CápaBMW fórum
2024. április 23. 08:23:11 am *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Sabcos talin főtt virsli vagy kolbászsütés roston?
Főtt virsli - 2 (11.1%)
Kolbász roston - 9 (50%)
Mindegy, csak sör legyen - 2 (11.1%)
Az kizárt dolog, mer nemtudom - 4 (22.2%)
Malvin - 1 (5.6%)
Összes szavazó: 6

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Weblap megbeszélés - 2006. 05. 20.  (Megtekintve 276935 alkalommal)
Ehuszonegy
Vendég
« Válasz #330 Dátum: 2006. május 17. 17:42:34 pm »


Nem kérlek, az lehet, hogy mindenki csinál pár kisebb dolgot, de a munka nagy része minden esetben pár emberen oszlik meg. És nincs is ezzel gond. Sztem.
A munkakiosztánál vedd figyelembe, hogy a nagy többség doglozik, tehát nem tud pl. egész nap index fóumot böngészni, és/ vagy kurvafáradt esetleg hozzá, mermonnyuk egész nap követ tört, vagy mittomén.

"Egyébként szvsz amikor azt fogjuk kérdezni, hogy ki jelentkezik az első , második, stb. adagért, akkor olyan kuss lesz, hogy öröm lesz nézni."

Látod, ezzel a hozzáállásoddal van a baj. Miért feltételezel rosszat olyan emberekről, akiket még nem is ismersz? Huh

Nade aki kurvafáradt este munka után, azok egy része miért is siránkozott az index fórumon, hogy kell weblap ? Minket dolgoztatnának, de ők meg "fáradtságra" hivatkozva otthon lábat lógatva néznék, hogy mi hajtunk mint állat ? A társaság többsége már aktivan dolgozik, mindenkinek le kell húznia a napi 8-10-12 óráját, és érdekes, hogy jópáran még a saját szabadidős elfoglalatságuk mellett is tudtak áldozni pl: anyagokat és időt az oldalra. Vagy nézd meg, te is leszervezted a talit, és ez nem kis szó. Szóval minden csak hozzáállás kérdése.

A hozzászólás olvasás szétosztással kapcsolatban azért gondolom, amit gondolok, mert egy rakás alkalommal irtuk már, hogy át kellene nézni a hozzászólásokat. Volt egy kósza jelentkező, kb. 1.5 hónapja. Azóta szerinted kaptam e-mailt ezügyben bárkitöl is ? Vagy telefonhívást ? Senki nem vállalta el, hogy csinálja ezt a részt.

Amikor még annyi idős voltam mint te, akkor én is anyira idelista voltam mint mr. Sabc Smiley De már közel a 30hoz kicsit máshogy látom a dolgokat. Az emberek többsége sosem fog nagy munkákat bevállalni, mindig is más munkájának az erdeményét akarja használni. Gondolj csak arra, hogy jó weboldalból miért van olyan kevés az interneten.

Szerintem a weblapoknak ez a természete. Mármint az hogy sokkal több ember a haszonélvezője mint a készítője, és a sok olvasó magasról tesz arra, hogy ki mennyit dolgozott vele. És ez így jó! Nem érdekel, hogy a francia E21 oldal készítője hány napot lógott a munkahelyéről a weblap szerkesztés miatt és kit vert meg az E21 katalógusokért. Nem az én dolgom. Csak az izgat hogy jó-e vagy sem. Sok dolgot tehetek-e magamévá onnan vagy sem. Legfeljebb a végén azt mondom, hogy ezt jól megcsinálták, vagy bénák voltak. Ennyi.
A Weblapkészítés egy önzetlen dolog, senki nem fog hálálkodni érte.
A weblapunk olyan lesz mint a társaság ill. a cápás közösség. A mi tükrünk lesz.
Naplózva
Sabc
Vendég
« Válasz #331 Dátum: 2006. május 17. 17:44:44 pm »


Nem kérlek, az lehet, hogy mindenki csinál pár kisebb dolgot, de a munka nagy része minden esetben pár emberen oszlik meg. És nincs is ezzel gond. Sztem.
A munkakiosztánál vedd figyelembe, hogy a nagy többség doglozik, tehát nem tud pl. egész nap index fóumot böngészni, és/ vagy kurvafáradt esetleg hozzá, mermonnyuk egész nap követ tört, vagy mittomén.

"Egyébként szvsz amikor azt fogjuk kérdezni, hogy ki jelentkezik az első , második, stb. adagért, akkor olyan kuss lesz, hogy öröm lesz nézni."

Látod, ezzel a hozzáállásoddal van a baj. Miért feltételezel rosszat olyan emberekről, akiket még nem is ismersz? Huh

Nade aki kurvafáradt este munka után, azok egy része miért is siránkozott az index fórumon, hogy kell weblap ? Minket dolgoztatnának, de ők meg "fáradtságra" hivatkozva otthon lábat lógatva néznék, hogy mi hajtunk mint állat ? A társaság többsége már aktivan dolgozik, mindenkinek le kell húznia a napi 8-10-12 óráját, és érdekes, hogy jópáran még a saját szabadidős elfoglalatságuk mellett is tudtak áldozni pl: anyagokat és időt az oldalra. Vagy nézd meg, te is leszervezted a talit, és ez nem kis szó. Szóval minden csak hozzáállás kérdése.

A hozzászólás olvasás szétosztással kapcsolatban azért gondolom, amit gondolok, mert egy rakás alkalommal irtuk már, hogy át kellene nézni a hozzászólásokat. Volt egy kósza jelentkező, kb. 1.5 hónapja. Azóta szerinted kaptam e-mailt ezügyben bárkitöl is ? Vagy telefonhívást ? Senki nem vállalta el, hogy csinálja ezt a részt.

Amikor még annyi idős voltam mint te, akkor én is anyira idelista voltam mint mr. Sabc Smiley De már közel a 30hoz kicsit máshogy látom a dolgokat. Az emberek többsége sosem fog nagy munkákat bevállalni, mindig is más munkájának az erdeményét akarja használni. Gondolj csak arra, hogy jó weboldalból miért van olyan kevés az interneten.

Szerintem a weblapoknak ez a természete. Mármint az hogy sokkal több ember a haszonélvezője mint a készítője, és a sok olvasó magasról tesz arra, hogy ki mennyit dolgozott vele. És ez így jó! Nem érdekel, hogy a francia E21 oldal készítője hány napot lógott a munkahelyéről a weblap szerkesztés miatt és kit vert meg az E21 katalógusokért. Nem az én dolgom. Csak az izgat hogy jó-e vagy sem. Sok dolgot tehetek-e magamévá onnan vagy sem. Legfeljebb a végén azt mondom, hogy ezt jól megcsinálták, vagy bénák voltak. Ennyi.
A Weblapkészítés egy önzetlen dolog, senki nem fog hálálkodni érte.
A weblapunk olyan lesz mint a társaság ill. a cápás közösség. A mi tükrünk lesz.

Abszolút egyetértek. Juteszembe, te jössz bringával ugye?
Naplózva
Ehuszonegy
Vendég
« Válasz #332 Dátum: 2006. május 17. 17:45:35 pm »


Nem kérlek, az lehet, hogy mindenki csinál pár kisebb dolgot, de a munka nagy része minden esetben pár emberen oszlik meg. És nincs is ezzel gond. Sztem.
A munkakiosztánál vedd figyelembe, hogy a nagy többség doglozik, tehát nem tud pl. egész nap index fóumot böngészni, és/ vagy kurvafáradt esetleg hozzá, mermonnyuk egész nap követ tört, vagy mittomén.

"Egyébként szvsz amikor azt fogjuk kérdezni, hogy ki jelentkezik az első , második, stb. adagért, akkor olyan kuss lesz, hogy öröm lesz nézni."

Látod, ezzel a hozzáállásoddal van a baj. Miért feltételezel rosszat olyan emberekről, akiket még nem is ismersz? Huh

Nade aki kurvafáradt este munka után, azok egy része miért is siránkozott az index fórumon, hogy kell weblap ? Minket dolgoztatnának, de ők meg "fáradtságra" hivatkozva otthon lábat lógatva néznék, hogy mi hajtunk mint állat ? A társaság többsége már aktivan dolgozik, mindenkinek le kell húznia a napi 8-10-12 óráját, és érdekes, hogy jópáran még a saját szabadidős elfoglalatságuk mellett is tudtak áldozni pl: anyagokat és időt az oldalra. Vagy nézd meg, te is leszervezted a talit, és ez nem kis szó. Szóval minden csak hozzáállás kérdése.

A hozzászólás olvasás szétosztással kapcsolatban azért gondolom, amit gondolok, mert egy rakás alkalommal irtuk már, hogy át kellene nézni a hozzászólásokat. Volt egy kósza jelentkező, kb. 1.5 hónapja. Azóta szerinted kaptam e-mailt ezügyben bárkitöl is ? Vagy telefonhívást ? Senki nem vállalta el, hogy csinálja ezt a részt.

Amikor még annyi idős voltam mint te, akkor én is anyira idelista voltam mint mr. Sabc Smiley De már közel a 30hoz kicsit máshogy látom a dolgokat. Az emberek többsége sosem fog nagy munkákat bevállalni, mindig is más munkájának az erdeményét akarja használni. Gondolj csak arra, hogy jó weboldalból miért van olyan kevés az interneten.

Szerintem a weblapoknak ez a természete. Mármint az hogy sokkal több ember a haszonélvezője mint a készítője, és a sok olvasó magasról tesz arra, hogy ki mennyit dolgozott vele. És ez így jó! Nem érdekel, hogy a francia E21 oldal készítője hány napot lógott a munkahelyéről a weblap szerkesztés miatt és kit vert meg az E21 katalógusokért. Nem az én dolgom. Csak az izgat hogy jó-e vagy sem. Sok dolgot tehetek-e magamévá onnan vagy sem. Legfeljebb a végén azt mondom, hogy ezt jól megcsinálták, vagy bénák voltak. Ennyi.
A Weblapkészítés egy önzetlen dolog, senki nem fog hálálkodni érte.
A weblapunk olyan lesz mint a társaság ill. a cápás közösség. A mi tükrünk lesz.

Abszolút egyetértek. Juteszembe, te jössz bringával ugye?


Si!
Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #333 Dátum: 2006. május 17. 18:09:59 pm »

Ehuszonegy:

Egy általános oldallal szemben oké, de egy közösség weblap esetében fontos, hogy mindenki belerakjon valamit.

Egyébként azért mégis fura, hogy az internet felhasználók mindent meg akarnak találni az internetes keresőkkel, de ha alig van aki oldalt csinál manapság, akkor nem értem, hogy miért siránkoznak az emberek, hogy nincs infó a neten. Szerintem fontos infó, hogy ki mennyit dolgozott egy oldallal, és általánosságban attól halad előre az internet hogy vannak emberek, akik kimüvelik magukat egy területen, és megosztják az infókat.

« Utoljára szerkesztve: 2006. május 17. 18:16:27 pm írta stasis » Naplózva
zimpet
Vendég
« Válasz #334 Dátum: 2006. május 17. 18:40:44 pm »

Srácok!

Szerintem nem kellene ennyire véresen komolyan venni a dolgokat! Ez csak egy weblap, nem egy ország kölcségvetési vitája. Lesz, aki segít és sokan nem. Ezért nem lehet senkire sem haragudni, vagy kritizálni érte. Ha ezt nem tudjuk alaptézisként elfogadni, akkor felesleges a találkoó és a weblap is.
Naplózva
Ehuszonegy
Vendég
« Válasz #335 Dátum: 2006. május 17. 18:44:44 pm »

Ehuszonegy:

Egy általános oldallal szemben oké, de egy közösség weblap esetében fontos, hogy mindenki belerakjon valamit.

Egyébként azért mégis fura, hogy az internet felhasználók mindent meg akarnak találni az internetes keresőkkel, de ha alig van aki oldalt csinál manapság, akkor nem értem, hogy miért siránkoznak az emberek, hogy nincs infó a neten. Szerintem fontos infó, hogy ki mennyit dolgozott egy oldallal, és általánosságban attól halad előre az internet hogy vannak emberek, akik kimüvelik magukat egy területen, és megosztják az infókat.



Igen !
Erről beszélek.
Amid van azt önzetlenül megosztod(ha akarod), azért mert ez Neked is jó(mert közben azzal foglalkozol amivel szeretsz, meg mert közben érzed mennyire jó fej  vagy smiley ) meg másoknak is jó. De senkitől nem lehet elvárni, hogy adjon és segítsen. Nyugodj meg, lesznek akik nem fogják sajnálni az energiát, hogy beadjanak a közösbe(pénzt, infót, tudást, időt).  Senki ne legyen azért "rossz fej"  mert nem ad.  Nem tudhatod, miért nem ad és nem is kell ezért senkinek magyarázkodni. Ha nem,  hát nem és kész.
Naplózva
Sabc
Vendég
« Válasz #336 Dátum: 2006. május 17. 18:46:50 pm »

Úgy látom itt mindenki nagyon jól látja a helyzetet. Majdnem mindenki. Roll Eyes
Naplózva
Ehuszonegy
Vendég
« Válasz #337 Dátum: 2006. május 17. 18:48:02 pm »

Srácok!

Szerintem nem kellene ennyire véresen komolyan venni a dolgokat! Ez csak egy weblap, nem egy ország kölcségvetési vitája. Lesz, aki segít és sokan nem. Ezért nem lehet senkire sem haragudni, vagy kritizálni érte. Ha ezt nem tudjuk alaptézisként elfogadni, akkor felesleges a találkoó és a weblap is.

Szerintem azért vegyük komolyan, mert amit nem veszünk komlyan az egy lószar lesz, de valóban nem kell itt szétgörcsölni magunkat.
Naplózva
Sabc
Vendég
« Válasz #338 Dátum: 2006. május 17. 18:48:56 pm »

Srácok!

Szerintem nem kellene ennyire véresen komolyan venni a dolgokat! Ez csak egy weblap, nem egy ország kölcségvetési vitája. Lesz, aki segít és sokan nem. Ezért nem lehet senkire sem haragudni, vagy kritizálni érte. Ha ezt nem tudjuk alaptézisként elfogadni, akkor felesleges a találkoó és a weblap is.

Szerintem azért vegyük komolyan, mert amit nem veszünk komlyan az egy lószar lesz, de valóban nem kell itt szétgörcsölni magunkat.

Persze. SEnki nem mondta, hogy el kell baromkodni. De a vasfegyelmet senki nem szereti.
Naplózva
Steam

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 274


« Válasz #339 Dátum: 2006. május 17. 18:53:13 pm »

Stasis

Soraidat olvasva el sem megyek Smiley Nagy vita lenne belőle és mindenki virslit dobálna  a másikhoz. Esetleg Malvint... (Ki az a Malvin???)
Ne ess át a paci másik oldalára!
Naplózva
Sabc
Vendég
« Válasz #340 Dátum: 2006. május 17. 18:56:18 pm »

Stasis

Soraidat olvasva el sem megyek Smiley Nagy vita lenne belőle és mindenki virslit dobálna  a másikhoz. Esetleg Malvint... (Ki az a Malvin???)
Ne ess át a paci másik oldalára!

Nem írtad, hogy jönnél, nem írtad fel magad a listára, de ha mégis jönnél, akkor sajnálnám, ha csak ezért nem jönnél!
Naplózva
zimpet
Vendég
« Válasz #341 Dátum: 2006. május 17. 18:57:12 pm »

Srácok!

Szerintem nem kellene ennyire véresen komolyan venni a dolgokat! Ez csak egy weblap, nem egy ország kölcségvetési vitája. Lesz, aki segít és sokan nem. Ezért nem lehet senkire sem haragudni, vagy kritizálni érte. Ha ezt nem tudjuk alaptézisként elfogadni, akkor felesleges a találkoó és a weblap is.

Szerintem azért vegyük komolyan, mert amit nem veszünk komlyan az egy lószar lesz, de valóban nem kell itt szétgörcsölni magunkat.

Lehet, higy nem jól fejeztem ki magamat. Én sem azt mondom, hogy ne vegyük komolyan, hanem, hogy ne ennyire. Nem kell meglincselni senkit, ha nem akar segíteni.
Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #342 Dátum: 2006. május 17. 19:03:54 pm »

Stasis

Soraidat olvasva el sem megyek Smiley Nagy vita lenne belőle és mindenki virslit dobálna  a másikhoz. Esetleg Malvint... (Ki az a Malvin???)
Ne ess át a paci másik oldalára!

Miért lenne vita vagy dobálózás ? Smiley Elmodja mindenki, hogy mit szeretne, és aki tud segíteni, attól megkérdezzük, hogy milyen területen tudna besegíteni. 

« Utoljára szerkesztve: 2006. május 17. 19:12:33 pm írta stasis » Naplózva
Steam

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 274


« Válasz #343 Dátum: 2006. május 17. 19:40:38 pm »

Sabc

Nem írtam fel magam, igaz. Szándékomban áll menni, de tőlem független okok miatt kétséges. Valszeg az uccsó pillanatban dől el, h tudok-e menni. Max nem jut virsli, esetleg Malvinból a maradék.
Naplózva
Sabc
Vendég
« Válasz #344 Dátum: 2006. május 17. 19:44:12 pm »

Sabc

Nem írtam fel magam, igaz. Szándékomban áll menni, de tőlem független okok miatt kétséges. Valszeg az uccsó pillanatban dől el, h tudok-e menni. Max nem jut virsli, esetleg Malvinból a maradék.

Ok, várlak sok szeretettel!!
Naplózva
FoX
Vendég
« Válasz #345 Dátum: 2006. május 17. 21:11:09 pm »

Szerintem az a lényeg, hogy csinálni kell, nem ragozni. Boge is ezt hangoztatta, mikor elindította ezt az egész lavinát Wink (ha az lesz)
De javítson ki valaki, ha tévednék. A görcsölést amúgy én sem szeretem. Grin
De jó lenne ha azért sikerülne is valamit alakítani, nem annyira könnyű azért összehozni tényleg. Akarat az kell biztos.
Amúgy ha jobban megfigyelem mindenki kezd mindenfélét magára venni, úgyhogy ez csak egy vélemény, ne vegye fel senki Wink
Naplózva
brothaD

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314



« Válasz #346 Dátum: 2006. május 18. 00:46:37 am »

.
Amúgy ha jobban megfigyelem mindenki kezd mindenfélét magára venni, úgyhogy ez csak egy vélemény, ne vegye fel senki Wink

én egy S-es pólót. de gyorsan le is vettem, mert nem állt annyira jól.. Wink
Naplózva
geri.geree
Vendég
« Válasz #347 Dátum: 2006. május 18. 09:47:34 am »

Hi  All ! !
BRRR !
Nagyon szeretnék elmenni, meg is probálok majd bár dolgozom , és necces, de megprobálok ! Ha tudok menni ecccccer csak ott termek, ugyhogy velem ne számoljatok ! Egyébiránt valamiféle multimédia szakon végeztem  ugyhogy ha tudok segiteni valamit a weblap kérdésben akkor szivesen , nem vagyok egy nagy Jedi Master de hátha közösen össze lehet hozni valamit !

Sziasztok !

Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #348 Dátum: 2006. május 18. 11:47:39 am »

Hi  All ! !
BRRR !
Nagyon szeretnék elmenni, meg is probálok majd bár dolgozom , és necces, de megprobálok ! Ha tudok menni ecccccer csak ott termek, ugyhogy velem ne számoljatok ! Egyébiránt valamiféle multimédia szakon végeztem  ugyhogy ha tudok segiteni valamit a weblap kérdésben akkor szivesen , nem vagyok egy nagy Jedi Master de hátha közösen össze lehet hozni valamit !

Sziasztok !



Üdv a cápások között Smiley Egyébkénz a weblap már készülget, inkább anyagokra lenne nagy szükség.
Naplózva
Lütyő1
Vendég
« Válasz #349 Dátum: 2006. május 18. 18:02:16 pm »

Mi lesz, kedves Mester, ha szar idő lesz? Mi beülünk valami fedett helyre, te meg(remélem) szaladgálsz az esőben, miközben forgatod a kolbászokat a roston...Roll Eyes)
Naplózva
Sabc
Vendég
« Válasz #350 Dátum: 2006. május 18. 19:59:58 pm »

Mi lesz, kedves Mester, ha szar idő lesz? Mi beülünk valami fedett helyre, te meg(remélem) szaladgálsz az esőben, miközben forgatod a kolbászokat a roston...Roll Eyes)

Nyugi, megrendeltem a jóidőt. Smiley
Naplózva
Lütyő1
Vendég
« Válasz #351 Dátum: 2006. május 18. 20:01:49 pm »

Mi lesz, kedves Mester, ha szar idő lesz? Mi beülünk valami fedett helyre, te meg(remélem) szaladgálsz az esőben, miközben forgatod a kolbászokat a roston...Roll Eyes)

Nyugi, megrendeltem a jóidőt. Smiley

Rendben!:Smiley)
Naplózva
zimpet
Vendég
« Válasz #352 Dátum: 2006. május 19. 08:30:59 am »

Mi lesz, kedves Mester, ha szar idő lesz? Mi beülünk valami fedett helyre, te meg(remélem) szaladgálsz az esőben, miközben forgatod a kolbászokat a roston...Roll Eyes)

Nyugi, megrendeltem a jóidőt. Smiley

Na jó, elintézem neked, hogy jó idő legyen! Wink Velem meg lehet egyezni........ Smiley
Naplózva
BeneTTon
Vendég
« Válasz #353 Dátum: 2006. május 19. 11:59:18 am »

Meddig fog tartani az összeröffenés? Kezdésre úgyse érek oda!
Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #354 Dátum: 2006. május 19. 12:00:37 pm »

Gondolom pár óra.
Naplózva
Dannert

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 908



« Válasz #355 Dátum: 2006. május 19. 12:08:32 pm »

Gondolom pár óra.

részemről estébenyúlós Roll Eyes
Naplózva
brothaD

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314



« Válasz #356 Dátum: 2006. május 19. 13:32:39 pm »

a sör már nálam.[font=Verdana][/font]
Naplózva
Dannert

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 908



« Válasz #357 Dátum: 2006. május 19. 13:34:37 pm »

hozod, mehetsz! Cheesy Cheesy

nem megy a szövegformázás, hmm??Smiley
Naplózva
Sabc
Vendég
« Válasz #358 Dátum: 2006. május 19. 19:12:44 pm »

Meddig fog tartani az összeröffenés? Kezdésre úgyse érek oda!

Addig, amig az utolsó ember el nem megy. Wink

Várlak téged is sok szeretettel!
Naplózva
Sabc
Vendég
« Válasz #359 Dátum: 2006. május 19. 19:43:09 pm »

HOLNAP CÁPA BMW TALI SABCNÁL 2006. 05. 20. 14:00

ITINER ITT: http://img.tar.hu/sabc/img/21530274.jpg

1.Stasis  
2.Begi
3. Fox
4. Miki 24V 
5. Ehuszonegy 
6. steffe
7. Lütyő 100% 
8. Lütyőné(Esther)
9. Zimpet 100%
10. brain 0% saját autó,éljen az eljegyzés uh. tali saja alma, brühü   
11. Kox(saját cápa lyukas hátsó toronnyal vagy beférek valahova??)
12. Trabence 30-40% volt eddig de sajna nem fogok tudni menni...   
13. Dannert "jók ezek a termékek" 
14. sura, feltéve ha pesten leszek
15. BrothaD 80% hogy jövök, de ha igen akkor egy rekesz sörrel - saját otó nem kész
16. Bogeturbo 99%, családval
17. Pet e12
18. Himizoli (YETRO-n aszondtad, jössz  )
19. Sixpack525   
20. Ákos72   Porschésoknak beugró egy Porsche! Grin
21. Benetton??
 

SABC : 06-70/543-3240



KEDVES KOLLÉGÁK, KÉRNÉK MINDENKIT, HOGY AKI MÉG NEM VÉGLEGESÍTETTE A NEVEZÉSÉT, AZ TEGYE MEG!!  Cool
« Utoljára szerkesztve: 2006. május 19. 19:45:31 pm írta Sabc » Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2011, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!