CápaBMW fórum
2024. március 29. 14:25:46 pm *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Találkozó márciusban  (Megtekintve 248966 alkalommal)
Boge
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3298


Ne vedd el!


« Válasz #360 Dátum: 2007. március 31. 20:40:06 pm »

Örülök, hogy jól éreztétek magatokat. Én is szívesen mentem volna, de hát az ismert okok miatt ez nem jött össze. Estefelé 2 brigád is ellátogatott hozzám és jót dumcsiztunk. Véleményük nagyjából az volt amit itt is olvastam: mennyiség 5*, minőség 3.
Örülök, hogy ilyen sokan össze tudtatok jönni és én nem is kritizálom a bulit, hiszen ott sem voltam, de amiket hallottam, abból tanulni fogok.
A nyár közepi salgótalira az utolsó héten már nem fogadok el több jelentkezőt, mert valóban nehéz számolni, úgy hogy eredetileg kalkulálsz 15-20 emberrel és gyakorlatilag a duplája jön el. Nem is lehet ezt így, fizikailag lehetetlen. Az viszont kellemetlen, ha valaki éhes-szomjas marad...na ilyen nem volt a solgótalin és nem is lesz, de ne vegyétek ezt baszogatásnak, így alakult, nem számítottatok rá és kész. Nekem ez pont jó, mert nem én égek most mint a reistag, próbálok felkészülni a salgótalira. Én egy korrekt térképet hiányoltam, mert én anno csináltam ilyet.
Tudom, hogy nem egyszerű talit szervezni (van róla némi elképzelésem), de ettől függetlenül GRATULÁLOK Nektek, mert igazán nagy tali lett és gondolom emlékezetes is! Annak, hogy nem volt baleset, sem atrocitás, külön örülök, mert ez nem jellemző a többi BMW-s talira...ügye-ügye. Ezért nem járok olyanokra.
Mégyegyszer gratula, csak így tovább.
Naplózva
brothaD

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314



« Válasz #361 Dátum: 2007. március 31. 21:06:23 pm »

Cápások!

Örülök, hogy mindenkivel találkozhattam. jó volt ennyi jó kocsit látni!

Mint 'rögtönzött' séf, szeretném sajnálatomat kifejezni, hogy néhányan lemaradtak a húsokról és ez elég szarul jött ki. én kérek elnézést (Viktor, Stasis és aki kimaradt).
Ugyanakkor megjegyezném hogy több mint 2 órán keresztül folyamatosan sütöttem a húsokat.

Elvileg db számban nem hiszem hogy alulméreteztük a dolgot, hiszen sütéskor és az érkezéskor is többször elmondtuk-tam, hogy mindenkinek egy jár az adott "típusból" mindenkinek. elkerülvén azt a lehetőséget, hogy ezt "én nem szeretem - én meg inkább abból kérek kettőt...stbstb", direkt többet vettünk, majdnem a dupláját:
22 ember fizetett. ebből összesen kb. 40 db karaj, 18 kolbász, 3 csomag (30?) füstli készült el. ehhez jött hozzá a hagyma, a krumpli, az uborka, a kenyér, a mustár + 8 féle üdítő. amit a pénzből Zolkával vettünk.
utólag azt tudom mondani, hogy tényleg vehettünk volna többet. de sztem ha lett volna még 2 csomag, ugyanúgy nem gondolt volna Rátok senki... :S
 
úgy gondolom, hogy a kimaradtak számára a pénzük visszajár. és én kérek elnézést ismét.

Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #362 Dátum: 2007. március 31. 21:15:07 pm »

Dani:

Szerintem senki nem akarja vissza a pénzét , és terád meg semmilyen panasz nem lehet, mert amennyire láttam, tényleg hősiesen küzdöttél a konyharészlegen, és ezért le a kalappal előtted.

Igazándiból a tanulságokat kell levonni: picit jobban meg kell szervezni egy talit, és ha van kajasütés, akkor tervezettnél mindig 10-20%-kal többet kell venni, és sok emberrel beszéltem, akik hiányolták a programokat, tehát ennyi ember mellett fontos, hogy legyenek közös programok, amik jól összehozzák a társaságot, mert 2-3 óra után már csak lófrálnak fel-alá az emberek, ha nincs semmi program.

Viktornak egyébként köszönjük, hogy kihozta a kocsit, és hogy megautóztatta az embereket. Én csak szélesen mosolygó utasokat láttam kiszállni a versenygépből, ezért gondolom, hogy jól sült el az autózás.
« Utoljára szerkesztve: 2007. március 31. 21:35:55 pm írta stasis » Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #363 Dátum: 2007. március 31. 21:17:44 pm »

Más:

Elb*sztam a videó letöltést, mert hang nélkül szedtem le. Neki álltam megint, pár perc múlva lent lesz a nyers videó anyag, akkor indul a tömörítés.
Naplózva
FoX
Vendég
« Válasz #364 Dátum: 2007. március 31. 21:36:33 pm »

Dani:

Szerintem senki nem akarja vissza a pénzét , és terád meg semmilyen panasz nem lehet, mert amennyire láttam, tényleg hősiesen küzdöttél a konyharészlegen, és ezért le a kalappal előtted.

Igazándiból a tanulságokat kell levonni: picit jobban meg kell szervezni a talit, és ha van kajasütés, akkor tervezettnél mindig 10-20%-kal többet kell venni, és sok emberrel beszéltem, akik hiányolták a programokat, tehát ennyi ember mellett fontos, hogy legyenek közös programok, amik jól összehozzák a társaságot, mert 2-3 óra után már csak lófrálnak fel-alá az emberek, ha nincs semmi program.

Viktornak egyébként köszönjük, hogy kihozta a kocsit, és hogy megautóztatta az embereket. Én csak szélesen mosolygó utasokat láttam kiszállni a versenygépből, ezért gondolom, hogy jól sült el az autózás.

Stasis: Neked hányszor szóltam, hogy csapj le a kajára mert mohó a nép?
Mind1 részemről megnyugodhatsz, nem fogok több ilyen szervezetlen talit szervezni. Ezt én is éreztem előre mégsem próbált senki besegíteni komolyabban, erről nem fogok vitát nyitni, mert voltak azért felajánlások mint pl a te teszted, de ezzel alapból nem túl sokat tudtam kezdeni egymagam.
Naplózva
FoX
Vendég
« Válasz #365 Dátum: 2007. március 31. 21:46:52 pm »

Dani:

Szerintem senki nem akarja vissza a pénzét , és terád meg semmilyen panasz nem lehet, mert amennyire láttam, tényleg hősiesen küzdöttél a konyharészlegen, és ezért le a kalappal előtted.

Igazándiból a tanulságokat kell levonni: picit jobban meg kell szervezni a talit, és ha van kajasütés, akkor tervezettnél mindig 10-20%-kal többet kell venni, és sok emberrel beszéltem, akik hiányolták a programokat, tehát ennyi ember mellett fontos, hogy legyenek közös programok, amik jól összehozzák a társaságot, mert 2-3 óra után már csak lófrálnak fel-alá az emberek, ha nincs semmi program.

Viktornak egyébként köszönjük, hogy kihozta a kocsit, és hogy megautóztatta az embereket. Én csak szélesen mosolygó utasokat láttam kiszállni a versenygépből, ezért gondolom, hogy jól sült el az autózás.

Stasis: Neked hányszor szóltam, hogy csapj le a kajára mert mohó a nép?
Mind1 részemről megnyugodhatsz, nem fogok több ilyen szervezetlen talit szervezni. Ezt én is éreztem előre mégsem próbált senki besegíteni komolyabban, erről nem fogok vitát nyitni, mert voltak azért felajánlások mint pl a te teszted, de ezzel alapból nem túl sokat tudtam kezdeni egymagam.

Amit kifelejtettem, volt még rengeteg ember aki segített a rögtönzésben, ők tudják magukról. És köszönöm is a többiek nevében IS.
Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #366 Dátum: 2007. március 31. 21:48:23 pm »

Dani:

Szerintem senki nem akarja vissza a pénzét , és terád meg semmilyen panasz nem lehet, mert amennyire láttam, tényleg hősiesen küzdöttél a konyharészlegen, és ezért le a kalappal előtted.

Igazándiból a tanulságokat kell levonni: picit jobban meg kell szervezni a talit, és ha van kajasütés, akkor tervezettnél mindig 10-20%-kal többet kell venni, és sok emberrel beszéltem, akik hiányolták a programokat, tehát ennyi ember mellett fontos, hogy legyenek közös programok, amik jól összehozzák a társaságot, mert 2-3 óra után már csak lófrálnak fel-alá az emberek, ha nincs semmi program.

Viktornak egyébként köszönjük, hogy kihozta a kocsit, és hogy megautóztatta az embereket. Én csak szélesen mosolygó utasokat láttam kiszállni a versenygépből, ezért gondolom, hogy jól sült el az autózás.

Stasis: Neked hányszor szóltam, hogy csapj le a kajára mert mohó a nép?
Mind1 részemről megnyugodhatsz, nem fogok több ilyen szervezetlen talit szervezni. Ezt én is éreztem előre mégsem próbált senki besegíteni komolyabban, erről nem fogok vitát nyitni, mert voltak azért felajánlások mint pl a te teszted, de ezzel alapból nem túl sokat tudtam kezdeni egymagam.

Fox:

Ha lecsapok, akkor 1, nem lenne videó, 2, valaki más járt volna rosszul. Egyik se jó megoldás. Ugye Boge hozzászólását is olvastad ?
Naplózva
FoX
Vendég
« Válasz #367 Dátum: 2007. március 31. 21:59:08 pm »

Dani:

Szerintem senki nem akarja vissza a pénzét , és terád meg semmilyen panasz nem lehet, mert amennyire láttam, tényleg hősiesen küzdöttél a konyharészlegen, és ezért le a kalappal előtted.

Igazándiból a tanulságokat kell levonni: picit jobban meg kell szervezni a talit, és ha van kajasütés, akkor tervezettnél mindig 10-20%-kal többet kell venni, és sok emberrel beszéltem, akik hiányolták a programokat, tehát ennyi ember mellett fontos, hogy legyenek közös programok, amik jól összehozzák a társaságot, mert 2-3 óra után már csak lófrálnak fel-alá az emberek, ha nincs semmi program.

Viktornak egyébként köszönjük, hogy kihozta a kocsit, és hogy megautóztatta az embereket. Én csak szélesen mosolygó utasokat láttam kiszállni a versenygépből, ezért gondolom, hogy jól sült el az autózás.

Stasis: Neked hányszor szóltam, hogy csapj le a kajára mert mohó a nép?
Mind1 részemről megnyugodhatsz, nem fogok több ilyen szervezetlen talit szervezni. Ezt én is éreztem előre mégsem próbált senki besegíteni komolyabban, erről nem fogok vitát nyitni, mert voltak azért felajánlások mint pl a te teszted, de ezzel alapból nem túl sokat tudtam kezdeni egymagam.

Fox:

Ha lecsapok, akkor 1, nem lenne videó, 2, valaki más járt volna rosszul. Egyik se jó megoldás. Ugye Boge hozzászólását is olvastad ?

Olvastam és az sem szentírás számomra. Mégis úgy tűnik minha direkt produkáltad volna ki ezt a helyzetet, nem minthe nem lett volna 1értelmű, hogy belekötsz valmibe. Boge taliján is a boltban kötöttem ki reggel, és mégsem volt vele bajom, ugyanúgy ahogy senkinek. Sajnáltam, hogy 3an kaja nélkül maradtatok. Pedig nem 22en ettünk amúgy én úgy gondolom.
Naplózva
steffe

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2566



« Válasz #368 Dátum: 2007. március 31. 22:02:48 pm »

Cápások!

Örülök, hogy mindenkivel találkozhattam. jó volt ennyi jó kocsit látni!

Mint 'rögtönzött' séf, szeretném sajnálatomat kifejezni, hogy néhányan lemaradtak a húsokról és ez elég szarul jött ki. én kérek elnézést (Viktor, Stasis és aki kimaradt).
Ugyanakkor megjegyezném hogy több mint 2 órán keresztül folyamatosan sütöttem a húsokat.

Elvileg db számban nem hiszem hogy alulméreteztük a dolgot, hiszen sütéskor és az érkezéskor is többször elmondtuk-tam, hogy mindenkinek egy jár az adott "típusból" mindenkinek. elkerülvén azt a lehetőséget, hogy ezt "én nem szeretem - én meg inkább abból kérek kettőt...stbstb", direkt többet vettünk, majdnem a dupláját:
22 ember fizetett. ebből összesen kb. 40 db karaj, 18 kolbász, 3 csomag (30?) füstli készült el. ehhez jött hozzá a hagyma, a krumpli, az uborka, a kenyér, a mustár + 8 féle üdítő. amit a pénzből Zolkával vettünk.
utólag azt tudom mondani, hogy tényleg vehettünk volna többet. de sztem ha lett volna még 2 csomag, ugyanúgy nem gondolt volna Rátok senki... :S
 
úgy gondolom, hogy a kimaradtak számára a pénzük visszajár. és én kérek elnézést ismét.



Én erre csak azt mondom,hogy aki befizette a pénzt és jól lakott annak egészségére,aki meg nem fizetett se kajapénzt,se tagdijat,viszont zabált meg vedelt az költse gyógyszerre azt a pénz amit odakellett volna adnia!!!
Én az ilyen embert elég surmó köcsögnek tartom!!!
Ez van ez a véleményem,ha kitörlitek beirom mégegyszer!!
« Utoljára szerkesztve: 2007. március 31. 22:14:43 pm írta stasis » Naplózva

steffe
stasis
Vendég
« Válasz #369 Dátum: 2007. március 31. 22:10:05 pm »

Fox:

Nem a kaja a lényeg. Hanem az, hogy egy talit egy bizonyos szintig le kell szervezni, különben lehetnek problémák. Én ezt még a tali előtt is mondtam. Egyébként én azért reagáltam a szervezéssel kapcsolatban, mert én is szerveztem már talikat, gondolom Boge többek között ezért írt ugyancsak. A többség természetesen nem fog a szervezésre reagálni, mert nem csinált még talit nagy .

Én azt gondolom, hogy legközelebbi talin - mint ahogy a Visegrádi talin is - nyugodtan, még a tali előtt be kellene vonni több embert is a szervezésbe. Tudom, hogy nem hiszed el, hogy nem rossz indulatból mondom ezeket, de remélem, hogy egyszer elhiszed. Ha csak 1 vagy 2 ember szervez egy talit, akkor lehetnek problémák. Remélem, hogy mindannyian, akik szervezünk / szerveztünk már talikat, levontuk a tanulságokat, ezért a legközelebbi összejövetelen a mai tali jó részeit meg kell próbálni ismét összehozni (helyszin, táj, jó parkoló, stb), ami pedig kevésbé sikerült, azokon pedig meg kell próbálni javítani (étkezés, 2 helyen gyülekeztek az emberek, több részre szakadt társaság, programok hiánya).

Látom, hogy a kritikákon megsértődsz, pedig hidd el, a sok gratulációból nem, csak a kritikákból lehet tanulni, és folyamatosan jobb talit csinálni. Ettől még senki sem fogja elvitatni tőled azt, hogy egy talit szerveztél, ami volt jópár dolog, amin jól működött / jól sűlt el.
« Utoljára szerkesztve: 2007. március 31. 22:11:48 pm írta stasis » Naplózva
FoX
Vendég
« Válasz #370 Dátum: 2007. március 31. 22:10:29 pm »

Urak,

Kis türelem, alig értem haza Smiley

A képeket ide raktam fel, válogatás nélkül: http://www.capabmw.hu/talalkozok/2007vac/

Örülük, hogy ennyien eljöttetek, és sokakkal sikerült egy jót beszélgetni.

Ami viszont kurva szarul esett, hogy ameddig igyekeztem minél több képek és videót csinálni, hogy azok is kapjanak egy kis mintát abból, akik nem tudtak eljönni, függetlenül attól, hogy befizettem a kajába 1100 pénzt, mire az oda jutottam a sütőhöz, addigra nem marad se hús, se üditő, választhattam 4 krumpli, meg 5 hagyma közül. Ha ennyire alul lett tervezve a vásárlás, akkor légyszives tessék szólni, és akkor nem adok ki pénzt feleslegesen a semmiért.

A videót most húzom le (1 óra), betömörítem (még 2 óra), utánna rakom fel (kb. fél óra).

Üditő pedig maradt, még a végén szét is osztottuk a hazafelé menőkenk, csak hogy én is belekössek az élő fába.
Naplózva
Himizoli1
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1252



« Válasz #371 Dátum: 2007. március 31. 22:13:48 pm »

Tényleg kevés húst vettünk, legközelebb többel számolunk!!!!

Teljesen egyetértek Songukuval!!!!
Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #372 Dátum: 2007. március 31. 22:14:17 pm »

Fox:

Nem megfelelő hangnemben kezdtük ezt a beszélgetést. Javaslom, hogy aludjunk egyet, és aztán nyugodtan, tiszta fejjel beszéljünk.

Más,

A videó tömörítése 54 perc múlva lesz kész.
Naplózva
FoX
Vendég
« Válasz #373 Dátum: 2007. március 31. 22:15:30 pm »

Fox:

Nem a kaja a lényeg. Hanem az, hogy egy talit egy bizonyos szintig le kell szervezni, különben lehetnek problémák. Én ezt még a tali előtt is mondtam. Egyébként én azért reagáltam a szervezéssel kapcsolatban, mert én is szerveztem már talikat, gondolom Boge többek között ezért írt ugyancsak. A többség természetesen nem fog a szervezésre reagálni, mert nem csinált még talit nagy .

Én azt gondolom, hogy legközelebbi talin - mint ahogy a Visegrádi talin is - nyugodtan, még a tali előtt be kellene vonni több embert is a szervezésbe. Tudom, hogy nem hiszed el, hogy nem rossz indulatból mondom ezeket, de remélem, hogy egyszer elhiszed. Ha csak 1 vagy 2 ember szervez egy talit, akkor lehetnek problémák. Remélem, hogy mindannyian, akik szervezünk / szerveztünk már talikat, levontuk a tanulságokat, ezért a legközelebbi összejövetelen a mai tali jó részeit meg kell próbálni ismét összehozni (helyszin, táj, jó parkoló, stb), ami pedig kevésbé sikerült, azokon pedig meg kell próbálni javítani (étkezés, 2 helyen gyülekeztek az emberek, több részre szakadt társaság, programok hiánya).

Látom, hogy a kritikákon megsértődsz, pedig hidd el, a sok gratulációból nem, csak a kritikákból lehet tanulni, és folyamatosan jobb talit csinálni. Ettől még senki sem fogja elvitatni tőled azt, hogy egy talit szerveztél, ami volt jópár dolog, ami jól működött / jól sűlt el.

Ezzel teljes mértékben egyet értek. Viszont itt most ki kell jöjjön belőlem én ezt a talit nem akartam megszervezni, nem is volt rá időm sem, paráztam is attól, hogy bármi rosszul sül el. Viszont nagyon akartam, hogy legyen már valami, hogy végre együtt legyen banda, és ez volt számomra a legfontosabb.
Naplózva
FoX
Vendég
« Válasz #374 Dátum: 2007. március 31. 22:18:01 pm »

Fox:

Nem megfelelő hangnemben kezdtük ezt a beszélgetést. Javaslom, hogy aludjunk egyet, és aztán nyugodtan, tiszta fejjel beszéljünk.

Más,

A videó tömörítése 54 perc múlva lesz kész.

Lehet, visszavettem. Az előzőre visszatérve viszont több embernek nagyobb lelkesedéssel kell beszálnia ha többet akarunk, ez így nem működik ezt tudjuk, az a baj ha csámcsogunk rajta sokszor akkor sem történik semmi...
Naplózva
realdrifte21

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 46



« Válasz #375 Dátum: 2007. március 31. 22:18:14 pm »

 Re: Találkozó márciusban
« ÚJ hozzászólás #371 Dátum: Ma - 10:13:48 pm » Idézet  

--------------------------------------------------------------------------------
Tényleg kevés húst vettünk, legközelebb többel számolunk!!!!

  Örültm,hogy ott lehettem a talin.Olyat úgy sem lehet szervezni,hogy mindenkinek megfeleljen
  Japan rajzfilmhős kolléga mond valamit,de akire(akikre) vonatkozik,nem fogják megérteni.
Naplózva
Himizoli1
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1252



« Válasz #376 Dátum: 2007. március 31. 22:18:37 pm »

Fox:

Nem a kaja a lényeg. Hanem az, hogy egy talit egy bizonyos szintig le kell szervezni, különben lehetnek problémák. Én ezt még a tali előtt is mondtam. Egyébként én azért reagáltam a szervezéssel kapcsolatban, mert én is szerveztem már talikat, gondolom Boge többek között ezért írt ugyancsak. A többség természetesen nem fog a szervezésre reagálni, mert nem csinált még talit nagy .

Én azt gondolom, hogy legközelebbi talin - mint ahogy a Visegrádi talin is - nyugodtan, még a tali előtt be kellene vonni több embert is a szervezésbe. Tudom, hogy nem hiszed el, hogy nem rossz indulatból mondom ezeket, de remélem, hogy egyszer elhiszed. Ha csak 1 vagy 2 ember szervez egy talit, akkor lehetnek problémák. Remélem, hogy mindannyian, akik szervezünk / szerveztünk már talikat, levontuk a tanulságokat, ezért a legközelebbi összejövetelen a mai tali jó részeit meg kell próbálni ismét összehozni (helyszin, táj, jó parkoló, stb), ami pedig kevésbé sikerült, azokon pedig meg kell próbálni javítani (étkezés, 2 helyen gyülekeztek az emberek, több részre szakadt társaság, programok hiánya).

Látom, hogy a kritikákon megsértődsz, pedig hidd el, a sok gratulációból nem, csak a kritikákból lehet tanulni, és folyamatosan jobb talit csinálni. Ettől még senki sem fogja elvitatni tőled azt, hogy egy talit szerveztél, ami volt jópár dolog, ami jól működött / jól sűlt el.

Ezzel teljes mértékben egyet értek. Viszont itt most ki kell jöjjön belőlem én ezt a talit nem akartam megszervezni, nem is volt rá időm sem, paráztam is attól, hogy bármi rosszul sül el. Viszont nagyon akartam, hogy legyen már valami, hogy végre együtt legyen banda, és ez volt számomra a legfontosabb.

Szerintem nagyon jó volt ez a Találkozó!!! Legközelebb tanulunk a hibáinkból és ennyi!!!
Naplózva
FoX
Vendég
« Válasz #377 Dátum: 2007. március 31. 22:21:41 pm »

Fox:

Nem a kaja a lényeg. Hanem az, hogy egy talit egy bizonyos szintig le kell szervezni, különben lehetnek problémák. Én ezt még a tali előtt is mondtam. Egyébként én azért reagáltam a szervezéssel kapcsolatban, mert én is szerveztem már talikat, gondolom Boge többek között ezért írt ugyancsak. A többség természetesen nem fog a szervezésre reagálni, mert nem csinált még talit nagy .

Én azt gondolom, hogy legközelebbi talin - mint ahogy a Visegrádi talin is - nyugodtan, még a tali előtt be kellene vonni több embert is a szervezésbe. Tudom, hogy nem hiszed el, hogy nem rossz indulatból mondom ezeket, de remélem, hogy egyszer elhiszed. Ha csak 1 vagy 2 ember szervez egy talit, akkor lehetnek problémák. Remélem, hogy mindannyian, akik szervezünk / szerveztünk már talikat, levontuk a tanulságokat, ezért a legközelebbi összejövetelen a mai tali jó részeit meg kell próbálni ismét összehozni (helyszin, táj, jó parkoló, stb), ami pedig kevésbé sikerült, azokon pedig meg kell próbálni javítani (étkezés, 2 helyen gyülekeztek az emberek, több részre szakadt társaság, programok hiánya).

Látom, hogy a kritikákon megsértődsz, pedig hidd el, a sok gratulációból nem, csak a kritikákból lehet tanulni, és folyamatosan jobb talit csinálni. Ettől még senki sem fogja elvitatni tőled azt, hogy egy talit szerveztél, ami volt jópár dolog, ami jól működött / jól sűlt el.

Ezzel teljes mértékben egyet értek. Viszont itt most ki kell jöjjön belőlem én ezt a talit nem akartam megszervezni, nem is volt rá időm sem, paráztam is attól, hogy bármi rosszul sül el. Viszont nagyon akartam, hogy legyen már valami, hogy végre együtt legyen banda, és ez volt számomra a legfontosabb.

Szerintem nagyon jó volt ez a Találkozó!!! Legközelebb tanulunk a hibáinkból és ennyi!!!

Ezzel lezárnám a téma ezen részét, ahogy kezdtem is ezt az egész párbeszédet. Ez nem azt jelenti nekem sem, hogy a fejemet a homkba dugom.
Naplózva
Boge
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3298


Ne vedd el!


« Válasz #378 Dátum: 2007. március 31. 22:31:35 pm »

Dani:

Szerintem senki nem akarja vissza a pénzét , és terád meg semmilyen panasz nem lehet, mert amennyire láttam, tényleg hősiesen küzdöttél a konyharészlegen, és ezért le a kalappal előtted.

Igazándiból a tanulságokat kell levonni: picit jobban meg kell szervezni a talit, és ha van kajasütés, akkor tervezettnél mindig 10-20%-kal többet kell venni, és sok emberrel beszéltem, akik hiányolták a programokat, tehát ennyi ember mellett fontos, hogy legyenek közös programok, amik jól összehozzák a társaságot, mert 2-3 óra után már csak lófrálnak fel-alá az emberek, ha nincs semmi program.

Viktornak egyébként köszönjük, hogy kihozta a kocsit, és hogy megautóztatta az embereket. Én csak szélesen mosolygó utasokat láttam kiszállni a versenygépből, ezért gondolom, hogy jól sült el az autózás.

Stasis: Neked hányszor szóltam, hogy csapj le a kajára mert mohó a nép?
Mind1 részemről megnyugodhatsz, nem fogok több ilyen szervezetlen talit szervezni. Ezt én is éreztem előre mégsem próbált senki besegíteni komolyabban, erről nem fogok vitát nyitni, mert voltak azért felajánlások mint pl a te teszted, de ezzel alapból nem túl sokat tudtam kezdeni egymagam.

Fox:

Ha lecsapok, akkor 1, nem lenne videó, 2, valaki más járt volna rosszul. Egyik se jó megoldás. Ugye Boge hozzászólását is olvastad ?

Olvastam és az sem szentírás számomra. Mégis úgy tűnik minha direkt produkáltad volna ki ezt a helyzetet, nem minthe nem lett volna 1értelmű, hogy belekötsz valmibe. Boge taliján is a boltban kötöttem ki reggel, és mégsem volt vele bajom, ugyanúgy ahogy senkinek. Sajnáltam, hogy 3an kaja nélkül maradtatok. Pedig nem 22en ettünk amúgy én úgy gondolom.

Fox
Egy párszor leírtam, hogy gratulálok és ezt komolyan is gondoltam. Akkor miért csak a hsz-em negatív oldalával foglalkozol??? Mert csak ezt emelted ki. Nekem még nem sikerült ennyi embert összecsődítenem, pedig pénzt soha semmiért nem kértem (tehát ismét gratulálok). Ennek tükrében szerintem nem jogos, ha a reggelidet a boltban vetted magadnak. Ja és reggelit nem is igértem anno. Szállást (vizesblokk, hálózsákozás az épületben) és esti sütögetést, piával, azt igértem+ programokat, órára lebontva. Nem úgy tünt hogy kevés volt.
Ne légy negatív, nem említettem neveket, sem a Tiédet, sem Begiét, nem is szúrtam le senkit. Egyszerűen tanultam belőle, hogy milyen könnyen kiszalad a tali az ember kezéből, ha túlnő a tervezetten a létszám. Ez nem szégyen, ne szavatkozzál, nincs mit szégyelned vagy magyarázkodnod. Ez a nagy számok törvénye és kész.
Remélem egyszer velem is előfordul, hogy nem bírok a sok emberrel, hidd el jobb, mint ha csak 3-an jönnének.
Naplózva
FoX
Vendég
« Válasz #379 Dátum: 2007. március 31. 22:42:27 pm »

Dani:

Szerintem senki nem akarja vissza a pénzét , és terád meg semmilyen panasz nem lehet, mert amennyire láttam, tényleg hősiesen küzdöttél a konyharészlegen, és ezért le a kalappal előtted.

Igazándiból a tanulságokat kell levonni: picit jobban meg kell szervezni a talit, és ha van kajasütés, akkor tervezettnél mindig 10-20%-kal többet kell venni, és sok emberrel beszéltem, akik hiányolták a programokat, tehát ennyi ember mellett fontos, hogy legyenek közös programok, amik jól összehozzák a társaságot, mert 2-3 óra után már csak lófrálnak fel-alá az emberek, ha nincs semmi program.

Viktornak egyébként köszönjük, hogy kihozta a kocsit, és hogy megautóztatta az embereket. Én csak szélesen mosolygó utasokat láttam kiszállni a versenygépből, ezért gondolom, hogy jól sült el az autózás.

Stasis: Neked hányszor szóltam, hogy csapj le a kajára mert mohó a nép?
Mind1 részemről megnyugodhatsz, nem fogok több ilyen szervezetlen talit szervezni. Ezt én is éreztem előre mégsem próbált senki besegíteni komolyabban, erről nem fogok vitát nyitni, mert voltak azért felajánlások mint pl a te teszted, de ezzel alapból nem túl sokat tudtam kezdeni egymagam.

Fox:

Ha lecsapok, akkor 1, nem lenne videó, 2, valaki más járt volna rosszul. Egyik se jó megoldás. Ugye Boge hozzászólását is olvastad ?

Olvastam és az sem szentírás számomra. Mégis úgy tűnik minha direkt produkáltad volna ki ezt a helyzetet, nem minthe nem lett volna 1értelmű, hogy belekötsz valmibe. Boge taliján is a boltban kötöttem ki reggel, és mégsem volt vele bajom, ugyanúgy ahogy senkinek. Sajnáltam, hogy 3an kaja nélkül maradtatok. Pedig nem 22en ettünk amúgy én úgy gondolom.

Fox
Egy párszor leírtam, hogy gratulálok és ezt komolyan is gondoltam. Akkor miért csak a hsz-em negatív oldalával foglalkozol??? Mert csak ezt emelted ki. Nekem még nem sikerült ennyi embert összecsődítenem, pedig pénzt soha semmiért nem kértem (tehát ismét gratulálok). Ennek tükrében szerintem nem jogos, ha a reggelidet a boltban vetted magadnak. Ja és reggelit nem is igértem anno. Szállást (vizesblokk, hálózsákozás az épületben) és esti sütögetést, piával, azt igértem+ programokat, órára lebontva. Nem úgy tünt hogy kevés volt.
Ne légy negatív, nem említettem neveket, sem a Tiédet, sem Begiét, nem is szúrtam le senkit. Egyszerűen tanultam belőle, hogy milyen könnyen kiszalad a tali az ember kezéből, ha túlnő a tervezetten a létszám. Ez nem szégyen, ne szavatkozzál, nincs mit szégyelned vagy magyarázkodnod. Ez a nagy számok törvénye és kész.
Remélem egyszer velem is előfordul, hogy nem bírok a sok emberrel, hidd el jobb, mint ha csak 3-an jönnének.

Boge: Teljesen igazad van, nem is a te hozzászólásodra reagáltam csak Stasis  hivatkozott rád, holott egyáltalán nem jön a témához, hiszen sajnos nem is tudtál ottlenni a talin. Nem is akartalak megbántani semmivel, bocs ha félreérthető voltam.
Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #380 Dátum: 2007. március 31. 23:21:53 pm »

Vihető a videó:

http://www.capabmw.hu/talalkozok/video/2007vac.avi

Szokás szerint Xvid-del tömörítettem be. Aki nem tudja megnézni a filmet, az töltse le ezt: http://www.koepi.org/XviD-1.1.2-01112006.exe

A képek meg itt vanak: http://www.capabmw.hu/talalkozok/2007vac
« Utoljára szerkesztve: 2007. március 31. 23:27:11 pm írta stasis » Naplózva
V8 Szisandor
e21 v8 4.0

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1125



« Válasz #381 Dátum: 2007. április 01. 02:10:00 am »

sziasztok

sajnalom hogy nem lehettem ott..
SmileySmiley majd 1x csak
Naplózva

azert irok ekezetek nelkul mert csak ilyen a billentyuzetem van...

20-260-22-26
videospromega

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 87


Mostmár úszkálunk...


« Válasz #382 Dátum: 2007. április 01. 07:42:55 am »

Szerintem nagyon jó találkozót sikerült összehoznotok, ezúton köszönöm a fáradozást!
A "szervezési hiányosságok" engem személy szerint nem annyira zavarnak, szerintem minden taliba kell egy kis spontanaitás.
Mi még elkalandoztunk boge felé, és pontban éjfélkor szálltam ki a kocsiból.

Promega
 
« Utoljára szerkesztve: 2007. április 01. 07:44:33 am írta promega » Naplózva

Promega

BMW 315 1982, alpinweiB (O==[][]==O)

Lassanként megjobbítom... nagyonlassanként
sixpack525i
Vendég
« Válasz #383 Dátum: 2007. április 01. 08:01:33 am »

Cápások!

Örülök, hogy mindenkivel találkozhattam. jó volt ennyi jó kocsit látni!

Mint 'rögtönzött' séf, szeretném sajnálatomat kifejezni, hogy néhányan lemaradtak a húsokról és ez elég szarul jött ki. én kérek elnézést (Viktor, Stasis és aki kimaradt).
Ugyanakkor megjegyezném hogy több mint 2 órán keresztül folyamatosan sütöttem a húsokat.

Elvileg db számban nem hiszem hogy alulméreteztük a dolgot, hiszen sütéskor és az érkezéskor is többször elmondtuk-tam, hogy mindenkinek egy jár az adott "típusból" mindenkinek. elkerülvén azt a lehetőséget, hogy ezt "én nem szeretem - én meg inkább abból kérek kettőt...stbstb", direkt többet vettünk, majdnem a dupláját:
22 ember fizetett. ebből összesen kb. 40 db karaj, 18 kolbász, 3 csomag (30?) füstli készült el. ehhez jött hozzá a hagyma, a krumpli, az uborka, a kenyér, a mustár + 8 féle üdítő. amit a pénzből Zolkával vettünk.
utólag azt tudom mondani, hogy tényleg vehettünk volna többet. de sztem ha lett volna még 2 csomag, ugyanúgy nem gondolt volna Rátok senki... :S
 
úgy gondolom, hogy a kimaradtak számára a pénzük visszajár. és én kérek elnézést ismét.



Én erre csak azt mondom,hogy aki befizette a pénzt és jól lakott annak egészségére,aki meg nem fizetett se kajapénzt,se tagdijat,viszont zabált meg vedelt az költse gyógyszerre azt a pénz amit odakellett volna adnia!!!
Én az ilyen embert elég surmó köcsögnek tartom!!!
Ez van ez a véleményem,ha kitörlitek beirom mégegyszer!!


Ott a pont!! Én spec. nem fizettem kajapénzt, vhogy lecsúsztam róla, aztán Dannert-tel úgy gondoltuk, hogy akkor nem zabáljuk meg más kajáját, így lementünk a túristaházba ebédelni. Azaz csak én ettem Cheesy
Naplózva
Begi
Vendég
« Válasz #384 Dátum: 2007. április 01. 08:14:58 am »

Begi véleménye:

Először is Foxnak és Himizolinak szeretném megköszönni, hogy ilyen kiváló találkozót szerveztek. Én sajnos nem vettem ki a részem a részletek finomításában, a héten talán kétszer volt időm felnézni az oldalra. A cégünk megszűnik, eladták a fejünk felöl. Sorry...

Brotha: nagyon köszönöm, hogy a villát magadhoz vetted, nagyon nagy segítség volt!

Kajapénzt én is befizettem, de csak egy söralátét méretű húst ettem, ami azért nem baj, mert több pénz maradt a kasszában a közös dolgokra.

Én is szeretném a társaságnak megköszönni, hogy ennyire kultúráltan és európai módjára viselkedett, azt hiszem büszkék lehetünk magunkra, nem sok társaság tud ilyet felmutatni. Én is csak azért előzgettem, mert Stasis operatőr kérte tőlem, hogy mindenkit le tudjunk videózni, ezért minden szögből látni akarta a résztvevőket.
« Utoljára szerkesztve: 2007. április 01. 08:35:27 am írta Begi » Naplózva
Ice4Ice
Vendég
« Válasz #385 Dátum: 2007. április 01. 08:23:53 am »

Begi véleménye:

Először is Foxnak szeretném megköszönni, hogy ilyen kiváló találkozót szervezett. Én sajnos nem vettem ki a részem a részletek finomításában, a héten talán kétszer volt időm felnézni az oldalra. A cégünk megszűnik, eladták a fejünk felöl. Sorry...

Brotha: nagyon köszönöm, hogy a villát magadhoz vetted, nagyon nagy segítség volt!

Kajapénzt én is befizettem, de csak egy söralátét méretű húst ettem, ami azért nem baj, mert több pénz maradt a kasszában a közös dolgokra.

Én is szeretném a társaságnak megköszönni, hogy ennyire kultúráltan és európai módjára viselkedett, azt hiszem büszkék lehetünk magunkra, nem sok társaság tud ilyet felmutatni. Én is csak azért előzgettem, mert Stasis operatőr kérte tőlem, hogy mindenkit le tudjunk videózni, ezért minden szögből látni akarta a résztvevőket.



Csatlakozom BEGIHEZ es nem ertek egyett hogy miert kell egymast kerdore vonni! Tobbsegben mindenki jol erezte magat es szeretnem en is FOX nak es HimiZolinak is megkoszonni hogy legalabb amit folvalaltak azt teljesitettek.

TEGYUNK PONTOT AZ EGESZ VEGERE es koncentraljunk a kov. talira. Meg egymasra stb..


Na mindenkinek szep napot!

Bean filmet ajanlom mindenkinek..Sajatos humor hulye poenok de jot lehet szorakozni!

Ice
Naplózva
Begi
Vendég
« Válasz #386 Dátum: 2007. április 01. 08:29:15 am »

Rnie kollégától meg elnézést a Verőcei fékezés miatt, de kb 500m-re egy fehér Felicia állt a forgalommal szemközti oldalon, én meg 50 helyett 80 körül döngettem, ezért egy kis fékezéssel akartam javítani a helyzeten. A Felicia amúgy civil volt, de ezt én akkor még nem láttam, Bocsika még egyszer!
Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #387 Dátum: 2007. április 01. 09:47:53 am »

No mostanra teljesen felkeltem. Begi, én pedig magam és a otthonmaradtak nevében szeretném megköszönni, hogy ennyit segítettél a videók elkészítésében ! Steffe-nek meg köszönöm, hogy kölcsönadta a kamerát a filmezéshez.

Más:

A videó hangjával van 2 helyen gond, egyszer amikot Viktor beszél, meg amikor Sabc-ot filmezzük, a hang belassul. Plusz még van egy pár másodperces késés a hangban. Ezeket majd jövő héten javítom (újratömörítés), van is tippem, hogy mi a probléma.
« Utoljára szerkesztve: 2007. április 01. 09:50:49 am írta stasis » Naplózva
delfin-is

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


« Válasz #388 Dátum: 2007. április 01. 10:02:46 am »

Stasisnek mindenki nevében köszönjük a videókat!
Fél tucat talin voltam eddig és ez volt a legkomolyabb, legmegszervezettebb-attól függetlenül, hogy ilyen kevesen vették a vállukra a terhet! Jobb nem is lehetett volna!

Köszönjük!!!
Naplózva
balo77

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



« Válasz #389 Dátum: 2007. április 01. 10:17:40 am »

Jó volt a veletek találkozni és látni a sok cápát együtt "úszni". Én nagyon jól éreztem magam, bár nem tudtam túl sokáig maradni. Köszönöm mindenkinek aki részt vett a szervezésben. A helyszín különösen nagggyon tetszett. Balo77
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2011, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!