CápaBMW fórum
2024. április 18. 23:06:56 pm *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Találkozó márciusban  (Megtekintve 250808 alkalommal)
Ice4Ice
Vendég
« Válasz #330 Dátum: 2007. március 30. 21:31:34 pm »

Tehát akkor holnap 10 órakor találkozunk a Váci úti OMV kútnál (árpádhídi felüljáró után jobbra)
Utána irány a tesco parkoló, ott megejtünk mégegy gyors felmérést, hogy ki mennyire éhes, és irány a 2/A-n a Börzsöny! Esetleg pokrócot hozhattok amire le lehet ülni. A cápikat se hagyjátok otthon! Wink

Továbbra is várom a felajánlásokat sütőlap és rács ügyben, akinek van tegyen be! 1 nagy rácsunk már van, de jobb lenne még, hogy ne legyen hiány.

Térképet sajnos nem találtam használhatót, de ha bárkinek bármi kérdése van hívjon bátran!
Számom: 0620 33 16545



Viszek SUTORACSOT ha az jo..

Az is megteszi, köszönöm!



FOX:

Be tudnad irni ide a reszletes utiranyt vagy legalabb a vegcelt?!

Koszi..
Naplózva
Ice4Ice
Vendég
« Válasz #331 Dátum: 2007. március 30. 21:32:57 pm »

Ez lenne az?


A pontos útvonal mielőtt meglenne az itiner:

Váci úton kifelé, ebből lesz utána a 2/B - Vác, Hont lehajtónál rá a 2/A-ra fel - A 2/A-ról a Vác észak lejárónál kell lejönni, és utána a körforgalomban Nagymaros, verőce felé. Nagymarosra érkezve jobbra lesz egy tábla Kóspalag felé kell jönni kb 5km az út innen felfelé, utána balra kell majd menni egy alsóbbrendű úton. Ezt majd még meg kell jelöljük valamivel, hogy a később érkezők is odataláljanak. (Még nincs ötletem mivel ebben is várom a segítségeteket, hogy minél hamarabb meglegyen, sürget az idő) ((esetleg ha valaki vállana transzparens készítést;))
Kérnék mindenkit, hogy aki a környéken vár be minket ne a Nagymarosi Mol kúthoz menjen, mert nekünk előbb kell lekanyarodnunk, és elég problémás a megfordulás akár csak 10 autóval is egy kicsi volt áfor kúton.
Inkább verőcén várjatok be minket a sport pizzériánál (Verőcére beérkezés után rögtön jobbra a focijálya mellett)
Naplózva
Coroner
Vendég
« Válasz #332 Dátum: 2007. március 30. 22:40:21 pm »

Mindenkinek cápabmwkben gazdag találkozót kívánok! (Ja és jó időt hozzá!) Ezzel biztos nem nyúlok mellé. grin
Sajnos most nem tudok menni, nem is jelentkeztem, de Boge féle találkozón biztos ott leszünk.
Naplózva
Sabc
Vendég
« Válasz #333 Dátum: 2007. március 30. 22:44:52 pm »

Mindenkinek cápabmwkben gazdag találkozót kívánok! (Ja és jó időt hozzá!) Ezzel biztos nem nyúlok mellé. grin
Sajnos most nem tudok menni, nem is jelentkeztem, de Boge féle találkozón biztos ott leszünk.

Tartalék szemüveg, jéger, hasfogó! Grin
Naplózva
fblacka

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


ejtsd: efbélacka


« Válasz #334 Dátum: 2007. március 30. 22:56:54 pm »

Ez lenne az?


A pontos útvonal mielőtt meglenne az itiner:

Váci úton kifelé, ebből lesz utána a 2/B - Vác, Hont lehajtónál rá a 2/A-ra fel - A 2/A-ról a Vác észak lejárónál kell lejönni, és utána a körforgalomban Nagymaros, verőce felé. Nagymarosra érkezve jobbra lesz egy tábla Kóspalag felé kell jönni kb 5km az út innen felfelé, utána balra kell majd menni egy alsóbbrendű úton. Ezt majd még meg kell jelöljük valamivel, hogy a később érkezők is odataláljanak. (Még nincs ötletem mivel ebben is várom a segítségeteket, hogy minél hamarabb meglegyen, sürget az idő) ((esetleg ha valaki vállana transzparens készítést;))
Kérnék mindenkit, hogy aki a környéken vár be minket ne a Nagymarosi Mol kúthoz menjen, mert nekünk előbb kell lekanyarodnunk, és elég problémás a megfordulás akár csak 10 autóval is egy kicsi volt áfor kúton.
Inkább verőcén várjatok be minket a sport pizzériánál (Verőcére beérkezés után rögtön jobbra a focijálya mellett)

A4-es formátumban megfelel egy "transzparens"? vmi tábla csak van ott amire ki lehet ragazstani ...
Naplózva

videospromega

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 87


Mostmár úszkálunk...


« Válasz #335 Dátum: 2007. március 31. 05:52:03 am »

kb fél óra múlva elindulunk kecskemétről, Mityáékkal egyből a tescohoz fogunk menni
Promega
Naplózva

Promega

BMW 315 1982, alpinweiB (O==[][]==O)

Lassanként megjobbítom... nagyonlassanként
Lütyő1
Vendég
« Válasz #336 Dátum: 2007. március 31. 07:40:57 am »

Sajnos részünkről stornó a tali, a gyerek még mindig köhög, így nem kockáztatok. Érezzétek jól magatokat!
Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #337 Dátum: 2007. március 31. 07:43:35 am »

Tehát akkor 2 különböző helyen van gyülekező ? Remek....
Naplózva
Lütyő1
Vendég
« Válasz #338 Dátum: 2007. március 31. 07:44:58 am »

Srácok! Most beszéltem Himizoli kolegával, a húst holnap vesszük meg ha már mindenki nyilatkozott, hogy mit szeretne. Sütőlapot viszont Boge hozott volna, nincs valaki másnak aki el tudja hozni? Lütyő hívtalak de valami ismeretlen tag vette fel a telefonodat.

Hali!

Egy ideje megváltozott a számom, de mnár hívtalak múltkor az újról...Elküldöm priviben..
Naplózva
Lütyő1
Vendég
« Válasz #339 Dátum: 2007. március 31. 07:47:17 am »

Sziasztok.

Most temettem el a kutyámat. Nem vagyok túl jó kedvemben, ezért a holnapot kihagynám.

Jó szorakozást, vigyázzatok az utakon!



Bakker!

Részvétem!:Sad((
Naplózva
FoX
Vendég
« Válasz #340 Dátum: 2007. március 31. 07:48:19 am »

Tehát akkor 2 különböző helyen van gyülekező ? Remek....

Ha figyeltél volna tudnád, hogy nem két különböző helyen van, Viktor megy a tescohoz, ő is önszántábol.
Naplózva
Lütyő1
Vendég
« Válasz #341 Dátum: 2007. március 31. 07:50:45 am »

Fox

Kéne valaki, aki megtankol egy 10 literes kannát, amiból lehetne Viktor autóját tankolni + beszedi a benzinpénzt.

Plusz: most hogy Boge kolléga nem tud jönni, Mike tud róla, hogy kb. 20-25 adagnyi kaját meg kellene vennie + kellene 2 sütőt hoznia ?

Nem olvasod a fórumot??? Mike jópár napja írta, hogy elítra, mert nem erre a talira gondolt, hanem a Salgótalira süt, mert most nem is tud jönni(menni), mert évadnyitó versenyre megy..Így ne számoljatok Mike sütésére, mert az nem lesz...
Naplózva
Dannert

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 908



« Válasz #342 Dátum: 2007. március 31. 16:30:15 pm »

én hazaértem, többiek még racsingolnak bent a városban Cool
Naplózva
fblacka

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


ejtsd: efbélacka


« Válasz #343 Dátum: 2007. március 31. 17:04:56 pm »

jó "kis" tali volt ... sok szép vas gyűlt össze. remélem legközelebb már a sajátommal fogok menni ...
Naplózva

AYT E21
cápi

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 614



« Válasz #344 Dátum: 2007. március 31. 17:11:24 pm »

Képeket, de gyorsan!!!
Naplózva

m10b20 L-jet
fblacka

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


ejtsd: efbélacka


« Válasz #345 Dátum: 2007. március 31. 17:37:00 pm »

itt egy gyors panoráma szellemekkel Smiley



* pan1s.jpg (49.85 KB, 2098x600 - megtekintve 663 alkalommal.)
« Utoljára szerkesztve: 2007. április 01. 17:29:49 pm írta fblacka » Naplózva

Ice4Ice
Vendég
« Válasz #346 Dátum: 2007. március 31. 17:39:00 pm »

MEG EGY ILYEN TALIT
ORULTEM, HOGY ILYEN SOKAN ELJOTETTEK ES HOGY ILYEN JOL SIKERUTL A TALI Shocked)

KOSZONOM MNDENKINEK

ICE
Naplózva
Ice4Ice
Vendég
« Válasz #347 Dátum: 2007. március 31. 17:40:29 pm »

KEREM AKI AZ AUTOMROL KESZITETT KEPEKET AZ KULDJE EL A cube@euroweb.hu cimre

Kell az utokornak!

Koszonom!
Naplózva
fblacka

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


ejtsd: efbélacka


« Válasz #348 Dátum: 2007. március 31. 18:07:05 pm »





* pan2s.jpg (31.65 KB, 3560x600 - megtekintve 670 alkalommal.)
Naplózva

AYT E21
cápi

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 614



« Válasz #349 Dátum: 2007. március 31. 18:32:15 pm »

Hú, de sok szépséges ótó! Meg kellett volna kérni Horst Tappert (Derrick), hogy Harrival biztosítsák a helyszínt.


* 13a03060.jpg (110.86 KB, 768x576 - megtekintve 721 alkalommal.)
Naplózva

m10b20 L-jet
BMWWWW
Kicsi Én
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2325


Öreg járgány szivatóval indul


« Válasz #350 Dátum: 2007. március 31. 19:06:54 pm »

Nyomja már a képeket akinek van!
Statis, a videókat légyszi mihamarább!
Bence, a belső kamerást azonnal akarom valahogy!!!
Naplózva

pannon 9341256
Ezen hívj ha mersz!!!

Hidd el, hogy úgy lesz, és megtörténik!
zimpet
Vendég
« Válasz #351 Dátum: 2007. március 31. 19:11:02 pm »

Érdekes!
Ez a tali nem volt "halálra szervezve", mégis mocskosul jó volt...  Smiley Smiley Smiley

Remélem nyonunk még ilyeneket!
És kitalálunk valami versenyt is... Smiley
Naplózva
tasi.misi

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 255


Ezüstnyíl!


« Válasz #352 Dátum: 2007. március 31. 19:14:53 pm »

Sziasztok!
Csatlakoznék az elöttem szólókhoz!
Nagyon jó volt a tali!
Képeket videókat azonnal!

Üdv misi!
Naplózva

Tasi 20-492-0318
stasis
Vendég
« Válasz #353 Dátum: 2007. március 31. 19:17:09 pm »

Urak,

Kis türelem, alig értem haza Smiley

A képeket ide raktam fel, válogatás nélkül: http://www.capabmw.hu/talalkozok/2007vac/

Örülük, hogy ennyien eljöttetek, és sokakkal sikerült egy jót beszélgetni.

Ami viszont kurva szarul esett, hogy ameddig igyekeztem minél több képek és videót csinálni, hogy azok is kapjanak egy kis mintát abból, akik nem tudtak eljönni, függetlenül attól, hogy befizettem a kajába 1100 pénzt, mire az oda jutottam a sütőhöz, addigra nem marad se hús, se üditő, választhattam 4 krumpli, meg 5 hagyma közül. Ha ennyire alul lett tervezve a vásárlás, akkor légyszives tessék szólni, és akkor nem adok ki pénzt feleslegesen a semmiért.

A videót most húzom le (1 óra), betömörítem (még 2 óra), utánna rakom fel (kb. fél óra).
Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #354 Dátum: 2007. március 31. 19:21:34 pm »

Sziasztok!
Csatlakoznék az elöttem szólókhoz!
Nagyon jó volt a tali!
Képeket videókat azonnal!

Üdv misi!

Misi,

Ha vicc, akkor jót nevettünk, de ha komoly, akkor ez nem viccess Smiley Alig jöttem haza, lepakoltam, barátnőmmel együtt voltam 20 percet,  aztán rohantam be a melóhelyre, ahol gyors net van, hogy minél hamarabb legyenek fent képek + videó.

Idáig csak fblacka rakott fel 2 (kettő) képet, de a többiek még semmit se tettek fel. Mostanra felraktam a képeket, máris videót követeltek ? És ha mondjuk temetésre kéne mennem, akkor megvernétek, hogy miért nincs nitrogén hűtéses processzorom, amivel 10 perc alatt kész lenne a videó, és 1 gigabit/s -es netem, hogy pár másodperc alatt fent lenne a videó ?

Tessék már kicsit elgondolkodni... a követelőzést pedig mellőzni. Egy kis türelmességbe még senki nem halt bele Smiley
Naplózva
rnie
Vendég
« Válasz #355 Dátum: 2007. március 31. 19:23:22 pm »

Ami viszont kurva szarul esett, hogy ameddig igyekeztem minél több képek és videót csinálni, hogy azok is kapjanak egy kis mintát abból, akik nem tudtak eljönni, függetlenül attól, hogy befizettem a kajába 1100 pénzt, mire az oda jutottam a sütőhöz, addigra nem marad se hús, se üditő, választhattam 4 krumpli, meg 5 hagyma közül. Ha ennyire alul lett tervezve a vásárlás, akkor légyszives tessék szólni, és akkor nem adok ki pénzt feleslegesen a semmiért.



Hát, én jobban jártam, egy kolbász és egy virslivel:))) De én voltam figyelmetlen, úgyhogy így jártam:)

Tetszett a sok autó, bár mint megtudtam, ezek nem cápák.Smiley kár..
Az E12 viszont birizgál, Viktor, ha megnézted tedd be ide is pls!:)
Naplózva
tasi.misi

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 255


Ezüstnyíl!


« Válasz #356 Dátum: 2007. március 31. 19:26:42 pm »

Sziasztok!
Csatlakoznék az elöttem szólókhoz!
Nagyon jó volt a tali!
Képeket videókat azonnal!

Üdv misi!

Misi,

Ha vicc, akkor jót nevettünk, de ha komoly, akkor ez nem viccess Smiley Alig jöttem haza, lepakoltam, barátnőmmel együtt voltam 20 percet,  aztán rohantam be a melóhelyre, ahol gyors net van, hogy minél hamarabb legyenek fent képek + videó.

Idáig csak fblacka rakott fel 2 (kettő) képet, de a többiek még semmit se tettek fel. Mostanra felraktam a képeket, máris videót követeltek ? És ha mondjuk temetésre kéne mennem, akkor megvernétek, hogy miért nincs nitrogén hűtéses processzorom, amivel 10 perc alatt kész lenne a videó, és 1 gigabit/s -es netem, hogy pár másodperc alatt fent lenne a videó ?

Tessék már kicsit elgondolkodni... a követelőzést pedig mellőzni. Egy kis türelmességbe még senki nem halt bele Smiley
Azért én sem úgy gondoltam!
Egyél igyál stb!
Előre is köszi!
Naplózva

Tasi 20-492-0318
delfin-is

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


« Válasz #357 Dátum: 2007. március 31. 19:47:50 pm »

GYEREKEK, EZ VALAMI HIHETETLENÜL KOMOLY TALI VOLT!
EZER KÖSZÖNET A SZERVEZŐKNEK ÉS AKIK ELJÖTTEK!!!!!!!!!
MINDENKINEK ÉS MINDENKI NEVÉBEN KÖSZÖNÖM A CSALÁDIAS HANGULATOT ÉS JÓ TÁRSASÁGOT!
Voltam már egy csomó talin, de ez volt a legkomolyabb eddig!

a BEBIZONYÍTOTTUK, HOGY A CÁPÁZÁS EGY ÉLETVITEL! EZÉRT ÖSSZEHASONLÍTHATATLAN BÁRMELY MÁS KÖZLEKEDÉSI ESZKÖZZEL...Smiley
ÉS HA MÁR AZ ÉPPEN EBBEN A PILLANATBAN LEGYÁRTOTT FRÖCCSÖNTÖTT SZAROK SZÉTESTEK, A CÁPI MÉG AKKOR IS ÉLNI FOG!!! [/img]



Üdv.: Delfin
Naplózva
BMWWWW
Kicsi Én
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2325


Öreg járgány szivatóval indul


« Válasz #358 Dátum: 2007. március 31. 19:56:42 pm »

Ami viszont kurva szarul esett, hogy ameddig igyekeztem minél több képek és videót csinálni, hogy azok is kapjanak egy kis mintát abból, akik nem tudtak eljönni, függetlenül attól, hogy befizettem a kajába 1100 pénzt, mire az oda jutottam a sütőhöz, addigra nem marad se hús, se üditő, választhattam 4 krumpli, meg 5 hagyma közül. Ha ennyire alul lett tervezve a vásárlás, akkor légyszives tessék szólni, és akkor nem adok ki pénzt feleslegesen a semmiért.



Hát, én jobban jártam, egy kolbász és egy virslivel:))) De én voltam figyelmetlen, úgyhogy így jártam:)

Tetszett a sok autó, bár mint megtudtam, ezek nem cápák.Smiley kár..
Az E12 viszont birizgál, Viktor, ha megnézted tedd be ide is pls!:)
Kaja nekünk se jutott, még szerencse hogy miután felértünk visszamentem a versenyautóval a faluba, és be hamburgereztettem a gyereket.
Ettől függetlenül szerintem fantasztikusan jól sikerült a dolog.
Örülök hogy sok mindenkit akiket eddig csak on-line "láttam" most alkalmam volt személyesen megismerni.
Büszke vagyok arra, hogy a cápások között csak kultúr emberek vannak, és mindenki betartva a kreszt intelligens ember modjára közlekedett, és vett részt a találkozón, nem megsértve, más esetleg nem autós, pihenni a természetbe érkező emberek jó érzését, így nem hozva szégyent ránk "cápásokra" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jó néhány BMW találkozót megjártam az évek folyamán, de ilyen kultúr emberekkel nem volt még dolgom.
Köszönöm nektek ezt a napot, és anélkül hogy ismételném magamat, BÜSZKE VAGYOK RÁTOK, és örülök hogy közétek tartozhatom!!!!!!!!!!!
Naplózva

pannon 9341256
Ezen hívj ha mersz!!!

Hidd el, hogy úgy lesz, és megtörténik!
stasis
Vendég
« Válasz #359 Dátum: 2007. március 31. 20:39:57 pm »

Viktor:

Annak én is örülök, hogy kultúráltan viselkedett a nép, és nem volt régi Csákvári hangulat Smiley
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2011, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!