CápaBMW fórum
2024. március 29. 07:21:38 am *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 ... 97   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Budapesti standard találkozók  (Megtekintve 1383174 alkalommal)
stasis
Vendég
« Válasz #480 Dátum: 2007. november 10. 20:13:37 pm »

Indy:

Senki nem kritizálja azt a tény, hogy ennyiren összejöttünk. Csupán hangosan levontuk a tanulságokat mi nagy öregek, hogy ha ennyi "munkával" ilyen talit lehet csinálni, akkor mi nem fogunk hülyét csinálni magunkból, tehát nem akarunk nagy talikat csinálni.

Inkább eljövünk azokra a "minitalikra", ahol másfélszer több autó jön el, mint a nagytalikra Smiley És élvezzük azt, hogy végre nem nekünk kell dolgozni egy találkozó szervezésével.

Én meg lennék lepődve - tudva hogy mennyi pénzt, és időt, és jópár személyes találkozót, útbejárást, és szervezést tettünk be a közösbe - hogyha ezek után Bömbölő vagy Boge rohanna oda hozzád, hogy "igen, megint szeretnék 2 hónap szenvedéssel kevés autót talit csinálni" Smiley

Ellenben szivesen látnánk, hogy a budapesti tali szervezési csoportja összehozzon Budapesttől távol egy nagytalit.
« Utoljára szerkesztve: 2007. november 10. 20:16:58 pm írta stasis » Naplózva
TurbóDénes
Vendég
« Válasz #481 Dátum: 2007. november 10. 20:16:08 pm »

A Végén még kiderül hogy kib@..ásból nem jelentünk meg a nagytalikon. Cheesy
Naplózva
VA E21
Vendég
« Válasz #482 Dátum: 2007. november 10. 20:16:46 pm »

Indy:

Senki nem kritizálja azt a tény, hogy ennyiren összejöttünk. Csupán hangosan levontuk a tanulságokat mi nagy öregek, hogy ha ennyi "munkával" ilyen talit lehet csinálni, akkor mi nem fogunk hülyét csinálni magunkból, tehát nem akarunk nagy talikat csinálni.

Inkább eljövünk azokra a "minitalikra", ahol másfélszer több autó jön el, mint a nagytalikra Smiley És élvezzük azt, hogy végre nem nekünk kell dolgozni egy találkozó szervezésével.

Én meg lennék lepődve - tudva hogy mennyi pénzt, és időt, és jópár személyes találkozót, útbejárást, és szervezést tettünk be a közösbe - hogyha ezek után Bömbölő vagy Boge rohanna oda hozzád, hogy "igen, megint szeretnék 2 hónap szenvedéssel kevés autót talit csinálni" Smiley

mit mondjak? szeretettel várunk ? Smiley
Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #483 Dátum: 2007. november 10. 20:17:42 pm »

A Végén még kiderül hogy kib@..ásból nem jelentünk meg a nagytalikon. Cheesy

Nem, ilyet nem mondtam. Ez most nem elszámoltatás, ne tessék félreérteni, csak beszélgetünk a történtekről.
Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #484 Dátum: 2007. november 10. 20:23:33 pm »


mit mondjak? szeretettel várunk ? Smiley

Bárcsak látnám már Smiley Minimális kritériumok:

- Budapesttől legalább 70 kilométtere
- összességében minimum 120 kilométeres autós túrázással
- max 1500 forintos éttermi kajával, közel a rendezvényhez
- öreg tali szervezőktől segítsége nem igényelhető
- veterán felújító műhely látogatás
- lezárt, rendőrség által biztosított parkoló
- minimum kettő autós verseny
- gyerekprogramok
- kvízjátékok
- értékes, összeségében minimum 40 ezer forintnyí díj
- megfelelő minőségü videófelvétel
- hangosítás és zene az egész tali alatt
- részletes, fotókkal dokumentált programfüzet
- szép helyek, ahol jól lehet fotózni

Ettől a szinttől szeretnék magasabb szintet látni, tehát olcsóbb és jobb éttermi kaja, minőségibb programok, drágább nyeremények, 0 belépő, stb. És ha majd rájössz, hogy 2-3 hónapos szervezés után eljön a talira 15 ember, amikor a budapesti talikon nagyjából egyidőben, 2008-ban lesz 40-50 bmw, akkor érdemes lesz elgondolkodni, hogy megérte-e Smiley

« Utoljára szerkesztve: 2007. november 10. 20:25:11 pm írta stasis » Naplózva
steffe

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2566



« Válasz #485 Dátum: 2007. november 10. 20:24:56 pm »

Én most szólok hozzá először és utoljára a témához!!!

Nem tudom emlékeztek-e egyántalán arra,hogy hányan voltak az 1.Salgótalin??
Pénteken 5 autó és jött még zombaton 1.!!(ha jól emlékszem)
Bálint le is volt törve egy kicsit,DE utána volt még 2!!Nem állt meg,hogy héé,ide csak ennyien jöttök máshova meg sokan!!!
Pedig az első talit májusban kezdte hirdetni!!
Nekem eddig az volt a legjobb talim!!Családias volt a hangulat,és akik ott voltak nagyon jó barátaimmá váltak!!!
Jó volt a többi tali is amit más szervezett,de leszólásként mondtam!!!
Ha klubbot akarunk,kel a nagytali!!Ha meg csak minitali lesz,akkor meg szünjön meg a klubpénz,mert mire adjunk ki pénzt!!!!

Na mindegy!Én örültem mindenkinek!!!Lütyönek is!! smiley
Én ha időm engedi,akkor mindegyik talákozon részt fogok venni,legyen az Pécsen vagy kecskeméten,vagy bárhol!!Csak legyen már végre kész a kocsim!!! grin
Naplózva

steffe
Graf Spee
S.T.A.L.K.E.R.

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1558


06202342414


« Válasz #486 Dátum: 2007. november 10. 20:26:04 pm »


mit mondjak? szeretettel várunk ? Smiley

Bárcsak látnám már Smiley Minimális kritériumok:

- Budapesttől legalább 70 kilométtere
- összességében minimum 120 kilométeres autós túrázással
- max 1500 forintos éttermi kajával, közel a rendezvényhez
- öreg tali szervezőktől segítsége nem igényelhető
- veterán felújító műhely látogatás
- lezárt, rendőrség által biztosított parkoló
- minimum kettő autós verseny
- gyerekprogramok
- kvízjátékok
- értékes, összeségében minimum 40 ezer forintnyí díj
- megfelelő minőségü videófelvétel
- hangosítás és zene az egész tali alatt
- részletes, fotókkal dokumentált programfüzet
- szép helyek, ahol jól lehet fotózni

Ettől a szinttől szeretnék magasabb szintet látni, tehát olcsóbb és jobb éttermi kaja, minőségibb programok, drágább nyeremények, 0 belépő, stb. És ha majd rájössz, hogy 2-3 hónapos szervezés után eljön a talira 15 ember, amikor a budapesti talikon nagyjából egyidőben, 2008-ban lesz 40-50 bmw, akkor érdemes lesz elgondolkodni, hogy megérte-e Smiley



Egyetértek.  Az igaz hogy lehet jó talit csinálni akkor is ha kevesebben jövünk el. De ez ilyen tényleg erős megszervezés kell hozzá meg pénz is nem kevés. Azt azért tényleg olyan helyen kell tartani ahová sokan eljönnek.
« Utoljára szerkesztve: 2007. november 10. 20:29:26 pm írta Graf Spee » Naplózva
TurbóDénes
Vendég
« Válasz #487 Dátum: 2007. november 10. 20:27:23 pm »

A Végén még kiderül hogy kib@..ásból nem jelentünk meg a nagytalikon. Cheesy

Nem, ilyet nem mondtam. Ez most nem elszámoltatás, ne tessék félreérteni, csak beszélgetünk a történtekről.

Hát ezt reméltem is.

De egy biztos.
Tegnaptól változott az életem,remélem rohamosan fog javulni,nemcsak a kedélyállapotom. Cheesy
Jövőre szeretnék végre eljutni néhány nagyobb találkozóra,látni szeretném a régi arcokat és megismerni pár (Mit pár?Sok!) új arcot és arcné-t. Cheesy

Mindezekel együtt elismerésem azoknak akik szerveznek Találkozókat,és belefektetik pénzük,energiájuk,idejük nagyrészét.
Másrészt megértem Stasisné hallgatását is. Cheesy Cheesy
Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #488 Dátum: 2007. november 10. 20:27:54 pm »


Ha klubbot akarunk,kel a nagytali!!Ha meg csak minitali lesz,akkor meg szünjön meg a klubpénz,mert mire adjunk ki pénzt!!!!


Ahogy halaunk arra felé, hogy nem kell nagytali (vagy kell, de senki nem lesz olyan hülye, hogy megszervezi), nem kell klub, nem kell weboldal,  nem kell fórum, és nem kell semmi, innentől fogva természetesen meg fog szünni a klubkassza is, és meg fog szünni az is, hogy támogatást fogunk kérni ezen tevékenységek finanszírozására.
Naplózva
VA E21
Vendég
« Válasz #489 Dátum: 2007. november 10. 20:29:15 pm »


mit mondjak? szeretettel várunk ? Smiley

Bárcsak látnám már Smiley Minimális kritériumok:

- Budapesttől legalább 70 kilométtere
- összességében minimum 120 kilométeres autós túrázással
- max 1500 forintos éttermi kajával, közel a rendezvényhez
- öreg tali szervezőktől segítsége nem igényelhető
- veterán felújító műhely látogatás
- lezárt, rendőrség által biztosított parkoló
- minimum kettő autós verseny
- gyerekprogramok
- kvízjátékok
- értékes, összeségében minimum 40 ezer forintnyí díj
- megfelelő minőségü videófelvétel
- hangosítás és zene az egész tali alatt
- részletes, fotókkal dokumentált programfüzet
- szép helyek, ahol jól lehet fotózni

Ettől a szinttől szeretnék magasabb szintet látni, tehát olcsóbb és jobb éttermi kaja, minőségibb programok, drágább nyeremények, 0 belépő, stb. És ha majd rájössz, hogy 2-3 hónapos szervezés után eljön a talira 15 ember, amikor a budapesti talikon nagyjából egyidőben, 2008-ban lesz 40-50 bmw, akkor érdemes lesz elgondolkodni, hogy megérte-e Smiley



Egyetértek.

Félreértés ne essék újra..  
én a Camponai taliról beszélek /és oda invitáltalak/ és egy szóval nem mondtam, hogy összeakarok rántani egy nagytali szervező brigádot.. amit mondtam, hogy levegyem a válladról a terhet, hogy szívesen beszállok a szervezésbe.

Én ezt mondtam.. és nem azt amit ti állítotok!  
..és eddig is aláírtam, h. nem egyszerű egy tali szervezése.
de vissza is lehet olvasni Smiley  
Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #490 Dátum: 2007. november 10. 20:29:56 pm »


... és belefektetik pénzük,energiájuk,idejük nagyrészét.

Na ez fog megszünni, éljenek a 0 szervezéses, spontán, alkatrészbizniszelős talik Smiley

Naplózva
VA E21
Vendég
« Válasz #491 Dátum: 2007. november 10. 20:30:55 pm »

Én most szólok hozzá először és utoljára a témához!!!

Nem tudom emlékeztek-e egyántalán arra,hogy hányan voltak az 1.Salgótalin??
Pénteken 5 autó és jött még zombaton 1.!!(ha jól emlékszem)
Bálint le is volt törve egy kicsit,DE utána volt még 2!!Nem állt meg,hogy héé,ide csak ennyien jöttök máshova meg sokan!!!
Pedig az első talit májusban kezdte hirdetni!!
Nekem eddig az volt a legjobb talim!!Családias volt a hangulat,és akik ott voltak nagyon jó barátaimmá váltak!!!
Jó volt a többi tali is amit más szervezett,de leszólásként mondtam!!!
Ha klubbot akarunk,kel a nagytali!!Ha meg csak minitali lesz,akkor meg szünjön meg a klubpénz,mert mire adjunk ki pénzt!!!!

Na mindegy!Én örültem mindenkinek!!!Lütyönek is!! smiley
Én ha időm engedi,akkor mindegyik talákozon részt fogok venni,legyen az Pécsen vagy kecskeméten,vagy bárhol!!Csak legyen már végre kész a kocsim!!! grin

így legyen Cheesy
Naplózva
TurbóDénes
Vendég
« Válasz #492 Dátum: 2007. november 10. 20:32:10 pm »

Uccsó hsz-om. Smiley

"B@zzeg,egy cserebogár összedönti Jerico falait!!"
Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #493 Dátum: 2007. november 10. 20:32:35 pm »

Uccsó hsz-om. Smiley

"B@zzeg,egy cserebogár összedönti Jerico falait!!"
He ?
Naplózva
Gisti
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4231



« Válasz #494 Dátum: 2007. november 10. 20:33:16 pm »

Sziasztok!
A képek láttán nagyon jó kis tali lehetett!
Sajnálom hogy nem lehettem ott,de a következőre megyek még ha offal is,mert még elég sok idő míg a cápi elkészül!

Nálam elfértél volna, de tudod néma gyereknek az annya veri a f....  Smiley
Fiat.... Smiley
Erre gondoltam én is ; Smiley Cheesy

Egyébként majd elfelejtettem, köszi a csatit, meg mindent. Látom minden baj nélkül hazaértetek.
A Balaton hogy került a képbe?
M7 Lelléig-Kaposvár-Pécs Smiley
Naplózva

+36/70/77-97-815
E23 745i 
E39 525d touring
E46 320 Ci
Triumph Herald 13/60
Yamaha Fj 1200
VA E21
Vendég
« Válasz #495 Dátum: 2007. november 10. 20:33:28 pm »


... és belefektetik pénzük,energiájuk,idejük nagyrészét.

Na ez fog megszünni, éljenek a 0 szervezéses, spontán, alkatrészbizniszelős talik Smiley



Bomlasztás a köbön ..sa la la la la la la
Naplózva
VA E21
Vendég
« Válasz #496 Dátum: 2007. november 10. 20:34:20 pm »

Uccsó hsz-om. Smiley

"B@zzeg,egy cserebogár összedönti Jerico falait!!"

Cheesy
Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #497 Dátum: 2007. november 10. 20:34:42 pm »


... és belefektetik pénzük,energiájuk,idejük nagyrészét.

Na ez fog megszünni, éljenek a 0 szervezéses, spontán, alkatrészbizniszelős talik Smiley



Bomlasztás a köbön ..sa la la la la la la

Több pénzünk és időnk marad, és még hülyék se leszünk, sa lal-la la-la Smiley
Naplózva
Ehuszonegy
Vendég
« Válasz #498 Dátum: 2007. november 10. 20:35:02 pm »

  Most mi ez a depresszió???

  Igen. Az a helyzet, hogy az emberek könnyebben szakítanak időt egy párórás programra a közelben , mint kétnaposra a távolban. Ez van .

  Viszont a tegnapi találkát NEM lehet összehasonlítani egy nagytalival. Jó volt a tegnap, lehetett dumcsizni, sokan voltunk. Viszont, ha lehet választani, akkor pl. egy Boge-féle tali ezerszer jobb. Kempingszék, sör, finom kaja, napsütés, kutya, örjöngő szomszéd. Soroljam még? Sokkal több élményt nyújt egy nagytali. És ezért (természetesen) több szervezést is igényel.

  Az egyik bélszín, a másik csirkecomb.
Naplózva
VA E21
Vendég
« Válasz #499 Dátum: 2007. november 10. 20:37:17 pm »


... és belefektetik pénzük,energiájuk,idejük nagyrészét.

Na ez fog megszünni, éljenek a 0 szervezéses, spontán, alkatrészbizniszelős talik Smiley



Bomlasztás a köbön ..sa la la la la la la

Több pénzünk és időnk marad, és még hülyék se leszünk, sa lal-la la-la Smiley

Legyen így ,mert TE így akarod és fogd rá a nyuszira..
Naplózva
VA E21
Vendég
« Válasz #500 Dátum: 2007. november 10. 20:38:31 pm »

 Most mi ez a depresszió???

  Igen. Az a helyzet, hogy az emberek könnyebben szakítanak időt egy párórás programra a közelben , mint kétnaposra a távolban. Ez van .

  Viszont a tegnapi találkát NEM lehet összehasonlítani egy nagytalival. Jó volt a tegnap, lehetett dumcsizni, sokan voltunk. Viszont, ha lehet választani, akkor pl. egy Boge-féle tali ezerszer jobb. Kempingszék, sör, finom kaja, napsütés, kutya, örjöngő szomszéd. Soroljam még? Sokkal több élményt nyújt egy nagytali. És ezért (természetesen) több szervezést is igényel.

  Az egyik bélszín, a másik csirkecomb.

Még hány érv kell Statis? Cheesy
Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #501 Dátum: 2007. november 10. 20:39:03 pm »

 Most mi ez a depresszió???

  Igen. Az a helyzet, hogy az emberek könnyebben szakítanak időt egy párórás programra a közelben , mint kétnaposra a távolban. Ez van .

  Viszont a tegnapi találkát NEM lehet összehasonlítani egy nagytalival. Jó volt a tegnap, lehetett dumcsizni, sokan voltunk. Viszont, ha lehet választani, akkor pl. egy Boge-féle tali ezerszer jobb. Kempingszék, sör, finom kaja, napsütés, kutya, örjöngő szomszéd. Soroljam még? Sokkal több élményt nyújt egy nagytali. És ezért (természetesen) több szervezést is igényel.

  Az egyik bélszín, a másik csirkecomb.

Hát, most ezzel óhatalnalul elmegyünk annak a topiknak az irányába, amit létre akartam hozni, de aztán nem hoztam létre Smiley És milyen jól tettem, de milyen jól Smiley Na de mindegy.

Bence, ha te látnád, hogy 0 szervezéssel 35 autó és kb. 50 ember eljön egy talira, akkor te szerveznél olyan talit, amire eljön 7 autó és kb. 10 ember ?

Másik: milyen talit szerveznél, ha Agyas 4 emberes talijára az emberek 100% azt mondja, hogy jaj de jó volt, a bicskei talira azt mondják, hogy jaj de jó volt, és a budapesti talira is azt mondják, hogy jaj de jó volt ? Smiley
Naplózva
Begi
Vendég
« Válasz #502 Dátum: 2007. november 10. 20:39:08 pm »

  Most mi ez a depresszió???

  Igen. Az a helyzet, hogy az emberek könnyebben szakítanak időt egy párórás programra a közelben , mint kétnaposra a távolban. Ez van .

  Viszont a tegnapi találkát NEM lehet összehasonlítani egy nagytalival. Jó volt a tegnap, lehetett dumcsizni, sokan voltunk. Viszont, ha lehet választani, akkor pl. egy Boge-féle tali ezerszer jobb. Kempingszék, sör, finom kaja, napsütés, kutya, örjöngő szomszéd. Soroljam még? Sokkal több élményt nyújt egy nagytali. És ezért (természetesen) több szervezést is igényel.

  Az egyik bélszín, a másik csirkecomb.

És itt hangzott el a fórum történetének legnevetségesebb flémjének megoldása. NEM ÖSSZEVETHETŐ a két típus. Ennyi. Egy csajt a melóhelyről megfűzni és elvinni ide-oda, táncikálni meg minden, majd este megdöngetni tök más, mint felugrani egy régi "jó ismerőshöz" és 40 perc alatt alávágni. Na, vulgárisan ennyi bazzz....
Naplózva
Gisti
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4231



« Válasz #503 Dátum: 2007. november 10. 20:43:14 pm »

JÓL VAGYTOK Huh Huh Huh
Naplózva

+36/70/77-97-815
E23 745i 
E39 525d touring
E46 320 Ci
Triumph Herald 13/60
Yamaha Fj 1200
TurbóDénes
Vendég
« Válasz #504 Dátum: 2007. november 10. 20:46:19 pm »


... és belefektetik pénzük,energiájuk,idejük nagyrészét.

Na ez fog megszünni, éljenek a 0 szervezéses, spontán, alkatrészbizniszelős talik Smiley



Bomlasztás a köbön ..sa la la la la -2 db la

Több pénzünk és időnk marad, és még hülyék se leszünk, sa lal-la la-la +1db la  Smiley

Kicsit javítottam srácok.
Így adja ki a korhű,és kotta szerinti rendes taktust. Smiley Wink

Naplózva
VA E21
Vendég
« Válasz #505 Dátum: 2007. november 10. 20:47:27 pm »


... és belefektetik pénzük,energiájuk,idejük nagyrészét.

Na ez fog megszünni, éljenek a 0 szervezéses, spontán, alkatrészbizniszelős talik Smiley



Bomlasztás a köbön ..sa la la la la -2 db la

Több pénzünk és időnk marad, és még hülyék se leszünk, sa lal-la la-la +1db la  Smiley

Kicsit javítottam srácok.
Így adja ki a korhű,és kotta szerinti rendes taktust. Smiley Wink



köszi ..télleg ..én is jártam ám szolfésra v. mire Cheesy
Naplózva
Mike
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4841


Csokihabanero :D


« Válasz #506 Dátum: 2007. november 10. 20:48:10 pm »


Bárcsak látnám már Smiley Minimális kritériumok:

- Budapesttől legalább 70 kilométtere
- összességében minimum 120 kilométeres autós túrázással
- max 1500 forintos éttermi kajával, közel a rendezvényhez
- öreg tali szervezőktől segítsége nem igényelhető
- veterán felújító műhely látogatás
- lezárt, rendőrség által biztosított parkoló
- minimum kettő autós verseny
- gyerekprogramok
- kvízjátékok
- értékes, összeségében minimum 40 ezer forintnyí díj
- megfelelő minőségü videófelvétel
- hangosítás és zene az egész tali alatt
- részletes, fotókkal dokumentált programfüzet
- szép helyek, ahol jól lehet fotózni

Ettől a szinttől szeretnék magasabb szintet látni, tehát olcsóbb és jobb éttermi kaja, minőségibb programok, drágább nyeremények, 0 belépő, stb. És ha majd rájössz, hogy 2-3 hónapos szervezés után eljön a talira 15 ember, amikor a budapesti talikon nagyjából egyidőben, 2008-ban lesz 40-50 bmw, akkor érdemes lesz elgondolkodni, hogy megérte-e Smiley


Te összetéveszted a minőséget a mennyiséggel. Nem attól jó egy tali, hogy sokan vannak, hanem attól, hogy mindenki úgy jön haza, hogy ez rohadt jó volt. Mint látjuk jelen esetben nem jött mindenki haza kaján vigyorral, Te pl nem. Beginek van igaza, a 2 nem ugyanaz.

Mellesleg ...... már leírtam korábban, de most is megteszem. Én ilyen talira nem vágyom. Ha ilyenre vágynék mehetnék Sopronba, nem teszem.

Megkérdezted egyáltalán, hogy van-e igény ilyenekre vagy megint saját ötlet átboxolása a betonfalon dolgot játszuk?
Naplózva

Főmordor.
stasis
Vendég
« Válasz #507 Dátum: 2007. november 10. 20:50:10 pm »


Megkérdezted egyáltalán, hogy van-e igény ilyenekre vagy megint saját ötlet átboxolása a betonfalon dolgot játszuk?


Elhangzott, hogy van igény nagytalira, csak senki nem fogja megszervezni a régiek közül Smiley
Naplózva
Ehuszonegy
Vendég
« Válasz #508 Dátum: 2007. november 10. 20:50:19 pm »

 Most mi ez a depresszió???

  Igen. Az a helyzet, hogy az emberek könnyebben szakítanak időt egy párórás programra a közelben , mint kétnaposra a távolban. Ez van .

  Viszont a tegnapi találkát NEM lehet összehasonlítani egy nagytalival. Jó volt a tegnap, lehetett dumcsizni, sokan voltunk. Viszont, ha lehet választani, akkor pl. egy Boge-féle tali ezerszer jobb. Kempingszék, sör, finom kaja, napsütés, kutya, örjöngő szomszéd. Soroljam még? Sokkal több élményt nyújt egy nagytali. És ezért (természetesen) több szervezést is igényel.

  Az egyik bélszín, a másik csirkecomb.

Hát, most ezzel óhatalnalul elmegyünk annak a topiknak az irányába, amit létre akartam hozni, de aztán nem hoztam létre Smiley És milyen jól tettem, de milyen jól Smiley Na de mindegy.

Bence, ha te látnád, hogy 0 szervezéssel 35 autó és kb. 50 ember eljön egy talira, akkor te szerveznél olyan talit, amire eljön 7 autó és kb. 10 ember ?

Másik: milyen talit szerveznél, ha Agyas 4 emberes talijára az emberek 100% azt mondja, hogy jaj de jó volt, a bicskei talira azt mondják, hogy jaj de jó volt, és a budapesti talira is azt mondják, hogy jaj de jó volt ? Smiley


  Az, hogy ennyi ember/autó összejött, annak örülni kell. Nem biztos, hogy legközelebb is ennyien ráérnek. Ha igen akkor öröm és boldogság. Ha az emberek szívesen jönnek kistalira, megkedvelik egymást, akkor majd igénylik a hosszabb közös bulizást is.


 Én nem szervezek nagytait, mert én erre képtelen vagyok. Ha kell segítek benne, de én nem fogok összehozni nagytalit. Viszont, szívesen megyek el rájuk akkor is, ha 5000 akkor is ha 10000 akkor is ha 20000 lesz az ára. Ugyanakkor fontos lenne, hogy ne legyen sok nagytali. Évente max. kettő lenne ideális, olyan időpontban, mikor az emberek nem síelnek/nyaralnak.

  Értsd már meg, néha jó egy hamburgert bekapni a mekiben a haverokkal, de a gyertyafényes vacsorával a csajoddal nem lehet összehasonlítani. Milyen példát hozzak még, hogy megértsd?
« Utoljára szerkesztve: 2007. november 10. 20:56:31 pm írta Ehuszonegy » Naplózva
TurbóDénes
Vendég
« Válasz #509 Dátum: 2007. november 10. 20:51:18 pm »


... és belefektetik pénzük,energiájuk,idejük nagyrészét.

Na ez fog megszünni, éljenek a 0 szervezéses, spontán, alkatrészbizniszelős talik Smiley



Bomlasztás a köbön ..sa la la la la -2 db la

Több pénzünk és időnk marad, és még hülyék se leszünk, sa lal-la la-la +1db la  Smiley

Kicsit javítottam srácok.
Így adja ki a korhű,és kotta szerinti rendes taktust. Smiley Wink



köszi ..télleg ..én is jártam ám szolfésra v. mire Cheesy

Smiley
Nem kukacoskodás,csak már nincs erőm meggyőző hsz-okat irogatni,gondoltam hátha valakit feldob. Cheesy

Milyen hangszeren tanultál?
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 ... 97   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2011, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!