CápaBMW fórum
2024. március 29. 01:15:46 am *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Találkozó márciusban  (Megtekintve 248913 alkalommal)
Miki 24V

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4171


30/ 402 20 24


« Válasz #30 Dátum: 2007. március 03. 12:41:26 pm »

Jogos, e28 tulajból is ismerünk ilyet párat Wink

amikor boge-nél volt tali, mert "5 ezer forintből veszek 345436536 darab papir nélküli E21-et".
 Ha ezt az árat mondod egy E21 tulajnak, menten szivinfartust kap, mert ebből ő 5645645764767455252567767 darab bontott E21 alkatrészt tud vásárolni

Kedves Stasis!

Nem kötekedésképp,de azért megemlítem,hogy 2 hsz-ben is az e21 tulajokat célozgatod ezen kedvesnek,és sztem még viccesnek sem nevezhető módon.

Ha ez a véleményed konkrétan róluk ,akkor mond ki bátran.De sztem ennyi erővel lehetett volna a típusokat sorolni az e12-től a 28-ig bezárólag.
Az hogy ki mennyit vesz mennyiért ,senkire nem tartozik sztem,ezen piaci helyzeten jelenleg változtatni nem tudsz.

Légy olyan kedves,ezek után mellőzd az ilyen jellegű hozzászólásokat,vagy minősítsd együtt a cápás társadalmat,ne csak a 21-s tulajokat.

Maradok további tisztelettel:

Karell



Mindegyikből van, ez teljesen tipusfüggetlen. Nálam hála istennek nem a lé a motiváló találkozóknál, hanem a társaság. Van, akikkel(hez) akár Nagykanizsa is belefér, van akikkel meg a tescohoz se mennék ki talizni... Természetesen van olyan tali is, ami számomra értelmetlen, és ezért nem is érdekel. Talit egyébként se lehet olyat szervezni, ami mindenkinek jó időben van, és távban is jó lenne.Nomeg azért beleszólhat a családi kassza is. Biztos, ha elkezdődik az építkezés, én is lemondok jópárat. Egy van, amit tutira nem hagynék ki...Roll Eyes)


"Egy van, amit tutira nem hagynék ki... Roll Eyes "

Vajon melyikket? Grin Grin Roll Eyes
Naplózva

E12 520/6 -1978
E12 520/6 -1979
E12 520/6 -1980
E28 525e
Lütyő1
Vendég
« Válasz #31 Dátum: 2007. március 03. 12:44:44 pm »




"Egy van, amit tutira nem hagynék ki... Roll Eyes "

Vajon melyikket? Grin Grin Roll Eyes

[/quote]

Ha annyit mondok: melegolaj??Roll Eyes))
Naplózva
Miki 24V

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4171


30/ 402 20 24


« Válasz #32 Dátum: 2007. március 03. 12:46:00 pm »




"Egy van, amit tutira nem hagynék ki... Roll Eyes "

Vajon melyikket? Grin Grin Roll Eyes


Ha annyit mondok: melegolaj??Roll Eyes))
[/quote]

köhömm Grin Grin foggalmam sincs miről beszélsz Grin Grin Roll Eyes
Naplózva

E12 520/6 -1978
E12 520/6 -1979
E12 520/6 -1980
E28 525e
Lütyő1
Vendég
« Válasz #33 Dátum: 2007. március 03. 12:47:17 pm »




"Egy van, amit tutira nem hagynék ki... Roll Eyes "

Vajon melyikket? Grin Grin Roll Eyes


Ha annyit mondok: melegolaj??Roll Eyes))

köhömm Grin Grin foggalmam sincs miről beszélsz Grin Grin Roll Eyes
[/quote]

Jó van, majdmeglátjuk...Roll Eyes)
Naplózva
FoX
Vendég
« Válasz #34 Dátum: 2007. március 04. 22:24:48 pm »

Hali!

Beginerrel voltunk ma helyszínt nézni, végülis börzsönyre esett a választás. Királyréten nem volt egy király rét sem, legalábbis ami számunkra alkalmas lett volna, viszont Kóspallag alatt találtunk 1-2 nagyon jó helyszínt. A táv kb. Budapestről 60-70km, viszont a 2/A-n tudunk spórolósan menni. A helyszín Nagymaros fölött van, gyönyörű panorámával, erdőkkel, és kanyargós kis forgalmú utakkal. ;) Időpontban a március 15.-i 4napos hétvége valamelyik napjára gondoltunk. Szlalomhoz, van kitűnő pálya, több is, a közelben van egy túristaház, ahol lehetene kajálni, gondoltunk esetleg egy bográcsozásrta is, vagy lemehetünk akár Nagymarosra a dunapartra egy étterembe. (10 perc) Gondoltunk még alkatrész felismerő versenyre, tesztre, mint a visegrádi talin is volt, de kéne valami frissítés is, úgyhogy szívesen várunk bármilyen program öteletet, nekem még nem nagyon állt fel a rendszer a tegnap esti bulizás óta ;)



* Kép 212.jpg (76.71 KB, 800x600 - megtekintve 965 alkalommal.)

* Kép 213.jpg (77.09 KB, 800x600 - megtekintve 995 alkalommal.)

* Kép 214.jpg (72.07 KB, 800x600 - megtekintve 927 alkalommal.)

* Kép 215.jpg (95.55 KB, 800x600 - megtekintve 998 alkalommal.)

* Kép 216.jpg (77.79 KB, 800x600 - megtekintve 956 alkalommal.)

* Kép 217.jpg (54.73 KB, 800x600 - megtekintve 925 alkalommal.)

* Kép 218.jpg (52.9 KB, 800x600 - megtekintve 1008 alkalommal.)

* Kép 219.jpg (62.66 KB, 800x600 - megtekintve 956 alkalommal.)

* Kép 220.jpg (72.39 KB, 800x600 - megtekintve 1021 alkalommal.)
« Utoljára szerkesztve: 2007. március 04. 22:26:40 pm írta FoX » Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #35 Dátum: 2007. március 04. 22:42:43 pm »

Fox + Begi

Köszönöm, hogy néztetek helyet. A klubpénzből természetesen a benzin egy részét lerendezzük, ez ügyben légyszives beszéljetek Himizolival.

Elmondanám a véleményemet, nem kötekedésként, csak azért nekem mindenkinek az érdekeit kell néznem.

Akkor Eger kilőve ? Nincs bajom nekem a Börzsönnyel, de megint úgy néz ki, hogy budapest környéki tali lesz - a helyszin is majdnem ugyanaz, mint a visegrádi talin- , igy a miskocli / debreceni / nyiregyházi bmw tulajokkal megint kitolunk, pedig azt igértük nekik, hogy nekik is megfelelő helyet találunk.

A március 15-i időpontot túl korainak tartom, a többség igy nem tud tervezni, március végére kellene tenni a találkozót. Március 15 körül 4 napos pihenés lesz, tapasztalatom szerint sokan elmennek szülőkhöz / rokokonhoz hétvégére, vagy elmennek pihenni valahova barátnővel pár napra, ezért se túl jó.

A túristaházhoz benéztetek, hogy hétvégenként nyitva van-e, milyen árak vannak, fel vannak-e készülve 20+ ember fogadására ? Nagymaroson étterem találással kapcsolatban nincsenek jó tapasztalaim, idáig bárhányszor jártam ott, úgy, hogy "na majd nézünk valami éttermet", mindig csak a 3-4. étterem megnézése után találtam olyan helyet, ami nyitva van (!) kulturált, és normális árai vannak. Ha meg jön 20 autó, akkor necces lesz őket végigautóztatni 3x a falun, ha rögtönözni kell. Ennek elkerülése érdekében lenne jó egy fix hely, ahol tudnák, hogy jövünk, igy fel tudnának készülni.

Ha Eger véglett le lett szavazva (le lett szavazva egyáltalán ?), akkor jó lenne valami kulturális programot nézni a környéken, ami nem autós téma, és kicsit pihentető lenne.
Naplózva
FoX
Vendég
« Válasz #36 Dátum: 2007. március 04. 22:57:17 pm »

Mivel a társaság nagy része Budapesti, vagy Budapest környéki ezért próbáltunk, olyan helyszínt keresni ami minimál költségvetésből kihozható. Félreértés ne essék, nem vagyunk lokálpatrióták Wink, de eddig nem sok előrelépés volt tali ügyben, pedig már bőven benne vagyunk a márciusban egy távolabbi tali szervezéséhez több idő kell.
Eger környékéről nem jelentkezett senki, én sajnos nem ismerem annyira a környéket, és úgy nehéz szervezni. Szóval még semmi sem kizárt, döntse el a társaság, hogy mit szeretne. Kaja ügyből kifolyólag, én a bográcsozást támogatom, de a túristaház nyitva van hétvégén.
Az időpont választás is rugalmas, én is közelinek tartom, de erről is várok még véleményeket. Mi nagyjából ezt tudjuk felajánlani, de nem zárkózunk el semmitől, de eddig nem sok előrelépés volt tali ügyben, pedig már bőven benne vagyunk a márciusban.

Fox + Begi

Köszönöm, hogy néztetek helyet. A klubpénzből természetesen a benzin egy részét lerendezzük, ez ügyben légyszives beszéljetek Himizolival.

Elmondanám a véleményemet, nem kötekedésként, csak azért nekem mindenkinek az érdekeit kell néznem.

Akkor Eger kilőve ? Nincs bajom nekem a Börzsönnyel, de megint úgy néz ki, hogy budapest környéki tali lesz - a helyszin is majdnem ugyanaz, mint a visegrádi talin- , igy a miskocli / debreceni / nyiregyházi bmw tulajokkal megint kitolunk, pedig azt igértük nekik, hogy nekik is megfelelő helyet találunk.

A március 15-i időpontot túl korainak tartom, a többség igy nem tud tervezni, március végére kellene tenni a találkozót. Március 15 körül 4 napos pihenés lesz, tapasztalatom szerint sokan elmennek szülőkhöz / rokokonhoz hétvégére, vagy elmennek pihenni valahova barátnővel pár napra, ezért se túl jó.

A túristaházhoz benéztetek, hogy hétvégenként nyitva van-e, milyen árak vannak, fel vannak-e készülve 20+ ember fogadására ? Nagymaroson étterem találással kapcsolatban nincsenek jó tapasztalaim, idáig bárhányszor jártam ott, úgy, hogy "na majd nézünk valami éttermet", mindig csak a 3-4. étterem megnézése után találtam olyan helyet, ami nyitva van (!) kulturált, és normális árai vannak. Ha meg jön 20 autó, akkor necces lesz őket végigautóztatni 3x a falun, ha rögtönözni kell. Ennek elkerülése érdekében lenne jó egy fix hely, ahol tudnák, hogy jövünk, igy fel tudnának készülni.

Ha Eger véglett le lett szavazva (le lett szavazva egyáltalán ?), akkor jó lenne valami kulturális programot nézni a környéken, ami nem autós téma, és kicsit pihentető lenne.
« Utoljára szerkesztve: 2007. március 04. 23:01:11 pm írta FoX » Naplózva
FoX
Vendég
« Válasz #37 Dátum: 2007. március 04. 23:03:20 pm »

Jó lenne, ha egy kis pörgés majd beindúlna a témában, mert kevés az idő is.
Naplózva
tasi.misi

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 255


Ezüstnyíl!


« Válasz #38 Dátum: 2007. március 04. 23:03:43 pm »

Mivel a társaság nagy része Budapesti, vagy Budapest környéki ezért próbáltunk, olyan helyszínt keresni ami minimál költségvetésből kihozható. Félreértés ne essék, nem vagyunk lokálpatrióták, Wink Eger környékéről nem jelentkezett senki, én sajnos nem ismerem annyira a környéket, és úgy nehéz szervezni. Szóval még semmi sem kizárt, döntse el a társaság, hogy mit szeretne. Kaja ügyből kifolyólag, én a bográcsozást támogatom, de a túristaház nyitva van hétvégén.
Az időpont választás is rugalmas, én is közelinek tartom, de erről is várok még véleményeket. Mi nagyjából ezt tudjuk felajánlani, de nem zárkózunk el semmitől.

Fox + Begi

Köszönöm, hogy néztetek helyet. A klubpénzből természetesen a benzin egy részét lerendezzük, ez ügyben légyszives beszéljetek Himizolival.

Elmondanám a véleményemet, nem kötekedésként, csak azért nekem mindenkinek az érdekeit kell néznem.

Akkor Eger kilőve ? Nincs bajom nekem a Börzsönnyel, de megint úgy néz ki, hogy budapest környéki tali lesz - a helyszin is majdnem ugyanaz, mint a visegrádi talin- , igy a miskocli / debreceni / nyiregyházi bmw tulajokkal megint kitolunk, pedig azt igértük nekik, hogy nekik is megfelelő helyet találunk.

A március 15-i időpontot túl korainak tartom, a többség igy nem tud tervezni, március végére kellene tenni a találkozót. Március 15 körül 4 napos pihenés lesz, tapasztalatom szerint sokan elmennek szülőkhöz / rokokonhoz hétvégére, vagy elmennek pihenni valahova barátnővel pár napra, ezért se túl jó.

A túristaházhoz benéztetek, hogy hétvégenként nyitva van-e, milyen árak vannak, fel vannak-e készülve 20+ ember fogadására ? Nagymaroson étterem találással kapcsolatban nincsenek jó tapasztalaim, idáig bárhányszor jártam ott, úgy, hogy "na majd nézünk valami éttermet", mindig csak a 3-4. étterem megnézése után találtam olyan helyet, ami nyitva van (!) kulturált, és normális árai vannak. Ha meg jön 20 autó, akkor necces lesz őket végigautóztatni 3x a falun, ha rögtönözni kell. Ennek elkerülése érdekében lenne jó egy fix hely, ahol tudnák, hogy jövünk, igy fel tudnának készülni.

Ha Eger véglett le lett szavazva (le lett szavazva egyáltalán ?), akkor jó lenne valami kulturális programot nézni a környéken, ami nem autós téma, és kicsit pihentető lenne.
Hali!
Nekem pont jó lenne a a március 15 körüli időpont,mert 18-án lejár a vizsgám!
Ha bogrács lessz kenyeret tudok töménytelen mennyiségben!
Naplózva

Tasi 20-492-0318
g

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 140


Az ördög jobb és bal keze


« Válasz #39 Dátum: 2007. március 05. 00:21:21 am »

Hali!

Beginerrel voltunk ma helyszínt nézni, végülis börzsönyre esett a választás. Királyréten nem volt egy király rét sem, legalábbis ami számunkra alkalmas lett volna, viszont Kóspallag alatt találtunk 1-2 nagyon jó helyszínt. A táv kb. Budapestről 60-70km, viszont a 2/A-n tudunk spórolósan menni. A helyszín Nagymaros fölött van, gyönyörű panorámával, erdőkkel, és kanyargós kis forgalmú utakkal. Wink Időpontban a március 15.-i 4napos hétvége valamelyik napjára gondoltunk. Szlalomhoz, van kitűnő pálya, több is, a közelben van egy túristaház, ahol lehetene kajálni, gondoltunk esetleg egy bográcsozásrta is, vagy lemehetünk akár Nagymarosra a dunapartra egy étterembe. (10 perc) Gondoltunk még alkatrész felismerő versenyre, tesztre, mint a visegrádi talin is volt, de kéne valami frissítés is, úgyhogy szívesen várunk bármilyen program öteletet, nekem még nem nagyon állt fel a rendszer a tegnap esti bulizás óta Wink



A helyszín sztem teljesen rendben van. Engem a távolság sem zavar különösebben. Az időpont pedig "mindegy", csak időbe jelezzétek, hogy merre lesz akkor a menet.

Naplózva

Ősállat...
Ice4Ice
Vendég
« Válasz #40 Dátum: 2007. március 05. 08:08:49 am »

Hali!

Beginerrel voltunk ma helyszínt nézni, végülis börzsönyre esett a választás. Királyréten nem volt egy király rét sem, legalábbis ami számunkra alkalmas lett volna, viszont Kóspallag alatt találtunk 1-2 nagyon jó helyszínt. A táv kb. Budapestről 60-70km, viszont a 2/A-n tudunk spórolósan menni. A helyszín Nagymaros fölött van, gyönyörű panorámával, erdőkkel, és kanyargós kis forgalmú utakkal. Wink Időpontban a március 15.-i 4napos hétvége valamelyik napjára gondoltunk. Szlalomhoz, van kitűnő pálya, több is, a közelben van egy túristaház, ahol lehetene kajálni, gondoltunk esetleg egy bográcsozásrta is, vagy lemehetünk akár Nagymarosra a dunapartra egy étterembe. (10 perc) Gondoltunk még alkatrész felismerő versenyre, tesztre, mint a visegrádi talin is volt, de kéne valami frissítés is, úgyhogy szívesen várunk bármilyen program öteletet, nekem még nem nagyon állt fel a rendszer a tegnap esti bulizás óta Wink



A helyszín sztem teljesen rendben van. Engem a távolság sem zavar különösebben. Az időpont pedig "mindegy", csak időbe jelezzétek, hogy merre lesz akkor a menet.






Szerintem jo valasztas ismerem valamelyest a kornyeket es tenyeleg szep! De ha Eger akkor az is jo mert az sincs annyira talan messze.

Szerintem kezdjuk el a feliratkozast!


1. FOX
2. Begi
3. Ice
Naplózva
Imik-e-28

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 166



« Válasz #41 Dátum: 2007. március 05. 08:24:17 am »

Szerintem kezdjuk el a feliratkozast!


1. FOX
2. Begi
3. Ice
4. Imik-e-28
Naplózva
tasi.misi

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 255


Ezüstnyíl!


« Válasz #42 Dátum: 2007. március 05. 08:48:51 am »

Szerintem kezdjuk el a feliratkozast!


1. FOX
2. Begi
3. Ice
4. Imik-e-28
5. Tasi.Misi
Naplózva

Tasi 20-492-0318
videospromega

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 87


Mostmár úszkálunk...


« Válasz #43 Dátum: 2007. március 05. 09:22:39 am »

mikor tudjátok a konkrét napot megnevezni?
Promega
Naplózva

Promega

BMW 315 1982, alpinweiB (O==[][]==O)

Lassanként megjobbítom... nagyonlassanként
stasis
Vendég
« Válasz #44 Dátum: 2007. március 05. 10:09:55 am »

mikor tudjátok a konkrét napot megnevezni?
Promega

Amikor a társaságból legalább 8-10 ember nyilatkozik, hogy neki mikor lenne jó. Neked pl: mikor lenne jó ? Smiley

Én március 31-et javaslom, mert lehet előre tervezni, és közel van az április, tehát remélhetőleg jó idő lesz.
« Utoljára szerkesztve: 2007. március 05. 10:19:04 am írta stasis » Naplózva
gyurew
Vendég
« Válasz #45 Dátum: 2007. március 05. 11:12:38 am »

Hali!

Akkor a keleti régió kilőve?Csak szeretnénk képben lenni, hogy ne kezdjünk fölöslegesen szervezni semmit.

Üdv:Gyuri
Naplózva
sotee
Vendég
« Válasz #46 Dátum: 2007. március 05. 13:20:55 pm »

Szerintem kezdjuk el a feliratkozast!


1. FOX
2. Begi
3. Ice
4. Imik-e-28
5. Tasi.Misi
6. Sotee
Naplózva
gim_e12
Vendég
« Válasz #47 Dátum: 2007. március 05. 13:37:40 pm »

Márc. 15.-18. nekem nem jó - melóznom kell, hétvégén meg készülnöm egy hétfői vizsgára
23-25 hétvégén Tokaj-ba megyek, uh. szerintem hozzám ne tervezzetek.
Ha mégis ezen időpontokon kívül lenne valamikor, mondjuk Márc. 31-Ápr.1 hétvége akkor szóljatok!

THX! Písz!
Naplózva
BMWWWW
Kicsi Én
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2325


Öreg járgány szivatóval indul


« Válasz #48 Dátum: 2007. március 05. 18:12:00 pm »

Szerintem kezdjuk el a feliratkozast!


1. FOX
2. Begi
3. Ice
4. Imik-e-28
5. Tasi.Misi
6. Sotee
BMWWWW Viktor
Naplózva

pannon 9341256
Ezen hívj ha mersz!!!

Hidd el, hogy úgy lesz, és megtörténik!
stasis
Vendég
« Válasz #49 Dátum: 2007. március 05. 18:48:16 pm »

Ice, Imike, Tasi misi, Sote, Viktor: nektek melyik nap lenne jó ?
Naplózva
tasi.misi

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 255


Ezüstnyíl!


« Válasz #50 Dátum: 2007. március 05. 18:56:24 pm »

Ice, Imike, Tasi misi, Sote, Viktor: nektek melyik nap lenne jó ?
Hali!
Nekem a hosszúhétvégén bármelyik!
Naplózva

Tasi 20-492-0318
Ice4Ice
Vendég
« Válasz #51 Dátum: 2007. március 05. 21:32:32 pm »

Ice, Imike, Tasi misi, Sote, Viktor: nektek melyik nap lenne jó ?


Szerintem kezdjuk el a feliratkozast!


1. FOX
2. Begi
3. Ice -----------Barmelyik nap Csak jo ido legyen!
4. Imik-e-28
5. Tasi.Misi
6. Sotee
BMWWWW Viktor
Naplózva
BMWWWW
Kicsi Én
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2325


Öreg járgány szivatóval indul


« Válasz #52 Dátum: 2007. március 05. 21:35:37 pm »

Ice, Imike, Tasi misi, Sote, Viktor: nektek melyik nap lenne jó ?


Szerintem kezdjuk el a feliratkozast!


1. FOX
2. Begi
3. Ice -----------Barmelyik nap Csak jo ido legyen!
4. Imik-e-28
5. Tasi.Misi
6. Sotee
BMWWWW Viktor-- Elméletileg bármelyik ha itthon vagyok M.o.-n
Naplózva

pannon 9341256
Ezen hívj ha mersz!!!

Hidd el, hogy úgy lesz, és megtörténik!
Imik-e-28

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 166



« Válasz #53 Dátum: 2007. március 05. 22:36:15 pm »

Ice, Imike, Tasi misi, Sote, Viktor: nektek melyik nap lenne jó ?

Nekem gyakorlatilag mindegy.
Bár az időjárás miatt én inkább márc. végére voksolnék.
Naplózva
sotee
Vendég
« Válasz #54 Dátum: 2007. március 06. 07:29:48 am »

Ice, Imike, Tasi misi, Sote, Viktor: nektek melyik nap lenne jó ?


Szerintem kezdjuk el a feliratkozast!


1. FOX
2. Begi
3. Ice -----------Barmelyik nap Csak jo ido legyen!
4. Imik-e-28
5. Tasi.Misi
6. Sotee -- hosszú hétvégén bármikor, de jó a márc vége is.
BMWWWW Viktor-- Elméletileg bármelyik ha itthon vagyok M.o.-n
Naplózva
bob

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1682



« Válasz #55 Dátum: 2007. március 06. 19:30:37 pm »

Ice, Imike, Tasi misi, Sote, Viktor: nektek melyik nap lenne jó ?


Szerintem kezdjuk el a feliratkozast!


1. FOX
2. Begi
3. Ice -----------Barmelyik nap Csak jo ido legyen!
4. Imik-e-28
5. Tasi.Misi
6. Sotee -- hosszú hétvégén bármikor, de jó a márc vége is.
BMWWWW Viktor-- Elméletileg bármelyik ha itthon vagyok M.o.-n
8.bob-----------szombat az jo lenne!
Naplózva
TraBence

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4521


+36 30 370 85 77


« Válasz #56 Dátum: 2007. március 06. 19:49:23 pm »

Na most akkor hol mikor mi van Huh
Naplózva

Bence
stasis
Vendég
« Válasz #57 Dátum: 2007. március 07. 08:08:20 am »

Na urak, mivel sokan tétováznak, ezért a következőket javaslom:

A "nagy tali" március 31-én legyen. Igy mindenki tud előre tervezni, és rendesen meg tudjuk hirdetni.
Trabence nyugodtan megcsinálhatja a pénteki Kecskeméti talit, igy azzal semmi nem fog ütközni.
A debreceni talit se kell elhalasztani, igy gyurew is a többi debreceni cápás is nyugodtan találkozhat.

Mivel Egerrel kapcsolatban nem született előrelépés, ezért egyedüli konkrét ajánlatként a nagy talira marad Fox és Begi javaslata.
Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #58 Dátum: 2007. március 07. 08:09:28 am »

Tehát

Nagy tali, 2007. március 31 - indulás 10 óra Váci úti OMV benzinkút

1. FOX
2. Begi
3. Ice
4. Imik-e-28
5. Tasi.Misi
6. Sotee
7. BMWWWW Viktor
8. bob
9. Stasis (egyenlőre kocsi nélkül)
« Utoljára szerkesztve: 2007. március 07. 09:01:59 am írta stasis » Naplózva
FoX
Vendég
« Válasz #59 Dátum: 2007. március 07. 08:51:11 am »

Stasis, Begivel azt dumáltuk inkább a Váci úti OMV kúton kéne találkozni, (Árpád hídi felüljáró után) Mivel a Bécsi út egyáltalán nem esik útba ezen az útvonalon. Max nekem. Wink
Naplózva
Oldalak: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2011, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!