CápaBMW fórum
2024. március 28. 22:24:12 pm *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... 97   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Budapesti standard találkozók  (Megtekintve 1383097 alkalommal)
collins
+8 év az autóm javára.
Administrator
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7121


18i 82/11 B6 81/11


« Válasz #30 Dátum: 2007. október 27. 12:18:22 pm »

Nekem a péntekek 17 órája mindig jó lehet ugyan úgy mint a kecskeméti barátainknak is bejött ez az időpont.
Akkor kezdjük el a szervezést.
Tehát:
Klubdélután jellegü találkozó:

2007. november 2. péntek 17.00 órakor.

Lista:
1. BMWWWW Viktor
2. collins húga + collins (picit késünk, félötig suliban vagyunk péntekenként) |ja, nekem jó mindkét időpont!|
Naplózva

"It is like an aircraft. If you replace parts and keep it up, it will go on forever."
BMWWWW
Kicsi Én
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2325


Öreg járgány szivatóval indul


« Válasz #31 Dátum: 2007. október 27. 12:26:59 pm »

A lurdy-t tessék már elfelejteni, évekig oda szervertük az e30 és a cápa talikat, amikor egyszer biztonsági őrök jöttek ki baseball ütővel, hogy távozásra szólítsák fel az embereket.

Tehát más helyet kellene keresni.

A másik: a heti 1 tali elég sűrű, Kecskeméten is csak a kétheti talik működnek.

Akkor legyen hetedike!!!
A Campona mondjuk nem rossz ötlet, pont a parkolóház miatt, aminek a középső szintje mindig üres, és ha esik az eső, vagy a hó, ami ugye novemberben igen csak könnyen előfordulhat, akkor se ázunk szét!!!



Mint fentebb olvashattad kb. havi szinten van E34 tali, soha semmi gond nem volt. Lurdy tökéletes helyszín.

Olvastam, de a balhé után sokáig nem lett oda semmilyen tali sem szervezve. És ameddig az esély arra, hogy megint kijönnek a biztonságiak, én inkább nem javasolnám. Majd én is gondolkodok egy jó helyszinen, mert a campona nem túl jó, csak a parkolóházba lehet parkolni. óbuda még jó választásnak tűnik, de az is kérdés, hogy ott hol.
Naplózva

pannon 9341256
Ezen hívj ha mersz!!!

Hidd el, hogy úgy lesz, és megtörténik!
TraBence

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4521


+36 30 370 85 77


« Válasz #32 Dátum: 2007. október 27. 12:28:59 pm »

A lurdy-t tessék már elfelejteni, évekig oda szervertük az e30 és a cápa talikat, amikor egyszer biztonsági őrök jöttek ki baseball ütővel, hogy távozásra szólítsák fel az embereket.

Tehát más helyet kellene keresni.

A másik: a heti 1 tali elég sűrű, Kecskeméten is csak a kétheti talik működnek.

Akkor legyen hetedike!!!
A Campona mondjuk nem rossz ötlet, pont a parkolóház miatt, aminek a középső szintje mindig üres, és ha esik az eső, vagy a hó, ami ugye novemberben igen csak könnyen előfordulhat, akkor se ázunk szét!!!



Mint fentebb olvashattad kb. havi szinten van E34 tali, soha semmi gond nem volt. Lurdy tökéletes helyszín.

Olvastam, de a balhé után sokáig nem lett oda semmilyen tali sem szervezve. És ameddig az esély arra, hogy megint kijönnek a biztonságiak, én inkább nem javasolnám. Majd én is gondolkodok egy jó helyszinen, mert a campona nem túl jó, csak a parkolóházba lehet parkolni. óbuda még jó választásnak tűnik, de az is kérdés, hogy ott hol.

Skacok 7edike szerda!!!!!

Nem 9-re gondoltatok Huh?
Naplózva

Bence
BMWWWW
Kicsi Én
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2325


Öreg járgány szivatóval indul


« Válasz #33 Dátum: 2007. október 27. 12:32:04 pm »

A lurdy-t tessék már elfelejteni, évekig oda szervertük az e30 és a cápa talikat, amikor egyszer biztonsági őrök jöttek ki baseball ütővel, hogy távozásra szólítsák fel az embereket.

Tehát más helyet kellene keresni.

A másik: a heti 1 tali elég sűrű, Kecskeméten is csak a kétheti talik működnek.

Akkor legyen hetedike!!!
A Campona mondjuk nem rossz ötlet, pont a parkolóház miatt, aminek a középső szintje mindig üres, és ha esik az eső, vagy a hó, ami ugye novemberben igen csak könnyen előfordulhat, akkor se ázunk szét!!!



Mint fentebb olvashattad kb. havi szinten van E34 tali, soha semmi gond nem volt. Lurdy tökéletes helyszín.

Olvastam, de a balhé után sokáig nem lett oda semmilyen tali sem szervezve. És ameddig az esély arra, hogy megint kijönnek a biztonságiak, én inkább nem javasolnám. Majd én is gondolkodok egy jó helyszinen, mert a campona nem túl jó, csak a parkolóházba lehet parkolni. óbuda még jó választásnak tűnik, de az is kérdés, hogy ott hol.

Skacok 7edike szerda!!!!!

Nem 9-re gondoltatok Huh?
DEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!
Naplózva

pannon 9341256
Ezen hívj ha mersz!!!

Hidd el, hogy úgy lesz, és megtörténik!
bömbölő

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1536



« Válasz #34 Dátum: 2007. október 27. 13:11:58 pm »

Már megint összezavartok!!!! Huh
Mikor is lesz az a tali, meg hol is?
Naplózva
collins
+8 év az autóm javára.
Administrator
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7121


18i 82/11 B6 81/11


« Válasz #35 Dátum: 2007. október 27. 13:14:20 pm »

Már megint összezavartok!!!! Huh
Mikor is lesz az a tali, meg hol is?

most alakul bácsi!
Naplózva

"It is like an aircraft. If you replace parts and keep it up, it will go on forever."
bömbölő

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1536



« Válasz #36 Dátum: 2007. október 27. 13:16:19 pm »

Már megint összezavartok!!!! Huh
Mikor is lesz az a tali, meg hol is?

most alakul bácsi!
Szóljatok ám!!!!!
Naplózva
collins
+8 év az autóm javára.
Administrator
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7121


18i 82/11 B6 81/11


« Válasz #37 Dátum: 2007. október 27. 13:20:09 pm »

Már megint összezavartok!!!! Huh
Mikor is lesz az a tali, meg hol is?

most alakul bácsi!
Szóljatok ám!!!!!

ebben a topicban ezzel a témával foglalkozunk.
helyszínekre voltak javaslatok, de tehetsz te is, ha van ötleted, illetve az időpontot beszéljük...
Naplózva

"It is like an aircraft. If you replace parts and keep it up, it will go on forever."
bömbölő

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1536



« Válasz #38 Dátum: 2007. október 27. 13:32:44 pm »

ebben a topicban ezzel a témával foglalkozunk.
helyszínekre voltak javaslatok, de tehetsz te is, ha van ötleted, illetve az időpontot beszéljük...
Jaja, olvastam.
Az biztos, hogy nov.1-4 ig nem vagyok itthon. Ha minden jól megy akkor a debreceni cápásokkal talizok. Összekötöm a kellemest a hasznossal.
Szóval így első nekifutásra a kilencedike (péntek) jó lenne. Szerintem 16-ig melózok, tehát 16.05-re ott vagyok Smiley, viszont a későbbi időpontot javaslom. Péntek délután csúcsforgalom szokott lenni. Minnél később kell bemenni a városba, annál jobb.
Viszont ha Feri komolyan beszél (márpedig Ő nem szokott viccelni Smiley) akkor érdemes fontolóra venni hogy megláthatjuk az M535-t.
A helyszínről.
Szerintem ha nincs balhé, akkor nem fognak elzavarni sehonnan. Jó lenne egy olyan hely ahol be lehet ülni valahová melegedni, dumcsizni.
Az eddig említett helyszínek nekem megfelelnek, ebbe (sem) akarok beleszólni.
Naplózva
collins húga

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 453



« Válasz #39 Dátum: 2007. október 27. 13:39:41 pm »

Sziasztok

 Mikor van ilyen tali egyszer én is kilátogatnék? Ha nem zavarok!

Dehogyis! Gyere Te is, várunk szeretettel Smiley 
(remélem senkit nem sértek a többes számmal Smiley )
Naplózva
bömbölő

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1536



« Válasz #40 Dátum: 2007. október 27. 13:40:47 pm »

Sziasztok

 Mikor van ilyen tali egyszer én is kilátogatnék? Ha nem zavarok!

Dehogyis! Gyere Te is, várunk szeretettel Smiley 
(remélem senkit nem sértek a többes számmal Smiley )
Erről majd 02 nyilatkozik Smiley
Naplózva
collins húga

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 453



« Válasz #41 Dátum: 2007. október 27. 13:56:02 pm »

Nos,

nagyon örülök, h már igy alakulnak az időpontok és a helyszinek.
Nekünk mind2 időpont jó, de sztem arra kellene törekedni, h minél többen tudjanak jönni, értem ez alatt, h lehet, h a hétköznap ebből a szempontból nem éppen a legmegfelelőbb, de javitsatok, ha nem igy gondoljátok...
sztem az első tali nyugodtan lehetne nov. 2-án, pénteken. Nem hinném, h a halottak napja befolyásolná ezt.
Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #42 Dátum: 2007. október 27. 14:01:24 pm »

Nos,

nagyon örülök, h már igy alakulnak az időpontok és a helyszinek.
Nekünk mind2 időpont jó, de sztem arra kellene törekedni, h minél többen tudjanak jönni, értem ez alatt, h lehet, h a hétköznap ebből a szempontból nem éppen a legmegfelelőbb, de javitsatok, ha nem igy gondoljátok...
sztem az első tali nyugodtan lehetne nov. 2-án, pénteken. Nem hinném, h a halottak napja befolyásolná ezt.


Én ellenkező módon gondolom Smiley Bármi, ami egy talit befolyásolhat, azzal számolni kellene. Sokan lehet, hogy plusz 1 nap szabit kivesznek, családot látogatnak, stb. A dátumot elírtam, természetesen 1 héttel későbbi, nov 9-i vagy szombati nov 10-iidőpontra gondoltam.

Nov 10 azért is jó lenne, mert kezdésként gondolkodhatánk kicsit nagyobb léptékben, és akkor szombatra lehetne kis túrázás (de nem akkora mint bicskei talin), hanem pl elmehetnénk gödöllőre, ott keresnénk kajáldát, stb. Ha meg péntek lenne, akkor azzal is számolni kell, hogy 5 körül már kezd sötétedni, ezért nem lesz túl sok lehetőség jó fotókat csinálni az eseményről.
Naplózva
bömbölő

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1536



« Válasz #43 Dátum: 2007. október 27. 14:05:09 pm »

Nos,

nagyon örülök, h már igy alakulnak az időpontok és a helyszinek.
Nekünk mind2 időpont jó, de sztem arra kellene törekedni, h minél többen tudjanak jönni, értem ez alatt, h lehet, h a hétköznap ebből a szempontból nem éppen a legmegfelelőbb, de javitsatok, ha nem igy gondoljátok...
sztem az első tali nyugodtan lehetne nov. 2-án, pénteken. Nem hinném, h a halottak napja befolyásolná ezt.

"hétköznap ebből a szempontból nem éppen a legmegfelelőbb"
Nálam a péntek is hétköznap. Bocsi Sad

Szerintem éppen ez befolyásoló tényező, mert ahogy mi is utazunk szerintem nagy rokonlátogatásra lehet számolni másodikán.
Naplózva
VA E21
Vendég
« Válasz #44 Dátum: 2007. október 27. 14:12:11 pm »

RE.. Végre itthon..most már 4 hónapig itthon. Ha van tali az E21 brothers ott lesz /100%/ ..hónap végére megjönnek a szinterből a felnik, mindkettőnknek ..és ha minen jól megy hozzuk a pirosat is Cheesy  úgy, hogy minnél később ,nekünk annál jobb Wink de azért legyen ...

E21 FOREVER!
Naplózva
BMWWWW
Kicsi Én
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2325


Öreg járgány szivatóval indul


« Válasz #45 Dátum: 2007. október 27. 14:19:41 pm »

Nos,

nagyon örülök, h már igy alakulnak az időpontok és a helyszinek.
Nekünk mind2 időpont jó, de sztem arra kellene törekedni, h minél többen tudjanak jönni, értem ez alatt, h lehet, h a hétköznap ebből a szempontból nem éppen a legmegfelelőbb, de javitsatok, ha nem igy gondoljátok...
sztem az első tali nyugodtan lehetne nov. 2-án, pénteken. Nem hinném, h a halottak napja befolyásolná ezt.


Én ellenkező módon gondolom Smiley Bármi, ami egy talit befolyásolhat, azzal számolni kellene. Sokan lehet, hogy plusz 1 nap szabit kivesznek, családot látogatnak, stb. A dátumot elírtam, természetesen 1 héttel későbbi, nov 9-i vagy szombati nov 10-iidőpontra gondoltam.

Nov 10 azért is jó lenne, mert kezdésként gondolkodhatánk kicsit nagyobb léptékben, és akkor szombatra lehetne kis túrázás (de nem akkora mint bicskei talin), hanem pl elmehetnénk gödöllőre, ott keresnénk kajáldát, stb. Ha meg péntek lenne, akkor azzal is számolni kell, hogy 5 körül már kezd sötétedni, ezért nem lesz túl sok lehetőség jó fotókat csinálni az eseményről.
Feri!
Szerintem maradjunk az eredeti elgondolásnál, és tartsuk pénteken délután ötkor.
A kecskeméti csapatnál ez hónapok óta működik.
Ha már kirándulást, meg kajálást tervezel akkor a fele nem fog eljönni, mert nem engedheti meg magának.
Nem lehetne, hogy ne szervezzük túl magunkat ismét, és alapot adjunk egy állandó, mondjuk havi rendszerességgel ismétlődő, költségkimélő, egyszerü néhány óránál nem tovább tartó baráti beszélgetésnek, vagy csak egyszerüen ismerkedési estnek.


Továbbra is támogatom:
Campona,mert fedett, de mégis kültéri.
Lurdy-ház, mert az E34-eseknek évek óta bevált helyszín.
Mindkét helyszinen evésre, ivásra, egyéb szórakozásira lehetőség van.
Pénteken 9.-én, mert addigra többen is haza keverednek, előző heti elfoglaltságukból.
Naplózva

pannon 9341256
Ezen hívj ha mersz!!!

Hidd el, hogy úgy lesz, és megtörténik!
bömbölő

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1536



« Válasz #46 Dátum: 2007. október 27. 14:24:17 pm »

Feri!
Szerintem maradjunk az eredeti elgondolásnál, és tartsuk pénteken délután ötkor.
A kecskeméti csapatnál ez hónapok óta működik.
Ha már kirándulást, meg kajálást tervezel akkor a fele nem fog eljönni, mert nem engedheti meg magának.
Nem lehetne, hogy ne szervezzük túl magunkat ismét, és alapot adjunk egy állandó, mondjuk havi rendszerességgel ismétlődő, költségkimélő, egyszerü néhány óránál nem tovább tartó baráti beszélgetésnek, vagy csak egyszerüen ismerkedési estnek.


Továbbra is támogatom:
Campona,mert fedett, de mégis kültéri.
Lurdy-ház, mert az E34-eseknek évek óta bevált helyszín.
Mindkét helyszinen evésre, ivásra, egyéb szórakozásira lehetőség van.
Pénteken 9.-én, mert addigra többen is haza keverednek, előző heti elfoglaltságukból.
Jól beszélsz. Én Rád szavazok. Smiley
Naplózva
collins húga

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 453



« Válasz #47 Dátum: 2007. október 27. 14:29:48 pm »

nekünk jó az időpont és a helyszín is.
szerintem hamarosan kezdhetjük a listát.
Naplózva
BMWWWW
Kicsi Én
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2325


Öreg járgány szivatóval indul


« Válasz #48 Dátum: 2007. október 27. 14:42:29 pm »

nekünk jó az időpont és a helyszín is.
szerintem hamarosan kezdhetjük a listát.
Jó, de akkor Campona, hogy meg ne ázzunk, vagy Lurdy, mert az már másoknak is bevált helyszín?
« Utoljára szerkesztve: 2007. október 27. 14:45:32 pm írta BMWWWW » Naplózva

pannon 9341256
Ezen hívj ha mersz!!!

Hidd el, hogy úgy lesz, és megtörténik!
stasis
Vendég
« Válasz #49 Dátum: 2007. október 27. 14:57:02 pm »

nekünk jó az időpont és a helyszín is.
szerintem hamarosan kezdhetjük a listát.
Jó, de akkor Campona, hogy meg ne ázzunk, vagy Lurdy, mert az már másoknak is bevált helyszín?

Camponánál hol lehet parkolni ? mert elöl zárt a parkoló, alul nem túl szerencsés, a hátsó emeletes parkoló meg nem az igazi.
Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #50 Dátum: 2007. október 27. 14:58:06 pm »

nekünk jó az időpont és a helyszín is.
szerintem hamarosan kezdhetjük a listát.

Semmiképpen nem tudunk meggyőzni, hogy nov 9én legyen a tali ? Smiley Többen jönnének, és több autó is lenne.
« Utoljára szerkesztve: 2007. október 27. 15:00:56 pm írta stasis » Naplózva
collins húga

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 453



« Válasz #51 Dátum: 2007. október 27. 15:00:17 pm »

nekünk jó az időpont és a helyszín is.
szerintem hamarosan kezdhetjük a listát.

Semmiképpen nem tudunk meggyőzni, hogy nov 9én legyen a tali ? Smiley

ez 9-ére vonatkozott...
Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #52 Dátum: 2007. október 27. 15:01:40 pm »

nekünk jó az időpont és a helyszín is.
szerintem hamarosan kezdhetjük a listát.

Semmiképpen nem tudunk meggyőzni, hogy nov 9én legyen a tali ? Smiley

ez 9-ére vonatkozott...

Akkor csak értelmezési probléma volt Smiley Átírom a topik nevét, berakom a dátumot.
Naplózva
collins húga

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 453



« Válasz #53 Dátum: 2007. október 27. 15:03:04 pm »

nekünk jó az időpont és a helyszín is.
szerintem hamarosan kezdhetjük a listát.

Semmiképpen nem tudunk meggyőzni, hogy nov 9én legyen a tali ? Smiley

ez 9-ére vonatkozott...

Akkor csak értelmezési probléma volt Smiley Átírom a topik nevét, berakom a dátumot.

kösz Smiley
Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #54 Dátum: 2007. október 27. 15:07:19 pm »

Klubdélután jellegü találkozó:

2007. november 9. péntek 17.00 órakor.

Lista:

1. BMWWWW Viktor
2. collins húga + collins (picit késünk, félötig suliban vagyunk péntekenként)
3. Stasis (remélhetőleg már az M535i-vel)
Naplózva
Zsombor

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 264



« Válasz #55 Dátum: 2007. október 27. 16:12:16 pm »

Nos,

nagyon örülök, h már igy alakulnak az időpontok és a helyszinek.
Nekünk mind2 időpont jó, de sztem arra kellene törekedni, h minél többen tudjanak jönni, értem ez alatt, h lehet, h a hétköznap ebből a szempontból nem éppen a legmegfelelőbb, de javitsatok, ha nem igy gondoljátok...
sztem az első tali nyugodtan lehetne nov. 2-án, pénteken. Nem hinném, h a halottak napja befolyásolná ezt.


Én ellenkező módon gondolom Smiley Bármi, ami egy talit befolyásolhat, azzal számolni kellene. Sokan lehet, hogy plusz 1 nap szabit kivesznek, családot látogatnak, stb. A dátumot elírtam, természetesen 1 héttel későbbi, nov 9-i vagy szombati nov 10-iidőpontra gondoltam.

Nov 10 azért is jó lenne, mert kezdésként gondolkodhatánk kicsit nagyobb léptékben, és akkor szombatra lehetne kis túrázás (de nem akkora mint bicskei talin), hanem pl elmehetnénk gödöllőre, ott keresnénk kajáldát, stb. Ha meg péntek lenne, akkor azzal is számolni kell, hogy 5 körül már kezd sötétedni, ezért nem lesz túl sok lehetőség jó fotókat csinálni az eseményről.
Feri!
Szerintem maradjunk az eredeti elgondolásnál, és tartsuk pénteken délután ötkor.
A kecskeméti csapatnál ez hónapok óta működik.
Ha már kirándulást, meg kajálást tervezel akkor a fele nem fog eljönni, mert nem engedheti meg magának.
Nem lehetne, hogy ne szervezzük túl magunkat ismét, és alapot adjunk egy állandó, mondjuk havi rendszerességgel ismétlődő, költségkimélő, egyszerü néhány óránál nem tovább tartó baráti beszélgetésnek, vagy csak egyszerüen ismerkedési estnek.


Továbbra is támogatom:
Campona,mert fedett, de mégis kültéri.
Lurdy-ház, mert az E34-eseknek évek óta bevált helyszín.
Mindkét helyszinen evésre, ivásra, egyéb szórakozásira lehetőség van.
Pénteken 9.-én, mert addigra többen is haza keverednek, előző heti elfoglaltságukból.
Viktornak teljesen igaza van. Az egész úgy indult, hogy tegnap este találkoztam Imikével az Eurocenter alsó parkolójában, hogy belőjjük a CO-m. És beszélgettünk, Hogy mi lenne ha, és collinsék tuti jönnének, Begi is, és csináljunk ilyen kis minitalikat. Találkozunk mondjuk 7kor, dumcsizunk 2-3 órát, és mindenki mehet isten hírével. És én speciel elsőre azért vetettem fel az Eurocentert, mert ott fogant meg ez.Smiley ÉS van mélygarázs, nincs óriási tömeg, és ha úgy gondoljuk, felmegyünk, van egy nagy placc, ahol jó eséllyel le tudunk ülni is, és nem úgy, hogy egy két ember odakéreckedik egyedül a másik asztalhoz, mer neki nem jutott hely, és megis beszélgessen valakivel:) Tehát nem kéne ezt túlszervezni, maximum ott ki lehet találn i, hogy valamikor találkozhatnánk hamarabb, és elmegyünk vhova. De ennek örülök, hogy ekkora érdeklődést váltott ki. Sokkal rosszabbra számítottam.
Naplózva
Zsombor

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 264



« Válasz #56 Dátum: 2007. október 27. 16:15:40 pm »

űJa, és nem utolsó sorban collins huga. Ne haragudj, hogy kihagytalak.Smiley
Naplózva
collins húga

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 453



« Válasz #57 Dátum: 2007. október 27. 16:16:54 pm »

mégsem hagytál ki Smiley

amúgy szerintem a minitalikat ezzel lehet megölni: túlszervezés...

úgykéne a minitalikat megszervezni, ahogy a bmw-sek vezetnek. nem szaroznak Cheesy
Naplózva
Zsombor

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 264



« Válasz #58 Dátum: 2007. október 27. 16:18:48 pm »

mégsem hagytál ki Smiley

amúgy szerintem a minitalikat ezzel lehet megölni: túlszervezés...

úgykéne a minitalikat megszervezni, ahogy a bmw-sek vezetnek. nem szaroznak Cheesy
Így van. Páran ha akarunk akár másodikán is összejöhetünk, és kilencedikén is. MAx másodikán leszünk 5en, kilencedikén meg sokan:) Nem értem miért kell ezt így felfújni...
Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #59 Dátum: 2007. október 27. 16:30:10 pm »

mégsem hagytál ki Smiley

amúgy szerintem a minitalikat ezzel lehet megölni: túlszervezés...

úgykéne a minitalikat megszervezni, ahogy a bmw-sek vezetnek. nem szaroznak Cheesy

Ezzel ismét nem értek egyet Smiley Tessék nézni a folyamatát a kecskeméti taliknak: pár nappal a tali előtt meg van hirdetve (v.ö. nincs túlszervezve) aztán mostmár szlalonverseny is lesz rá szervezve, meg ki tudja mi más.

A nagyobb program csak javaslat volt, de látom hogy nem tetszik, ezért maradjunk az egy helyszinen találkozunk megoldásnál.

Egyébként érdekes, hogy 2003-ban a Lurdys taliknál az volt a gond, hogy nincsenek "túlszervezve", sokan sipákoltak, hogy únják az "1 helyen találkozunk, és semmi sem történik" talikat, most meg az a jó ? Smiley Hol marad így a fejlődés ? Miközben a "túlszervezett" talikra (2007 Bicske, 2006 tavaji visegrád) jött el a legtöbb ember.

Bonyolutabb tehát a helyzet, mint ahogy elsőre tűnik.
Naplózva
Oldalak: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... 97   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2011, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!