CápaBMW fórum
2024. március 29. 07:38:52 am *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Hirdetési szégyenfal  (Megtekintve 52116 alkalommal)
MR.V12

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6071


Üzemképtelenítő


« Válasz #30 Dátum: 2015. december 07. 08:18:28 am »

Biztos lehetsz benne, hogy megveszem ~10000Ft-ért az odavissza jegyet, meg elbaszok egy teljes napot (kiveszek szabit, mittomén'), hogy láthassak egy 5000Ft-os motyót... Más idők járnak...




Persze,csak akkor nem kell csodálkozni,ha zakó van.  Kiss
Naplózva

"...súlyosan gyengeelméjű,a debilitás határán áll,iq-ja 20-30 közé tehető..."
"...fuss Forrest,fuss..."
"Vigyázat,sárkány van nálam,és nem félek használni!"
"...átkozott Coimbrák..."
Ne vitatkozz jó tündér,a kívánság,az kívánság,térdelj csak le szépen
Sam8888

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5132



« Válasz #31 Dátum: 2015. december 07. 09:51:29 am »


Persze,csak akkor nem kell csodálkozni,ha zakó van.  Kiss

Ha megveszem postán, mondjuk előre utalással/utánvéttel és szar, akkor buktam 7000Ft-ot és van egy szar alkatrészem (ami talán még használható . Ha elmegyek érte ~10 ezezért és szar akkor elbasztam egy egész napot és nincs semmi sem a kezemben. Ha szabit vettem ki erre, akkor meg annak is hozzájön az összege...
Naplózva

2 ajtó 4 kerék 6 henger
mikóE28

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 861



« Válasz #32 Dátum: 2015. december 07. 11:34:11 am »

Az a legjobb ha nem vesztek semmit! Evil  Roll Eyes
Naplózva
mbmx

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 465



« Válasz #33 Dátum: 2015. december 07. 13:30:05 pm »

Az a legjobb ha nem vesztek semmit! Evil  Roll Eyes

Mert akkor Dénes meg tud venni mindent Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
Naplózva
Promega
Administrator
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3724



« Válasz #34 Dátum: 2015. december 07. 15:16:21 pm »

Offtopic! ===>
Naplózva
kzolee

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5165



« Válasz #35 Dátum: 2015. december 07. 17:33:59 pm »

Kedves kollégák

  Ahány utca annyi ház.... KB ennyi
  A legnagyobb tanulság szerintem még mindig
 Utánvét.....    Persze a garasos vevő sajnálja a felárat
  De.  Megkeresés neked. Lefényképezem, több oldalról
  Dobozt keresek,cipelni a postára, ez mind idő
 És a kedves vevőnek spóróltam meg.
  Aztán az alku bajnokok... Tudnék mesélni.....
  Igen ha nem sajnálod a benzint és idődet menj érte
 Az 101%. Ha beltér....
 De utánvét!!!!!!!

Aztán meg ott lehet még a kedves vevő, aki meg jól nem veszi át a csomagot, és te, mint eladó bukod a postaköltséget 2x-esen...
Naplózva

1985 E28 530i
RaddiR

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 666



« Válasz #36 Dátum: 2015. december 07. 17:46:01 pm »

Végre lehet renomét rontani Cheesy

1-2 hónapja törtétn. kerestem difit, be lett egy ajánlva, kisházas nyitott 3,64, 20 ért. Bele alkudtam mert pofátlan vagyok, végül 15 ért postával el tudta a kedves vevő postázni.... amire vártam 3-4 hetet minimum...
Majd megérkezett és nem 3.64 hanem 3.45... reklamáltam...és legyen oly kedves és vásárolja vissza... mire a válasz adjam tovább Cheesy
1 héten keresztül minden nap írtam a gyereknek hogy még azon a héten SZOMBATON VISSZA POSTÁZOM
jó öreg fészbukcset mutatja mikor nézik meg a leveledet... minden irományom látta, nem árultam zsákbamacskát...
Jött a szombat postára adtam...
Kövi héten kedden ott volt nála a csomag egyből tudott válaszolni, kb basszam meg h vissza küldtem... nem fogja átvenni... honnan tudja Ő hogy Én nem egy másik difit kültem neki vissza... és különbenis Ő külföldön van.... meg ha egyből mondtam volna h nem jó a difi akkor vissza adja a pénzem....
és végül vissza jött a csomag.. a 15e ből lett végül egy 21e minusz Ő nagysága meg röhög a kis markába....
Kedves Eladó  Panyi Roland... hátha valaki éppen üzletelni készül vele... akkor ne tegye vagy nagyobb körültekintéssel tegye azt!


Persze megelőzhető a baj Szombathely -Mezőkövesd-Szombathely.... potyára....
Szabit kivenni elutazni potyára.... hirtelen nem tudok jo opciót a távolságok leküzdésére....


Viszont ha valamit elakarod adni legyen már bennem annyi hogy egy nyamvadt képet csinálok a termékemről amiért cserébe pénzt várok... ezekre vonatkozó  kifogásokat baromi nehezen tudom megemészteni....


Jó multkorában e21 recarokat hirdettek, érdeklődtem és kerek perec közölte hogy csak személyes átadás lehetséges, mondom nem probléma de szeretnék képeket látni róla ((BP)). Mire a válasz nem hajlandó képet küldeni, mert Ő már több 10 éve kereskedik össze vissza... akár ebay-en is... és sosem volt probléme... végül nem kaptam képet de lett volna pofája felrángatni Szombathelyről BP-re...Majd Zombi volt olyan kedves és ránézett nekem ezekre az ülésekre.. ami végül állítása szerint nem volt e21 recaro... Szintén potyára pöfögtem volna el 500km-t és 1 napot...

Van még keserűségem tudom folytatni Cheesy

Pacsi! Cheesy
« Utoljára szerkesztve: 2015. december 07. 18:01:43 pm írta RaddiR » Naplózva

az első kerék a kormányzásra való a hátsó meg ... Smiley
Zombi

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 421



« Válasz #37 Dátum: 2015. december 12. 01:02:21 am »

Nem csak állítása szerint:)
Naplózva

Tomi ez olyan beleülős és menős autó..ne vedd meg...ezzel nem lehet szopni...
pipibaba

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 40


« Válasz #38 Dátum: 2015. december 12. 05:14:59 am »

Végre lehet renomét rontani Cheesy

1-2 hónapja törtétn. kerestem difit, be lett egy ajánlva, kisházas nyitott 3,64, 20 ért. Bele alkudtam mert pofátlan vagyok, végül 15 ért postával el tudta a kedves vevő postázni.... amire vártam 3-4 hetet minimum...
Majd megérkezett és nem 3.64 hanem 3.45... reklamáltam...és legyen oly kedves és vásárolja vissza... mire a válasz adjam tovább Cheesy
1 héten keresztül minden nap írtam a gyereknek hogy még azon a héten SZOMBATON VISSZA POSTÁZOM
jó öreg fészbukcset mutatja mikor nézik meg a leveledet... minden irományom látta, nem árultam zsákbamacskát...
Jött a szombat postára adtam...
Kövi héten kedden ott volt nála a csomag egyből tudott válaszolni, kb basszam meg h vissza küldtem... nem fogja átvenni... honnan tudja Ő hogy Én nem egy másik difit kültem neki vissza... és különbenis Ő külföldön van.... meg ha egyből mondtam volna h nem jó a difi akkor vissza adja a pénzem....
és végül vissza jött a csomag.. a 15e ből lett végül egy 21e minusz Ő nagysága meg röhög a kis markába....
Kedves Eladó  Panyi Roland... hátha valaki éppen üzletelni készül vele... akkor ne tegye vagy nagyobb körültekintéssel tegye azt!


Persze megelőzhető a baj Szombathely -Mezőkövesd-Szombathely.... potyára....
Szabit kivenni elutazni potyára.... hirtelen nem tudok jo opciót a távolságok leküzdésére....


Viszont ha valamit elakarod adni legyen már bennem annyi hogy egy nyamvadt képet csinálok a termékemről amiért cserébe pénzt várok... ezekre vonatkozó  kifogásokat baromi nehezen tudom megemészteni....


Jó multkorában e21 recarokat hirdettek, érdeklődtem és kerek perec közölte hogy csak személyes átadás lehetséges, mondom nem probléma de szeretnék képeket látni róla ((BP)). Mire a válasz nem hajlandó képet küldeni, mert Ő már több 10 éve kereskedik össze vissza... akár ebay-en is... és sosem volt probléme... végül nem kaptam képet de lett volna pofája felrángatni Szombathelyről BP-re...Majd Zombi volt olyan kedves és ránézett nekem ezekre az ülésekre.. ami végül állítása szerint nem volt e21 recaro... Szintén potyára pöfögtem volna el 500km-t és 1 napot...

Van még keserűségem tudom folytatni Cheesy

Pacsi! Cheesy

Vásárolni csak személyesen lehet de ezt már megbeszéltük  azt ,hogy valakinek "pofája "van ez a te szegénységi bizonyítványodra vall ráadásul nem is ismersz, és az apukád lehetnék a koromnál fogva de legyél a cápások királya én ezt kívánom neked és legközelebb gondolj arra, hogy mindenkinek jár a tisztelet még ha nem is tanítottak meg rá ,és te csak az ülések műanyag alkatrészeiért érdeklődtél,ha meg nem erre gondoltál azért nem kell szidni a másik embert!Csak információt cseréltünk kár nem ért. Nagyon sok sikeres vásárlást kívánok neked:üdv:István
« Utoljára szerkesztve: 2015. december 12. 05:40:21 am írta pipibaba » Naplózva
RaddiR

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 666



« Válasz #39 Dátum: 2015. december 12. 20:04:20 pm »

Vásárolni csak személyesen lehet de ezt már megbeszéltük  azt ,hogy valakinek "pofája "van ez a te szegénységi bizonyítványodra vall ráadásul nem is ismersz, és az apukád lehetnék a koromnál fogva de legyél a cápások királya én ezt kívánom neked és legközelebb gondolj arra, hogy mindenkinek jár a tisztelet még ha nem is tanítottak meg rá ,és te csak az ülések műanyag alkatrészeiért érdeklődtél,ha meg nem erre gondoltál azért nem kell szidni a másik embert!Csak információt cseréltünk kár nem ért. Nagyon sok sikeres vásárlást kívánok neked:üdv:István

Kedves István!  Anonimitásodat meghagyva írtam ezt a gondolatot... tiszteletet tanítottak, be is fogadtam. Korodat nem kötötted az orromra, ennek ellenére sem vertem nagy port üzenetváltásaink során!  Te, bocsánat Őn hirdetett egy e21Recaro ülés párt. Én jelentkeztem és csak a műanyagokról kértem képeket és maga az ülés állapota számomra elhanyagolható volt.... Képeket megtagadtad mondván hogy személyesen.... egyből közöltem ha tényleg e21 Recarokrol van szó és a műanyagok is épek... el megyek érte SZEMÉLYESEN, ennek ellenére sem kaptam 1 képet sem... még szép hogy nem vettem nyakamba a félországot egy puszira... majd Zombit megkérve nézettem meg az üléseket.... ha ekkora nagy cápakirály vagy mint aminek engem állítasz be akkor ezeket az üléseket is benézted! Kár igaz nem ért csak az időmet fecsérelted... Pacsi!
Naplózva

az első kerék a kormányzásra való a hátsó meg ... Smiley
pipibaba

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 40


« Válasz #40 Dátum: 2015. december 12. 21:24:02 pm »

Kedves István!  Anonimitásodat meghagyva írtam ezt a gondolatot... tiszteletet tanítottak, be is fogadtam. Korodat nem kötötted az orromra, ennek ellenére sem vertem nagy port üzenetváltásaink során!  Te, bocsánat Őn hirdetett egy e21Recaro ülés párt. Én jelentkeztem és csak a műanyagokról kértem képeket és maga az ülés állapota számomra elhanyagolható volt.... Képeket megtagadtad mondván hogy személyesen.... egyből közöltem ha tényleg e21 Recarokrol van szó és a műanyagok is épek... el megyek érte SZEMÉLYESEN, ennek ellenére sem kaptam 1 képet sem... még szép hogy nem vettem nyakamba a félországot egy puszira... majd Zombit megkérve nézettem meg az üléseket.... ha ekkora nagy cápakirály vagy mint aminek engem állítasz be akkor ezeket az üléseket is benézted! Kár igaz nem ért csak az időmet fecsérelted... Pacsi!

Naplózva
pipibaba

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 40


« Válasz #41 Dátum: 2015. december 12. 21:29:52 pm »

Ezek még mindig Recaro-k,és Zombi is azt mondta ,hogy egyezik és ilyen műanyagokat keresel.De elférnek, ebből nem leszek milliomos ez régen másról szólt.......
Naplózva
richiem

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 414



« Válasz #42 Dátum: 2016. november 14. 21:42:18 pm »

Hát ez így nem hangzik szépen, ezek alapján. Ha valóban az volt a megállapodás, hogy a kialkudott vételár mellett a váltó visszajár és ha mégis úgy dönt a vevő, hogy mégis kell a váltó, max szólok, hogy kéne az is és monddj rá egy árat. 
Naplózva
Zombi

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 421



« Válasz #43 Dátum: 2017. június 02. 15:10:43 pm »

Ha valaki beszél H. Szabolccsal kérem jelezze neki, hogy hívjon vissza, válaszoljon az email-emre. Keressen meg, Köszönöm. Emberünk 2017 januárja óta nem rendezett egy közel 2 kilós tartozását amiért rengeteget güriztem neki. Semmilyen csatornán nem elérhető már.
« Utoljára szerkesztve: 2017. augusztus 07. 08:32:21 am írta Zombi » Naplózva

Tomi ez olyan beleülős és menős autó..ne vedd meg...ezzel nem lehet szopni...
kzolee

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5165



« Válasz #44 Dátum: 2017. augusztus 07. 16:52:13 pm »

Ha valaki beszél H. Szabolccsal kérem jelezze neki, hogy hívjon vissza, válaszoljon az email-emre. Keressen meg, Köszönöm. Emberünk 2017 januárja óta nem rendezett egy közel 2 kilós tartozását amiért rengeteget güriztem neki. Semmilyen csatornán nem elérhető már.

Bob sem tudja elérni?
Naplózva

1985 E28 530i
Zombi

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 421



« Válasz #45 Dátum: 2017. augusztus 08. 08:52:40 am »

Egyszer kérdeztem erről BOB-ot, de így fél év után kopik az ebbe fektetendő energiám, és nem szeretnék másokat sem folyton ezzel terhelni. Bekönyveltem kicsit húzós tanulópénznek.
Naplózva

Tomi ez olyan beleülős és menős autó..ne vedd meg...ezzel nem lehet szopni...
Oldalak: 1 [2]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2011, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!