CápaBMW fórum
2024. március 29. 14:59:51 pm *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 [4]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: 10. Cápa BMW Salgótali és 5. Salgó Raly BMW Classic 2014. 08.29-30-31.  (Megtekintve 98949 alkalommal)
tom

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1244



« Válasz #90 Dátum: 2014. szeptember 03. 07:26:09 am »

Csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz. Ismét egy nagyon jól szervezett rangos rendezvénynek lehettünk részesei, vendégei.
Ismét csak nagy köszönet, Boge áldozatos munkájáért. A segítőknek a verseny lebonyolításáért, a lányoknak és a séfnek a kitűnő ételekért. 25 afro_ icon_ok
A verseny útvonala szerintem az eddigi legjobb volt (amin eddig mi voltunk) és akik kicsit félnek a navigálástól, a 12 éves fiam és Bálint inas is hiba nélkül végignavigálta első versenyét. 5( Büszke is vagyok rá. )   
A társaság természetesen ismét remek volt. Mindkét este hajnalig ment a sztorizás, beszélgetés nevetés.
Kicsit értetlenül állok az előtt hogy egy ekkora taglétszámú fórumról csak ennyien jönnek el egy ilyen nívós, jól szervezett találkozóra. ( Még mielőtt meglincselnének, ez nem azoknak szólt akik anyagi, vagy más családi okok miatt voltak távol. )
Én még senkit nem láttam Salgótaliról rosszkedvűen csalódottan távozni.

Még egyszer köszönet, nagyon jól érzetük magunkat. Smiley Wink     
Naplózva

Tom
Boge
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3298


Ne vedd el!


« Válasz #91 Dátum: 2014. szeptember 03. 21:31:14 pm »

Akkor eljött az ideje, hogy én is szóljak valamit:

Igazság szerint nem csak azért csináltam két naposra a rendezvényt, hogy megünnepeljük a X., illetve az V. eseményt, hanem mert így szerettem volna lezárni egy korszakot és átadni másnak, másoknak a lehetőséget egy szervezésre. Tom is jól rátapintott a lényegre: nagy a távollévők aránya. Ezt lehet venni kritika képen is, meg lehetnek egyéb okai is. Persze sosem volt célom egy hatalmas (létszámban hatalmas) találkozó szervezése. Számomra a mennyiségnél a minőség előbbre való. Nem célom 100-200 emberre garanciát vállalni, hogy egyben marad a berendezés, hogy nem lesz gumifüstölés a főéren, stb.  Az sem volt célom, hogy bármikor is belépőt szedjek, illetve nevezési díjat. Mindig akadt 1-2 ember, aki segített, volt aki anyagilag és volt aki ajándéktárgyakban. De a legnagyobb segítség mindig is a valós segítség volt és ebből akadt bőven!! A klubkassza is hozzájárult a találkozókhoz, többek között ennek köszönhetőek a serlegek és a matricák. Idén (is) akadt segítség az oklevelek ügyében, valamint az itinerek, menetlevelek, szavazólapok nyomtatásában, lefűzésében, grafikai munkáiban, szerkesztésében. Idén a 2 hét múlva megrendezendő Salgó Raly szervezőjével jártuk be a pályákat (kis és nagy kör). Kissé komikus, hogy ugyanannyi munka szükséges egy 7 fő nevezési listájú verseny itineréhez, mint egy 120 főséhez. Teljesen más a volumen, mégis megegyező a feladat. Az igazságoz persze az is hozzátartozik, hogy a Salgó Ralyt nem én szervezem és nem is én akarom, a cápatalit sokkal inkább!! Úgy érzem, az a 7 páros sokkal többet élményt tud adni számomra, mint egy egész mezőny.
Többek között ez az oka, hogy jövőre talán még is megpróbálom a 11. és a 6. rendezvényt! Az alábbi apró jelek ösztönöznek erre:
-mindig elfogy a rajtszám, mindig van olyan akinek ez szép emlék
-mindenki boldogan távozik
-mindig elfogy a kaja:)
-mindig örömmel látjuk egymás kocsiját
-mindig megköszönitek a szervezést
-mindig csupa boldog arcot látok
-és még sorolhatnám
Csak bízok abban, hogy többen is be tudják fejezni a kocsijukat és mégtöbben elő is tudják venni azt. Vagy ha mégsem, csak úgy dumálni is elkocsikáznak, mert a társaság szenzációs!
Köszönöm Nektek az eddigi 10 évet, igazán jó volt találkozót szervezni Nektek! Minden túlzás nélkül állíthatom: a legjobb közösség!
Naplózva
DonDr!ft

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1818


1981 E12 1JZ / 1980 E12 520 / 2000 E39 520d


« Válasz #92 Dátum: 2014. szeptember 03. 23:44:08 pm »

Bálint tökéletesen összefoglaltad a Salgótali lényegét!
Ezért van az, hogy képes voltam otthon hagyni a drága Feleségemet egy óriás görögdinnyével a pocakjában, kocsiba ülni, vezetni 220km-t azért, hogy -ha csak néhány órára  is-  de találkozzak ezzel a tényleg remek társasággal!!! Nagyon remélem, hogy jövőre is lesz hova mennünk és továbbmegyek, titkon bízok benne, hogy a jubileumi 25. Salgótalira a 15 éves kislányommal megyek!!  Wink  Evil
Naplózva
tom

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1244



« Válasz #93 Dátum: 2014. szeptember 04. 06:52:18 am »

Bálint tökéletesen összefoglaltad a Salgótali lényegét!
Ezért van az, hogy képes voltam otthon hagyni a drága Feleségemet egy óriás görögdinnyével a pocakjában, kocsiba ülni, vezetni 220km-t azért, hogy -ha csak néhány órára  is-  de találkozzak ezzel a tényleg remek társasággal!!! Nagyon remélem, hogy jövőre is lesz hova mennünk és továbbmegyek, titkon bízok benne, hogy a jubileumi 25. Salgótalira a 15 éves kislányommal megyek!!  Wink  Evil

 eusa_clap eusa_clap 25
Naplózva

Tom
Boge
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3298


Ne vedd el!


« Válasz #94 Dátum: 2014. szeptember 04. 08:12:26 am »

Nagyon köszönöm Don, pont ilyenek miatt nem szeretném abbahagyni a folyamatot!!!
És pont a Te példád tükrözi kiválóan azt a tényt, ha valaki el akar jönni, akkor eljön....és voltak hasonló szituációban még jópáran Még véletlenül sem akarom megbántani azokat, akik különböző okokból kifolyólag nem tudtak jönni, nem ez a célom! Ugyanakkor nem lehet figyelmen kívül hagyni azt a tényt, hogy max a fórum 10% vesz részt az eseményen. A kérdés az, hogy ez a rendezvényre vonatkozó kritika, vagy általános érdektelenség. Ha az előbbi, akkor inkább átadom a lehetőséget azoknak, akik nagyobb létszámot megmozgató eseményt tudnak és szeretnének szervezni. Ha az utóbbi, akkor továbbra is tanácstalan vagyok, hogy miért is...
Én újra megköszönök minden egyes emberi és tárgyi segítséget, de legfőképpen a résztvevők mosolyát és örömét!!! Engem ez igazán nagyon feltölt!
Naplózva
V8 Szisandor
e21 v8 4.0

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1125



« Válasz #95 Dátum: 2014. szeptember 04. 11:36:46 am »

egy kis izelito....


mi is koszonjuk a turelmeteket hozzank+kutya...

kellemesen ereztuk magunkat,...igyekszunk mielobb bmw-vel menni legkozelebb...

udv mindenkinek..


* mosolyalbum.jpg (260.44 KB, 1280x800 - megtekintve 1206 alkalommal.)
Naplózva

azert irok ekezetek nelkul mert csak ilyen a billentyuzetem van...

20-260-22-26
tom

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1244



« Válasz #96 Dátum: 2014. szeptember 04. 15:23:17 pm »

Szerintem beszélhetek a rendezvényen jelen lévők nevében is, hogy a rendezvényt és szervezést ( TEHÁT A TE NEM KEVÉS BELETETT MUNKÁDAT ! )  nem érheti kritika.
Persze mindenen lehet javítani és még színesebbé tenni, DE !!!!  a lényeg hogy nem miattad van "érdektelenség" .
Szóval ha nem adod fel és tovább csinálod, tőlem, tőlünk minden segítséget megkapsz csak szólnod kell.
Szerintem a többiek is így gondolják. Smiley Wink   
Naplózva

Tom
gagus
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5404


Csak az M30 adhat erőt!


WWW
« Válasz #97 Dátum: 2014. szeptember 04. 16:58:51 pm »

Egyetértek!  Wink
Naplózva

E23 730i '81, E23 728iA '81
http://forum.capabmwforum.hu/index.php/topic,1378.0.html

30/3388166 Csak saját felelősségre!!
bömbölő

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1536



« Válasz #98 Dátum: 2014. szeptember 04. 17:40:41 pm »

Nagyon jó látni, hogy működik ez a tali. Örülök, hogy régi arcok is feltűnnek a fotókon és persze örülök az újaknak is. Bogénak sok kitartást, segítőket és lankadatlan lelkesedést kívánok hozzá! 409
A többiektől pedig azt kérem, hogy ne csak ennyien látogassák ezt a remekül megszervezett és rengeteg munkával létrehozott rendezvényt. Tudom, mindenkinek van más egyéb elfoglaltsága, de ha belegondolunk, akkor szerettek autózni, szerettek jókat beszélgetni, lazulni, stb... akkor, ott a helyetek!
Ja, és akkor még nem is beszéltem Mike pörköltjéről.  2014
Bízom benne, hogy egyszer én is visszatérő vendég leszek, de bömbi nélküli lettem  Cry
Ami viszont vigasztal, hogy nagyon jó kezekbe került a nagyhal, hála Árpinak  408
Jöhet a sárdobálás, hogy én sem járok el, meg eltűntem, stb-stb...
Igen, vannak, voltak változások nálam is, de ettől függetlenül, még figyelem az eseményeket, de már korántsem azzal a hévvel, mint eddig.
Ha ez vigasztal valakit, akkor lélekben a Papatopikot továbbra is erősítem. Most virtuálisan, de jön még kutyára .... 2006
Naplózva
Himizoli1
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1252



« Válasz #99 Dátum: 2014. szeptember 04. 18:34:36 pm »

Mi is örülünk, hogy eljöhettünk. Mindig nagyon jó találkozni.
A találkozó mindig új lendületet ad a bmw-zéseben!

Boge neked külön köszönöm a évenkénti szervezést!!!

Csak azt szeretnénk, hogy  kérni jövőre, hogy ne Brothaddal legyünk egyszobában, mert medveként horkol  Grin
Persze szerinte én is nyomom a harsonát  Tongue
Naplózva
brothaD

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314



« Válasz #100 Dátum: 2014. szeptember 05. 13:23:29 pm »

Zolikám! A realóriás nyomta a horpasztást, én csak válaszoltam neki. Te viszont baromi hangos voltál... Szegény Fecó Cheesy
Naplózva
Feco01

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 157



« Válasz #101 Dátum: 2014. szeptember 05. 20:36:01 pm »

Szerintem beszélhetek a rendezvényen jelen lévők nevében is, hogy a rendezvényt és szervezést ( TEHÁT A TE NEM KEVÉS BELETETT MUNKÁDAT ! )  nem érheti kritika.
Persze mindenen lehet javítani és még színesebbé tenni, DE !!!!  a lényeg hogy nem miattad van "érdektelenség" .
Szóval ha nem adod fel és tovább csinálod, tőlem, tőlünk minden segítséget megkapsz csak szólnod kell.
Szerintem a többiek is így gondolják. Smiley Wink   
Köszönöm, hogy ilyen magvasan sikerült összefoglalni. Én is maximálisan egyetértek.
Bogénak köszönet az eddigiekért és bízunk a folytatásban.  eusa_clap

A horkolás miatt ne sajnáljatok.
Az elbeszélések szerint beszálltam én is a dolby surround hangzásba, csak én már régen megfogadtam Hadházi László örökbecsű szavait:
"Éjszaka aludni kell, nem hallgatózni..."
Naplózva
realdrifte21

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 46



« Válasz #102 Dátum: 2014. szeptember 08. 18:54:25 pm »

Gyerekek!  Tuti volt minden,jól éreztük magunkat.  Ez nem horkolás volt:FANFARE!Fél ötkor ki kellett mennem a szobából a hangorkán miatt.
Naplózva
tom

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1244



« Válasz #103 Dátum: 2014. szeptember 11. 14:57:04 pm »

Megkésve de még képek: Cheesy

https://drive.google.com/folderview?id=0B1hjEr_U_NX9N3FtbjJnU2tUYVU&usp=sharing
Naplózva

Tom
kzolee

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5165



« Válasz #104 Dátum: 2015. május 03. 16:17:01 pm »

Mi a terv idén? Lesz találkozó?  Roll Eyes
Naplózva

1985 E28 530i
Boge
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3298


Ne vedd el!


« Válasz #105 Dátum: 2015. május 05. 06:10:24 am »

Még nem tudom Zoli mester...
Naplózva
Boge
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3298


Ne vedd el!


« Válasz #106 Dátum: 2015. május 26. 20:10:01 pm »

Sziasztok!

A gyerektábor sajnos (vagy éppen szerencsére) annyira felkapott lett az utóbbi időben, hogy leghamarabb októberre van szabad hétvégéjük. Már most le van foglalva 6-8db 2016-os nyári hétvége, szóval úgy néz ki, hogy nem tudunk oda menni. Futok még egy kört másfelé is, de ha nem jön össze 1-2 hét alatt, akkor ezt most el kell hogy engedjem.
Naplózva
kzolee

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5165



« Válasz #107 Dátum: 2015. május 26. 20:30:01 pm »

A Medves?  Roll Eyes Nagyon jó volt ott is.
Naplózva

1985 E28 530i
DonDr!ft

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1818


1981 E12 1JZ / 1980 E12 520 / 2000 E39 520d


« Válasz #108 Dátum: 2015. június 01. 19:18:18 pm »

Remélem sikerül megoldást találni a helyszínre!! Ha épp nincs munka azon a hétvégén én mindenféleképpen mennék, még ha Nyíregyházán lesz a Salgótali akkor is!  Evil  Evil De bízok benne, hogy lesz megoldás!!!  Wink
Naplózva
Boge
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3298


Ne vedd el!


« Válasz #109 Dátum: 2015. június 11. 19:57:15 pm »

A hír igaz, az idén elmarad a salgótali! Sajnálom, ha ezzel csalódást okozok egyeseknek, de egyszerűen nem megy. Sok apró és pár komolyabb buktatóval kellett szembe néznem az utóbbi időben, de a pontot a szállás/helyszín adta. A Medves hotel kiesett, mert a konyhával nem tudtam megegyezni, egy másik gyermektábor (ami szintén parádésan jó helyszínen van), pedig túl magas árat mondott: 70/per éj, ha csak mi lennénk ott. A szokásos helyszínt pedig kb most kellene lefoglalnom, hogy jövő nyárra legyen időpontom. Én sajnos nem tudom a munkáimat így előre kiszámolni, átlátni. Köszönöm a támogató és buzdító hozzászólásokat, privát üzeneteket és telefonhívásokat. Remélem jövőre összejön a folytatás, illetve annak is örülök, hogy lesz idén is nagyobbnak tűnő megmozdulás!
Naplózva
kzolee

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5165



« Válasz #110 Dátum: 2016. április 13. 08:39:38 am »

Tavaly elmaradt. Mi újság az ideivel?  Roll Eyes
Naplózva

1985 E28 530i
tom

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1244



« Válasz #111 Dátum: 2016. április 14. 06:38:34 am »

 409 408 ima 5 9
Naplózva

Tom
Oldalak: 1 2 3 [4]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2011, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!