CápaBMW fórum
2024. április 27. 09:10:44 am *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 [110] 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 ... 190   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Offtopic; minden, ami a CápaBMW-seket a Cápákon kívül érdekli  (Megtekintve 2445428 alkalommal)
ujjtibor

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 378



« Válasz #3270 Dátum: 2008. augusztus 19. 16:32:10 pm »

Az IGÉNY a hiánycikk.

Háburú után az emberek összefogtak, felépítették a házukat, és virágba borították a kiskertet lekaszálták a füvet az út mellől, műveltek minden kis darab földet. Az hogy valaki tegyen egy virágot az ablakába nem hiszem hogy pénz kérdése.  (persze lehet az is, hiszen nem egyszer tapasztaltam, hogy a temetőbe vitt virágokat ELLOPTÁK)

A sportolókról.
Láttam én is az a műsort amiben a sportlővőből szó szerint úgy kellett kiimádkozni, hogy nincsen lőtér. Mégsem okolta a kormányt. Ne is tegye, mert nekem sem és gondolom nektek sem a kormány fizeti vagy segíti a hobbytokat. Magyarországon a sportélet kimerül a focinézésbe. Könyörgöm, nem csak az a nyamvadt foci van a világon. Amikor sírnak a focisták hogy a klubb el van maradva két-három havi fizetésével és ki is mondja hogy ez több MILLIÓ forint, akkor nekem ne sírjon!

A tönkretételről.
Az ország vezetőinek NEM KELLENEK értelmes emberek. Ez így volt régen is és így lesz mindig. Ugyanis aki értelmes az gondolkodik, tapasztal, világot lát stb... és egyhamar rájön, hogy valami nem stimmel. El kezd lázongani és ez már nem jó, mert esetleg megdöntenék őket. Ezért jó, hogy megy a Barbárok közt, a Halabombán, a Valósvillám, stb... A médiától mit vártok? Amikor egy -00000iqval rendelkező ember életét mutatja be főműsoridőbe? De mit is csináljon, ha erre VAN IGÉNY, hiszen a nézettséget kökeményen figyelik.
Az egészségügy eddig is egy szar volt, ezután is az lesz. Ahogy Radyus is írta ez a legnagyobb üzlet az olaj után. Amiket emlegettetek, hogy a megelőzés mennyire célravezetőbb lenne, azokban az országokban már egy kicsit előbbre járnak a FEJEKBEN. Ott kell először rendet tenni.
Az még senkinek nem jutott eszébe, hogy az orvos akkor kapjon "fejpénzt" ha az állampolgár egészséges? Ja, hogy akkor érdeke lenne hogy én egészséges legyek?

Szintén saját tapasztalat.
Egy szomszédos országba járva (nem A. D. és még csak nem is CH felségjelzésű) állunk egy falusi kisbolt előtt, én éppen azon csodálkozván, hogy milyen rendezett település annak ellenére hogy tele van egy-két napra megszálló túristával, viszont nem tartozik a gazdag települések közé. Szóval egy tipp-topp falu, tele virágokkal, rendezett utcákkal. A bolt előtt néhány üres papírdoboz várja a szemetes autót. Jött egy idős néni bevásárolni és amint a dobozokhoz ért lehajolt és megigazította. Mégegyszer: a szemeteseket várták, mert a többi ház előtt is kint volt a kuka és hazafelé találkoztunk is vele.
Szóval ez amit mondtam az elején; az IGÉNYesség hiánycikk. És ez nem pénz kérdés.


Szivemből beszélsz!
 36
Naplózva

06-30-499-20-10
E 12 520, E 39 535. E 12 518 egyenlőre C vágányon
bömbölő

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1536



« Válasz #3271 Dátum: 2008. augusztus 19. 20:59:07 pm »

Mike!
Ezt jó hallani (olvasni) hogy MÉG van. Szerencsére nálunk is van (és érdekes módon itt is a sváb falvakra jellemző ez) ahol a szombati nap a kocsimosásé, fűnyírásé, a vasárnap pedig a templomba menésé. Megmondom őszintén én ilyen Európába vágyom.

Nekem is muszáj templomba mennem ?   1075
Na neee !  Grin
Neked, legfeljebb ha villanyászkodni kell. Cheesy Grin angel
Naplózva
Cápa730

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1043



« Válasz #3272 Dátum: 2008. augusztus 19. 21:31:00 pm »

Mike!
Ezt jó hallani (olvasni) hogy MÉG van. Szerencsére nálunk is van (és érdekes módon itt is a sváb falvakra jellemző ez) ahol a szombati nap a kocsimosásé, fűnyírásé, a vasárnap pedig a templomba menésé. Megmondom őszintén én ilyen Európába vágyom.

Nekem is muszáj templomba mennem ?   1075
Na neee !  Grin
Neked, legfeljebb ha villanyászkodni kell. Cheesy Grin angel

Köszönöm szépen tekintetes úr.   Wink   Grin
Naplózva

BMW ÜBER ALLES ! coolsmiley sm_68 coolsmiley
06-30-264-5107
06-1-284-2905
Radyus
Vendég
« Válasz #3273 Dátum: 2008. augusztus 19. 22:31:42 pm »

Mike!
Ezt jó hallani (olvasni) hogy MÉG van. Szerencsére nálunk is van (és érdekes módon itt is a sváb falvakra jellemző ez) ahol a szombati nap a kocsimosásé, fűnyírásé, a vasárnap pedig a templomba menésé. Megmondom őszintén én ilyen Európába vágyom.

Nekem is muszáj templomba mennem ?   1075
Na neee !  Grin
Neked, legfeljebb ha villanyászkodni kell. Cheesy Grin angel

Én is kaphatok felmentést? Cheesy  (Főleg a szilveszteri éjféli misékre gondolok, -10 fokban, amikor odafagy az ember keze a kamera-állványhoz! Grin)
Naplózva
rnie
Vendég
« Válasz #3274 Dátum: 2008. augusztus 20. 16:30:24 pm »

Tegnap majdnem vettem egy W123 Mercit az 518 mellé. Soha nem vezettem még, így a próba nagyon lenyűgözött: tengernyi hely, nulla visszajelzés az útról, csak kényelem és vonulás (230E). Sajnos volt rajta rozsdás rész, és összeségében az 5-ös mellette új autónak nézett ki, pedig arra is kell még pár százezret költeni... Így nem lett Mercim egyelőre, de most már tényleg ki kell próbálnom egy Cápihetest nehogy már mercivel járjak:))) Mondjuk nekem számít a fogyasztás is, országúton ne legyen több 10-nél, 100-as tempóig. Az 518 most 8,6-ot evett 80-100 között, ez még belefér, a focus is majd ennyit eszik:) Az a bajom, h a Merci után az 5-ös szükös, a lábam nem tudom kinyújtani, így 1-2 óra után kényelmetlen tud lenni, ha fáradt vagyok.. Tehát mégis vissza kell térnem a hetes témához, a hármasból csak az E36-E46-ban férek el:((( E36-b an is csak azért, mert tetszik:)))
Naplózva
Mike
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4841


Csokihabanero :D


« Válasz #3275 Dátum: 2008. augusztus 20. 17:30:06 pm »

Tegnap majdnem vettem egy W123 Mercit az 518 mellé. Soha nem vezettem még, így a próba nagyon lenyűgözött: tengernyi hely, nulla visszajelzés az útról, csak kényelem és vonulás (230E). Sajnos volt rajta rozsdás rész, és összeségében az 5-ös mellette új autónak nézett ki, pedig arra is kell még pár százezret költeni... Így nem lett Mercim egyelőre, de most már tényleg ki kell próbálnom egy Cápihetest nehogy már mercivel járjak:))) Mondjuk nekem számít a fogyasztás is, országúton ne legyen több 10-nél, 100-as tempóig. Az 518 most 8,6-ot evett 80-100 között, ez még belefér, a focus is majd ennyit eszik:) Az a bajom, h a Merci után az 5-ös szükös, a lábam nem tudom kinyújtani, így 1-2 óra után kényelmetlen tud lenni, ha fáradt vagyok.. Tehát mégis vissza kell térnem a hetes témához, a hármasból csak az E36-E46-ban férek el:((( E36-b an is csak azért, mert tetszik:)))

Más kategória. Amiket felsoroltál, azok más szemszögből nézve pont a hátrányai is. Nekem addig volt szívem csücske a 123, amíg nem vezettem 1 napig egyet. Akkor átalakult plátói szerelemmé, sosem lesz olyanom. Cheesy
Naplózva

Főmordor.
rnie
Vendég
« Válasz #3276 Dátum: 2008. augusztus 20. 18:42:09 pm »

Nekem pont azért tetszik: nulla visszajelzés az útról, abszolút tér és kényelem. Az 518 sportautó utána:))) pedig BMW-nek puha..
Szóval nem vezetési, hanem utazási élmény. Nekem ezért tetsz:)
Naplózva
bömbölő

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1536



« Válasz #3277 Dátum: 2008. augusztus 20. 19:52:23 pm »

Engem is nyüstöl egy ideje a haverom a mergáért. Azt mondja, ha abba átülnék, ki sem szállnék belőle. Na ezért halogatom én is. Szimpi nekem is a 123, 126, de még soha nem mentem vele. Azért egyszer mostmár tennék egy karikát, de addig marad a hetes. Mert szeretem.
Naplózva
Miki 24V

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4171


30/ 402 20 24


« Válasz #3278 Dátum: 2008. augusztus 20. 19:57:22 pm »

Engem is nyüstöl egy ideje a haverom a mergáért. Azt mondja, ha abba átülnék, ki sem szállnék belőle. Na ezért halogatom én is. Szimpi nekem is a 123, 126, de még soha nem mentem vele. Azért egyszer mostmár tennék egy karikát, de addig marad a hetes. Mert szeretem.

Jobb a BMW. Volt szerencsém hosszú utazásokhoz az országban a mercivel (ami nem lepukkant tepsi),...szép, jó,de a nyomába sem ér a BMW-nek minőség , utazókomfort terén. Tény,hogy a rossz utat jobban kivasalja, de a mercinek az a lényege. Lágyan ringatózni, míg a BMW-nél: 1,5 tonnásan is sportosan,de kényelmesen utazni.
Naplózva

E12 520/6 -1978
E12 520/6 -1979
E12 520/6 -1980
E28 525e
bömbölő

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1536



« Válasz #3279 Dátum: 2008. augusztus 20. 19:59:58 pm »

Samatobryn cent lieux de l'hemisphere,
Viuront sans loy exempt de pollitique.


Ha már egy MAgyar fórumon vagyunk, lehetne kérni hogy magyarul irogassunk? Vagy ennek nincs magyar megfelelője? undecided

Van, csak nem biztos, hogy jól fordították, azaz más értelmet nyerhet a dolog
Én se tudok franciául sőt mitöbb egyike azoknak amit a legjobban utálok, de a mű ezen írodott szóval szivattyú
Mindenki értelmezze ahogy jónak látja, vagy nézzen utána ha komolyabban érdekli...
Csak érdekességnek szántam viszont egyre inkább elgondolkodtató...
Lehet hogy nem jó helyen keresem, de nem találok fordítást róla. Mégha nem is adja vissza, megdobálhatnál a "magyarosításával" ha kérhetném.
Naplózva
Radyus
Vendég
« Válasz #3280 Dátum: 2008. augusztus 20. 20:00:21 pm »

Tegnap majdnem vettem egy W123 Mercit az 518 mellé. Soha nem vezettem még, így a próba nagyon lenyűgözött: tengernyi hely, nulla visszajelzés az útról, csak kényelem és vonulás (230E). Sajnos volt rajta rozsdás rész, és összeségében az 5-ös mellette új autónak nézett ki, pedig arra is kell még pár százezret költeni... Így nem lett Mercim egyelőre, de most már tényleg ki kell próbálnom egy Cápihetest nehogy már mercivel járjak:))) Mondjuk nekem számít a fogyasztás is, országúton ne legyen több 10-nél, 100-as tempóig. Az 518 most 8,6-ot evett 80-100 között, ez még belefér, a focus is majd ennyit eszik:) Az a bajom, h a Merci után az 5-ös szükös, a lábam nem tudom kinyújtani, így 1-2 óra után kényelmetlen tud lenni, ha fáradt vagyok.. Tehát mégis vissza kell térnem a hetes témához, a hármasból csak az E36-E46-ban férek el:((( E36-b an is csak azért, mert tetszik:)))

Én nem is írok erre semmit, mert kimoderálnak! Cheesy  (Én is elfogadnék egy "csillagos orrút" a propelleres mellé...)

Ha úgy alakul most az életem, ahogy szeretném, akkor minden nap 55-60km kényelmes országútazás vár a 735-ösre! Bár még egy métert nem mentem vele, nincs konkrét tapasztalatom a fogyasztásával kapcsolatban, de kizártnak tartom, hogy 9-nél többet egyen!!! Roll Eyes (Talán télen megengedem neki, hogy 10-et egyen.)
Naplózva
bömbölő

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1536



« Válasz #3281 Dátum: 2008. augusztus 20. 20:03:57 pm »

Engem is nyüstöl egy ideje a haverom a mergáért. Azt mondja, ha abba átülnék, ki sem szállnék belőle. Na ezért halogatom én is. Szimpi nekem is a 123, 126, de még soha nem mentem vele. Azért egyszer mostmár tennék egy karikát, de addig marad a hetes. Mert szeretem.

Jobb a BMW. Volt szerencsém hosszú utazásokhoz az országban a mercivel (ami nem lepukkant tepsi),...szép, jó,de a nyomába sem ér a BMW-nek minőség , utazókomfort terén. Tény,hogy a rossz utat jobban kivasalja, de a mercinek az a lényege. Lágyan ringatózni, míg a BMW-nél: 1,5 tonnásan is sportosan,de kényelmesen utazni.
Szerintem két kategória a két autó. Az egyik a sportos , a másik az elegánsabb kategóriát képviseli. Az biztos, hogy ha SZÉP, akkor egy-egy öreg autóval is meg lehet jelenni úgy, hogy nem marad az ember szégyenbe, viszont sokak szemében a 123 az marad a zőccséges merci, a 126 pedig a cigusmerci.
Naplózva
Mike
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4841


Csokihabanero :D


« Válasz #3282 Dátum: 2008. augusztus 21. 01:39:58 am »

Samatobryn cent lieux de l'hemisphere,
Viuront sans loy exempt de pollitique.


Ha már egy MAgyar fórumon vagyunk, lehetne kérni hogy magyarul irogassunk? Vagy ennek nincs magyar megfelelője? undecided

Van, csak nem biztos, hogy jól fordították, azaz más értelmet nyerhet a dolog
Én se tudok franciául sőt mitöbb egyike azoknak amit a legjobban utálok, de a mű ezen írodott szóval szivattyú
Mindenki értelmezze ahogy jónak látja, vagy nézzen utána ha komolyabban érdekli...
Csak érdekességnek szántam viszont egyre inkább elgondolkodtató...
Lehet hogy nem jó helyen keresem, de nem találok fordítást róla. Mégha nem is adja vissza, megdobálhatnál a "magyarosításával" ha kérhetném.

Sajnos mivel faragatlan parasztgyerek vagyok és a franciázást (mint nyelvtanulást ... kizárólag azt Cheesy) önkényesen abbahagytam ezért lövésem sincs, hogy mit jelent. Sad De mivel ez Nostradamus egyik jóslata, ezért feltételezem, hogy az echte francia történelem- és nyelv professzorok sem tudják értelmezni helyesen. Az, hogy magyarra hogyan fordították az viszont érdekelne.
« Utoljára szerkesztve: 2008. augusztus 21. 01:44:56 am írta Mike » Naplózva

Főmordor.
bento

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1035


I run the Death Star


« Válasz #3283 Dátum: 2008. augusztus 21. 08:35:29 am »

Samatobryn cent lieux de l'hemisphere,
Viuront sans loy exempt de pollitique.


Ha már egy MAgyar fórumon vagyunk, lehetne kérni hogy magyarul irogassunk? Vagy ennek nincs magyar megfelelője? undecided

Van, csak nem biztos, hogy jól fordították, azaz más értelmet nyerhet a dolog
Én se tudok franciául sőt mitöbb egyike azoknak amit a legjobban utálok, de a mű ezen írodott szóval szivattyú
Mindenki értelmezze ahogy jónak látja, vagy nézzen utána ha komolyabban érdekli...
Csak érdekességnek szántam viszont egyre inkább elgondolkodtató...
Lehet hogy nem jó helyen keresem, de nem találok fordítást róla. Mégha nem is adja vissza, megdobálhatnál a "magyarosításával" ha kérhetném.

Sajnos mivel faragatlan parasztgyerek vagyok és a franciázást (mint nyelvtanulást ... kizárólag azt Cheesy) önkényesen abbahagytam ezért lövésem sincs, hogy mit jelent. Sad De mivel ez Nostradamus egyik jóslata, ezért feltételezem, hogy az echte francia történelem- és nyelv professzorok sem tudják értelmezni helyesen. Az, hogy magyarra hogyan fordították az viszont érdekelne.

íme ugyanez angol fordításban:
"Samarobryn" one hundred leagues from the hemisphere,
The will live without law exempt from politics.
Naplózva

e24 635csi 1984, "A legszebb cápa" díj nyertese (2008. Budaörs)
<(*¿*)>
Roland635
Papír ami

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1213



« Válasz #3284 Dátum: 2008. augusztus 21. 09:57:00 am »

Samatobryn cent lieux de l'hemisphere,
Viuront sans loy exempt de pollitique.


Ha már egy MAgyar fórumon vagyunk, lehetne kérni hogy magyarul irogassunk? Vagy ennek nincs magyar megfelelője? undecided

Van, csak nem biztos, hogy jól fordították, azaz más értelmet nyerhet a dolog
Én se tudok franciául sőt mitöbb egyike azoknak amit a legjobban utálok, de a mű ezen írodott szóval szivattyú
Mindenki értelmezze ahogy jónak látja, vagy nézzen utána ha komolyabban érdekli...
Csak érdekességnek szántam viszont egyre inkább elgondolkodtató...
Lehet hogy nem jó helyen keresem, de nem találok fordítást róla. Mégha nem is adja vissza, megdobálhatnál a "magyarosításával" ha kérhetném.

Sajnos mivel faragatlan parasztgyerek vagyok és a franciázást (mint nyelvtanulást ... kizárólag azt Cheesy) önkényesen abbahagytam ezért lövésem sincs, hogy mit jelent. Sad De mivel ez Nostradamus egyik jóslata, ezért feltételezem, hogy az echte francia történelem- és nyelv professzorok sem tudják értelmezni helyesen. Az, hogy magyarra hogyan fordították az viszont érdekelne.

íme ugyanez angol fordításban:
"Samarobryn" one hundred leagues from the hemisphere,
The will live without law exempt from politics.


a második sor nem is lényeg az félreértelmezhetetlen
ellenben az első... az valamit takar és szerintem nem azt amire fordították, bár erről mai napig viták folynak
Naplózva

E24 bedobozolva a szekrény mélyén
+36 20 233 63 66
+43 68 8949 51 41
Nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást.
Mike
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4841


Csokihabanero :D


« Válasz #3285 Dátum: 2008. augusztus 21. 10:56:45 am »

A címből minden kiderül:

http://auto.indavideo.hu/video/Pusztulo_izomautok
Naplózva

Főmordor.
Roland635
Papír ami

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1213



« Válasz #3286 Dátum: 2008. augusztus 21. 11:39:05 am »


pusztul itt már minden... kérdés mikor jutunk el a kritikus szintre
De szerintem arra se kell sokáig várni
Naplózva

E24 bedobozolva a szekrény mélyén
+36 20 233 63 66
+43 68 8949 51 41
Nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást.
Mrs.Durci
Vendég
« Válasz #3287 Dátum: 2008. augusztus 21. 12:37:35 pm »


Rossz volt látni ezt a videót!!
Hogy ennyi "remekművet"  hagynak így elporladni!!
Már most rossz belegondolni hogy a gyerekeim és annak a gyerekei nem fognak látni IGAZI AUTÓT!!

Naplózva
Cápa730

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1043



« Válasz #3288 Dátum: 2008. augusztus 21. 12:38:49 pm »


pusztul itt már minden... kérdés mikor jutunk el a kritikus szintre
De szerintem arra se kell sokáig várni

Az egyszerhasználatos dolgok korát éljük.
A nagyszüleim hálószobabútorából két nagy szekrényt a mai napig használok. Több mint 80 évesek.
Az IKEA,vagy hasonló bútorpótló izét egyszer összerakod és többet se arrébb rakni,se költöztetni ne akard !
A járműipar,elektronika,bármi ugyan így.
A gyártó termeli az újabb és újabb termékeket és ezáltal gyártja a sok lecserélt ezáltal szemétté vált dolgot.
A nyakunkig ér már a szemét,de még több kell ! undecided
« Utoljára szerkesztve: 2008. augusztus 21. 12:40:20 pm írta Cápa730 » Naplózva

BMW ÜBER ALLES ! coolsmiley sm_68 coolsmiley
06-30-264-5107
06-1-284-2905
Cápa730

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1043



« Válasz #3289 Dátum: 2008. augusztus 21. 12:41:45 pm »


Rossz volt látni ezt a videót!!
Hogy ennyi "remekművet"  hagynak így elporladni!!
Már most rossz belegondolni hogy a gyerekeim és annak a gyerekei nem fognak látni IGAZI AUTÓT!!



Sajnos erre elég nagy az esély.  úgyhogy húzzatok bele !    Grin
Naplózva

BMW ÜBER ALLES ! coolsmiley sm_68 coolsmiley
06-30-264-5107
06-1-284-2905
Graf Spee
S.T.A.L.K.E.R.

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1558


06202342414


« Válasz #3290 Dátum: 2008. augusztus 21. 12:44:47 pm »

Ford Mustang, Dodge Challenger, Plymouth Cuda, Barracuda, GTO  Cry
Stingray, Hudson, Dodge Charger, Oldsmobile 442 sir

A szívem szakad meg. Szinte bármelyiket elfogadnám közölük. Leginkább amiket kiírtam.

Igen sajnálatos ezt látni.
Régebben kitett valaki a fórumra egy képet arról a hatos BMW-ről ami a Vissza a Jövőbe trilógia második részében szerepelt. Az is ott rohad egy kertben...  undecided Nagyon szomorú ezt látni.
Az enyészeté.... ez a legrosszabb sors
« Utoljára szerkesztve: 2008. augusztus 21. 12:46:18 pm írta Graf Spee » Naplózva
Mrs.Durci
Vendég
« Válasz #3291 Dátum: 2008. augusztus 21. 12:46:52 pm »


pusztul itt már minden... kérdés mikor jutunk el a kritikus szintre
De szerintem arra se kell sokáig várni

Az egyszerhasználatos dolgok korát éljük.
A nagyszüleim hálószobabútorából két nagy szekrényt a mai napig használok. Több mint 80 évesek.
Az IKEA,vagy hasonló bútorpótló izét egyszer összerakod és többet se arrébb rakni,se költöztetni ne akard !
A járműipar,elektronika,bármi ugyan így.
A gyártó termeli az újabb és újabb termékeket és ezáltal gyártja a sok lecserélt ezáltal szemétté vált dolgot.
A nyakunkig ér már a szemét,de még több kell ! undecided
szemetet,ami

Elrettentő és szomorú!!
És sajnos azt hiszik az emberek hogy ez a jövő!!
Hogy egyszer használatos dolgok a jók!!
Megveszed a boltban és már le is járt róla a garancia és abban a pillanatban tönkre is megy!!
De azért  néha napján felhívják a figyelmünket a földünk szennyezetségére!!

Nem tudom melyik a roszabb!!
A régi autók kipufogó füstje vagy az egyre csak halmozódó szemét ami már a nyakunkig ér!!
Csakhogy ezeket az autókat bármikor autóvá tudod ujra varázsolni!!
De ha új autód tk lesz és kuka akkor abból nem lesz autó...
« Utoljára szerkesztve: 2008. augusztus 21. 12:50:07 pm írta Mrs.Durci » Naplózva
Mrs.Durci
Vendég
« Válasz #3292 Dátum: 2008. augusztus 21. 12:52:53 pm »

Ford Mustang, Dodge Challenger, Plymouth Cuda, Barracuda, GTO  Cry
Stingray, Hudson, Dodge Charger, Oldsmobile 442 sir

A szívem szakad meg. Szinte bármelyiket elfogadnám közölük. Leginkább amiket kiírtam.

Igen sajnálatos ezt látni.
Régebben kitett valaki a fórumra egy képet arról a hatos BMW-ről ami a Vissza a Jövőbe trilógia második részében szerepelt. Az is ott rohad egy kertben...  undecided Nagyon szomorú ezt látni.
Az enyészeté.... ez a legrosszabb sors

Össze szedném innen az összes Dodge Charger és ujra autóvá tenném őket!!
« Utoljára szerkesztve: 2008. augusztus 21. 15:32:46 pm írta Mrs.Durci » Naplózva
Roland635
Papír ami

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1213



« Válasz #3293 Dátum: 2008. augusztus 21. 13:18:05 pm »

Ford Mustang, Dodge Challenger, Plymouth Cuda, Barracuda, GTO  Cry
Stingray, Hudson, Dodge Charger, Oldsmobile 442 sir

A szívem szakad meg. Szinte bármelyiket elfogadnám közölük. Leginkább amiket kiírtam.

Igen sajnálatos ezt látni.
Régebben kitett valaki a fórumra egy képet arról a hatos BMW-ről ami a Vissza a Jövőbe trilógia második részében szerepelt. Az is ott rohad egy kertben...  undecided Nagyon szomorú ezt látni.
Az enyészeté.... ez a legrosszabb sors

Össze szedném innen az összes Dodge Charger és ujra autóvá tenném őket!!
A báttyámnak van egy GTO-ja!!
Ő beált az "enyészetté" vált autók helyreállítása sorába!!

A világot megváltani szép dolog, de azért sztem nem árt a realitás talaján maradni.
Olyan úgyse lesz hogy az összes Chargert megmentse akárki nyilván az egyre ritkuló darabszám teszi értékessé őket.
Mindíg lesznek olyan emberek akik ilyeneket mentenek, tehát a faj kihalásától se kell úgymond tartani, az más kérdés hogy a ritkulás az egekbe emeli az árakat.
Az hogy ilyen képek vannak... Hát istenem azért magyarországon ha szétnéztek is lehet egy szép csokorra valót gyűjteni mikor a C rekord kupéban meg a 3.0 CSl ben ott kotkodácsol a tyúk, és továbbmegyek mivel én erdélyi származású féligmeddig székely gyerek volnék így hát arrafelé történő utazgatásaim során is láttam ilyesmiket, kár hogy akkoriban nemigen voltam az a fényképezős típus.
Nem beszélve a "balkáninak" betudott egyéb népcsoportok országairól, ahol nem jártam de azért oda is eljutott egykét érdekes gép...
Szóval az ilyen esetek, mint általában a legtöbb rossz dolog, ez is az emberi butaságnak és igénytelenségnek a szüleménye.
Van még ilyen jószámmal, ugye nagy az isten állatkertje és a kerítés is alacsony, ezen kár szörnyülködni ez van és kész.
Naplózva

E24 bedobozolva a szekrény mélyén
+36 20 233 63 66
+43 68 8949 51 41
Nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást.
Mike
Moderátor
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4841


Csokihabanero :D


« Válasz #3294 Dátum: 2008. augusztus 21. 13:39:00 pm »

Ford Mustang, Dodge Challenger, Plymouth Cuda, Barracuda, GTO  Cry
Stingray, Hudson, Dodge Charger, Oldsmobile 442 sir

A szívem szakad meg. Szinte bármelyiket elfogadnám közölük. Leginkább amiket kiírtam.

Igen sajnálatos ezt látni.
Régebben kitett valaki a fórumra egy képet arról a hatos BMW-ről ami a Vissza a Jövőbe trilógia második részében szerepelt. Az is ott rohad egy kertben...  undecided Nagyon szomorú ezt látni.
Az enyészeté.... ez a legrosszabb sors

Össze szedném innen az összes Dodge Charger és ujra autóvá tenném őket!!
A báttyámnak van egy GTO-ja!!
Ő beált az "enyészetté" vált autók helyreállítása sorába!!

Én most az AMC Javelinre kattantam rá. Cheesy
Naplózva

Főmordor.
Mrs.Durci
Vendég
« Válasz #3295 Dátum: 2008. augusztus 21. 14:02:10 pm »

Ford Mustang, Dodge Challenger, Plymouth Cuda, Barracuda, GTO  Cry
Stingray, Hudson, Dodge Charger, Oldsmobile 442 sir

A szívem szakad meg. Szinte bármelyiket elfogadnám közölük. Leginkább amiket kiírtam.

Igen sajnálatos ezt látni.
Régebben kitett valaki a fórumra egy képet arról a hatos BMW-ről ami a Vissza a Jövőbe trilógia második részében szerepelt. Az is ott rohad egy kertben...  undecided Nagyon szomorú ezt látni.
Az enyészeté.... ez a legrosszabb sors

Össze szedném innen az összes Dodge Charger és ujra autóvá tenném őket!!
A báttyámnak van egy GTO-ja!!
Ő beált az "enyészetté" vált autók helyreállítása sorába!!

A világot megváltani szép dolog, de azért sztem nem árt a realitás talaján maradni.
Olyan úgyse lesz hogy az összes Chargert megmentse akárki nyilván az egyre ritkuló darabszám teszi értékessé őket.
Mindíg lesznek olyan emberek akik ilyeneket mentenek, tehát a faj kihalásától se kell úgymond tartani, az más kérdés hogy a ritkulás az egekbe emeli az árakat.
Az hogy ilyen képek vannak... Hát istenem azért magyarországon ha szétnéztek is lehet egy szép csokorra valót gyűjteni mikor a C rekord kupéban meg a 3.0 CSl ben ott kotkodácsol a tyúk, és továbbmegyek mivel én erdélyi származású féligmeddig székely gyerek volnék így hát arrafelé történő utazgatásaim során is láttam ilyesmiket, kár hogy akkoriban nemigen voltam az a fényképezős típus.
Nem beszélve a "balkáninak" betudott egyéb népcsoportok országairól, ahol nem jártam de azért oda is eljutott egykét érdekes gép...
Szóval az ilyen esetek, mint általában a legtöbb rossz dolog, ez is az emberi butaságnak és igénytelenségnek a szüleménye.
Van még ilyen jószámmal, ugye nagy az isten állatkertje és a kerítés is alacsony, ezen kár szörnyülködni ez van és kész.


Nem akarom a világot megváltani!!
Nem akarom összegyülyteni az összes régmult autóit!!Tisztában vagyok vele h nem lehet mejavítani az összeset!!
De ha már egy régebbi darabot veszel és fekujjitod Pl:Cápa...akkor már jobb embernek mondhatod magad!!
Jó érzés tudni hogy vannak emberek kiknek fontos ez!!

Naplózva
Cápa730

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1043



« Válasz #3296 Dátum: 2008. augusztus 21. 14:26:30 pm »

Ford Mustang, Dodge Challenger, Plymouth Cuda, Barracuda, GTO  Cry
Stingray, Hudson, Dodge Charger, Oldsmobile 442 sir

A szívem szakad meg. Szinte bármelyiket elfogadnám közölük. Leginkább amiket kiírtam.

Igen sajnálatos ezt látni.
Régebben kitett valaki a fórumra egy képet arról a hatos BMW-ről ami a Vissza a Jövőbe trilógia második részében szerepelt. Az is ott rohad egy kertben...  undecided Nagyon szomorú ezt látni.
Az enyészeté.... ez a legrosszabb sors

Össze szedném innen az összes Dodge Charger és ujra autóvá tenném őket!!
A báttyámnak van egy GTO-ja!! Smiley
Ő beált az "enyészetté" vált autók helyreállítása sorába!! Wink
Az egyik cimbimnek is van egy aranyszínű Pontiac GTO-ja pont az az évjárat,ami a egyik képen rohadgat.
Nem tudom hol tart vele.
Naplózva

BMW ÜBER ALLES ! coolsmiley sm_68 coolsmiley
06-30-264-5107
06-1-284-2905
Graf Spee
S.T.A.L.K.E.R.

Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1558


06202342414


« Válasz #3297 Dátum: 2008. augusztus 21. 14:38:55 pm »

Ford Mustang, Dodge Challenger, Plymouth Cuda, Barracuda, GTO  Cry
Stingray, Hudson, Dodge Charger, Oldsmobile 442 sir

A szívem szakad meg. Szinte bármelyiket elfogadnám közölük. Leginkább amiket kiírtam.

Igen sajnálatos ezt látni.
Régebben kitett valaki a fórumra egy képet arról a hatos BMW-ről ami a Vissza a Jövőbe trilógia második részében szerepelt. Az is ott rohad egy kertben...  undecided Nagyon szomorú ezt látni.
Az enyészeté.... ez a legrosszabb sors

Össze szedném innen az összes Dodge Charger és ujra autóvá tenném őket!!
A báttyámnak van egy GTO-ja!!
Ő beált az "enyészetté" vált autók helyreállítása sorába!!

A világot megváltani szép dolog, de azért sztem nem árt a realitás talaján maradni.
Olyan úgyse lesz hogy az összes Chargert megmentse akárki nyilván az egyre ritkuló darabszám teszi értékessé őket.
Mindíg lesznek olyan emberek akik ilyeneket mentenek, tehát a faj kihalásától se kell úgymond tartani, az más kérdés hogy a ritkulás az egekbe emeli az árakat.
Az hogy ilyen képek vannak... Hát istenem azért magyarországon ha szétnéztek is lehet egy szép csokorra valót gyűjteni mikor a C rekord kupéban meg a 3.0 CSl ben ott kotkodácsol a tyúk, és továbbmegyek mivel én erdélyi származású féligmeddig székely gyerek volnék így hát arrafelé történő utazgatásaim során is láttam ilyesmiket, kár hogy akkoriban nemigen voltam az a fényképezős típus.
Nem beszélve a "balkáninak" betudott egyéb népcsoportok országairól, ahol nem jártam de azért oda is eljutott egykét érdekes gép...
Szóval az ilyen esetek, mint általában a legtöbb rossz dolog, ez is az emberi butaságnak és igénytelenségnek a szüleménye.
Van még ilyen jószámmal, ugye nagy az isten állatkertje és a kerítés is alacsony, ezen kár szörnyülködni ez van és kész.


Nem akarom a világot megváltani!!
Nem akarom összegyülyteni az összes régmult autóit!!Tisztában vagyok vele h nem lehet mejavítani az összeset!!
De ha már egy régebbi darabot veszel és fekujjitod Pl:Cápa...akkor már jobb embernek mondhatod magad!!
Jó érzés tudni hogy vannak emberek kiknek fontos ez!!


Nem lehet megváltani mindet persze az utolsó szálig. Már pár éves korban előfordulhat, hogy sajnos egy-egy ilyen gépet TK-ra törnek.
Elmondom őszintén, hogy még azt se várnám el, hogy eredetire restaurálják. Csináljanak belőlük versenyautót, mint pl Boge Fehérkéje, vagy ,ha valaki olyan, akkor alakítsa át saját ízlése szerint (tudom ezt sokan elítélik, de inkább azt tegyék vele, minthogy hagyják elrohadni)
Naplózva
Mrs.Durci
Vendég
« Válasz #3298 Dátum: 2008. augusztus 21. 15:15:20 pm »

Ford Mustang, Dodge Challenger, Plymouth Cuda, Barracuda, GTO  Cry
Stingray, Hudson, Dodge Charger, Oldsmobile 442 sir

A szívem szakad meg. Szinte bármelyiket elfogadnám közölük. Leginkább amiket kiírtam.

Igen sajnálatos ezt látni.
Régebben kitett valaki a fórumra egy képet arról a hatos BMW-ről ami a Vissza a Jövőbe trilógia második részében szerepelt. Az is ott rohad egy kertben...  undecided Nagyon szomorú ezt látni.
Az enyészeté.... ez a legrosszabb sors

Össze szedném innen az összes Dodge Charger és ujra autóvá tenném őket!!
A báttyámnak van egy GTO-ja!! Smiley
Ő beált az "enyészetté" vált autók helyreállítása sorába!! Wink
Az egyik cimbimnek is van egy aranyszínű Pontiac GTO-ja pont az az évjárat,ami a egyik képen rohadgat.
Nem tudom hol tart vele.
Neki egy 1973 Pontiac Lemans » Sportcoupe  ha minden igaz!!
De nem nagyon értek hozzá!! undecided
Lassan ő is kész lesz vele!!!
Egy hónapja még a motort szerelgették!!
Ugyan így nézett ki ez is mint ami a képeken látható!!
Bár sok pénzbe kerül...de szép lett...kivül,belül!! Wink
« Utoljára szerkesztve: 2008. augusztus 21. 15:23:45 pm írta Mrs.Durci » Naplózva
Schnitzer
Vendég
« Válasz #3299 Dátum: 2008. augusztus 21. 16:03:13 pm »

Elrettentő és szomorú!!
És sajnos azt hiszik az emberek hogy ez a jövő!!
Hogy egyszer használatos dolgok a jók!!
Megveszed a boltban és már le is járt róla a garancia és abban a pillanatban tönkre is megy!!
De azért  néha napján felhívják a figyelmünket a földünk szennyezetségére!!

Nem tudom melyik a roszabb!!
A régi autók kipufogó füstje vagy az egyre csak halmozódó szemét ami már a nyakunkig ér!!
Csakhogy ezeket az autókat bármikor autóvá tudod ujra varázsolni!!
De ha új autód tk lesz és kuka akkor abból nem lesz autó...


 A baj az hogy sajnos az itt bemutatott autók 70%-át annyira elemésztette az enyészet hogy még K.F.-nek is meggyűlne vele a baja.
Szörnyen hiányos,menthetetlen állapotba kerültek a hosszú évek alatt és sajnos megfelelő anyagi,műszaki és idő háttér nélkül egy szélmalom harc lenne a restaurálásuk.(mivel itt már a szögelésnek értelme nincs)
Itt nálunk legalábbis.
A Mach1-es Pónira,a Stingray-re és a 442-esekre viszont nekem is görcsberándult a gyomrom...

« Utoljára szerkesztve: 2008. augusztus 21. 19:33:42 pm írta Schnitzer » Naplózva
Oldalak: 1 ... 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 [110] 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 ... 190   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2011, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!