CápaBMW fórum
2024. március 29. 07:21:07 am *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 ... 97   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Budapesti standard találkozók  (Megtekintve 1383173 alkalommal)
collins húga

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 453



« Válasz #510 Dátum: 2007. november 10. 20:55:16 pm »

  Most mi ez a depresszió???

  Igen. Az a helyzet, hogy az emberek könnyebben szakítanak időt egy párórás programra a közelben , mint kétnaposra a távolban. Ez van .

  Viszont a tegnapi találkát NEM lehet összehasonlítani egy nagytalival. Jó volt a tegnap, lehetett dumcsizni, sokan voltunk. Viszont, ha lehet választani, akkor pl. egy Boge-féle tali ezerszer jobb. Kempingszék, sör, finom kaja, napsütés, kutya, örjöngő szomszéd. Soroljam még? Sokkal több élményt nyújt egy nagytali. És ezért (természetesen) több szervezést is igényel.

  Az egyik bélszín, a másik csirkecomb.

Hát, most ezzel óhatalnalul elmegyünk annak a topiknak az irányába, amit létre akartam hozni, de aztán nem hoztam létre Smiley És milyen jól tettem, de milyen jól Smiley Na de mindegy.

Bence, ha te látnád, hogy 0 szervezéssel 35 autó és kb. 50 ember eljön egy talira, akkor te szerveznél olyan talit, amire eljön 7 autó és kb. 10 ember ?

Másik: milyen talit szerveznél, ha Agyas 4 emberes talijára az emberek 100% azt mondja, hogy jaj de jó volt, a bicskei talira azt mondják, hogy jaj de jó volt, és a budapesti talira is azt mondják, hogy jaj de jó volt ? Smiley


  Az, hogy ennyi ember/autó összejött, annak örülni kell. Nem biztos, hogy legközelebb is ennyien leszünk. Ha igen akkor öröm és boldogság. Ha az emberek szívesen jönnek kistalira, megkedvelik egymást, akkor majd igénylik a hosszabb közös bulizást is.


 Én nem szervezek nagytait, mert én erre képtelen vagyok. Ha kell segítek benne, de én nem fogok összehozni nagytalit. Viszont, szívesen megyek el rájuk akkor is, ha 5000 akkor is ha 10000 akkor is ha 20000 lesz az ára. Ugyanakkor fontos lenne, hogy ne legyen sok nagytali. Évente max. kettő lenne ideális, olyan időpontban, mikor az emberek nem síelnek/nyaralnak.

  Értsd már meg, néha jó egy hamburgert bekapni a mekiben a haverokkal, de a gyertyafényes vacsorával a csajoddal nem lehet összehasonlítani. Milyen példát hozzak még, hogy megértsd?

jók a példák srácok Cheesy Cheesy Cheesy látszik, h kitesztek magatokért... Cheesy
Naplózva
VA E21
Vendég
« Válasz #511 Dátum: 2007. november 10. 20:55:48 pm »

 Most mi ez a depresszió???

  Igen. Az a helyzet, hogy az emberek könnyebben szakítanak időt egy párórás programra a közelben , mint kétnaposra a távolban. Ez van .

  Viszont a tegnapi találkát NEM lehet összehasonlítani egy nagytalival. Jó volt a tegnap, lehetett dumcsizni, sokan voltunk. Viszont, ha lehet választani, akkor pl. egy Boge-féle tali ezerszer jobb. Kempingszék, sör, finom kaja, napsütés, kutya, örjöngő szomszéd. Soroljam még? Sokkal több élményt nyújt egy nagytali. És ezért (természetesen) több szervezést is igényel.

  Az egyik bélszín, a másik csirkecomb.

Hát, most ezzel óhatalnalul elmegyünk annak a topiknak az irányába, amit létre akartam hozni, de aztán nem hoztam létre Smiley És milyen jól tettem, de milyen jól Smiley Na de mindegy.

Bence, ha te látnád, hogy 0 szervezéssel 35 autó és kb. 50 ember eljön egy talira, akkor te szerveznél olyan talit, amire eljön 7 autó és kb. 10 ember ?

Másik: milyen talit szerveznél, ha Agyas 4 emberes talijára az emberek 100% azt mondja, hogy jaj de jó volt, a bicskei talira azt mondják, hogy jaj de jó volt, és a budapesti talira is azt mondják, hogy jaj de jó volt ? Smiley


  Az, hogy ennyi ember/autó összejött, annak örülni kell. Nem biztos, hogy legközelebb is ennyien leszünk. Ha igen akkor öröm és boldogság. Ha az emberek szívesen jönnek kistalira, megkedvelik egymást, akkor majd igénylik a hosszabb közös bulizást is.


 Én nem szervezek nagytait, mert én erre képtelen vagyok. Ha kell segítek benne, de én nem fogok összehozni nagytalit. Viszont, szívesen megyek el rájuk akkor is, ha 5000 akkor is ha 10000 akkor is ha 20000 lesz az ára. Ugyanakkor fontos lenne, hogy ne legyen sok nagytali. Évente max. kettő lenne ideális, olyan időpontban, mikor az emberek nem síelnek/nyaralnak.

  Értsd már meg, néha jó egy hamburgert bekapni a mekiben a haverokkal, de a gyertyafényes vacsorával a csajoddal nem lehet összehasonlítani. Milyen példát hozzak még, hogy megértsd?

Ennél szebben senki nem tudta volna "tálalni" Cheesy gratula
Naplózva
TurbóDénes
Vendég
« Válasz #512 Dátum: 2007. november 10. 20:57:17 pm »


jók a példák srácok Cheesy Cheesy Cheesy látszik, h kitesztek magatokért... Cheesy


Márakinek van Kinél kitennie Magáért. Sad

Panaszkodás című rovatunkat hallották...............
Naplózva
VA E21
Vendég
« Válasz #513 Dátum: 2007. november 10. 20:57:56 pm »


... és belefektetik pénzük,energiájuk,idejük nagyrészét.

Na ez fog megszünni, éljenek a 0 szervezéses, spontán, alkatrészbizniszelős talik Smiley



Bomlasztás a köbön ..sa la la la la -2 db la

Több pénzünk és időnk marad, és még hülyék se leszünk, sa lal-la la-la +1db la  Smiley

Kicsit javítottam srácok.
Így adja ki a korhű,és kotta szerinti rendes taktust. Smiley Wink



köszi ..télleg ..én is jártam ám szolfésra v. mire Cheesy

Smiley
Nem kukacoskodás,csak már nincs erőm meggyőző hsz-okat irogatni,gondoltam hátha valakit feldob. Cheesy

Milyen hangszeren tanultál?


Odáig már nem jutottam el ,mert baromira nem érdekelt ..és fél órát ha bent voltam az első órán. De jártam Cheesy
Naplózva
Gisti
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4231



« Válasz #514 Dátum: 2007. november 10. 20:58:36 pm »

Tényleg TD fiam te tegmap eltévedtél ? Smiley
Naplózva

+36/70/77-97-815
E23 745i 
E39 525d touring
E46 320 Ci
Triumph Herald 13/60
Yamaha Fj 1200
TurbóDénes
Vendég
« Válasz #515 Dátum: 2007. november 10. 21:04:38 pm »

Tényleg TD fiam te tegmap eltévedtél ? Smiley

Holmiértmikor? Roll Eyes
Naplózva
TurbóDénes
Vendég
« Válasz #516 Dátum: 2007. november 10. 21:05:54 pm »


Odáig már nem jutottam el ,mert baromira nem érdekelt ..és fél órát ha bent voltam az első órán. De jártam Cheesy


Dob,Citera,Trombita,......... grin

De már leszoktam róluk Én is régen. Wink
Naplózva
Gisti
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4231



« Válasz #517 Dátum: 2007. november 10. 21:07:58 pm »

Tényleg TD fiam te tegmap eltévedtél ? Smiley

Holmiértmikor? Roll Eyes
Mert tegnap volt a nagyfaluban egy sokak számára hatalmas vitát kreáló tali amin én is ott voltam 200Km-ről és k@va jól éreztem magam. De téged nem láttalak vagy csak a szemem egyre pocsékabb Huh smiley
Naplózva

+36/70/77-97-815
E23 745i 
E39 525d touring
E46 320 Ci
Triumph Herald 13/60
Yamaha Fj 1200
TurbóDénes
Vendég
« Válasz #518 Dátum: 2007. november 10. 21:11:55 pm »

Tényleg TD fiam te tegmap eltévedtél ? Smiley

Holmiértmikor? Roll Eyes
Mert tegnap volt a nagyfaluban egy sokak számára hatalmas vitát kreáló tali amin én is ott voltam 200Km-ről és k@va jól éreztem magam. De téged nem láttalak vagy csak a szemem egyre pocsékabb Huh smiley

Édesapa.

Seműszaki,sebizti,sekavics,sesemmise. Cheesy
Sajnos az elmúlt 2 hónapban tudod mitörtént,tegnaptól változik.

A Lovam nélkül meg sehova egy tapottat sem.
De láttam hogy ott voltál. Smiley

Ha valaki szúrta a szemed,amit kétlek mert rossz,akkor mond nyugodtan. Cheesy Wink
Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #519 Dátum: 2007. november 10. 21:13:06 pm »

akkor is, ha 5000 akkor is ha 10000 akkor is ha 20000 lesz az ára. Ugyanakkor fontos lenne, hogy ne legyen sok nagytali. Évente max. kettő lenne ideális, olyan időpontban, mikor az emberek nem síelnek/nyaralnak.


Vajon lesz bárki is, aki nagytalit szervez több hónapos melóval, ha 1.5 - 2 x annyi autó jön el a 0 szervezéses talikra ?
Naplózva
Gisti
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4231



« Válasz #520 Dátum: 2007. november 10. 21:13:56 pm »

Édesapa.

Seműszaki,sebizti,sekavics,sesemmise. Cheesy
Sajnos az elmúlt 2 hónapban tudod mitörtént,tegnaptól változik.

A Lovam nélkül meg sehova egy tapottat sem.
De láttam hogy ott voltál. Smiley

Ha valaki szúrta a szemed,amit kétlek mert rossz,akkor mond nyugodtan. Cheesy Wink
[/quote]
Már milliószor mondtam, hogy a kocsimban neked mindig van hely (ha máshol nem akkor a csomiban vagy a vonóhorgon)!
Naplózva

+36/70/77-97-815
E23 745i 
E39 525d touring
E46 320 Ci
Triumph Herald 13/60
Yamaha Fj 1200
Ehuszonegy
Vendég
« Válasz #521 Dátum: 2007. november 10. 21:15:21 pm »

akkor is, ha 5000 akkor is ha 10000 akkor is ha 20000 lesz az ára. Ugyanakkor fontos lenne, hogy ne legyen sok nagytali. Évente max. kettő lenne ideális, olyan időpontban, mikor az emberek nem síelnek/nyaralnak.


Vajon lesz bárki is, aki nagytalit szervez több hónapos melóval, ha 1.5 - 2 x annyi autó jön el a 0 szervezéses talikra ?

Majd kiderül. Én bízom benne. Egy idő után az emberek, majd elkezdik pedzegetni a nagytali témát.
Naplózva
TurbóDénes
Vendég
« Válasz #522 Dátum: 2007. november 10. 21:19:07 pm »


Már milliószor mondtam, hogy a kocsimban neked mindig van hely (ha máshol nem akkor a csomiban vagy a vonóhorgon)!


Tudom. Wink
És köszönöm.
Naplózva
Gisti
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4231



« Válasz #523 Dátum: 2007. november 10. 21:20:15 pm »


Már milliószor mondtam, hogy a kocsimban neked mindig van hely (ha máshol nem akkor a csomiban vagy a vonóhorgon)!


Tudom. Wink
És köszönöm.
NE KÖSZÖND! HASZNÁLD! grin
Naplózva

+36/70/77-97-815
E23 745i 
E39 525d touring
E46 320 Ci
Triumph Herald 13/60
Yamaha Fj 1200
Boge
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3298


Ne vedd el!


« Válasz #524 Dátum: 2007. november 10. 21:35:24 pm »


Már milliószor mondtam, hogy a kocsimban neked mindig van hely (ha máshol nem akkor a csomiban vagy a vonóhorgon)!


Tudom. Wink
És köszönöm.
NE KÖSZÖND! HASZNÁLD! grin

Most ezen megsértődhetsz, de semmi értelme. Mindig volt és lesz olyan ember, aki nem azt mondja, hogy nem akartam, hanem, hogy nincs ez-az, stb....
Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #525 Dátum: 2007. november 10. 21:36:13 pm »

akkor is, ha 5000 akkor is ha 10000 akkor is ha 20000 lesz az ára. Ugyanakkor fontos lenne, hogy ne legyen sok nagytali. Évente max. kettő lenne ideális, olyan időpontban, mikor az emberek nem síelnek/nyaralnak.


Vajon lesz bárki is, aki nagytalit szervez több hónapos melóval, ha 1.5 - 2 x annyi autó jön el a 0 szervezéses talikra ?

Majd kiderül. Én bízom benne. Egy idő után az emberek, majd elkezdik pedzegetni a nagytali témát.

Pedzegetni vagy megszervezni két külön dolog. Én is pedzegethetem, hogy vegyenek nekem két családi házat, mégse vesz senki Smiley
Naplózva
TurbóDénes
Vendég
« Válasz #526 Dátum: 2007. november 10. 21:38:00 pm »


Már milliószor mondtam, hogy a kocsimban neked mindig van hely (ha máshol nem akkor a csomiban vagy a vonóhorgon)!


Tudom. Wink
És köszönöm.
NE KÖSZÖND! HASZNÁLD! grin

Most ezen megsértődhetsz, de semmi értelme. Mindig volt és lesz olyan ember, aki nem azt mondja, hogy nem akartam, hanem, hogy nincs ez-az, stb....

Aham.

Hát hallod,ha arra akartál evvel célozni Bálint hogy nem is akartam,akkor majd ezek után így teszek.
Naplózva
Boge
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3298


Ne vedd el!


« Válasz #527 Dátum: 2007. november 10. 21:38:17 pm »


Megkérdezted egyáltalán, hogy van-e igény ilyenekre vagy megint saját ötlet átboxolása a betonfalon dolgot játszuk?


Elhangzott, hogy van igény nagytalira, csak senki nem fogja megszervezni a régiek közül Smiley

Hát lehet hogy meglepő, de én meg fogom szervezni!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ha 3 ember jön el akkor is. Legfeljebb nem nagytali lesz a neve....de a 4., ami magáért beszél!
És eddig sem kellett, ezek után sem fog kellenei hozzá klubpénz.
Naplózva
Boge
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3298


Ne vedd el!


« Válasz #528 Dátum: 2007. november 10. 21:41:22 pm »


Már milliószor mondtam, hogy a kocsimban neked mindig van hely (ha máshol nem akkor a csomiban vagy a vonóhorgon)!


Tudom. Wink
És köszönöm.
NE KÖSZÖND! HASZNÁLD! grin

Most ezen megsértődhetsz, de semmi értelme. Mindig volt és lesz olyan ember, aki nem azt mondja, hogy nem akartam, hanem, hogy nincs ez-az, stb....

Aham.

Hát hallod,ha arra akartál evvel célozni Bálint hogy nem is akartam,akkor majd ezek után így teszek.

Ha tudsz rá értelmes magyarázatot adni, akkor hallgatom:

mert van aki elhoz, szóval 1 fillérbe sem kerül és kocsi sem kell hozzá. Én mindig szívesen vittem el bárkit. És én már 3 tali után sokszor hallottam (ugyan azoktól) hogy most nem tudtam elmenni, úgy hogy 3-an mondták nekik, hogy elviszik Őket. Én legalább megmondtam, hogy miért: nem akartam péntek délután a dugóban oda és vissza 6 órát autózni. Lehet hogy hiba volt, mert sokan összejöttek, de én így döntöttem.
Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #529 Dátum: 2007. november 10. 21:41:36 pm »


Megkérdezted egyáltalán, hogy van-e igény ilyenekre vagy megint saját ötlet átboxolása a betonfalon dolgot játszuk?


Elhangzott, hogy van igény nagytalira, csak senki nem fogja megszervezni a régiek közül Smiley

Hát lehet hogy meglepő, de én meg fogom szervezni!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ha 3 ember jön el akkor is. Legfeljebb nem nagytali lesz a neve....de a 4., ami magáért beszél!
És eddig sem kellett, ezek után sem fog kellenei hozzá klubpénz.

És az őszi és tavaszi találkozókkal mi lesz ? Smiley
Naplózva
TurbóDénes
Vendég
« Válasz #530 Dátum: 2007. november 10. 21:47:00 pm »


Már milliószor mondtam, hogy a kocsimban neked mindig van hely (ha máshol nem akkor a csomiban vagy a vonóhorgon)!


Tudom. Wink
És köszönöm.
NE KÖSZÖND! HASZNÁLD! grin

Most ezen megsértődhetsz, de semmi értelme. Mindig volt és lesz olyan ember, aki nem azt mondja, hogy nem akartam, hanem, hogy nincs ez-az, stb....

Aham.

Hát hallod,ha arra akartál evvel célozni Bálint hogy nem is akartam,akkor majd ezek után így teszek.

Ha tudsz rá értelmes magyarázatot adni, akkor hallgatom:

mert van aki elhoz, szóval 1 fillérbe sem kerül és kocsi sem kell hozzá. Én mindig szívesen vittem el bárkit. És én már 3 tali után sokszor hallottam (ugyan azoktól) hogy most nem tudtam elmenni, úgy hogy 3-an mondták nekik, hogy elviszik Őket. Én legalább megmondtam, hogy miért: nem akartam péntek délután a dugóban oda és vissza 6 órát autózni. Lehet hogy hiba volt, mert sokan összejöttek, de én így döntöttem.

Én meg kettő hónapja munka nélkül vagyok,a kocsim romokban hever.
Annyi pénzt tudtam megkeresni hogy a muszályokat kifizessem.
Ingyen nem fogom elvárni senkitől,még anyámtól sem hogy adjon valamit.
Főleg nem Például Gistitől hogy autózzon pluszban 100-150 Km-t hogy az én vézna ülepem fuvarozza.
Márpedig Én meg ilyen vagyok.
Valakinek ez elég,valakinek nem.

Momentán most a zsebemben lévő összeget is megírnám,de inkáb nem nevettetem ki magam.

És nekem ez elég ehez a döntésemhez.

Ha nem így lennék,ott lettem volna elsőnek.
Még a sokórás kocsikázás meg a Zemmnullás ellenére is. Cheesy
Naplózva
Boge
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3298


Ne vedd el!


« Válasz #531 Dátum: 2007. november 10. 21:52:47 pm »


Már milliószor mondtam, hogy a kocsimban neked mindig van hely (ha máshol nem akkor a csomiban vagy a vonóhorgon)!


Tudom. Wink
És köszönöm.
NE KÖSZÖND! HASZNÁLD! grin

Most ezen megsértődhetsz, de semmi értelme. Mindig volt és lesz olyan ember, aki nem azt mondja, hogy nem akartam, hanem, hogy nincs ez-az, stb....

Aham.

Hát hallod,ha arra akartál evvel célozni Bálint hogy nem is akartam,akkor majd ezek után így teszek.

Ha tudsz rá értelmes magyarázatot adni, akkor hallgatom:

mert van aki elhoz, szóval 1 fillérbe sem kerül és kocsi sem kell hozzá. Én mindig szívesen vittem el bárkit. És én már 3 tali után sokszor hallottam (ugyan azoktól) hogy most nem tudtam elmenni, úgy hogy 3-an mondták nekik, hogy elviszik Őket. Én legalább megmondtam, hogy miért: nem akartam péntek délután a dugóban oda és vissza 6 órát autózni. Lehet hogy hiba volt, mert sokan összejöttek, de én így döntöttem.

Én meg kettő hónapja munka nélkül vagyok,a kocsim romokban hever.
Annyi pénzt tudtam megkeresni hogy a muszályokat kifizessem.
Ingyen nem fogom elvárni senkitől,még anyámtól sem hogy adjon valamit.
Főleg nem Például Gistitől hogy autózzon pluszban 100-150 Km-t hogy az én vézna ülepem fuvarozza.
Márpedig Én meg ilyen vagyok.
Valakinek ez elég,valakinek nem.

Momentán most a zsebemben lévő összeget is megírnám,de inkáb nem nevettetem ki magam.

És nekem ez elég ehez a döntésemhez.

Ha nem így lennék,ott lettem volna elsőnek.
Még a sokórás kocsikázás meg a Zemmnullás ellenére is. Cheesy

Hapsi!
Ez egy közösség!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Én vittem már több embert is, de pofán vágtam volna, ha pénzt akar adni érte!!!!!!!! Ezt minden cápás szívesen teszi, fog már fel!!!!! Ha valaki felajánl valamit, akkor lécci fogadd el, mert szinte sértés ha nem így teszed. Jó indulatból hívnak az emberek, nem azért, mert cinkelni akarnak. Egyébként meg fel a fejjel, lesz ez majd jobb, meglátod.
Naplózva
Boge
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3298


Ne vedd el!


« Válasz #532 Dátum: 2007. november 10. 21:54:16 pm »


Megkérdezted egyáltalán, hogy van-e igény ilyenekre vagy megint saját ötlet átboxolása a betonfalon dolgot játszuk?


Elhangzott, hogy van igény nagytalira, csak senki nem fogja megszervezni a régiek közül Smiley

Hát lehet hogy meglepő, de én meg fogom szervezni!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ha 3 ember jön el akkor is. Legfeljebb nem nagytali lesz a neve....de a 4., ami magáért beszél!
És eddig sem kellett, ezek után sem fog kellenei hozzá klubpénz.

És az őszi és tavaszi találkozókkal mi lesz ? Smiley

Nehogy megelégedj bármivel!
Eddig az volt a bajod, hogy ilyen hülye nem lesz.....hát lesz. Most már őszi hülye és tavaszi hülye is kell. Remélem lesz:)
Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #533 Dátum: 2007. november 10. 21:56:00 pm »


Megkérdezted egyáltalán, hogy van-e igény ilyenekre vagy megint saját ötlet átboxolása a betonfalon dolgot játszuk?


Elhangzott, hogy van igény nagytalira, csak senki nem fogja megszervezni a régiek közül Smiley

Hát lehet hogy meglepő, de én meg fogom szervezni!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ha 3 ember jön el akkor is. Legfeljebb nem nagytali lesz a neve....de a 4., ami magáért beszél!
És eddig sem kellett, ezek után sem fog kellenei hozzá klubpénz.

És az őszi és tavaszi találkozókkal mi lesz ? Smiley

Nehogy megelégedj bármivel!
Eddig az volt a bajod, hogy ilyen hülye nem lesz.....hát lesz. Most már őszi hülye és tavaszi hülye is kell. Remélem lesz:)

Én azt állítom, hogy őszre és tavaszra nem lesz senki, aki Bicske szintü talit szervez, ilyen szintü "25 autó két hónap szervezéssel, 35 autó 0 hónap szervezéssel" feltételek mellett Smiley
Naplózva
Begi
Vendég
« Válasz #534 Dátum: 2007. november 10. 21:57:08 pm »


Megkérdezted egyáltalán, hogy van-e igény ilyenekre vagy megint saját ötlet átboxolása a betonfalon dolgot játszuk?


Elhangzott, hogy van igény nagytalira, csak senki nem fogja megszervezni a régiek közül Smiley

Hát lehet hogy meglepő, de én meg fogom szervezni!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ha 3 ember jön el akkor is. Legfeljebb nem nagytali lesz a neve....de a 4., ami magáért beszél!
És eddig sem kellett, ezek után sem fog kellenei hozzá klubpénz.

És az őszi és tavaszi találkozókkal mi lesz ? Smiley

Nehogy megelégedj bármivel!
Eddig az volt a bajod, hogy ilyen hülye nem lesz.....hát lesz. Most már őszi hülye és tavaszi hülye is kell. Remélem lesz:)

Én szívesen leszek az egyik hülye, de nem az egyetlen hülye! Ha valaki segít megszervezni /legalább 3 ember kéne/ akkor össze lehet hozni egy színvonalas, komoly talit.
Naplózva
TurbóDénes
Vendég
« Válasz #535 Dátum: 2007. november 10. 22:00:26 pm »


Hapsi!
Ez egy közösség!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Én vittem már több embert is, de pofán vágtam volna, ha pénzt akar adni érte!!!!!!!! Ezt minden cápás szívesen teszi, fog már fel!!!!! Ha valaki felajánl valamit, akkor lécci fogadd el, mert szinte sértés ha nem így teszed. Jó indulatból hívnak az emberek, nem azért, mert cinkelni akarnak. Egyébként meg fel a fejjel, lesz ez majd jobb, meglátod.

Tudom Édesapa.
Tudom.

Csak Én ilyen vagyok.
Soha senkitől nem volt pofám elvárni hogy szivességet tegyen.
Még ha önzetlenül is ajánlotta fel.
Attól függetlenül hogy jólesett,és nem gondoltam hogy cinkből teszi.

De Ne sértődjön meg,mert magam sem teszem ha vissza utasítanak,mint az elmúlt 2 hónapban rendszeresen.

Javulni meg fog,épp tegnap volt a kezdete.
Mostmár csak rajtam múlik.
És azon vagyok.

De Én sem fogadnék el sosem senkitől forintot ilyen esetekben. Smiley

Ez elég furcsa. Roll Eyes
Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #536 Dátum: 2007. november 10. 22:02:07 pm »


Megkérdezted egyáltalán, hogy van-e igény ilyenekre vagy megint saját ötlet átboxolása a betonfalon dolgot játszuk?


Elhangzott, hogy van igény nagytalira, csak senki nem fogja megszervezni a régiek közül Smiley

Hát lehet hogy meglepő, de én meg fogom szervezni!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ha 3 ember jön el akkor is. Legfeljebb nem nagytali lesz a neve....de a 4., ami magáért beszél!
És eddig sem kellett, ezek után sem fog kellenei hozzá klubpénz.

És az őszi és tavaszi találkozókkal mi lesz ? Smiley

Nehogy megelégedj bármivel!
Eddig az volt a bajod, hogy ilyen hülye nem lesz.....hát lesz. Most már őszi hülye és tavaszi hülye is kell. Remélem lesz:)

Én szívesen leszek az egyik hülye, de nem az egyetlen hülye! Ha valaki segít megszervezni /legalább 3 ember kéne/ akkor össze lehet hozni egy színvonalas, komoly talit.

Begi, és lesz még 3 olyan ember, aki veled együtt fejenként minumum 20 ezret bedob a közösbe, amit sosem kap vissza, és két hónapig csak a talit fogja szervezni, rengeteg utazással, szervezéssel, fotózással úgy, hogy a tali a Bicskeinél is különb legyen, tudva hogy a találkozó előtti és utánni hónapban a nagytalin megjelenő autók számához képet 2x - 3x több autó fog eljönni a budapesti talikra, és maximális odafigyeléssel egész nap arra koncentrál, hogy a többi ember jól szórakozzon ?

És ezek után ugyanúgy annyit fognak mondani az emberek, hogy jó volt, mint a 0 szervezéses budapesti talikra ? Optimista vagy Smiley
Naplózva
TurbóDénes
Vendég
« Válasz #537 Dátum: 2007. november 10. 22:04:04 pm »


Begi, és lesz még 3 olyan ember, aki veled együtt fejenként minumum 20 ezret bedob a közösbe, amit sosem kap vissza, és két hónapig csak a talit fogja szervezni, rengeteg utazással, szervezéssel, fotózással úgy, hogy a tali a Bicskeinél is különb legyen, tudva hogy a találkozó előtti és utánni hónapban a nagytalin megjelenő autók számához képet 2x - 3x több autó fog eljönni a budapesti talikra, és maximális odafigyeléssel egész nap arra koncentrál, hogy a többi ember jól szórakozzon ?

És ezek után ugyanúgy annyit fognak mondani az emberek, hogy jó volt, mint a 0 szervezéses budapesti talikra ? Optimista vagy Smiley


TE MEG PESSZIMISTA VAGY FERI! grin

Én is,de nem hangoztatom.

Te most jól látom hogy mindenkit le akarsz beszélni? Roll Eyes
Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #538 Dátum: 2007. november 10. 22:08:34 pm »


TE MEG PESSZIMISTA VAGY FERI! grin

Én is,de nem hangoztatom.

Te most jól látom hogy mindenkit le akarsz beszélni? Roll Eyes

Nem, csak szeretném, hogy mindenki érezze a különbséget egy 0 szervezéses minitali, és egy több hónapos szervezéses tali között, továbbá nem akarom, hogy más is abba a helyzetbe kerüljön, hogy a sok munkáját körberöhögje egy 0 szervezéses minitali.

Kedves Dénes, te egyébként miért nem szervezel Bicskei szintü nagytalit ? Smiley
Naplózva
TurbóDénes
Vendég
« Válasz #539 Dátum: 2007. november 10. 22:18:45 pm »


TE MEG PESSZIMISTA VAGY FERI! grin

Én is,de nem hangoztatom.

Te most jól látom hogy mindenkit le akarsz beszélni? Roll Eyes

Nem, csak szeretném, hogy mindenki érezze a különbséget egy 0 szervezéses minitali, és egy több hónapos szervezéses tali között, továbbá nem akarom, hogy más is abba a helyzetbe kerüljön, hogy a sok munkáját körberöhögje egy 0 szervezéses minitali.

Kedves Dénes, te egyébként miért nem szervezel Bicskei szintü nagytalit ? Smiley

Mert nagy lenne a telefonszámlám mire elintéznék mindent innen délről oda Bicskére. Tongue
Szerintem kár lenne most mindenkit meginterjúvolnod.

Én aztmondom Feri.
Nyugodj meg,semelyik tagnak sem jutott eszébe az hogy jót röhögjön a sokhónaposszervezős nagytalidon mikor a Kapónaparkolóban társalgott a többi fórumossal. Smiley

És ne mond hogy semmi bajod,mert tudom hogy van.
Te meg ennek az ellenkezőjéről nem tudsz meggyőzni. Smiley

De mint említetted,haggyjuk ez abba.
VÉGRE!
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 ... 97   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2011, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!