CápaBMW fórum
2024. április 19. 18:14:38 pm *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 ... 97   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Budapesti standard találkozók  (Megtekintve 1394464 alkalommal)
tasi.misi

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 255


Ezüstnyíl!


« Válasz #540 Dátum: 2007. november 10. 23:40:21 pm »

Sziasztok!
A képek láttán nagyon jó kis tali lehetett!
Sajnálom hogy nem lehettem ott,de a következőre megyek még ha offal is,mert még elég sok idő míg a cápi elkészül!

Nálam elfértél volna, de tudod néma gyereknek az annya veri a f....  Smiley
Nem is értem rá,mert melózam!
Naplózva

Tasi 20-492-0318
fblacka

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


ejtsd: efbélacka


« Válasz #541 Dátum: 2007. november 10. 23:46:23 pm »


Megkérdezted egyáltalán, hogy van-e igény ilyenekre vagy megint saját ötlet átboxolása a betonfalon dolgot játszuk?


Elhangzott, hogy van igény nagytalira, csak senki nem fogja megszervezni a régiek közül Smiley

Hát lehet hogy meglepő, de én meg fogom szervezni!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ha 3 ember jön el akkor is. Legfeljebb nem nagytali lesz a neve....de a 4., ami magáért beszél!
És eddig sem kellett, ezek után sem fog kellenei hozzá klubpénz.

És az őszi és tavaszi találkozókkal mi lesz ? Smiley

Nehogy megelégedj bármivel!
Eddig az volt a bajod, hogy ilyen hülye nem lesz.....hát lesz. Most már őszi hülye és tavaszi hülye is kell. Remélem lesz:)

Én szívesen leszek az egyik hülye, de nem az egyetlen hülye! Ha valaki segít megszervezni /legalább 3 ember kéne/ akkor össze lehet hozni egy színvonalas, komoly talit.

Begi, és lesz még 3 olyan ember, aki veled együtt fejenként minumum 20 ezret bedob a közösbe, amit sosem kap vissza, és két hónapig csak a talit fogja szervezni, rengeteg utazással, szervezéssel, fotózással úgy, hogy a tali a Bicskeinél is különb legyen, tudva hogy a találkozó előtti és utánni hónapban a nagytalin megjelenő autók számához képet 2x - 3x több autó fog eljönni a budapesti talikra, és maximális odafigyeléssel egész nap arra koncentrál, hogy a többi ember jól szórakozzon ?

És ezek után ugyanúgy annyit fognak mondani az emberek, hogy jó volt, mint a 0 szervezéses budapesti talikra ? Optimista vagy Smiley


... ha ez amolyan provokáció-motiváció akar lenni, akkor nagyon jól csinálod, de tényleg, le a kalappal Smiley
Naplózva

Bubo E21

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1628



« Válasz #542 Dátum: 2007. november 11. 09:18:30 am »

Mennyi a klubb pénz/év/fő?
Naplózva
Mitya
Mitya

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 402


Műanyagos


WWW
« Válasz #543 Dátum: 2007. november 11. 09:48:16 am »

Az én véleményem az (ha valakit érdekel), hogy egy minitaliról nem kellene 19 oldalt dumálni!!!
Elég lenne a tal. időpontja és helyszíne.Aki akar és tud elmegy, aki nem az elmegy a következőre! Wink
Naplózva

tel.sz.:06209163620
Boge
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3298


Ne vedd el!


« Válasz #544 Dátum: 2007. november 11. 10:10:34 am »

Az én véleményem az (ha valakit érdekel), hogy egy minitaliról nem kellene 19 oldalt dumálni!!!
Elég lenne a tal. időpontja és helyszíne.Aki akar és tud elmegy, aki nem az elmegy a következőre! Wink


Ezt mintha már mondtam volna. De azért érdemes beszélni a közlekedésről-megközelítésről (nem mindenki született a helyszín mellett), programokról stb. Ami itt megy, az síránkozás,érvek, ellenérvek. Egyszerűen nincs kedvem törölni, meg nem is az a normális, ha a hsz.-ek 80% megy a kukába. Belefáradtam, mindenki azt ír, amit akar, csak ne sértegessük egymást.
Naplózva
VA E21
Vendég
« Válasz #545 Dátum: 2007. november 11. 10:29:27 am »


Megkérdezted egyáltalán, hogy van-e igény ilyenekre vagy megint saját ötlet átboxolása a betonfalon dolgot játszuk?


Elhangzott, hogy van igény nagytalira, csak senki nem fogja megszervezni a régiek közül Smiley

Hát lehet hogy meglepő, de én meg fogom szervezni!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ha 3 ember jön el akkor is. Legfeljebb nem nagytali lesz a neve....de a 4., ami magáért beszél!
És eddig sem kellett, ezek után sem fog kellenei hozzá klubpénz.

Stais abba hagyhatnánk már a személyes sérelmeid vígasztalását?.. mert már ismétlésen megy a lemez! 
BOGE! már írtam ,de most is elmondom, szívesen csatlakozom szervezésbe!!! így már van 3 hülye Cheesy
..és ezért mondtam Statis, h. a saját nevedben beszélj! ..lám van olyan öreg cápás aki ezen nem "törik" meg ,hanem viszi tovább a kardot ..lehet, hogy egy kicsit véres ..de viszi  ..és mi nagyon szívesen támogatjuk ebben /mert pozitívan áll a dolgokhoz/..
« Utoljára szerkesztve: 2007. november 11. 10:31:44 am írta Indy » Naplózva
VA E21
Vendég
« Válasz #546 Dátum: 2007. november 11. 10:30:41 am »


Megkérdezted egyáltalán, hogy van-e igény ilyenekre vagy megint saját ötlet átboxolása a betonfalon dolgot játszuk?


Elhangzott, hogy van igény nagytalira, csak senki nem fogja megszervezni a régiek közül Smiley

Hát lehet hogy meglepő, de én meg fogom szervezni!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ha 3 ember jön el akkor is. Legfeljebb nem nagytali lesz a neve....de a 4., ami magáért beszél!
És eddig sem kellett, ezek után sem fog kellenei hozzá klubpénz.

És az őszi és tavaszi találkozókkal mi lesz ? Smiley

Nehogy megelégedj bármivel!
Eddig az volt a bajod, hogy ilyen hülye nem lesz.....hát lesz. Most már őszi hülye és tavaszi hülye is kell. Remélem lesz:)

Én szívesen leszek az egyik hülye, de nem az egyetlen hülye! Ha valaki segít megszervezni /legalább 3 ember kéne/ akkor össze lehet hozni egy színvonalas, komoly talit.

3. hülye jelen ..de szerintem öcsém is segítene ahol tud ..3+1/2 hülye
Naplózva
TurbóDénes
Vendég
« Válasz #547 Dátum: 2007. november 11. 11:48:09 am »

Mennyi a klubb pénz/év/fő?

Husssszn...............hussssssssssznn........................hussssssssssszonharmincezerdollár. grin
Naplózva
BMWWWW
Kicsi Én
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2325


Öreg járgány szivatóval indul


« Válasz #548 Dátum: 2007. november 11. 11:54:31 am »

Ez nem egyszerű amit itt műveltek!
Feri!
Úgy érzrm a tegnapi 2órás telefonbeszélgetésünk egy fabatkát sem ért, tehát ismét sikerült néhány embert magad ellen fordítanod.
Ezért úgy döntöttem, hogy én fogok nagy találkozót szervezni, szivesen fogadva a korrábbi felajánlást Begitől, Indytől és nem tiltakozom ha még valaki jelentkezik.
Te aki a nagy öregek közül vagy remélem azért megtisztelsz a jelenléteddel!
Én a kis fiatal majd megteszek mindent annak érdekében hogy a barátaim és felebarátaim jól érezzék magukat!
...és soha nem fogom senkinek a szemére vetni, hogy ez nekem mennyibe került.
Ha csak 3-an jönnének el akkor is boldog leszek hogy ők eljöttek és büszke leszek rá hogy én hoztam létre!
Naplózva

pannon 9341256
Ezen hívj ha mersz!!!

Hidd el, hogy úgy lesz, és megtörténik!
Zsombor

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 264



« Válasz #549 Dátum: 2007. november 11. 12:17:49 pm »

Ez nem egyszerű amit itt műveltek!
Feri!
Úgy érzrm a tegnapi 2órás telefonbeszélgetésünk egy fabatkát sem ért, tehát ismét sikerült néhány embert magad ellen fordítanod.
Ezért úgy döntöttem, hogy én fogok nagy találkozót szervezni, szivesen fogadva a korrábbi felajánlást Begitől, Indytől és nem tiltakozom ha még valaki jelentkezik.
Te aki a nagy öregek közül vagy remélem azért megtisztelsz a jelenléteddel!
Én a kis fiatal majd megteszek mindent annak érdekében hogy a barátaim és felebarátaim jól érezzék magukat!
...és soha nem fogom senkinek a szemére vetni, hogy ez nekem mennyibe került.
Ha csak 3-an jönnének el akkor is boldog leszek hogy ők eljöttek és büszke leszek rá hogy én hoztam létre!
Van még egy hülye.... Ahogy anyagi, és idő korlátaim engedik segíthatak, ha elfogadsz:D
Naplózva
TurbóDénes
Vendég
« Válasz #550 Dátum: 2007. november 11. 12:27:24 pm »

Ez nem egyszerű amit itt műveltek!
Feri!
Úgy érzrm a tegnapi 2órás telefonbeszélgetésünk egy fabatkát sem ért, tehát ismét sikerült néhány embert magad ellen fordítanod.
Ezért úgy döntöttem, hogy én fogok nagy találkozót szervezni, szivesen fogadva a korrábbi felajánlást Begitől, Indytől és nem tiltakozom ha még valaki jelentkezik.
Te aki a nagy öregek közül vagy remélem azért megtisztelsz a jelenléteddel!
Én a kis fiatal majd megteszek mindent annak érdekében hogy a barátaim és felebarátaim jól érezzék magukat!
...és soha nem fogom senkinek a szemére vetni, hogy ez nekem mennyibe került.
Ha csak 3-an jönnének el akkor is boldog leszek hogy ők eljöttek és büszke leszek rá hogy én hoztam létre!
Van még egy hülye.... Ahogy anyagi, és idő korlátaim engedik segíthatak, ha elfogadsz:D

Ha innen a balkáni homokdűnével tűzdelt szénaboglyás határvidékről tudok,segítek Én is. Smiley
Naplózva
Gisti
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4231



« Válasz #551 Dátum: 2007. november 11. 12:58:32 pm »

Most mit beszéltek ennyit erről?
Mindig is volt olyan, hogy egy spontán buli nagyobb hangulatot hozott mint egy bál.
De azért a bálokra szükség és igény van....
Ha valaki akarja akkor megszervezi -és nem muszály egyedül mert segítséget mindik lehet és kell kérni-ha nem nem de uncsi már ezt olvasni.

A másik: Lütyő-vel én most találkoztam először és nekem pozitív volt az első benyomásom róla.
Pont úgy minr Börnie-ről is.... mindenki vonjon le amit akar. Én nem is olyan régen azért reggeltem itt mert jónak tünt a csapat( és nagy többségében jó is) akit meg nem szívlelek vagy nem szimpatikus azt elkerülöm. De ezen ennyit vitázni az már röhejes.
Naplózva

+36/70/77-97-815
E23 745i 
E39 525d touring
E46 320 Ci
Triumph Herald 13/60
Yamaha Fj 1200
VA E21
Vendég
« Válasz #552 Dátum: 2007. november 11. 13:00:10 pm »

Ez nem egyszerű amit itt műveltek!
Feri!
Úgy érzrm a tegnapi 2órás telefonbeszélgetésünk egy fabatkát sem ért, tehát ismét sikerült néhány embert magad ellen fordítanod.
Ezért úgy döntöttem, hogy én fogok nagy találkozót szervezni, szivesen fogadva a korrábbi felajánlást Begitől, Indytől és nem tiltakozom ha még valaki jelentkezik.
Te aki a nagy öregek közül vagy remélem azért megtisztelsz a jelenléteddel!
Én a kis fiatal majd megteszek mindent annak érdekében hogy a barátaim és felebarátaim jól érezzék magukat!
...és soha nem fogom senkinek a szemére vetni, hogy ez nekem mennyibe került.
Ha csak 3-an jönnének el akkor is boldog leszek hogy ők eljöttek és büszke leszek rá hogy én hoztam létre!
Van még egy hülye.... Ahogy anyagi, és idő korlátaim engedik segíthatak, ha elfogadsz:D

Ha innen a balkáni homokdűnével tűzdelt szénaboglyás határvidékről tudok,segítek Én is. Smiley


Jó látni ennyi tetrekész hülyét Cheesy  ..éljen , éljen !!!   és felhívnám a figyelmet, de tegnap nem akartam /ott fent ^ / már ott a következő minitali időpontja Cheesy

 Budapesti standard találkozók - Második tali: dec.16 vasárnap ..valószínüleg ugyanígy campona, vagy ki tudja ..tud v.ki v.mi fűtött helyet ? Smiley..  ha meg kevesebben leszünk ..annál családiasabb Cheesy ..én nem fogok elkeseredni ,ha csak 5 autó lesz.. nem ez izgat, hanem a társaság Cheesy  Minden jót!

Jelenléti ív :

1. Collins és Collins huga
2. Indy + Indyné
3. Bubó + Bubóné
Naplózva
VA E21
Vendég
« Válasz #553 Dátum: 2007. november 11. 13:02:09 pm »

Most mit beszéltek ennyit erről?
Mindig is volt olyan, hogy egy spontán buli nagyobb hangulatot hozott mint egy bál.
De azért a bálokra szükség és igény van....
Ha valaki akarja akkor megszervezi -és nem muszály egyedül mert segítséget mindik lehet és kell kérni-ha nem nem de uncsi már ezt olvasni.

A másik: Lütyő-vel én most találkoztam először és nekem pozitív volt az első benyomásom róla.
Pont úgy minr Börnie-ről is.... mindenki vonjon le amit akar. Én nem is olyan régen azért reggeltem itt mert jónak tünt a csapat( és nagy többségében jó is) akit meg nem szívlelek vagy nem szimpatikus azt elkerülöm. De ezen ennyit vitázni az már röhejes.


Mi nagyon szívesen túltennénk ezen magunkat Gisti..de mint látod, "valahogy" mindíg téma Smiley
Naplózva
Gisti
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4231



« Válasz #554 Dátum: 2007. november 11. 13:05:03 pm »

Szarni az egészre!
A buli jó volt és ha lehet(és tudok) akkor  ott leszek Boge-nál is. Meg a nagytalin is csak azon múlik, hogy ki mit határoz el.
Indy az a vezetéstechnikai tréning nem lenne rossz egy talin pl. smiley
Naplózva

+36/70/77-97-815
E23 745i 
E39 525d touring
E46 320 Ci
Triumph Herald 13/60
Yamaha Fj 1200
BMWWWW
Kicsi Én
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2325


Öreg járgány szivatóval indul


« Válasz #555 Dátum: 2007. november 11. 13:47:30 pm »

Most mit beszéltek ennyit erről?
Mindig is volt olyan, hogy egy spontán buli nagyobb hangulatot hozott mint egy bál.
De azért a bálokra szükség és igény van....
Ha valaki akarja akkor megszervezi -és nem muszály egyedül mert segítséget mindik lehet és kell kérni-ha nem nem de uncsi már ezt olvasni.

A másik: Lütyő-vel én most találkoztam először és nekem pozitív volt az első benyomásom róla.
Pont úgy minr Börnie-ről is.... mindenki vonjon le amit akar. Én nem is olyan régen azért reggeltem itt mert jónak tünt a csapat( és nagy többségében jó is) akit meg nem szívlelek vagy nem szimpatikus azt elkerülöm. De ezen ennyit vitázni az már röhejes.

Máér tudom miért kerülsz annyira!
Naplózva

pannon 9341256
Ezen hívj ha mersz!!!

Hidd el, hogy úgy lesz, és megtörténik!
csabE28
aki számodra

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1889


Szerelem, mert cápa!


« Válasz #556 Dátum: 2007. november 11. 14:07:56 pm »

Mit szólnátok, ha nem fent a hidegben, hanem lent a föld alatt lenne a tali? Ott azért melegebb van. Ha gondoljátok, kikémlelem, mennyi szabad terület van vasárnap délután a Savolya parki Auchan füldalatti garázsában, vagy akár a Campona Tesco parkolójában. Na, mia véleményetek?
Naplózva

Aranka az én kis vasoxidkupackám!
collins húga

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 453



« Válasz #557 Dátum: 2007. november 11. 14:17:32 pm »

szerintem jó ötlet! ha útba esik nézd meg léci! amúgy a campona tesco parkolóban nem volt túl sok hely, de elfértünk volna. csak nem lehetett volna olyan kényelmesen körbe állni a paripákat Smiley
Naplózva
BMWWWW
Kicsi Én
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2325


Öreg járgány szivatóval indul


« Válasz #558 Dátum: 2007. november 11. 14:18:05 pm »

Mit szólnátok, ha nem fent a hidegben, hanem lent a föld alatt lenne a tali? Ott azért melegebb van. Ha gondoljátok, kikémlelem, mennyi szabad terület van vasárnap délután a Savolya parki Auchan füldalatti garázsában, vagy akár a Campona Tesco parkolójában. Na, mia véleményetek?
A Savoya nem teljesen zárt a Campona Tescó mélygarázsban mindig van 60-70 szabad hely.
Naplózva

pannon 9341256
Ezen hívj ha mersz!!!

Hidd el, hogy úgy lesz, és megtörténik!
TraBence

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4521


+36 30 370 85 77


« Válasz #559 Dátum: 2007. november 11. 14:59:20 pm »

Mit szólnátok, ha nem fent a hidegben, hanem lent a föld alatt lenne a tali? Ott azért melegebb van. Ha gondoljátok, kikémlelem, mennyi szabad terület van vasárnap délután a Savolya parki Auchan füldalatti garázsában, vagy akár a Campona Tesco parkolójában. Na, mia véleményetek?
CSak egy a baj ha valakinek gázos a verdája akkor mélygarázsba nem mehet le...
Naplózva

Bence
videospromega

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 87


Mostmár úszkálunk...


« Válasz #560 Dátum: 2007. november 11. 15:10:01 pm »

Mit szólnátok, ha nem fent a hidegben, hanem lent a föld alatt lenne a tali? Ott azért melegebb van. Ha gondoljátok, kikémlelem, mennyi szabad terület van vasárnap délután a Savolya parki Auchan füldalatti garázsában, vagy akár a Campona Tesco parkolójában. Na, mia véleményetek?
CSak egy a baj ha valakinek gázos a verdája akkor mélygarázsba nem mehet le...
Az attól függ, hogy milyen szabvány szerint építették, érdekes módon ez is csak nálunk probléma...
Átmeneti megoldás lehet, hogy elzárom a tartályt kijáratom a gázt, és lemegyek benzinesként...
ad2  valakihez beülök...
Promega
Naplózva

Promega

BMW 315 1982, alpinweiB (O==[][]==O)

Lassanként megjobbítom... nagyonlassanként
TraBence

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4521


+36 30 370 85 77


« Válasz #561 Dátum: 2007. november 11. 15:29:46 pm »

CSak annyit irnék... úgy érzem megérte a 120Km kocsikázás.... Smiley
Valszeg ha időm engedi következőn is ott vagyok
Naplózva

Bence
Boge
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3298


Ne vedd el!


« Válasz #562 Dátum: 2007. november 11. 15:32:51 pm »

Mit szólnátok, ha nem fent a hidegben, hanem lent a föld alatt lenne a tali? Ott azért melegebb van. Ha gondoljátok, kikémlelem, mennyi szabad terület van vasárnap délután a Savolya parki Auchan füldalatti garázsában, vagy akár a Campona Tesco parkolójában. Na, mia véleményetek?
CSak egy a baj ha valakinek gázos a verdája akkor mélygarázsba nem mehet le...
Az attól függ, hogy milyen szabvány szerint építették, érdekes módon ez is csak nálunk probléma...
Átmeneti megoldás lehet, hogy elzárom a tartályt kijáratom a gázt, és lemegyek benzinesként...
ad2  valakihez beülök...
Promega

Mert a benzin nem párolog é benzingőz nem robbam:((( Ki volt az a fasz aki kitalálta, hogy mélyragázsba tilos..a többi hülye meg követi...ennyi barmot.
Naplózva
picur
Vendég
« Válasz #563 Dátum: 2007. november 11. 15:56:28 pm »

Ez nem egyszerű amit itt műveltek!
Feri!
Úgy érzrm a tegnapi 2órás telefonbeszélgetésünk egy fabatkát sem ért, tehát ismét sikerült néhány embert magad ellen fordítanod.
Ezért úgy döntöttem, hogy én fogok nagy találkozót szervezni, szivesen fogadva a korrábbi felajánlást Begitől, Indytől és nem tiltakozom ha még valaki jelentkezik.
Te aki a nagy öregek közül vagy remélem azért megtisztelsz a jelenléteddel!
Én a kis fiatal majd megteszek mindent annak érdekében hogy a barátaim és felebarátaim jól érezzék magukat!
...és soha nem fogom senkinek a szemére vetni, hogy ez nekem mennyibe került.
Ha csak 3-an jönnének el akkor is boldog leszek hogy ők eljöttek és büszke leszek rá hogy én hoztam létre!
Van még egy hülye.... Ahogy anyagi, és idő korlátaim engedik segíthatak, ha elfogadsz:D

Ha innen a balkáni homokdűnével tűzdelt szénaboglyás határvidékről tudok,segítek Én is. Smiley


Jó látni ennyi tetrekész hülyét Cheesy  ..éljen , éljen !!!   és felhívnám a figyelmet, de tegnap nem akartam /ott fent ^ / már ott a következő minitali időpontja Cheesy

 Budapesti standard találkozók - Második tali: dec.16 vasárnap ..valószínüleg ugyanígy campona, vagy ki tudja ..tud v.ki v.mi fűtött helyet ? Smiley..  ha meg kevesebben leszünk ..annál családiasabb Cheesy ..én nem fogok elkeseredni ,ha csak 5 autó lesz.. nem ez izgat, hanem a társaság Cheesy  Minden jót!

Jelenléti ív :

1. Collins és Collins huga
2. Indy + Indyné
3. Bubó + Bubóné

Vasárnap, akkor én most ebből valószínüleg kimaradok Sad
Naplózva
BB

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 223



« Válasz #564 Dátum: 2007. november 11. 16:09:37 pm »

Mit szólnátok, ha nem fent a hidegben, hanem lent a föld alatt lenne a tali? Ott azért melegebb van. Ha gondoljátok, kikémlelem, mennyi szabad terület van vasárnap délután a Savolya parki Auchan füldalatti garázsában, vagy akár a Campona Tesco parkolójában. Na, mia véleményetek?
CSak egy a baj ha valakinek gázos a verdája akkor mélygarázsba nem mehet le...
Az attól függ, hogy milyen szabvány szerint építették, érdekes módon ez is csak nálunk probléma...
Átmeneti megoldás lehet, hogy elzárom a tartályt kijáratom a gázt, és lemegyek benzinesként...
ad2  valakihez beülök...
Promega

Mert a benzin nem párolog é benzingőz nem robbam:((( Ki volt az a fasz aki kitalálta, hogy mélyragázsba tilos..a többi hülye meg követi...ennyi barmot.
Én úgy tudom, hogy nem a robbanásveszély miatt, hanem azért, mert az a gáz nehezebb, mint a levegő, viszont az életfunkciókat nem támogatja annyira, mint a Zoxigén smiley
Naplózva

E21 320/6 1982; F650ST 1997; E39 530d 2002; K1200R 2006
collins
+8 év az autóm javára.
Administrator
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7122


18i 82/11 B6 81/11


« Válasz #565 Dátum: 2007. november 11. 16:41:07 pm »

a kéjgáz sem? Cheesy
Naplózva

"It is like an aircraft. If you replace parts and keep it up, it will go on forever."
bob

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1682



« Válasz #566 Dátum: 2007. november 11. 17:13:28 pm »

Üdv mindenkinek!
Szervezetten vagy szervezettlenül? szoval szerintem ez mostmar tök mindeggy!
De hogy igazan nagyszerü kis "tali " volt az biztos!
Köszönet a kis es nagy szervezöknek,es termeszetessen a kis es nagy resztvevökn!
Picur ;Gisti;Capa730 szivessen!
Sikiressen haza erkeztünk! Igaz becs-töl 150km-en keresztül hoooooovihar!
Üdv bob.
Naplózva
02
**Moderátor**

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1758



« Válasz #567 Dátum: 2007. november 11. 17:17:59 pm »

Volt egy tali egyszer pár éve a lurdi parkolójában... smiley Úgy emléxem, kb 4 autó volt... smiley
Én szerintem mostanra kinőtte magát a brigád, ezért volt ennyi autó... Ha minden hónapban csináltok egy hasonlót, akkor kb májusra fog eltűnni ennek a varázsa, mert egyre kevesebben fognak elmenni! Ez tuti hogy így lesz, még akkor is, ha most sokan azt gondolják, hogy ők nem fogják megunni... nem a faszt nem... annó a 02 klub is kurva nagy lelkesedéssel indult... eleinte nagyjából mindenki ott volt a havi klubnapokon, kb 25-30 ember... aztán már csak 15 en, 10 en, és a végén volt olyan, hogy az id.Lakatos egyedül ült a klubteremben... na utána lett vége a dolognak... Szerintem sokkal nagyobb varázsa van annak, ha egy évben van két nagyobb bicskejellegű tali, tavasz + nyár vége és közben pedig egy két Boge féle dolog. Higgyétek el nekem, hogy ez a minden havi öszejövetel egy éven belül érdekteletnségbe fog torkollni...

Személy szerint én nem fogok segíteni talik szervezésében, mert megbízhatatalan vagyok!!! Viszont ha lesznek, akkor szívesen résztveszek rajtuk...
Naplózva
02
**Moderátor**

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1758



« Válasz #568 Dátum: 2007. november 11. 17:19:42 pm »

Féltékeny vagy Feri! smiley Miért van az, hogy több autó elmegy el egy spontán parkolóban összehívott össznépi gyülekezetre, mint egy két hónapig szervezett, saját zsebből is tuningolt egésznapos talira? smiley smiley smiley


légyszi hagyjuk már ezt!!!
legyszi legyszi legyszi!!!!!!!!!!!!!!!!!! kezd szerintem is uncsi lenni!

Igen is!  Értem... nekem tök új volt, csak most olvastam... smiley
Naplózva
Gisti
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4231



« Válasz #569 Dátum: 2007. november 11. 17:29:01 pm »

Most mit beszéltek ennyit erről?
Mindig is volt olyan, hogy egy spontán buli nagyobb hangulatot hozott mint egy bál.
De azért a bálokra szükség és igény van....
Ha valaki akarja akkor megszervezi -és nem muszály egyedül mert segítséget mindik lehet és kell kérni-ha nem nem de uncsi már ezt olvasni.

A másik: Lütyő-vel én most találkoztam először és nekem pozitív volt az első benyomásom róla.
Pont úgy minr Börnie-ről is.... mindenki vonjon le amit akar. Én nem is olyan régen azért reggeltem itt mert jónak tünt a csapat( és nagy többségében jó is) akit meg nem szívlelek vagy nem szimpatikus azt elkerülöm. De ezen ennyit vitázni az már röhejes.

Máér tudom miért kerülsz annyira!
Nemes egyszerüséggel: MARHA Cheesy
Naplózva

+36/70/77-97-815
E23 745i 
E39 525d touring
E46 320 Ci
Triumph Herald 13/60
Yamaha Fj 1200
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 ... 97   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2011, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!