CápaBMW fórum
2024. március 29. 09:49:15 am *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... 110   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Keresek (CápaBMW-s dolgok)  (Megtekintve 1773632 alkalommal)
Lütyő1
Vendég
« Válasz #210 Dátum: 2006. május 11. 19:45:44 pm »

titirítitii..... Roll Eyes



Nem tűnik rossznak, de az E28-as tükrök, és a tetőcsomagtartó elgondolkodtat..:Sad(
Nameg, hogy te küldted be a képet..Roll Eyes)

Az nem E28 tükör, volt gyárilag E23-on is.
Amúgy nem értem mire gondolsz. Roll Eyes Grin


Azt hittem, hogy akkor még tombolt a krómláz...Nomeg nagyon hasonló az E28-éhoz..

Arra gondolok, hogy talán nem véletlenül küldted a képet, úgy értem, nemcsak megláttad a kocsit az utcán...Roll Eyes)Kapis??
Naplózva
Sabc
Vendég
« Válasz #211 Dátum: 2006. május 11. 20:00:22 pm »

titirítitii..... Roll Eyes



Nem tűnik rossznak, de az E28-as tükrök, és a tetőcsomagtartó elgondolkodtat..:Sad(
Nameg, hogy te küldted be a képet..Roll Eyes)

Az nem E28 tükör, volt gyárilag E23-on is.
Amúgy nem értem mire gondolsz. Roll Eyes Grin


Azt hittem, hogy akkor még tombolt a krómláz...Nomeg nagyon hasonló az E28-éhoz..

Arra gondolok, hogy talán nem véletlenül küldted a képet, úgy értem, nemcsak megláttad a kocsit az utcán...Roll Eyes)Kapis??

Hátööö..... Roll Eyes Hamarosan minden kiderül. Cool
Naplózva
Lütyő1
Vendég
« Válasz #212 Dátum: 2006. május 11. 20:07:37 pm »

titirítitii..... Roll Eyes



Nem tűnik rossznak, de az E28-as tükrök, és a tetőcsomagtartó elgondolkodtat..:Sad(
Nameg, hogy te küldted be a képet..Roll Eyes)

Az nem E28 tükör, volt gyárilag E23-on is.
Amúgy nem értem mire gondolsz. Roll Eyes Grin


Azt hittem, hogy akkor még tombolt a krómláz...Nomeg nagyon hasonló az E28-éhoz..

Arra gondolok, hogy talán nem véletlenül küldted a képet, úgy értem, nemcsak megláttad a kocsit az utcán...Roll Eyes)Kapis??

Hátööö..... Roll Eyes Hamarosan minden kiderül. Cool

Lips Sealed  Lips Sealed  Lips Sealed  ::DD
Naplózva
Dannert

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 908



« Válasz #213 Dátum: 2006. május 11. 22:27:22 pm »

Lehetséges, de nem gyárilag Grin Az ilyen bézs középkonzolokat nekem szokás adni Wink

Ha végre megérkezik Dannert alkatrészkocsija, abban bézs a konzol. Pet neked meg van fekete konzolom elvileg...

Aham..Mesélj csak erről az alkatrészkocsiról......

semmi extra, bézs belsőtér vmi noname 2 első üléssel, jó karosszériacuccok, sportracsingsztrítrészing rugók, gátlók, m kormány, kék üvegezés. ezzel sztem ki is fújt, nem akarom megváltani vele a világot, egy-két dolgot átrakok, aztán vágom kifele Smiley

Na jó.Ha bontod, és lesznek képek innen-onnan, és persze lehet belőle hiénázni, szólj..

csemegézni majd lehet belőle, de csak utánam Wink
Naplózva
Dannert

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 908



« Válasz #214 Dátum: 2006. május 11. 22:29:11 pm »

Lehetséges, de nem gyárilag Grin Az ilyen bézs középkonzolokat nekem szokás adni Wink

Ha végre megérkezik Dannert alkatrészkocsija, abban bézs a konzol. Pet neked meg van fekete konzolom elvileg...

Aham..Mesélj csak erről az alkatrészkocsiról......

semmi extra, bézs belsőtér vmi noname 2 első üléssel, jó karosszériacuccok, sportracsingsztrítrészing rugók, gátlók, m kormány, kék üvegezés. ezzel sztem ki is fújt, nem akarom megváltani vele a világot, egy-két dolgot átrakok, aztán vágom kifele Smiley

Oppá, milyen moci van benne?

hát mondjuk, h semilyen. de ha arra gondolsz, mien volt hajdanán, hát 20-as
Naplózva
BeneTTon
Vendég
« Válasz #215 Dátum: 2006. május 12. 07:30:09 am »

titirítitii..... Roll Eyes



Nem tűnik rossznak, de az E28-as tükrök, és a tetőcsomagtartó elgondolkodtat..:Sad(
Nameg, hogy te küldted be a képet..Roll Eyes)

Az nem E28 tükör, volt gyárilag E23-on is.
Amúgy nem értem mire gondolsz. Roll Eyes Grin


Azt hittem, hogy akkor még tombolt a krómláz...Nomeg nagyon hasonló az E28-éhoz..

Arra gondolok, hogy talán nem véletlenül küldted a képet, úgy értem, nemcsak megláttad a kocsit az utcán...Roll Eyes)Kapis??

Hátööö..... Roll Eyes Hamarosan minden kiderül. Cool

Lips Sealed  Lips Sealed  Lips Sealed  ::DD
Nem akarok beleszólni, tényleg szépnek tűnik a gép, de a hegyesorrú heteseken szerintem csak krómtükör volt. A tompánál hozták be a műanyag tükröt. Én inkább az orrát találom gyanúsnak. Ilyen hátsó lökhárító szerintem a tompaorrú cápán volt, a hegyesnek másmilyen van. Lényeg a lényeg, szerintem a tükör stimmel, de az orra cserélve van korábbi típusra! Aztán lehet, hogy nem jól tudom megint...! Történt már ilyen. Mikori a gép?
Naplózva
BeneTTon
Vendég
« Válasz #216 Dátum: 2006. május 12. 07:36:32 am »

titirítitii..... Roll Eyes



Nem tűnik rossznak, de az E28-as tükrök, és a tetőcsomagtartó elgondolkodtat..:Sad(
Nameg, hogy te küldted be a képet..Roll Eyes)

Az nem E28 tükör, volt gyárilag E23-on is.
Amúgy nem értem mire gondolsz. Roll Eyes Grin


Azt hittem, hogy akkor még tombolt a krómláz...Nomeg nagyon hasonló az E28-éhoz..

Arra gondolok, hogy talán nem véletlenül küldted a képet, úgy értem, nemcsak megláttad a kocsit az utcán...Roll Eyes)Kapis??

Hátööö..... Roll Eyes Hamarosan minden kiderül. Cool

Lips Sealed  Lips Sealed  Lips Sealed  ::DD
Nem akarok beleszólni, tényleg szépnek tűnik a gép, de a hegyesorrú heteseken szerintem csak krómtükör volt. A tompánál hozták be a műanyag tükröt. Én inkább az orrát találom gyanúsnak. Ilyen hátsó lökhárító szerintem a tompaorrú cápán volt, a hegyesnek másmilyen van. Lényeg a lényeg, szerintem a tükör stimmel, de az orra cserélve van korábbi típusra! Aztán lehet, hogy nem jól tudom megint...! Történt már ilyen. Mikori a gép?

Ja még valami! Szerintem nem volt még az executive kiviteleken sem színre fújt tükör. Sima fekete volt mindegyik.
Naplózva
FoX
Vendég
« Válasz #217 Dátum: 2006. május 12. 09:24:02 am »

Ez a hetes is mándoki apánké volt régen valamikor, ez nem túl sok jóval kecsegtet Wink
Naplózva
BeneTTon
Vendég
« Válasz #218 Dátum: 2006. május 12. 09:27:17 am »

Ez a hetes is mándoki apánké volt régen valamikor, ez nem túl sok jóval kecsegtet Wink

Ha tényleg Mándoki gép, akkor azzal tényleg óvatosan!!!! Az a pali kőkemény dolgokat csinált a 745-ösével is. Arról már beszéltünk egyszer-kétszer.
Naplózva
FoX
Vendég
« Válasz #219 Dátum: 2006. május 12. 09:37:13 am »

Amgy mi a helyzet? Hogy vannak a vasak? Grin
Naplózva
Sabc
Vendég
« Válasz #220 Dátum: 2006. május 12. 15:48:28 pm »

titirítitii..... Roll Eyes



Nem tűnik rossznak, de az E28-as tükrök, és a tetőcsomagtartó elgondolkodtat..:Sad(
Nameg, hogy te küldted be a képet..Roll Eyes)

Az nem E28 tükör, volt gyárilag E23-on is.
Amúgy nem értem mire gondolsz. Roll Eyes Grin


Azt hittem, hogy akkor még tombolt a krómláz...Nomeg nagyon hasonló az E28-éhoz..

Arra gondolok, hogy talán nem véletlenül küldted a képet, úgy értem, nemcsak megláttad a kocsit az utcán...Roll Eyes)Kapis??

Hátööö..... Roll Eyes Hamarosan minden kiderül. Cool

Lips Sealed  Lips Sealed  Lips Sealed  ::DD
Nem akarok beleszólni, tényleg szépnek tűnik a gép, de a hegyesorrú heteseken szerintem csak krómtükör volt. A tompánál hozták be a műanyag tükröt. Én inkább az orrát találom gyanúsnak. Ilyen hátsó lökhárító szerintem a tompaorrú cápán volt, a hegyesnek másmilyen van. Lényeg a lényeg, szerintem a tükör stimmel, de az orra cserélve van korábbi típusra! Aztán lehet, hogy nem jól tudom megint...! Történt már ilyen. Mikori a gép?

Ja még valami! Szerintem nem volt még az executive kiviteleken sem színre fújt tükör. Sima fekete volt mindegyik.

Igen, valszeg az orra régebbire van cserélve, mert a belseje is az újabb fajta. Nemtom, milyen évjárat.
Foxxal már kiveséztük, hogy valszeg mándokis, bár elég érdekes lenne, mert gödöllőn áll 2 éve egy helyben, de ennyi pénzért sztem jóaz.
Naplózva
zimpet
Vendég
« Válasz #221 Dátum: 2006. május 13. 19:30:28 pm »

Keresem még mindíg a 524td turbó gumicsövét!
Naplózva
Begi
Vendég
« Válasz #222 Dátum: 2006. május 14. 11:10:04 am »

EMBEREK, LÁTTA MÁR VALAKI HASZNÁT ENNEK A KERES-KÍNÁL TOPIKNAK, MERT ÉN AZT LÁTOM, HOGY A KURRENS DOLGOKAT KERESIK A KOLLÉGÁK, AMIK ÁLT. SENKINEK NINCSENEK, AMIBŐL MEG DUNÁT LEHET REKESZTENI, AZ MEG A KUTYÁNAK SE KELL....

én még mindig keresek fekete kesztyűtartókilincset, de egy rühes lópokrócot nem vetett még senki emberfia ajánlatul... :I
Naplózva
Lütyő1
Vendég
« Válasz #223 Dátum: 2006. május 14. 11:27:03 am »

EMBEREK, LÁTTA MÁR VALAKI HASZNÁT ENNEK A KERES-KÍNÁL TOPIKNAK, MERT ÉN AZT LÁTOM, HOGY A KURRENS DOLGOKAT KERESIK A KOLLÉGÁK, AMIK ÁLT. SENKINEK NINCSENEK, AMIBŐL MEG DUNÁT LEHET REKESZTENI, AZ MEG A KUTYÁNAK SE KELL....

én még mindig keresek fekete kesztyűtartókilincset, de egy rühes lópokrócot nem vetett még senki emberfia ajánlatul... :I

Begi!

Lópokrócom nekem sincs, viszont kilincsem se..Mit szeretnél helyette? Kompromisszumkészség...
Naplózva
Lütyő1
Vendég
« Válasz #224 Dátum: 2006. május 14. 11:27:39 am »

Egyébként nekem is kellene egy köténylemez td-re....
Naplózva
Begi
Vendég
« Válasz #225 Dátum: 2006. május 14. 11:34:08 am »

nem szemrehányásképpen mondtam, csak egy észrevétel volt, még ha mindenki másnak feltűnt már korábban, rajtam kívül. Smiley

Esetleg szép veséd nincs, amiről nincs lepattogva a króm?
Naplózva
Lütyő1
Vendég
« Válasz #226 Dátum: 2006. május 14. 11:47:24 am »

nem szemrehányásképpen mondtam, csak egy észrevétel volt, még ha mindenki másnak feltűnt már korábban, rajtam kívül. Smiley

Esetleg szép veséd nincs, amiről nincs lepattogva a króm?

De van, csak kocsin..Illetve itt van Brothájé is, igaz ez E12-re való...Roll Eyes))
Naplózva
Begi
Vendég
« Válasz #227 Dátum: 2006. május 14. 12:05:29 pm »

Jó, akkor keresek első ütközőt, szépet gumival vagy anélkül, meg motortetőre emblémát, béjemvéset... Smiley of course
Naplózva
Lütyő1
Vendég
« Válasz #228 Dátum: 2006. május 14. 12:07:10 pm »

Najóvammá, ne halmozd az élvezeteket...Roll Eyes)
Naplózva
steffe

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2566



« Válasz #229 Dátum: 2006. május 14. 18:58:37 pm »

nem szemrehányásképpen mondtam, csak egy észrevétel volt, még ha mindenki másnak feltűnt már korábban, rajtam kívül. Smiley

Esetleg szép veséd nincs, amiről nincs lepattogva a króm?

Nekem van egy,és látom nagyon levagy törve ezért neked adom,egy nagy köszönömért,a talin átveheted(nem az a zsir állapot,de még egybe van!) grin
Naplózva

steffe
Begi
Vendég
« Válasz #230 Dátum: 2006. május 14. 19:22:59 pm »

Nagyon örülnék neki, mert az enyém elég vacakul néz ki!!! Smiley Smiley
Naplózva
Jocek
Vendég
« Válasz #231 Dátum: 2006. május 14. 20:27:00 pm »

Üdv!

Keresek (belülről nézve) bal első gólyalábat sérülésmentes állapotban E21 320-hoz

Kösz előre is

Jocek
Naplózva
Lütyő1
Vendég
« Válasz #232 Dátum: 2006. május 14. 20:29:01 pm »

Üdv!

Keresek (belülről nézve) bal első gólyalábat sérülésmentes állapotban E21 320-hoz

Kösz előre is

Jocek

Évjárat is kellene, mert volt valami váltás, azt hiszem..
Naplózva
Jocek
Vendég
« Válasz #233 Dátum: 2006. május 14. 20:40:14 pm »

Na ja!

1982 júliusi
Meg kellene rugó is, de olyan amilyen benne volt! Sajna eltört az egyik így most valami puha sz..r van benne Sad
Megpróbálom leírni: a rugó anyagának keresztmetszette változó, illetve a tekercsrugó átmérője is változó
Enyhe szögben dőlő kúpot kell elképzelni.
Az egyik talán még megvan, majd lemérem és leírom a paramétereit, ha az segít

Remélem így már ok
Naplózva
Lütyő1
Vendég
« Válasz #234 Dátum: 2006. május 14. 20:54:37 pm »

Na ja!

1982 júliusi
Meg kellene rugó is, de olyan amilyen benne volt! Sajna eltört az egyik így most valami puha sz..r van benne Sad
Megpróbálom leírni: a rugó anyagának keresztmetszette változó, illetve a tekercsrugó átmérője is változó
Enyhe szögben dőlő kúpot kell elképzelni.
Az egyik talán még megvan, majd lemérem és leírom a paramétereit, ha az segít

Remélem így már ok

Nekem elméletileg van, de nem tudom melyik oldali, a héten valamikor megnézem..A gólyaláb mennyire kell kompletten?
Naplózva
Lütyő1
Vendég
« Válasz #235 Dátum: 2006. május 14. 20:58:13 pm »

Na, csak hogy legyen idevágó témám is: keresek ilyet E28-hoz:

Nem, nem a tetőablakot, hanem elé a légterelőt...


* 41_12_sb.jpg (36.26 KB, 500x400 - megtekintve 677 alkalommal.)
Naplózva
Jocek
Vendég
« Válasz #236 Dátum: 2006. május 15. 19:20:44 pm »

Nekem elméletileg van, de nem tudom melyik oldali, a héten valamikor megnézem..A gólyaláb mennyire kell kompletten?
Idézet

Elég a csupasz gólyaláb is. De ha van rajta féktárcsa stb csapágy az sem baj

Jocek
Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #237 Dátum: 2006. május 16. 20:11:46 pm »

Srácok,

Légyszives próbáljatok arra rászokni, hogyha kérdezni akarsz vagy üzenni akatsz valamit az alkatrészt kereső cápás kollégának, akkor privát üzenetben tegyétek. Ehhez kattins az hozzászólást író nevére, majd kattins a 'Privát üzenet küldése ennek a tagnak' szövegre.

A továbbiakban a chat jellegü, vagy az alkatrészt keresőhöz intézett és a topikba beírt kérdéseket a topik átláthatósága érdekében törölni fogom.

Köszönöm!
Naplózva
Jocek
Vendég
« Válasz #238 Dátum: 2006. május 17. 18:05:18 pm »

A továbbiakban a chat jellegü, vagy az alkatrészt keresőhöz intézett és a topikba beírt kérdéseket a topik átláthatósága érdekében törölni fogom.

Köszönöm!

Ok Főni Smiley

Jocek
Naplózva
tourist
Vendég
« Válasz #239 Dátum: 2006. május 17. 22:09:49 pm »

02-hez keresek első automata öveket mindkét oldalra.

üdv
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... 110   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2011, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!