CápaBMW fórum
2024. szeptember 21. 06:54:22 am *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: 19. CápaBMW Salgótali. 2024.09.07-08???  (Megtekintve 6344 alkalommal)
Boge
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3300


Ne vedd el!


« Dátum: 2024. augusztus 03. 05:27:10 am »

Sziasztok!

Tudom, hosszú időre eltűntem....

Most lett egy lélegzetvételnyi időm és arra gondoltam, hogy indítok egy igényfelmérést.
Legyen tali a fenti időpontban?
Annyi a gond, hogy tavaj nem lett lefoglalva a tábor, így oda nem tudunk menni. Az alternatív helyszínek vagy foglaltak, vagy tré az oda vezető út, vagy nincs normális szálláshely, stb, stb.
Találtam egy lehetséges alternatívát, de addig nem indítanám el a dolgot, amíg kellő visszaigazolást nem kapok, illetve csinálhatjuk másképpen is.

 1. verzió "classic méthode" :  Érkezés 09.07. péntek délután (ki mikor tud, én déltől várok bárkit!!!) Helyszín: Salgó Hotel. Van egy intim kis területünk, esőbeállóval, sütögető kemencével, stb. Természetesen a hotel bárjában is lehetünk, de nyilván ott a sütögetés kizárt  Grin A program a szokásos közös vacsora lenne, a már ismert préses kenyerekre mindenki a vendégem! Éjfélkor alkatrész felismerő verseny!  44 A szállást azonban mindenki egyénileg lesz szíves rendezni. Másnap pl. 10 órától indulhatnánk egy vezetett túrára a Mátrába, a végén megálló a pásztói Csibe cukrászdában és érzékeny búcsú.

2. verzió "közös túra": Érkezés 09.07. szombat délelőtt, pl 10-12 között, Salgótarján Sportcentrum. Itt van lehetőség leparkolni, van büfé, gyerekeknek kreszpark, tudunk egyet focizni, stb. Délután pl. 14-16 óra között elindulhatunk egy mátrai körre, ami szintén a pásztói Csibe cukrászdában zárulna. Aki búcsút int, azoknak irány BP, aki esetleg itt aludna Salgótarjánban, azokat elkísérem. Szállás ebben az esetben egyénileg kéretik intézni, tippeket viszont szívesen adok.

A száraz adatok: a Salgó Hotelben a szállás 2 vagy 2+2 ágyas szobákban lehetséges, utóbbit a családdal érkezőknek ajánlom. Előbbi 12.000, utóbbi 10.500/fő reggelivel. Az egyes verzió csak 09.07.-kor lehetséges, mert szombat este ott lakodalom lesz.

https://www.salgohotel.com/hu/

A második verzióhoz a szállások tárháza igen széles, vendégházak tekintetében. Az árak 8 és 18/fő/éj között ingadoznak, a szolgáltatás tekintetében: van egyszerű és van luxus apartman is.

Ha a többség ezt a verziót választaná, dobog be infókat.

Kérek mindenkit, nyilatkozzon bátran, hogy mit is szeretne, fontos lenne minél hamarabb eldöntenünk.

Pusszantás mindenkinek!



Naplózva
collins
+8 év az autóm javára.
Administrator
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7138


18i 82/11 B6 81/11


« Válasz #1 Dátum: 2024. augusztus 04. 12:11:29 pm »

Köszi Boge az opciókat!
Ezen a hétvégén pont nincs semmi a naptáramban, de még gondolkozom hogy vállalom be a kevés alvós túrát Cheesy
Backup kerékcsapágy kell, az M1-estől rettegek.
Naplózva

"It is like an aircraft. If you replace parts and keep it up, it will go on forever."
Kátrány Joe

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 556



« Válasz #2 Dátum: 2024. augusztus 06. 11:38:12 am »

Üdv , köszönjük a szervezést.
Nekem személy szerint az 1-es verzió szimpatikusabbb (és nem csak azért mert abban szerepel az ivás és az evés is 68 658 67 eusa_naughty) , de ne ez legyen a döntő .
A sors fintora , hogy pont azon a hétvégén van a brigádbuli Harkányban 974 ,  legföljebb kicsit többet autózok azon a hétvégén a pirossal ami őszintén szólva már most is kezdi csiklandozni a fantáziámat . sm_68 2006 drive
Lehet már most neki kéne állni a kipufogónak , hátha addig kész lenne . Smileszerel
Kiváncsian várom a fejleményeket , és mégegyszer köszönjük a szervezést .  kezfogas 408
Naplózva
Dénes
--Óvóbácsi--
Administrator
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6809


"BMWéhes"


WWW
« Válasz #3 Dátum: 2024. augusztus 07. 08:23:03 am »

Sziasztok!

1-es verzióra szavaznék.
Naplózva

70/627-5355
tom

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1264



« Válasz #4 Dátum: 2024. augusztus 07. 16:35:16 pm »

Sziasztok!

Sajnos nekünk ez kimarad, a gyerekektől kaptunk wellnes hétvégét arra hétévgére.
Meg hát, a meghitt kis tábor, talán tényleg át kéne gondolni egy későbbi időpontot.


 
Naplózva

Tom
collins
+8 év az autóm javára.
Administrator
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7138


18i 82/11 B6 81/11


« Válasz #5 Dátum: 2024. augusztus 14. 20:41:12 pm »

Nem fogok tudni menni, pedig már a kislányom is meggyőztem, hogy jöjjön velem erre a röpke 2500 km-re egy hétvégén belül Cheesy
Ha ti mentek, akkor mindenképpen jó szórakozást, ha pedig áttervezi a polgi crazy2 jövőre, akkor tudunk előre tervezni! Sütném már a szalonnát veletek...
Naplózva

"It is like an aircraft. If you replace parts and keep it up, it will go on forever."
Boge
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3300


Ne vedd el!


« Válasz #6 Dátum: 2024. augusztus 18. 05:30:03 am »

Köszi Boge az opciókat!
Ezen a hétvégén pont nincs semmi a naptáramban, de még gondolkozom hogy vállalom be a kevés alvós túrát Cheesy
Backup kerékcsapágy kell, az M1-estől rettegek.
A versenygépben is gyári csapágy van, az pedig már látott nagyobb kátyukat is, mint amik az M1-en vannak, szóval kájne hiszti  Grin
Naplózva
collins
+8 év az autóm javára.
Administrator
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7138


18i 82/11 B6 81/11


« Válasz #7 Dátum: 2024. augusztus 21. 15:09:16 pm »

ott te vagy a kormány mögött, nem én
Naplózva

"It is like an aircraft. If you replace parts and keep it up, it will go on forever."
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2011, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!