CápaBMW fórum
2024. március 28. 13:23:52 pm *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 5 6 7   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Gyárlátogatás  (Megtekintve 144698 alkalommal)
Sabc
Vendég
« Válasz #30 Dátum: 2006. november 02. 22:04:15 pm »

Bérembléma tartó? Rendelnék egyet, de hogy ne offoljam tovább a topikot, azért megkérdezem, (félreértések kizárva) Smiley hogy ki mikor szeretne utazni, nappal, vagy inkább éjjel. Én javaslom az éjszakát, nagyon nagy bulit csaphatnánk, viszek zeneszerszámokat!

Inkább táncolj, a port jobban bírom. Grin
Naplózva
Boge
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3298


Ne vedd el!


« Válasz #31 Dátum: 2006. november 02. 22:40:32 pm »

Bérembléma tartó? Rendelnék egyet, de hogy ne offoljam tovább a topikot, azért megkérdezem, (félreértések kizárva) Smiley hogy ki mikor szeretne utazni, nappal, vagy inkább éjjel. Én javaslom az éjszakát, nagyon nagy bulit csaphatnánk, viszek zeneszerszámokat!

Inkább táncolj, a port jobban bírom. Grin

Bácsi, jöjjön má maga is, kérd ezt a Jézuskától vagy mittudomén!
Amúgy én is éjjszaka párti vagyok!
Naplózva
Sabc
Vendég
« Válasz #32 Dátum: 2006. november 03. 09:49:59 am »

Bérembléma tartó? Rendelnék egyet, de hogy ne offoljam tovább a topikot, azért megkérdezem, (félreértések kizárva) Smiley hogy ki mikor szeretne utazni, nappal, vagy inkább éjjel. Én javaslom az éjszakát, nagyon nagy bulit csaphatnánk, viszek zeneszerszámokat!

Inkább táncolj, a port jobban bírom. Grin

Bácsi, jöjjön má maga is, kérd ezt a Jézuskától vagy mittudomén!
Amúgy én is éjjszaka párti vagyok!

Minden a zanyagiaktól függ..
Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #33 Dátum: 2006. november 06. 21:05:50 pm »

A múzeum látogatással kapcsolatos fejlmények:

Lakatos Miklós (02 klubelnök) próbáltam a bmw-s ismerettségét megkérdezni, de a kontakt nem tudott segíteni.
Bernáth Zoli bácsi (másik bmw klubelnök) javasolt egy másik konkaktot, de szerintem eléggé halott ügy, de azért felveszem a kapcsolatot a megadott email cím tulajával, és szólok hogy mi az eredmény.
Naplózva
gyurew
Vendég
« Válasz #34 Dátum: 2006. november 07. 21:42:16 pm »

Sziasztok!

Ez a gyárlátogatás engem is érdekelne, de valószinű vizsgaidőszak lesz.Ettől függetlenül egy nagyon jó ifjúsági szálló láncot volt szerencsém kipróbálni Bécsben(belváros)DE van Münchenben is.Egy 2 ágyas szoba 29 euro, van reggeli(svédasztalos) 4 euro.Nagyon korrekt hely, tiszta, igényesen felújitott.Minden szobához zuhanyzó és WC is van.

ITT A LINK:http://www.wombats-hostels.com/munich-hostel/index.php
Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #35 Dátum: 2006. november 07. 22:58:45 pm »

Sziasztok!

Ez a gyárlátogatás engem is érdekelne, de valószinű vizsgaidőszak lesz.Ettől függetlenül egy nagyon jó ifjúsági szálló láncot volt szerencsém kipróbálni Bécsben(belváros)DE van Münchenben is.Egy 2 ágyas szoba 29 euro, van reggeli(svédasztalos) 4 euro.Nagyon korrekt hely, tiszta, igényesen felújitott.Minden szobához zuhanyzó és WC is van.

ITT A LINK:http://www.wombats-hostels.com/munich-hostel/index.php

Na ez máris jobbnak tünik, mint a 60 eurós szállásár.
Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #36 Dátum: 2006. november 16. 10:22:23 am »

Urak (és hölgyek),

Engedelmetekkel elhívnám egy barátomat és hozná a barátnőjét is. Lehet, hogy még két kollégája is eljönne, de ők négyen inkább autóval jönnének ki, tehát egyenlőre nekik nem kell vonatjegyet intézni, viszont a szállást nekik is le kellene foglalnunk.

1. Boge+neje        2007.01.09. 18.00.
2. Steffe+neje      2007.01.09. 18:00.
3. Stasis+neje      2007.01.09. 18:00.
4. Pet e12           2007.01.09. 18:00.
5. Himibogyó+neje2007.01.09. 18:00.
6. Begibazzeg       2007.01.10  18.00
7. Andris             2007.01.09   18.00

Begi, próbáld meg újra regisztálni magad, vagy a megadott kód + pass alapján jan 9-i dátumot kérni.
« Utoljára szerkesztve: 2006. november 16. 11:05:18 am írta stasis » Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #37 Dátum: 2006. november 16. 11:03:46 am »

És még valami: Ha már tudjuk, hogy jan 9 körül megyünk ki, akkor illene lefoglalni a 30 eurós szállást már most, mert ha decemberben tökörészünk, akkor nem hiszem, hogy januári szobát már fogunk kapni.

Tehát jó lenne egy deadline időpontot mondani, tudomisén jövő hét péntek, aki addig jelentkezett, az jön, aki nem, az nem.
Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #38 Dátum: 2006. november 19. 12:11:38 pm »

Kissé mintha elhallgatott volna mindenki. Mi a probléma ?

Arra is kellene gondolni, hogy ha délután-esti vonattal megyünk, akkor már jan 8-ra is kell majd a szállás (meg jan9 és jan 10), he éjszakaival, akkor elég lesz jan 9 és jan 10.

Boge,

Továbbra is azt kérem, hogy te mond ki a végső szót, ameddig mindenkinek nyilatkoznia kell, hogy melyik vonatot akarja, mert egyre sűrgetőbb lenne, hogy szállás ügyben döntést hozzunk. Decemberben már késő a szálláson gondolkodni.

Ha társaság továbbra is hallgatni fog, akkor én Boge-nek elküldöm a pénzt vonatjegyre, a szállást magamnak és a barátnőmnek lefoglalom, aztán mindenki úgy jön ahogy akar.
Naplózva
Bogené
Vendég
« Válasz #39 Dátum: 2006. november 19. 16:32:30 pm »

Sziasztok!

Találtam három Müncheni szállást, ezek közel vannak a főpályaudvarhoz, ha vonattal megyünk ide fog megérkezni a vonat. A gyárat is könnyen meg lehet közelíteni metróval. Mindenhol két ágyas szobát néztem, ha valakinek más igénye van, az utána nézhet.
1. http://www.the4you.de/
Itt 37 Euro/fő/éjszaka. Tartalmaz reggelit az ár!
2. http://www.euro-youth-hotel.de/
Itt 30 Euro/fő/éjszaka. Tartalmaz reggelit az ár!
3. http://www.wombats-hostels.com/munich-hostel/index.php
Itt 29 euro/fő/éjszaka. Nem tartalmaz reggelit!
Naplózva
Boge
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3298


Ne vedd el!


« Válasz #40 Dátum: 2006. november 19. 17:25:52 pm »

Mivel a jövő évi menetrendek dec 10-én dőlnek el, javaslom várjuk ki. Január 9-én amúgy sem tologanak az emberek, tehát én nem félek szállás ügyben. Dec 11-12-én kitaláljuk melyik vonatot választjuk (esti-reggeli) és ennek megfelelően foglaljuk a szállást. Addig is várom az új jelentkezőket!
Én a 2. linkel szállást javaslom, de csináljunk szavazást:

1.

2.Boge

3.
Naplózva
Himizoli1
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1252



« Válasz #41 Dátum: 2006. november 19. 18:50:42 pm »

1.


2.Boge
  Himizoli

3.
Naplózva
Begi
Vendég
« Válasz #42 Dátum: 2006. november 19. 20:26:40 pm »

Nem tudom, mi a t0k0met kene ide irni, de

1.


2.Boge
  Himizoli

3.Begi (Huh)
Naplózva
Begi
Vendég
« Válasz #43 Dátum: 2006. november 19. 20:29:02 pm »

Tenzleg 10re kaptam idopontot, de engem ez egyaltalan nem zavar, igy senkinek nem tunik fel, ha lemaradok a csoporttol es elkotok egy 335i coupe-t... Smiley
Naplózva
sixpack525i
Vendég
« Válasz #44 Dátum: 2006. november 19. 21:22:08 pm »

Tenzleg 10re kaptam idopontot, de engem ez egyaltalan nem zavar, igy senkinek nem tunik fel, ha lemaradok a csoporttol es elkotok egy 335i coupe-t... Smiley

Engem ma vitt egy e34 topiktárs az új 335i coupéval........Hát Begi ne tudd meg.......Mint a cunami. Annyira megy, hogy elképzelhetetlen. Nagyon jó játékszer. Bocs, ha off voltam smiley
Naplózva
Boge
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3298


Ne vedd el!


« Válasz #45 Dátum: 2006. november 19. 23:31:41 pm »

Nem tudom, mi a t0k0met kene ide irni, de

1.


2.Boge
  Himizoli

3.Begi (Huh)

Végül is Te dolgozol a hotel iparban, jogos hogy nem tudod:))))))))))
Naplózva
Begi
Vendég
« Válasz #46 Dátum: 2006. november 20. 09:50:18 am »

Nem tudom, mi a t0k0met kene ide irni, de

1.


2.Boge
  Himizoli

3.Begi (Huh)

Végül is Te dolgozol a hotel iparban, jogos hogy nem tudod:))))))))))


Valaki legyen olyan kedves elmagyarázni a csökkent értelmi képességű, autószerelési antitálentumoknak, (jómagam) hogy mi ez a lista? Szoba kapacitás? Társbérlet? Reggeli sorrend? Drájver-Navigátor? Dumb és Dumber? Wink
Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #47 Dátum: 2006. november 20. 11:48:30 am »

Sziasztok!

Találtam három Müncheni szállást, ezek közel vannak a főpályaudvarhoz, ha vonattal megyünk ide fog megérkezni a vonat. A gyárat is könnyen meg lehet közelíteni metróval. Mindenhol két ágyas szobát néztem, ha valakinek más igénye van, az utána nézhet.
1. http://www.the4you.de/
Itt 37 Euro/fő/éjszaka. Tartalmaz reggelit az ár!
2. http://www.euro-youth-hotel.de/
Itt 30 Euro/fő/éjszaka. Tartalmaz reggelit az ár!
3. http://www.wombats-hostels.com/munich-hostel/index.php
Itt 29 euro/fő/éjszaka. Nem tartalmaz reggelit!

A Wombat-on nem írnák, hogy emberenként 29 euró, hanem egy két személyes szoba került 29 euróba. Ha rosszul láttam, kérlek titeket, hogy javítsatok ki.
Naplózva
Begi
Vendég
« Válasz #48 Dátum: 2006. november 20. 13:00:27 pm »

Tenzleg 10re kaptam idopontot, de engem ez egyaltalan nem zavar, igy senkinek nem tunik fel, ha lemaradok a csoporttol es elkotok egy 335i coupe-t... Smiley

19.én regisztráltam barátnőmet és Ő január 9.-ére kapott időpontot.
Biztos jól írtad meg a jelentkezési lapot?

Tuti, ellenkező esetben 10-re sem kaptam volna időpontot.
Naplózva
Boge
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3298


Ne vedd el!


« Válasz #49 Dátum: 2006. november 20. 21:28:03 pm »

Nem tudom, mi a t0k0met kene ide irni, de

1.


2.Boge
  Himizoli

3.Begi (Huh)

Végül is Te dolgozol a hotel iparban, jogos hogy nem tudod:))))))))))


Valaki legyen olyan kedves elmagyarázni a csökkent értelmi képességű, autószerelési antitálentumoknak, (jómagam) hogy mi ez a lista? Szoba kapacitás? Társbérlet? Reggeli sorrend? Drájver-Navigátor? Dumb és Dumber? Wink

Bácsi:

"Én a 2. linkel szállást javaslom, de csináljunk szavazást:"

1.

2.Boge

3.

2. azaz a 2. linkelt szállás:)))))) az 1. az első, a 3. a harmadik. Linkek pár hsz-el feljebb. Kérem a részvevőket savazni!
Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #50 Dátum: 2006. november 20. 21:44:41 pm »

Nem tudom, mi a t0k0met kene ide irni, de

1.


2.Boge
  Himizoli
  Stasis (ha kiderül, hogy a wombat-os fejenként 29 euró, nem pedig a szoba 29 euró)

3.Begi (Huh)
Naplózva
Himizoli1
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1252



« Válasz #51 Dátum: 2006. november 20. 22:39:29 pm »

Tenzleg 10re kaptam idopontot, de engem ez egyaltalan nem zavar, igy senkinek nem tunik fel, ha lemaradok a csoporttol es elkotok egy 335i coupe-t... Smiley

Engem ma vitt egy e34 topiktárs az új 335i coupéval........Hát Begi ne tudd meg.......Mint a cunami. Annyira megy, hogy elképzelhetetlen. Nagyon jó játékszer. Bocs, ha off voltam smiley

1525kg önsúly. Mi ez valami teherautó? Smiley
Naplózva
Begi
Vendég
« Válasz #52 Dátum: 2006. november 21. 08:51:53 am »

Bácsi:

"Én a 2. linkel szállást javaslom, de csináljunk szavazást:"

1.

2.Boge

3.

2. azaz a 2. linkelt szállás:)))))) az 1. az első, a 3. a harmadik. Linkek pár hsz-el feljebb. Kérem a részvevőket savazni!



VÁÁÁÁ!!! Most már leesett, kilapította a lábamat!

Azt hittem, hogy valami lakósorrend, alvási lista, ki kivel alszik (nem úgy!!!) vagy hasonló. Nekem hótmindegy, amit a többség választ, oda megyek én is, és utána majd jól hőzöngök, hogy mennyire szar a szállás... Wink Smiley
Naplózva
steffe

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2566



« Válasz #53 Dátum: 2006. november 21. 15:29:33 pm »

Nem tudom, mi a t0k0met kene ide irni, de

1.


2.Boge
  Himizoli
  Stasis (ha kiderül, hogy a wombat-os fejenként 29 euró, nem pedig a szoba 29 euró)
  steffe+neje(ha minden igaz)

3.Begi (Huh)
Naplózva

steffe
stasis
Vendég
« Válasz #54 Dátum: 2006. december 09. 18:45:23 pm »

Pet E12:

Megkérdezem majd tőle. Én úgy néz ki hogy nem megyek, mert nem maradt elég pénz a kasszában, de a napokban lehet hogy lesz változás Smiley
Naplózva
Boge
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3298


Ne vedd el!


« Válasz #55 Dátum: 2006. december 09. 19:14:11 pm »

Pet E12:

Megkérdezem majd tőle. Én úgy néz ki hogy nem megyek, mert nem maradt elég pénz a kasszában, de a napokban lehet hogy lesz változás Smiley

Remélem ez még változni fog!
Holnap kiadják az új menetrendet, utánanézek és kitaláljuk az indulást és érkezést, utána pedig lefoglaljuk a szállást.
Aki regisztrálta magát, de valami miatt nem tud jönni (remélem nem lesz ilyen), az legyen szíves mondja vissza, mert a gyárlátogatás német szervezői ezt külön kérték. Nem akarok ott égni pár ember linksége miatt, hogy "már megint a magyarokkal van a baj"! De ne legyen így, jöjjön mindenki, aki tud.
Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #56 Dátum: 2006. december 10. 12:00:43 pm »

Pet E12:

Megkérdezem majd tőle. Én úgy néz ki hogy nem megyek, mert nem maradt elég pénz a kasszában, de a napokban lehet hogy lesz változás Smiley
jópénzért, olcsón megvesszük az M5-ödet, így tudsz jönni Münchenbe smiley
na mit szólsz ?

Nem eladó Smiley Egyébként azért nincs kess, mert kissé tul sok prospektust vettem meg, hogy a höbörgőknek már tudjak valami weboldal formát mutatni december végén. Azt gondolom, hogy egy közösségben időnként (nem mindig) a közösség érdekeit előrébb kell helyezni, mint a saját érdekünk.
Naplózva
V8 Szisandor
e21 v8 4.0

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1125



« Válasz #57 Dátum: 2006. december 10. 12:24:25 pm »

sajna nem tudok menni pedig nagyon szeretem volna.talan majd maskor felteve ha lessz maskor..
az m5 nem megvenni kellene hanem osszedobni az osszeget azert sokan vannak akik profitalnak majd a sok munkabol amit egyesek beleolnek....

csiiz
Naplózva

azert irok ekezetek nelkul mert csak ilyen a billentyuzetem van...

20-260-22-26
stasis
Vendég
« Válasz #58 Dátum: 2006. december 10. 12:47:26 pm »

sajna nem tudok menni pedig nagyon szeretem volna.talan majd maskor felteve ha lessz maskor..
az m5 nem megvenni kellene hanem osszedobni az osszeget azert sokan vannak akik profitalnak majd a sok munkabol amit egyesek beleolnek....

csiiz

off:

Hát hogy is mondjam... mivel egy ilyen út kb. 70 ezer magyar forint 2 főre, ezért ez mindenkinek megterhelné a kasszáját, ha több embernek össze kellene dobnia 1-2 másik ember útját.
Amikor leültem végiggondolni, hogy mennyi munka lesz összerakni a weboldalt, és hogy mennyibe fog kerülni, akkor tudtam, hogy néhány száz ezer forintból tudok csak annyi cuccot összeszedni, amennyi szükséges az oldalhoz. A november/december hónapot nem így terveztem, de jöttek olcsó cuccok, amit érdemes volt most összeszedni, mint 2 hónap múlva 3x ennyiért elhozni, igy decemberre már egy rakás anyagot ki tudok majd tenni az oldalra, és akkor a "miért nincs már kész az oldal, de én persze semmit nem teszek be az oldalba" lázadókat is jól lehet lakatni.

De a lényeg, mert kissé elkalandoztam. Egyenlőre húzzatok ki a listáról, a szállást ne foglaljátok le. Ha emlékeztek, ősszel volt egy kb. 2.5 hónap, amikor nem voltam túl aktív, nos akkor céges munkát csináltam a szabadidőmben. A főnököm kb. 1 hete tett utalásokat, hogy az ő fönöke engedélyezné, hogy plusz 1 havi nettó fizut megkapjak. Év véggén általában már karácsony előtt pár nappal meg kapjuk a december hónapra járó fizetésünket. Ha akkor benne lesz a plusz összeg, akkor jövök, ha nem, akkor nem. Amúgy is a bescannelés után el fogom adogatni az ebay-en az utóbbi fél évben hazahozott, kb. 300 ezer forint értékü cápás prospektusokat / fotókat / filmeket / stb. aztán majd legfeljebb tavasszal barátnőmmel kimegyek, és bepótolom a gyárlátogatást Smiley
Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #59 Dátum: 2006. december 10. 14:46:12 pm »

Most olyan "dézsávű" érzésem támadt . MIndíg az van, hogy sokan jelentkeznek egy talira aztán mindíg közbe jön valami... és a végén kb 5 en megyünk 
a tavalyi Salgó talira is sokan jelentkeztek , aztán az utolsó pillanatban a meg nem jelenő társaság egyik fele jelezte, hogy nem tud jönni   " nem úgy állok anyagilag "  vagy " épp ide-oda kell mennem "   a másik fele meg nem is jelezte
a " nem úgy állok  anyagilag"-ra csak annyit, hogy volt rá kb 4 hónap , hogy összegyűjtsenek   kb 30 liter benzint meg 2 doboz sört kb.
Az idei talin is páran otthon maradtak, de ez van .

Nem akarok megsérteni senkit , nem személyes . Csak elgondolkoztató .

Megértem mindenki anyagi helyzetét, de ha egyszer van egy ilyen előre tervezett nagy volumenü dolog akkor arra érdemes előre félretenni kb havi 15-20 ezret, hogy ne az utolsó fizuból kelljen fizetni, mert az kissé megterhelő tud lenni
de mindegy ez nem az én problémám   én ott leszek
de ha visszajöttünk Münchenből és fel tesszük a képeket akkor majd nem akarok olyat olvasni, hogy de kár  hogy nem tudtam elmenni  stb .


Ezt remélem, hogy nem nekem írtad. A tavaji boge talin ott voltam. Nem kell máshova mennem. Ha nem jön össze, akkor természetesen nem fogom azt írni, hogy de kár, hogy nem tudok eljönni.

Ha nekem írtad, akkor azt szeretném mondani, hogy inkorrekt dolog számonkérni rajtam, hogy miért nem gondolkodtam elő, és tettem félre pénz, amikor az utóbbi fél évben több mint 300 ezret költöttem az oldal anyagaira, és még kb. 60 ezer pénz ki kell fizetnem a lelicitált cuccokara, emellett pedig a kedves türelmetlenkedők nem képesek kivárni, hogy nyugodt tempóban és költekezés melett elkészüljön az oldal, nekik minden azonnal kell.

Pet, a kedves siettetőkkel beszéld meg, hogy miért fontos nekik, hogy pont decemberre lehessen már valamit látni az oldalból. Ha nem siettettek volna, akkor meglenne az a 100 ezer pénz, amit az utazásra szántam. Tehát folyamatosan tettem félre pénzt.

A türelmetlenkedők persze ilyenkor hallgatnak, de nulla munka mellett baszogatni azokat, akik dolgoznak az oldalon, ahhoz nagyon értenek.
« Utoljára szerkesztve: 2006. december 10. 14:48:28 pm írta stasis » Naplózva
Oldalak: 1 [2] 3 4 5 6 7   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2011, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!