CápaBMW fórum
2024. március 28. 12:36:53 pm *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 6 7   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Gyárlátogatás  (Megtekintve 144696 alkalommal)
Boge
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3298


Ne vedd el!


« Válasz #60 Dátum: 2006. december 10. 15:02:26 pm »

Szerintem senki nem sitett semkit....
Én ezt a reakciót már megszoktam, nem csodálkozom rajta. Én sem tudok elmenni minden talira, nem is voltam mindegyiken. Azért remélem Stasis, hogy végül még is eljössz!
Őszintén sajnálom aki nem tud jönni, de majd mesélünk.
Más: ez a rihes máv még nem tette fel online az új menetrendet, ezért kis türemlemet kérek.
Naplózva
V8 Szisandor
e21 v8 4.0

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1125



« Válasz #61 Dátum: 2006. december 11. 00:09:15 am »

mennyi lenne az utazasi kolltseg haztol hazig oda vissza mert van nekem 1 haverom akinek van 1  keteves 17+1fos klimas/allofuteses/duplauveges/fustuveges/buszajtos/   iveco kis busza ....kell esetleg megtom kerdezni.
Naplózva

azert irok ekezetek nelkul mert csak ilyen a billentyuzetem van...

20-260-22-26
Boge
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3298


Ne vedd el!


« Válasz #62 Dátum: 2006. december 11. 00:14:09 am »

mennyi lenne az utazasi kolltseg haztol hazig oda vissza mert van nekem 1 haverom akinek van 1  keteves 17+1fos klimas/allofuteses/duplauveges/fustuveges/buszajtos/   iveco kis busza ....kell esetleg megtom kerdezni.


Várjuk a máv új menetrendjét, amit 10-ére igért. 90% hogy vonattal megyünk, így senkinek nem kell vezetnie, ami 100 előnnyel jár, ezt még a téma elején taglaltuk. Ha valami gáz lesz a mávval, akkor szétnézünk busz, egyébek ügyben. Köszi a segítséget, ha aktuális, akkor igénybe vesszük, de sajna nem lenne jól kihasználva a gép, mert fogy a létszám:(((
Naplózva
V8 Szisandor
e21 v8 4.0

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1125



« Válasz #63 Dátum: 2006. december 11. 00:17:53 am »

mennyi lenne az utazasi kolltseg haztol hazig oda vissza mert van nekem 1 haverom akinek van 1  keteves 17+1fos klimas/allofuteses/duplauveges/fustuveges/buszajtos/   iveco kis busza ....kell esetleg megtom kerdezni.


Várjuk a máv új menetrendjét, amit 10-ére igért. 90% hogy vonattal megyünk, így senkinek nem kell vezetnie, ami 100 előnnyel jár, ezt még a téma elején taglaltuk. Ha valami gáz lesz a mávval, akkor szétnézünk busz, egyébek ügyben. Köszi a segítséget, ha aktuális, akkor igénybe vesszük, de sajna nem lenne jól kihasználva a gép, mert fogy a létszám:(((


ok.

akkor visszanezek par oldalt

Smiley  jo a csapagycsere sorozat Smiley
Naplózva

azert irok ekezetek nelkul mert csak ilyen a billentyuzetem van...

20-260-22-26
stasis
Vendég
« Válasz #64 Dátum: 2006. december 13. 18:43:01 pm »

Andris is jelezte, hogy ő és barátnője nem kocsival, hanem vonattal jönne, jegy rendelésnél számoljatok vele is pls.

Dec 21én megtudom, hogy tudok-e jönni, bár akkor még nem tudom, hogy hogyan fizetem be januárban a főiskolát Smiley
Naplózva
steffe

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2566



« Válasz #65 Dátum: 2006. december 13. 20:56:43 pm »


1.


2.Boge
  Himizoli
  Stasis (ha kiderül, hogy a wombat-os fejenként 29 euró, nem pedig a szoba 29 euró)
  steffe+neje(ha minden igaz)
  pet +petné
3.Begi (Huh)



Sajnálattal közlöm ,nem tudok menni a gyárlátogatásra!!!Nagyon sok munka jött össze!!!
Tudom nem kifogást kell keresni,de csak annyit mondok,én és a fönököm Digi tv-t is szerelünk,és mostanában nem volt beltéri,tehát nem tudtuk szerelni!!Na ma adtak feladatot! sad
Kb 1000db előresztráció van ,amiből kb. 200db a mienk!!!Napi 4-5 a lélektani határ szerelésügyileg!!!Az az 40-50 nap egyhuzamban és akkor sem lennénk kész,közben persze van más munka is!!!!
Bocs,hogy ezt leirtam,de igy helyes,metr Boge után én regisztráltam másodszor!!!
Ez van!!!
Sajnálom nagyon,érezzétek magatok jól,sok fotót késziteni és videót!!! grin

Még egy kérdés,boge kérdezd meg nekem Kedves Bogénét,hogy tudom visszamondani a látogatást magamnak és az asszonykámnak?

Előre is köszi!!
Naplózva

steffe
Mike
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4841


Csokihabanero :D


« Válasz #66 Dátum: 2006. december 14. 08:33:20 am »


1.


2.Boge
  Himizoli
  Stasis (ha kiderül, hogy a wombat-os fejenként 29 euró, nem pedig a szoba 29 euró)
  steffe+neje(ha minden igaz)
  pet +petné
3.Begi (Huh)



Sajnálattal közlöm ,nem tudok menni a gyárlátogatásra!!!Nagyon sok munka jött össze!!!
Tudom nem kifogást kell keresni,de csak annyit mondok,én és a fönököm Digi tv-t is szerelünk,és mostanában nem volt beltéri,tehát nem tudtuk szerelni!!Na ma adtak feladatot! sad
Kb 1000db előresztráció van ,amiből kb. 200db a mienk!!!Napi 4-5 a lélektani határ szerelésügyileg!!!Az az 40-50 nap egyhuzamban és akkor sem lennénk kész,közben persze van más munka is!!!!
Bocs,hogy ezt leirtam,de igy helyes,metr Boge után én regisztráltam másodszor!!!
Ez van!!!
Sajnálom nagyon,érezzétek magatok jól,sok fotót késziteni és videót!!! grin

Még egy kérdés,boge kérdezd meg nekem Kedves Bogénét,hogy tudom visszamondani a látogatást magamnak és az asszonykámnak?

Előre is köszi!!

Vagy át lehet-e regisztrálni más névre?
Naplózva

Főmordor.
Boge
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3298


Ne vedd el!


« Válasz #67 Dátum: 2006. december 14. 21:52:20 pm »

Steffe-Mike
Egyik szemem sír, a másik nevet  Sad   Smiley

Holnap tuti 100%-ra meglesznek az adatok az indulás és érkezésről, valamint a pontos árakról is. Tehát holnapra kész a teljes haditerv.
Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #68 Dátum: 2006. december 14. 22:00:53 pm »

Steffe-Mike
Egyik szemem sír, a másik nevet  Sad   Smiley

Holnap tuti 100%-ra meglesznek az adatok az indulás és érkezésről, valamint a pontos árakról is. Tehát holnapra kész a teljes haditerv.

Ez jó hír. Ha minden infó meglesz, akkor kellene egy szumma is, hogy 2 emberre, szállással, vonatjeggyel, tokkal vonóval mennyi lenne a buli.
Naplózva
Mike
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4841


Csokihabanero :D


« Válasz #69 Dátum: 2006. december 14. 23:20:04 pm »

Steffe-Mike
Egyik szemem sír, a másik nevet  Sad   Smiley

Holnap tuti 100%-ra meglesznek az adatok az indulás és érkezésről, valamint a pontos árakról is. Tehát holnapra kész a teljes haditerv.

Neszójjábe! Te ültetted a bogarat a fülembe. Smiley
Naplózva

Főmordor.
Boge
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3298


Ne vedd el!


« Válasz #70 Dátum: 2006. december 15. 20:10:09 pm »

Nos akkor a következők a terveim:

2007.01.08. 13.10. Bartók Béla expressz gó tu Münytyen, érkezik 20.34. -kor. A vonatúton végre jól kibeszélhetjük a cápák rejtelmeit és nem sürget minket semmilyen dolog hazafelé vagy ilyesmi.
Este esetleg 1-2 korsó szorongatása:))
Alvás a http://www.euro-youth-hotel.de/ szállóban 30Euért/fő, reggelivel!

2007.01.09. Reggel reggeli a szálláson, múzeum vagy egyéb érdekességek fellelése.
18.00.-kor gyárlátogatás, mint fő atrakció. Este vissza a szállóba.

2007.01.10. Mivel így is-úgy is csak 10.-én tudunk vissza indulni, ezért javaslom mradjunk napközben a cápák szülőhazájában és keressünk fel pár helyi érdekességet és ne a reggeli, hanem az esti gyorssal jöjjünk vissza. A programokról Bogené tud gondoskodni, de várok minden épkézláb alternatív ötletet. Este a Kálmán Imre expresszel jönnénk vissza, 23.45-kor hálókocsival, ami +20 Eur, de még minig kevesebb, mint a szállás, mert az ügye 30Eur. Szerintem tök buli egy éjjszakai vonatozás, remélem szét kártyázzuk magunkat vagy valami ilyesmi.

2007.01.11. Érkezés reggel kilenckor. Fájdalams búcsú egymástól!

Költségek/fő:

Szállás: 30X2Eur=60Eur (az idengenforgalmi adó kb +1-2 Eur)
Utazás: 39 oda+59 vissza=98Eur
Összesen 158 Eur/fő.
A vonatjegyeket minden online jegyirodában meg lehet venni, de csak dec.31.-ig érvényesek az árak, szóval hajrá!

Mike, regisztráld magad Steffe helyére, gondolom megoldható!
Ha kérdés van, csak szóljatok!
Naplózva
steffe

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2566



« Válasz #71 Dátum: 2006. december 15. 20:57:54 pm »

Nos akkor a következők a terveim:

2007.01.08. 13.10. Bartók Béla expressz gó tu Münytyen, érkezik 20.34. -kor. A vonatúton végre jól kibeszélhetjük a cápák rejtelmeit és nem sürget minket semmilyen dolog hazafelé vagy ilyesmi.
Este esetleg 1-2 korsó szorongatása:))
Alvás a http://www.euro-youth-hotel.de/ szállóban 30Euért/fő, reggelivel!

2007.01.09. Reggel reggeli a szálláson, múzeum vagy egyéb érdekességek fellelése.
18.00.-kor gyárlátogatás, mint fő atrakció. Este vissza a szállóba.

2007.01.10. Mivel így is-úgy is csak 10.-én tudunk vissza indulni, ezért javaslom mradjunk napközben a cápák szülőhazájában és keressünk fel pár helyi érdekességet és ne a reggeli, hanem az esti gyorssal jöjjünk vissza. A programokról Bogené tud gondoskodni, de várok minden épkézláb alternatív ötletet. Este a Kálmán Imre expresszel jönnénk vissza, 23.45-kor hálókocsival, ami +20 Eur, de még minig kevesebb, mint a szállás, mert az ügye 30Eur. Szerintem tök buli egy éjjszakai vonatozás, remélem szét kártyázzuk magunkat vagy valami ilyesmi.

2007.01.11. Érkezés reggel kilenckor. Fájdalams búcsú egymástól!

Költségek/fő:

Szállás: 30X2Eur=60Eur (az idengenforgalmi adó kb +1-2 Eur)
Utazás: 39 oda+59 vissza=98Eur
Összesen 158 Eur/fő.
A vonatjegyeket minden online jegyirodában meg lehet venni, de csak dec.31.-ig érvényesek az árak, szóval hajrá!

Mike, regisztráld magad Steffe helyére, gondolom megoldható!
Ha kérdés van, csak szóljatok!

Bogéné!

Hogy tudnám magam és a menyasszonyom visszamondan a gyárlátogatásról???
Tudom hogy 5 öv ausztriában de akkor sem tudok olyan jól németül!!Na ez gáz!!!!

Köszike!!!
Naplózva

steffe
Bogené
Vendég
« Válasz #72 Dátum: 2006. december 15. 21:30:39 pm »

Steffe:

Mikor regisztráltál, akkor kaptál egy visszaigazoló e-mail-t, ami tartalmazott egy kódot, ez legyen kéznél.

Itt a link a regisztrációhoz:  http://www.bmw-werk-muenchen.de/lowband/com/de/index.html

Itt klikk a: Werkführungen -re

Majd utána a:  Bestehende Buchung verändern -t

Ide kell a felhasználóneved és a jelszavad, majd jöhet a lemondás.

Biztos???
Ha 8.-án az éjjeli vonattal jössz, akkor reggel ott vagy és visszajöhetsz a 10. reggelivel. Így csak 2 napod esik ki.

Naplózva
steffe

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2566



« Válasz #73 Dátum: 2006. december 15. 21:43:57 pm »

Steffe:

Mikor regisztráltál, akkor kaptál egy visszaigazoló e-mail-t, ami tartalmazott egy kódot, ez legyen kéznél.

Itt a link a regisztrációhoz:  http://www.bmw-werk-muenchen.de/lowband/com/de/index.html

Itt klikk a: Werkführungen -re

Majd utána a:  Bestehende Buchung verändern -t

Ide kell a felhasználóneved és a jelszavad, majd jöhet a lemondás.

Biztos???
Ha 8.-án az éjjeli vonattal jössz, akkor reggel ott vagy és visszajöhetsz a 10. reggelivel. Így csak 2 napod esik ki.



Kedves Bogéné!!!

Köszönöm az útbaigazitást!!!
Sajnos tényleg sok munkám van,de kivánom nektek jó élmény legyen!!!!!
Képeket ezerrel!!

Jó a személyes képed!!! grin
Naplózva

steffe
steffe

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2566



« Válasz #74 Dátum: 2006. december 16. 15:01:01 pm »

Mike vagy valaki aki menni akar a gyárlátogatásra!!!

Visszamondtam az enyémet és lehet 9.ére kérni időpontot(megnéztem)!!!

Kedves Bogéné!!!

Lenne olyan kérdésem,hogy a kedves manyasszonyom kitörölte azt az emailt amiben volt a kódja,akkor őt hogy tudom visszamondani???

Köszike!
Naplózva

steffe
Begi
Vendég
« Válasz #75 Dátum: 2006. december 16. 16:47:31 pm »

engem érdekelne a helyed, mert én csak 10-re kaptam időpontot. Amúgy nagyon sajnálom hogy nem jössz!
Naplózva
Boge
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3298


Ne vedd el!


« Válasz #76 Dátum: 2006. december 16. 16:54:14 pm »

Lécci rendezzétek a soraitokat, mert nem túl sok időnk van jegyet venni és szállást foglalni.
Naplózva
Mike
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4841


Csokihabanero :D


« Válasz #77 Dátum: 2006. december 16. 17:50:51 pm »

Most akkor ha jól értem, akkor Stefiék visszamondják, mi meg regisztrálhatunk helyettük?

Nem lenne könnyebb, ha egyszerűen helyettük mennénk?

Naplózva

Főmordor.
Mike
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4841


Csokihabanero :D


« Válasz #78 Dátum: 2006. december 16. 17:55:08 pm »

Steffe:

Mikor regisztráltál, akkor kaptál egy visszaigazoló e-mail-t, ami tartalmazott egy kódot, ez legyen kéznél.

Itt a link a regisztrációhoz:  http://www.bmw-werk-muenchen.de/lowband/com/de/index.html

Itt klikk a: Werkführungen -re

Majd utána a:  Bestehende Buchung verändern -t

Ide kell a felhasználóneved és a jelszavad, majd jöhet a lemondás.

Biztos???
Ha 8.-án az éjjeli vonattal jössz, akkor reggel ott vagy és visszajöhetsz a 10. reggelivel. Így csak 2 napod esik ki.



Segítsen valaki regisztrálni, mert Ich spreche nur ein bisschen Deutch!
Naplózva

Főmordor.
Begi
Vendég
« Válasz #79 Dátum: 2006. december 16. 18:20:42 pm »

Steffe:

Mikor regisztráltál, akkor kaptál egy visszaigazoló e-mail-t, ami tartalmazott egy kódot, ez legyen kéznél.

Itt a link a regisztrációhoz:  http://www.bmw-werk-muenchen.de/lowband/com/de/index.html

Itt klikk a: Werkführungen -re

Majd utána a:  Bestehende Buchung verändern -t

Ide kell a felhasználóneved és a jelszavad, majd jöhet a lemondás.

Biztos???
Ha 8.-án az éjjeli vonattal jössz, akkor reggel ott vagy és visszajöhetsz a 10. reggelivel. Így csak 2 napod esik ki.



Segítsen valaki regisztrálni, mert Ich spreche nur ein bisschen Deutch!

Mike, ha egyedül jössz, akkor meg van oldva. Én lemondom az én időpontomat, és elmegyünk Steffe és Steffené álruhában... Smiley
Naplózva
Mike
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4841


Csokihabanero :D


« Válasz #80 Dátum: 2006. december 16. 18:24:23 pm »

Steffe:

Mikor regisztráltál, akkor kaptál egy visszaigazoló e-mail-t, ami tartalmazott egy kódot, ez legyen kéznél.

Itt a link a regisztrációhoz:  http://www.bmw-werk-muenchen.de/lowband/com/de/index.html

Itt klikk a: Werkführungen -re

Majd utána a:  Bestehende Buchung verändern -t

Ide kell a felhasználóneved és a jelszavad, majd jöhet a lemondás.

Biztos???
Ha 8.-án az éjjeli vonattal jössz, akkor reggel ott vagy és visszajöhetsz a 10. reggelivel. Így csak 2 napod esik ki.



Segítsen valaki regisztrálni, mert Ich spreche nur ein bisschen Deutch!

Mike, ha egyedül jössz, akkor meg van oldva. Én lemondom az én időpontomat, és elmegyünk Steffe és Steffené álruhában... Smiley

Minden bizonnyal egyedül.
Naplózva

Főmordor.
steffe

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2566



« Válasz #81 Dátum: 2006. december 16. 20:18:06 pm »

Steffe:

Mikor regisztráltál, akkor kaptál egy visszaigazoló e-mail-t, ami tartalmazott egy kódot, ez legyen kéznél.

Itt a link a regisztrációhoz:  http://www.bmw-werk-muenchen.de/lowband/com/de/index.html

Itt klikk a: Werkführungen -re

Majd utána a:  Bestehende Buchung verändern -t

Ide kell a felhasználóneved és a jelszavad, majd jöhet a lemondás.

Biztos???
Ha 8.-án az éjjeli vonattal jössz, akkor reggel ott vagy és visszajöhetsz a 10. reggelivel. Így csak 2 napod esik ki.



Segítsen valaki regisztrálni, mert Ich spreche nur ein bisschen Deutch!

Mike, ha egyedül jössz, akkor meg van oldva. Én lemondom az én időpontomat, és elmegyünk Steffe és Steffené álruhában... Smiley

Minden bizonnyal egyedül.

Én már végleg visszamondtam,ugyhogy valaki tud regisztrálni helyettem,a menyasszonyomét még nem tudtam visszamondani,mert elveszett a kód és a jelszó!!!
Naplózva

steffe
AYT E21
cápi

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 614



« Válasz #82 Dátum: 2006. december 16. 20:42:18 pm »

Ha valaki le akarja mondani, akkor én szívesen elmegyek helyette, de csak akkor, ha az ilyen reg dolgokat elintézi.
Naplózva

m10b20 L-jet
Boge
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3298


Ne vedd el!


« Válasz #83 Dátum: 2006. december 16. 20:57:06 pm »

Ayt részéről felmerült egy jogos kérdés:

Ha külön-külön veszünk jegyeket, akkor nem biztos, hogy jut hely egymás mellé.
Én legkésőbb 28.-án meg tudom venni a jegyeket, de ehez azt kérném, hogy utaljátok el nekem az árát, mert nem tudok ennyit megfinanszírozni. Az árával tutira nem lépek le. A 39 és 59 már tartalmazza a helyjegy foglalást is.
Húzzunk bele emberek, mert nyakunkon az ünnepek és akkor már mindenki azzal lesz elfoglalva.
Naplózva
AYT E21
cápi

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 614



« Válasz #84 Dátum: 2006. december 16. 22:11:05 pm »

Ayt részéről felmerült egy jogos kérdés:

Ha külön-külön veszünk jegyeket, akkor nem biztos, hogy jut hely egymás mellé.
Én legkésőbb 28.-án meg tudom venni a jegyeket, de ehez azt kérném, hogy utaljátok el nekem az árát, mert nem tudok ennyit megfinanszírozni. Az árával tutira nem lépek le. A 39 és 59 már tartalmazza a helyjegy foglalást is.
Húzzunk bele emberek, mert nyakunkon az ünnepek és akkor már mindenki azzal lesz elfoglalva.

Amint regisztrál engem valaki (lehet, hogy ez egy kicsit pofátlanságnak tűnik, de herótom van az ijen regisztrációktól), én már utalom is a jegy árát.
Naplózva

m10b20 L-jet
Begi
Vendég
« Válasz #85 Dátum: 2006. december 17. 09:44:23 am »

Ayt részéről felmerült egy jogos kérdés:

Ha külön-külön veszünk jegyeket, akkor nem biztos, hogy jut hely egymás mellé.
Én legkésőbb 28.-án meg tudom venni a jegyeket, de ehez azt kérném, hogy utaljátok el nekem az árát, mert nem tudok ennyit megfinanszírozni. Az árával tutira nem lépek le. A 39 és 59 már tartalmazza a helyjegy foglalást is.
Húzzunk bele emberek, mert nyakunkon az ünnepek és akkor már mindenki azzal lesz elfoglalva.

írd meg a számlaszámod, kedden ott a részem!
Naplózva
Begi
Vendég
« Válasz #86 Dátum: 2006. december 17. 11:39:12 am »

Baszki, nem enged átregisztrálni 9-re, nekem 10én 18h-kor lesz a gyárlátogatásom......csába!!! uff...
Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #87 Dátum: 2006. december 17. 12:03:15 pm »

Baszki, nem enged átregisztrálni 9-re, nekem 10én 18h-kor lesz a gyárlátogatásom......csába!!! uff...

A barátnőm nem tud jönni, nekem meg dec 21én kiderül, hogy lesz-e pénzem, mivel én 2 emberre regisztráltam, majd legfeljebb te jössz a második helyre.
Naplózva
Mike
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4841


Csokihabanero :D


« Válasz #88 Dátum: 2006. december 17. 18:01:46 pm »

Stefi!

Akkor most mehetek az asszonyod helyett?
Naplózva

Főmordor.
steffe

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2566



« Válasz #89 Dátum: 2006. december 17. 22:14:57 pm »

Stefi!

Akkor most mehetek az asszonyod helyett?

Tőlem nyugodtan,de ő csak 40 kiló és 152 cm!!!!
Egy kicsi csak az eltérés közöttetek!!!
Naplózva

steffe
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 6 7   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2011, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!