt, eddig bírta (már aki figyelemmel kísérte) a történteket. Persze , hogy már kétségbe von bárki, bármit vele kapcsolatban.
Továbbiakban ajánlanám neki a www.streetracer.hu -t. Ja, hogy egy nem létező oldal? Ez így nem Merő.
Naplózva
VA E21
Vendég
« Válasz #686 Dátum: 2010. június 29. 14:17:56 pm »

Megyek füvet nyírni.


Arra a 2x4 méteres foltra gondolsz mi a piros alatt maradt ,mikor odábbálltál?  Tongue
Naplózva
csmario

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2315



« Válasz #687 Dátum: 2010. június 29. 15:25:03 pm »

Mario-é nyílt volt, Hemiltoné burkoltabb, de mindkettő egyre mutatott rá!   

Hemilton úgy zárta sorait, hogy (ha jól emléxem) : Bár látom kérdéseimre sosem fogok választ kapni.  A kérdéseket tudjuk. 

Amennyi rálátásom van, Merő-nek van valami köze a helyi (szolnoki) veterán egyesülethez, brigádhoz, nevezzük ahogy akarjuk. S ami oda frissibe beérkezik azt körbefotózza és eladja, mintha a sajátja lenne. Ennyi.  Csak nem értem, hogy itt mindenki madár számára? Vagy nem tudunk felemelkedni a stílusára és vele együtt örülni?  Nem is kérdezem meg már magamtól, hogy vajon miért is nem!?
A kussolj azzal beszélgetek akivel akarok, meg a vissza lehet venni típusú hozzászólásaival pedig magát minősíti.  Senki nem ilyen stílusban írt neki, még a mai napig sem.  Ez inteligencia kérdése. El is hiszem, hogy ki tért szegény a hitéből, hisz hogy adjon olyanra választ mit nem lehet megfogni? Hány autója is van, melyiket irata át, épp melyik projekt fut? Az M tech, a ratt, a bus, az e12, a lada, az opel, a merci, az omega v6.... meg mit tom én még mi. Pedig egyszerű kérdések lennének, hisz csak arról kérdeznek mit leírt.  Vagy most akkor még se?
Bezárult a hazugságfelhő és rászakadt, eddig bírta (már aki figyelemmel kísérte) a történteket. Persze , hogy már kétségbe von bárki, bármit vele kapcsolatban.
Továbbiakban ajánlanám neki a www.streetracer.hu -t. Ja, hogy egy nem létező oldal? Ez így nem Merő.

Merő Cheesy Cheesy Cheesy
Naplózva

BMW e21 323i,BMW e30 325ix
pic
Vendég
« Válasz #688 Dátum: 2010. június 29. 20:37:49 pm »

Arra a 2x4 méteres foltra gondolsz mi a piros alatt maradt ,mikor odábbálltál?  Tongue
Igen arra! Kemény munka volt letolni! Cheesy
Naplózva
Mpower
Vendég
« Válasz #689 Dátum: 2010. június 29. 21:52:21 pm »

Mario-é nyílt volt, Hemiltoné burkoltabb, de mindkettő egyre mutatott rá!   

Hemilton úgy zárta sorait, hogy (ha jól emléxem) : Bár látom kérdéseimre sosem fogok választ kapni.  A kérdéseket tudjuk. 

Amennyi rálátásom van, Merő-nek van valami köze a helyi (szolnoki) veterán egyesülethez, brigádhoz, nevezzük ahogy akarjuk. S ami oda frissibe beérkezik azt körbefotózza és eladja, mintha a sajátja lenne. Ennyi.  Csak nem értem, hogy itt mindenki madár számára? Vagy nem tudunk felemelkedni a stílusára és vele együtt örülni?  Nem is kérdezem meg már magamtól, hogy vajon miért is nem!?
A kussolj azzal beszélgetek akivel akarok, meg a vissza lehet venni típusú hozzászólásaival pedig magát minősíti.  Senki nem ilyen stílusban írt neki, még a mai napig sem.  Ez inteligencia kérdése. El is hiszem, hogy ki tért szegény a hitéből, hisz hogy adjon olyanra választ mit nem lehet megfogni? Hány autója is van, melyiket irata át, épp melyik projekt fut? Az M tech, a ratt, a bus, az e12, a lada, az opel, a merci, az omega v6.... meg mit tom én még mi. Pedig egyszerű kérdések lennének, hisz csak arról kérdeznek mit leírt.  Vagy most akkor még se?
Bezárult a hazugságfelhő és rászakadt, eddig bírta (már aki figyelemmel kísérte) a történteket. Persze , hogy már kétségbe von bárki, bármit vele kapcsolatban.
Továbbiakban ajánlanám neki a www.streetracer.hu -t. Ja, hogy egy nem létező oldal? Ez így nem Merő.

Hogy ez mennyire nem így van szánalmasak a feltételezéseid de nem fogok vitatkozni veled hisz semmi értelme,a ladáról sosem állítottam hogy az enyém az e12 kicsúszott a kezeim közül az e30at eladtam a busz megvan még az opelt elcseréltem a mercedes pedig a telepünkön áll,tudod mit? ha erre van utad és ráérsz szivesen látlak megmutatom a mercit meg a többi vasat is.Bárki más aki hasonlóan Indyhez kételkedik szivesen látom egy tárlatvezetésre.
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 ... 277   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2011, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!