CápaBMW fórum
2024. május 01. 19:04:49 pm *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... 97   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Budapesti standard találkozók  (Megtekintve 1403277 alkalommal)
BMWWWW
Kicsi Én
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2325


Öreg járgány szivatóval indul


« Válasz #60 Dátum: 2007. október 27. 16:31:30 pm »

nekünk jó az időpont és a helyszín is.
szerintem hamarosan kezdhetjük a listát.
Jó, de akkor Campona, hogy meg ne ázzunk, vagy Lurdy, mert az már másoknak is bevált helyszín?

Camponánál hol lehet parkolni ? mert elöl zárt a parkoló, alul nem túl szerencsés, a hátsó emeletes parkoló meg nem az igazi.
A Campona hátsó parkolóházának középső szintje mindig teljesen üres, elfér kb 250 autó, és esőben is használható!
Naplózva

pannon 9341256
Ezen hívj ha mersz!!!

Hidd el, hogy úgy lesz, és megtörténik!
stasis
Vendég
« Válasz #61 Dátum: 2007. október 27. 16:35:31 pm »

mégsem hagytál ki Smiley

amúgy szerintem a minitalikat ezzel lehet megölni: túlszervezés...

úgykéne a minitalikat megszervezni, ahogy a bmw-sek vezetnek. nem szaroznak Cheesy
Így van. Páran ha akarunk akár másodikán is összejöhetünk, és kilencedikén is. MAx másodikán leszünk 5en, kilencedikén meg sokan:) Nem értem miért kell ezt így felfújni...

Azért, mert ez nagyon "hú, gyorsan csináljunk valamit" dolog. Pontosan ugyanannyi energiába telik végiggondolni, és az emberekkel lebeszélni, hogy melyik nap jó, mint belecsapni a lecsóba, aztán aki akar, az jön.

Emelett az emberekben tétovázást kelt, ha egymás utánni 1 vagy 2 hétben vagy egy tali, főleg ha az első ilyen rendezvény lenne. Úgy járnátok, mint Agyas baráti összejövetelénél, hogy akik oda elmentek, azok nem jöttek el Bicskére, is ugyebár itt az ismert történésekről beszélünk, hányan lehetnek vajon, akiknek nem tetszett ez, de nem szólaltak meg.

Plusz: egy helyen 1 hét alatt 2 tali abszolút értelmetlen, nincs az a "varázsa", hogy na, most megint látom az embereket, akikkel jól ki tudok jönni.

Ne vegyétek a szavaimat kioktatásnak, csupán jótanácsnak, ami azon a tapasztalaton alapszik, amit 2003 és 2007 között cápa bmw találkozók szervezése közben szereztem.

Collins huga már elfogadta, hogy nov 9 legyen, ezért nagy butaság lenne keresztbeszervezéssel nov 2-re hivni a társaságot.
Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #62 Dátum: 2007. október 27. 16:36:05 pm »

nekünk jó az időpont és a helyszín is.
szerintem hamarosan kezdhetjük a listát.
Jó, de akkor Campona, hogy meg ne ázzunk, vagy Lurdy, mert az már másoknak is bevált helyszín?

Camponánál hol lehet parkolni ? mert elöl zárt a parkoló, alul nem túl szerencsés, a hátsó emeletes parkoló meg nem az igazi.
A Campona hátsó parkolóházának középső szintje mindig teljesen üres, elfér kb 250 autó, és esőben is használható!

És hogy csinálsz egy amúgy is árnyékos, sötét helyre du 5kor elég fényt ?
Naplózva
picur
Vendég
« Válasz #63 Dátum: 2007. október 27. 16:36:50 pm »

nekünk jó az időpont és a helyszín is.
szerintem hamarosan kezdhetjük a listát.
Jó, de akkor Campona, hogy meg ne ázzunk, vagy Lurdy, mert az már másoknak is bevált helyszín?

Camponánál hol lehet parkolni ? mert elöl zárt a parkoló, alul nem túl szerencsés, a hátsó emeletes parkoló meg nem az igazi.
A Campona hátsó parkolóházának középső szintje mindig teljesen üres, elfér kb 250 autó, és esőben is használható!
Ez így van és még világítás is van úgyhogy sötétben is lehet valamelyest fényképezni ha valaki akar
Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #64 Dátum: 2007. október 27. 16:38:44 pm »

nekünk jó az időpont és a helyszín is.
szerintem hamarosan kezdhetjük a listát.
Jó, de akkor Campona, hogy meg ne ázzunk, vagy Lurdy, mert az már másoknak is bevált helyszín?

Camponánál hol lehet parkolni ? mert elöl zárt a parkoló, alul nem túl szerencsés, a hátsó emeletes parkoló meg nem az igazi.
A Campona hátsó parkolóházának középső szintje mindig teljesen üres, elfér kb 250 autó, és esőben is használható!
Ez így van és még világítás is van úgyhogy sötétben is lehet valamelyest fényképezni ha valaki akar

Valamelyest ? Smiley Maradjunk inkább annál, hogy még profi, 1-2 milliós DSLR-rel is csak olyan zajos fotót lehet csak csinálni ilyen körülmények között, mintha a képre mákostésztát szórt volna valaki.

Vagy beneveztünk klubszinten a legszarabbul fotózható helyszín versenyre ? Cheesy

Én továbbra is a fentiek miatt nyitott, szabad ég alatt elhelyezkedő parkolót javasolnék. A camponának a emeletes parkolója melett van egy szabad rész, szemben a gokartpályával. Azt kéne megnézni, hogy délutánonként mennyire zsúfolt.
« Utoljára szerkesztve: 2007. október 27. 16:43:50 pm írta stasis » Naplózva
picur
Vendég
« Válasz #65 Dátum: 2007. október 27. 16:47:25 pm »

nekünk jó az időpont és a helyszín is.
szerintem hamarosan kezdhetjük a listát.
Jó, de akkor Campona, hogy meg ne ázzunk, vagy Lurdy, mert az már másoknak is bevált helyszín?

Camponánál hol lehet parkolni ? mert elöl zárt a parkoló, alul nem túl szerencsés, a hátsó emeletes parkoló meg nem az igazi.
A Campona hátsó parkolóházának középső szintje mindig teljesen üres, elfér kb 250 autó, és esőben is használható!
Ez így van és még világítás is van úgyhogy sötétben is lehet valamelyest fényképezni ha valaki akar

Valamelyest ? Smiley Maradjunk inkább annál, hogy még profi, 1-2 milliós DSLR-rel is csak olyan zajos fotót lehet csak csinálni ilyen körülmények között, mintha a képre mákostésztát szórt volna valaki.

Vagy beneveztünk klubszinten a legszarabbul fotózható helyszín versenyre ? Cheesy

Én továbbra is a fentiek miatt nyitott, szabad ég alatt elhelyezkedő parkolót javasolnék. A camponának a emeletes parkolója melett van egy szabad rész, szemben a gokartpályával. Azt kéne megnézni, hogy délutánonként mennyire zsúfolt.
Ja a nyitott tényleg jobb ott legalább teljesen sötét van Smiley
Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #66 Dátum: 2007. október 27. 16:49:30 pm »

nekünk jó az időpont és a helyszín is.
szerintem hamarosan kezdhetjük a listát.
Jó, de akkor Campona, hogy meg ne ázzunk, vagy Lurdy, mert az már másoknak is bevált helyszín?

Camponánál hol lehet parkolni ? mert elöl zárt a parkoló, alul nem túl szerencsés, a hátsó emeletes parkoló meg nem az igazi.
A Campona hátsó parkolóházának középső szintje mindig teljesen üres, elfér kb 250 autó, és esőben is használható!
Ez így van és még világítás is van úgyhogy sötétben is lehet valamelyest fényképezni ha valaki akar

Valamelyest ? Smiley Maradjunk inkább annál, hogy még profi, 1-2 milliós DSLR-rel is csak olyan zajos fotót lehet csak csinálni ilyen körülmények között, mintha a képre mákostésztát szórt volna valaki.

Vagy beneveztünk klubszinten a legszarabbul fotózható helyszín versenyre ? Cheesy

Én továbbra is a fentiek miatt nyitott, szabad ég alatt elhelyezkedő parkolót javasolnék. A camponának a emeletes parkolója melett van egy szabad rész, szemben a gokartpályával. Azt kéne megnézni, hogy délutánonként mennyire zsúfolt.
Ja a nyitott tényleg jobb ott legalább teljesen sötét van Smiley

Azt a részt kb. 1 éve néztem meg utoljára, és emlékeim szerint a kivezető út ki van világítva, persze nem eléggé.
Én nem ragaszkodok a Camponához. Bármilyen hely jó Budapesten, csak ne parkolóház legyen.
Naplózva
Zsombor

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 264



« Válasz #67 Dátum: 2007. október 27. 16:50:06 pm »

mégsem hagytál ki Smiley

amúgy szerintem a minitalikat ezzel lehet megölni: túlszervezés...

úgykéne a minitalikat megszervezni, ahogy a bmw-sek vezetnek. nem szaroznak Cheesy

Ezzel ismét nem értek egyet Smiley Tessék nézni a folyamatát a kecskeméti taliknak: pár nappal a tali előtt meg van hirdetve (v.ö. nincs túlszervezve) aztán mostmár szlalonverseny is lesz rá szervezve, meg ki tudja mi más.

A nagyobb program csak javaslat volt, de látom hogy nem tetszik, ezért maradjunk az egy helyszinen találkozunk megoldásnál.

Egyébként érdekes, hogy 2003-ban a Lurdys taliknál az volt a gond, hogy nincsenek "túlszervezve", sokan sipákoltak, hogy únják az "1 helyen találkozunk, és semmi sem történik" talikat, most meg az a jó ? Smiley Hol marad így a fejlődés ? Miközben a "túlszervezett" talikra (2007 Bicske, 2006 tavaji visegrád) jött el a legtöbb ember.

Bonyolutabb tehát a helyzet, mint ahogy elsőre tűnik.
Az elején már mondtuk, hogy a helyszín az változhat. Nem kell feltétlen egy helyen lennie. És ezeknek a taliknak nem az lenne a lényege, mint mondjuk a bicskei volt, mert arra ott van a bicskei, Boge féle, stb. Ez inkább egy baráti összejövetelhez lenne hasonló. És akinek tetszik az jön, akinek nem az nem. Természetesen be lenne jelentve időben, hogy mikor hol. Biztos, hogy lennénk mindig jópáran. Mert nem hiszem, hogy Kecskeméten több cápás lenne, mint m ondjuk Bp-n, és vonzáskörében. És aki nem tud eljönni az egyikre, majd jön a következőre. Ezért lenne jó talán egy 2 heti rendszeresség. Tehát a lényeg az, hogy aki jön ne csak azért jöjjön, mert cápázik, hanem mert ez egy jó társaság, és jól érzi magát...
Naplózva
picur
Vendég
« Válasz #68 Dátum: 2007. október 27. 16:53:32 pm »

nekünk jó az időpont és a helyszín is.
szerintem hamarosan kezdhetjük a listát.
Jó, de akkor Campona, hogy meg ne ázzunk, vagy Lurdy, mert az már másoknak is bevált helyszín?

Camponánál hol lehet parkolni ? mert elöl zárt a parkoló, alul nem túl szerencsés, a hátsó emeletes parkoló meg nem az igazi.
A Campona hátsó parkolóházának középső szintje mindig teljesen üres, elfér kb 250 autó, és esőben is használható!
Ez így van és még világítás is van úgyhogy sötétben is lehet valamelyest fényképezni ha valaki akar

Valamelyest ? Smiley Maradjunk inkább annál, hogy még profi, 1-2 milliós DSLR-rel is csak olyan zajos fotót lehet csak csinálni ilyen körülmények között, mintha a képre mákostésztát szórt volna valaki.

Vagy beneveztünk klubszinten a legszarabbul fotózható helyszín versenyre ? Cheesy

Én továbbra is a fentiek miatt nyitott, szabad ég alatt elhelyezkedő parkolót javasolnék. A camponának a emeletes parkolója melett van egy szabad rész, szemben a gokartpályával. Azt kéne megnézni, hogy délutánonként mennyire zsúfolt.
Ja a nyitott tényleg jobb ott legalább teljesen sötét van Smiley

Azt a részt kb. 1 éve néztem meg utoljára, és emlékeim szerint a kivezető út ki van világítva, persze nem eléggé.
Én nem ragaszkodok a Camponához. Bármilyen hely jó Budapesten, csak ne parkolóház legyen.
Én sem a Campona mellett akarok kampányolni csak a nyitott parkolóban sem jobbak a fényviszonyok, mint ott, de tulajdonképpen mindegy is hol van igazából ha a hangulat és a társaság jó akkor nincs gond
Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #69 Dátum: 2007. október 27. 16:58:18 pm »

mégsem hagytál ki Smiley

amúgy szerintem a minitalikat ezzel lehet megölni: túlszervezés...

úgykéne a minitalikat megszervezni, ahogy a bmw-sek vezetnek. nem szaroznak Cheesy

Ezzel ismét nem értek egyet Smiley Tessék nézni a folyamatát a kecskeméti taliknak: pár nappal a tali előtt meg van hirdetve (v.ö. nincs túlszervezve) aztán mostmár szlalonverseny is lesz rá szervezve, meg ki tudja mi más.

A nagyobb program csak javaslat volt, de látom hogy nem tetszik, ezért maradjunk az egy helyszinen találkozunk megoldásnál.

Egyébként érdekes, hogy 2003-ban a Lurdys taliknál az volt a gond, hogy nincsenek "túlszervezve", sokan sipákoltak, hogy únják az "1 helyen találkozunk, és semmi sem történik" talikat, most meg az a jó ? Smiley Hol marad így a fejlődés ? Miközben a "túlszervezett" talikra (2007 Bicske, 2006 tavaji visegrád) jött el a legtöbb ember.

Bonyolutabb tehát a helyzet, mint ahogy elsőre tűnik.
Az elején már mondtuk, hogy a helyszín az változhat. Nem kell feltétlen egy helyen lennie. És ezeknek a taliknak nem az lenne a lényege, mint mondjuk a bicskei volt, mert arra ott van a bicskei, Boge féle, stb. Ez inkább egy baráti összejövetelhez lenne hasonló. És akinek tetszik az jön, akinek nem az nem. Természetesen be lenne jelentve időben, hogy mikor hol. Biztos, hogy lennénk mindig jópáran. Mert nem hiszem, hogy Kecskeméten több cápás lenne, mint m ondjuk Bp-n, és vonzáskörében. És aki nem tud eljönni az egyikre, majd jön a következőre. Ezért lenne jó talán egy 2 heti rendszeresség. Tehát a lényeg az, hogy aki jön ne csak azért jöjjön, mert cápázik, hanem mert ez egy jó társaság, és jól érzi magát...

A helyszínre majd lesz év elején lesz új javaslat, mert kaptam ezügyben híreket valakitől Smiley Addig is természetesen oké, hogy nem egy helyen kell lennie.

De a hozzászólásod maradék részét nem értem, mert nem állítottam azt, hogy rossz a 2 hetenkénti tali. Annó 2007 év elején próbáltunk egy ilyet beindítani - ott volt a Szentendrei tali, videót, képeket megnézheted az oldalon - de aztán annyi el voltunk foglalva, hogy kifogyott a gőz, és nem ment tovább a projekt.
Én szerettem volna, ha Budapesten is lesz ilyen 2 hetes tali, pont ezért sehol se állítottam, hogy ezt ellenzem, sőt épphogy örülök, hogy megcsináljátok, mert számos teendőm miatt nekem erre már nincs energiám.

Szóval örülök, hogy collins huga és te is a elkezdtétek a szervezést, a lendülettel nincs is baj, csak egy picit több figyelemmel kéne szervezni a talit.

Előre a nov 9-i talira Smiley
Naplózva
VA E21
Vendég
« Válasz #70 Dátum: 2007. október 27. 16:59:26 pm »

Bonyolódik Cheesy
Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #71 Dátum: 2007. október 27. 17:00:19 pm »

Bonyolódik Cheesy

Mi is bonyolódik ? Időpont megvan, koncepció jó, szervezők vannak, már csak helyet kell találni. Tessék feliratkozni a listára, ha a nov 9-i időpont jó Smiley
Naplózva
Zsombor

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 264



« Válasz #72 Dátum: 2007. október 27. 17:05:57 pm »

Plusz: egy helyen 1 hét alatt 2 tali abszolút értelmetlen, nincs az a "varázsa", hogy na, most megint látom az embereket, akikkel jól ki tudok jönni.
én erre gondoltam. Nem mondom, hogy Te ellenzed:) Ezt csak arra értem, hogy nem hinném, hogy unalmas lenne. Ennyi.Smiley A helyszín meg azért nem egyszerű, mert tél van. Vagy jön. Mindegy. És ha egy szabadtéri parkolóban lenne, kb 10 perc alatt befagy mindenkinek a s*gge. És talán egy mélygazérzsban el tudunk lenni félórát-órát. És utána felmennénk kiolvadni. Én csak ezért gondoltam a mélygarázsra.
Naplózva
picur
Vendég
« Válasz #73 Dátum: 2007. október 27. 17:06:02 pm »

Lehet egyedül vagyok a véleményemmel, de szerintem nem a fotózás szempontjából kellene szervezni a minitalikat, mert du 5kor már nagyon kapkodni kell, hogy jó képet csinálj főleg ha vannak akik nem érkeznek időben és ez is ronthat a tali hangulatán. Nem kell mindent olyan komolyan venni egy kis lazaság megengedhető mondjuk amikor nem az a lényeg, hogy hány autót fényképezünk hanem hogy milyen jót beszélgettünk és közben nem kukkoltuk az óránkat, hogy te úristen már fényképezni kellene, mert nem lesz semmi belőlünk. A profi fényképezést szerintem a nagy talikon kellene megejteni, mert akkor van rá mondjuk 6 órád fényes nappal amikor nyugodtan le tudsz fényképezni autókat.
Naplózva
collins húga

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 453



« Válasz #74 Dátum: 2007. október 27. 17:07:27 pm »

Lehet egyedül vagyok a véleményemmel, de szerintem nem a fotózás szempontjából kellene szervezni a minitalikat, mert du 5kor már nagyon kapkodni kell, hogy jó képet csinálj főleg ha vannak akik nem érkeznek időben és ez is ronthat a tali hangulatán. Nem kell mindent olyan komolyan venni egy kis lazaság megengedhető mondjuk amikor nem az a lényeg, hogy hány autót fényképezünk hanem hogy milyen jót beszélgettünk és közben nem kukkoltuk az óránkat, hogy te úristen már fényképezni kellene, mert nem lesz semmi belőlünk. A profi fényképezést szerintem a nagy talikon kellene megejteni, mert akkor van rá mondjuk 6 órád fényes nappal amikor nyugodtan le tudsz fényképezni autókat.


Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
Naplózva
VA E21
Vendég
« Válasz #75 Dátum: 2007. október 27. 17:12:06 pm »

Bonyolódik Cheesy

Mi is bonyolódik ? Időpont megvan, koncepció jó, szervezők vannak, már csak helyet kell találni. Tessék feliratkozni a listára, ha a nov 9-i időpont jó Smiley

Nem mondtam, hogy nincs meg az időpont, nem monndtam, hogy nincsenek szervezők... néha lazíthatsz statis. Ez csak egy vélemény volt Cheesy  ..Én mondtam,hogy megyek + öcsém is ..az más dolog,hogy nem kerűltünk a listára. Netán előítéletek áldozatai vagyunk ? Smiley
Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #76 Dátum: 2007. október 27. 17:13:55 pm »

Lehet egyedül vagyok a véleményemmel, de szerintem nem a fotózás szempontjából kellene szervezni a minitalikat, mert du 5kor már nagyon kapkodni kell, hogy jó képet csinálj főleg ha vannak akik nem érkeznek időben és ez is ronthat a tali hangulatán. Nem kell mindent olyan komolyan venni egy kis lazaság megengedhető mondjuk amikor nem az a lényeg, hogy hány autót fényképezünk hanem hogy milyen jót beszélgettünk és közben nem kukkoltuk az óránkat, hogy te úristen már fényképezni kellene, mert nem lesz semmi belőlünk. A profi fényképezést szerintem a nagy talikon kellene megejteni, mert akkor van rá mondjuk 6 órád fényes nappal amikor nyugodtan le tudsz fényképezni autókat.


Abban egyetértünk, hogy a talikon a jó hangulat a legjobb, de gondolni kell azokra az emberekre is, akik nem jöttek el - azért mert mi jól érezzük magunkat, azért ő ne kapjanak semmit ? Én ezt nem tartom helyes gondolatnak. A másik, hogy a jó dumálásra is könnyebb és jobb visszaemlékezni, ha van róla fotó és videó, esetleg a képekből lehet egy párat (akár poénosat) kiválogatni, hogy közösen jót mosolyogjunk a történtek.

Saját véleményem/meglátásom az - nem akarom ezt másra erőltetni - hogy a Szentendrei talis videón olyan jól sikerült, hogy fel van véve, amikor Begi kipróbálja az E12-őt, meg hogy sétálunk az utcán, beugrunk egy sütire, mindezeket ha visszanézem kellemes érzéssel töltenek el, hogy "na ez milyen jó tali volt". De ott van a mostani Boge talin készített videóm, benne az esti bolondozással, meg a következő napon Pet magánelődásával - ezeket is visszanézve szerintem jól lehet szórakozni. Ezt nem adja vissza egy olyan hozzászólás, hogy "ott voltunk, jó volt, mi jól éreztük maguinkat", ehhez kellett a megfelelő dokumentálás.

Véleményem szerint a megfelelő fotók / videók elkészítésére figyelés nem zárja ki, hogy jót dumáljunk a talin.
« Utoljára szerkesztve: 2007. október 27. 17:16:19 pm írta stasis » Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #77 Dátum: 2007. október 27. 17:14:30 pm »

Klubdélután jellegü találkozó:

2007. november 9. péntek 17.00 órakor.

Lista:

1. BMWWWW Viktor
2. collins húga + collins (picit késünk, félötig suliban vagyunk péntekenként)
3. Stasis (remélhetőleg már az M535i-vel)
4. Indy + Bubo E21
5. Kanári E21
« Utoljára szerkesztve: 2007. október 27. 17:16:55 pm írta stasis » Naplózva
stasis
Vendég
« Válasz #78 Dátum: 2007. október 27. 17:15:14 pm »

Bonyolódik Cheesy

Mi is bonyolódik ? Időpont megvan, koncepció jó, szervezők vannak, már csak helyet kell találni. Tessék feliratkozni a listára, ha a nov 9-i időpont jó Smiley

Nem mondtam, hogy nincs meg az időpont, nem monndtam, hogy nincsenek szervezők... néha lazíthatsz statis. Ez csak egy vélemény volt Cheesy  ..Én mondtam,hogy megyek + öcsém is ..az más dolog,hogy nem kerűltünk a listára. Netán előítéletek áldozatai vagyunk ? Smiley

Nem mondtam, de a hozzászólásod amolyan "vérszagra gyűlik az éji vad" tipusú megjegyzés volt Smiley
Naplózva
Zsombor

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 264



« Válasz #79 Dátum: 2007. október 27. 17:16:54 pm »


Klubdélután jellegü találkozó:

2007. november 9. péntek 17.00 órakor.

Lista:

1. BMWWWW Viktor
2. collins húga + collins (picit késünk, félötig suliban vagyunk péntekenként)
3. Stasis (remélhetőleg már az M535i-vel)
4. Indy + Bubo E21
5. Kanári
Naplózva
VA E21
Vendég
« Válasz #80 Dátum: 2007. október 27. 17:18:52 pm »

Bonyolódik Cheesy

Mi is bonyolódik ? Időpont megvan, koncepció jó, szervezők vannak, már csak helyet kell találni. Tessék feliratkozni a listára, ha a nov 9-i időpont jó Smiley

Nem mondtam, hogy nincs meg az időpont, nem monndtam, hogy nincsenek szervezők... néha lazíthatsz statis. Ez csak egy vélemény volt Cheesy  ..Én mondtam,hogy megyek + öcsém is ..az más dolog,hogy nem kerűltünk a listára. Netán előítéletek áldozatai vagyunk ? Smiley

Nem mondtam, de a hozzászólásod amolyan "vérszagra gyűlik az éji vad" tipusú megjegyzés volt Smiley

Cheesy hahahha ez jó hasonlat volt... bocs,ha így érződött. Mert durvábbat akartam Cheesy
Naplózva
VA E21
Vendég
« Válasz #81 Dátum: 2007. október 27. 17:21:40 pm »


Klubdélután jellegü találkozó:

2007. november 9. péntek 17.00 órakor.

Lista:

1. BMWWWW Viktor
2. collins húga + collins (picit késünk, félötig suliban vagyunk péntekenként)
3. Stasis (remélhetőleg már az M535i-vel)
4. Indy + Bubo E21
5. Kanári

Klubdélután jellegü találkozó:

2007. november 9. péntek 17.00 órakor.

Lista:

1. BMWWWW Viktor
2. collins húga + collins (picit késünk, félötig suliban vagyunk péntekenként)
3. Stasis (remélhetőleg már az M535i-vel)
4. Indy + Bubo E21
5. Kanári + kanári felső forever!!!! ohh yeah ..igen béby!!
Naplózva
Zsombor

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 264



« Válasz #82 Dátum: 2007. október 27. 17:27:18 pm »


Klubdélután jellegü találkozó:

2007. november 9. péntek 17.00 órakor.

Lista:

1. BMWWWW Viktor
2. collins húga + collins (picit késünk, félötig suliban vagyunk péntekenként)
3. Stasis (remélhetőleg már az M535i-vel)
4. Indy + Bubo E21
5. Kanári

Klubdélután jellegü találkozó:

2007. november 9. péntek 17.00 órakor.

Lista:

1. BMWWWW Viktor
2. collins húga + collins (picit késünk, félötig suliban vagyunk péntekenként)
3. Stasis (remélhetőleg már az M535i-vel)
4. Indy + Bubo E21
5. Kanári + kanári felső forever!!!! ohh yeah ..igen béby!!
Cheesy:Dakkor közkívánatra:
Naplózva
Zsombor

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 264



« Válasz #83 Dátum: 2007. október 27. 17:27:48 pm »


Klubdélután jellegü találkozó:

2007. november 9. péntek 17.00 órakor.

Lista:

1. BMWWWW Viktor
2. collins húga + collins (picit késünk, félötig suliban vagyunk péntekenként)
3. Stasis (remélhetőleg már az M535i-vel)
4. Indy + Bubo E21
5. Kanári+kanárifelső
Naplózva
picur
Vendég
« Válasz #84 Dátum: 2007. október 27. 17:49:51 pm »

Lehet egyedül vagyok a véleményemmel, de szerintem nem a fotózás szempontjából kellene szervezni a minitalikat, mert du 5kor már nagyon kapkodni kell, hogy jó képet csinálj főleg ha vannak akik nem érkeznek időben és ez is ronthat a tali hangulatán. Nem kell mindent olyan komolyan venni egy kis lazaság megengedhető mondjuk amikor nem az a lényeg, hogy hány autót fényképezünk hanem hogy milyen jót beszélgettünk és közben nem kukkoltuk az óránkat, hogy te úristen már fényképezni kellene, mert nem lesz semmi belőlünk. A profi fényképezést szerintem a nagy talikon kellene megejteni, mert akkor van rá mondjuk 6 órád fényes nappal amikor nyugodtan le tudsz fényképezni autókat.


Abban egyetértünk, hogy a talikon a jó hangulat a legjobb, de gondolni kell azokra az emberekre is, akik nem jöttek el - azért mert mi jól érezzük magunkat, azért ő ne kapjanak semmit ? Én ezt nem tartom helyes gondolatnak. A másik, hogy a jó dumálásra is könnyebb és jobb visszaemlékezni, ha van róla fotó és videó, esetleg a képekből lehet egy párat (akár poénosat) kiválogatni, hogy közösen jót mosolyogjunk a történtek.

Saját véleményem/meglátásom az - nem akarom ezt másra erőltetni - hogy a Szentendrei talis videón olyan jól sikerült, hogy fel van véve, amikor Begi kipróbálja az E12-őt, meg hogy sétálunk az utcán, beugrunk egy sütire, mindezeket ha visszanézem kellemes érzéssel töltenek el, hogy "na ez milyen jó tali volt". De ott van a mostani Boge talin készített videóm, benne az esti bolondozással, meg a következő napon Pet magánelődásával - ezeket is visszanézve szerintem jól lehet szórakozni. Ezt nem adja vissza egy olyan hozzászólás, hogy "ott voltunk, jó volt, mi jól éreztük maguinkat", ehhez kellett a megfelelő dokumentálás.

Véleményem szerint a megfelelő fotók / videók elkészítésére figyelés nem zárja ki, hogy jót dumáljunk a talin.
Persze nem zárja ki, de az idő nagyon kevés rá, mert hamar sötétedik és azért  az nekem elég illúzió romboló tud lenni, hogy megérkezek és látom, hogy a többiek füstölő gumikkal távoznak egy üres placcra miközben valaki már éppen a legjobb képbeállítást próbálja meg belőnni a gépén, hogy az alatt a néhány perc alatt mindent ami arra érdemes megörökítsen. Nem tudom, de a hétköznapjaimat, mint gondolom mindenkinek nekem is meg kell szervezenem beosztani az időt és stb.  de a szabadidős tevékenységemet ha pontos időhöz és megszervezett forgatókönyvhöz kell kötnöm akkor én attól rosszul vagyok.
Akik meg nem voltak ott azoknak úgysem adja vissza teljesen azt a hangulatot sem a videó sem a fénykép. Még a találkozók ősidejében a talikon készült képek max az újságban jelentek meg vagy a következő talira elvitte a képeket az aki fotózott mégis voltak jó talik és mégis volt aki csak hallott róla és azt mondta, hogy erre nekem is el kell mennem.
Naplózva
bob

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1682



« Válasz #85 Dátum: 2007. október 27. 19:13:46 pm »


Klubdélután jellegü találkozó:

2007. november 9. péntek 17.00 órakor.

Lista:

1. BMWWWW Viktor
2. collins húga + collins (picit késünk, félötig suliban vagyunk péntekenként)
3. Stasis (remélhetőleg már az M535i-vel)
4. Indy + Bubo E21
5. Kanári+kanárifelső
6.bob 732i+bob-ne? Idöjaras fügvenyeben 732?535?OFF?

« Utoljára szerkesztve: 2007. október 27. 19:28:38 pm írta stasis » Naplózva
Agyas

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1128



« Válasz #86 Dátum: 2007. október 27. 21:32:29 pm »

Stasis

Ha lazítasz egy kicsit, szolgálni fog neked egy kedves klubtárs egy meglepetés autóval. Annyit súgok, hogy nem, nem E9. De ínyencség! Wink
Naplózva
collins
+8 év az autóm javára.
Administrator
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7123


18i 82/11 B6 81/11


« Válasz #87 Dátum: 2007. október 27. 21:32:37 pm »


Klubdélután jellegü találkozó:

2007. november 9. péntek 17.00 órakor.

Lista:

1. BMWWWW Viktor
2. collins húga + collins (picit késünk, félötig suliban vagyunk péntekenként), ja és lehet, hogy félig OFF verdával (az is BMW).
3. Stasis (remélhetőleg már az M535i-vel)
4. Indy + Bubo E21
5. Kanári+kanárifelső
6.bob 732i+bob-ne? Idöjaras fügvenyeben 732?535?OFF?


Naplózva

"It is like an aircraft. If you replace parts and keep it up, it will go on forever."
Sabc
Vendég
« Válasz #88 Dátum: 2007. október 27. 23:32:13 pm »

Mondanám, hogy felmegyek, de semmi dolgom nincs most otthon, egy Szeged-Bp-Szeged túra alatt meg elmegy egy tank, ha egy talit is beiktatok, szóval sztem kihagyom. Smiley
Naplózva
Zsombor

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 264



« Válasz #89 Dátum: 2007. október 28. 08:15:38 am »

Mondanám, hogy felmegyek, de semmi dolgom nincs most otthon, egy Szeged-Bp-Szeged túra alatt meg elmegy egy tank, ha egy talit is beiktatok, szóval sztem kihagyom. Smiley
Most te ijeszgetsz minket? Megvártuk, hogy leköltözz.... Cheesy:D
Naplózva
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... 97   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2011, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!