CápaBMW fórum
2024. április 26. 10:05:31 am *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 ... 97   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Budapesti standard találkozók  (Megtekintve 1397676 alkalommal)
BB

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 223



« Válasz #420 Dátum: 2007. november 10. 11:22:26 am »

Az E30 motorteréről csinált valaki fényképet?
Naplózva

E21 320/6 1982; F650ST 1997; E39 530d 2002; K1200R 2006
bömbölő

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1536



« Válasz #421 Dátum: 2007. november 10. 11:27:41 am »

Én meg annyira sajnálom, hogy el kellett jönnünk. Annyi kérdés lett volna még amit meg lehetne beszélni egymással, olyan jókat dumcsiztunk volna még, és pont ezért volt esetleg olyan, hogy beszélgettem valakivel jött egy másik cápi én meg mint az őrült menetem oda és szegény beszélgetőpartnerem ott maradt árván. Bocsi mindenkitől aki így járt, szánom-bánom vétkemet.
Naplózva
VA E21
Vendég
« Válasz #422 Dátum: 2007. november 10. 12:53:24 pm »

Fotókat! Más is fotózott nem csak Statis! V8 Sanyi, Fblacika??? föltölteni a képeket!!! lécci , lécci
Naplózva
VA E21
Vendég
« Válasz #423 Dátum: 2007. november 10. 12:58:09 pm »

Következő tali: DECEMBER 1. /szombat/ ..campona ?
Azt : 2008. jan. 05 /szombat/ ..és így tovább.. /a helyszín meg úgy is változhat/  

jó így? így nincs vita hanyadikán ..hanem ,mint írtam minden hónap ,első szombatján.. 


* bmw.jpg (46.87 KB, 640x426 - megtekintve 643 alkalommal.)
« Utoljára szerkesztve: 2007. november 10. 13:11:20 pm írta Indy » Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #424 Dátum: 2007. november 10. 13:30:23 pm »

Következő tali: DECEMBER 1. /szombat/ ..campona ?
Azt : 2008. jan. 05 /szombat/ ..és így tovább.. /a helyszín meg úgy is változhat/  

jó így? így nincs vita hanyadikán ..hanem ,mint írtam minden hónap ,első szombatján.. 

Ácsi, azért erről érdemes lenne előbb beszélni, mert ha "minitalikra" lassan több ember jön el, mint a nagytalikra, és minden hónapban lesz egy "mini" budapesti tali, akkor értelmetlen nagytalikat csinálni, és visszasűlyedünk a 2002-2003-as szintre, és ott fogunk tartani, mint egy 2-3 hónapos kezdő autós klub.

Éppen ezért azt gondolom, hogy érdemes lenne a koncepciót mégegyszer átgondolni. Ezzel kapcsolatban max 2 héten belül nyitni fogok a klub témán belül egy találkozók topikot.
Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #425 Dátum: 2007. november 10. 13:38:58 pm »

Egy autót nagyon hiányolok a képekről. Egy fekete M535i-t . Hol van? Nem most lett "megjavítva"? Vagy nem is lett javítva? Sad

Télleg Feri, hol az autód?! Smiley

Mint írtam, otthon maradt, mert a tali előtti este pár dolog tönkrement rajta, ezért jelenleg üzemképtelen.
Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #426 Dátum: 2007. november 10. 13:43:53 pm »

Maradt még hozzászólás, amire nem reagáltam ? Ha igen, akkor most szóljon az, akinek nem reagáltam, mert most elkezdek melózni Smiley
Naplózva
BMWWWW
Kicsi Én
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2325


Öreg járgány szivatóval indul


« Válasz #427 Dátum: 2007. november 10. 14:19:05 pm »

Következő tali: DECEMBER 1. /szombat/ ..campona ?
Azt : 2008. jan. 05 /szombat/ ..és így tovább.. /a helyszín meg úgy is változhat/  

jó így? így nincs vita hanyadikán ..hanem ,mint írtam minden hónap ,első szombatján.. 

Nekem személyszerint a szombat nem jó, de azt gondolom hogy alegtöbbünk így lesz ezzel, legalább is azok akiknek családjuk van, hiszen ahétvét általában a családdal töltik az emberek, otthon vagy közösen elutazva valahova. Tehát egy esetleges utazást kéne lemondani, vagy megszakítani, ahoz hogy ott lehesünk.
Ezért én javasolnám hogy ha tartjuk a folytatást, és nem jó a péntek, akkor inkább legyen vasárnap este 1/2 6-6 körül.
Továbbá nem javaslom a három hetenkénti időt, inkább a négy-öt hetenkéntit, mivel egy idő után érdektelenné válna a találkozás, plusz nem hiszem hogy mindenki időt tud szakítani, egy hónapban többszőr is egy talira! Így eloszlanának az emberek, egyik héten az egyik fele, másik héten a másik fele, tudna csak eljönni, márpedig ez a buli is attól volt jó, hogy sokan eljöttetek.
További javaslatokat várok, minden érintettet kérek, szóljon hozzá, úgy jobban átlehetne gondolni, beszélni, ha olvasható lenne minél több ember véleménye!
Naplózva

pannon 9341256
Ezen hívj ha mersz!!!

Hidd el, hogy úgy lesz, és megtörténik!
bömbölő

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1536



« Válasz #428 Dátum: 2007. november 10. 15:27:36 pm »

Jó kis vihart kavart ez a tali. Illetve nem is a tali. Én azt gondolom, hogy ha valakivel van bajom, azt megpróbálom megbeszélni vele. Ha nem megy, akkor úgymarad és nem fogalalkozom vele többet. Elolvastam én is egy-két oldalt (mert kiváncsivá tett a dolog), de én is azt vettem ki, hogy itt személyekről, vagy személyről van szó. Nem a fórumról. Tény, hogy ott van az is, amit Feri írt, "nem ajánlom senkinek a cápabmwforumot", de további hozzászólásokból egyértelműen kiderül a miértje. Továbbra is azt mondom, hogy nem kellene itt vérre menni azért, hogy eljött-e vagy sem. Ott volt, mert attól, hogy köztetek ellentét feszül, attól én még szívesen látom akár a legközelebbi bicskei talin is.
Akkor még közzéteszek egy tanítást, amit próbálok megfogadni. Sokszor nagyon nehéz. Legutóbb például pont a lányommal kapcsolatban nem tudtam megtartani. Sajnos. Aztán javítottam.
Így szól: Feküdj le úgy mintha ez lenne az utolsó napod, és ha reggel felébredsz ne kelljen senkitől bocsánatot kérni.
És azért nem címzem senkinek (illetve címzem mindenkinek) ezt a hozzászólást, mert ez mint említettem MINDENKINEK szól.
Naplózva
bömbölő

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1536



« Válasz #429 Dátum: 2007. november 10. 15:41:47 pm »

Nekem személyszerint a szombat nem jó, de azt gondolom hogy alegtöbbünk így lesz ezzel, legalább is azok akiknek családjuk van, hiszen ahétvét általában a családdal töltik az emberek, otthon vagy közösen elutazva valahova. Tehát egy esetleges utazást kéne lemondani, vagy megszakítani, ahoz hogy ott lehesünk.
Ezért én javasolnám hogy ha tartjuk a folytatást, és nem jó a péntek, akkor inkább legyen vasárnap este 1/2 6-6 körül.
Továbbá nem javaslom a három hetenkénti időt, inkább a négy-öt hetenkéntit, mivel egy idő után érdektelenné válna a találkozás, plusz nem hiszem hogy mindenki időt tud szakítani, egy hónapban többszőr is egy talira! Így eloszlanának az emberek, egyik héten az egyik fele, másik héten a másik fele, tudna csak eljönni, márpedig ez a buli is attól volt jó, hogy sokan eljöttetek.
További javaslatokat várok, minden érintettet kérek, szóljon hozzá, úgy jobban átlehetne gondolni, beszélni, ha olvasható lenne minél több ember véleménye!



Akkor én mondom.
Szerintem a havi találkozó sok. Én a kéthavira szavazok, azért, hogy tényleg legyen értelme elmenni, hiszen többségünk akivel akar ígyis-úgyis találkozik. pont attól volt jó, hogy ennyi autó volt ott. Ha ez gyakoribb lenne, akkor tényleg az lenne, hogy sokan otthon maradnának. Ha kéthavonta van, akkor már kezd bizseregni az emberben valami, hogy végre láthassam a többieket, nem lenne egysíkú.


Feri!
Egyik hozzászólásban írtad, hogy titkos dolgok bírtokában vagy találkozók ügyében. Csak szeretném felhívni a figyelmet, hogy nehogy belefussunk olyanba, mint az Agyas kontra Bicskei tali, tehát szerintem jó előre le kellene tisztázni, hogy lessz-e, kinél, mikor, és éves szinten mennyi nagytalálkozó, és ez után kellene dönteni a minikről.
Neked írom, mert ez (is) rádmaradt, mint pupos gyerekre a púp.
Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #430 Dátum: 2007. november 10. 15:49:34 pm »

Nekem személyszerint a szombat nem jó, de azt gondolom hogy alegtöbbünk így lesz ezzel, legalább is azok akiknek családjuk van, hiszen ahétvét általában a családdal töltik az emberek, otthon vagy közösen elutazva valahova. Tehát egy esetleges utazást kéne lemondani, vagy megszakítani, ahoz hogy ott lehesünk.
Ezért én javasolnám hogy ha tartjuk a folytatást, és nem jó a péntek, akkor inkább legyen vasárnap este 1/2 6-6 körül.
Továbbá nem javaslom a három hetenkénti időt, inkább a négy-öt hetenkéntit, mivel egy idő után érdektelenné válna a találkozás, plusz nem hiszem hogy mindenki időt tud szakítani, egy hónapban többszőr is egy talira! Így eloszlanának az emberek, egyik héten az egyik fele, másik héten a másik fele, tudna csak eljönni, márpedig ez a buli is attól volt jó, hogy sokan eljöttetek.
További javaslatokat várok, minden érintettet kérek, szóljon hozzá, úgy jobban átlehetne gondolni, beszélni, ha olvasható lenne minél több ember véleménye!



Akkor én mondom.
Szerintem a havi találkozó sok. Én a kéthavira szavazok, azért, hogy tényleg legyen értelme elmenni, hiszen többségünk akivel akar ígyis-úgyis találkozik. pont attól volt jó, hogy ennyi autó volt ott. Ha ez gyakoribb lenne, akkor tényleg az lenne, hogy sokan otthon maradnának. Ha kéthavonta van, akkor már kezd bizseregni az emberben valami, hogy végre láthassam a többieket, nem lenne egysíkú.


Feri!
Egyik hozzászólásban írtad, hogy titkos dolgok bírtokában vagy találkozók ügyében. Csak szeretném felhívni a figyelmet, hogy nehogy belefussunk olyanba, mint az Agyas kontra Bicskei tali, tehát szerintem jó előre le kellene tisztázni, hogy lessz-e, kinél, mikor, és éves szinten mennyi nagytalálkozó, és ez után kellene dönteni a minikről.
Neked írom, mert ez (is) rádmaradt, mint pupos gyerekre a púp.

Szia,

A budapesti találkozó sikeressége eléggé elgondolkodtatott arról, hogy milyen találkozókat is lenne érdemes szervezni. Ezért lehet, hogy a "milyen tali szervezési problémák vannak", és a "milyen talikat szeret a nép" témákat nem biztos, hogy én vagyok a legjobb ember, aki átlátja.

Ugyanis - lássuk be - a budapesti tali nagy siker volt, ezért nem biztos, hogy jó dolog lenne, ha mi hatóságilag összeszednénk a talikat. Jelenleg ugyanis a minimális szervezéssel és koncepció nélküli találkozók ugyanolyan vagy jobban sikeresek, mint az agyonszervezett talik.

Szerintem a témára térjünk vissza később.
Naplózva
Graf Spee
S.T.A.L.K.E.R.

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1558


06202342414


« Válasz #431 Dátum: 2007. november 10. 15:50:59 pm »

Látom arról folyik a téma, hogy melyik nap rendezzük a CápaBMW találkákat Pesten. Nekem mondjuk a szombat megfelelő. De az biztos, hogy a családos tagoknál ez lehet probléma, de én úgy gondolom, hogy havonta vagy kéthavonta egy szombat.... főleg ha este tartjuk.... Sztem nem túl nagy gond.
Naplózva
bömbölő

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1536



« Válasz #432 Dátum: 2007. november 10. 16:14:03 pm »

Szia,

A budapesti találkozó sikeressége eléggé elgondolkodtatott arról, hogy milyen találkozókat is lenne érdemes szervezni.

Jelenleg ugyanis a minimális szervezéssel és koncepció nélküli találkozók ugyanolyan vagy jobban sikeresek, mint az agyonszervezett talik.
Ezen már gondolkodtam én is.
Naplózva
Dannert

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 908



« Válasz #433 Dátum: 2007. november 10. 16:15:06 pm »

2 havonta érdemes, h ne menjen el a varázsa
Naplózva
Dannert

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 908



« Válasz #434 Dátum: 2007. november 10. 16:18:14 pm »

Szia,

A budapesti találkozó sikeressége eléggé elgondolkodtatott arról, hogy milyen találkozókat is lenne érdemes szervezni.

Jelenleg ugyanis a minimális szervezéssel és koncepció nélküli találkozók ugyanolyan vagy jobban sikeresek, mint az agyonszervezett talik.
Ezen már gondolkodtam én is.

ez nem így van, nekem eddig a bicskei tetszett legjobban, ami egy jól szervezett tali volt. azt még akkor lehetett volna felülmúlni, ha autóm is lett volna, de anélkül sem bántam meg, h ott voltam, és ez nálam nagy szó Smiley
Naplózva
bömbölő

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1536



« Válasz #435 Dátum: 2007. november 10. 16:21:02 pm »

Szia,

A budapesti találkozó sikeressége eléggé elgondolkodtatott arról, hogy milyen találkozókat is lenne érdemes szervezni.

Jelenleg ugyanis a minimális szervezéssel és koncepció nélküli találkozók ugyanolyan vagy jobban sikeresek, mint az agyonszervezett talik.
Ezen már gondolkodtam én is.

ez nem így van, nekem eddig a bicskei tetszett legjobban, ami egy jól szervezett tali volt. azt még akkor lehetett volna felülmúlni, ha autóm is lett volna, de anélkül sem bántam meg, h ott voltam, és ez nálam nagy szó Smiley
Ez ilyen dicséretfélének hangzott. Köszi a szervezők nevében. Wink
Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #436 Dátum: 2007. november 10. 16:21:59 pm »

Szisándor képeit kiraktam:

http://www.capabmw.hu/talalkozok/20071109campona/szisandor/
Naplózva
bömbölő

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1536



« Válasz #437 Dátum: 2007. november 10. 16:25:04 pm »

Szépek.
Az utolsót azért elcsúfítja aza szakállas manyus, de kompenzálja a lánya Cheesy
Naplózva
collins húga

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 453



« Válasz #438 Dátum: 2007. november 10. 16:30:27 pm »


nagyon jó képek!
Naplózva
collins
+8 év az autóm javára.
Administrator
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7123


18i 82/11 B6 81/11


« Válasz #439 Dátum: 2007. november 10. 16:31:13 pm »

a tali szervezésről alkotott véleményem majd a létrehozandó új topicba írom.

de akkor vizsgálódjunk egy kicsit, miért is lett ennek a talinak sikere?

néhányan (úgyis tudja mindenki, h kik, nem sorolom fel) kitaláltuk a MINI budapesti tali(k) megrendezését. a koncepció az volt, hogy nincs program, hanem odamegyünk egy helyre, dumálunk, és rugalmasan kezeljük a tali időpontjának hosszát. ebbe a koncepcióba az illik bele, hogy két-három hetente találkozzunk ILYEN módon.

a tali igen sikeres volt számügyileg, hiszen rengeteg nagyon szép cápa jött el, és a hideg ellenére egész sokáig maradtunk.

viszont a "legyen havonta, megunjuk egymást stb" színvonalú hozzászólások nekem éppen ezért furcsák. a kis talikra úgysem jönnek el sokan, a társaság részben cserélődik is, hiszen nem ér rá "mindig", "mindenki".

arra ott vannak a nagytalik, hiszen előre tudja mindenki, tud szervezni, stb. (ugyan egy ilyenen voltam, de a bicskeit nehéz lesz felülmúlni!)


akinek probléma a néhány hetenkénti tali, az szerintem ne azt mondja, hogy találkozzunk -mondjuk- két havonta, mert vannak olyanok, akiknek jó ez a sűrűbb. az az illető eljön ritkábban, de ez így normális azt gondolom.



erről Feri akkor léci indíts egy témát, vitatkozni -nem veszekedni- szerintem ott lehetne megfelelő formában.


addig: következő tali idejét, és helyszínét kezdjük el megbeszélni!
Naplózva

"It is like an aircraft. If you replace parts and keep it up, it will go on forever."
bömbölő

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1536



« Válasz #440 Dátum: 2007. november 10. 16:33:58 pm »

a tali szervezésről alkotott véleményem majd a létrehozandó új topicba írom.

de akkor vizsgálódjunk egy kicsit, miért is lett ennek a talinak sikere?

néhányan (úgyis tudja mindenki, h kik, nem sorolom fel) kitaláltuk a MINI budapesti tali(k) megrendezését. a koncepció az volt, hogy nincs program, hanem odamegyünk egy helyre, dumálunk, és rugalmasan kezeljük a tali időpontjának hosszát. ebbe a koncepcióba az illik bele, hogy két-három hetente találkozzunk ILYEN módon.

a tali igen sikeres volt számügyileg, hiszen rengeteg nagyon szép cápa jött el, és a hideg ellenére egész sokáig maradtunk.

viszont a "legyen havonta, megunjuk egymást stb" színvonalú hozzászólások nekem éppen ezért furcsák. a kis talikra úgysem jönnek el sokan, a társaság részben cserélődik is, hiszen nem ér rá "mindig", "mindenki".

arra ott vannak a nagytalik, hiszen előre tudja mindenki, tud szervezni, stb. (ugyan egy ilyenen voltam, de a bicskeit nehéz lesz felülmúlni!)


akinek probléma a néhány hetenkénti tali, az szerintem ne azt mondja, hogy találkozzunk -mondjuk- két havonta, mert vannak olyanok, akiknek jó ez a sűrűbb. az az illető eljön ritkábban, de ez így normális azt gondolom.



erről Feri akkor léci indíts egy témát, vitatkozni -nem veszekedni- szerintem ott lehetne megfelelő formában.


addig: következő tali idejét, és helyszínét kezdjük el megbeszélni!
Ez is egy jó érv.
Naplózva
picur
Vendég
« Válasz #441 Dátum: 2007. november 10. 16:35:41 pm »

Fox: Én pedig nagyon vártalak téged is, de majd legközelebb.
Bmwwww: Az az E34 is szép volt nagyon csak én is úgy voltam, mint Bömbölő kollega, hogy csapódtam ide-oda, itt bocsánatot is kérnék mindenkitől akit esetleg otthagytam nem azért volt, mert bajom volt vele vagy untam magam, hanem annyi minden látnivaló volt,hogy mindenre és mindenkire még így se jutott idő, mint többek között a fehér M5 optika E34-re, de ami késik nem múlik és majd a következő talin megvizslatom azt az autót is, na mondjuk azért sem haragudnék meg a barátodra ha az E12-vel jönne Wink
És mégegyszer köszi neked is és a többi szervezőnek na meg mindenkinek aki eljött ezt a találkozót nagyon jó volt örülök, hogy megismertelek titeket.
Gisti: Igyekszek, tudod az összecsukható zuhanykabin ott lapul a csomagtartóban Cheesy
rnie: de hazafele gondolom nem 15 perc volt az alagútig már ahogy az elindulásodat néztem csak abból gondolom Smiley
Én egyedül a Vasárnapi talit nem támogatnám gondolok itt a családosokra na meg önző módon magamra is ha esetleg egy hosszú Szombat éjszaka után megriadok Vasárnap akkor nem biztos, hogy túl szalonképessé tudnék válni még aznap Smiley
Ja és végül, de nem utolsó sorban Szisanyinak is köszönöm a próbakört egy élmény volt húúúúú.... Smiley
Naplózva
V8 Szisandor
e21 v8 4.0

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1125



« Válasz #442 Dátum: 2007. november 10. 16:38:55 pm »

thnx..majd ha nappali fény lessz meg nemfogok össze-vissza ugrálni akkor talán jobb is lehet.
Naplózva

azert irok ekezetek nelkul mert csak ilyen a billentyuzetem van...

20-260-22-26
collins húga

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 453



« Válasz #443 Dátum: 2007. november 10. 16:42:01 pm »

thnx..majd ha nappali fény lessz meg nemfogok össze-vissza ugrálni akkor talán jobb is lehet.

a 02-esről készültek, különösen tetszenek Smiley
Naplózva
V8 Szisandor
e21 v8 4.0

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1125



« Válasz #444 Dátum: 2007. november 10. 16:51:46 pm »

thnx..majd ha nappali fény lessz meg nemfogok össze-vissza ugrálni akkor talán jobb is lehet.

a 02-esről készültek, különösen tetszenek Smiley
értem én hogy miért a kedvenced..Smiley jól összeiletek majd...!!   engem is megfogott amint láccik...
Naplózva

azert irok ekezetek nelkul mert csak ilyen a billentyuzetem van...

20-260-22-26
VA E21
Vendég
« Válasz #445 Dátum: 2007. november 10. 17:27:47 pm »

thnx..majd ha nappali fény lessz meg nemfogok össze-vissza ugrálni akkor talán jobb is lehet.
kösz Statis, hogy kiraktad..
faszák a képek SziSandor!..főleg az a 6 lámpás teccik Tongue ..jók mert nem sötétek..
« Utoljára szerkesztve: 2007. november 10. 17:29:38 pm írta Indy » Naplózva
VA E21
Vendég
« Válasz #446 Dátum: 2007. november 10. 17:41:56 pm »

a tali szervezésről alkotott véleményem majd a létrehozandó új topicba írom.

de akkor vizsgálódjunk egy kicsit, miért is lett ennek a talinak sikere?

néhányan (úgyis tudja mindenki, h kik, nem sorolom fel) kitaláltuk a MINI budapesti tali(k) megrendezését. a koncepció az volt, hogy nincs program, hanem odamegyünk egy helyre, dumálunk, és rugalmasan kezeljük a tali időpontjának hosszát. ebbe a koncepcióba az illik bele, hogy két-három hetente találkozzunk ILYEN módon.

a tali igen sikeres volt számügyileg, hiszen rengeteg nagyon szép cápa jött el, és a hideg ellenére egész sokáig maradtunk.

viszont a "legyen havonta, megunjuk egymást stb" színvonalú hozzászólások nekem éppen ezért furcsák. a kis talikra úgysem jönnek el sokan, a társaság részben cserélődik is, hiszen nem ér rá "mindig", "mindenki".

arra ott vannak a nagytalik, hiszen előre tudja mindenki, tud szervezni, stb. (ugyan egy ilyenen voltam, de a bicskeit nehéz lesz felülmúlni!)


akinek probléma a néhány hetenkénti tali, az szerintem ne azt mondja, hogy találkozzunk -mondjuk- két havonta, mert vannak olyanok, akiknek jó ez a sűrűbb. az az illető eljön ritkábban, de ez így normális azt gondolom.



erről Feri akkor léci indíts egy témát, vitatkozni -nem veszekedni- szerintem ott lehetne megfelelő formában.


addig: következő tali idejét, és helyszínét kezdjük el megbeszélni!

tömören röviden..bár már indítottam ez ügyben egy topikot /ami belett ide olvasztva, de mind1/..szerintem sincs semmi gond a sűrűbb talikkal.. aki akar ,és számít neki ..eljön. De ezt Collins már kifejtette. ...és többet nem is szólnék bele..havonta egy szombat v. vasárnap.
Az ,hogy meg ennyien eljöttek..szerintem úgy kéne felfogni ,hogy igen is van rá igény és nem azon kéne "fáradozni", hogy "nelegyen" ennyi minitali. Erre meg mit mondjak, hogy a nagytalin x -en és a kistalin is x-en voltak ? Smiley ..talán épp a spontanitása volt a varázsa és ,hogy a fórumózók kiváncsiak egymásra és a kocsikra + az újabb élményekre.
Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #447 Dátum: 2007. november 10. 18:03:08 pm »


tömören röviden..bár már indítottam ez ügyben egy topikot /ami belett ide olvasztva, de mind1/..szerintem sincs semmi gond a sűrűbb talikkal.. aki akar ,és számít neki ..eljön. De ezt Collins már kifejtette. ...és többet nem is szólnék bele..havonta egy szombat v. vasárnap.
Az ,hogy meg ennyien eljöttek..szerintem úgy kéne felfogni ,hogy igen is van rá igény és nem azon kéne "fáradozni", hogy "nelegyen" ennyi minitali. Erre meg mit mondjak, hogy a nagytalin x -en és a kistalin is x-en voltak ? Smiley ..talán épp a spontanitása volt a varázsa és ,hogy a fórumózók kiváncsiak egymásra és a kocsikra + az újabb élményekre.

Magyarul fogalmazva senki nem akar már jól szervezett nagytalikat. Csak nem értem, hogy miért ilyen későn, pont most, így kell ennek kiderülni. Megspóróltatok volna ezzel az információval 2 évet és rengeteg pénzt a nagy talik szervezőinek, ha már 2005-ben nyilvánvalóan közlitek az igényeket, és a 2003-2004-es Lurdys talikon meg nem mondjátok azt, hogy elegetek van az egy helyben állós talikból Smiley

Úgy is fogalmaznám, hogy budapesti minitali sikeressége után ha bárki is nagytali szervezésbe fog, az hülye Cheesy
« Utoljára szerkesztve: 2007. november 10. 18:08:31 pm írta stasis » Naplózva
fblacka

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


ejtsd: efbélacka


« Válasz #448 Dátum: 2007. november 10. 18:10:02 pm »


tömören röviden..bár már indítottam ez ügyben egy topikot /ami belett ide olvasztva, de mind1/..szerintem sincs semmi gond a sűrűbb talikkal.. aki akar ,és számít neki ..eljön. De ezt Collins már kifejtette. ...és többet nem is szólnék bele..havonta egy szombat v. vasárnap.
Az ,hogy meg ennyien eljöttek..szerintem úgy kéne felfogni ,hogy igen is van rá igény és nem azon kéne "fáradozni", hogy "nelegyen" ennyi minitali. Erre meg mit mondjak, hogy a nagytalin x -en és a kistalin is x-en voltak ? Smiley ..talán épp a spontanitása volt a varázsa és ,hogy a fórumózók kiváncsiak egymásra és a kocsikra + az újabb élményekre.

Magyarul fogalmazva senki nem akar már jól szervezett nagytalikat. Csak nem értem, hogy miért ilyen későn, pont most, így kell ennek kiderülni. Megspóróltatok volna ezzel az információval 2 évet és rengeteg pénzt a nagy talik szervezőinek, ha már 2005-ben nyilvánvalóan közlitek az igényeket, és a 2003-2004-es Lurdys talikon meg nem mondjátok azt, hogy elegetek van az egy helyben állós talikból Smiley

Úgy is fogalmaznám, hogy budapesti minitali sikeressége után ha bárki is nagytali szervezésbe fog, az hülye Cheesy

ááá Sad ... tökéletesen félreérted szerintem.
Naplózva

collins
+8 év az autóm javára.
Administrator
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7123


18i 82/11 B6 81/11


« Válasz #449 Dátum: 2007. november 10. 18:11:11 pm »

Feri ez így nem igaz!! Én is írtam, és még valaki más is, hogy pl. a bicskei az szuper volt!
De tali és tali között tényleg nagy különbség van! Ha évente lesz két-három nagy tali, ami egyrészt egésznapos, másrész vannak programok, akkor szerintem a kis taliknak is van helyük a naptárban rendszeresen.
Naplózva

"It is like an aircraft. If you replace parts and keep it up, it will go on forever."
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 ... 97   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2011, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!